maraton

mtb

results

Okolo Vlasenice

2019-07-20 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

announcement

registration

start list

results

Terén 44km total: 95 , men : 89, women: 6, Muži I: 46, Muži II: 39, Muži III: 4, Ženy I: 5, Ženy II: 1 [html] [pdf] [csv]
Hobby závod 38km total: 116 , men : 90, women: 26, Muži I: 38, Muži II: 38, Muži III: 14, Ženy I: 14, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 38km total: 2 , men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Děti 21km (plus doprovod) total: 55 , men : 37, women: 18, Předžáci: 12, Mladší žáci: 9, doprovod: 22, Předžákyně: 8, Mladší žákyně: 4 [html] [pdf] [csv]
odrážedla total: 14 , men : 6, women: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
děti 1 kolo total: 12 , men : 7, women: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
děti 2 kola total: 7 , men : 4, women: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Terén 44km

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži I [ 199 ] Martin Hunal 1989 CZE Velosport Valenta Scott team 01:35:28.1
2 2 / Muži I [ 162 ] Jan Mikolášek 1993 CZE Velosport valenta scott team 01:35:31.7 00:03.6
3 3 / Muži I [ 130 ] Pavel Staněk 1982 CZE Apex Bike Mobil Tábor 01:35:33.8 00:05.7
4 4 / Muži I [ 173 ] Ondřej Partl 1995 CZE BIG SHOCK TEAM 01:38:06.7 02:38.6
5 1 / Muži II [ 132 ] Radek Štrosmajer 1979 CZE Velosport Valenta Scott team 01:38:07.5 02:39.4
6 5 / Muži I [ 144 ] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:38:43.5 03:15.4
7 6 / Muži I [ 155 ] Václav Pavlík 1994 CZE Bike medic.cz 01:39:43.8 04:15.7
8 7 / Muži I [ 108 ] Jiří Daňkovský 1984 CZE Pelhřimov 01:39:58.1 04:30.0
9 8 / Muži I [ 121 ] Petr Nevoral 1986 CZE Cyklo Galík 01:41:01.5 05:33.4
10 9 / Muži I [ 109 ] Filip Grošek 1994 CZE PRODOLI Racing team 01:41:30.4 06:02.3
11 2 / Muži II [ 177 ] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 01:41:31.3 06:03.2
12 3 / Muži II [ 154 ] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:41:49.4 06:21.3
13 10 / Muži I [ 165 ] Jan marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:42:03.0 06:34.9
14 11 / Muži I [ 166 ] Jan smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:42:11.2 06:43.1
15 12 / Muži I [ 184 ] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:42:12.0 06:43.9
16 13 / Muži I [ 181 ] Matěj konhefr 1999 CZE JH Cycling 01:42:32.6 07:04.5
17 14 / Muži I [ 178 ] Roman Mašín 1993 CZE KC Slavia Praha 01:43:18.3 07:50.2
18 4 / Muži II [ 104 ] Jan Běhal 1975 CZE Telč 01:45:54.0 10:25.9
19 15 / Muži I [ 136 ] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:46:38.5 11:10.4
20 16 / Muži I [ 149 ] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:46:39.3 11:11.2
21 1 / Muži III [ 128 ] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:46:56.8 11:28.7
22 17 / Muži I [ 176 ] Radek Váňa 1988 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:47:17.3 11:49.2
23 18 / Muži I [ 187 ] Radoslav Novotný 1988 CZE CMV BIKERS 01:49:46.0 14:17.9
24 5 / Muži II [ 180 ] Jan Wůdy 1974 CZE 4RTeam 01:49:47.0 14:18.9
25 19 / Muži I [ 112 ] Jiří Houška 1992 CZE Vlasenický páni 01:51:18.6 15:50.5
26 6 / Muži II [ 135 ] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:51:24.8 15:56.7
27 7 / Muži II [ 164 ] Vlastislav Pivec 1971 CZE JH cycling 01:51:30.7 16:02.6
28 8 / Muži II [ 119 ] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 01:52:27.3 16:59.2
29 20 / Muži I [ 140 ] Matěj Pavlíček 2002 CZE Rodinovští Výletníci 01:52:47.9 17:19.8
30 9 / Muži II [ 157 ] Libor Štěpánek 1968 CZE Uniqua MTB Jihlava 01:52:52.2 17:24.1
31 10 / Muži II [ 160 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:57.0 17:28.9
32 21 / Muži I [ 103 ] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus cycling team 01:52:57.1 17:29.0
33 11 / Muži II [ 134 ] Jiří Vacek 1968 CZE CykloHobby Rynárec 01:53:01.2 17:33.1
34 12 / Muži II [ 101 ] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:53:18.7 17:50.6
35 22 / Muži I [ 133 ] Aleš Vacek 1990 CZE Pelhřimov 01:53:31.3 18:03.2
36 13 / Muži II [ 197 ] Karel Pleticha 1978 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:54:27.1 18:59.0
37 14 / Muži II [ 122 ] František Pán 1974 CZE Nová Bystřice 01:54:51.9 19:23.8
38 23 / Muži I [ 116 ] Petr Kiss 1984 CZE Jindřichův Hradec 01:55:20.5 19:52.4
39 1 / Ženy I [ 102 ] Monika Bakusová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 01:56:52.2 21:24.1
40 15 / Muži II [ 156 ] Karel Dvořák 1969 CZE Čistý sport/Cyklo Jiřička 01:57:02.6 21:34.5
41 16 / Muži II [ 126 ] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:57:02.7 21:34.6
42 2 / Muži III [ 146 ] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:57:18.9 21:50.8
43 17 / Muži II [ 143 ] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:57:35.7 22:07.6
44 18 / Muži II [ 131 ] Zdeněk Šaroun 1968 CZE TJ SOKOL Potěhy 01:58:09.4 22:41.3
45 24 / Muži I [ 142 ] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:58:58.2 23:30.1
46 25 / Muži I [ 141 ] Adam Švařa 1987 CZE MTB Pelec 01:59:32.1 24:04.0
47 19 / Muži II [ 175 ] Zdeněk Michálek 1969 CZE Banner power 2U 02:00:10.7 24:42.6
48 26 / Muži I [ 182 ] radek vodička 1990 CZE 02:00:16.8 24:48.7
49 20 / Muži II [ 120 ] Jan Mráček 1972 CZE Cykloklub Chýnov 02:00:33.7 25:05.6
50 27 / Muži I [ 201 ] Ondřej Hron 1991 CZE SK Hronovi 02:00:47.9 25:19.8
51 28 / Muži I [ 183 ] jakub nespor 1991 CZE kůň - company 02:00:58.5 25:30.4
52 29 / Muži I [ 127 ] Jan Smíšek 1982 CZE Nehvizdy 02:01:35.8 26:07.7
53 21 / Muži II [ 111 ] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo LACEK 02:01:38.1 26:10.0
54 22 / Muži II [ 174 ] karel trkal 1967 CZE benner power 2u 02:01:39.4 26:11.3
55 30 / Muži I [ 152 ] Tomáš Pechek 1991 CZE pivovar Krakonoš 02:02:25.8 26:57.7
56 31 / Muži I [ 151 ] Petr Pípal 1981 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:56.6 27:28.5
57 23 / Muži II [ 110 ] Jan Hlaváč 1979 CZE CBC Team 02:03:22.9 27:54.8
58 2 / Ženy I [ 163 ] Miluše Radová 1994 CZE PK sport 02:03:32.5 28:04.4
59 24 / Muži II [ 106 ] Jan Blecha 1978 CZE JIHOPE 02:03:49.4 28:21.3
60 32 / Muži I [ 138 ] Martin Zákostelný 1980 CZE Praha 9 02:03:51.0 28:22.9
61 33 / Muži I [ 139 ] Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 02:04:14.2 28:46.1
62 25 / Muži II [ 117 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:04:16.9 28:48.8
63 34 / Muži I [ 198 ] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:08:15.0 32:46.9
64 26 / Muži II [ 118 ] Zdeněk Kukla 1970 CZE CT Babín 02:09:52.7 34:24.6
65 27 / Muži II [ 185 ] Tomáš Kubišta 1975 CZE Slušnej oddíl Tábor 02:10:56.4 35:28.3
66 35 / Muži I [ 186 ] Jiří Másilko 1983 CZE CMV Bikers 02:11:43.6 36:15.5
67 3 / Muži III [ 137 ] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:12:30.6 37:02.5
68 4 / Muži III [ 123 ] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:13:37.2 38:09.1
69 36 / Muži I [ 129 ] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:13:42.9 38:14.8
70 37 / Muži I [ 114 ] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 02:14:18.8 38:50.7
71 28 / Muži II [ 172 ] Michal Cuc 1977 CZE Hanace Moldava 02:14:46.7 39:18.6
72 3 / Ženy I [ 200 ] Monika Čamrová 1990 CZE SK Hronovi 02:15:05.6 39:37.5
73 29 / Muži II [ 171 ] Pavel přech 1963 CZE Počátky 02:15:20.9 39:52.8
74 30 / Muži II [ 153 ] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:15:30.0 40:01.9
75 31 / Muži II [ 145 ] Petr Pechek 1965 CZE Vlasenice 02:15:45.6 40:17.5
76 38 / Muži I [ 189 ] Lukáš Semotán 1989 CZE Bohdalín 02:17:52.5 42:24.4
77 32 / Muži II [ 125 ] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:18:26.4 42:58.3
78 39 / Muži I [ 161 ] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:18:35.9 43:07.8
78 4 / Ženy I [ 124 ] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:18:35.9 43:07.8
80 33 / Muži II [ 113 ] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:21:29.3 46:01.2
81 40 / Muži I [ 168 ] Richard goby 1985 CZE CYKLO Mníšek 02:25:55.6 50:27.5
82 5 / Ženy I [ 147 ] Jitka Mrázková 1990 CZE Evolution Gym 02:26:58.1 51:30.0
83 34 / Muži II [ 107 ] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:27:14.5 51:46.4
84 41 / Muži I [ 188 ] Jan Fiala 1992 CZE SK Včelnička 02:27:57.7 52:29.6
85 35 / Muži II [ 170 ] Dieter Haberzettel 1964 AUT austria-biker 02:28:24.2 52:56.1
86 1 / Ženy II [ 150 ] Olga Jirsová 1974 CZE CT Božejov 02:28:43.2 53:15.1
87 42 / Muži I [ 169 ] ondřej štumpour 1986 CZE cyklo mníšek 02:30:27.8 54:59.7
88 43 / Muži I [ 105 ] Tomáš Benda 1986 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:32:43.0 57:14.9
89 44 / Muži I [ 159 ] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:33:49.4 58:21.3
90 36 / Muži II [ 196 ] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 02:38:41.4 01:03:13.3
91 37 / Muži II [ 179 ] Pavel Fencl 1966 CZE Impulsia sport 02:58:11.7 01:22:43.6
91 37 / Muži II [ 195 ] Martin Schulz 1972 CZE Kolín 02:58:11.7 01:22:43.6
93 45 / Muži I [ 148 ] Matúš Šucha 1980 CZE Pelec 03:16:15.7 01:40:47.6
94 39 / Muži II [ 158 ] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 03:16:28.6 01:41:00.5
DNF / Muži I [ 167 ] Tomáš ira 1997 CZE Velosport valenta scott team

result list Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži II [ 371 ] Jan Viktora 1978 CZE Prodoli racing team 01:06:34.5
2 1 / Muži I [ 310 ] Jan Heřmánek 1996 CZE Prodoli racing team 01:07:53.1 01:18.5
3 2 / Muži II [ 326 ] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:08:02.8 01:28.2
4 3 / Muži II [ 558 ] Libor homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:08:06.0 01:31.4
5 2 / Muži I [ 401 ] Ondra stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:09:05.5 02:30.9
6 3 / Muži I [ 404 ] michal dejmek 1999 CZE dejmek team 01:09:06.1 02:31.5
7 4 / Muži II [ 320 ] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:09:16.3 02:41.7
8 4 / Muži I [ 343 ] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:09:36.5 03:01.9
9 5 / Muži I [ 380 ] jiří šindelář 1993 CZE CC bikers 01:10:02.4 03:27.8
10 6 / Muži I [ 381 ] david kulíček 1985 CZE rally cross lukavec 01:10:03.7 03:29.2
11 5 / Muži II [ 311 ] Miroslav Horký 1974 CZE JH Cycling 01:10:54.3 04:19.7
12 1 / Muži III [ 354 ] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:13:14.0 06:39.5
13 7 / Muži I [ 347 ] Štěpán Zdeněk 1997 CZE CTM Babín 01:13:14.6 06:40.0
14 8 / Muži I [ 376 ] Patrik Pondělíček 1997 CZE GS Cyklo Team Jistebnice 01:14:22.0 07:47.4
15 2 / Muži III [ 389 ] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:15:51.8 09:17.2
16 6 / Muži II [ 372 ] kamil krejcar 1970 CZE jihlava 01:16:02.7 09:28.1
17 9 / Muži I [ 325 ] Jiří Nevoral 1983 CZE Cyklo Galík 01:16:49.3 10:14.7
18 7 / Muži II [ 394 ] Tomáš Raba 1965 CZE Prodoli Racing team 01:18:09.4 11:34.8
19 8 / Muži II [ 367 ] Petr Tureček 1966 CZE bajk hořepnik 01:19:38.7 13:04.1
20 10 / Muži I [ 392 ] Luboš Novák 1988 CZE Evolution gym 01:19:41.6 13:07.0
21 9 / Muži II [ 341 ] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:56.3 13:21.7
22 11 / Muži I [ 336 ] Jan Smrčka 1991 CZE Radňov 01:20:20.0 13:45.4
23 1 / Ženy I [ 399 ] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:58.6 14:24.0
24 10 / Muži II [ 373 ] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlavská čtyřka 01:21:02.6 14:28.1
25 3 / Muži III [ 391 ] Jan Fous 1953 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:21:26.0 14:51.4
26 11 / Muži II [ 402 ] rostislav mašek 1978 CZE RB Highlands 01:21:34.4 14:59.8
27 12 / Muži II [ 309 ] Radek Dvořák 1972 CZE Otín 01:22:36.5 16:01.9
28 2 / Ženy I [ 342 ] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:22:54.2 16:19.6
29 12 / Muži I [ 375 ] Daniel Schrek 1982 CZE Jihlavská Čtyřka 01:23:24.6 16:50.0
30 13 / Muži II [ 332 ] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:23:30.7 16:56.1
31 14 / Muži II [ 194 ] Aleš Záhorský 1973 CZE RB Highlands 01:23:40.1 17:05.5
32 1 / Ženy II [ 322 ] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:24:14.5 17:39.9
33 13 / Muži I [ 315 ] Jan Janák 1989 CZE JH Cycling 01:24:27.9 17:53.4
34 14 / Muži I [ 303 ] Lukáš Bareš 1984 CZE BBT Jiřice 01:24:28.1 17:53.5
35 15 / Muži II [ 307 ] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:25:57.5 19:22.9
36 4 / Muži III [ 409 ] Jiří lenc 1954 CZE ŠuTri 01:26:08.3 19:33.8
37 16 / Muži II [ 306 ] Petr Berounský 1967 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:26:11.3 19:36.7
38 17 / Muži II [ 358 ] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:26:22.5 19:47.9
39 18 / Muži II [ 349 ] zdeněk Navrátil 1966 CZE Sojky Pelhřimov 01:26:27.0 19:52.4
40 3 / Ženy I [ 365 ] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 01:26:36.1 20:01.5
41 15 / Muži I [ 346 ] Miroslav Zápařka 1981 CZE Équipe sans limites - Humpolec 01:26:46.0 20:11.4
42 4 / Ženy I [ 383 ] Pavla procházková 1980 CZE apex bike mobil tábor 01:26:49.9 20:15.3
43 16 / Muži I [ 355 ] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cykloteam Božejov 01:26:51.3 20:16.7
44 5 / Muži III [ 363 ] Jiří Tuček 1956 CZE Kola Bakus 01:27:03.4 20:28.8
45 5 / Ženy I [ 328 ] Tereza Pěníková 1986 CZE Praha-Kolovraty 01:27:09.6 20:35.0
46 19 / Muži II [ 339 ] Roman Svoboda 1970 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:27:30.6 20:56.0
47 17 / Muži I [ 190 ] jakub hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:28:38.7 22:04.1
48 6 / Muži III [ 345 ] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:28:44.0 22:09.4
49 20 / Muži II [ 356 ] Josef Kumžák 1975 CZE Cykloteam Božejov 01:28:45.3 22:10.7
50 6 / Ženy I [ 327 ] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 01:29:09.5 22:34.9
51 21 / Muži II [ 390 ] Karel Švec 1967 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:31:04.8 24:30.2
52 7 / Ženy I [ 313 ] Tereza Houšková 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 01:31:24.8 24:50.2
53 8 / Ženy I [ 366 ] Hana Houšková 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:31:40.3 25:05.7
54 22 / Muži II [ 348 ] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE HAS JIHLAVA 01:31:40.7 25:06.1
55 18 / Muži I [ 393 ] Michaela Hazová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 01:32:02.2 25:27.6
56 19 / Muži I [ 357 ] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 01:32:06.5 25:31.9
57 23 / Muži II [ 410 ] Milan podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:32:36.8 26:02.2
58 7 / Muži III [ 359 ] Bohumil Smíšek 1955 CZE Domestic 01:33:02.5 26:27.9
59 20 / Muži I [ 317 ] David Kostroun 2002 CZE Kamenice nad Lipou 01:33:10.7 26:36.1
60 24 / Muži II [ 403 ] Libor koten 1975 CZE Musher Klub JCC 01:33:23.0 26:48.4
61 25 / Muži II [ 374 ] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 01:33:41.0 27:06.4
62 8 / Muži III [ 388 ] František Fric 1959 CZE Prodoli racing team 01:33:42.9 27:08.3
63 1 / Ženy III [ 387 ] Vladimíra Hlásková 1957 CZE Soběslav 01:33:44.1 27:09.5
64 26 / Muži II [ 193 ] Rastislav Hnik 1973 CZE RB Highlands 01:35:14.1 28:39.5
65 9 / Ženy I [ 364 ] Milada Červenková 1981 CZE Cyklo Metánov 01:35:25.0 28:50.4
66 27 / Muži II [ 318 ] Lubomír Koten 1978 CZE BBT Jiřice 01:37:15.7 30:41.1
67 2 / Ženy II [ 340 ] Jarmila Svobodová 1965 CZE Premium hotel Znojmo 01:38:51.7 32:17.1
68 28 / Muži II [ 338 ] Leoš Svoboda 1963 CZE Premium hotel Znojmo 01:38:57.1 32:22.6
69 21 / Muži I [ 344 ] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:39:25.3 32:50.7
70 9 / Muži III [ 398 ] Jiří Krejča 1957 CZE Sokol Lhota 01:39:27.7 32:53.1
71 10 / Ženy I [ 331 ] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:39:34.2 32:59.6
72 29 / Muži II [ 386 ] rostislav papež 1964 CZE 01:39:38.1 33:03.5
73 22 / Muži I [ 333 ] Michal Rohrauer 2001 CZE Rodinov 01:39:43.5 33:08.9
74 23 / Muži I [ 353 ] martin marek 1994 CZE bike team častrov 01:39:55.6 33:21.0
75 11 / Ženy I [ 382 ] sára klímová 1993 CZE JH cycling 01:40:30.0 33:55.4
76 30 / Muži II [ 350 ] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Velíšek 01:40:33.4 33:58.8
77 3 / Ženy II [ 385 ] vladimíra suchá 1968 CZE 01:41:17.9 34:43.3
78 12 / Ženy I [ 396 ] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:41:39.5 35:05.0
79 10 / Muži III [ 360 ] karel strašík 1957 CZE Kamenice nad Lipou 01:43:08.4 36:33.8
80 31 / Muži II [ 407 ] Roman smrčka 1975 CZE Buk team 01:43:27.1 36:52.5
81 32 / Muži II [ 319 ] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:45:28.7 38:54.2
82 33 / Muži II [ 395 ] Pavel Lisý 1966 CZE Počátky 01:45:38.8 39:04.2
83 11 / Muži III [ 397 ] Luboš Tunkl 1958 CZE nezadáno 01:47:49.3 41:14.7
84 24 / Muži I [ 308 ] Jan Cihlář 1993 CZE Hapina team 01:48:28.0 41:53.4
85 25 / Muži I [ 362 ] Adam Tichý 2006 CZE rodinovský orly 01:49:06.0 42:31.4
86 26 / Muži I [ 361 ] Michal Tichý 1997 CZE rodinovský orly 01:49:10.0 42:35.4
87 34 / Muži II [ 405 ] Josef hrnčíř 1978 CZE HC Veselá 01:50:51.2 44:16.6
88 27 / Muži I [ 192 ] šimon čábelka 2005 CZE tchabi tour 01:51:31.3 44:56.7
89 28 / Muži I [ 352 ] petr marek 1988 CZE bike team častrov 01:52:57.2 46:22.6
90 35 / Muži II [ 351 ] Václav Švára 1960 CZE Kamenice nad Lipou 01:53:51.4 47:16.8
91 12 / Muži III [ 560 ] Jan škrleta 1946 CZE Vodná 01:54:50.5 48:15.9
92 13 / Muži III [ 406 ] Jaroslav smrčka 1949 CZE BUK Team 01:55:51.1 49:16.5
93 4 / Ženy II [ 312 ] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:56:31.3 49:56.7
94 36 / Muži II [ 314 ] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 01:57:27.5 50:52.9
95 29 / Muži I [ 335 ] Petr Smolka 1989 CZE BS TEAM 01:58:26.1 51:51.5
96 30 / Muži I [ 330 ] Lukáš Prosser 1993 CZE Kamenice nad lipou 01:59:27.6 52:53.0
97 31 / Muži I [ 304 ] Filip Beňo 1993 CZE BS TEAM 01:59:38.2 53:03.6
98 13 / Ženy I [ 384 ] lenka kasalová 1983 CZE turovec 02:01:14.4 54:39.8
99 32 / Muži I [ 323 ] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 02:01:18.9 54:44.3
100 37 / Muži II [ 559 ] Jaromír Kastner 1976 CZE nezadáno 02:02:18.5 55:44.0
101 5 / Ženy II [ 305 ] Eva Berounská 1968 CZE Nová Včelnice 02:03:38.5 57:03.9
102 6 / Ženy II [ 324 ] Hana Musialová 1979 CZE Tábor 02:04:03.3 57:28.7
103 14 / Muži III [ 400 ] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 02:09:56.7 01:03:22.1
104 33 / Muži I [ 334 ] Michal Směták 1982 CZE KNL 02:18:18.6 01:11:44.0
105 34 / Muži I [ 369 ] martin zeman 1999 CZE 02:25:27.3 01:18:52.8
105 34 / Muži I [ 368 ] patrik fencl 2002 CZE 02:25:27.3 01:18:52.8
105 34 / Muži I [ 370 ] adam dzamulič 2004 CZE 02:25:27.3 01:18:52.8
108 7 / Ženy II [ 408 ] judita Pechková 1966 CZE rodinovské orlice 02:34:46.9 01:28:12.3
109 8 / Ženy II [ 191 ] Petra čábelková 1974 CZE tchabi tour 02:36:43.8 01:30:09.2
110 37 / Muži I [ 377 ] David fára 1980 CZE stranná 36 02:42:24.9 01:35:50.3
110 37 / Muži I [ 378 ] Dominik mikolášek 2010 CZE stranná 36 02:42:24.9 01:35:50.3
112 14 / Ženy I [ 379 ] linda mikolášková 2003 CZE stranná 36 02:42:28.5 01:35:53.9
113 9 / Ženy II [ 329 ] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 03:27:41.5 02:21:06.9
114 10 / Ženy II [ 321 ] Bohumila Lišková 1976 CZE Rodinovské Orlice 03:27:41.6 02:21:07.0
115 38 / Muži II [ 316 ] Karel Janů 1976 CZE Lhotecký orel 03:27:44.8 02:21:10.2
DNF / Ženy II [ 337 ] Ilona Svěráková 1968 CZE MTB 950

result list Tandemy 38km

start ~ 14:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 301 ] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:35:58.0
2 2 / Muži [ 302 ] Vladimír a Vítězslav Šimečkovi Miroslav Schrötter 1974 CZE CARNOSINE - www.salutempharma.cz 01:52:38.8 16:40.7

result list Děti 21km (plus doprovod)

start ~ 14:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Mladší žáci [ 536 ] David Šimeček 2005 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 43:03.0
2 2 / Mladší žáci [ 556 ] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 45:17.5 02:14.4
3 1 / doprovod [ 557 ] Libor Trkola 1971 CZE Eurofoam sport team 45:18.0 02:14.9
4 2 / doprovod [ 537 ] Václav Šimeček 1972 CZE Sezimovo Ústí 45:48.6 02:45.5
5 1 / Předžáci [ 545 ] Lukáš Nejedlý 2008 CZE Vokolek-Cycling-Team 47:58.2 04:55.2
6 3 / doprovod [ 546 ] Jaroslav Nejedlý 1978 CZE Hounyk MTB TEAM 47:59.1 04:56.0
7 2 / Předžáci [ 542 ] Tadeáš Pazourek 2009 CZE Cycling Academy Tábor 48:00.8 04:57.7
8 4 / doprovod [ 543 ] Tomáš Pazourek 1978 CZE Nový Kostelec 48:05.4 05:02.3
9 1 / Mladší žákyně [ 540 ] Anna Hrdinová 2007 CZE Cycling Academy Tábor 48:15.0 05:12.0
10 5 / doprovod [ 541 ] Pavel Hrdina 1980 CZE Cycling academy Tábor 48:18.3 05:15.2
11 3 / Mladší žáci [ 518 ] Martin Šašek 2007 CZE 49:03.1 06:00.0
12 6 / doprovod [ 520 ] Silvie Šašková 2003 CZE Kamenice nad Lipou 51:06.7 08:03.6
13 2 / Mladší žákyně [ 506 ] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 53:06.6 10:03.5
14 3 / Předžáci [ 522 ] Max Straka 2008 CZE Kola Bakus 53:17.0 10:14.0
15 7 / doprovod [ 524 ] Michal Straka 1977 CZE Kola Bakus 53:18.6 10:15.5
16 1 / Předžákyně [ 528 ] Kristýna Nováková 2008 CZE Cyklo hobby Rynárec 54:51.7 11:48.6
17 3 / Mladší žákyně [ 515 ] Monika Holá 2005 CZE CT Božejov 55:08.6 12:05.5
18 4 / Mladší žákyně [ 549 ] Kateřina Voplakalová 2005 CZE JKV Humpolec 55:18.2 12:15.1
19 4 / Mladší žáci [ 531 ] Michal Pelíšek 2005 CZE Kamenice nad Lipou 55:39.0 12:36.0
20 8 / doprovod [ 548 ] Jaroslav Voplakal 1968 CZE JKV Humpolec 56:06.3 13:03.2
21 5 / Mladší žáci [ 547 ] Adam Běhounek 2005 CZE Kamenice nad lipou 57:28.1 14:25.0
22 6 / Mladší žáci [ 544 ] Michal Březina 2006 CZE Spartak Pelhřimov 58:48.1 15:45.0
23 2 / Předžákyně [ 538 ] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 01:01:51.6 18:48.5
24 9 / doprovod [ 539 ] Ladislav Voráček 1970 CZE Žďár 01:01:54.7 18:51.6
25 4 / Předžáci [ 529 ] Ondřej Hnik 2008 CZE RB HIGHLANDS 01:02:19.2 19:16.1
26 10 / doprovod [ 530 ] Jiřina Šušlíková 1978 CZE RB HIGHLANDS 01:02:21.3 19:18.3
27 5 / Předžáci [ 501 ] Šimon Burda 2010 CZE Amcykl Humpolec 01:03:02.5 19:59.4
28 11 / doprovod [ 553 ] Hana Burdová 1981 CZE Amcykl Humpolec 01:03:02.9 19:59.8
29 6 / Předžáci [ 516 ] Adam Dvouletý 2009 CZE KolaČíhal 01:04:06.4 21:03.3
30 7 / Předžáci [ 503 ] Jakub Hála 2009 CZE Kamenice nad Lipou 01:04:36.5 21:33.4
31 12 / doprovod [ 505 ] Jana Hálová 1979 CZE Kamenice nad Lipou 01:04:41.4 21:38.3
32 8 / Předžáci [ 521 ] Vojtěch Straka 2010 CZE Vokov 01:06:37.7 23:34.6
33 13 / doprovod [ 523 ] Marcela Straková 1981 CZE Vokov 01:07:01.5 23:58.4
34 9 / Předžáci [ 513 ] adam dvorský 2009 CZE + 01:07:28.9 24:25.8
35 14 / doprovod [ 514 ] jiří vintiška 1948 CZE + 01:07:30.1 24:27.1
36 7 / Mladší žáci [ 512 ] Jan Zahradník 2007 CZE Kamenice nad Lipou 01:09:50.8 26:47.8
37 15 / doprovod [ 534 ] Jan Zahradník 1980 CZE Dojedu a nezemřu 01:09:51.1 26:48.0
38 16 / doprovod [ 554 ] Martin Schulz 2004 CZE Kolín 01:11:45.0 28:42.0
39 3 / Předžákyně [ 517 ] Daniela Šašková 2011 CZE 01:12:21.7 29:18.6
39 17 / doprovod [ 519 ] Jindřich Šašek 1981 CZE 01:12:21.7 29:18.6
41 8 / Mladší žáci [ 507 ] Vít Langweil 2006 CZE Bojkovice 01:16:05.6 33:02.6
42 18 / doprovod [ 552 ] Pavel Burda 1976 CZE Amcykl Humpolec 01:17:37.5 34:34.4
43 4 / Předžákyně [ 502 ] Natálie Burdová 2012 CZE Amcykl Humpolec 01:17:40.6 34:37.5
44 5 / Předžákyně [ 551 ] Ellen Marková 2011 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:18:49.5 35:46.4
45 19 / doprovod [ 550 ] Marek Meloun 1975 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:18:51.6 35:48.5
46 20 / doprovod [ 535 ] Miroslav Tušil 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:20.5 38:17.4
47 9 / Mladší žáci [ 511 ] Matěj Tušil 2007 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:20.7 38:17.6
48 10 / Předžáci [ 508 ] Adam Langweil 2008 CZE Bojkovice 01:21:21.7 38:18.6
49 11 / Předžáci [ 527 ] Adam Novák 2011 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:21:35.2 38:32.2
50 12 / Předžáci [ 533 ] Vlastík Čelustka 2011 CZE Vlasenice 01:21:57.1 38:54.1
51 21 / doprovod [ 532 ] Dana Dejmková 1968 CZE Vlásenice 01:21:57.9 38:54.8
52 6 / Předžákyně [ 504 ] Tereza Hálová 2008 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:48.2 01:01:45.2
53 22 / doprovod [ 509 ] Liboslav Langweil 1950 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:55.5 01:01:52.4
54 7 / Předžákyně [ 525 ] Šárka Třečková 2012 CZE 02:03:38.4 01:20:35.3
55 8 / Předžákyně [ 526 ] Marie Třečková 2014 CZE 02:03:41.2 01:20:38.1

result list odrážedla

start ~ 14:40:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 18 ] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice 01:27.9
2 1 / kluci [ 4 ] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou 01:34.0 00:06.1
3 2 / holky [ 29 ] Zoja Marina Trnková 2014 CZE vodná 01:36.0 00:08.1
4 3 / holky [ 33 ] isabela votápková 2015 CZE 01:39.0 00:11.0
5 2 / kluci [ 24 ] Vilém Cuc 2015 CZE Cuc team - Hanace 01:43.6 00:15.7
6 4 / holky [ 5 ] kateřina tománková 2016 CZE rodinov 01:45.5 00:17.6
7 5 / holky [ 20 ] Kristýna Kotková 2016 CZE Hřeben 01:47.9 00:20.0
8 3 / kluci [ 3 ] vojtěch lang 2016 CZE Vlasenice 02:25.0 00:57.1
9 6 / holky [ 12 ] Eliška Hemberová 2016 CZE Kamenice nad Lipou 03:03.2 01:35.3
10 7 / holky [ 25 ] Laia Cucová 2017 CZE Cuc team - Hanace 03:48.7 02:20.8
11 8 / holky [ 15 ] Šárka Pěníková 2017 CZE Praha Kolovraty 04:46.5 03:18.6
12 4 / kluci [ 9 ] vojtěch bílek 2014 CZE vestec 09:09.0 07:41.1
13 5 / kluci [ 26 ] Jáchym Švadlena 2017 CZE Hanace 10:19.9 08:52.0
14 6 / kluci [ 8 ] jiří bílek 2017 CZE vestec 16:22.8 14:54.9

result list děti 1 kolo

start ~ 14:47:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 27 ] Matyáš smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team 00:48.6
2 2 / kluci [ 510 ] Vojtěch pechek 2013 CZE Rodinov 00:49.7 00:01.1
3 3 / kluci [ 11 ] jan rathovský 2013 CZE Vlasenice 00:55.8 00:07.2
4 4 / kluci [ 19 ] Dominik Kotek 2014 CZE Hřeben 00:58.2 00:09.5
5 5 / kluci [ 13 ] Matěj Hembera 2013 CZE Kamenice nad Lipou 01:07.4 00:18.7
6 1 / holky [ 1 ] Ema Smíšková 2014 CZE Nehvizdy 01:15.6 00:26.9
7 2 / holky [ 28 ] Natálie smrčková 2014 CZE Eurofoam Žirovnice 01:18.1 00:29.4
8 6 / kluci [ 7 ] jiří kabelka 2014 CZE vlasenice 01:20.4 00:31.8
9 3 / holky [ 23 ] Edita Marková 2014 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:23.9 00:35.2
10 7 / kluci [ 10 ] ondřej rathovský 2015 CZE vlasenice 01:29.1 00:40.4
11 4 / holky [ 6 ] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice 01:51.6 01:03.0
12 5 / holky [ 17 ] Adéla Čelustková 2014 CZE Vlasenice 02:57.7 02:09.1

result list děti 2 kola

start ~ 14:50:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 21 ] Vilma Pazourková 2011 CZE Cycling Academy Tábor 00:42.5
2 2 / Ženy [ 555 ] Zuzana trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team 00:54.9 00:12.3
3 1 / Muži [ 16 ] Alex Ferdan 2012 CZE sokol lhota 00:56.4 00:13.9
4 3 / Ženy [ 2 ] Adéla Janů 2012 CZE Radenin 01:40.8 00:58.2
5 2 / Muži [ 22 ] Jan Hlaváč 2010 CZE CBC team 01:50.4 01:07.8
6 3 / Muži [ 14 ] Eliáš Šucha 2012 CZE Pelec 01:58.7 01:16.2
7 4 / Muži [ 30 ] michal trnka 2012 CZE vodná 02:06.3 01:23.8