KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

2018-08-11 Lázně Bělohrad

archiv

announcement

registration

start list

results

90km total: 186, men : 179, women: 7, M30: 22, M40: 73, M50: 54, M51: 30, Z18: 7 [html] [pdf]
50km total: 555, men : 499, women: 56, M18: 36, M30: 68, M40: 133, M50: 154, M60: 77, M61: 31, Z30: 16, Z40: 20, Z41: 20 [html] [pdf]
kluci 100m total: 11, men : 11, women: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci total: 22, men : 22, women: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky total: 17, men : 0, women: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo total: 25, men : 25, women: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo total: 19, men : 0, women: 19, kluci: 0, holky: 19 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci total: 19, men : 19, women: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

start list 90km

start ~ 10:00:15 , all years of born , registered: 186 participants ( 179 of men, 7 of women)

category # name state year team
M51 [10] Adamů Pavel CZE 1966 CYKLO SKI Žitník
Z18 [11] Antropiusová Daniela CZE 1982 AliveOnTheMoon
Z18 [12] Bacílková Lenka CZE 1973 Oceloví letci
M51 [13] badura jan CZE 1968 Holasice
M40 [14] Bartaloš Jan CZE 1985 SUDOP 209
M30 [171] Beran Ondřej CZE 1989 KC Slavia Praha
M51 [15] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
M51 [9] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M40 [16] Bílek Aleš CZE 1979 Czech Tallboys
Z18 [17] Bohabojová Olga CZE 1976 Lékárna Zásmuky
M50 [18] Brand Tomáš CZE 1976 PCK Louda
M50 [19] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
M40 [164] Bubílek Michal CZE 1986 Kross Bikeranch Team
M51 [20] Carda Radek CZE 1967 Oné man team Citroen Kozakov
M51 [ ] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40 [21] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
M51 [22] Čechura Jiří CZE 1964 Čistý Sport
M51 [24] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
M50 [129] Čížek František CZE 1976 Eurybia yacht club
M50 [25] Dařbujan Petr CZE 1969 TRUXXXIK cycling
M30 [26] Dostál Tomáš CZE 1990 Vella Team
M51 [27] Dvořák Petr CZE 1968 PCK Louda
M51 [28] Ekl Martin CZE 1957 Biketeam Kralupy EurobikePraha
M40 [29] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
M40 [30] Fišnar Jan CZE 1980 TJ Baník Meziboří
M51 [33] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
M50 [31] Flégl Jaromír CZE 1971 Kola Šír Bělohrad
M30 [32] Flégl Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad
M50 [173] Franěk Miroslav CZE 1971 Nosvis
Z18 [162] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M50 [148] Granát David CZE 1972 KL sport Děčín
M51 [34] Hacker Petr CZE 1968 HOVRCH
M40 [ ] Hájek Jan CZE 1985 auto I.S.R.
M50 [35] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
M50 [36] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
M51 [37] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
M40 [7] Heinze Thomas GER 1985 BohemianCoffeeHouse
M40 [ ] Hlavaty Stanislav CZE 1979 Pardubice
M51 [168] Hodoval Petr CZE 1967 Olfincar Trutnov
M40 [6] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
M40 [38] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
M51 [40] Holas Leoš CZE 1961 Vyking.cz
M40 [39] Holas Ondřej CZE 1983 Vyking.cz
M40 [155] Holub Josef CZE 1979 Chlomek
M40 [158] Horák Jakub CZE 1982 ZPA Smart Energy
M50 [41] Hroneš Patrik CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M40 [42] Huptych František CZE 1983 Žháři
M50 [43] chlup pavel CZE 1976 Bicyklub
M30 [44] Chmelař Lukáš CZE 1991 www.chaloupkydestne.cz
M40 [130] ira jiří CZE 1988 Eurybia yacht club
M50 [3] Janda Tomáš CZE 1972 MS BIKE ACADEMY RACING
M50 [45] Janků Tomáš CZE 1972 beMANIAX BIKESALON
M40 [47] Jero Miroslav CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov
M40 [131] Juhás Jaroslav CZE 1980 Eurybia yacht club
M50 [48] Just Pavel CZE 1976 CYKLO BENDA
M40 [ ] Kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
M50 [49] Karban Štěpán CZE 1971 lidé and HORY / Ultra Paka
M40 [174] Karban Vlastimil CZE 1980 UGO-ALLIVICTUS
M40 [50] Kasse Tomas CZE 1985 nalehko.com
M51 [51] Kauška Petr CZE 1966 MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
M50 [52] Kavan Radim CZE 1978 CYKLO BENDA
M40 [166] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M30 [ ] Klepetko Tomáš CZE 1990 Pardubice
M51 [53] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M40 [ ] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
M40 [54] Kokeš Michal CZE 1984 Mi-kolo-vice
M40 [ ] Kokeš Michal CZE 1984 Mi-kolo-vice
M50 [55] Koller Ladislav CZE 1977 MTB Heřmánkovice
M40 [57] Kopecký Ladislav CZE 1985 beMANIAX BIKESALON
M50 [56] Kopecký Michal CZE 1977 BeManiax Madbike
M50 [58] Kordík Petr CZE 1975 CykloklubJičín
M51 [59] Kosek Josef CZE 1963 MTB Heřmánkovice
M30 [60] Kosina Jakub CZE 1996 ENJOY RIDING TEAM
M30 [61] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M51 [62] Košťál Pavel CZE 1964 HO Stěžery
M30 [63] KOUT Tomáš CZE 1995 KOUT TÝM BĚLOHRAD
M30 [4] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
M50 [169] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M50 [152] Král Jiří CZE 1977 Záměl
M50 [64] Král Michal CZE 1975 Symbio CE.Energy
M40 [65] Kraus Daniel CZE 1980 Vilne veverky
M51 [66] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
M51 [67] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
M40 [68] Krejza Tomáš CZE 1986 Vodafone Cycling Club
M50 [69] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
M50 [8] Kučera Tomáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M40 [ ] Kuk Milan CZE 1985 Bílá Třemešná
M51 [163] Kumprecht Pavel CZE 1967 Úvaly
M30 [167] Kunt Lukáš CZE 1997 Ghost Team
M50 [165] Kuntoš Roman CZE 1975 Rohatsko
Z18 [70] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
M40 [71] Kutina Filip CZE 1987 SUDOP 209
M50 [72] Kužel Aleš CZE 1974 Rybnicek
M40 [133] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
M40 [73] Kvapil Jiří CZE 1982 Čtveřín 3, Pěnčín 46345
M40 [172] Kvasnička Tomáš CZE 1982 Hradec Králové
M51 [74] Kyndl Petr CZE 1965 Alset Racing Team
M40 [5] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M50 [75] Luxemburk Jaroslav CZE 1971 Praha 6
M30 [156] Macek Tomáš CZE 1995 TJ Lokomotiva Nymburk-LO
M50 [76] Mach Josef CZE 1978 MSCH
M40 [175] Martin Jan CZE 1980 KAH Sport Vrchlabí
M30 [77] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
M40 [78] Martinek Jáchym CZE 1980 VK Blesk
M40 [79] Mattuš Jakub CZE 1981 Ja k(l)ub
M30 [144] Melichar Pavel CZE 1997 Police nad Metují
M50 [157] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
M30 [80] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
M51 [153] Mojžíš Libor CZE 1968 Vella team Náchod
M40 [81] Molcar Lukáš CZE 1986 SUDOP 209
M40 [82] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
M50 [83] Pancner Michal CZE 1978 MTB Heřmánkovice
Z18 [84] Pekárková Vendula CZE 1983 Kasper - Swix Team
M50 [85] Pelc Bedřich CZE 1970 Praha
M40 [86] Pešek Michal CZE 1980 Atelier technik s.r.o.
M50 [87] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod - naděje
M40 [88] Peza Martin CZE 1986 BOTTECCHIA - CZ Cyklo
M30 [145] Pfeifer Pavel CZE 1991 Sportovní klub hasičů KHK
M51 [89] Pinďák Jiří CZE 1960 Oceloví letci
M50 [137] Podlipný Jiří CZE 1977 Kola Šír Bělohrad
M40 [90] Pola Oldřich CZE 1979 Babiččin sádelňáček
M51 [91] Polz Roman CZE 1963 BRS Team SH
M40 [136] Pour David CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
M50 [92] Pozdník Tomáš CZE 1970 Starý Mateřov 69
M40 [93] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
M40 [159] Prouza Petr CZE 1985 Antonka
M30 [94] Přibyl Pavel CZE 1997 Kola Kamenice
M50 [95] Purm Michal CZE 1972 Rychlá smečka
M50 [96] Remeš Michal CZE 1971 Všechlapy
M51 [181] Rieger Jiri CZE 1962 Spartak Vrchlabí
M50 [97] Řeháček Leoš CZE 1971 Žlunice
Z18 [150] Řeháková Jana CZE 1981 Praha
M50 [98] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
M50 [161] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
M40 [99] Schwarz Jindřich CZE 1984 jezdinakole.cz
M50 [100] Sitta Josef CZE 1973 aliveonthemoon.com
M40 [134] Skrbek Jan CZE 1985 Czech Tallboys
M40 [101] Smetana Jaroslav CZE 1979 Jasenná
M40 [ ] Steiner Petr CZE 1985 Auto I.S.R.
M50 [151] Stejskal Richard CZE 1975 AC Údolí hladu HK
M40 [147] Strakoš Jan CZE 1983 BEKO Bike and Ski Racing Team
M50 [102] Šámal Jan CZE 1977 HKNMPSM
M30 [103] Šimáně Jaromír CZE 1989 Dolní Bousov
M50 [104] Šimon Pavel CZE 1970 FcB Team
M40 [105] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
M40 [106] Šimonek Jiří CZE 1983 CFD support
M40 [154] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
M40 [107] Škop Zbyněk CZE 1985 Česká Skalice
M40 [108] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M51 [109] Štípek František CZE 1954 Cycling s.r.o.
M30 [141] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
M40 [ ] Šulek Josef CZE 1979 SK Hříškov
M50 [110] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
M40 [111] Švec Jiří CZE 1984 BP NOTE Pacenote Books
M51 [112] Tauchman Michal CZE 1966 Rock Machine Cyklomax
M50 [2] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M40 [143] Trnka Zbyněk CZE 1981 Liberec
M50 [146] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M51 [149] Tůma Pavel CZE 1968 INS Atelier Náchod
M50 [113] Urban Zbyněk CZE 1972 ENJOY RIDING TEAM
M40 [114] Valášek David CZE 1985 All Blacks Hronov
M40 [115] Valášek Tomáš CZE 1981 KolaChaloupka.cz
M40 [170] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
M40 [139] Vanderka Milan CZE 1987 Enika bike team
M40 [116] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
M40 [135] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
M50 [117] Vašek Petr CZE 1971 Bitters Superior Cyklofit team
M50 [142] Vích Miroslav CZE 1973 BEKO Bike Team
M30 [118] Vízek Michal CZE 1991 MTB Hlušice
M50 [119] Vízek Vladimír CZE 1970 MTB HLUŠICE
M30 [1] Vlášek Michal CZE 1989 Kross Bikeranch Team
M40 [140] Vondra Miroslav CZE 1987 Nová Paka
M30 [160] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
M50 [132] Wiederstein Jan CZE 1978 Eurybia yacht club
M50 [121] Wohanka Pavel CZE 1975 TJ Spartak Vrchlabí
M40 [122] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M40 [123] Zámečník Ondřej CZE 1979 Výživové poradenství ZZ
M40 [124] Zámečník René CZE 1979 bajker.eu
M50 [125] Zavadil Michal CZE 1977 HS Jizerky
M40 [138] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS
M40 [182] Zima Ota CZE 1984 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M40 [126] Žák Jaromír CZE 1982 zaak team
M40 [126] Žák Jaromír CZE 1982 zaak team
M50 [127] Žákovský Marek CZE 1972 Praha 4-Braník
M30 [502] Žďárský Jakub CZE 1990 Chvalkovice
M40 [128] Žilík Ladislav SVK 1984 Lázně Bělohrad

start list 50km

start ~ 10:30:14 , all years of born , registered: 555 participants ( 499 of men, 56 of women)

category # name state year team
M60 [998] Ajchler Roman CZE 1966 Praha 9 Prosek
Z40 [997] Andreyeva Daniela CZE 1986 Brodce
M40 [603] Babák Lukáš CZE 1982 Podkumburský Banditi
M50 [996] Baier Jan CZE 1977 Dvůr Králové nad Labem
M50 [995] Bajer Pavel CZE 1970 Lázně Bělohrad
M40 [585] Bakule Jan CZE 1985 Top Orchestra Bechyně
M50 [994] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M60 [993] Bari Josef CZE 1964 GEPARD PARDUBICE
M50 [992] Barták Antonín CZE 1973 Bike Team KC Jaroměř
M40 [990] Bartoš Jan CZE 1981 Hradec Králové
M40 [991] Bartoš Josef CZE 1985 Halouny
M50 [989] Bartoš Ladislav CZE 1972 Lamači skal
M40 [480] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
M50 [988] Bartůněk Pavel CZE 1970 Trutnov
M60 [987] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
M60 [595] Bednář Karel CZE 1959 Progresivní krocani
M61 [986] Beka Josef CZE 1949 INSTATOP Kosmonosy
M30 [985] Beneš Vojtěch CZE 1989 Nový Bor
M50 [557] Beránek Václav CZE 1973 Rovensko pod Troskami
M50 [983] Berger Jaroslav CZE 1973 ProŽízeň
M18 [982] Berger Ondřej CZE 2004 ProŽízeň
M40 [984] Berger Tomáš CZE 1987 TJ Sokol Lužany
M40 [552] Berger Tomáš CZE 1987 kupkolo.cz/HZS Pardubice
Z30 [981] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
M60 [980] Bílek Jiří CZE 1965 Jičín
M60 [979] Binter Dalibor CZE 1964 Haven team
M50 [978] Bobula František CZE 1970 Bójky.cz
M50 [561] Bohuňovský Radek CZE 1969 Cyklo klub Jičín
M50 [582] Borůvka Milan CZE 1978 boruvka.net
M61 [580] borůvka Milan CZE 1954 Tonery náplně
M18 [976] Borůvka Šimon CZE 2008 Kolonožky
M50 [977] Borůvka Tomáš CZE 1976 Kolonožky
M60 [975] Brabec Miroslav CZE 1967 Bike Brdy
M40 [974] Brebera Tomáš CZE 1986 Sp MTB Vrchlabí
Z30 [ ] Brožová Michaela CZE 1994 Liberec
M50 [973] Brumlich Vlastimil CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
M50 [972] Brus Jiří CZE 1976 Křižák team
M18 [971] Břeň Daniel CZE 2001 SMS Team Kladno
M61 [970] Budějský Miroslav CZE 1953 Caymanpharma MTB
M30 [969] Burda Lukáš CZE 1995 DOMYJINAK
M40 [579] Bureš Marek CZE 1984 KUPKOLO.cz
Z40 [ ] Burešová Šárka CZE 1985 KUPKOLO.cz
M40 [968] Burián Marek CZE 1986 Drtikolové MTB Team
M40 [594] Burián Petr CZE 1983 DREAM TEAM
M50 [589] Buriánek Vojta CZE 1978 Haven team
M40 [967] Bydžovský Jakub CZE 1984 Jilemnice
M60 [501] Cerha František CZE 1961 Prondo team
M60 [503] Cirkovsky David CZE 1968 Auto I.S.R.
M40 [966] Císař Martin CZE 1986 Třebihošť, DKnL.
M40 [965] Císař Petr CZE 1988 Jičín
M60 [964] Crha Pavel CZE 1966 So Ráj Hrubá Skála
M50 [629] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M50 [963] Čermák Jan CZE 1978 S-Sport Hronov
M40 [962] Černý David CZE 1983 CykloSouček Jičín
M61 [961] Černý Jan CZE 1956 Malé Kyšice
M60 [602] černý martin CZE 1960 cyclifer
M40 [23] Černý Stanislav CZE 1986 Pro žízeň
M60 [546] Červenka Pavel CZE 1968 HZS Pardubice
M60 [ ] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
M40 [958] čeřovský jakub CZE 1983 TJ Lázně Bělohrad
M50 [959] Čeřovský Jan CZE 1975 Hořice
M50 [960] Čeřovský Jaroslav CZE 1977 Lešany
M60 [957] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M60 [956] David Jaroslav CZE 1964 Dvůr Králové n.L.
M40 [955] David Ondřej CZE 1987 Profin plasty s.r.o.
M50 [954] Dědek Michal CZE 1976 Prondo team
M50 [567] Dědič Luboš CZE 1970 Jelenice
M50 [953] Dohnal Luděk CZE 1975 DEVIL
M50 [952] Dolejš Miloš CZE 1974 ROULA BOYS
M40 [951] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
M50 [950] Dostál Jan CZE 1972 Lázně Bělohrad
M50 [592] Dostál Radek CZE 1973 Kandát-parta
M50 [949] Doškář Martin CZE 1974 Kouklas Team
Z30 [948] Doubicová Tereza CZE 1992 Trutnov
M40 [947] Drahonovský Radek CZE 1980 Snow Sports Academy Špindlerův Mlýn
M50 [548] Dražek Tomáš CZE 1975 Redpoint team
M40 [946] Dresler Míra CZE 1980 Bike Střezetice
M40 [600] Dufek Pavel CZE 1988 Třebihošť
M40 [500] duleba Lukáš CZE 1984 Luka Racing
M40 [530] dus ondřej CZE 1986 Freudenberg
M50 [ ] Dušek Michal CZE 1970 Pardubice, Živanice
M50 [515] DVOŘÁK Milan CZE 1977 Zlá fosa
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE 1989 Lázně Bělohrad
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE 1989 Lázně Bělohrad
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE 1989 Lázně Bělohrad
M40 [944] Efler Martin CZE 1981 Bikehome
M60 [943] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M30 [942] Erben Lukáš CZE 1996 Praha 15
M30 [941] Ešner Ondřej CZE 1990 Trutnov trails
M40 [ ] ewfewf asaas CZE 1987 dasdas
M50 [581] Fabian Jiri CZE 1978 TopMonks.com
M18 [940] Fajfr Radek CZE 2004 Lázně Bělohrad
M40 [939] Fejfar Jiří CZE 1980 TJ Lázně Bělohrad
M40 [938] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
M40 [936] Fiala Jiří CZE 1981 HO Stěžery
M40 [937] Fiala Milan CZE 1985 Kachna a Zelí
M40 [935] Fikar Ondřej CZE 1988 Hobby Runners Hořice
M18 [570] Fišer Ondřej CZE 2002 DPC Doudleby
M50 [934] Folprecht Tomáš CZE 1971 Team BEKO Bike Racing
M60 [933] Frank Marek CZE 1967 Poděbrady
M40 [932] Frolík Michal CZE 1983 SWcontrol
M60 [931] Frühbauer Luboš CZE 1961 Liberec
M50 [930] Futo Michal CZE 1974 Sport team Hrádek
Z30 [929] Futo Tereza CZE 2002 Sportteam Hrádek
M60 [928] Gabriel Aleš CZE 1965 Týniště nad Orlicí
M50 [927] Galovich Peter SVK 1975 Bratislava
M50 [926] Gavel Alan CZE 1977 Bratři v triku
M50 [925] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
M40 [924] Gregor Jaromír CZE 1982 Jičín
M50 [523] Hájek Jiří CZE 1973 Bowling Pec
M18 [536] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
M60 [923] Havíř Josef CZE 1967 Truhlářství Chyjice
M60 [ ] Heczko Stanislav CZE 1966 SkiAlpShop
M18 [539] Heczko ml. Stanislav CZE 2001 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M60 [542] Heczko st. Stanislav CZE 1966 SkiAlpShop
M50 [922] Hegr Jan CZE 1974 Sobotka
M50 [921] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
M61 [920] Hlavatý Miroslav CZE 1957 Lázně Bělohrad
M50 [919] Hlušička Petr CZE 1970 PČR Hradec Králové
Z40 [ ] Hodková Zuzana CZE 1985 KACHNA A ZELÍ
M50 [917] Hofman David CZE 1976 Jaroměř
M30 [916] Hofman Jakub CZE 1995 Jaroměř
M40 [497] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
M50 [918] Hofman Jiří CZE 1974 KAD Vrchlabí
M30 [915] Hofman Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
M40 [914] HOLAJ Jiří CZE 1982 CYKLO SKI Žitník LOMNICE
M40 [913] Holárek Milan CZE 1984 Chlumec
M40 [912] Holman Lukáš CZE 1983 ELEVEN MERCEDES MITAS
Z40 [529] Holoubková Petra CZE 1986 Lada
M60 [553] Holubec Oldřich CZE 1966 Carla.kupkolo.cz
M30 [911] Holubetz Petr CZE 1993 Jablonec Nad Nisou
M50 [489] Honzátko Jiří CZE 1971 Vysoká
M18 [563] Horák Michal CZE 2001 Okssaz
M40 [910] Horák Tomáš CZE 1981 Střelci Zábřezí - Zdobín
M40 [ ] Horák Zdenek CZE 1982 JAROMER
M50 [909] HORNICH MARTIN CZE 1976 NOVÁ PAKA
M30 [908] Hořejšek Michal CZE 1991 Praha 13
M18 [907] Hospodka Patrik CZE 2002 TJ Lokomotiva Nymburk
M40 [906] Hrdinka Jirka CZE 1982 RUN4FUN
M60 [558] Hrdlička Jiří CZE 1964 Dobřichovice
M40 [551] Hromádko Jakub CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M18 [905] Hroneš Filip CZE 2000 FAACCZ
Z40 [540] hudousek lukáš CZE 1978 Freudenberg
M30 [904] Hujer Ondřej CZE 1997 Melcon cycling team
M60 [903] Hůla Luboš CZE 1960 MTB Rakovník
M40 [902] Hušek Jakub CZE 1985 Rádlo racing
M30 [485] Chaloupka Petr CZE 1992 Velocentrum-Stratosauto
M40 [901] Chalupka Radovan SVK 1980 AC Suchomel
M40 [900] Chemišinec Pavel CZE 1979 Kola Šír Bělohrad
M50 [544] chmel václav CZE 1975 freudenberg
Z40 [899] Chmelíková Pavla CZE 1982 -
M61 [898] Chroust Miroslav CZE 1955 Příznivci běhu Stránka
M60 [897] Chudoba Stanislav CZE 1968 ELDOS
M30 [896] Chudoba Stanislav CZE 1994 ELDOS
M50 [583] Imlauf Petr CZE 1974 Rychlá smečka
Z41 [895] Imlaufová Monika CZE 1977 Hořice
M40 [894] Jahn Antonín CZE 1981 Jahňátka
Z40 [893] Jakubičková Hana CZE 1982 Bike Gallery
M40 [513] Jambor Michal CZE 1983 J&J bike
M18 [588] Janák David CZE 2005 Kandát-parta
M18 [892] Janák Jakub CZE 2007 Miletín
M60 [537] jandl jaroslav CZE 1967 Freudenberg
M40 [891] Janočko Ján CZE 1982 Ski a Bike Centrum Radotín
M40 [890] Janota Marcel CZE 1981 Lázně Bělohrad
M50 [889] Jánský Michal CZE 1978 VP
M50 [555] Jareš Martin CZE 1972 Amulet Rohozec
M30 [888] Jarolík Jiří CZE 1996 Stará Paka
M50 [887] Jaroslav Khorel CZE 1970 Přelouč
M30 [886] Jaroš Jan CZE 1990 Hořice
M61 [573] Jaroš Petr CZE 1944 elektrospoj
M50 [496] Jasenský Martin CZE 1977 4fun
M40 [885] Jasso Ladislav CZE 1987 Sp MTB Vrchlabí
M50 [519] Jehlík Václav CZE 1974 Hostinné
M40 [882] Jelínek Jakub CZE 1984 J and J bros. Jihlava
M40 [884] Jelínek Petr CZE 1986 BAKAKO Nová Paka
M40 [883] Jelínek Petr CZE 1980 J and J bros. Jihlava
Z40 [46] Jenčovská Hanka CZE 1978 Chlum
M50 [881] Jenčovský Petr CZE 1976 SK hasičů KHk
M50 [881] Jenčovský Petr CZE 1976 SK hasičů KHk
M60 [880] Jeřábek Petr CZE 1967 OCK Osík
M30 [879] Jezdinský Filip CZE 1989 Studenec u Horek
M40 [878] Jindra Jan CZE 1982 Brodce
M50 [877] Jirák Aleš CZE 1974 BafinoBike
M30 [565] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M50 [525] Jirásek Pavel CZE 1974 Kosmos Bikes
M30 [565] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M30 [876] Jirasko Jan CZE 1999 Lazne Belohrad
M60 [875] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
M18 [874] Jiroušek Adam CZE 2002 Předměřice nad Labem
M50 [873] Jirout Bohumil CZE 1973 Profistav Litomyšl
M50 [873] Jirout Bohumil CZE 1973 Profistav Litomyšl
M60 [498] Jiřena Pavel CZE 1967 AMULET ROHOZEC TEAM
M50 [872] Jodas Antonín CZE 1977 Bozkov
M40 [871] Jonáš Filip CZE 1980 Cannondale Mratín
Z40 [870] Juhásová Barbora CZE 1987 Eurybia yacht club
M30 [869] Jukl Petr CZE 1989 Střelci Zábřezí - Zdobín
M30 [869] Jukl Petr CZE 1989 Střelci Zábřezí - Zdobín
M40 [868] Jungmann Pavel CZE 1980 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M50 [520] Juriček Martin CZE 1977 Sporting Havana
Z30 [486] Jůzová Kateřina CZE 1991 Velocentrum-Stratosauto
M50 [867] Kadaník Daniel CZE 1975 Praha 20
M50 [866] Kadečka Martin CZE 1973 PROFIN PLASTY S.R.O.
M18 [865] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
M50 [864] Kalina David CZE 1974 SKP Maják
M40 [863] Kaňka David CZE 1979 KOZOJEDY
M18 [862] Kaňka David CZE 2003 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
M30 [861] Kaplan Jiří CZE 1990 Modřice
M50 [860] Karban Roman CZE 1970 AUTOMOTOSVĚT
M18 [528] Karras Karel CZE 2000 Hořice
M50 [859] Kašpar Jan CZE 1971 Kross Bikeranch Team
Z40 [858] Kašše Jaroslava CZE 1984 Rolníci ČZU
M50 [605] Keller Stanislav CZE 1972 KOLA ŠÍR BĚLOHRAD
M30 [857] Kindl Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture
Z41 [856] Klapková Monika CZE 1970 BEMANIAX BIKESALON
M50 [855] Klein Jirka CZE 1978 CYKLOKLUB Jičín
M50 [854] Klein Petr CZE 1973 Podhorní Újezd
M50 [853] Klimeš Radek CZE 1974 Bílá Třemešná
M18 [852] Kluch Luboš CZE 2000 KROSS Bikeranch
M40 [851] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
M50 [850] Kočí Ladislav CZE 1972 INT CZ
M50 [512] Kohlíček Martin CZE 1971 X ski school Strážné
M50 [577] Kohout Jaromír CZE 1970 TEAM 911
M61 [849] Kolář Jan CZE 1958 Sport-umění-peří
M30 [848] Kolda Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka
M60 [564] Komarek Miloslav CZE 1968 Kcc Litomysl
M50 [591] Komárek Pavel CZE 1971 Kandát-parta
M50 [847] Kopal Luboš CZE 1977 SK Sklopísek Střeleč
M30 [845] Kopecký Jan CZE 1996 VK Roudnice nad Labem
M40 [846] Kopecky Petr CZE 1988 Jicin
M50 [844] Košár Karel CZE 1975 Křižák team
M40 [843] Košťál Aleš CZE 1981 Všestary
M40 [842] Kotlář František CZE 1988 Slatiny
M40 [526] Kotlář Vladimír CZE 1986 Pondělní dietáři
M18 [841] KOUT Filip CZE 2004 KOUT TÝM BĚLOHRAD
M50 [840] KOUT František CZE 1969 KOUT TÝM BĚLOHRAD
M40 [839] Koutský Lukáš CZE 1980 Lázně Bělohrad
M50 [838] Kozák Jaroslav CZE 1970 Kobyly
M40 [837] Koželský Tomáš CZE 1983 Český Brod
Z41 [571] Králová Silvie CZE 1975 Záměl
M40 [836] Kraus Jiří CZE 1982 Lázně Bělohrad
M30 [601] Kraus Lubor CZE 1995 Enduro Martinice
M18 [566] Kraus Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad
M50 [835] Krejcar Jaroslav CZE 1973 Jičín
M40 [ ] Krejčí Jan CZE 1979 Tj sokol Ostroměř
M40 [ ] Krejčí Jan CZE 1979 Tj sokol Ostroměř
M30 [834] Krois Pavel CZE 1989 POHYBZDRAVE.CZ
M40 [833] Krošlák Marian CZE 1981 Rudník
M50 [832] Kroupa Josef CZE 1972 HZS Varnsdorf/Retos,Rotos,Bohemia coffe house
M50 [830] Krupka Pavel CZE 1976 Krupka Team
M18 [831] Krupka Štepán CZE 2003 Cyklolive
Z41 [ ] Krušková Romana CZE 0000 Liberec
M50 [829] Kryl Luboš CZE 1975 Hořice
M50 [517] Křemen Petr CZE 1972 Praha
M40 [828] Křena Martin CZE 1987 Lysá nad Labem
M18 [826] Kubín Matyáš CZE 2003 Triatlon Jičín
M40 [827] Kubín Pavel CZE 1981 Carla Kupkolo.cz
M50 [824] Kubišta Martin CZE 1976 BAKAKO Nová Paka
M50 [825] Kubišta Michal CZE 1971 Kubištovy Hořické trubičky Janka
M18 [823] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Z40 [822] Kučírková Petra CZE 1978 Hořiněves
M60 [821] Kudrnáč Miloš CZE 1960 Continental sport club
M30 [820] Kudrnáč Tomáš CZE 1989 Mad Bike Be Maniax
M40 [819] Kulhánek Jiří CZE 1983 CC Movistar :-)
M60 [818] Kulička Bohouš CZE 1962 Kraken team Dobříš
M50 [554] Kurinec Marek CZE 1975 Clean Mobility
M18 [817] Kurjak Matěj CZE 2003 Horní Police
M60 [816] Kutina Josef CZE 1962 Trutnov
M40 [815] Kutmon Miroslav CZE 1983 Bolehošť
M50 [814] Kvitský Marek CZE 1978 CYKLOKLUB Jičín
M40 [813] Kyndl Jakub CZE 1986 Kuba Sport Team
Z41 [812] Kyndlová Markéta CZE 1969 Alset Racing Team
M30 [811] Kyzlink Jan CZE 1992 Lázně Bělohrad
M50 [569] Laibl Petr CZE 1971 Praha 9
M60 [810] Landkammer Karel CZE 1961 Cyklobulf Hrobce
M30 [809] Laušman Jakub CZE 1998 Vřesník
M40 [808] Lauterbach Martin CZE 1985 KUPKOLO.cz
M50 [807] Lebduška Jan CZE 1975 KSM HRÁDEK
Z41 [ ] Lexová Martina CZE 1975 Ostroměř
M60 [806] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M50 [805] Lukáč Petr CZE 1971 RockMachine-Cyklomax
M18 [491] Lukeš Jan CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M50 [804] Lukšík Petr CZE 1973 Chomutov
M60 [511] Luňák st. Milan CZE 1966 KOLOOBCHOD.CZ
M50 [802] Macák Jiří CZE 1978 TJ Sokol Radim
M40 [803] Macák Tomáš CZE 1979 Prondo team
M60 [507] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
M60 [801] Macek Petr CZE 1961 KCR Roudnice nad Labem
M40 [800] Magera Josef CZE 1983 Los Amateros MTB Bílovec
M40 [550] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M50 [799] Machačka Ondřej CZE 1978 Prasklej řetěz Miletín
M50 [522] Makovička Pavel CZE 1971 Pec pod Sněžkou
M40 [596] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
M40 [797] Malý Jan CZE 1986 Ostroměř
M40 [798] Malý Miroslav CZE 1980 GHOST Team
M30 [547] Malý Štěpán CZE 1992 Budčeves
Z40 [796] Maráčková Pavlína CZE 1981 Sk Jiří Team Ostrava
M18 [795] MAREK FILIP CZE 2000 NEMOJOV
M18 [506] Mareš Josef CZE 2004 Městečko
Z41 [545] Marešová Hana CZE 1968 Pardubice
M61 [794] mašin karel CZE 1951 jiskra jaroměř-potocky
Z41 [532] maternová bezejména CZE 1966 Freudenberg
M50 [793] Matura Robert CZE 1973 Měník
M50 [792] Mečíř Jan CZE 1977 Rohoznice (JC)
M50 [534] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
Z41 [533] Melišíková Jana CZE 1977 Run4run
M50 [791] Mencl Jiří CZE 1976 Dvůr Králové nad Labem
M18 [790] Mencl Tomáš CZE 2003 Dvůr Králové nad Labem
Z30 [527] Mertenova Katerina CZE 1989 Oplt cycling
Z41 [789] Mervartová Lenka CZE 1972 TJ Košumberk
M30 [584] Mesner Jiří CZE 1990 Lázně Bělohrad
Z41 [516] měšťanová bezejména CZE 1966 Freudenberg
M18 [788] Mileret Milan CZE 2001 Shoptet
M40 [787] Miškovský Michal CZE 1981 Jičín
Z40 [786] Mládková Eva_Isabela CZE 1987 Eurybia yacht club
M50 [504] Morávek Mojmír CZE 1970 GT coalition
M30 [556] Mrázek Pavel CZE 1994 Sportteam Hrádek
M60 [785] Mrklas Jiří CZE 1961 Mihoko Rádlo
M60 [784] Murčo Petr CZE 1964 Kasper-Swix Team
M30 [783] Musil Vojtěch CZE 1997 Červená Třemešná
M60 [782] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
Z41 [781] Nádherová Hana CZE 1968 Hradec Králové
M30 [780] Nádovník Ondřej CZE 1989 Hradec Králové
M61 [779] Náhlovský Aleš CZE 1957 Rovteam
M40 [778] Najman Jaroslav CZE 1984 svatojanský ujezd
M61 [777] Najman Jaroslav CZE 1958 CS BEZNADĚJ
M40 [ ] Najman Jaroslav CZE 1984 Svatojánský ujezd37
Z30 [776] Nálevková Lucie CZE 1993 MTB HLUŠICE
M50 [775] Nazarov Pavel CZE 1970 Vetas Kralupy
M40 [774] Nečesaný Zbyněk CZE 1986 SKY-VR46
M60 [559] Nedvídek František CZE 1968 Dvůr Králové n.L.
M40 [773] Nechanický Pavel CZE 1987 KUPKOLO.CZ
M18 [771] Neškrabal Filip CZE 2001 NESSY
M50 [772] Neškrabal Milan CZE 1970 NESSY
M50 [770] Neumann Jiří CZE 1973 Bike Mšeno
M30 [769] Nevole Ondřej CZE 1997 Kněžmost
M50 [768] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
M50 [765] Novák Jan CZE 1970 Cyklosport Hořice
M40 [499] Novák Lukáš CZE 1984 Lada
M30 [767] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M30 [ ] Novák Michal CZE 1991 Rohovládova Bělá
M61 [766] Novák Zdeněk CZE 1954 Cyklotramp Koberovy
M40 [763] Novotný Filip CZE 1984 Hradec Králové
M50 [ ] Novotný Martin CZE 1970 Praha 4
M50 [764] Novotný Michal CZE 1977 Dolní Počernice
M40 [762] Nýč Michal CZE 1982 Hořátev
M50 [598] ošťádal martin CZE 1974 SDH Štěpanice - Česká Proseč
M40 [761] Oulehle Michal CZE 1984 KUPKOLO.cz
M50 [760] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M18 [759] PATRA JAROSLAV CZE 2004 NEMOJOV
Z40 [758] Paulusová Gabriela CZE 1980 Stará Paka
M18 [757] Pavlásek Jakub CZE 2004 Lázně Bělohrad Lány
M60 [756] Pazderník Stanislav CZE 1962 MMM
M50 [578] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M30 [755] Pěchouček ml. Zdeněk CZE 1994 BAKAKO Nová Paka
Z41 [753] Pejchová Eva CZE 1977 Hořiněves
M40 [752] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
M40 [599] Petera Aleš CZE 1986 Třebihošť
M61 [751] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
M40 [750] Piechaczek Jan CZE 1985 Hörmann
Z30 [749] Pilná Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM
M18 [748] Pinkas Daniel CZE 2001 Cyklo-ski klub Polička
M61 [747] Pinta Karel CZE 1952 Praha
M40 [746] Platich Karel CZE 1985 HZS Děčín
M50 [560] Plodek Štěpán CZE 1977 ENVICONS
M50 [745] Podzimek Milan CZE 1975 Cyklo klub Jičín
M61 [744] Pojda Zvonimír CZE 1946 Gepard Pardubice
M50 [743] Pokorný Petr CZE 1975 MTB CITRUS TEAM
M50 [483] polák petr CZE 1975 jičin
M50 [742] Ponikelský Karel CZE 1978 Hasiči Jičín
M40 [494] popelka pavel CZE 1980 trutnov
M61 [741] Poříz Milan CZE 1951 KABA SPORT Chotěboř
M40 [740] Pospíšil David CZE 1985 Continental BDY
M30 [739] Pospíšil Jakub CZE 1993 RONAL CZ
M61 [597] Pour Milan CZE 1952 beMANIAX BIKESALON
M50 [738] Pražák Radek CZE 1973 JKF Jaroměř
M30 [509] Preněk Ondřej CZE 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS
M61 [737] Prkno Zdeněk CZE 1958 Hrádek nad nisou
M50 [736] Procházka Vladislav CZE 1976 Pro.Lu.To
M50 [586] Přibyl Pavel CZE 1973 Kola Kamenice
M60 [735] Přibyl Petr CZE 1967 Praha 9
M30 [590] Purm Michal CZE 1992 YELLOW HOUSE
M50 [734] Rada Stanislav CZE 1976 Trutnov-Volanov
M50 [490] Rada Václav CZE 1974 Trutnov
M60 [ ] Radonský Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M60 [733] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
M40 [508] Reichert Vojtěch CZE 1982 Auto I.S.R.
M18 [514] Rieger Marek CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
M60 [732] Rinn Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M61 [731] Roleček miloš CZE 1954 BALONY.EU
Z41 [730] Rossmannová Jitka CZE 1967 Eurybia yacht club
M50 [729] Rudolf Tomáš CZE 1977 Wikov Hronov
M30 [728] Ruml Pavel CZE 1992 SC Calabrone
M60 [727] Ruml Pavel CZE 1967 Hořice
M50 [726] Růžička Jiří CZE 1977 Sojovice
M30 [725] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
M60 [ ] Rybín Petr CZE 1968 Rafkarna IDEA Cycling Team
M50 [724] rychtera vladislav CZE 1970 Prasklej řetěz Miletín
M30 [722] Řeháček Leoš CZE 1996 Žlunice
M40 [723] Řeháček Tomáš CZE 1983 KUPKOLO.CZ
M60 [720] Říha Martin CZE 1963 K-pro, spol. s r.o.
M30 [721] Říha Prokop CZE 1991 Městec Králové
M50 [719] Samek Jan CZE 1974 Měník
M61 [718] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava
M50 [717] Sedláček Miroslav CZE 1971 Continental Adršpach
M40 [716] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
M50 [715] Sedláček Petr CZE 1969 Doudleby nad Orlicí
M40 [714] Sedliský Martin CZE 1982 KRPA Team
M61 [713] Seifert Jarda CZE 1955 JardaS
Z30 [ ] Schmidtová Tereza CZE 1991 Pardubice
M40 [712] Skalka Roman CZE 1980 Top Orchestra Bechyně
M60 [ ] Sklenář Vladimír CZE 1963 XCT sport Hospůdka Karolína
Z40 [711] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
M30 [710] Skřivan Dominik CZE 1996 WEBER TEAM
M61 [572] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M40 [709] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
M50 [708] Slánek Radim CZE 1972 Bike Střezetice
M50 [707] Slavíček Jan CZE 1969 Expres CZ-Scott Team Kolín
M50 [706] Slavík Josef CZE 1977 STS Chvojkovice-Brod
M40 [505] Slavík Radek CZE 1979 Vrchlabí
Z40 [705] Smolíková Alena CZE 1986 JKF Jaroměř
M60 [704] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
M30 [703] Sovák Zdeněk CZE 1990 Hradec Králové
M50 [702] Splítek Václav CZE 1977 Velká Losenice
M40 [701] Spudich Petr CZE 1981 Drtikolové MTB Team
M50 [700] Spur Jaroslav CZE 1971 Praha6
M40 [699] Srb Martin CZE 1986 TJ Sokol Lužany
M50 [698] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
M50 [697] Staníček Tomáš CZE 1975 Třtěnice
M40 [696] Steffl Otto CZE 1980 Derfl Kola
M40 [695] Straňák Tomáš CZE 1982 AC Gomango Högner
M60 [694] Strunz Petr CZE 1963 PROFIKA.CZ
M50 [693] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M18 [531] Stuchlík Jakub CZE 2000 GHOST team
M50 [692] Stuchlík Petr CZE 1977 Lázně Bělohrad
M60 [691] Stuna Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř
M18 [690] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
M50 [689] Sušer Radek CZE 1973 PP Štola Bechyně
M61 [688] Svatoň Karel CZE 1954 Praha 10
M61 [688] Svatoň Karel CZE 1954 Praha 10
M61 [688] Svatoň Karel CZE 1954 Praha 10
M50 [687] Svítek Jan CZE 1974 Úvaly
M40 [535] Svítil Dušan CZE 1981 Freudenberg
M50 [686] Svítil Jiří CZE 1972 Derfl Kola
M30 [488] Svoboda Petr CZE 1991 DECATHLON Btwin czech team
M60 [685] Svoboda Tomaš CZE 1968 Praha 3
M30 [684] Swaczyna Adam CZE 1992 NÁCHOD
M60 [683] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
M50 [682] Syrovatský Marek CZE 1977 Kovo Praha
M40 [681] Szabó Ivan CZE 1980 Hrom do piecky!
M40 [680] Šafařík Martin CZE 1986 Hořice
M50 [679] Šalda František CZE 1969 Cyklo Vysoké nad Jizerou
M60 [678] Ščučka Radek CZE 1964 SkiPaudera Staré Splavy
M40 [999] Šefl Martin CZE 1981 Loukov u Mn. Hradiště, Břehy
M50 [677] Šeps Stanislav CZE 1978 Slatiny
M60 [676] Šesták Ivo CZE 1967 Kocbeře
M30 [675] Ševců Tomáš CZE 1997 HSK - cycling team
M40 [674] Ševčík Roman CZE 1979 VYHULBANDA FC
M40 [674] Ševčík Roman CZE 1979 VYHULBANDA FC
M50 [673] Šilhavý Josef CZE 1978 Team CykloTrener
M60 [671] Šimek Jiří CZE 1959 BAJRÁK DK
M30 [672] Šimek Josef CZE 1989 HTW
M40 [670] Šimon Sebastian CZE 1979 Praha
M50 [669] Šimůnek Jiří CZE 1969 BOS team
M50 [668] Šimůnek Petr CZE 1973 BOS team
M60 [667] Šipka Tomáš CZE 1962 BSK Racing
M40 [666] Šír Zdeněk CZE 1983 Lázně Bělohrad
M50 [665] Šlapák Josef CZE 1970 Lysá nad Labem
M40 [664] Šmehýl Peter CZE 1980 AK Šmehýl
M40 [ ] Šmíd Jiří CZE 1985 Skápek bike Lužany
Z40 [ ] Šmídová Lucie CZE 1985 Skápek bike Lužany
M50 [663] Šolc Radek CZE 1974 Oceloví letci
M50 [662] Šollar David CZE 1971 Liberec 8
Z41 [661] Šollarová Kateřina CZE 1974 Liberec 8
M50 [660] Šorm Jaroslav CZE 1970 Kola Šír Bělohrad
M50 [659] Šourek Milan CZE 1973 RONAL CZ
Z41 [658] Šourková Stanislava CZE 1972 RONAL CZ
M30 [656] Špůr Jan CZE 1992 Dvůr Králové nad Labem
M60 [657] Špůr Josef CZE 1959 Praha 6
M40 [655] Šrám Lukáš CZE 1984 Lázně Bělohrad
M30 [654] Štarman Michal CZE 1990 Dílynakotle.cz
M60 [510] Štarman Michal CZE 1965 dílynakotle.cz
M60 [653] Štědroň Jiří CZE 1963 Pardubice
M30 [652] Štefan Stanislav CZE 1997 Klášterská Lhota
M60 [495] Štěpánek Miloš CZE 1960 Náchod
M40 [651] Šuk Michal CZE 1988 Notthor
Z30 [492] Šulcová Eliška CZE 1988 Bicykl team Ústí nad Labem
M30 [754] Šváb Jan CZE 1991 Greyhound Racing Team
Z40 [650] Švihová Kateřina CZE 1978 Trutnov
M18 [649] Taláb Tomáš CZE 2000 Trutnov
M50 [648] Tesař Oldřich CZE 1977 Podkumburský Banditi
Z30 [647] Teuberová Kateřina CZE 1990 Náchod
M30 [646] Tichý Jaroslav CZE 1991 Dolní Moravice
M30 [646] Tichý Jaroslav CZE 1991 Dolní Moravice
M30 [644] Tomalík Ondřej CZE 1989 ApaCare.cz
M60 [645] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
M30 [576] Toman Jan CZE 1997 Carla.kupkolo.cz
M50 [575] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
M30 [574] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
M50 [643] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
Z40 [642] Tomášová Lenka CZE 1981 AC Gomango Högner
M40 [641] Tondr David CZE 1979 LAWI - Author Team
M40 [640] Tozer Leigh CZE 1980 Praha
M30 [ ] Trtík Stanislav CZE 1990 Liberec
Z30 [639] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
M60 [638] Uher Michal CZE 1960 Lékárna Zásmuky
M40 [637] Vacek Jakub CZE 1988 ROHOZEC AMULET TEAM
M60 [636] václavek roman CZE 1966 lodín
M60 [635] Vaclavik Josef CZE 1962 SKODA AUTO team
M30 [634] Václavík Lukáš CZE 1994 LAWI Stars
M50 [633] Václavík Martin CZE 1975 Hořice
M40 [632] Valenta Petr CZE 1980 MTB Cyklo Benda
M60 [631] Vanický Miroslav CZE 1965 TJ Lokomotiva Nymburk
M61 [630] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
M60 [549] Varvařovský Miroslav CZE 1968 Alltraining.cz
M40 [628] Vašata Petr CZE 1985 Hradec Králové
M61 [627] Vašek Milan CZE 1956 Praha 6
M50 [626] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
M60 [625] vávra leoš CZE 1965 praha 10
Z30 [593] Vávrová Zuzana CZE 1992 Enika bike team
M40 [624] Vendl Zdenek CZE 1981 Poděbrady
M60 [623] Veselý Karel CZE 1966 Praha 10 Petrovice
M40 [538] Víšek Marek CZE 1979 HZS Pardubice
M30 [622] Vízek Petr CZE 1992 MTB HLUŠICE
Z41 [621] Vízková Martina CZE 1970 MTB HLUŠICE
Z41 [621] Vízková Martina CZE 1970 MTB HLUŠICE
M60 [543] Vlček Libor CZE 1968 Trutnov
M61 [604] vodochodský václav CZE 1953 Dvůr Králové
M40 [482] Vodvářka Radek CZE 1980 Mukařov - Srbín
Z30 [620] Vogelová Dagmar CZE 1991 Cyklo Klub Bendl
M60 [619] Vojík Jan CZE 1961 SLC
Z30 [587] Vojíková Vanda CZE 1995 Jičín
M40 [618] Vojtěch Tomáš CZE 1986 Profin plasty s.r.o.
M50 [617] vojtisek antonin CZE 1971 no swiss
M40 [484] Vojtíšek Martin CZE 1987 Ostroměř
Z40 [616] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
M40 [541] volf michal CZE 1979 Freudenberg
M30 [518] Vomáčko Václav CZE 1995 Mitas Cyklohelios
M40 [615] Vondruška Bohuslav CZE 1986 TJ Sokol Hrabenov
M61 [614] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [487] Vostrovský Lukáš CZE 1994 KolaChaloupka.cz
M61 [524] Vosyka Richard CZE 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS
M40 [613] Vrabec Jiří CZE 1980 Staropacká sokolovna
M60 [612] Vršovsky Tomáš CZE 1966 Praha 10
M40 [481] Wachtl Vojtěch CZE 1986 Snowsports Academy Špindlerův Mlýnwsports
M50 [493] Wendler Martin CZE 1976 SK Žízníkov
Z41 [568] Wohanková Gabriela CZE 1976 TJ Spartak Vrchlabí
Z41 [ ] Wohanková Gabriela CZE 0000 Vrchlabí
M50 [611] Zahradník Zdeněk CZE 1972 Lázně Bělohrad
M50 [610] Zatloukal Tomáš CZE 1976 ProŽízeň
M30 [609] Zejfart Jan CZE 1994 Lázně Bělohrad
M40 [608] Zelenka Jan CZE 1982 Kostelec nad Orlicí
M60 [607] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
M61 [562] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov
M40 [606] Živný Pavel CZE 1987 KCL Kooperativa-Svijany
Z30 [521] Žižková Eliška CZE 2001 Never give up

start list kluci 100m

start ~ 10:47:02 , 2016 and younger , registered: 11 participants ( 11 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [277] bureš Oliver CZE 2016 KUPKOLO.cz
kluci [289] Ciniburk Filípek CZE 2016 Praha
kluci [201] Čeliš Petr CZE 2017 Rolba Studenov
kluci [270] duleba Sebastián CZE 2016 Luka Racing
kluci [253] Haken Václav CZE 2016 Lázně Bělohrad
kluci [394] Knížek Alfred CZE 2016 Vrchlabí
kluci [391] plichta miki CZE 2016 Lomnice nad Polekou
kluci [396] Salač Vojtěch CZE 2016 Praha
kluci [280] Semerak Jakub CZE 2017 Trutnov
kluci [288] špidlen Adam CZE 2016 Hradec Králové
kluci [202] Valášek Adam CZE 2017 KolaChaloupka.cz

start list holky 100m

start ~ 10:47:02 , 2016 and younger , registered: 2 participants ( 0 of men, 2 of women)

category # name state year team
holky [347] Pechová Ella CZE 2016 Ostružno
holky [301] Sládková Stella CZE 2016 Kolopravna Svídnice

start list nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 10:56:29 , 2014 - 2015 , registered: 22 participants ( 22 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [251] Blažek Jonáš CZE 2015 Láyně Bělohrad
kluci [203] Brus Jiří CZE 2014 Prostějov
kluci [204] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kluci [234] Černý František CZE 2015 Jihlava
kluci [283] dubec alex CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [232] Feix Matyáš CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [292] friedrich vít CZE 2014 Lázně Bělohrad
kluci [205] Chmelík Filip CZE 2014 Praha
kluci [250] Klička Adam CZE 2014 Praha
kluci [206] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [246] kuk Tomáš CZE 2014 kupkolo.cz
kluci [266] mindl vojtěch CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [278] mrklas mikuláš CZE 2015 Rádlo
kluci [207] Novotný Václav CZE 2014 Dolní Počernice
kluci [269] papuk kristián CZE 2015 Ptice
kluci [249] pěcháček nikola CZE 2015 Jičín
kluci [386] Raizer Vojta CZE 2014 Bílá Třemešná
kluci [208] Sedliský David CZE 2015 TJ Spartak Vrchlabí - Hatchey
kluci [395] Strnad Jakub CZE 2014 Praha
kluci [242] šlapák Matěj CZE 2014 Lysá nad Labem
kluci [281] tondr adam CZE 2015 Mladá Boleslav
kluci [263] zámečník jiří CZE 2015 Hradec Králové

start list nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:02:06 , 2014 - 2015 , registered: 17 participants ( 0 of men, 17 of women)

category # name state year team
holky [353] Beranová Veronika CZE 2014 kupkolo.cz
holky [361] čeřovská aneta CZE 2014 Nová Paka
holky [344] Dreslerová Stela CZE 2014 Střezetice
holky [362] Gradošová Nela CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [325] Hakenová Kateřina CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [320] Kašprišín Sofia CZE 2015 Nová Paka
holky [322] Kellerová Edita CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [339] Khunová Gabriela CZE 2015 Lázně Bělohrad
holky [302] Lodrová Amelie CZE 2015 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [338] luňáková Julie CZE 2015 Praha
holky [330] portychová Adéla CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [303] Smetanová Iva CZE 2014 Jasenná
holky [357] sotonová gabriela CZE 2014 Vysoká nad Labem
holky [334] špicarová Amálie CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [360] Tatíčková Miriam CZE 2014 Kladno
holky [359] vaníčková ema CZE 2015 Hořice
holky [304] Zavadilová Ema CZE 2014 HKNMPSM

start list předškoláci 1 kolo

start ~ 11:09:28 , 2012 - 2013 , registered: 25 participants ( 25 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [209] Bartoš Antonín CZE 2012 Lamači skal
kluci [210] Bartoš Jáchym CZE 2012 Hradec Králové
kluci [211] Bezstarosti Šimon CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
kluci [212] Ciniburk Tomášek CZE 2013 Praha
kluci [235] Černý Jindřich CZE 2013 Jihlava
kluci [213] Dohányos Eliáš CZE 2013 Halouny
kluci [282] dubec Michael CZE 2013 Lázně Bělohrad
kluci [295] Gamba Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
kluci [238] Gradoš Jakub CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [237] Harcuba Michal CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [299] janák matyáš CZE 2013 Lázně Bělohrad
kluci [293] Khun Lukáš CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [392] Knížek Albert CZE 2012 Vrchlabí
kluci [214] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
kluci [215] Kudrna Matyáš CZE 2012 Bitters Superior Cyklofit team
kluci [274] Mádlík Ondřej CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
kluci [268] Macháček Jakub CZE 2012 HO Stěžery
kluci [276] mrklas štěpán CZE 2013 Rádlo
kluci [248] nedoma josef CZE 2013 Lázně Bělohrad
kluci [397] procházka tobiáš CZE 2013 Praha
kluci [389] Raizer Jakub CZE 2012 Bílá Třemešná
kluci [216] Seifert Lukáš CZE 2013 Pečky
kluci [388] Šafář Matěj CZE 2013 Praha
kluci [239] šlapák Štěpán CZE 2012 Lysá nad Labem
kluci [387] vaníček dominik CZE 2012 Hořice

start list předškolačky 1 kolo

start ~ 11:17:40 , 2012 - 2013 , registered: 19 participants ( 0 of men, 19 of women)

category # name state year team
holky [305] Čelišová Nela CZE 2013 Rolba Studenov
holky [343] Dreslerová Ema CZE 2012 Střezetice
holky [346] Dúcká Edita CZE 2013 Kobylice
holky [306] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
holky [318] Feixová Radka CZE 2013 Lázně Bělohrad
holky [319] Feixová Štěpánka CZE 2013 Lázně Bělohrad
holky [348] Fofová Barbora CZE 2013 Černín
holky [349] Fofová Veronika CZE 2013 Černín
holky [324] Hakenová Petra CZE 2012 Lázně Bělohrad
holky [326] Košťálová Gabriela CZE 2013 Hradec Králové
holky [307] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
holky [335] Krejčí LEa CZE 2012 Praha
holky [340] Máčková Lucie CZE 2013 Hronov
holky [345] Oppová Eliška CZE 2012 VELOCENTRUM STRATOS AUTO
holky [321] paulusová Klára CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
holky [329] portychová Nela CZE 2012 Lázně Bělohrad
holky [337] Sekotová Natálie CZE 2013 Pecka
holky [332] šimonová Nikola CZE 2013 Dvůr Králové nad Labem
holky [308] Šírová Nela CZE 2012 GHOST junior team

start list děti 2 kola kluci

start ~ 11:24:40 , 2010 - 2011 , registered: 18 participants ( 18 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [258] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [217] čížek tomáš CZE 2011 Eurybia yacht club
kluci [286] Dúcký Ondřej CZE 2010 Kobylice
kluci [233] Feix Ladislav CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [291] Fejfar Matyáš CZE 2011 Úlibice
kluci [218] Gamba Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
kluci [236] Harcuba Matyáš CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [297] Jenčovský Jan CZE 2011 Všestary
kluci [244] kohoutek tobiáš CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [240] Kordík Šimon CZE 2011 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [254] Košťál Antonín CZE 2010 Hradec Králové
kluci [245] kuk milan CZE 2011 Kupkolo.cz
kluci [284] Pech Vojtěch CZE 2011 Ostružno
kluci [261] Pekař David CZE 2011 Jičín
kluci [398] procházka filip CZE 2010 Praha
kluci [219] Skandera Vojta CZE 2011 Špindlerův Mlýn
kluci [220] TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
kluci [399] vojtíšek Tonda CZE 2010 no swiss

start list děti 2 kola holky

start ~ 11:35:34 , 2010 - 2011 , registered: 8 participants ( 0 of men, 8 of women)

category # name state year team
holky [352] Beranová Anna CZE 2011 kupkolo.cz
holky [309] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
holky [355] Finková Anna CZE 2011 Lázně Bělohrad
holky [356] Finková Marie CZE 2011 Lázně Bělohrad
holky [300] Kašprišín Beata CZE 2011 Nová Paka
holky [341] Máčková Šárka CZE 2011 Hronov
holky [358] Šafářová Nela CZE 2011 Praha
holky [342] Trdlíková Nela CZE 2011 Lázně Bělohrad

start list děti 3 kola kluci

start ~ 11:43:27 , 2008 - 2009 , registered: 18 participants ( 18 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [221] Bartoš Vojtěch CZE 2008 Lamači skal
kluci [260] Bohuňovský Jáchym CZE 2009 CYKLOKLUB Jičín
kluci [273] čeřovský jaroslav CZE 2008 Lešany
kluci [294] dlab miroslav CZE 2009 Lázně Bělohrad
kluci [287] jezbera tobias CZE 2009 Lázně Bělohrad
kluci [241] Kordík Jan CZE 2008 Cyklo klub Jičín
kluci [222] Kudrna Tomáš CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
kluci [272] Mádlík Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka
kluci [267] Macháček Tomáš CZE 2008 HO Stěžery
kluci [223] Novotný Mojmír CZE 2008 Dolní Počernice
kluci [259] Pekař Martin CZE 2008 Jičín
kluci [285] ruml vojtěch CZE 2008 Neratovice
kluci [224] Skandera Matyas CZE 2008 SA Špindlerův mlýn
kluci [256] Šimek Michal CZE 2008 Praha
kluci [265] špicar filip CZE 2009 Lázně Bělohrad
kluci [225] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [226] Voborník Filip CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM
kluci [243] Zahradník Lukáš CZE 2009 Lázně Bělohrad

start list děti 3 kola holky

start ~ 11:43:27 , 2008 - 2009 , registered: 9 participants ( 0 of men, 9 of women)

category # name state year team
holky [310] Brusová Vendula CZE 2009 Prostějov
holky [311] Janáková Adéla CZE 2009 Lázně Bělohrad
holky [331] Kellerová Anna CZE 2009 Lázně Bělohrad
holky [312] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [313] petrof Johana CZE 2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [364] Pohlová Veronika CZE 2009 Lázně Bělohrad
holky [351] Salačová Eliška CZE 2008 Praha
holky [333] šimonová Veronika CZE 2009 Dvůr Králové
holky [327] Štočková Petra CZE 2009 Ústí nad Labem

start list děti 4 kola kluci

start ~ 11:53:49 , 2005 - 2007 , registered: 19 participants ( 19 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [390] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
kluci [275] BRUMLICH Michal CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
kluci [296] Dostál Jan CZE 2007 Pardubice
kluci [255] Dvořák Marek CZE 2005 Carla.kupkolo.cz
kluci [290] fejfar jan CZE 2007 Úlibice
kluci [257] Chlup Kryštof CZE 2005 Bicyklub
kluci [262] Keller Jan CZE 2005 Lázně Bělohrad
kluci [247] krupka filip CZE 2007 Krupka Team
kluci [264] kulveit tobiáš CZE 2006 Carla.kupkolo.cz
kluci [298] Kvitský Dominik CZE 2007 Cyklo klub Jičín
kluci [271] Mádlík Petr CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
kluci [227] Paulus František CZE 2007 ENJOY RIDING TEAM
kluci [228] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kluci [252] Podzimek Matyáš CZE 2007 Cyklo klub Jičín
kluci [393] Polák Jan CZE 2005 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [229] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
kluci [230] Strunz Martin CZE 2006 SASM - Bike Špindl
kluci [279] Šipka Tobiáš CZE 2007 Šipka
kluci [231] Tomeš Ondra CZE 2006 Lázně Bělohrad Horní Nova Ves

start list děti 4 kola holky

start ~ 11:53:49 , 2005 - 2007 , registered: 10 participants ( 0 of men, 10 of women)

category # name state year team
holky [314] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
holky [328] Chlupová Marie CZE 2007 Bicyklub
holky [315] Kočová Barbora CZE 2007 INT CZ
holky [363] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
holky [323] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
holky [354] Racková Nikola CZE 2005 Jihlava
holky [316] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [317] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
holky [350] Vojtíšková Káťa CZE 2007 no swiss
holky [336] vopršalová Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka