5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

2017-09-02 Velké Poříčí (Náchod) 

archiv

announcement

registration

start list

results

11km (žáci, hobby) total: 18, men : 12, women: 6, žáci: 3, hobby muži: 9, žákyně: 4, hobby ženy: 2 [html] [pdf]
33km (ženy) total: 26, men : 0, women: 26, juniorky: 6, seniorky: 12, masters ženy: 4, veteránky: 3, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
22km (kadeti, kadetky) total: 2, men : 2, women: 0, kadeti: 2, kadetky: 0 [html] [pdf]
ultraveteráni 33km total: 3, men : 3, women: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 3 [html] [pdf]
44km (muži, junioři) total: 50, men : 50, women: 0, junioři: 4, senioři: 20, masters muži: 16, veteráni: 10, ultraveteráni: 0 [html] [pdf]

result list 11km (žáci, hobby)

start ~ 14:30:35

00:33:43.394
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / hobby muži [251] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 26:41.6
2 2 / hobby muži [292] Lukáš Hubka 1981 CZE AxitDoldy 27:00.3 00:18.7
3 3 / hobby muži [250] Martin Brož 1979 CZE Zadní Třebaň 27:14.3 00:32.7
4 4 / hobby muži [257] Tomáš Král 1982 CZE Sám 28:40.1 01:58.5
5 1 / hobby ženy [254] Jiřina Klímová 1978 CZE BoKolobka tým Ostrava 30:09.2 03:27.6
6 5 / hobby muži [252] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 30:09.5 03:27.9
7 1 / žáci [301] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 31:29.5 04:47.9
8 6 / hobby muži [295] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 31:29.6 04:48.0
9 2 / hobby ženy [253] Pavla Trojancová 1987 CZE Zadní Třebaň 31:41.9 05:00.3
10 7 / hobby muži [293] Petr Bubák 1949 CZE Velké Poříčí 32:57.1 06:15.5
11 2 / žáci [302] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 33:18.3 06:36.7
12 8 / hobby muži [258] Karel Štein 1947 CZE Náchod 34:57.3 08:15.7
13 3 / žáci [306] Jan Pražák 2006 CZE Velké Poříčí 36:09.1 09:27.5
14 1 / žákyně [303] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 37:58.2 11:16.6
15 2 / žákyně [305] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 38:53.1 12:11.5
16 3 / žákyně [304] Anna Herciková 2009 CZE UNIKOSY 40:31.1 13:49.5
17 9 / hobby muži [255] Václav Pražák 2004 CZE Velké Poříčí 40:56.5 14:14.9
18 4 / žákyně [256] Monika Bílovská 2009 CZE Lipník n.B. 46:44.4 20:02.8

result list 33km (ženy)

start ~ 15:15:02

01:30:02.708
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:18:41.4 26:48.3 (1) 52:29.6 (1)
2 1 / masters ženy [103] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:19:56.3 01:14.9 26:49.5 (2) 53:03.5 (2)
3 1 / seniorky [109] Barbora Dvorská 1995 CZE KOBRA 01:20:24.9 01:43.5 26:50.3 (4) 53:31.6 (3)
4 2 / seniorky [102] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 01:20:34.0 01:52.6 26:51.1 (5) 53:32.1 (4)
5 2 / juniorky [104] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 01:21:49.4 03:08.0 26:50.1 (3) 54:18.8 (5)
6 3 / juniorky [108] Andrea Zbožková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 01:22:10.3 03:28.9 26:51.3 (6) 54:23.1 (6)
7 1 / veteránky [105] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:23:33.9 04:52.5 27:07.4 (8) 55:04.9 (7)
8 3 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 01:24:50.7 06:09.3 27:52.9 (9) 56:45.2 (9)
9 4 / seniorky [112] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 01:24:55.8 06:14.4 26:54.3 (7) 55:30.6 (8)
10 5 / seniorky [115] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 01:26:15.4 07:34.0 28:34.0 (11) 57:32.0 (11)
11 6 / seniorky [118] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 01:26:20.1 07:38.7 27:57.0 (10) 57:00.0 (10)
12 2 / masters ženy [107] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 01:28:04.0 09:22.6 28:42.4 (13) 58:20.8 (12)
13 3 / masters ženy [110] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing 01:28:40.6 09:59.2 28:37.8 (12) 58:49.3 (14)
14 7 / seniorky [116] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 01:28:55.9 10:14.5 28:58.6 (14) 58:42.3 (13)
15 8 / seniorky [114] Kristýna Šmeráková 1988 CZE UNIKOSY 01:31:30.0 12:48.6 29:14.7 (16) 01:00:15.3 (16)
16 4 / juniorky [111] Tereza Labská 2000 CZE SKK Lipenští draci 01:31:32.0 12:50.6 28:59.7 (15) 59:15.1 (15)
17 9 / seniorky [113] Dagmar Škabradová 1988 CZE UNIKOSY 01:34:04.2 15:22.8 30:08.2 (18) 01:02:04.7 (17)
18 1 / ultraveteránky [126] Hana Čermáková 1953 CZE KOSTKA Racing 01:34:05.0 15:23.6 30:07.8 (17) 01:02:04.9 (18)
19 10 / seniorky [117] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 01:35:31.0 16:49.6 30:38.8 (19) 01:02:59.6 (19)
20 2 / veteránky [125] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 01:40:53.3 22:11.9 32:50.0 (20) 01:06:30.3 (20)
21 11 / seniorky [259] Petra Kratochvílová 1987 CZE Ultima 01:42:42.6 24:01.2 33:00.6 (21) 01:07:09.9 (21)
22 5 / juniorky [121] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 01:44:05.6 25:24.2 33:34.5 (23) 01:08:52.2 (24)
23 3 / veteránky [124] Miroslava Soukupová 1961 CZE Ultima Praha 01:44:51.3 26:09.9 33:35.4 (24) 01:07:59.8 (22)
24 6 / juniorky [123] Petra Kubitová 2000 CZE UNIKOSY 01:46:40.8 27:59.4 33:27.4 (22) 01:08:44.0 (23)
24 (-1) 12 / seniorky [119] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing
DNS / masters ženy [122] Šárka Plachá 1971 CZE Bez pedálů

result list 22km (kadeti, kadetky)

start ~ 15:15:02

00:56:53.55
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kadeti [201] Matyáš Roman 2002 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 56:47.9 26:49.2 (1)
2 2 / kadeti [202] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 56:59.2 00:11.3 27:57.7 (2)

result list ultraveteráni 33km

start ~ 15:15:02

01:23:20.5
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / ultraveteráni [32] Jiří Jirák 1955 CZE Koloběžci Pardubice 01:22:09.7 26:54.5 (2) 54:19.7 (1)
2 2 / ultraveteráni [33] Jiri Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 01:22:36.4 00:26.7 26:52.6 (1) 54:24.3 (2)
3 3 / ultraveteráni [34] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 01:25:15.4 03:05.7 27:53.1 (3) 56:45.1 (3)

result list 44km (muži, junioři)

start ~ 15:30:00

01:42:42.595
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:29:09.2 21:45.6 (1) 43:38.8 (2) 01:06:16.7 (2)
2 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 01:29:13.8 00:04.6 21:48.8 (2) 43:36.6 (1) 01:06:14.7 (1)
3 1 / junioři [3] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 01:30:47.8 01:38.6 22:11.2 (3) 45:35.6 (5) 01:08:25.1 (3)
4 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 01:31:08.9 01:59.7 22:17.5 (4) 45:35.4 (4) 01:08:26.2 (4)
5 4 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 01:31:38.9 02:29.7 22:19.4 (5) 45:36.7 (6) 01:08:27.7 (5)
6 1 / masters muži [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 01:32:03.3 02:54.1 22:21.9 (6) 45:34.4 (3) 01:08:39.0 (6)
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:35:39.5 06:30.3 23:08.2 (8) 47:02.4 (7) 01:11:11.9 (7)
8 2 / junioři [24] Miloš Pavel junior 2001 CZE Bez Pedálů 01:36:15.0 07:05.8 22:53.4 (7) 47:19.7 (8) 01:11:36.3 (8)
9 3 / masters muži [7] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:36:41.8 07:32.6 23:13.9 (9) 47:19.9 (9) 01:11:38.0 (9)
10 4 / masters muži [9] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 01:36:58.7 07:49.5 23:18.7 (13) 47:21.1 (10) 01:12:13.5 (11)
11 5 / senioři [37] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 01:37:03.5 07:54.3 23:16.7 (11) 47:22.6 (11) 01:12:13.0 (10)
12 6 / senioři [10] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 01:37:28.3 08:19.1 23:14.2 (10) 48:17.4 (12) 01:13:06.3 (13)
13 5 / masters muži [29] Jan Fous 1975 CZE CHRTI Holoubkov 01:37:44.9 08:35.7 23:18.1 (12) 48:20.4 (14) 01:13:07.7 (14)
14 7 / senioři [11] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 01:37:55.6 08:46.4 23:42.0 (15) 48:18.6 (13) 01:13:06.3 (12)
15 8 / senioři [21] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 01:39:06.3 09:57.1 23:45.2 (17) 48:22.1 (16) 01:13:42.0 (17)
16 9 / senioři [16] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 01:39:14.8 10:05.6 23:44.9 (16) 48:26.0 (17) 01:13:21.8 (15)
17 6 / masters muži [12] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:39:23.7 10:14.5 23:41.8 (14) 48:21.3 (15) 01:13:34.2 (16)
18 10 / senioři [30] Josef Kvita 1989 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:39:50.4 10:41.2 23:52.6 (18) 49:30.6 (20) 01:14:50.3 (20)
19 7 / masters muži [13] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 01:39:56.8 10:47.6 24:02.8 (20) 49:28.2 (18) 01:14:48.0 (18)
20 8 / masters muži [44] Přemysl Švajda 1976 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:40:19.1 11:09.9 23:54.4 (19) 49:32.3 (21) 01:14:51.8 (21)
21 9 / masters muži [48] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 01:41:06.6 11:57.4 24:06.8 (21) 49:29.3 (19) 01:14:48.8 (19)
22 11 / senioři [25] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 01:42:40.9 13:31.7 24:38.8 (24) 50:20.5 (23) 01:16:16.8 (22)
23 10 / masters muži [19] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 01:43:23.9 14:14.7 24:38.9 (25) 50:21.1 (24) 01:16:46.3 (23)
24 12 / senioři [41] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 01:44:18.2 15:09.0 24:43.6 (27) 50:19.7 (22) 01:17:41.6 (25)
25 1 / veteráni [50] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 01:44:30.7 15:21.5 24:43.2 (26) 51:15.0 (28) 01:17:55.0 (28)
26 11 / masters muži [43] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů 01:44:45.8 15:36.6 24:38.4 (23) 50:57.1 (25) 01:17:47.2 (27)
27 2 / veteráni [18] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 01:44:58.8 15:49.6 24:52.1 (29) 50:57.6 (26) 01:17:46.2 (26)
28 3 / junioři [27] Lukáš Bílovský 2001 CZE SKK Lipenští draci 01:45:00.4 15:51.2 24:27.5 (22) 50:57.8 (27) 01:17:41.1 (24)
29 13 / senioři [39] Aleš Kopecký 1995 CZE Cyklosport Sobotka 01:46:58.0 17:48.8 24:51.2 (28) 51:37.3 (29) 01:19:25.5 (29)
30 14 / senioři [45] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 01:47:08.8 17:59.6 25:15.3 (30) 52:05.1 (30) 01:20:01.8 (30)
31 15 / senioři [63] Ladislav Rudolf 1979 CZE CHRTI Holoubkov 01:47:12.3 18:03.1 25:26.0 (31) 52:30.5 (31) 01:20:27.6 (32)
32 3 / veteráni [17] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:47:28.0 18:18.8 26:02.5 (34) 53:01.0 (33) 01:20:18.0 (31)
33 12 / masters muži [28] Miloš PAVEL st. 1972 CZE Bez Pedálů 01:47:44.4 18:35.2 26:03.4 (35) 53:01.1 (34) 01:20:31.6 (34)
34 13 / masters muži [20] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 01:47:46.4 18:37.2 26:02.2 (33) 53:00.4 (32) 01:20:32.0 (35)
35 4 / veteráni [23] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 01:47:46.5 18:37.3 25:27.7 (32) 53:01.3 (35) 01:20:30.0 (33)
36 16 / senioři [42] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 01:53:29.1 24:19.9 27:28.9 (39) 56:35.2 (39) 01:24:58.6 (37)
37 14 / masters muži [47] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 01:54:36.4 25:27.2 27:18.7 (38) 56:27.2 (38) 01:25:35.5 (39)
38 17 / senioři [294] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 01:55:00.4 25:51.2 26:42.6 (37) 55:11.2 (36) 01:24:04.4 (36)
39 5 / veteráni [22] Jiří Zajíček 1961 CZE CHRTI Holoubkov 01:55:51.5 26:42.3 28:09.0 (41) 56:36.3 (40) 01:25:30.3 (38)
40 6 / veteráni [38] Petr Janák 1966 CZE CHRTI Holoubkov 01:56:52.1 27:42.9 26:18.7 (36) 56:11.9 (37) 01:25:51.0 (40)
41 18 / senioři [40] Petr Fürbach 1983 CZE COCONi 01:57:43.9 28:34.7 28:13.9 (42) 57:45.8 (42) 01:27:41.3 (41)
42 7 / veteráni [26] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 01:59:58.6 30:49.4 27:50.9 (40) 56:40.8 (41) 01:27:41.4 (42)
43 (-1) 4 / junioři [35] Lukáš Raška 2001 CZE 1KK Lipník n.B. 01:32:11.4 29:07.4 (43) 01:00:34.8 (43) 01:32:11.4 (43)
44 (-1) 19 / senioři [46] Jan Rožec 1981 CZE JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří 01:34:13.5 30:24.5 (44) 01:02:19.4 (44) 01:34:13.5 (44)
45 (-1) 20 / senioři [36] Ľuboš Uličný 1985 SVK Lipenští draci 01:37:51.3 31:35.5 (45) 01:04:41.0 (45) 01:37:51.3 (45)
46 (-1) 8 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 01:48:36.9 36:39.2 (47) 01:13:12.8 (46) 01:48:36.9 (46)
47 (-1) 9 / veteráni [53] Luděk Kolář 1964 CZE SKO Oslavany 01:55:31.6 35:13.5 (46) 01:13:14.8 (47) 01:55:31.6 (47)
48 (-1) 10 / veteráni [49] Otakar Kozak 1961 CZE UNIKOSY 02:00:26.1 37:48.5 (48) 01:20:10.3 (48) 02:00:26.1 (48)
DNS / masters muži [51] Jiří Ulč 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou
DNS / masters muži [31] Radek Kislinger 1977 CZE JAFIDUTO 1984