1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2019-04-28 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

přípravka (zkrácená trať)     total: 3, men : 1, women: 2, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 2, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci     total: 8, men : 2, women: 6, žáci: 2, hobby muži: 0, žákyně: 6, hobby ženy: 0 [html] [pdf]
hobby     total: 3, men : 0, women: 3, žáci: 0, hobby muži: 0, žákyně: 0, hobby ženy: 3 [html] [pdf]
hlavní závod     total: 87, men : 63, women: 24, žáci: 0, kadeti: 6, junioři: 4, senioři: 20, masters muži: 17, veteráni: 8, ultraveteráni: 8, žákyně: 0, kadetky: 2, juniorky: 3, seniorky: 9, masters ženy: 6, veteránky: 3, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]

result list přípravka (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / žákyně [251] Michaela Kráčmarová 2012 CZE KOSTKA Racing 04:55.4
2 2 / žákyně [252] Nikola Bůžková 2010 CZE Bokolobka tým Ostrava 05:32.3 00:36.9
3 1 / žáci [253] Matyáš Kadlec 2014 CZE PSP KK Plzen 06:27.0 01:31.6

result list žáci

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / žákyně [158] Anděla Kubíková 2007 CZE PSP KK Plzen 14:51.7
2 2 / žákyně [160] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 16:26.5 01:34.8
3 3 / žákyně [153] Anežka Brejchová 2008 CZE UNIKOSY 16:32.4 01:40.7
4 1 / žáci [157] Filip Krečmer 2009 CZE KOSTKA Racing 16:48.5 01:56.8
5 4 / žákyně [156] Anna Herciková 2009 CZE UNIKOSY 17:35.2 02:43.5
6 2 / žáci [155] Ondřej Hájek 2009 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B. 18:48.5 03:56.8
7 5 / žákyně [152] Monika Bílovská 2009 CZE SKK Lipenští draci 19:59.7 05:08.0
8 6 / žákyně [159] Lenka Libscherová 2008 CZE BoKolobka tým Ostrava 24:06.6 09:14.9

result list hobby

start ~ 09:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / hobby ženy [61] Alena Legátová 1972 CZE 25:20.6
2 2 / hobby ženy [171] Jana Bůžková 1982 CZE Bokolobka tým Ostrava 27:38.7 02:18.1
3 3 / hobby ženy [175] Zdeňka Libscherová 1972 CZE BoKolobka tým Ostrava 30:53.7 05:33.1

result list hlavní závod

start ~ 09:42:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / senioři [32] Václav Barák 1990 CZE Ultima K. Lap Team 13:33.5
2 2 / senioři [10] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 13:40.4 00:06.9
3 3 / senioři [1] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 13:48.5 00:15.0
4 1 / veteráni [2] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 14:13.9 00:40.4
5 4 / senioři [9] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 14:32.6 00:59.1
6 5 / senioři [14] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 14:33.7 01:00.2
7 6 / senioři [3] Michal Jarůšek 1982 CZE YEDOO TEAM 14:47.4 01:13.9
8 7 / senioři [17] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK Plzen 14:53.5 01:20.0
9 8 / senioři [11] Martin Kadlec 1981 CZE PSP KK Plzen 14:53.6 01:20.1
10 1 / masters muži [27] Pavel Brejcha 1976 CZE UNIKOSY 15:08.1 01:34.6
11 1 / junioři [5] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 15:11.2 01:37.7
12 2 / masters muži [12] Radoslav Maixner 1973 CZE Koloběžci Pardubice 15:16.8 01:43.3
13 3 / masters muži [29] Martin Brož 1979 CZE COCONi 15:24.0 01:50.5
14 4 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzen 15:26.2 01:52.7
15 9 / senioři [21] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 15:33.1 01:59.6
16 10 / senioři [66] JAN PAVEL 1998 CZE TRISTA 60 15:35.4 02:01.9
17 11 / senioři [18] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 15:44.2 02:10.7
18 12 / senioři [64] Michal Veselský 1980 CZE COCONi 15:46.6 02:13.1
18 12 / senioři [24] Karel Hübner 1982 CZE TJ Sokol Kunvald 15:46.6 02:13.1
20 5 / masters muži [43] Vladimír Ondruška 1976 CZE BKG 15:48.2 02:14.7
21 14 / senioři [23] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 15:55.0 02:21.5
22 2 / veteráni [68] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 15:57.5 02:24.0
23 6 / masters muži [38] čestmír Honzátko 1975 CZE cvikov 15:59.8 02:26.3
24 7 / masters muži [46] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 16:06.9 02:33.4
25 8 / masters muži [25] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 16:22.2 02:48.7
26 2 / junioři [20] Roman Matyáš 2002 CZE trista60 16:26.9 02:53.4
27 1 / seniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 16:32.7 02:59.2
28 15 / senioři [71] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 16:36.0 03:02.5
29 9 / masters muži [28] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 16:38.0 03:04.5
30 1 / juniorky [103] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 16:48.3 03:14.8
31 1 / kadeti [205] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzen 16:49.4 03:15.9
32 16 / senioři [8] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 16:55.3 03:21.8
33 3 / veteráni [15] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 16:59.1 03:25.6
34 17 / senioři [48] Petr Šanc 1980 CZE TJ Sokol Kunvald 17:06.4 03:32.9
35 10 / masters muži [26] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 17:06.5 03:33.0
36 11 / masters muži [31] Adam Balcar 1978 CZE Koloběžky Nové Město nad Metují 17:08.0 03:34.5
37 3 / junioři [37] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 17:09.4 03:35.9
38 18 / senioři [70] Marek Plaček 1980 CZE Tsunami 17:16.6 03:43.1
39 4 / veteráni [30] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 17:20.0 03:46.5
40 12 / masters muži [41] Patrik Krečmer 1972 CZE KOSTKA Racing 17:22.8 03:49.3
41 1 / ultraveteráni [134] Lubomír Macháček 1959 CZE Tsunami 17:28.3 03:54.8
42 4 / junioři [19] Lukáš Bílovský 2001 CZE SKK Lipenští draci 17:28.7 03:55.2
43 5 / veteráni [67] Jiří Plachý 1967 CZE Bez pedálů 17:35.1 04:01.6
44 13 / masters muži [45] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 17:35.8 04:02.3
45 2 / ultraveteráni [130] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 17:40.3 04:06.8
45 6 / veteráni [35] Włodzimierz Gągała 1966 POL Milicz 17:40.3 04:06.8
47 3 / ultraveteráni [63] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 17:41.6 04:08.1
48 14 / masters muži [69] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 17:53.2 04:19.7
49 2 / seniorky [105] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 17:55.3 04:21.8
50 7 / veteráni [49] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 18:22.9 04:49.4
51 3 / seniorky [108] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 18:37.5 05:04.0
52 2 / kadeti [201] Kryštof Baxa 2004 CZE PSP KK Plzen 18:43.9 05:10.4
53 4 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 18:48.2 05:14.7
54 1 / masters ženy [117] Silvie Lišková 1974 CZE Tsunami 18:49.5 05:16.0
55 2 / masters ženy [120] Věra Vybíralová 1973 CZE KOSTKA Racing 18:52.5 05:19.0
56 3 / kadeti [207] Jan Ondruška 2004 CZE BKG 18:53.4 05:19.9
57 15 / masters muži [36] Vítězslav Hekerle 1978 CZE BKG 18:55.7 05:22.2
58 2 / juniorky [102] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 19:06.2 05:32.7
59 4 / ultraveteráni [133] Pavel Kňákal 1957 CZE P.Kň. Tábor 19:18.3 05:44.8
60 16 / masters muži [34] Radek Drapáč 1973 CZE TJ Sokol Kunvald 19:19.8 05:46.3
61 4 / kadeti [206] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 19:21.6 05:48.1
62 1 / veteránky [106] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 19:26.8 05:53.3
63 17 / masters muži [40] Radek Kislinger 1977 CZE JAFIDUTO 1984 19:39.3 06:05.8
64 5 / kadeti [204] Filip Hryzbil 2005 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B. 19:40.2 06:06.7
65 5 / seniorky [139] Martina Kadlecová 1983 CZE PSP KK Plzen 19:44.7 06:11.2
66 3 / masters ženy [107] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 20:04.7 06:31.2
67 6 / kadeti [208] Štěpán Vincenc 2006 CZE UNIKOSY 20:08.5 06:35.0
68 1 / kadetky [202] Andrea Brejchová 2006 CZE UNIKOSY 20:12.1 06:38.6
69 8 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 20:26.5 06:53.0
70 4 / masters ženy [137] Martina Fišerová 1977 CZE Tsunami 21:05.8 07:32.3
71 5 / ultraveteráni [131] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 21:08.3 07:34.8
72 6 / seniorky [116] Lucie Klímová 1995 CZE PSP KK Plzen 21:37.1 08:03.6
73 5 / masters ženy [109] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 21:49.9 08:16.4
74 6 / masters ženy [119] Jana Ondrušková 1977 CZE BKG 21:56.1 08:22.6
75 7 / seniorky [114] Katka Hekerlová 1986 CZE BKG 22:01.9 08:28.4
76 8 / seniorky [140] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 22:05.9 08:32.4
77 2 / kadetky [203] Kateřina Hájková 2005 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. = 1KK Lipník n.B. 22:12.1 08:38.6
78 6 / ultraveteráni [136] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 22:25.8 08:52.3
79 3 / juniorky [118] Eliška Martínková 2003 CZE COCONi 22:27.1 08:53.6
80 7 / ultraveteráni [135] Jan Odvárka 1957 CZE ultima 22:57.9 09:24.4
81 19 / senioři [44] Roman Patroch 1985 CZE KOBRA 24:13.0 10:39.5
82 9 / seniorky [110] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 24:17.0 10:43.5
83 8 / ultraveteráni [132] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 24:57.3 11:23.8
84 2 / veteránky [115] Ivana Kislingerová 1965 CZE JAFIDUTO 1984 25:49.0 12:15.5
85 1 / ultraveteránky [113] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:14.8 16:41.3
86 3 / veteránky [112] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 33:32.2 19:58.7
86 20 / senioři [7] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzen