Ratibořický MTB maratón 2015

2015-04-26 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

48 km jednotlivci total: 532, men : 500, women: 32, M18: 27, M20: 90, M30: 172, M40: 132, M50: 57, M60: 22, Z18: 4, Z: 20, Z40: 8 [html] [pdf]
48 km tandemy total: 0, men : 0, women: 0, T: 0 [html] [pdf]
12km (žáci, kadeti) total: 38, men : 29, women: 9, Žáci 1: 17, Žáci 2: 8, Kadeti: 4, Žákyně 1: 3, Žákyně 2: 4, Kadetky: 2 [html] [pdf]

start list 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 532 participants ( 500 of men, 32 of women) 48 km (převýšení 660 m)

category # name state year team
M30 [51] Abrt Jan CZE 1976 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
M20 [18] adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
M40 [52] andrys pavel CZE 1968 sk donocykl
M50 [53] Antl Karel CZE 1962 Čerti Kunčina
M50 [54] Antoš Milan CZE 1961 Náchod
M30 [20] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M20 [430] Bartoň Vojtěch CZE 1988 Veslaři Bohemians
M30 [55] Bartoš Tomáš CZE 1983 Trutnov
M20 [56] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
M30 [57] Bartyzal Pavel CZE 1981 Veliká Ves
M40 [58] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
M30 [ ] Bažant Martin CZE 1977 Pardubice
M30 [60] Beneš Daniel CZE 1981 Pardubice
M40 [59] Beneš Jiří CZE 1971 ZPA Smart Energy
M30 [61] Beneš Petr CZE 1977 Kvíčala Team
M20 [62] Beneš Radek CZE 1990 CykloVape
Z [63] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
M30 [64] Berka Zdeněk CZE 1982 G&G Transport
M50 [65] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
M40 [23] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod -stars
M30 [66] Betlach Michal CZE 1983 Bystřec
M20 [40] Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M20 [388] Bičík Robert CZE 1986 CYKLOHELIOS
M40 [67] Bíma Pavel CZE 1973 Lhota u Trutnova
M30 [68] Bín Rostislav CZE 1985 COSI
M40 [69] bláha Miroslav CZE 1974 Hasiči Hořice
M20 [417] BLASZCZYK KAMIL POL 1988 TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM
Z40 [443] Blažková Lucie CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M40 [70] Borůvka Jiří CZE 1967 Jaroměř
M50 [71] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
M20 [72] Brádler Jakub CZE 1988 Krakonoš nepočká
M30 [73] Brandejs Jan CZE 1982 T-Mobile MTB team
M20 [74] Brebera Tomáš CZE 1986 Sp MTB Vrchlabí
M40 [389] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
M30 [75] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
M30 [76] Bůna Ladislav CZE 1979 Police nad Metují
M30 [459] Burda Lukas CZE 1977 Praha 4
M50 [77] Burian Vladimír CZE 1965 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [78] Bursík Aleš CZE 1973 Bikehome
M60 [79] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
M40 [80] Cejzlar Roman CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M20 [81] Cerman David CZE 1994 Dvůr Králové nad Labem
M20 [463] Cohorna Petr CZE 1993 Velká Jesenice
M30 [82] Cvikýř Tomáš CZE 1983 Pardubice
M50 [15] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30 [4] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
M20 [390] Čáslavský Jan CZE 1988 Hradec Králové 7
M30 [83] Čech Milan CZE 1976 PROFIALARM s.r.o.
M50 [401] Čepelka Jiří CZE 1963 SK Autorest
M50 [84] Čepelka Pavel CZE 1960 Úpice
M30 [85] Černý David CZE 1983 CykloSouček Jičín
M40 [86] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
M50 [87] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
M20 [38] Černý Zdeněk CZE 1990 SERVIS ČERNÝ, s.r.o.
M30 [47] Červený Petr CZE 1979 Cyklo Tony
M50 [88] Čipera Radek CZE 1964 SKI RADVANICE
M40 [89] [Daněk Jiří 1969] Daněk Jiří CZE 1969 Chrudim
M18 [90] [Daněk Jiří 1997] Daněk Jiří CZE 1997 Chrudim
M30 [437] Dejdar Zdeněk CZE 1980 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M20 [91] Dolenský Martin CZE 1988 Jičín
M60 [93] Doležal Luboš CZE 1954 CYKLO TONY
M30 [48] Doležal Lukáš CZE 1979 Doldy ruksaky Machov
M30 [92] Doležal Roman CZE 1980 Praha 4
M30 [412] Dostál David CZE 1980 Trutnov
M40 [94] Dostálek Petr CZE 1973 Solnice
M30 [95] Dostálek Václav CZE 1980 COSI
M30 [96] Drahotský Lubomír CZE 1981 Hostinné
M20 [97] Dražan Tomáš CZE 1988 TJ Dobruška
M40 [421] Dražek Tomáš CZE 1975 Redpoint team
M40 [98] Drbohlav Zdeněk CZE 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ
M20 [21] Drejsl Lukáš CZE 1986 MONDRAKER Racing team
M20 [49] Dudek Ondřej CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
M50 [99] Duspiva Miloslav CZE 1956 Hradec Králové
M20 [100] Duška Jakub CZE 1989 Wikow
M40 [102] Dvořák Jiří CZE 1970 beMANIAX MADBIKE
M40 [101] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [290] Dykast Robert CZE 1976 MTB Hlinsko
M30 [391] Ehrenberger Lukáš CZE 1979 TE Connectivity Omega
M50 [103] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M20 [104] Eminger Martin CZE 1986 Jaroměř
M20 [105] Exner Leoš CZE 1987 Kola Šír Bělohrad
M20 [427] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
M50 [106] Festa Zdeněk CZE 1958 Sport Bar Ústí nad Orlicí
M40 [107] Fiala Miroslav CZE 1967 Trutnov
M50 [108] Filip Miroslav CZE 1956 Hořice v Podkr.
M30 [109] Fišer Karel CZE 1979 Atombike Hradec Králové
M50 [110] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
M20 [43] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Z [41] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M30 [111] Friede Jiří CZE 1982 ZPA BIKE TEAM
M30 [112] Frumert Daniel CZE 1977 Canyon
M50 [113] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Z40 [114] Fulkova Monika CZE 1965 ZPA Smart Energy
M40 [392] Gajdoš Jiří CZE 1974 Náchod
M30 [115] Gereg Štěpán CZE 1979 Trutnov
M30 [423] Gregor David CZE 1981 DAGR Team Kratonohy
M40 [116] Habr Jiří CZE 1973 VELLA Cycling
M30 [ ] Habr Michal CZE 1982 VELLA Cycling
M50 [118] Hahn Hubert CZE 1957 nemam
M30 [117] Hahn Martin CZE 1982 nemám sponzora
M30 [119] Hainiš Pavel CZE 1982 Trutnov
M40 [120] Halm Zdeněk CZE 1969 Rockmachine-Cyklomax
M20 [121] Haluška Jakub CZE 1993 ubytovanirozkos.cz
M30 [122] Hanáček Pavel CZE 1980 Nové Město nad Metují
M20 [393] Hanč Přemysl CZE 1986 TJ Ski Rudník
M40 [123] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
M18 [124] Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
Z18 [125] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
M18 [126] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
M18 [50] Hátle Ondřej CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
M30 [127] Havelka Daniel CZE 1977 ZPA Smart Energy
M20 [450] Havlíček Petr CZE 1989 Broumov
M40 [ ] Havlík Pavel CZE 1967 KT TryskomyÅ¡
M30 [464] Hejna Petr CZE 1978 ZPA Smart Energy 3
M40 [128] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
Z40 [ ] Hemelíková Markéta CZE 1973 Rockmachine-Cyklomax
M20 [130] herber jan CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE
M40 [131] Heřman Pavel CZE 1973 Rosice nad Labem
M30 [133] Hladík Miloš CZE 1982 Praha 9 - Vysočany
M50 [132] Hladík Vladislav CZE 1965 Trutnov - 4
M30 [134] Hlaváček Zdeněk CZE 1981 GHOST team
M40 [136] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
M20 [135] Hlavatý Tomáš CZE 1990 Zaloňov
M40 [137] Hlubuček Jiří CZE 1966 Rudník
M30 [138] Hnik Luboš CZE 1983 DLNK TEAM
M40 [139] Hnízdo Petr CZE 1972 Velocipedklub Nová Paka
M30 [140] Hoder Jan CZE 1984 TriClub Dobruška
M20 [141] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
M20 [142] Holeček Michal CZE 1986 Labe Tri Club HK
M40 [143] Holomek Petr CZE 1973 Náchod
M40 [42] Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
M30 [409] Holubec Pavel CZE 1979 BIKESTARS VRCHLABÍ
M40 [454] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
M40 [144] Holuška Petr CZE 1974 Central STICKS
M30 [145] Horák Jakub CZE 1982 ZPA Smart Energy
M30 [ ] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
M30 [3] Hornych Véna CZE 1978 INS Atelier Náchod - A
Z [467] Horská Anna CZE 1988 Trutnov
M30 [146] Hořeňovský Jiří CZE 1982 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Z [394] Hottmarová Zita CZE 1977 Central STICKS
M50 [147] Hovorka Jan CZE 1959 DLNK TEAM - THE BEST OF
M40 [ ] Hrneček Pavel CZE 1971 Pivovar Tambor
M20 [ ] Hromádko Jakub CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M40 [461] Hroneš Patrik CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M20 [395] Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M40 [35] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
M30 [149] Hübl Pavel CZE 1976 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [150] Hudeček Lukáš CZE 1980 Praha 9
M30 [151] Hudousek Lukáš CZE 1984 Pardubice
M60 [152] Hůlka Miroslav CZE 1952 Ústí nad Orlicí
M30 [153] Husták Lukáš CZE 1984 Nové Město nad Metují
M30 [154] Hvězda Jiří CZE 1978 Central STICKS
M40 [396] Chaloupský David CZE 1971 Hradec Králové
M20 [429] Chalupa Dan CZE 1989 Masivní Atak
M30 [155] Chemišinec Pavel CZE 1979 Kola Šír Bělohrad
M30 [156] chlup pavel CZE 1976 Bicyklub
M30 [406] Chmielewski Maciej POL 1976 Szczawno Zdrój
M40 [157] Chromý Roman CZE 1966 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M50 [158] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
M50 [159] Chutný Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
M18 [160] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
M18 [515] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
M40 [422] Imlauf Martin CZE 1969 RH Valdice
M40 [161] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
M20 [162] Janeček Pavel CZE 1990 BMC CZ Racing team
M30 [452] Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M18 [ ] Jaroš Václav CZE 2000 Whirlpool Author Junior team
M30 [22] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M20 [163] Jelínek Lukáš CZE 1988 Merida Stratov
M40 [164] Ježek Jaroslav CZE 1974 -
Z [165] Jindrová Radka CZE 1985 Mladé Buky
M60 [166] Jiránek Jaroslav CZE 1948 GHOST MOJEKOLO
M20 [431] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M50 [167] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
M30 [168] Jirousek Jan CZE 1978 Lánov
M30 [169] Jirouš David CZE 1981 Hradec Králové
M60 [426] Jirouš Jaroslav CZE 1951 redpoint eleven team
M18 [170] Juhás Štefan CZE 1998 JKF Jaroměř
M18 [469] Jung Pavel CZE 1997 Trutnov
M30 [171] JUrásek Jan CZE 1979 Heřmánkovice
M30 [172] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
M40 [397] Kadaník Josef CZE 1971 TE Connectivity
M30 [28] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [398] Kadrmas Ladislav CZE 1978 TE Connectivity
M20 [2] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M60 [173] Kára Bohuslav CZE 1953 AC Sparta Praha Cycling
M40 [438] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
M20 [174] Karásek Lukáš CZE 1987 Týniště nad Orlicí
M40 [13] Karban Štěpán CZE 1971 MONDRAKER Racing team
M50 [425] Karolewski Bogusław POL 1956 Kudowa Zdrój
M40 [399] Kašpar Pavel CZE 1972 TE CONNECTIVITY II
M40 [175] Kaufman Jarda CZE 1975 Pitrs bikes
M40 [177] Kavan Antonín CZE 1973 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [176] Kavan Jan CZE 1976 DLNK dream team
Z [178] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.Kupkolo.cz
M30 [468] Kincl Tomáš CZE 1979 Červený Kostelec
M20 [32] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M18 [179] Kleiner Petr CZE 1997 Teplice nad metují
Z [180] Klennerová Lenka CZE 1981 Siemens
M20 [181] Knap Lukáš CZE 1986 Trutnov
Z [182] Knapová Petra CZE 1986 Trutnov
M30 [183] Knyttl Jan CZE 1978 Kbely Cycling Team
M40 [442] Kocourek Roman CZE 1972 Kravy-seanswear
M30 [12] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
M40 [184] Kohoutek Petr CZE 1975 INS Atelier Náchod -veterans stars
M30 [185] Koller Ladislav CZE 1977 MTB Heřmánkovice
M40 [186] Kolman Roberto CZE 1968 Rockmachine-Cyklomax
M40 [187] Koníř Robert CZE 1974 Border guards
M30 [188] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
M40 [189] Kopecký Vojtěch CZE 1970 Central STICKS
M30 [190] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
M50 [191] Kosek Josef CZE 1963 MTB Heřmánkovice
M20 [416] Kosina Jakub CZE 1996 GT Opportunitz Brno
M20 [192] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M40 [193] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella Team Náchod
M40 [419] Košťál Jiří CZE 1970 Cyklo Ski Team Žacléř
M50 [404] Kotowicz Przemysław POL 1965 MTB Votum Team Wrocław
M30 [194] Kovařík Libor CZE 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN
M60 [ ] Král Jindřich CZE 1949 Lanškroun
M40 [195] Králík Petr CZE 1971 TE CONNECTIVITY II
M30 [196] Krátký Jan CZE 1977 Trutnov
M20 [ ] Kratochvíl Jan CZE 1990 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
M40 [197] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
M50 [198] Krejsar Jiří CZE 1962 INS-Náchod
M30 [199] Krupička Martin CZE 1982 MTB Heřmánkovice
M40 [200] Křeček Miloš CZE 1970 LBC international
M40 [201] Křepelka Marek CZE 1974 Mireas Reality
M20 [202] Křivohlávek David CZE 1989 GHOST Team
M30 [400] Kříž Libor CZE 1978 Vastóčnaja Čechíja
M40 [473] Kubák Ladislav CZE 1972 SKP Trutnov
M30 [203] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
M30 [204] Kubišta Martin CZE 1976 BAKAKO Nová Paka
M20 [29] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl bike team
M40 [414] Kubišta Michal CZE 1971 Kubištovy Hořické trubičky Janka
M40 [205] Kuboušek Petr CZE 1974 NAC Pardubice
M40 [581] Kučera Viktor CZE 1975 Ghost team
M50 [207] Kudrnáč Miloš CZE 1960 Continental sport club
M20 [206] Kudrnáč Tomáš CZE 1989 Mad Bike Be Maniax
M30 [208] [Kulda M. Mařák] Kulda Miroslav CZE 1983 Kadra Narodowa Juniorów MTBO
M40 [582] Kulhavý Miroslav CZE 1967 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
M20 [209] Kulhavý Tomáš CZE 1988 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M20 [211] Kunc Jan CZE 1991 KUPKOLO.cz
M40 [210] Kunc Petr CZE 1967 Continental Adršpach
M40 [411] Kunce Petr CZE 1974 Siemens - rescue
Z [212] Kunstová Kristýna CZE 1990 Lázně Bělohrad
M40 [213] Kyml Radek CZE 1970 Praha 9
M50 [583] Landkammer Karel CZE 1961 Cyklobulf Hrobce
M30 [214] Lánský Marek CZE 1981 Superior MTB Energy Team
M30 [36] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
M18 [ ] Lauryn Radek CZE 1997 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40 [215] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
M20 [216] Lazecký Jakub CZE 1990 Hermann - Irsap
M30 [11] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M40 [217] Leugner Jan CZE 1974 Nové Město nad Metují
M40 [441] Libra Tomáš CZE 1969 LBC International
M40 [218] Línek David CZE 1974 DLNK team
M40 [219] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M50 [584] Lomoz Jan CZE 1960 MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM
Z [129] Lorenc Linda CZE 1983 Velocentrum Specialized
M20 [ ] Louda František CZE 1988 ROHOZEC AMULET TEAM
M50 [220] Louda Miloslav CZE 1961 Nový Bydžov
M50 [455] Luksch Roman CZE 1964 LMD Cycling team
M40 [221] Macola Petr CZE 1975 TE Connectivity
M30 [223] Mach Lukáš CZE 1984 Hajnice
M40 [222] Mach Martin CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [224] MACH Patrik CZE 1974 JÁSÁM
M20 [451] MACH TOMASZ POL 1989 Sportfuel.pl
M30 [225] Macháček Petr CZE 1979 COSI
M50 [226] Machek Miloš CZE 1965 SK hasičů KHK
M30 [432] Malík Petr CZE 1980 Hradec Králové
M30 [227] Malinský Jan CZE 1979 ZPA Smart Energy
M30 [228] Malý Pavel CZE 1976 Hradec Králové
M60 [413] Mareček Jan CZE 1952 MTB New HK
M20 [229] Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M20 [230] Maršík Lukáš CZE 1986 AxitDoldy
M40 [231] Mašek Luboš CZE 1974 MITAS rookie
M60 [232] Mašín Karel CZE 1951 Jiskra Jaroměř - Potocký
M60 [233] Matoulek Václav CZE 1948 Trutnov
M50 [234] Matouš Vlastimil CZE 1958 Lázně Bělohrad
M30 [235] Matoušek Josef CZE 1979 Hradec Králové
M50 [585] Matoušek Michal CZE 1962 BTK EURO BIKE Praha
M50 [586] Matoušek Michal CZE 1962 BTK EURO BIKE Praha
Z [587] Matoušková Markéta CZE 1996 BTK EURO BIKE Praha
Z18 [588] Matoušková Michaela CZE 1997 BTK EURO BIKE Praha
Z18 [236] Matoušová Kristýna CZE 1997 Lázně Bělohrad
M60 [237] Mázl Miroslav CZE 1947 Vrchlabí
M50 [238] Medek Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
Z [239] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M40 [240] Meier Jan CZE 1973 Nové Město nad Metují
M40 [241] Melich Jirka CZE 1973 Hořice
M40 [242] Melišík Jan CZE 1974 TE CONNECTIVITY II
M30 [ ] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
M30 [243] Menoščík Martin SVK 1980 TPCA bike team
M30 [245] Mervart Jiří CZE 1980 Česká Skalice
M40 [244] Mervart Václav CZE 1970 TriClub Dobruška
M20 [458] Metelka Vojtěch CZE 1986
M30 [246] Meuer Petr CZE 1981 Jívka
M30 [247] Michalička Radek CZE 1978 Trutnov
M40 [248] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
M18 [249] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
M40 [250] Moravec Pavel CZE 1970 Nové Město nad Metují
M50 [440] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M50 [589] Morávek Ivan CZE 1964 MTB MORRIS64
M30 [590] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
Z [251] Morávková Jana CZE 1980 RENOVA RACE TEAM
M40 [591] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod -B
M30 [9] Müller Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí
M50 [252] Nálevka, Ing. Ladislav CZE 1962 Trutnov
M20 [433] Nebřenský Ondřej CZE 1988 Mountain Bike Action
M30 [253] Nehyba Michal CZE 1980 AGRO CS a.s.
M20 [ ] Němec Lukáš CZE 1990 SK hasičů KHk
M30 [418] Němec Michal CZE 1980 DSA Modrý důl
M40 [254] Němeček René CZE 1972 STRATOS AUTO
Z [592] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
M40 [593] Nosek Rudolf CZE 1970 VELOCENTRUM
M20 [415] Novák Michal CZE 1991 CSG TRI TEAM
M40 [255] Novák Vítězslav CZE 1975 Mělník
M20 [256] Novotný Jan CZE 1986 Rohozec Amulet Team
M40 [257] Novotný Jaroslav CZE 1974 Čermná
M40 [258] Novotný Karel CZE 1969 Čerti Kunčina
M40 [594] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M20 [259] Novotný Petr CZE 1988 CTB Cycling Team Brandýs
M30 [44] Nývlt Michal CZE 1983 Náchod
M40 [260] Ónodi Otto CZE 1974 Elpis klub
M30 [261] Pancner Michal CZE 1980 Broumov
M40 [262] Panoch Václav CZE 1969 Biketeam TJ Zlaté Hory
M18 [263] Papoušek Honza CZE 1997 CYKLO SKI-klub Polička
M30 [264] Parobek Pavel CZE 1985 Lochenice
M30 [265] Páv Jakub CZE 1985 Hradec Králové
M20 [267] Pavlíček Marek CZE 1990 CTB Cycling Team Brandýs
M20 [266] Pavlíček Petr CZE 1986 CTB Cycling Team Brandýs
M40 [268] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M30 [39] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
M18 [269] Penjak Adam CZE 1997 STRATOS AUTO
M30 [270] Pešek Michal CZE 1980 Atelier technik s.r.o.
M50 [271] Pešina František CZE 1963 Litomyšl
M18 [ ] Peška Miroslav CZE 1998 Police nad Metují
M30 [272] Petera Jan CZE 1984 www.cyklobanda.cz
M20 [273] Petr Lukáš CZE 1987 TE Connectivity
M40 [595] Petráček Milan CZE 1974 Česká Skalice
M40 [274] Petrů Petr CZE 1975 Rychlá rota
M30 [6] Pilnáček Petr CZE 1982 HSK - cycling team
M30 [275] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
M30 [276] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Z18 [446] Piotrowska Patrycja POL 1997 KKW JAMA WAŁBRZYCH
M40 [596] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
M30 [277] Plecháč Jiří CZE 1978 NKT KABLO CYCLING TEAM
M20 [45] Plný David CZE 1993 Běžecký klub Náchod
M40 [278] Podroužek Míra CZE 1975 Trutnov
M20 [17] Podstata Jan CZE 1994 Pitrs bikes
M30 [ ] Pokorný Pavel CZE 1977 Hervis Sport Trutnov
M30 [16] Polman Daniel CZE 1979 Ultra Paka Racing Team
M30 [403] Poroś Dariusz POL 1979 ROMET Racing Team
M60 [279] Poříz Milan CZE 1951 KABA SPORT Chotěboř
M30 [5] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
M30 [465] Povýšil Ondřej CZE 1978 Pec pod Sněžkou
M30 [46] Pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M30 [457] Prchal Tomáš CZE 1980 Bike Team Libverda
M30 [280] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
M30 [460] Prokop Michal CZE 1978 FAT SNAIL SLAVES
M40 [282] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
M30 [281] Prouza Petr CZE 1977 Rtyně v podkrkonoší
M40 [283] Přibyl Zbyněk CZE 1966 Choceň
Z40 [284] Přibylová Dagmar CZE 1971 Cyklo tým Havířov
M50 [285] Půlpán Jiří CZE 1959 Central STICKS
M50 [286] Pultr Josef CZE 1957 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M50 [287] Raba Tomáš CZE 1965 Prodoli Racing team
M30 [288] rada Stanislav CZE 1976 BBT-Trutnov
M40 [289] Radonský Petr CZE 1966 Trutnov
M50 [408] RATAJCZAK JACEK POL 1957 Eagle friends
M40 [ ] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
M20 [ ] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M50 [291] Reinberg Milan CZE 1965 JaBlKo Team Javornice
M20 [292] Rinn Jakub CZE 1987 Atelier-Technik s.r.o.
M30 [293] Rippel Milan CZE 1980 Praha 6
M60 [294] Roleček miloš CZE 1954 BALONY.EU
M20 [25] Rožek Jan CZE 1987 Lomnice nad Popelkou
M30 [295] Rubáček Martin CZE 1982 Rubáček
M20 [296] Rudolf Jiří CZE 1990 Dvůr Králové nad Labem
M40 [297] Rus Richard CZE 1967 Apache Loko Trutnov
M60 [298] Růžička Milan CZE 1955 DEXTER CYCLING
M30 [299] Růžička Tomáš CZE 1985 Pasivity Zamberk
M40 [ ] Rybín Petr CZE 1968 Rafkarna IDEA Cycling Team
M40 [300] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40 [301] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
M30 [ ] Řízek Pavel CZE 1980 Stalak-Sevoss RK
M30 [302] Sadílek Radovan CZE 1978 Sáďovci
M40 [303] Saňa Tomáš CZE 1970 Praha 4
M18 [405] Secký Lukáš CZE 1997 Chrudim
M40 [407] Secký Martin CZE 1974 Chrudim
M20 [597] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
M40 [ ] Sedlák Radek CZE 1975 Rychnov nad Kněžnou
M30 [305] Schejbal Jan CZE 1985 Cyklobanda.cz
M30 [304] Schejbal Martin CZE 1982 www.cyklobanda.cz
M30 [306] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
M18 [448] Schierl Jakub CZE 2000 Expres CZ-Scott Team Kolín
M40 [307] Schmidt Ondrej CZE 1975 N Á CH O D
M50 [308] Schovánek Jiří CZE 1963 Lázně Bělohrad
Z40 [309] Schovánková Jana CZE 1971 Lázně Bělohrad
M30 [466] Skála Martin CZE 1977 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [310] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
M50 [ ] Sklenář Roman CZE 1964 FORBIKES cycling team
Z [311] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
M50 [312] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M20 [598] Sládek Tomáš CZE 1988 Bakako Nová Paka
M50 [424] Slanina Vit CZE 1965 Baisse sro
M30 [313] Slavík Josef CZE 1976 CFL- Cycling for life
M20 [314] Slavík Martin CZE 1991 COSI
M30 [315] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
M20 [1] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M40 [599] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX
M30 [316] Stickel Martin CZE 1979 Čelákovice
M60 [317] Stohwasser Richard CZE 1955 JK-cyklo
M30 [318] Stolín Honza CZE 1983 SK hasičů KHk
M40 [24] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [30] Strnad Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod
M30 [319] Stuchlík Jiří CZE 1978 TJ Ski Rudník
M50 [439] Stuna Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř
M40 [10] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M30 [14] Sulzbacher Tomáš CZE 1979 Pitrs bikes team
M40 [600] Svanda Igor CZE 1975 Policka
M20 [434] Svoboda Jakub CZE 1987 Mountain Bike Action
M30 [320] Svoboda Jaroslav CZE 1977 Techko CZ
M30 [321] [Svoboda Jiří 1981] Svoboda Jiří CZE 1981 Náchod
M40 [322] [Svoboda Jiří 1966] Svoboda Jiří CZE 1966 Team CykloTrener
M50 [323] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
M30 [324] Šafář Pavel CZE 1985 Trutnov
M50 [325] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
M40 [326] Šácha Jan CZE 1975 Rtyně v Podkrkonoší
M30 [462] Šebesta Jaroslav CZE 1983 GAPP System-Cabtech
Z40 [601] Šedová Renata CZE 1965 RENOVA RACE TEAM
M40 [327] Šesták Ivo CZE 1967 Kocbeře
M30 [328] Ševc Josef CZE 1976 PROFIALARM s.r.o.
M18 [26] Ševců Tomáš CZE 1997 HSK - cycling team
M30 [329] Ševčík Roman CZE 1979 VYHULBANDA FC
M20 [444] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
M30 [602] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [330] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod - race team
M40 [331] Škop Jiří CZE 1969 Náchod
M30 [332] Škop Zbyněk CZE 1985 Česká Skalice
M40 [333] Škvrna František CZE 1973 Velké Poříčí
M30 [334] Šlechta Petr CZE 1985 Trek Petrovice
M20 [453] Šnytr Jakub CZE 1990 Dvůr Králové nad Labem
M20 [335] Šnytr Martin CZE 1987 Dvůr Králové nad Labem
M40 [ ] Šorm Jaroslav CZE 1970 Kola Šír Bělohrad
M18 [ ] Šotola Patrik CZE 1997 PRESTIGE CYCLING TEAM
M40 [337] Šroll Adam CZE 1975 LBC international
M30 [336] Šroll Marek CZE 1978 Alset Racing Team
M30 [603] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
M30 [8] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M30 [338] Štěpán Jan CZE 1978 PROFIALARM s.r.o.
M18 [339] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
M18 [148] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
M18 [340] Šulc Matěj CZE 2000 Hronov
M18 [ ] Šulc Matěj CZE 2000 S sport Hronov
Z [428] Šulcova Pavlína CZE 1986 Ghost Mitas racing team
M30 [341] Švihálek Pavel CZE 1981 ZPA Smart Energy
M40 [342] Tauchman Michal CZE 1966 Rock Machine Cyklomax
M20 [343] Teiner Petr CZE 1987 Police nad Metují
M30 [344] Tesner Vladimír CZE 1980 PS cycling
M18 [345] Toman Jan CZE 1997 Carla.kupkolo.cz
M40 [19] Toman Luboš CZE 1969 Carla.kupkolo.cz
M20 [37] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
M30 [604] Tomášek Jiří CZE 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [456] Tomášek Petr CZE 1978 Trutnov
Z40 [346] Trojanová Barbora CZE 1972 TE Connectivity
M30 [605] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M30 [27] Tříska Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
Z [410] tučková monika CZE 1993 Skibikecentrum.cz team
M40 [347] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
M60 [445] Tylš Jarka CZE 1953 Apache Bike Team Úpice
M30 [606] Vagenknecht František CZE 1977 Nová Paka
M30 [348] Vácha Ondřej CZE 1983 Sokol Veltěž
Z40 [349] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
M30 [31] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
M20 [607] Váňa Dalibor CZE 1988 Hradec Králové
M30 [350] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
M40 [449] Vaníček Aleš CZE 1968 Apartmány 17 Žacléř
M60 [351] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
M18 [447] Vaníček Šimon CZE 1999 Expres CZ-Scott Team Kolín
M30 [34] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
M40 [352] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [353] Vašíček Roman CZE 1974 Continental Adršpach
M20 [354] Vávra David CZE 1990 Úpice
M20 [355] Vejda Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM
M40 [356] Veselý Vít CZE 1973 Třebechovice pod Orebem
M30 [357] Vigner Luděk CZE 1981 Trek Gdynia
M30 [33] Vik Jiří CZE 1982 Svoboda
M30 [358] Vik Pavel CZE 1981 Opatovice nad Labem
M30 [470] Vilhelm Jakub CZE 1984 Broumov-Olivetin
M40 [471] Vilhelm Miroslav CZE 1974 Mezimesti
M60 [472] Vilhelm Miroslav CZE 1951 Broumov
M30 [359] Vít Přemysl CZE 1977 hradec Králové
M30 [360] Vítek Tomáš CZE 1978 Pitrs bikes
M50 [362] Vlach Miroslav CZE 1960 Hronov 4
M40 [361] Vlach Tomáš CZE 1973 Meziměstí
M20 [7] Vlášek Michal CZE 1989 CSG TRI TEAM
Z [363] Vlášková Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Z [608] Vogelová Dagmar CZE 1991 Cyklo Klub Bendl
M30 [364] Vojtěch Zdeněk CZE 1976 Bike Team KC Jaroměř
Z [365] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
M40 [420] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
M30 [366] Volf Michal CZE 1981 TJ Dvůr Králové
M60 [367] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M20 [609] Vosátka Pavel CZE 1987 Hradec Králové
M50 [368] Vrátil Antonín CZE 1957 Náchod
M20 [369] Vrátil Patrik CZE 1992 Náchod
M30 [370] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
M50 [371] Vyčítal Petr CZE 1964 Ústí nad Orlicí
M60 [ ] Wittich Jakub CZE 1906 Kostelec nad Orlicí
M40 [372] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
M18 [436] Zachoval Tadeáš CZE 1999 JaBlKo
M40 [610] Zachoval Vlasta CZE 1971 Javornice
M30 [611] Zajíc Daniel CZE 1980 FFF Stará Paka
M20 [373] Zajíček Jakub CZE 1992 Nové Město nad Metují
M20 [374] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M30 [375] Závodný Michal CZE 1980 Continental TRU
M50 [376] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
M20 [377] Zeman David CZE 1992 BEKO Bike and Ski Racing Team
M20 [378] Zemánek Michal CZE 1994 Sp MTB Vrchlabí
M20 [379] Zemek Aleš CZE 1988 CTB Cycling Team Brandýs
M18 [402] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov
M30 [380] Zítko Libor CZE 1980 Doldy
M40 [381] Znamenáček Karel CZE 1974 znacar
M60 [383] Znamenáček Karel CZE 1947 Holice
M30 [382] Znamenáček Petr CZE 1976 Holice
M40 [384] Žákovský Marek CZE 1972 Praha 4-Braník
M60 [385] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov
M50 [435] Žďárský Aleš CZE 1961 Wzdechy
M20 [386] Žďárský Jakub CZE 1990 Chvalkovice
M20 [387] Žídek Aleš CZE 1990 Chroustovice
M30 [612] Žilák František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team

start list 48 km tandemy

start ~ 12:00:00 , all years of born

start list 12km (žáci, kadeti)

start ~ 12:25:00 , all years of born , registered: 38 participants ( 29 of men, 9 of women)

category # name state year team
Žáci 1 [535] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
Žáci 1 [523] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Žákyně 2 [527] Bartůňková Andrea CZE 2001 Remerx Merida Team Kolín
Kadeti [530] Čada Jakub CZE 1999 TJ Dobruška
Žáci 1 [525] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
Žáci 2 [520] Hetfleiš Petr CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žáci 2 [519] Hnik Jakub CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žákyně 1 [512] Hojková Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Žáci 1 [510] Hrubý Martin CZE 2005 Pitrs bikes
Žáci 2 [506] Hruška Filip CZE 2002 Nilfisk ALTO pro cycling
Žáci 1 [501] Chaloupský Jakub CZE 2003 Nilfisk ALTO pro cycling
Žáci 1 [511] Chlup Kryštof CZE 2005 Bicyklub
Žáci 1 [160] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
Žáci 1 [515] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
Žákyně 2 [536] Janovská Lenka CZE 2001 Expres CZ-Scott Team Kolín
Kadeti [528] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author junior team
Žáci 1 [521] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
Žákyně 2 [529] Koláčková Michaela CZE 2002 Bikebox
Žáci 1 [513] Krejsar Ondra CZE 2004 INS Atelier Náchod
Žáci 1 [522] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Žáci 1 [532] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team
Kadetky [533] Lelková Natálie CZE 2000 Čolek team
Žáci 2 [500] Míl Marek CZE 2002 Apache Loko Trutnov
Žáci 1 [502] Morávek Robin CZE 2004 RENOVA RACE TEAM
Žákyně 2 [505] Papoušková Martina CZE 2002 CYKLO SKI-klub Polička
Žáci 1 [531] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Žáci 1 [503] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Žáci 2 [504] Prouza Filip CZE 2002 Rtyně v Podkrkonoší
Žákyně 1 [509] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Žáci 2 [534] Svoboda Vojtěch CZE 2001 čolek team
Kadetky [508] Šefcová Kateřina CZE 2000 Police nad Metují
Žáci 2 [514] Šitina Bohumil CZE 2002 Batňovice
Žáci 1 [526] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Kadeti [518] Šulc Matěj CZE 2000 S sport Hronov
Žáci 2 [524] Tér Filip CZE 2001 S-sport Hronov
Kadeti [517] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
Žáci 1 [516] Thér Milan CZE 2003 Pitrs bikes
Žákyně 1 [507] Vítková Veronika CZE 2005 Pitrs bikes team