Od radnice k radnici

2019-10-19 Náchod 

announcement

registration

start list

results

Starší žáci 1500m total: 11, men : 11, women: 0, kluci: 11 [html] [pdf]
Starší žákyně 1500m total: 9, men : 0, women: 9, holky: 9 [html] [pdf]
Mladší žáci 1100m total: 21, men : 21, women: 0, kluci: 21 [html] [pdf]
Mladší žákyně 1100m total: 29, men : 0, women: 29, holky: 29 [html] [pdf]
Žáci přípravky I. 650m total: 33, men : 33, women: 0, kluci: 33 [html] [pdf]
Žákyně přípravky I. 650m total: 42, men : 0, women: 42, holky: 42 [html] [pdf]
Žáci přípravky II. 650m total: 32, men : 32, women: 0, kluci: 32 [html] [pdf]
Žákyně přípravky II. 650m total: 27, men : 0, women: 27, holky: 27 [html] [pdf]
Žáci přípravky III. 650m total: 16, men : 16, women: 0, kluci: 16 [html] [pdf]
Žákyně přípravky III. 650m total: 17, men : 0, women: 17, holky: 17 [html] [pdf]
za ruku 190m total: 45, men : 20, women: 25, děti: 45 [html] [pdf]

result list Starší žáci 1500m

start ~ 08:12:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [2] Michal Čuda 2004 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:41.8
2 2 / kluci [5] Šimon Klimeš 2004 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:43.3 00:01.5
3 3 / kluci [11] Jan John 2005 CZE BKL Machov 04:44.6 00:02.8
4 4 / kluci [8] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:45.8 00:04.0
5 5 / kluci [6] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:46.9 00:05.1
6 6 / kluci [9] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:52.9 00:11.1
7 7 / kluci [7] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 05:05.9 00:24.1
8 8 / kluci [1] Jiří Bruha 2004 CZE Hvězda Pardubice z.s. 05:13.5 00:31.7
9 9 / kluci [4] Denis Hakl 2004 CZE Hvězda Pardubice z.s. 05:40.4 00:58.6
10 10 / kluci [10] Vítek Červený 2005 CZE Hvězda Pardubice z.s. 06:21.5 01:39.7
11 11 / kluci [3] Adam Drcmánek 2005 CZE ZŠ Náchod - Plhov 06:43.4 02:01.6

result list Starší žákyně 1500m

start ~ 08:27:13

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [52] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:24.4
2 2 / holky [54] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 05:30.3 00:05.9
3 3 / holky [59] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:38.1 00:13.7
4 4 / holky [51] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 05:52.9 00:28.5
5 5 / holky [53] Barbora Notková 2004 CZE BKL Machov 06:15.7 00:51.3
6 6 / holky [57] Zora Kostyšynová 2005 CZE ZŠ Náchod - Plhov 06:17.3 00:52.9
7 7 / holky [55] Michaela Fettersová 2005 CZE ZŠ Náchod - Plhov 06:20.5 00:56.1
8 8 / holky [56] Anna Dostálová 2004 CZE BKL Machov 06:26.1 01:01.7
9 9 / holky [58] Karolína Vaňková 2005 CZE BKL Machov 07:20.5 01:56.1

result list Mladší žáci 1100m

start ~ 08:41:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [111] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:19.4
2 2 / kluci [122] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 03:20.6 00:01.2
3 3 / kluci [118] Tomáš Jarý 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:20.7 00:01.3
4 4 / kluci [116] Marek Rudolf 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 03:21.5 00:02.1
5 5 / kluci [105] Vladislav Kitayev 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:43.7 00:24.3
6 6 / kluci [109] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:44.7 00:25.3
7 7 / kluci [120] Adam Hubka 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:45.5 00:26.1
8 8 / kluci [103] Patrik Ilšner 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 03:46.0 00:26.6
9 9 / kluci [114] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:46.7 00:27.3
10 10 / kluci [104] Danny Kašpar 2007 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 03:52.7 00:33.3
11 11 / kluci [108] Marek Mutsch 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:53.0 00:33.6
12 12 / kluci [102] Tomáš Horčička 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:55.9 00:36.5
13 13 / kluci [110] Tomáš Prokeš 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:56.6 00:37.2
14 14 / kluci [124] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 04:00.2 00:40.8
15 15 / kluci [121] Jan Geťko 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:02.7 00:43.3
16 16 / kluci [115] Josef Vlček 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:05.3 00:45.9
17 17 / kluci [123] Jan Vít 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 04:07.3 00:47.9
18 18 / kluci [107] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:15.0 00:55.6
19 19 / kluci [106] Ondra Lajer 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:15.6 00:56.2
20 20 / kluci [112] Marcel Středa 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 04:28.4 01:09.0
21 21 / kluci [113] petr mach 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 05:30.9 02:11.5

result list Mladší žákyně 1100m

start ~ 08:56:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [163] Barbora Ficencová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:31.6
2 2 / holky [155] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 03:33.9 00:02.3
3 3 / holky [172] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:39.8 00:08.2
4 4 / holky [165] Anežka Rückerová 2007 CZE BKL Machov 03:49.4 00:17.8
5 5 / holky [159] Tereza Maršíková 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:02.1 00:30.5
6 6 / holky [171] Anna Tylšová 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:03.1 00:31.5
7 7 / holky [153] Tereza Daňková 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:06.9 00:35.3
8 8 / holky [161] Eliška Nigrinová 2006 CZE Gymnázium Broumov 04:07.0 00:35.4
9 9 / holky [154] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 04:10.8 00:39.2
10 10 / holky [164] Justýna Rejchrtová 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:11.7 00:40.1
11 11 / holky [170] Anežka Petráková 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:12.6 00:41.0
12 12 / holky [173] Nikola Hejzlarová 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:15.2 00:43.6
13 13 / holky [152] Kristýna Čtvrtečková 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:16.9 00:45.3
14 14 / holky [168] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 04:17.1 00:45.5
15 15 / holky [177] Karolína Součková 2006 CZE LK Broumov 04:17.3 00:45.7
16 16 / holky [176] Petra Němcová 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:17.8 00:46.2
17 17 / holky [182] nela štrofová 2006 CZE Náchod 04:18.1 00:46.5
18 18 / holky [169] Natálie Cvejnová 2007 CZE ZŠ NÁCHOD - PLHOV 04:22.3 00:50.7
19 19 / holky [162] Soňa Notková 2006 CZE BKL Machov 04:23.3 00:51.7
20 20 / holky [181] Hana Hanková 2007 CZE Česká Skalice 04:25.6 00:54.0
21 21 / holky [178] Justýna Stříbrná 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:30.7 00:59.1
22 22 / holky [180] Lucie Trnková 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:31.5 00:59.9
23 23 / holky [158] Lucie Jelenová 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:32.4 01:00.8
24 24 / holky [166] Dorota Sajfrídová 2007 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:35.4 01:03.8
25 25 / holky [175] Adéla Molingerová 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:36.5 01:04.9
26 26 / holky [179] Natálie Tóthová 2006 CZE ZŠ Náchod - Plhov 04:47.1 01:15.5
27 27 / holky [167] Zlata Šarišská 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 05:11.4 01:39.8
28 28 / holky [151] Maritna Berthová 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 05:11.8 01:40.2
29 29 / holky [156] Kristýna Hazuková 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 07:55.9 04:24.3

result list Žáci přípravky I. 650m

start ~ 09:12:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [228] Václav Vančák 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:56.4
2 2 / kluci [206] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 01:58.7 00:02.3
3 3 / kluci [223] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:03.8 00:07.4
4 4 / kluci [219] Marek Rufer 2009 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:05.5 00:09.1
5 5 / kluci [224] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 02:06.0 00:09.6
6 6 / kluci [214] David Oupic 2008 CZE Trutnov 02:06.8 00:10.4
7 7 / kluci [204] Lukáš Hanuš 2008 CZE ZŠ TGM Náchod 02:07.9 00:11.5
8 8 / kluci [207] Dorian Kašpar 2008 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:12.8 00:16.4
9 9 / kluci [218] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:13.1 00:16.7
9 9 / kluci [220] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.1 00:16.7
11 11 / kluci [201] Tomáš Balcar 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:14.2 00:17.8
12 12 / kluci [235] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:15.4 00:19.0
13 13 / kluci [227] František Šícha 2008 CZE Praha 02:16.3 00:19.9
14 14 / kluci [215] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17.8 00:21.4
15 15 / kluci [203] Ondřej Ducháč 2009 CZE BKL Machov 02:18.8 00:22.4
16 16 / kluci [234] David Špelda 2009 CZE Tenis ČK 02:19.4 00:23.0
17 17 / kluci [211] Marek Martinec 2009 CZE TJ Sokol Staré Město 02:19.8 00:23.4
18 18 / kluci [226] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 02:20.0 00:23.6
19 19 / kluci [232] Jiří Galba 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:21.4 00:25.0
20 20 / kluci [208] Jakub Kulda 2008 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:22.3 00:25.9
21 21 / kluci [212] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22.4 00:26.0
22 22 / kluci [222] Viktor Souček 2009 CZE TJ Sokol Staré Město 02:23.3 00:26.9
23 23 / kluci [213] Aleš Nývlt 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:28.0 00:31.6
24 24 / kluci [210] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:28.4 00:32.0
25 25 / kluci [229] Vít Mervart 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:30.2 00:33.8
26 26 / kluci [231] Josef Hanek 2009 CZE Česká Skalice 02:31.2 00:34.8
27 27 / kluci [216] Tomáš Kolesár 2008 CZE ZŠ TGM NÁCHOD 02:33.8 00:37.4
28 28 / kluci [217] Milan Popovňák 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:34.0 00:37.6
29 29 / kluci [209] Vendelín Lelek 2009 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:36.9 00:40.5
30 30 / kluci [202] Jan Bezděk 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:40.7 00:44.3
31 31 / kluci [225] Rudolf Vymetálek 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:47.9 00:51.5
32 32 / kluci [230] Vladimír Smola 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:53.0 00:56.6
33 33 / kluci [233] Temulem Ganbat 2008 CZE ZŠ TGM NÁCHOD 03:05.2 01:08.8

result list Žákyně přípravky I. 650m

start ~ 09:28:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [256] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 01:58.1
2 2 / holky [273] Natálie Paarová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:00.7 00:02.6
3 3 / holky [266] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01.0 00:02.9
4 4 / holky [278] Michaela Anna Stefanu 2009 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:02.7 00:04.6
5 5 / holky [269] Alžběta Kuřová 2009 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:02.8 00:04.7
6 6 / holky [293] Kristýna Rajsnerová 2009 CZE BKL Machov 02:04.1 00:06.0
7 7 / holky [276] Natálie Schusterová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:06.0 00:07.9
8 8 / holky [274] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.1 00:12.0
9 9 / holky [271] Michaela Anna Milfaitová 2009 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 02:11.2 00:13.1
10 10 / holky [283] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:11.9 00:13.8
11 11 / holky [281] Martina Šmídová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:12.6 00:14.5
12 12 / holky [264] Lucie Hrochová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.2 00:15.1
12 12 / holky [221] Bára Horáková 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:13.2 00:15.1
14 14 / holky [277] Gabriela Skowronek 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:13.5 00:15.4
15 15 / holky [258] Kateřina Dostálová 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:13.8 00:15.7
16 16 / holky [261] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:14.3 00:16.2
17 17 / holky [285] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:14.6 00:16.5
18 18 / holky [279] Tereza Šedivá 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:14.9 00:16.8
19 19 / holky [268] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:15.4 00:17.3
20 20 / holky [252] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:15.6 00:17.5
20 20 / holky [263] Nela Halajová 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:15.6 00:17.5
22 22 / holky [280] Anežka Ševčíková 2008 CZE TJ Start Náchod 02:17.4 00:19.3
23 23 / holky [284] Thea Vojtěchová 2008 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:18.0 00:19.9
24 24 / holky [259] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:18.3 00:20.2
25 25 / holky [267] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:18.8 00:20.7
26 26 / holky [255] Anna Čejpová 2008 CZE Nachod 02:20.6 00:22.5
27 27 / holky [275] Tereza Řeháková 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:22.0 00:23.9
28 28 / holky [287] Karolína Kumpoštová 2008 CZE Náchod 02:23.0 00:24.9
29 29 / holky [291] Andrea Škopová 2008 CZE BKL Machov 02:23.2 00:25.1
30 30 / holky [288] Rozálie Peukertová 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:23.9 00:25.8
31 31 / holky [282] Klaudie Šplíchalová 2009 CZE BKL Machov 02:24.4 00:26.3
32 32 / holky [292] Natálie Kratochvílová 2009 CZE BKL Machov 02:24.7 00:26.6
33 33 / holky [260] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.5 00:27.4
34 34 / holky [257] Veronika Dostálová 2008 CZE BKL Machov 02:30.5 00:32.4
35 35 / holky [289] Kristýna Brahová 2009 CZE BKL Machov 02:30.7 00:32.6
36 36 / holky [251] Radka Balcarová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:31.4 00:33.3
36 36 / holky [265] Pavlína Hurdálková 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:31.4 00:33.3
38 38 / holky [286] Stela Železová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:32.1 00:34.0
39 39 / holky [272] Stela Notková 2009 CZE BKL Machov 02:32.2 00:34.1
40 40 / holky [253] Natálie Brandová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:37.3 00:39.2
41 41 / holky [270] Adéla Lexmanová 2008 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:43.2 00:45.1
41 41 / holky [290] Tereza Freiwaldová 2008 CZE Hvězda Pardubice z.s.

result list Žáci přípravky II. 650m

start ~ 09:44:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [317] Roman Štancl 2010 CZE Rašovice 02:08.8
2 2 / kluci [308] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:09.1 00:00.3
3 3 / kluci [331] Teddy Vojtěch 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:10.4 00:01.6
4 4 / kluci [321] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:11.4 00:02.6
5 5 / kluci [306] Jakub Hroch 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.6 00:04.8
5 5 / kluci [326] Matěj Žďárský 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:13.6 00:04.8
7 7 / kluci [316] Daniel Šplíchal 2011 CZE BKL Machov 02:14.1 00:05.3
8 8 / kluci [330] Filip Řihák 2010 CZE Červený Kostelec 02:17.9 00:09.1
9 9 / kluci [325] Tomáš Volný 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:18.9 00:10.1
10 10 / kluci [303] Patrik Ducháč 2010 CZE BKL Machov 02:19.3 00:10.5
11 11 / kluci [309] Štěpán Kaválek 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:21.8 00:13.0
12 12 / kluci [304] Tadeáš Honsa 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:22.4 00:13.6
13 13 / kluci [328] Danny Březina 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:22.7 00:13.9
14 14 / kluci [310] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:23.7 00:14.9
15 15 / kluci [301] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:24.2 00:15.4
16 16 / kluci [345] Jonáš Rudolf 2010 CZE HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 02:24.8 00:16.0
17 17 / kluci [322] Jiří Vlášek 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:25.4 00:16.6
18 18 / kluci [302] Matyáš Beran 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:26.1 00:17.3
19 19 / kluci [312] Vítek Rücker 2010 CZE BKL Machov 02:26.6 00:17.8
20 20 / kluci [329] Adam Pasler 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:26.8 00:18.0
21 21 / kluci [307] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.4 00:18.6
22 22 / kluci [324] Matyáš Volf 2010 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:27.7 00:18.9
23 23 / kluci [313] Theodor Ságner 2010 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:32.2 00:23.4
24 24 / kluci [305] Antonín Hovorka 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:36.7 00:27.9
25 25 / kluci [320] Petr Valtera 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:37.3 00:28.5
26 26 / kluci [327] Šimon Kuřátko 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:42.0 00:33.2
27 27 / kluci [300] matyáš žďárský 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:43.0 00:34.2
28 28 / kluci [319] Lukaš Trejtnar 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:44.7 00:35.9
29 29 / kluci [332] Jan Výborný 2011 CZE Náchod 02:45.9 00:37.1
30 30 / kluci [314] Petr Souček 2011 CZE TJ Sokol Staré Město 02:46.6 00:37.8
31 31 / kluci [323] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 02:51.4 00:42.6
32 32 / kluci [315] Jaroslav Suchý 2011 CZE Atletika Jaroměř 03:24.9 01:16.1

result list Žákyně přípravky II. 650m

start ~ 09:57:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [374] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:09.8
2 2 / holky [363] Tereza Suchá 2010 CZE Gym Jaroměř 02:11.8 00:02.0
3 3 / holky [361] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:12.5 00:02.7
4 4 / holky [373] Natálie Kačerová 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:13.5 00:03.7
5 5 / holky [364] Claudie Ulichová 2011 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 02:14.6 00:04.8
5 5 / holky [376] Lucie Řiháková 2010 CZE Červený Kostelec 02:14.6 00:04.8
7 7 / holky [357] Lucie Mašková 2010 CZE Krásná Hora nad Vltavou 02:16.5 00:06.7
8 8 / holky [379] Karolína Vondroušová 2011 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 02:17.1 00:07.3
9 9 / holky [359] Veronika Musilová 2011 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 02:17.3 00:07.5
10 10 / holky [368] Karolína Špeldová 2011 CZE Červený Kostelec 02:22.0 00:12.2
11 11 / holky [370] Alžběta Slováková 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:22.7 00:12.9
12 12 / holky [358] Viktorie Melišíková 2011 CZE BKL Machov 02:24.5 00:14.7
13 13 / holky [362] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26.2 00:16.4
14 14 / holky [354] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:30.5 00:20.7
15 15 / holky [375] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:31.8 00:22.0
16 16 / holky [356] Michaela Kostelecká 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:32.7 00:22.9
17 17 / holky [353] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:36.9 00:27.1
18 18 / holky [377] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin car Ski Team 02:39.6 00:29.8
19 19 / holky [366] Týna Vítková 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:41.9 00:32.1
20 20 / holky [378] Gabriela Ševců 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:44.1 00:34.3
21 21 / holky [372] Veronika Machová 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:46.0 00:36.2
22 22 / holky [355] Viktorie Hanušová 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:46.7 00:36.9
23 23 / holky [367] Vanesa Vondráčková 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:51.1 00:41.3
24 24 / holky [369] Karolína Tomášková 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:51.5 00:41.7
25 25 / holky [352] Tereza Čejpová 2011 CZE Nachod 02:58.1 00:48.3
26 26 / holky [360] Jana Nykolajčuk 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:58.2 00:48.4
27 27 / holky [351] Karin Andresová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:00.0 00:50.2

result list Žáci přípravky III. 650m

start ~ 10:15:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [417] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 02:21.7
2 2 / kluci [409] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 02:22.3 00:00.6
3 3 / kluci [414] Teodor Klemens 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.4 00:00.7
4 4 / kluci [406] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.5 00:00.8
5 5 / kluci [403] Vítek Ducháč 2012 CZE BKL Machov 02:28.0 00:06.3
6 6 / kluci [407] Dušan Svoboda 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:28.7 00:07.0
7 7 / kluci [416] vojtěch Schrötter 2012 CZE Náchod 02:29.2 00:07.5
8 8 / kluci [404] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:30.0 00:08.3
9 9 / kluci [412] Vít Bryksí 2012 CZE BKL Machov 02:30.7 00:09.0
10 10 / kluci [411] Jan Balcar 2012 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:30.9 00:09.2
11 11 / kluci [405] Oliver Martinec 2012 CZE TJ Sokol Staré Město 02:31.7 00:10.0
12 12 / kluci [413] Eliáš Forman 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:40.4 00:18.7
13 13 / kluci [415] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:41.3 00:19.6
14 14 / kluci [418] Radim Rejchrt 2013 CZE ZŠ NÁCHOD - PLHOV 02:50.7 00:29.0
15 15 / kluci [401] Viktor Adlof 2013 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:59.1 00:37.4
16 16 / kluci [410] Jaroslav Urban 2012 CZE Náchod 03:06.5 00:44.8

result list Žákyně přípravky III. 650m

start ~ 10:27:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [455] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:19.5
2 2 / holky [458] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 02:22.1 00:02.6
3 3 / holky [456] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.2 00:02.7
4 4 / holky [454] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 02:23.4 00:03.9
5 5 / holky [451] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:33.4 00:13.9
6 6 / holky [534] Nela Nováková 2012 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:33.9 00:14.4
7 7 / holky [460] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 02:34.7 00:15.2
8 8 / holky [457] Alžběta Notková 2012 CZE BKL Machov 02:37.3 00:17.8
9 9 / holky [463] Monika Haková 2012 CZE ZŠ NÁCHOD - PLHOV 02:38.5 00:19.0
10 10 / holky [465] Berenika Linhartová 2012 CZE Nové Město nad Metují 02:42.2 00:22.7
11 11 / holky [452] Viktorie Brychová 2012 CZE BKL Machov 02:44.5 00:25.0
12 12 / holky [453] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 02:44.6 00:25.1
13 13 / holky [466] Nela Rejchrtová 2012 CZE ZŠ NÁCHOD - PLHOV 03:07.5 00:48.0
14 14 / holky [467] Julie Ulrichová 2013 CZE Náchod 03:09.4 00:49.9
15 15 / holky [462] Aneta Ševců 2013 CZE Hvězda Pardubice z.s. 03:09.9 00:50.4
16 16 / holky [461] Barbora Strnadová 2013 CZE Gymnastika Trutnov 03:10.3 00:50.8
17 17 / holky [464] Kristýna Vondřejcová 2012 CZE HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 03:19.0 00:59.5

result list za ruku 190m

start ~ 10:41:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / děti [543] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:34.8
2 2 / děti [516] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují 00:35.4 00:00.6
3 3 / děti [528] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Batňovice 00:37.3 00:02.5
4 4 / děti [510] Václav Hovorka 2014 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 00:37.9 00:03.1
5 5 / děti [502] Nela Balcarová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 00:38.7 00:03.9
6 6 / děti [237] Kristýna Rückerová 2014 CZE Lhota 00:39.2 00:04.4
7 7 / děti [518] Tom Prislinger 2014 CZE Náchod 00:40.5 00:05.7
8 8 / děti [526] Matyáš Vejman 2014 CZE Červený Kostelec 00:41.6 00:06.8
9 9 / děti [539] Šimon Vintr 2014 CZE ZŠ Náchod - Plhov 00:42.3 00:07.5
10 10 / děti [507] Linda Černá 2014 CZE TJ Lehovec 00:43.0 00:08.2
11 11 / děti [515] Tobias Martinec 2015 CZE TJ Sokol Staré Město 00:43.7 00:08.9
12 12 / děti [509] Laura Horníková 2014 CZE TJ Kraso Náchod 00:43.9 00:09.1
13 13 / děti [527] Klára Šíchová 2015 CZE Praha 00:44.6 00:09.8
14 14 / děti [500] Viktorie Slováková 2014 CZE Náchod 00:44.8 00:10.0
14 14 / děti [459] Karolína Nováková 2015 CZE ZŠ Náchod - Plhov 00:44.8 00:10.0
16 16 / děti [549] Alan Kornas 2014 CZE Curich 00:46.1 00:11.3
16 16 / děti [520] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:46.1 00:11.3
18 18 / děti [511] Adéla Kazdová 2014 CZE Praha 00:47.3 00:12.5
19 19 / děti [541] Adam Vondrouš 2015 CZE cykloprofi goldfren team 00:48.1 00:13.3
20 20 / děti [542] Lenka Domáňová 2014 CZE MS Alšova Náchod 00:48.4 00:13.6
21 21 / děti [550] Michaela Mertlová 2015 CZE Náchod 00:53.0 00:18.2
22 22 / děti [514] Ondřej Krutil 2015 CZE Broumov 00:54.7 00:19.9
23 23 / děti [529] Jan Antl 2015 CZE Brno 00:55.5 00:20.7
24 24 / děti [531] Václav Bryksí 2015 CZE BKL Machov 00:57.2 00:22.4
25 25 / děti [505] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 00:58.9 00:24.1
26 26 / děti [521] Emílie Rojkovičová 2015 CZE LK Broumov 01:02.1 00:27.3
27 27 / děti [512] Gabriela Kazdová 2016 CZE Praha 01:03.9 00:29.1
28 28 / děti [517] Lilly Ann Potocká 2016 CZE Bražec 01:08.7 00:33.9
29 29 / děti [548] Markéta Školníková 2016 CZE Náchod 01:09.4 00:34.6
30 30 / děti [546] Vincent Linhart 2016 CZE Praha 01:12.0 00:37.2
31 31 / děti [535] Anička Petrová 2016 CZE Praha 01:16.0 00:41.2
32 32 / děti [533] Sophia Maly 2016 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:19.7 00:44.9
33 33 / děti [540] Zora Vintrová 2016 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:26.2 00:51.4
34 34 / děti [501] Aleš Andrle 2017 CZE Nové Město nad Metují 01:27.8 00:53.0
35 35 / děti [519] Stela Prislingerová 2017 CZE Náchod 01:30.7 00:55.9
36 36 / děti [183] Štěpán Berger 2016 CZE Červená Hora 01:32.7 00:57.9
37 37 / děti [547] Jakub Linhart 2017 CZE Praha 01:32.9 00:58.1
38 38 / děti [522] Daniel Souček 2016 CZE TJ Sokol Staré Město 01:34.9 01:00.1
39 39 / děti [544] Daniel Němeček 2016 CZE Náchod 01:35.4 01:00.6
40 40 / děti [184] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod 01:40.8 01:06.0
41 41 / děti [545] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Náchod 01:42.0 01:07.2
42 42 / děti [236] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod 01:55.9 01:21.1
43 43 / děti [532] Stella Cermáková 2017 CZE Náchod 01:58.5 01:23.7
44 44 / děti [536] Theodor Prislinger 2018 CZE Little Krakonosh 02:27.1 01:52.3
45 45 / děti [537] Rebecca Šrámková 2017 CZE Sluníčko 03:10.5 02:35.7
tým dokončilo
zš náchod - plhov 69
bkl machov 38
hvězda pardubice z.s. 32
sk nové město nad metují 23
zš tgm náchod 10
náchod 6
zš a mš olešnice 6
lk broumov 4
tj sokol staré město 4
červený kostelec 4
česká skalice 3
praha 3
tj sokol jaroměř 3
tj maratonstav úpice 3
apache loko trutnov 2
svaz českých bohémů 2
nachod 2
habřina 2
ski police nad metují 2
rašovice 2
trutnov 1
gymnázium broumov 1
mimi fanclub ostrava 1
tenis čk 1
tj lokomotiva trutnov 1
olfin car ski team 1
batňovice 1
gymnastika trutnov 1
nové město nad metují 1
cyklo profi gold fren 1
krásná hora nad vltavou 1
nový hradec 1
tj start náchod 1
vernéřovice 1
gym jaroměř 1
atletika jaroměř 1