serie

run

results

Primátor Cup 2024 - seriál běhů

2024-04-01 - 2024-12-31 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 267, men : 153, women: 114, Junioři: 22, Muži OPEN: 20, Muži A: 27, Muži B: 27, Muži C: 24, Muži D: 18, Muži E: 11, Muži F: 4, Juniorky: 16, Ženy OPEN: 25, Ženy A: 24, Ženy B: 21, Ženy C: 20, Ženy D: 8 [html] [pdf] [xls]

Pravidla soutěže

file file type size last modified
Primátor Cup 2024 - seriál běhů pdf N/A 2024-05-19 08:04:54
Primátor Cup 2024 - seriál běhů po kategoriích pdf N/A 2024-05-19 08:04:54

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Junioři 300 Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice 150 150
1 Junioři 300 Nagy Adam Atletika Jaroměř 80 90 130
3 Junioři 260 Souček Šimon TJ Maratonstav Úpice 110 150
4 Junioři 240 Hanzl Patrik Hvězda Pardubice 110 130
5 Junioři 130 Outrata Štěpán AC Pardubice 130
6 Junioři 120 Nagy Lukáš Atletika Jaroměř 10 80 30
7 Junioři 110 Cejnar Tobiáš Červený Kostelec 110
8 Junioři 100 Mareth Jan SK Nové Město nad Metují 30 70
9 Junioři 90 Rausa Pavel Lokomotiva Trutnov 90
9 Junioři 90 Svoboda Jakub TJ Maratonstav Upice 20 70
9 Junioři 90 Kulda Filip TJ Sokol Olešnice 90
12 Junioři 80 Jireček Jakub Náchod 80
13 Junioři 70 Beran Matěj František SKI Police nad Metují 70
14 Junioři 60 Vacek Rostislav Batnovice 60
14 Junioři 60 Zítka Vojtěch 60
14 Junioři 60 Mareš Jaroslav Ski Police 60
17 Junioři 50 Křeček Vojtěch ČervenÝ Kostelec 50
17 Junioři 50 Kostovský Matěj TJ Maratonstav Úpice 50
19 Junioři 40 Mitterwald Petr Ski Police nad Metují 40
19 Junioři 40 Němeček Adam TJ Sokol Červený Kostelec 40
21 Junioři 20 Macoun Daniel SPACE 20
22 Junioři 10 Roštejnský David Červený Kostelec 10

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži OPEN 320 Šolc Jan BK Náchod 90 150 80
2 Muži OPEN 280 Vagenknecht Frantisek Nová Paka 80 90 110
3 Muži OPEN 260 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 130 130
4 Muži OPEN 230 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 60 80 90
5 Muži OPEN 220 Šolc Vítězslav Běžecký klub Náchod 110 110
6 Muži OPEN 160 Petrů Josef Běžecký klub Náchod 70 60 30
7 Muži OPEN 150 Plný David Běžecký Klub Náchod 150
7 Muži OPEN 150 Čivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 150
7 Muži OPEN 150 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 30 50 70
10 Muži OPEN 140 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 40 40 60
11 Muži OPEN 130 Zadák Karel 2BWINNER TEAM 130
12 Muži OPEN 70 Penc Ondřej Too Old Too Cold 70
13 Muži OPEN 60 Krtička Michal TJ Žďárky 20 40
14 Muži OPEN 50 Beran Jan SKI Police nad Metují 20 30
14 Muži OPEN 50 Dufka Vladislav Běžecký klub Náchod 50
14 Muži OPEN 50 Novák Vojtěch Běžecký klub Náchod 50
17 Muži OPEN 20 Buřil František Vidochov 20
18 Muži OPEN 10 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 10
18 Muži OPEN 10 Seifrt Jaroslav MM Lanžov 10
18 Muži OPEN 10 Mach Jan HO Teplice nad Metují 10

Muži A

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži A 390 Šolc Jan BK Náchod 130 150 110
2 Muži A 350 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 110 110 130
3 Muži A 280 Šolc Vítězslav Běžecký klub Náchod 150 130
4 Muži A 260 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 80 90 90
5 Muži A 150 Plný David Běžecký Klub Náchod 150
6 Muži A 100 Humeňuk Ivo Česká Skalice 60 40
7 Muži A 90 Novák Vojtěch Běžecký klub Náchod 90
8 Muži A 80 Šrámek Ondřej Tým Robertů 50 30
8 Muži A 80 Hejna Ivan Rtyně V Podkrkonoší 80
8 Muži A 80 Dufka Vladislav Běžecký klub Náchod 80
11 Muži A 70 Seifrt Jaroslav MM Lanžov 70
11 Muži A 70 Kyrcz Radim run4run 70
11 Muži A 70 Kulda Jiří TJ Maratonstav Úpice 70
14 Muži A 60 Vašíček Vojtěch Výbojní Bobři 60
14 Muži A 60 Vašíček Tomáš NN Night run Team 60
16 Muži A 50 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 50
16 Muži A 50 Hátaš David Náchod 50
18 Muži A 40 Joska Vojtěch H.O.U.K. 40
18 Muži A 40 Nývlt Lukáš TJ SOKOL STARKOČ 40
20 Muži A 30 Lněnička Jan Algamo 30
20 Muži A 30 Michl Miroslav YOLO 30
22 Muži A 20 Havlík Patrik Zaloňov 20
22 Muži A 20 Steiner Filip Ppfja 20
22 Muži A 20 Vintr Matyáš Lokomotiva Trutnov 20
25 Muži A 10 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10
25 Muži A 10 Marvan Ondřej Úpice 10
25 Muži A 10 Schrötter Šimon Hronov 10

Muži B

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži B 390 Petrů Josef Běžecký klub Náchod 130 130 130
2 Muži B 300 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 150 150
3 Muži B 220 Beran Jan SKI Police nad Metují 110 110
4 Muži B 190 Kolisko Vladimír Běžecký klub Náchod 20 60 110
5 Muži B 170 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 80 90
6 Muži B 150 Čivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 150
7 Muži B 120 Bydžovský Marek Police Nad Metují 30 90
8 Muži B 100 Vlk Jiří Vernéřovice 30 70
9 Muži B 90 Mach Jan HO Teplice nad Metují 90
10 Muži B 80 Huml Martin HumlFamily 80
10 Muži B 80 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 80
12 Muži B 70 Matěna Josef Lokomotiva Trutnov 70
12 Muži B 70 Zając Leszek Świebodzice 70
14 Muži B 60 Česenek Ivo Běžecký klub Náchod 60
14 Muži B 60 Pleskač Jan Hradec Králové 60
16 Muži B 50 Horák Ondřej Rocktechnik triatlon 50
16 Muži B 50 Němec Matěj Silvagro 50
16 Muži B 50 Sedláček Pavel Penzion BOR 50
19 Muži B 40 Ivacha Pavel Pavel Ivacha Tattoo 40
19 Muži B 40 Nývlt Michal Saunaři Běloves 40
19 Muži B 40 Vítek Ondřej Trutnov 40
22 Muži B 30 Lelek Vratislav Trutnov 30
23 Muži B 20 Janovský Roman Lepší život pro Emmičku z.s. 20
23 Muži B 20 Vodák Petr Rtyně V Podkrkonoší 20
25 Muži B 10 Konvalina Matěj www.zumako.cz 10
25 Muži B 10 Heller Tomáš AK Modřany 10
25 Muži B 10 Matuška Martin Ohnišov 10

Muži C

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži C 430 Vagenknecht Frantisek Nová Paka 130 150 150
2 Muži C 350 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 110 110 130
3 Muži C 290 Krtička Michal TJ Žďárky 90 90 110
4 Muži C 150 Zadák Karel 2BWINNER TEAM 150
4 Muži C 150 Pohl Jan SKI Police nad Metují 70 80
6 Muži C 130 Penc Ondřej Too Old Too Cold 130
6 Muži C 130 Ardelt Martin PRIMÁTOR 40 90
8 Muži C 120 Renský Michal Běžecký klub Náchod 50 70
9 Muži C 110 Sýkora Milan Jaroměř 30 80
10 Muži C 80 Ducháč Pavel 20 60
10 Muži C 80 Mocek Tomáš Fotři v běhu 80
12 Muži C 70 Nyklíček Luděk Bratři v triku 70
13 Muži C 60 Blažek Ladislav Trutnov 60
13 Muži C 60 Baláš Martin Matonky 10 50
13 Muži C 60 Friede Jan Terova Bezděkov nad Metují 60
16 Muži C 50 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 50
17 Muži C 40 Florian Tomáš NÁCHOD 40
17 Muži C 40 Kurtak Jan Náchod 40
19 Muži C 30 Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 30
19 Muži C 30 Doucha Jiří Hvězda Pardubice 30
21 Muži C 20 Petrásek Roman Rozběháme Náchod 20
21 Muži C 20 Hanuš Robert Červený Kostelec 20
23 Muži C 10 Vondra Josef SK Týniště nad Orlicí, z.s. 10
23 Muži C 10 Bibrle Petr Sportovní spolek U borovice 10

Muži D

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži D 450 Buřil František Vidochov 150 150 150
2 Muži D 370 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 110 130 130
3 Muži D 300 Matuška Václav Velká Jesenice 80 110 110
4 Muži D 230 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 50 90 90
5 Muži D 150 Kašpárek Martin TJ Velichovky 40 60 50
6 Muži D 140 Ječmínek Miroslav Běháme rádi 30 70 40
7 Muži D 130 Hudcovic Tomáš SK Nové Město nad Metují 130
8 Muži D 90 Čipera Radek SKI Radvanice 90
8 Muži D 90 Vaněk Josef TJ Sokol karate Náchod 10 50 30
10 Muži D 80 Mazač Jaroslav Wikov Hronov 80
10 Muži D 80 Werner Oldřich Meziměstí 80
12 Muži D 70 Krempa Milan pivovar Primátor 70
12 Muži D 70 Klimeš Jiří AC Náchod 70
14 Muži D 60 Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM 60
14 Muži D 60 Matějíček Luboš HOVRCH 60
16 Muži D 40 Leplt Jiří Miletín 40
17 Muži D 30 Krátký Josef Hvězda Pardubice 30
18 Muži D 20 Hejduk Libor Velké Poříčí 20

Muži E

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži E 430 Bláha Milan AF Křovice 150 150 130
2 Muži E 350 Brožek Radmil KRB Chrudim 130 110 110
3 Muži E 330 Šolc Vítězslav BKL Machov 110 130 90
4 Muži E 240 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 80 90 70
5 Muži E 200 Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 60 80 60
6 Muži E 150 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM 150
7 Muži E 90 Louženský Jan Platěnice 90
8 Muži E 80 Čepelka Jan Hradec Králové 80
9 Muži E 70 Bednář Josef Počaply 70
10 Muži E 50 Krajč Zdeněk Trutnov 50
10 Muži E 50 Pleskač Bohumír Hradec Králové 50

Muži F

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Muži F 410 Metelka Josef SKI Police 130 150 130
2 Muži F 300 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 150 150
3 Muži F 240 Vít Čestmír liga 100 hradec králové 110 130
4 Muži F 110 Dostál Václav Černožice 110

Juniorky

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Juniorky 370 Kostyšynová Zora Hvězda Pardubice 90 150 130
2 Juniorky 150 Švandrlíková Marie Lokomotiva Trutnov 150
2 Juniorky 150 Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice 150
4 Juniorky 130 Knillová Anna SKI Police nad Metují 130
5 Juniorky 110 Rýdlová Barbora ROZBĚHÁME NÁCHOD 30 80
5 Juniorky 110 Beranová Sára Police Nad Metují 110
5 Juniorky 110 Burdychová Anežka KADET 110
8 Juniorky 90 Zlámalová Elen SK Plhov Náchod 90
9 Juniorky 80 Zítková Zuzana SKI Police nad Metují 80
10 Juniorky 70 Pohlová Matylda SKI Police nad Metují 70
10 Juniorky 70 Jančíková Aneta KADET 70
12 Juniorky 60 Knittelová Lucie Ski Police 60
13 Juniorky 50 Kunová Ema FC Ležák 50
14 Juniorky 40 Součková Karolína Křinice 40
15 Juniorky 20 Hůlková Adéla SKI Police nad Metují 20
16 Juniorky 10 Flousková Gabriela MARFLO TEAM 10

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Ženy OPEN 280 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 130 150
2 Ženy OPEN 260 Ludvíková Lucie Běžecký klub Náchod 110 150
3 Ženy OPEN 200 Černíková Kateřina Cyklo Tony 70 130
4 Ženy OPEN 170 Neumannová Johana Nové Město Nad Metují 20 90 60
4 Ženy OPEN 170 Krtičková Radka 60 110
6 Ženy OPEN 160 Matouskova Zuzana OlfinCar Ski team 80 80
7 Ženy OPEN 150 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 150
8 Ženy OPEN 140 Vítková Veronika SDH Nahořany 30 110
8 Ženy OPEN 140 Kozáková Denisa Bk Náchod 50 90
10 Ženy OPEN 130 Špringrová Ivona Run4fun 60 70
10 Ženy OPEN 130 Zeisková Markéta Běžecký klub Náchod 130
12 Ženy OPEN 90 Janovská Klára BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 90
13 Ženy OPEN 80 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 80
14 Ženy OPEN 70 Umlaufová Ema Náchod 70
15 Ženy OPEN 60 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 10 50
16 Ženy OPEN 50 Tučková Markéta www.granulecz.cz 50
17 Ženy OPEN 40 Prysjažňuk Alina Prorunevolution 40
17 Ženy OPEN 40 Meierová Lucie BKL Machov 40
17 Ženy OPEN 40 Květová Maria Náchod 40
20 Ženy OPEN 30 Fulková Pavlína SKI Police nad Metují 30
20 Ženy OPEN 30 Sákrová Markéta Bajer Cafe 30
22 Ženy OPEN 20 Regnerová Markéta KRMIVA KOZINEK 20
22 Ženy OPEN 20 Veselská Slávka PIVOVAR PRIMÁTOR 20
24 Ženy OPEN 10 Havlíčková Ivana SKI Police nad Metují 10
24 Ženy OPEN 10 Exnarová Klára Rasošky 10

Ženy A

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Ženy A 330 Neumannová Johana Nové Město Nad Metují 90 150 90
2 Ženy A 300 Špringrová Ivona Run4fun 80 110 110
2 Ženy A 300 Ludvíková Lucie Běžecký klub Náchod 150 150
4 Ženy A 200 Umlaufová Ema Náchod 70 130
5 Ženy A 130 Janovská Klára BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 130
5 Ženy A 130 Zeisková Markéta Běžecký klub Náchod 130
7 Ženy A 110 Prysjažňuk Alina Prorunevolution 110
8 Ženy A 90 Máslová Nelly SK JIZBICE 90
9 Ženy A 80 Hlavatá Anežka Nové Město Nad Metují 80
9 Ženy A 80 Květová Maria Náchod 80
11 Ženy A 70 Exnarová Klára Rasošky 70
11 Ženy A 70 Janovská Andrea Lepší život pro Emmičku z.s. 70
13 Ženy A 60 Vašíčeková Adéla Starkoč 60
13 Ženy A 60 Vojtěchová Dominika Červený Kostelec 60
15 Ženy A 50 Hejnyšová Staňka Miletín 50
15 Ženy A 50 Kuzbová Michaela Nová Ves 50
17 Ženy A 40 Semeráková Jessica Trutnov 40
17 Ženy A 40 Peprná Kristýna Náchod 40
19 Ženy A 30 Jónová Michaela Mříčná 30
19 Ženy A 30 Bartáková Karolína Náchod 30
21 Ženy A 20 Becková Lenka Pohřebačka,opatovice Nad Labem 20
21 Ženy A 20 Hrubá Martina Náchod 20
21 Ženy A 20 Chalupová Valerie Zlín 20
24 Ženy A 10 Pankova Eva Praha 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Ženy B 280 Černíková Kateřina Cyklo Tony 130 150
2 Ženy B 270 Veselská Slávka PIVOVAR PRIMÁTOR 80 60 130
3 Ženy B 260 Krtičková Radka 110 150
4 Ženy B 220 Vítková Veronika SDH Nahořany 90 130
5 Ženy B 200 Havlíčková Ivana SKI Police nad Metují 50 70 80
6 Ženy B 150 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 150
6 Ženy B 150 Regnerová Markéta KRMIVA KOZINEK 70 80
8 Ženy B 110 Přibylová Petra Hoky z Vršovky 40 70
8 Ženy B 110 Tučková Markéta www.granulecz.cz 110
8 Ženy B 110 Fojtíková Simona Červený Kostelec 110
11 Ženy B 90 Meierová Lucie BKL Machov 90
11 Ženy B 90 Plewa Katarzyna GóryLasy 90
13 Ženy B 60 Adamů Martina Hitrádio Černá Hora 60
13 Ženy B 60 Sokolova Tereza Broumov 60
15 Ženy B 50 Brychtová Anna Sneci v behu 50
15 Ženy B 50 Kultová Petra Broumov 2028 50
17 Ženy B 40 Šimková Jitka KRAKONOŠOVA DRUŽINA 40
18 Ženy B 30 Holec Ivana Tady a teď 30
18 Ženy B 30 Nováková Eva Náchod 30
20 Ženy B 20 Valentová Lenka Lepší život pro Emmičku z.s. 20
21 Ženy B 10 Kuldová Petra KOVO KULDA 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Ženy C 340 Matouskova Zuzana OlfinCar Ski team 80 130 130
2 Ženy C 300 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 150 150
3 Ženy C 260 Kozáková Denisa Bk Náchod 110 150
4 Ženy C 200 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 90 110
5 Ženy C 160 Skořepová Helena Rozběháme Náchod 80 80
6 Ženy C 150 Fulková Pavlína SKI Police nad Metují 40 110
7 Ženy C 130 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 130
8 Ženy C 120 Krombholzová Dana Běháme rádi 60 60
9 Ženy C 100 Svobodová Janeta TJ Maratonstav Upice 30 70
9 Ženy C 100 Kolisková Monika Run4run 10 90
11 Ženy C 90 Sákrová Markéta Bajer Cafe 90
12 Ženy C 70 Riegerová Lucie SKI Police nad Metují 70
12 Ženy C 70 Sykorová Sarka ZŠ SNP 70
14 Ženy C 60 Zadáková Kamila 2BWINNER TEAM 60
15 Ženy C 50 Bernaťáková Ivana Česká Třebová 50
15 Ženy C 50 Janáčková Kateřina KRB Chrudim 50
15 Ženy C 50 Marethová Alena Česká Skalice 50
18 Ženy C 40 Nováková Ruth Červený Kostelec 40
19 Ženy C 30 Dostálová Hana Černožice 30
20 Ženy C 20 Kirschová Eva Triatlon Team Trutnov 20

Ženy D

rank rank/cat. body name team BBUMVCHBSV7lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 Ženy D 410 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 130 150 130
2 Ženy D 350 Matušková Jana Velká Jesenice 110 130 110
3 Ženy D 300 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 150 150
4 Ženy D 270 Šefcová Eva Rtyně v Podkrkonoší 90 90 90
5 Ženy D 230 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 70 80 80
6 Ženy D 110 Mansfeldová Blanka Horní Ředice 110
7 Ženy D 80 Hellerová Hana Hradec Králové 80
8 Ženy D 60 Burdychová Naďa Sokol Burdych 60