S koloběžkou pro zdraví

2015-05-30 Náchod [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Předžáci total: 10, men : 6, women: 4, Muži: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
Žáci 1 total: 14, men : 5, women: 9, Muži: 5, Ženy: 9 [html] [pdf]
Hobby závod total: 54, men : 34, women: 20, Muži: 34, Ženy: 20 [html] [pdf]
Kadeti total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 2 total: 10, men : 6, women: 4, Muži: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]

start list Odrážedla

start ~ 13:04:08 , 2009 and younger , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women) 200m

category # name state year team
Ženy [542] Faltová Eliška CZE 2011 Praha 6
Muži [502] Kadlec Matyáš CZE 2014 PSP KK Plzen
Ženy [504] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Muži [535] Krtička Adam CZE 2012 šachový klub Nové Město nad Metují
Muži [563] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
Muži [545] Voltr Max CZE 2012 Náchod

start list Předžáci

start ~ 13:04:16 , 2009 and younger , registered: 10 participants ( 6 of men, 4 of women) 200m (ročník 2009 a ml. lze jet i na odrážedlech

category # name state year team
Ženy [593] Bílovská Monika CZE 2009 Lipník n.B.
Muži [571] Felkl Filip CZE 2009 Náchod
Muži [573] Hencl Tomáš CZE 2009 Náchod
Muži [553] Horváth Vítek CZE 2009 Náchod
Ženy [503] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Muži [580] Liskovský Váša CZE 2009 Police n. Metují
Muži [538] Popovňák Milan CZE 2009 ZŠ Náchod - Plhov
Muži [558] Snášel Mikuláš CZE 2010 Velké Poříčí
Ženy [530] Tylšová Sylvie CZE 2009 Červený Kostelec
Ženy [544] Voltr Emma CZE 2009 Náchod

start list Žáci 1

start ~ 13:14:34 , 2006 - 2008 , registered: 14 participants ( 5 of men, 9 of women) 500m (ročníky 2006 - 2008)

category # name state year team
Ženy [578] Balner Laura CZE 2007 Opava
Ženy [561] Barrow Tina CZE 2007 Klub Koloběhu Lipník n.B.
Ženy [531] Brumlichová Dorota CZE 2008 Egzoti
Ženy [543] Faltová Veronika CZE 2007 Praha 6
Muži [591] Khromey Oleksandr CZE 2008 Praha
Muži [540] Klápště Matyáš CZE 2008 Oloumouc
Ženy [559] Kožešníková Anna CZE 2007 Náchod
Ženy [590] Lesyuk Sofie CZE 2006 Červený Kostelec
Muži [568] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
Ženy [556] Morávková Michaela CZE 2006 Velký Dřevíč
Muži [592] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [537] Staňková Anežka CZE 2006
Ženy [505] Šnoblová Marie CZE 2007 sixteen
Muži [575] Vancl Vojtěch CZE 2008 Náchod

start list Hobby závod

start ~ 13:30:55 , all years of born , registered: 54 participants ( 34 of men, 20 of women) 17 km

category # name state year team
Muži [512] Andrýsek Petr CZE 2001 KOSTKA Racing
Muži [554] Bakeš Jiří CZE 1962 KOSTKA RACING
Muži [507] Balcar Adam CZE 1978 Koloběžky Nové Město nad Metují
Muži [550] Balner Martin CZE 1974 Opava
Muži [513] Bejcek Jiri GER 1954 Woltersdorf bei Erkner
Ženy [594] Bílovská Gabriela CZE 1974 Lipník n.B.
Ženy [501] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Muži [514] Cenek Jáchym CZE 2002 KOSTKA Racing
Muži [534] Čermák Miroslav CZE 1976 tatry.cz
Muži [24] dvořák miloš CZE 1969 praha 3
Ženy [557] Feistová Hana CZE 1998 Jiskra Jaroměř
Muži [582] Frána Martin CZE 1984 Hydrometra
Muži [583] Frána Tomáš CZE 1989 Hydrometra
Ženy [515] Haack Evelyn GER 1961 Berlin
Muži [508] Hanuš Jaromír CZE 1970 MC Metuje
Muži [76] Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
Muži [517] Horčička Tomáš CZE 2002 KOSTKA Racing
Muži [600] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [509] Ilovičný Miroslav SVK 1967 Myjava
Muži [518] Jirka Pavel CZE 1969 Borová
Muži [519] Kábrt Radim CZE 1971 KŘP Královehradeckého kraje
Ženy [539] Klápšťová Lenka CZE 1974 Oloumouc
Muži [555] Končický Vladislav CZE 1958 Atletika Chrudim
Muži [510] Kostelecký Martin CZE 1997 Hronov
Muži [577] Kylar Milan CZE 1964 Lanškroun
Muži [585] Lipavský Věroslav CZE 1952
Muži [569] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [570] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [511] Mašek Stanislav CZE 1974 Náchod
Muži [520] Medek Filip CZE 1997 KOSTKA Racing
Muži [521] Medek Jakub CZE 2002 KOSTKA Racing
Muži [560] Medek René CZE 1974 Jeseník
Ženy [566] Mílová Jana CZE 1972 Sportvisio
Muži [547] Moravec Jakub CZE 1999 JM Team Letohrad
Ženy [579] Pavlová Alena CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [541] Pivcová Milena CZE 1947 Náchod
Muži [522] Plšek Jiří CZE 1970 Dolany
Ženy [523] Poulíková Tereza CZE 1997 KOSTKA Racing
Ženy [524] Rejtharová Lenka CZE 1988 jonny team
Ženy [548] Režňáková Hana CZE 1970 Šumperk
Ženy [588] Ringelová Johana CZE 1991 Ostudě čelem
Ženy [549] Řezníčková Iveta CZE 1988
Muži [584] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
Muži [525] Stolín Honza CZE 1983 SK hasičů KHk
Muži [526] Strouhal Tomáš CZE 1974 KOSTKA Racing
Ženy [587] Středová Eva CZE 1991 Run4run
Muži [586] Šedivý Petr CZE 1990 www.testado.cz
Ženy [565] Teichmanová Radka CZE 1993 Slacklinegentleman
Muži [564] Trakal Matěj CZE 1987 Slacklinegentleman
Ženy [529] Tylšová Renáta CZE 1979 Sokol Náchod
Ženy [528] Tylšová Zuzana CZE 1999 Červený Kostelec
Ženy [576] Vanclová Hana CZE 1975 Náchod
Ženy [562] Vítová Eva CZE 1975 SK Nové Město nad Metují
Muži [527] Vrbovský Benjamin CZE 2002 KOSTKA Racing

start list Kadeti

start ~ 13:32:18 , 2000 - 2002 , registered: 3 participants ( 3 of men, 0 of women) 3km (ročníky 2000 - 2002)

category # name state year team
Muži [567] Míl Marek CZE 2002 Apache Loko Trutnov
Muži [546] Moravec Jan CZE 2002 JM Team Letohrad
Muži [536] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují - Spy

start list Žáci 2

start ~ 13:43:25 , 2003 - 2005 , registered: 10 participants ( 6 of men, 4 of women) 1km (ročníky 2003 - 2005)

category # name state year team
Ženy [595] Balner Linda CZE 2005 Opava
Muži [552] Braha Lukáš CZE 2004 Náchod
Muži [532] Brumlich Tadeáš CZE 2005 Egzoti
Ženy [533] Dvořáčková Natálie CZE 2004 Česká Skalice
Muži [572] Hencl Petr CZE 2006 Náchod
Muži [551] Kuchyňa Tomáš CZE 2004 Týniště nad Orlicí
Muži [581] Liskovský Petr CZE 2004
Ženy [589] Nocarová Aneta CZE 2003 Červený Kostelec
Muži [506] Šnobl Vlastimil CZE 2005 sixteen
Ženy [574] Vanclová Ema CZE 2005 Náchod