serie

run

results

Primátor Cup 2022 - seriál běhů

2022-04-01 - 2022-12-31 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 277, men : 166, women: 111, Junioři: 9, Muži OPEN: 31, Muži A: 30, Muži B: 34, Muži C: 31, Muži D: 18, Muži E: 10, Muži F: 3, Juniorky: 6, Ženy OPEN: 29, Ženy A: 25, Ženy B: 22, Ženy C: 20, Ženy D: 9 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Junioři 370 Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř 110 130 130
2 Junioři 280 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 130 150
3 Junioři 150 Taláb Ondřej Voletiny 150
3 Junioři 150 Souček Ondřej Tj Maratonstav Úpice 150
3 Junioři 150 Doležal Lukáš BKN 150
6 Junioři 130 Hanzl Patrik Sportovní klub hasičů královéhradeckého kraje 130
7 Junioři 110 Bukovský Jan TJ Sokol Jaroměř 110
8 Junioři 90 Vavřín Jaromír TJ Sokol Jaroměř 90
8 Junioři 90 Raim Ladislav Nový Hradec 90

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži OPEN 430 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 130
2 Muži OPEN 390 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 110 130 150
3 Muži OPEN 240 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 110
4 Muži OPEN 190 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 80 110
4 Muži OPEN 190 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 30 70 90
6 Muži OPEN 180 Dohnanský Tomáš Run4fun 10 60 110
7 Muži OPEN 170 Berka Luděk Atletika Rtyně 60 30 80
8 Muži OPEN 150 Krtička Michal Wikov 30 50 70
8 Muži OPEN 150 Žampach Marek Fénix Sport Blansko 150
10 Muži OPEN 140 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 50 90
11 Muži OPEN 130 Novák Lukáš Ocr Kids Poděbrady 130
12 Muži OPEN 90 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 90
12 Muži OPEN 90 Vlček Tomáš Trutnov 90
14 Muži OPEN 80 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 80
14 Muži OPEN 80 Penc Ondřej Meziměstí 3 80
16 Muži OPEN 70 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 60
16 Muži OPEN 70 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 70
16 Muži OPEN 70 Šolc Vítězslav BK Náchod 70
19 Muži OPEN 60 Majoroš Michal MM Lanžov 60
20 Muži OPEN 50 Pešta Lukáš Radvánovice 50
20 Muži OPEN 50 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 50
22 Muži OPEN 40 Buřil František Vidochov 40
22 Muži OPEN 40 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 40
22 Muži OPEN 40 Friede Jan WIKOV HRONOV 40
22 Muži OPEN 40 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 20 20
22 Muži OPEN 40 Česenek Ivo BK Náchod 40
27 Muži OPEN 30 Veselý Petr Royal Bay 30
28 Muži OPEN 20 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 20
28 Muži OPEN 20 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 20
30 Muži OPEN 10 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 10
30 Muži OPEN 10 Hulík Vojtěch HTW 10

Muži A

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži A 450 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 150
2 Muži A 340 Dohnanský Tomáš Run4fun 30 110 90 110
3 Muži A 260 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 130
3 Muži A 260 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 90 80 80
5 Muži A 220 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 90 130
6 Muži A 210 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 20 80 110
7 Muži A 150 Žampach Marek Fénix Sport Blansko 150
8 Muži A 130 Novák Lukáš Ocr Kids Poděbrady 130
9 Muži A 120 Jókala Filip Police Nad Metují 60 60
10 Muži A 110 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 110
11 Muži A 90 Vlček Tomáš Trutnov 90
12 Muži A 80 Janovský Michal Náchod 40 40
12 Muži A 80 Šolc Vítězslav BK Náchod 80
14 Muži A 70 Hanuš Tomáš Trutnov 70
14 Muži A 70 Novák Vojtěch Česká Skalice 70
14 Muži A 70 Kábrt Tomáš Kostelečáci 70
14 Muži A 70 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 70
18 Muži A 60 Takacs Martin Lično 60
18 Muži A 60 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 60
20 Muži A 50 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 50
20 Muži A 50 Havlík Patrik Rtyně 50
20 Muži A 50 Vojtas Filip Pra-děti 50
20 Muži A 50 Linhart Lukáš SK Nové Město Nad Metují 50
24 Muži A 40 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 40
24 Muži A 40 HorÁk Daniel Suchovršice 40
26 Muži A 30 šprinc Ladislav Radvanice 30
26 Muži A 30 Klampfl Milan Vrchaři Vrchlabí 30
28 Muži A 20 Vašata Zdeněk Hradec Králové 20
28 Muži A 20 Pišta Jan Hasiči Rožnov 20
30 Muži A 10 Rouč Zdeněk Puchlovice 10

Muži B

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži B 450 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 150 150 150
2 Muži B 370 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 110 130 130
3 Muži B 210 Florian Tomáš Náchod 40 80 90
4 Muži B 200 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 90 110
4 Muži B 200 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 90 110
6 Muži B 150 Pešta Lukáš Radvánovice 150
7 Muži B 140 Balek Jan GLADIATORRACETEAM 60 70 10
8 Muži B 130 Česenek Ivo BK Náchod 130
8 Muži B 130 Majoroš Michal MM Lanžov 130
10 Muži B 120 Celba Petr Kola Rtyně 60 60
11 Muži B 110 Veselý Petr Royal Bay 110
12 Muži B 90 Hulík Vojtěch HTW 90
13 Muži B 80 Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 80
13 Muži B 80 Panenka Michal Zaloňovská desítka 10 70
13 Muži B 80 Modry Vaclav HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 80
13 Muži B 80 Janda Martin KOB Dobruška 80
17 Muži B 70 Černík Martin SK Semechnice 40 30
17 Muži B 70 Hezoučký Ladislav Dvůr Králové nad Labem 70
17 Muži B 70 Heller Tomáš Hradec Králové 70
20 Muži B 60 Otradovský Tomáš Vorlech 60
21 Muži B 50 Renský Michal Běžecký klub Náchod 50
21 Muži B 50 Kunt Tomas praha 50
21 Muži B 50 Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 50
21 Muži B 50 Pereira Brito Rossio Pedro David Team PBR 10 40
21 Muži B 50 Pleskač Jan Opatovice Nad Labem 50
26 Muži B 40 Zelenka Petr Praha 3 40
27 Muži B 30 Růžička Lukáš Runsport Team 30
27 Muži B 30 Polický Tomáš Velké Pořičí 30
27 Muži B 30 Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov 30
30 Muži B 20 Jareš Dominik Bukovina 20
30 Muži B 20 Kolisko Vladimír BK Náchod 20
30 Muži B 20 Minařík Martin Česká Skalice 20
30 Muži B 20 Matuška Martin Ohnišov 20
34 Muži B 10 Klimeš Aleš Police nad Metují 10

Muži C

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži C 500 Berka Luděk Atletika Rtyně 110 110 130 150
2 Muži C 490 Krtička Michal Wikov 130 80 150 130
3 Muži C 300 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 150 150
4 Muži C 250 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 60 40 70 80
5 Muži C 180 Friede Jan WIKOV HRONOV 90 90
6 Muži C 150 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 90 60
7 Muži C 130 Penc Ondřej Meziměstí 3 130
8 Muži C 110 Baláš Martin run4run 40 70
8 Muži C 110 Špernoga Petr Turnov 110
8 Muži C 110 Beran Marcel Nové Lesy 110
11 Muži C 90 Marek Daniel Běžci z Ráje 90
12 Muži C 80 Matuška Václav Velká Jesenice 80
12 Muži C 80 Holeček Mirek Nové Město Nad Metuji 40 20 20
12 Muži C 80 Šupich Martin Wikov Hronov 80
15 Muži C 70 Vaněk David Bezděkov nad Metují 70
15 Muži C 70 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 70
17 Muži C 60 Staněk Pavel Nové Město N. Met. - Spy 30 30
17 Muži C 60 Blažek Martin ACS Rýchory 60
17 Muži C 60 Divíšek David Ins Bike Team 60
20 Muži C 50 Ježek Radek Klub kubb Vršovka 50
20 Muži C 50 Kulda Jan Integraf Running Team 50
20 Muži C 50 Piskáček Lubos Powerlifting DK 50
20 Muži C 50 Čepelka Jan Hradec Králové 50
24 Muži C 40 Haláček Roman Haki-Run 40
25 Muži C 30 Zeleny Vladimir BASS tym 30
25 Muži C 30 Aixner Jiří Trutnov 30
27 Muži C 20 Prouza Jiří Rtyně V Podkrkonoší 20
27 Muži C 20 Dostál Pavel Hradec Králové 20
29 Muži C 10 Mareth Karel Česká Skalice 10
29 Muži C 10 Gladics Ladislav ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 10
29 Muži C 10 Prokop Lubomír Z HECU 10

Muži D

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži D 430 Buřil František Vidochov 150 130 150
2 Muži D 390 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 110 150 130
2 Muži D 390 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 80 90 90 130
4 Muži D 350 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 90 110 150
5 Muži D 300 Kašpárek Martin Tj Velichovky 40 70 80 110
6 Muži D 240 Jančík Bořek Salming/Run4fun 130 110
7 Muži D 190 Vaněk Josef Tj Sokol Karate Náchod 30 50 60 50
8 Muži D 140 Matějíček Luboš Hovrch 60 80
8 Muži D 140 Elich Jiří Levit Loko Trutnov 70 70
10 Muži D 90 Krempa Milan AC Gomanog-Högner 90
11 Muži D 80 Pendrák Jan Rozběháme Pardubice 80
12 Muži D 70 Leplt Jiří Pivovar Miletín 20 50
12 Muži D 70 šubrt Michal Trutnov 70
14 Muži D 60 Červenka Milan Pepek Námořník 60
14 Muži D 60 Hoffman Pavel Hoffíci 60
16 Muži D 50 Ječmínek Miroslav Velké Poříčí 50
17 Muži D 40 Pešek Martin Náchod 40
18 Muži D 10 Šidlík Ludvik Malé Svatonovice 10

Muži E

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži E 390 Šolc Vítězslav BKL Machov 150 130 110
2 Muži E 280 Pechek František Trutnov 130 150
2 Muži E 280 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 130
4 Muži E 190 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 80 110
5 Muži E 160 Louženský Jan Moravany 70 90
6 Muži E 150 Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 60 90
7 Muži E 110 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110
8 Muži E 90 Krajč Zdeněk Trutnov 90
9 Muži E 80 Pullman Miroslav Trhová Kamenice 80
10 Muži E 70 Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 70

Muži F

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži F 450 Metelka Josef Ski Police Nad Metují 150 150 150
2 Muži F 390 Dostál Václav Černožice 130 130 130
3 Muži F 110 Tučný Jan MK Pardubice 110

Juniorky

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Juniorky 410 Janovská Klára BK Náchod 150 110 150
2 Juniorky 150 Halamová Andrea 150
2 Juniorky 150 Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice 150
4 Juniorky 130 Kubíčková Štěpánka Náchod 130
4 Juniorky 130 Piechová Sofie Hvězda Pardubice 130
6 Juniorky 110 Staňková Soňa Všestary 110

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy OPEN 410 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 110 150 150
2 Ženy OPEN 320 Kubiasová Kateřina Tyčka a kulička 80 110 130
3 Ženy OPEN 300 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150
4 Ženy OPEN 280 Zeisková Markéta Běžecký Klub Náchod 70 130 80
5 Ženy OPEN 270 Kozáková Denisa Nový Hradec 90 90 90
6 Ženy OPEN 240 Černíková Kateřina Cyklo Tony 60 70 110
7 Ženy OPEN 170 Špringrová Ivona Maratonstav 80 30 60
8 Ženy OPEN 160 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 30 130
9 Ženy OPEN 150 VÍtkovÁ Veronika SDH Nahořany 70 80
10 Ženy OPEN 130 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 130
11 Ženy OPEN 110 Machačová Ivana Doudleby Nad Orlicí 110
11 Ženy OPEN 110 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 20 90
13 Ženy OPEN 100 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 50 50
14 Ženy OPEN 70 Plhová Jana Pecka 70
15 Ženy OPEN 60 Jirásková Eva Maratonstav Úpice 40 20
15 Ženy OPEN 60 Krtičková Radka Wikov 60
15 Ženy OPEN 60 Čadová Jitka SKI Police nad Metují 60
18 Ženy OPEN 50 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 50
18 Ženy OPEN 50 Brychová Eva Dobřany 10 40
18 Ženy OPEN 50 Zedníková Martina REF Team 50
21 Ženy OPEN 40 Marková Tereza Běžci z Ráje 40
21 Ženy OPEN 40 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 40
23 Ženy OPEN 30 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 30
23 Ženy OPEN 30 Zigová Helena Kostelec Nad Orlicí 30
25 Ženy OPEN 20 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 20
25 Ženy OPEN 20 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 20
27 Ženy OPEN 10 Umlaufová Ema Náchod 10
27 Ženy OPEN 10 Renská Lenka Náchod 10
27 Ženy OPEN 10 Palečková Barbora Náchod 10

Ženy A

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy A 430 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 130 150 150
2 Ženy A 350 Zeisková Markéta Běžecký Klub Náchod 110 150 90
3 Ženy A 330 Černíková Kateřina Cyklo Tony 90 110 130
4 Ženy A 320 Špringrová Ivona Maratonstav 50 130 60 80
5 Ženy A 190 VÍtkovÁ Veronika SDH Nahořany 80 110
6 Ženy A 170 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 60 110
7 Ženy A 150 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 150
8 Ženy A 140 Gloser Jana Police Nad Metují 30 90 20
9 Ženy A 130 Machačová Ivana Doudleby Nad Orlicí 130
10 Ženy A 90 Plhová Jana Pecka 90
10 Ženy A 90 Umlaufová Ema Náchod 40 50
12 Ženy A 80 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 80
13 Ženy A 70 Zedníková Martina REF Team 70
13 Ženy A 70 Krtičková Radka Wikov 70
13 Ženy A 70 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 70
16 Ženy A 60 Zigová Helena Kostelec Nad Orlicí 60
17 Ženy A 50 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 50
18 Ženy A 40 Šulcová Šárka Gladiator Gym 40
18 Ženy A 40 Petráčková Adéla Frájovi 40
20 Ženy A 30 Fassati Kristýna Rozbehame Jaroměř, TJ Sokol Jaroměř 30
20 Ženy A 30 Vojtasová Denisa Pra-děti 30
22 Ženy A 20 Štípková Hana Pardubice 20
22 Ženy A 20 Nosková Kristýna Náchod 20
24 Ženy A 10 Schreiber Aneta Trutnov 10
24 Ženy A 10 Kocourova Michaela Vrchlabí 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy B 430 Kubiasová Kateřina Tyčka a kulička 130 150 150
2 Ženy B 410 Kozáková Denisa Nový Hradec 150 130 130
3 Ženy B 350 Palečková Barbora Náchod 60 90 90 110
4 Ženy B 260 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 110 150
5 Ženy B 220 Brychová Eva Dobřany 90 130
5 Ženy B 220 Schwaningerová Petra RockMachine-Cyklomax 30 70 60 60
7 Ženy B 210 Hynková Renata Rozběháme Náchod 20 60 50 80
8 Ženy B 190 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 80 110
9 Ženy B 180 Renská Lenka Náchod 70 110
10 Ženy B 130 Součková Lucie Náchod 10 80 40
11 Ženy B 90 JakubŮ KlÁra Turnov 90
12 Ženy B 80 Beranová Marta Dvorská diabetologie 80
13 Ženy B 70 Otradovská Pavla Vorlech 70
13 Ženy B 70 Kalendová Martina Jaroměř 70
15 Ženy B 50 Hanousková Tereza RestArt 50
15 Ženy B 50 Vítová Helena Praha 50
17 Ženy B 40 Vlachynská Kristýna Haki-Run 40
17 Ženy B 40 Prokopová Lenka SVVAT 40
19 Ženy B 30 Hečko Zuzana TJ Sokol Dolní Ředice 30
19 Ženy B 30 Skořepová Lucie Kolín 30
21 Ženy B 20 Kůstová Zuzana Světí 20
22 Ženy B 10 Štádlerová Kateřina Občerstvení Na špalkách 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy C 390 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 130 110 150
2 Ženy C 380 Kramlová Kateřina Náchod 60 80 110 130
3 Ženy C 300 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150
4 Ženy C 170 Marethová Alena Česká Skalice 80 90
5 Ženy C 150 Marková Tereza Běžci z Ráje 150
5 Ženy C 150 Dostálová Hana Černožice 70 80
7 Ženy C 130 Hušková Jana Run4fun 130
7 Ženy C 130 Čadová Jitka SKI Police nad Metují 130
9 Ženy C 110 BaliakovÁ MelÁnia Praha 110
9 Ženy C 110 Kostyšynová Eva run4run 110
11 Ženy C 90 Hlaváčková Hana Lány 90
11 Ženy C 90 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 90
11 Ženy C 90 Vejtasová Ilona Haki Run 90
14 Ženy C 80 Topinková Zdenka Kolín V. 80
15 Ženy C 70 Piechová Petra Loko Trutnov 70
16 Ženy C 50 Vavřínková Eva Run4fun 50
17 Ženy C 40 Kohoutová Bronislava Liberec 40
18 Ženy C 30 Holická Marta Divoženky Hrádek 30
19 Ženy C 20 Janečková Jana Černý Důl 20
20 Ženy C 10 Krombholzová Dana Velká odvaha 10

Ženy D

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy D 520 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 130 130 150 110
2 Ženy D 450 Jirásková Eva Maratonstav Úpice 150 150 150
3 Ženy D 220 Šefcová Eva Rtyně V Podkrkonoší 110 110
4 Ženy D 200 Burdychová Naďa Sokol Burdych 110 90
5 Ženy D 130 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 130
5 Ženy D 130 Mansfeldová Blanka Horní Ředice 130
7 Ženy D 90 Votočková Ivana Trutnov 90
7 Ženy D 90 Hellerová Hana Hradec Králové 90
9 Ženy D 80 Vacková Hana Sokol Starkoč 80