Rampušák 2014 - Vládce Orlických hor

2014-06-21 Štíty [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

Silnice 180 total: 157, men : 151, women: 6, M: 87, V40: 47, V50: 17, Ž: 6 [html] [pdf]
Silnice 130 total: 239, men : 227, women: 12, M: 111, V40: 55, V50: 61, Ž: 12 [html] [pdf]
MTB 60 total: 97, men : 93, women: 4, M: 49, V40: 26, V50: 18, Ž: 4 [html] [pdf]
MTB 30 total: 113, men : 103, women: 10, Muži: 103, Ženy: 10 [html] [pdf]

start list Silnice 180

start ~ 08:30:00 , all years of born , registered: 157 participants ( 151 of men, 6 of women)

category # name state year team
M [84] Bartoň Lukáš CZE 1981 CK Vinohradské šlapky
M [ ] Bartoń Lukáš CZE 1981 Praha
M [92] Bartosek Jan CZE 1979 Sportkomplex Breclav
V40 [4] Bartoš Tomáš CZE 1968 H.I.C.
Ž [5] Bartošová Lenka CZE 1978 H.I.C.
V40 [6] Bažant Ondřej CZE 1968 Liberec
V40 [140] Běhounek Michal CZE 1967 Veloservis Team
V40 [136] Bensari Wit POL 1967 HBA
V40 [7] Beránek David CZE 1974 Nechanice
M [8] Bilek Jan CZE 1977 CK Vinohradské Šlapky
M [119] Blažej David CZE 1992 CK Příbram-Faný gastroservis
M [ ] Blažej David CZE 1992 ck Příbram - fany gastroservis
V50 [ ] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Ž [9] Borufková Lenka CZE 1984 Eleven Mercedes Mitas
M [ ] Brandejs Milan CZE 1976 VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr
M [153] Buček Karel CZE 1982 Brno,Komín
M [123] Buksa Dominik CZE 1990 Česká spořitelna MTB TEAM
V40 [122] Buksa Jiří CZE 1965 Bikonatic.cz
V40 [11] Cvrkal Richard CZE 1965 CK Vinohradské Šlapky
M [116] Čer Tomáš CZE 1983 Future cycling eD´system
M [12] Danačík Tomáš CZE 1990 GHOST-RUBENA Racing team
M [145] Daněk Jiří CZE 1993 Česká spořitelna Specialized
M [13] Dobiášovský Pavel CZE 1981 CK Nový Bydžov
M [14] Domansky Libor CZE 1979 Český Brod
M [15] Drnec Martin CZE 1976 COS Brno
M [ ] Dudziak Tomasz POL 1982 MAX-FLIZ Bike Kraków
M [ ] Dziurzyński Olek POL 1989 MAX-FLIZ Bike Kraków
M [142] Eremka Petr CZE 1987 VELO SERVIS TEAM
M [96] Filip Martin CZE 1995 CK Příbram-Fany Gastroservis
M [ ] Filip Martin CZE 1995 Chrást nad Sázavou
M [16] Geisler Michal CZE 1975 CK Vinohradské Šlapky
M [17] Girstl Aleš CZE 1975 Plzeň
M [150] Grygera Jan CZE 1995 CODYS TEAM
Ž [18] Havránková Daniela CZE 1980 ELEVEN TEST TEAM
M [87] Heinrich Lukáš CZE 1979 Bikestyle.cz
M [20] Hodermarsky Tomáš CZE 1980 Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv
M [21] Homolka Jan CZE 1980 Praha 6
V40 [22] Hons Libor CZE 1965 Hroubovice
V40 [24] Horák Čestmír CZE 1971 od morava
M [23] Horak Michal CZE 1985 SC MIRVA SVITAVY
V40 [25] Houška Jan CZE 1965 Humusoft
M [105] Hrabal Vojtěch CZE 1980 CK Vinohradské Šlapky
M [135] Hradil Jiří CZE 1986 FORCE KCK Zlín
M [132] Huml Jan CZE 1980 4fór
V40 [26] Chalupa Petr CZE 1967 CK Vinohradské Šlapky
V50 [27] Ibehej Josef CZE 1956 KCL Kooperativa-Svijany
V50 [90] Jermolajev Igor CZE 1962 CK Vinohradské Šlapky
M [104] Jiroušek Jiří CZE 1978 KOLOSHOP TEAM
V40 [95] Jiří Karásek CZE 1973 RACING OLEŠNÁ
V40 [29] Jiskra Oldřich CZE 1966 CK Vinohradské Šlapky
M [133] Joska Marek CZE 1991 Chrudim
V40 [137] Juřík Kamil CZE 1967 Fitko Jeseník
V40 [30] Kalojíros Tondáno CZE 1968 beMANIAX MADBIKE
M [31] Kalvoda Jan CZE 1977 Praha 9
M [ ] kavan ondra CZE 1977 NOVATOP LAPIERRE
V50 [32] Keller Libor CZE 1955 Cbase
V40 [117] Kleiner Robert CZE 1966 LAWI Granfondo
V50 [110] Klobas Miroslav CZE 1955 OD Morava
M [33] Kloz Vladimir CZE 1978 CK Nový Bydžov
M [ ] Korbička Tomáš CZE 1975 COS Brno
M [109] Koryeniowski Marcin CZE 1980 Max-Fliy-Bike-Krakov
M [ ] KORZENIOWSKI MARCIN POL 1980 MAX-FLIZ Bike Kraków
M [107] Kořínek Miloš CZE 1992 More than bikers
M [106] Koš Michal CZE 1976 AC Sparta Praha cyklo akademie
M [391] koubík michal CZE 1980 Cyklo Kučera Elite Team
M [ ] Koubik Michal CZE 1980 APER - LAHOFER TEAM
M [143] Kouřil Martin CZE 1975 CK KOLOKRÁM SVIJANY
V50 [34] Koza Petr CZE 1964 Cyklosport Berka
M [35] Krajicek Martin CZE 1982 Sokol Veltěž
M [36] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
V40 [ ] Krivak Martin CZE 1966 Brno
V40 [115] Křivák Martin CZE 1966 Radostice
M [124] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
V40 [37] Kuda Pavel CZE 1969 CYCLING BRNO
M [148] Kusidlo Mariusz POL 1987 Dar Bud Team
V40 [38] Lenoch Miloš CZE 1971 CK Vinohradské Šlapky
M [ ] Lexa Václav CZE 1977 Praha 10
V40 [144] Loukota Richard CZE 1967 Independent Gregario
V40 [39] Maršík Jaroslav CZE 1971 Dubí
M [40] Matoušek Petr CZE 1976 Nechanice
M [134] Matula Lukáš CZE 1989 SKCTufo Prostějov
Ž [85] Matušková Zina CZE 1954 Racing Olešná
Ž [41] Mědílková Iva CZE 1971 CK Vinohradské Šlapky
V40 [42] Mencl Pavel CZE 1966 PCK Louda
V40 [ ] Michal Robert CZE 1968 Ostrava
V50 [43] Michalák Peter CZE 1955 CK Vinohradské Šlapky
V50 [44] MOSAZNÝ Milan CZE 1957 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V40 [45] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Ž [46] Nábělková Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V50 [114] Nedoma Jan CZE 1956 Štrof team
V50 [47] Netolický Milan CZE 1958 CK Vinohradské Šlapky
V50 [139] Nosek Milan CZE 1964 Sardegna Cycling
V50 [48] Novák Michal CZE 1962 Kladno
V50 [112] Novák Milan CZE 1957 XXX Bike club
M [ ] Novák Petr CZE 1978 Sportraces-isaacteam
M [101] Novák Vít CZE 1989 CFC Kladno
V50 [50] Opletal Kamil CZE 1963 Praha 10
M [ ] Ouzký Lukáš CZE 1993 TJ Lokomotiva Nymburk
M [108] Oyiurzynski Aleksander CZE 1989 Max-Fliy-Bike-Krakov
V40 [146] Pavelka Miroslav CZE 1974 Visimpex
M [51] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
V40 [151] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE
M [ ] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
M [128] Plaček Karel CZE 1975 Praha 4
V40 [52] Pleskač Tomáš CZE 1966 Třebíč
M [53] Pokorný Pavel CZE 1977 Hervis Sport Trutnov
M [94] Polnicky Zdenek CZE 1977 CK Vinohradské Šlapky
V40 [154] Popiolek Pavel CZE 1965 SK Universe
V50 [55] Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské šlapk...
V40 [56] Prokeš Stanislav CZE 1968 Prokesteam
V40 [57] Průcha Bedřich CZE 1973 Cykloservex-Medila
V40 [58] Průša Roman CZE 1967 Litoměřice
M [138] Přidal Jiří CZE 1976 OCA Brno
V40 [100] Robert Michal CZE 1968 Ostrava
V50 [ ] Rusina Milan SVK 1964 R-bike
M [ ] Rýznar Marek CZE 1981 NA
V40 [59] Řehák Jiří CZE 1967 eva.cz
V40 [86] Řehák Marcel CZE 1970 OCA Brno
M [65] Říha Jiří CZE 1977 CK Kolokram Svijany
M [131] Říha Josef CZE 1978
M [60] Satke Tomáš CZE 1989 BIKECENTRUM Olomouc
M [61] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
V40 [98] Skladan Milan CZE 1969 Skalica
M [ ] Skopeček Michal CZE 1977 Věšín
M [97] Smejkal Martin CZE 1991 BMC
V40 [63] Sucharda Pavel CZE 1970 CYCLING BRNO
M [121] Svěntý Radek CZE 1987 Bikonatic.cz
V40 [66] Sýkora Robert CZE 1972 CK Vinohradské Šlapky
M [67] Škopek Adam CZE 1979 Jiskra Jaroměř
V40 [102] Šmatlák Evžen CZE 1974 CFC Kladno
M [ ] Šoch Miloslav CZE 1978 Praha 9
V40 [125] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
M [68] Tajtl Tomáš CZE 1975 Prodoli racing team
V40 [69] Tauwinkl Pavel CZE 1969 VELOSPORT PŘEROV
V40 [ ] Tauwinkl Pavel CZE 1969 Přerov
V40 [ ] Tauwinkl Pavel CZE 1969 Přerov
V40 [126] Tláskal Martin CZE 1965
M [70] Tomášek Lukáš CZE 1988 BH Racing Team
M [71] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M [130] Tvrdík Tomáš CZE 1985 Sweep sport
M [99] Uhrin Tomáš SVK 1984 Skalica
M [72] Urban Jakub CZE 1982 PUDIS a.s.
M [62] Vaněček Karel CZE 1981 SK Vinohradské šlapky
M [73] Veselý Daniel CZE 1992 CK Kolokram Svijany
V40 [74] Vlach Miroslav CZE 1969 CK Záluží
M [75] Vlasák Michal CZE 1982 Sokol Veltěž
M [141] Vlček Pavel CZE 1995 VELO SERVIS TEAM
M [76] Vobecký Tomáš CZE 1978 CK Vinohradské šlapk...
M [77] Votava Adam CZE 1986 FACSON
V40 [78] Vrba Peter SVK 1969 Skalica
M [88] Zahrádka Petr CZE 1975 LAWI - Author Team
M [80] Zárybnický Jan CZE 1978 Březnice
M [89] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
V40 [81] Zbuzek Miroslav CZE 1974 CK Záluží
M [82] Zeithammer Martin CZE 1987 Mělník
M [83] Zelenka Radek CZE 1978 Jamne nad Orlici
V50 [93] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava

start list Silnice 130

start ~ 09:00:00 , all years of born , registered: 239 participants ( 227 of men, 12 of women)

category # name state year team
V40 [438] Adam Alfons BEL 1973 Brussel
V40 [ ] András Chilimboro Fürtös dr HUN 1972 KTM Teszt Team Sopron GoFree
M [201] Andrejs Marek CZE 1989 Kladno
M [202] Andrle Jiří CZE 1984 Jiskra Jaroměř Potocký
M [203] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
M [204] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M [205] Baloun Tomáš CZE 1981 CK Vinohradské Šlapky
V40 [206] Bartolomějev Pavel CZE 1972 neděle, 13. srpna 1972 12:00:00 Europe/Prague
M [207] Bartoš Přemysl CZE 1986 Bikeway Team
Ž [ ] Bartošová Denisa CZE 1992 Orlová-Lutyně
M [385] Benčík Petr CZE 1976 Colnago Assos Proshop
M [208] Bílý Petr CZE 1979
V40 [394] Blahut Jan CZE 1968 Slavkov
M [395] Blahut Jiří CZE 1996 Slavkov
V40 [209] Boháč Marcel CZE 1972 Svitávka
M [210] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
V40 [211] Bosák Aleš CZE 1968 Javornice
M [407] Brázda Ondřej CZE 1987 Za Brno
V50 [212] Brokeš Rostislav CZE 1962 Olšany
M [380] Brokeš Rostislav CZE 1995 Olšany
M [213] březina Tomáš CZE 1989 IN-LIFE Cycling Team
V40 [437] Coufal Richard CZE 1973 Brno
M [214] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
V50 [215] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
M [216] Čermák Michal SVK 1981 Žilina
M [217] Červený Petr CZE 1979 Cyklo Tony
M [436] Čižmář Jan CZE 1977 castelli-hc bike Zlín
Ž [218] Dandová Anna CZE 1988 OutdoorOutsiders
M [ ] Daněk Michal CZE 1979 Olomouc - Chomoutov
V40 [219] David Pavel CZE 1972 Nymburk
M [220] Dítě Radek CZE 1979 bikeway.cz
V50 [221] Doksanský Vladimír CZE 1949 HSK - cycling team
V50 [222] Domanský Antonín CZE 1948 Otrokovice
V40 [432] Douděra Petr CZE 1973 CC Chocen
V40 [223] Drahovzal Miroslav CZE 1970 Cyklo gang Březina
M [224] Dresler Lukáš CZE 1979 Cyklistika Střezetice
V50 [225] Dubitzký Pavel CZE 1964 PCK Louda
M [226] Dudek Tomáš CZE 1988 CK Kolo-park.cz
V50 [227] Durák Lubomír CZE 1954 CYKLO PROFI
V40 [399] Dvořáček Martin CZE 1971 Letovice
V40 [ ] Dvořák Radek CZE 1970 CSC Šumperk
V50 [228] Filipi Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
V50 [229] Fišer Vladimír CZE 1952 Brno
V40 [431] Flajsar Jiří CZE 1967 Dubnany
M [230] Flégr Jiří CZE 1975 TJ Sokol Nové Město nad Metují
V40 [231] Fojt Kamil CZE 1969 CYKLOSPORT CHROPYNÉ
V40 [414] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
M [232] Foltýn Roman CZE 1984 Klokánek Brno
Ž [233] Gargelová Tereza CZE 1989 TJ Uničov
V50 [389] Gregor Radomír CZE 1962 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M [410] Gubala Petr CZE 1995 CZASNAROWER.PL
M [234] Harnoš Petr CZE 1986 TPCA bike team
M [430] Hasoň Radim CZE 1979 Sálová cyklistika Svitávka
M [ ] hason radim CZE 1979 kolová svitávka
V50 [388] Hašek Václav CZE 1944 Sudkov
V40 [426] Hauf Jan CZE 1971 Indigo cycling team RK
V40 [418] Hausknecht Petr CZE 1973 Bikecentrum Olomouc
M [235] Havránek Jan CZE 1980 Dalešice u Jablonce nad Nisou
V50 [236] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
V50 [237] Hejzlar Bořivoj CZE 1962 Třebíč
M [238] Herzán Radim CZE 1977 Cyklomorava
M [239] Hnátnický Marek CZE 1978 BMC racing team
M [ ] Höfler Martin CZE 1980 CK Vinohradské Šlapky
M [241] Hofman David CZE 1980 The Boston Consulting Group
V40 [242] Horyna Vlastimil CZE 1973 TJ Lokomotiva Nymburk
M [243] Hostomský Karel CZE 1986 Praha 5
V50 [244] Hradecký Jaroslav CZE 1949 Žiželice nad Cidlinou
M [412] Hradil Michal CZE 1987 Force KCK Zlín
M [245] Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M [409] Hynek Matouš CZE 1996 Jeseník
V40 [247] CHaloupka Petr CZE 1971 cycloracing Olomouc team A
M [246] Chaloupka Viktor CZE 1978 velké Popovice
M [ ] Chlubna Radek CZE 1987 SK CYKLO CHLUBNA
M [248] Chmelík Jan CZE 1982 PHM team Hlinsko
M [249] Chour Ondřej CZE 1981 OutdoorOutsiders
V40 [250] Chuděj Marek CZE 1972 Cycloracing Team A
M [251] Chutný Martin CZE 1991 HSK cycling team
M [376] Chytráček Martin CZE 1985 Hradec Králové
V40 [377] Janíček Ladislav SVK 1972 SKP Most
M [404] Janoušek Jiří CZE 1983 KC BRNO
V40 [378] Janů Martin CZE 1974 Silný team Uničov
M [255] Jareš Ondřej CZE 1975 Týnec nad Labem
M [379] Jičínský Jan CZE 1975 Pardubice
V50 [384] Jirásko Zdeněk CZE 1955 Mohelnice
M [364] Jordán Pavel CZE 1984 Bikeway Team
V40 [258] Josef Stráník CZE 1972 Tesaři Osík
V40 [259] Kábrt Radim CZE 1971 KŘP Královehradeckého kraje
V50 [365] Kadlček Radomil CZE 1961 Mohelnice
M [261] Kadlec Radek CZE 1975 SC MIRVA SVITAVY
M [428] Kajnar Tomáš CZE 1978 Zlaté Hory
V50 [366] Kalousek Jiří CZE 1956 Silný team Uničov
M [263] Kelíšek Tomáš CZE 1977 Bojkovice
V40 [442] Kesner Radek CZE 1970 Konárovice
V40 [ ] Klaus Václav CZE 1969 cyklotrenink.com
V50 [434] Klícha Karel CZE 1946 TRKLUB Dobruška
M [264] Klícha Martin CZE 1988 INDIGO cycling team RK
V40 [265] Klimeš Pavel CZE 1966 Cyklo Plus Rájec
M [427] Kochel Paweł POL 1981 Kowary
V50 [362] Kochwasser František CZE 1936 CK Stará Ves
M [266] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
V50 [390] Kolář Rudolf CZE 1963 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V50 [267] Koníček Jiří CZE 1964 Silný team Uničov
V50 [268] Kotlář Luboš CZE 1964 RONAL CZ
V50 [269] koubek petr CZE 1960 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V40 [270] Král Petr CZE 1966 oftex oční klinika pardubice
M [271] Krátký Michal CZE 1982 OutdoorOutsiders
V40 [401] Krč Tomáš CZE 1970 Bike Prestige
Ž [375] Krčmová Ludmila CZE 1957 OD MORAVA
M [429] Krejčík Marek CZE 1976 TJ Lokomotiva Nymburk
M [273] Kresta Martin CZE 1989 CYCLING BRNO
M [274] Krikl Pavel CZE 1979 4KA
V40 [396] Krtička Jakub CZE 1970 Uvidíme se v cíli
M [275] Křešťák Filip CZE 1990 CYCLING BRNO
V50 [276] Kuběnka Vladislav CZE 1947 Lanškroun
M [277] kucera Petr CZE 1975 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V40 [421] Kučera Josef CZE 1971 SK CYKLO CHLUBNA
V40 [ ] Kučera Josef CZE 1971 SK CYKLO Chlubna
V40 [383] Kučera Martin CZE 1974 Leháro
V40 [278] Kučera Vladimír CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M [408] kuda martin CZE 1987 Svitavy
M [397] Kudrna Zbyněk CZE 1980 Enduraining
V50 [279] Kukula Zdenek CZE 1950 Víno Karabina
V50 [280] Kunc Zdeněk CZE 1952 ČKMC Praha
V40 [ ] Kunc Zdeněk CZE 1967 Návrat starých časů
V50 [393] Kuneš Luděk CZE 1957 Bohutín
V50 [382] Lubomír Petruš CZE 1963 ACS DRAK VRBNO
V50 [281] Lukeš Stanislav CZE 1961 Cycloracing Team A
M [415] Malina Jakub CZE 1982 Bikecentrum Olomouc
M [282] Marek David CZE 1975 Agro Kolín
V50 [283] Martinec Jiří CZE 1951 Alltraining.cz
V50 [363] Mazák Josef CZE 1959 Silný team Uničov
M [285] Medvecký Ondrej CZE 1979 SK TEPLOMET
M [286] Meišner Libor CZE 1987 CYCLING BRNO
V40 [424] Mikulášek Tomáš CZE 1974 CK ROSO
V40 [405] Misztal Robert POL 1965 FENIKSJET
V50 [287] Mládek Stanislav CZE 1954 CYKLO PROFI
M [398] Moravec Jiří CZE 1977 Blansko
V50 [288] Moravec Vladimír CZE 1955 mystery team
M [289] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
M [290] Navrátil Tomáš CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
M [368] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
V40 [292] Novák Petr CZE 1967 SKI TRAB NAMCHE
V50 [435] Novák Václav CZE 1947 Silný team Uničov
V50 [ ] Novák Václav CZE 1946 Silný team Uničov
M [293] Novosad David CZE 1975 GHOST team
V50 [411] Novotný Milan CZE 1956 ***
V50 [369] Novotný pavel CZE 1958 Dubňany
V40 [294] Novotný Petr CZE 1974 AGRO KOLÍN
V40 [ ] Novotný Petr CZE 1974 BMC racing team
V50 [296] Osladil Stanislav CZE 1950 Šumperk
M [297] Pavlík Jan CZE 1986 AZ - Ekotherm Šumperk
V50 [298] Peking Karel CZE 1963 Agro Kolín
V50 [299] Petr Josef CZE 1961 Jimramov
V50 [300] Petraš Stanislav CZE 1951 CYKLO PROFI
M [301] Pilnáček Petr CZE 1982 HSK - cycling team
M [370] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
M [444] Plundrák David CZE 1988 BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY
M [303] Pohl Miloslav CZE 1981 TJ Lokomotiva Nymburk
M [439] Polášek Michal CZE 1995
V50 [305] Polcer Ferdinand CZE 1956 Silný team Uničov
M [304] Polcer Jan CZE 1994 Silný team Uničov
M [423] Ponke Radek CZE 1978 Kolín
V50 [440] Prchal Pavel CZE 1959 sk cyklosport kern
V50 [306] Procházka Jan CZE 1951 KAC Hulín
M [307] Procházka Vít CZE 1980 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl
Ž [308] PROCHÁZKOVÁ ZDENKA CZE 1961 KAC Hulín
Ž [406] Přibylová Dana CZE 1985 Brno
Ž [309] Radilová Lucie CZE 1980 Brno
M [ ] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
V50 [311] Režný Jiří CZE 1948 OD MORAVA
V40 [312] Rot Karel CZE 1969 SC MIRVA SVITAVY
M [371] Rubeš Pavel CZE 1977 Fincentrum, Slaný
V50 [361] Rýznar Miroslav CZE 1953 Zábřeh
V40 [314] Řehák Vladimír CZE 1965 Přerov
M [315] Sára Pavel CZE 1979 Brno
M [417] Sedláček Dan CZE 1975 IN-LIFE cycling team
V50 [316] Sedláček Václav CZE 1949 Sedliště
M [317] Sedlák Vojtěch CZE 1988 www.kuchynesedlak.cz
V40 [372] Sejkora Josef CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
V50 [319] Sekerka st. Karel CZE 1961 Sportovní club CYCLORACING
V40 [420] Simon Josef CZE 1966 Lipník nad Bečvou
V50 [320] Skřeček Robert CZE 1962 CYCLING BRNO
M [419] smolka Michal CZE 1981 Bikecentrum Olomouc
M [321] Smrkta Ladislav CZE 1975 Olomouc
M [322] Snášel Lubomír CZE 1981 C.S.C. Šumperk
M [323] Stehlík Martin CZE 1980 Praha 1
M [425] Stejskal Jakub CZE 1995 Rodiče
M [386] Stratil Ladislav CZE 1986 KC Brno
M [ ] Stratil Martin CZE 1975 Přibice
M [413] Stupka Ondřej CZE 1979 Velká Bíteš
Ž [433] Suchánková Lenka CZE 1968 Bike club Svitavy
M [331] ŚVAB MIROSLAV CZE 1976 CYCLING BRNO
M [64] Svoboda Jan CZE 1985 YOGI RACING OSTRAVA
M [446] Svoboda Jaroslav CZE 1980 Cervenka
V40 [387] Sychra Zdeněk CZE 1969 Olomouc
V40 [324] Szczyrba Roman CZE 1970 Lipník nad Bečvou
M [325] Šebrle Jiří CZE 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team
V50 [326] Šenk Jaroslav CZE 1948 Silný team Uničov
M [400] Šíbl Jiří CZE 1987 Sokol Lažánky
M [327] Šimeček Luděk CZE 1977 TJ Lokomotiva Nymburk
M [328] Šmíd Robert CZE 1978 CYCLING BRNO
V50 [373] ŠTÁBL JIŘÍ CZE 1956 456789
V50 [403] Štěpař Petr CZE 1964 ČERTÍ KUNČINA
M [330] Šustr Jiří CZE 1980 Silný team Uničov
V50 [332] Švec Milan CZE 1963 Silný team Uničov
V40 [333] Tkadlec Alois CZE 1973 OD MORAVA
M [441] Tomek Josef CZE 1990 EXPERIMENT 23
M [334] Továrek Tomáš CZE 1986 Konice
V50 [ ] Trochta Libor CZE 1958 Jeseník
V40 [443] Truska Jindrich CZE 1974 Kolin
M [374] Třasák Lukáš CZE 1985 CYKLO PROFI
Ž [336] Třasáková Ladislava CZE 1987 CYKLO PROFI
V50 [337] Tvrdík Pavel CZE 1964 SK KOVO LEDEČ
V40 [338] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
M [339] Uchytil Martin CZE 1976 Uherské Hradiště
V50 [340] Ulrich Luboš CZE 1946 Silný team Uničov
Ž [341] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
V50 [392] Vaněk Jaroslav CZE 1959 CYKLO VYSOKÁ PEC
M [342] Vašíček Pavel CZE 1978 Cycloracing Team A
Ž [343] Vicencová Petra CZE 1970 cycloracing Olomouc team A
V40 [422] Vít Jiří CZE 1971 Freshkruháč
V40 [381] Vlastík Mlynář CZE 1974 ACS Drak Vrbno
M [344] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
V40 [345] VLK JIRI CZE 1967 Prerov
V50 [416] Vodička Miroslav CZE 1947 Stabat
V40 [346] Vodička Václav CZE 1972 CYCLING BRNO
M [347] Volf Petr CZE 1999 Náchod
M [348] Vondra Leos CZE 1986 Pardubice
V50 [349] Vopálka Pavel CZE 1962 KČC 1900 Litomyšl
Ž [350] Voráčová Naďa CZE 1981 TJ Uničov
V50 [351] Votava Standa CZE 1955 FACSON
M [352] Vráždil Jiří CZE 1976 C.S.C. Šumperk
M [353] Vybíral Lukáš CZE 1987 Silný team Uničov
V40 [354] Weimann Jakub CZE 1973 Ostrava 1
V50 [355] Wiedermann Zdeněk CZE 1958 Silný team Uničov
M [356] Wolf Jiří CZE 1986 C-Base Brno
M [357] Zlámal Tomas CZE 1979 olomouc
V50 [358] Zoubele Jiří CZE 1950 AZ-Ekotherm Šumperk
V40 [359] Žák Petr CZE 1971 Agro Kolín

start list MTB 60

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 97 participants ( 93 of men, 4 of women)

category # name state year team
M [501] Barták Radim CZE 1980 Bike Triatlon Morkovice
M [502] Bílík Petr CZE 1978 NOVATOP LAPIERRE
M [503] Březina Lukáš CZE 1991 Rychlebské stezky
V40 [504] Burian Vladimír CZE 1965 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M [505] Cimburek Michal CZE 1994 HSK - cycling team
M [506] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
V40 [507] Doleček Martin CZE 1973 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
V50 [586] Doležal Josef CZE 1963 CK Slovan Mor. Třebová
V40 [508] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
V50 [509] Drobný Miroslav CZE 1963 Continental Adršpach
V40 [510] Dušek Petr CZE 1972 Lanškroun
M [577] Fabián Jakub CZE 1991 CZKLOTEAM KOLÁRNA
V40 [511] Formánek Martin CZE 1968 Lanškroun
Ž [512] Francová Helena CZE 1963 OD MORAVA
V50 [513] Frýda Tomáš CZE 1963 Černošice
M [514] Hamal Josef CZE 1983 Střelci Postřelmov
V40 [515] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
M [516] hladiš David CZE 1995 Cykloteam kolarna
M [517] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
V50 [595] Holubář Jiří CZE 1963 Ústí nad Orlicí
M [519] Horký David CZE 1990 Zábřeh
V40 [518] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
M [593] Chudý Jan CZE 1991 Sk Tessuti Žamberk
V50 [520] Chutný Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
M [521] Janeček Michael CZE 1996 Pardubice
V40 [522] Janeček Petr CZE 1967 Pardubice
M [523] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
V40 [524] Kavan Antonín CZE 1973 TJ Sokol Nové Město nad Metují
V50 [525] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
M [597] Klemeš Tomáš CZE 1992 RICARDO RACING TEAM
M [526] Klemsa Kamil CZE 1981 Konice
M [527] Kliment Miroslav CZE 1990 Osek nad Bečvou
V40 [528] Knápek Michal CZE 1974 XCT Horní Heřmanice
M [578] Koeniq Radek CZE 1976 CK MORAVA
V50 [529] kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ž [530] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
M [531] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
V40 [532] Kouřil Daniel CZE 1971 SK Masná hora
M [533] Král Jiří CZE 1977 Záměl
V50 [534] Krejčí Petr CZE 1954 Přerov
M [596] Krejčíř Marek CZE 1985 Bike Triatlon Morkovice
V40 [535] Kristek Jiří CZE 1967 RETIA Pardubice
V40 [536] Krňávek Pavel CZE 1974 -
M [575] Kropáč Jan CZE 1985 Štíty
V40 [537] Křeček Miloš CZE 1970 LBC international
M [592] Křivohlávek David CZE 1989 GHOST Team
V50 [538] Kuběnka Oldřich CZE 1956 Břidličná
V40 [539] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
M [572] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
V40 [540] Kulík Vladislav CZE 1973 Cyklomorava
M [541] Langer Jan CZE 1983 Jedlí
M [594] Liebich Petr CZE 1986 BMC CZ Racing team
M [542] Macháček Zdeněk CZE 1990 Lipník nad Bečvou
V40 [543] Maixner Jaroslav CZE 1966 Lanškroun
V50 [587] MALČÍK Bronislav CZE 1956 VIVA LANŠKROUN
V40 [544] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
V50 [585] Marek Vladimír CZE 1957 LKT 80 Šumperk
M [ ] Mikeska Ondřej CZE 1990 IN-LIFE cycling team
M [576] Miller Pavel CZE 1981 Choteč
M [545] Minář Petr CZE 1984 Jedlí
V50 [546] Moravec Jaroslav CZE 1958 SK Tesutti ŽAMBERK
M [547] Motl Jaroslav CZE 1976 Záměl
M [548] Mrázek Jan CZE 1981 Jedlí
V50 [549] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
V50 [550] Palát Libor CZE 1963 Ezopovy bajky
M [551] Peškar Jaroslav CZE 1980 Střelci Postřelmov
M [552] Petříček Tomáš CZE 1990 BIKE TRIATLON MORKOVICE
V40 [583] Picek Václav CZE 1972 Lanškroun
M [553] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
M [554] Piruch Martin CZE 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V40 [555] Pocsai Sándor CZE 1970 Čerti Kunčina
M [556] Procházka Jan CZE 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
V40 [ ] Prokop Jaromir CZE 1970 zdiby
M [557] Rambousek Luboš CZE 1978 Dobřenice
M [573] Rejzek Ivo CZE 1978 Hradec Králové
M [579] Ryšavý Zdenek CZE 1987 Zábřeh
V40 [558] Říčka Jaroslav CZE 1968 Žďár nad Sázavou
M [559] Sadil Michal CZE 1975 Parapety RS
V50 [560] Schejbal Martin CZE 1964 DPC Doudleby nad Orlicí
V50 [580] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M [561] Slaný Pavel CZE 1988 Jeseník
Ž [562] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
V40 [584] Střílka Stanislav CZE 1966 Cykloteam Lipník
M [ ] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
M [574] Tempír Tomáš CZE 1977
M [563] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
V40 [564] Ulrich Miloslav CZE 1970 DPC Doudleby
M [565] Unzeitig Martin CZE 1981 Cykloklub Morava
M [566] Urbánek Miroslav CZE 1987 Cykloop
M [581] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
M [591] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Ž [567] Wawrzyczkova Zuzana CZE 1974 Králíky
V40 [568] Zapletal Petr CZE 1967 OD MORAVA
V50 [582] Zelenka Miroslav CZE 1950 CK Terezín
V50 [569] Zeman Jaroslav CZE 1958 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M [570] Žák Pavel CZE 1987 Kolovna KM - BT Morkovice
V40 [571] ŽIŽKA Zbyněk CZE 1969 Uherské Hradiště

start list MTB 30

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 113 participants ( 103 of men, 10 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Bargel Radek CZE 1996 Šumperk
Muži [701] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
Muži [702] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
Muži [703] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži [777] Břinčil Lukáš CZE 1986 Břinčil
Muži [704] BUREŠ ŠTĚPÁN CZE 2003 Cyklomorava
Muži [705] BUREŠ TOMÁŠ CZE 1972 Cyklomorava
Muži [706] Carbol Pavel CZE 1972 Bruntál
Muži [765] čevela radim CZE 1973 www.elektrokolacz.cz
Muži [707] Dohnal Tomáš CZE 1979 Bruntál
Muži [708] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži [ ] Drobný Adam CZE 1989 Continental Adršpach
Muži [ ] Drozd Tomas CZE 1989 Hoštejn
Muži [709] Dvořák Tomáš CZE 1972 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži [781] Engel Tomáš CZE 1993 Sudkov
Ženy [780] Engelová Marie CZE 1971 Sudkov
Muži [710] Gottwald Pavel CZE 1980 Tři šneci
Muži [711] Hajtmar Milan CZE 1962 Střelci Postřelmov
Muži [712] Haltmar František CZE 1968 Heroltice
Muži [ ] haluza david CZE 2000 Credo team
Muži [764] Hašek Václav CZE 1944 Kolšov
Muži [776] Havelka Petr CZE 1974 Dašice
Muži [713] Hejkrlík Lukáš CZE 1982 Králíky
Muži [714] Hekrle Pavel CZE 1993 Horo ČT
Muži [716] Holinka David CZE 1994 RODAK
Muži [715] Holinka Radek CZE 1969 Rodak
Muži [792] Holuza David CZE 2000
Muži [717] Hrdina Libor CZE 1990 Bystřec
Muži [ ] Chaloupka Petr CZE 1978 Brno
Muži [718] Chmelař Ondřej CZE 1985 Česká Třebová
Muži [760] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
Muži [ ] Jáně Lukáš CZE 1995
Muži [759] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
Muži [719] Jelínek Jaroslav CZE 1978 CBA NUGET
Muži [720] Kaniščev Roman CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži [721] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
Muži [784] Kašpar Petr CZE 1975 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži [773] Kašpar Tomáš CZE 1985 Lanškroun
Muži [ ] Klacl Tomáš CZE 1984 Ústí nad Orlicí
Muži [588] Kobrle Tomáš CZE 1977 Křelov
Muži [722] Kočí Filip CZE 1995 Křelov - Břuchotín
Ženy [723] Kolářová Dagmar CZE 1970 Bruntál
Ženy [761] Kolto Andrea CZE 1972 XCT.CZ
Ženy [ ] Költö Andrea CZE 1972 Horní Heřmanice
Muži [762] Kolto Matěj CZE 2003 KB Letohrad
Muži [ ] Költö Matěj CZE 2003 Horní Heřmanice
Muži [724] Krunčík Michal CZE 1985 žádný
Muži [598] kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži [589] Kubín Adam CZE 1985
Ženy [725] Kubínová Markéta CZE 1989 x
Muži [786] Landa Štěpán CZE 1981 Light core team
Muži [726] Mach Jirka CZE 1973 Praha
Muži [775] Macháček Jiří CZE 1984 Cykloteam Kudláček
Muži [727] Machálek Lukáš CZE 1999 SK KOVO LEDEČ
Ženy [728] Marešová Anežka CZE 1992 Česká Třebová
Muži [729] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži [730] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
Muži [767] Matuška Pavel CZE 1986 Hradec Králové
Muži [731] Matýsek Michal CZE 1981 Střelci Postřelmov
Muži [732] Mihulka Roman CZE 1964 Mladkov
Muži [733] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
Muži [734] Mikula David CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži [796] Muller Václav CZE 1974 KOOP
Muži [782] Munster Marián CZE 1976 Konice
Muži [735] Německý Bohumil CZE 1998 Přelouč
Muži [736] Novak Martin CZE 1983 Rudoltice
Muži [737] Novotný Jaroslav CZE 1965 Prostějov
Muži [794] Nový Karel CZE 1987 Nechanice
Muži [778] Olšar David CZE 1994 Letohrad
Muži [738] Osladil Lukáš CZE 1987 Tři šneci
Muži [739] Otáhal Petr CZE 1977 Bruntál
Ženy [766] Pagáčová Iveta CZE 1984 Cyklo Koala
Muži [798] Parma Dominik CZE 1998 Bikesport Team Mohelnice
Muži [793] Patkolo Jaroslav CZE 1984 Červená voda
Muži [740] Pecha Robert CZE 1992 Písařov
Muži [741] Petr Radek CZE 1985 Králíky
Ženy [788] Planičková Eva CZE 1997 Bikesport Mohenice
Muži [783] Polák Martin CZE 1962 Bílovice nad Svitavou
Muži [742] Přibyl Josef CZE 1982 Střelci Postřelmov
Ženy [743] Radoňská Linda CZE 2002 Pečky
Ženy [744] Radoňská Petra CZE 1974 Pečky
Muži [746] Radoňský Jakub CZE 1997 Pečky
Muži [745] Radoňský Petr CZE 1974 Pečky
Muži [ ] Říhová Blanka CZE 1972 Ostrava 1
Muži [747] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
Muži [790] Sas Kryštof CZE 1993 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži [748] Sedlák Lukáš CZE 1988 Smc Fort Usti nad Orlici
Muži [749] Schon Jan CZE 1971 Střelci Postřelmov
Muži [750] Skála Jan CZE 1985 RunSport Team
Muži [774] Smejkal Miroslav CZE 1961 Dobříchovice
Muži [797] Smékal Vojtěch CZE 1993 Drozdov
Muži [791] Smolík Jiří CZE 1985
Muži [590] Smrčka Jiří CZE 1972 Šumperk
Muži [779] Soldán Martin CZE 1996 NOVATOP LAPIERRE
Muži [751] Šembera Josef CZE 1984 Králíky
Muži [752] Šír Jiří CZE 1962 Bruntál
Muži [753] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
Muži [754] Švéda Roman CZE 1971 TJ Jiskra Králíky
Muži [769] Talík Michal CZE 1991 Olomouc
Muži [787] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
Muži [771] Telvák Josef CZE 1980 Jablonec nad Nisou
Muži [755] Tomášek Petr CZE 1984 Sulkovec
Muži [756] Tvrdík Tomáš CZE 1990 SK KOVO LEDEČ
Muži [785] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži [757] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži [795] Valášek David CZE 1985 Hronov
Muži [768] Válek Radim CZE 1985 CK Bufet
Muži [758] Veprek Pavel CZE 1977 sumperk
Muži [789] Zamazal Patrik CZE 1972 MOUNTAINTIME.cz Vendetta test team
Muži [ ] Zouhar Petr CZE 1987 Kolšov
Muži [763] Zounar Petr CZE 1987
Muži [772] Zuker Vladimír CZE 1950 Pečky
Muži [770] Žerníček Petr CZE 1971 CVO7