Suchdolský CityCross 2019

2019-11-09 Praha, Suchdol 

announcement

registration

start list

results

odrážedla total: 3, men : 1, women: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf]
cyklo školka total: 12, men : 6, women: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf]
cyklo školka starší total: 13, men : 8, women: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
cyklo minipřípravka total: 13, men : 7, women: 6, kluci: 7, holky: 6 [html] [pdf]
cyklo přípravka total: 3, men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
cyklo puberta total: 4, men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf]
hobby total: 8, men : 4, women: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
hlavní závod total: 31, men : 28, women: 3, muži: 17, veteráni: 11, ženy: 0, veteránky: 3 [html] [pdf]

result list odrážedla

start ~ 10:43:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 1 / Muži [13] Antonín Sýkora 2016 CZE SK eHAMnet 00:20.6
2 1 / Ženy [36] Sára Nováková 2017 CZE Suchdol 00:47.0 00:26.4
3 2 / Ženy [6] Berta Lobkowicz 2017 CZE Suchdol 00:54.5 00:33.9

result list cyklo školka

start ~ 10:52:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 1 / holky [20] Ema Ptáčníková 2014 CZE CK BICISPORT 00:46.8
2 1 / kluci [1] Eliáš Havel 2015 CZE ADASTRA Cycling Team 00:47.4 00:00.6
3 2 / kluci [30] Šimon Jung 2014 CZE Karlštejn 00:49.2 00:02.4
4 3 / kluci [600] filip raudenský 2014 CZE Praha Suchdol 00:54.0 00:07.2
5 2 / holky [22] Tereza Alblová 2016 CZE Horní Měcholupy 01:00.7 00:13.9
6 3 / holky [15] Olivie Rupert 2015 CZE Praha 6 01:02.7 00:15.9
7 4 / holky [16] Nina Rupert 2016 CZE Praha 6 01:07.0 00:20.2
8 4 / kluci [32] Tobiáš Luft 2014 CZE Suchdol 01:09.7 00:22.9
9 5 / holky [18] Zuzana Bradáčová 2015 CZE Praha Suchdol 01:13.3 00:26.5
10 5 / kluci [5] Oskar Lobkowicz 2014 CZE Suchdol 01:19.9 00:33.1
11 6 / kluci [37] Štěpán Šikýř 2014 CZE Libiš 01:50.6 01:03.8
12 6 / holky [21] Hermína skálová 2016 CZE Praha Suchdol 02:10.6 01:23.8

result list cyklo školka starší

start ~ 11:08:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [25] Lukáš Hrobský 2011 CZE Praha Suchdol 06:48.6 00:34.2 (1) 03:42.0 (1)
2 2 / kluci [12] Martin Sýkora 2012 CZE SK eHAMnet 06:48.9 00:00.3 00:38.7 (3) 03:42.5 (2)
3 3 / kluci [44] Vojtěch Polách 2011 CZE Suchdol 06:55.7 00:07.1 00:39.0 (4) 03:46.1 (3)
4 4 / kluci [17] Matěj Bradáč 2012 CZE Praha Suchdol 06:55.8 00:07.2 00:37.1 (2) 03:46.4 (4)
5 5 / kluci [33] Matěj Ludvík 2012 CZE Únětice 07:30.5 00:41.9 00:39.5 (5) 04:03.3 (5)
6 6 / kluci [48] Kilián Kořenek 2013 CZE Praha 7 08:23.6 01:35.0 00:44.7 (7) 04:44.5 (8)
7 7 / kluci [19] Kuba Khas 2012 CZE Suchdol 08:25.1 01:36.5 00:41.7 (6) 04:26.8 (6)
8 1 / holky [50] Kateřina linetová 2012 CZE Areál Klíny 08:32.1 01:43.5 00:45.8 (8) 04:35.0 (7)
9 8 / kluci [11] Libor Sýkora 2014 CZE SK eHAMnet 08:46.9 01:58.3 00:46.4 (9) 04:50.0 (9)
10 2 / holky [3] amalie hanauerova 2013 CZE Jihlava 09:14.8 02:26.2 00:47.3 (10) 04:57.9 (10)
11 3 / holky [29] Barbora Jungová 2013 CZE Karlštejn 09:52.0 03:03.4 00:53.4 (11) 05:20.4 (11)
12 4 / holky [35] Anna Šikýřová 2013 CZE Libiš 12:03.8 05:15.2 01:02.8 (12) 06:29.5 (12)
DNS / holky [38] Lucie Miškovská 2013 CZE Tři Dvory

result list cyklo minipřípravka

start ~ 11:23:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [59] Adam Havlíček 2010 CZE Dukla Praha 02:49.4 00:47.4 (10) 02:03.6 (1) 02:24.1 (1)
2 2 / kluci [28] Adam Havlíček 2010 CZE Dukla Praha 07:59.7 05:10.3 00:30.0 (1) 02:55.7 (2) 05:25.9 (2)
3 1 / holky [2] Eliška Havlová 2010 CZE ADASTRA Cycling Team 08:51.3 06:01.9 00:32.5 (2) 03:17.9 (3) 06:05.5 (3)
4 3 / kluci [27] Josef Navrátil 2009 CZE Suchdol 09:19.4 06:30.0 00:33.7 (3) 03:26.0 (4) 06:23.3 (4)
5 4 / kluci [26] Adam Hrobský 2010 CZE Suchdol 09:24.1 06:34.7 00:34.5 (4) 04:05.9 (6) 06:47.8 (6)
6 2 / holky [43] Tereza Poláchová 2008 CZE Suchdol 09:30.0 06:40.6 00:38.2 (5) 03:36.2 (5) 06:31.1 (5)
7 5 / kluci [8] Jan Maršo 2010 CZE Roztoky 10:48.8 07:59.4 00:43.1 (7) 04:11.9 (7) 07:32.7 (7)
8 3 / holky [9] Charlotta Goldamerová 2008 CZE Praha Suchdol 11:14.9 08:25.5 00:44.0 (8) 04:21.7 (10) 07:47.8 (8)
9 4 / holky [7] Ema Maršo 2010 CZE Roztoky 11:15.4 08:26.0 00:47.5 (11) 04:21.0 (9) 07:49.2 (10)
10 5 / holky [47] Adéla Prachařová 2010 CZE Suchdol 11:17.0 08:27.6 00:47.7 (12) 04:29.3 (11) 07:49.9 (11)
11 6 / holky [31] Dominika Henclová 2010 CZE PRAHA 6 11:28.0 08:38.6 00:41.6 (6) 04:20.5 (8) 07:47.9 (9)
12 6 / kluci [10] Štěpán Goldamer 2010 CZE Praha Suchdol 12:12.2 09:22.8 00:48.4 (13) 04:36.9 (12) 08:24.5 (12)
DNF / kluci [14] Milan Polák 2010 CZE Praha 6 - Suchdol 00:45.9 (9)

result list cyklo přípravka

start ~ 13:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [42] Ondřej Novotný 2005 CZE DUKLA PRAHA 11:13.5 01:57.0 (1) 06:31.1 (1)
2 2 / kluci [34] Štěpán Ludvík 2005 CZE Únětice 15:12.3 03:58.8 02:26.1 (2) 08:42.1 (2)
3 3 / kluci [45] Václav Krumpholc 2008 CZE Suchdol 17:52.4 06:38.9 02:59.7 (3) 10:21.3 (3) 23:03:28.0 (1)

result list cyklo puberta

start ~ 13:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [56] Patrik Černý 2004 CZE SK Velo Praha 11:09.0 01:56.4 (3) 06:30.6 (1)
2 2 / kluci [55] Vojtěch Bláha 2003 CZE SK Velo Praha 11:24.0 00:15.0 01:55.8 (2) 06:34.7 (3)
3 3 / kluci [65] Matěj Vik 2004 CZE Dukla Praha 11:30.4 00:21.4 01:55.5 (1) 06:33.3 (2)
4 4 / kluci [54] Vojtěch Holík 2002 CZE SK Velo Praha 12:38.0 01:29.0 02:07.3 (4) 07:20.9 (4)

result list hobby

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / Muži [46] Jan Krumholc 2005 CZE Milka 44:32.9 02:38.5 (1) 08:38.6 (1) 14:32.5 (1) 20:32.1 (1) 26:22.6 (1) 32:17.2 (1) 38:15.9 (1) 44:32.9 (1)
2 2 / Muži [58] Václav Svoboda 2005 CZE Praha 3 49:53.3 05:20.4 02:40.1 (2) 09:11.2 (2) 15:43.1 (2) 22:20.2 (2) 28:54.4 (2) 35:55.0 (2) 43:01.7 (2) 49:53.3 (2)
3 (-1) 1 / Ženy [64] Zuzana Krumpolcová 1977 CZE Milka 48:06.1 03:04.1 (5) 10:36.5 (4) 18:32.5 (3) 25:54.5 (3) 33:14.7 (3) 40:59.4 (3) 48:06.1 (3)
4 (-2) 2 / Ženy [61] Dana Poláchová 1973 CZE Suchdol 46:11.1 03:14.5 (6) 11:35.2 (6) 19:52.9 (5) 28:28.2 (5) 37:46.7 (4) 46:11.1 (4)
5 (-2) 3 / Muži [60] Jiří Polách 1970 CZE Suchdol 47:37.3 03:27.3 (7) 11:52.3 (7) 21:25.2 (6) 30:20.1 (6) 38:59.2 (5) 47:37.3 (5)
6 (-2) 3 / Ženy [82] Anna Hejlová 1960 CZE Suchdol 50:13.0 03:46.1 (8) 13:12.7 (8) 22:38.5 (7) 32:11.2 (7) 41:27.8 (7) 50:13.0 (6)
6 (-2) 3 / Ženy [53] Zuzana Luftová 1978 CZE JZD Slušovice 03:01.9 (4) 10:46.8 (5) 18:48.9 (4) 26:31.2 (4) 40:14.2 (6)
DNF / Muži [84] petr hejl 1959 CZE suchdol 02:54.3 (3) 09:40.2 (3)

result list hlavní závod

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / muži [63] Pavel Linet 1982 CZE Sport Areál Klíny 44:01.1 01:46.3 (1) 06:26.0 (1) 11:34.7 (6) 16:08.2 (3) 20:39.8 (2) 25:19.2 (2) 29:57.9 (2) 34:32.5 (2) 39:11.3 (1) 44:01.1 (1)
2 2 / muži [52] Zdeněk Morávek 1996 CZE Superior Riders 44:03.6 00:02.5 01:47.8 (4) 06:26.2 (2) 11:10.8 (1) 15:54.0 (1) 20:33.1 (1) 25:10.7 (1) 29:49.7 (1) 34:30.7 (1) 39:13.5 (2) 44:03.6 (2)
3 3 / muži [75] Oldřich novotný 1991 CZE CT Weber 44:28.9 00:27.8 01:47.3 (2) 06:28.0 (3) 11:12.4 (2) 15:57.1 (2) 20:40.5 (3) 25:26.3 (3) 30:11.3 (3) 34:59.0 (3) 39:45.4 (3) 44:28.9 (3)
4 4 / muži [41] Ondřej Novotný 2005 CZE DUKLA PRAHA 45:16.0 01:14.9 01:56.7 (11) 06:41.3 (6) 11:26.2 (5) 16:15.0 (5) 21:01.9 (5) 25:53.5 (5) 30:41.2 (5) 35:21.7 (4) 40:16.1 (4) 45:16.0 (4)
5 1 / veteráni [68] Libor Miškovský 1970 CZE CSC 46:10.5 02:09.4 01:54.1 (7) 06:47.9 (8) 11:36.9 (7) 16:30.0 (7) 21:21.1 (6) 26:14.0 (6) 31:09.9 (6) 36:09.4 (6) 41:07.4 (6) 46:10.5 (5)
6 5 / muži [87] patrik černý 2 2004 CZE Praha 46:23.2 02:22.1 01:55.3 (8) 06:40.1 (5) 11:24.8 (4) 16:11.9 (4) 21:00.7 (4) 25:53.2 (4) 30:40.9 (4) 35:44.8 (5) 40:54.4 (5) 46:23.2 (6)
7 6 / muži [71] Tomáš Vitvar 1982 CZE Krabcycles.cz 46:28.0 02:26.9 01:52.4 (6) 06:47.2 (7) 11:43.6 (8) 16:38.1 (8) 21:31.3 (8) 26:18.8 (7) 31:15.4 (7) 36:23.6 (7) 41:27.4 (7) 46:28.0 (7)
8 7 / muži [78] Šimon Tabačko 1997 CZE Decathlom Zličín team 47:08.2 03:07.1 01:47.4 (3) 06:29.1 (4) 11:17.6 (3) 16:25.2 (6) 21:26.9 (7) 26:25.6 (8) 31:57.6 (8) 37:01.2 (8) 42:04.1 (8) 47:08.2 (9)
9 8 / muži [66] Máťa Vik 2004 CZE Dukla Praha 47:53.6 03:52.5 01:56.5 (10) 06:57.4 (11) 11:52.5 (9) 16:55.3 (9) 22:01.4 (9) 27:08.5 (9) 32:16.2 (9) 37:30.7 (9) 42:38.9 (9) 47:53.6 (10)
10 2 / veteráni [80] Tomáš Navrátil 1972 CZE KPC Praha 48:00.9 03:59.8 01:55.9 (9) 06:54.9 (9) 11:54.4 (10) 17:01.9 (10) 22:08.8 (10) 27:17.5 (10) 32:31.0 (10) 37:40.2 (10) 42:40.7 (10) 48:00.9 (11)
11 3 / veteráni [83] Jan Kubát 1978 CZE DEXTER CYCLING 48:28.0 04:26.9 01:57.3 (13) 06:56.0 (10) 12:28.2 (15) 17:33.4 (14) 22:37.3 (15) 27:47.4 (14) 32:52.3 (12) 38:06.1 (12) 43:11.8 (11) 48:28.0 (12)
12 9 / muži [76] Jan kolaja 1981 CZE Slavia Liberec Orienteering 48:38.9 04:37.8 01:57.1 (12) 07:00.8 (14) 12:14.2 (13) 17:26.3 (13) 22:36.9 (13) 27:47.1 (13) 32:53.8 (13) 38:07.4 (13) 43:18.7 (12) 48:38.9 (13)
13 10 / muži [51] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop 49:10.1 05:09.0 01:50.9 (5) 07:00.7 (13) 12:07.3 (12) 17:24.2 (12) 22:37.2 (14) 27:44.7 (12) 32:51.9 (11) 38:05.4 (11) 43:31.5 (13) 49:10.1 (14)
14 11 / muži [86] tomáš karabinoš 1983 CZE Praha 52:13.6 08:12.5 02:09.1 (20) 07:36.8 (19) 13:00.9 (19) 18:19.2 (18) 23:41.1 (18) 29:00.5 (18) 34:24.4 (18) 39:41.8 (17) 45:00.5 (17) 52:13.6 (15)
15 (-1) 4 / veteráni [69] Tomáš novák 1978 CZE Praha 44:12.8 01:57.9 (14) 06:57.9 (12) 12:02.4 (11) 17:12.9 (11) 22:22.3 (11) 27:34.1 (11) 33:02.5 (14) 38:29.9 (14) 44:12.8 (14) 47:03.1 (8)
16 (-1) 5 / veteráni [62] Zdeněk Albl 1977 CZE Praha 44:33.2 02:03.2 (16) 07:13.8 (15) 12:21.3 (14) 17:34.1 (15) 22:36.5 (12) 28:02.7 (15) 33:37.0 (15) 39:03.2 (15) 44:33.2 (15)
17 (-1) 6 / veteráni [74] Petr Okruhlica 1969 CZE CKKV Praha 44:58.5 02:00.7 (15) 07:19.4 (16) 12:33.0 (16) 17:51.7 (16) 23:11.1 (16) 28:25.7 (16) 33:44.7 (16) 39:06.6 (16) 44:58.5 (16)
18 (-1) 7 / veteráni [4] Tomáš Hanauer 1978 CZE Jihlava 45:15.6 02:04.8 (18) 07:19.8 (17) 12:35.9 (17) 17:59.0 (17) 23:21.9 (17) 28:50.9 (17) 34:15.0 (17) 39:45.5 (18) 45:15.6 (18)
19 (-1) 12 / muži [77] Michal Horváth 1990 CZE Single Speed 45:24.0 02:23.0 (26) 07:48.6 (20) 13:04.7 (20) 18:24.6 (19) 23:44.5 (19) 29:11.7 (19) 34:34.7 (19) 39:49.2 (19) 45:24.0 (19)
20 (-1) 13 / muži [70] MICHAL Dolejš 1987 CZE pRAHA 9 47:04.9 02:04.4 (17) 07:26.6 (18) 12:56.9 (18) 18:28.4 (20) 24:04.5 (20) 29:50.3 (20) 35:40.0 (20) 41:29.6 (20) 47:04.9 (20)
21 (-1) 14 / muži [81] Tomáš Bártl 1993 CZE Rekola.cz 47:07.6 02:21.7 (24) 07:56.1 (22) 13:29.0 (21) 19:01.0 (21) 24:41.2 (21) 30:19.0 (21) 35:58.7 (21) 41:45.3 (21) 47:07.6 (21)
22 (-1) 15 / muži [79] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 48:40.7 02:08.8 (19) 07:53.7 (21) 13:35.8 (22) 19:25.4 (22) 25:17.5 (22) 31:28.0 (22) 37:12.6 (22) 42:54.3 (22) 48:40.7 (22)
23 (-1) 16 / muži [73] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 49:14.8 02:19.5 (23) 08:20.7 (24) 14:13.9 (24) 20:08.3 (24) 26:03.6 (24) 31:53.8 (24) 37:47.5 (24) 43:37.0 (23) 49:14.8 (23)
24 (-1) 8 / veteráni [39] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 50:01.2 02:11.1 (21) 07:56.9 (23) 13:51.3 (23) 19:45.4 (23) 25:41.4 (23) 31:41.2 (23) 37:44.1 (23) 43:53.7 (24) 50:01.2 (24)
25 (-2) 9 / veteráni [57] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 45:03.1 02:23.6 (27) 08:27.8 (25) 14:29.7 (26) 20:30.4 (25) 26:39.5 (25) 32:43.7 (25) 38:54.2 (25) 45:03.1 (25)
26 (-2) 1 / veteránky [40] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 45:18.0 02:22.6 (25) 08:28.0 (26) 14:29.0 (25) 20:31.9 (26) 26:41.0 (26) 32:51.3 (26) 39:05.5 (26) 45:18.0 (26)
27 (-2) 10 / veteráni [67] Roman Krumpholc 1978 CZE Milka 46:44.3 02:33.7 (29) 08:44.8 (28) 14:52.5 (27) 21:14.5 (27) 27:33.0 (27) 33:57.8 (27) 40:17.4 (27) 46:44.3 (27)
28 (-2) 11 / veteráni [85] Pavel Lukeš 1973 CZE Praha 9 47:19.9 02:15.6 (22) 08:28.3 (27) 16:12.7 (29) 22:23.0 (29) 28:36.9 (28) 34:40.5 (28) 41:03.7 (28) 47:19.9 (28)
29 (-2) 2 / veteránky [72] Květa Popjuková 1978 CZE Praha - Radotín 48:59.7 02:28.1 (28) 09:04.6 (29) 15:48.8 (28) 22:22.8 (28) 29:02.9 (29) 35:36.6 (29) 42:15.6 (29) 48:59.7 (29)
29 (-2) 2 / veteránky [24] Andrea Hrobská 1978 CZE Praha Suchdol 03:08.2 (30) 10:56.9 (30) 18:41.9 (30) 26:00.2 (30) 33:08.4 (30) 40:29.3 (30) 48:02.3 (30)
DNS / muži [23] Jiří Vávra 1985 CZE Praha