5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2017-09-03 Kudowa (Náchod) 

announcement

registration

start list

results

hlavní závod dospělých     total: 72, men : 49, women: 23, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 18, masters muži: 14, veteráni: 9, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 13, masters ženy: 2, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     total: 2, men : 2, women: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci, žákyně     total: 5, men : 2, women: 3, žáci: 2, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     total: 5, men : 3, women: 2, žáci: 0, hobby muži: 3, žákyně: 0, hobby ženy: 2 [html] [pdf]

result list hlavní závod dospělých

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 22:44.14
2 1 / seniorky [115] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 24:04.76 01:20.62
3 2 / seniorky [109] Barbora Dvorská 1995 CZE KOBRA 25:02.89 02:18.75
4 1 / veteránky [105] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 25:58.1 03:13.96
5 2 / juniorky [104] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 26:17.4 03:33.26
6 3 / juniorky [108] Andrea Zbožková 2001 CZE Lipník nad Bečvou 26:34.17 03:50.03
7 3 / seniorky [102] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 26:46.69 04:02.55
8 4 / seniorky [112] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 28:02.51 05:18.37
9 1 / masters ženy [110] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing 28:20.02 05:35.88
10 5 / seniorky [114] Kristýna Šmeráková 1988 CZE UNIKOSY 28:30.54 05:46.4
11 6 / seniorky [118] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 28:42.84 05:58.7
12 7 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 28:44.64 06:00.5
13 8 / seniorky [120] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima k.lap Team 29:59.86 07:15.72
14 1 / ultraveteránky [126] Hana Čermáková 1953 CZE KOSTKA Racing 30:16.25 07:32.11
15 9 / seniorky [119] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 30:17.72 07:33.58
16 10 / seniorky [116] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 30:27.57 07:43.43
17 2 / masters ženy [107] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 31:58.31 09:14.17
18 4 / juniorky [111] Tereza Labská 2000 CZE SKK Lipenští draci 32:24.9 09:40.76
19 11 / seniorky [117] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 33:51.9 11:07.76
20 5 / juniorky [121] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 35:21.79 12:37.65
21 12 / seniorky [259] Petra Kratochvílová 1987 CZE Ultima 35:31.17 12:47.03
22 2 / veteránky [125] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 38:46.07 16:01.93
23 13 / seniorky [113] Dagmar Škabradová 1988 CZE UNIKOSY 50:28.67 27:44.53