2018-05-12 Náchod
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni
|
celkem: 32 , women: 25, seniorky: 13, masters ženy: 3, men : 7, ultraveteráni: 4, juniorky: 5, kadeti: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 14:38:01
, 2005 a starší
,
přihlášeno: 32 participants
(
7 of men,
25 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
juniorky | 101 | Šefcová Kateřina | CZE | 2000 | KOSTKA Racing | Police Nad Metují |
juniorky | 102 | Morávková Anet | CZE | 2001 | KOSTKA Racing | Hronov 4 |
seniorky | 104 | Legátová Alena | CZE | 1996 | KOBRA | Moravská Třebová |
juniorky | 105 | Zbožková Andrea | CZE | 2001 | TŘista60 | Lipník Nad Bečvou |
seniorky | 106 | Bouda Klára | CZE | 1991 | KK Tachov | Zbiroh |
veteránky | 107 | Šefcová Eva | CZE | 1964 | KOSTKA Racing | Rtyně V Podkrkonoší |
seniorky | 108 | Rainová Gabriela | CZE | 1988 | CHRTI Holoubkov | HOLOUBKOV |
seniorky | 109 | Bucňáková Blanka | CZE | 1983 | BKG | Brno |
veteránky | 110 | Košvancová Jarmila | CZE | 1964 | CHRTI Holoubkov | Holoubkov |
masters ženy | 111 | fišerová Martina | CZE | 1977 | Tsunami | Praha |
seniorky | 113 | Dvorská Barbora | CZE | 1995 | KOBRA | Semice |
seniorky | 114 | Killarová Denisa | CZE | 1996 | KOSTKA Racing | Výprachtice |
juniorky | 115 | Labská Tereza | CZE | 2000 | Lipnik Dragons | Lipník nad Bečvou |
seniorky | 116 | Škabradová Dagmar | CZE | 1988 | UNIKOSY | Beroun |
seniorky | 118 | Fetterova Edita | CZE | 1979 | COCONi | Praha |
juniorky | 121 | Fořtová Petra | CZE | 2002 | Tj Sokol Kunvald | Písek |
seniorky | 122 | Klepáčová Martina | CZE | 1988 | UNIKOSY | Hradištko |
seniorky | 123 | Kobylková Tereza | CZE | 1984 | BKG | Břeclav 6 |
seniorky | 124 | Legátová Petra | CZE | 1999 | Lipenští draci | Staré Město 234 |
masters ženy | 125 | Peštová Markéta | CZE | 1975 | PSP KK Plzeň | Plzeň |
ultraveteránky | 126 | Pluháčková Běla | CZE | 1958 | ULTIMA KLAP TEAM | Srubec |
masters ženy | 127 | Podešvová Karla | CZE | 1977 | BKG | Třebíč |
seniorky | 128 | Solověvová Jana | CZE | 1980 | Ultima K.lap Team | Praha 8 |
seniorky | 129 | Trojancová Pavla | CZE | 1987 | COCONi | Zadní Třebaň |
veteránky | 130 | Lišková Ivana | CZE | 1960 | ULTIMA KLAP TEAM | 141 00 Praha 4 |
ultraveteráni | 131 | Flaška Jiří | CZE | 1951 | KOSTKA Racing | Náchod |
ultraveteráni | 132 | Hromádko Jan | CZE | 1954 | UNIKOSY | Praha |
ultraveteráni | 133 | Jaromír Odvárka | CZE | 1955 | Ultima K. Lap Team | Praha 10 |
ultraveteráni | 134 | Jirák Jiří | CZE | 1955 | Pardubice | Pardubice |
kadeti | 135 | Hercik Jakub | CZE | 2003 | UNIKOSY | Říčany |
kadeti | 136 | Kubík Mikuláš | CZE | 2004 | PSP KK Plzen | Plzeň |
kadeti | 137 | Libscher Petr | CZE | 2005 | BoKolobka tým Ostrava | Děhylov |