Silniční závod v rámci přeboru HZSČR a PČR

2019-09-13 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 28, men : 28, women: 0, M1: 15, M2: 13, Z1: 0 [html] [pdf]
závod veteránů total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 10:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M1 [70] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz/HZS Pardubice 02:29:24.7
2 1 / M2 [16] Martin Kříž 1973 CZE PČR 02:29:34.4 00:09.7
3 2 / M1 [57] Petr Oravec 1993 CZE HZS Bystřice pod Hostýnem 02:29:46.5 00:21.8
4 3 / M1 [67] Petr Velička 1986 CZE SK HZSMSK 02:29:55.1 00:30.4
5 4 / M1 [74] Pavel Kubín 1981 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:30:44.0 01:19.3
6 5 / M1 [56] lukas krpec 1979 CZE kozlovice 02:30:45.9 01:21.2
7 2 / M2 [4] Štěpán Karban 1971 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:31:02.2 01:37.5
8 3 / M2 [3] Radim Kábrt 1971 CZE KŘP Královehradeckého kraje 02:38:50.8 09:26.1
9 6 / M1 [61] David Schön 1990 CZE Praha 02:42:08.4 12:43.7
10 7 / M1 [75] Petr Malinský 1995 CZE HZS Vrchlabí 02:44:27.9 15:03.2
11 8 / M1 [71] Martin Krhut 1980 CZE Ostrava - Stará Bělá 02:44:54.7 15:30.0
12 4 / M2 [13] Vladimír Vysocký 1958 CZE Zábřeh 02:44:57.1 15:32.4
13 5 / M2 [10] Petr Teslík 1976 CZE SK HZSMSK 02:44:57.8 15:33.1
14 6 / M2 [2] Leopold Hejneš 1976 CZE Ostrava Stará Bělá 02:45:48.2 16:23.5
15 9 / M1 [66] Václav Tyleček 1985 CZE SK HZSMSK 02:47:36.2 18:11.5
16 7 / M2 [5] Richard Koreček 1976 CZE Hradec Králové 02:47:43.5 18:18.8
17 10 / M1 [76] Radim Návrat 1982 CZE Cykloservex-Duratec 02:47:51.4 18:26.7
18 11 / M1 [51] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 02:47:58.4 18:33.7
19 8 / M2 [8] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:48:07.9 18:43.2
20 9 / M2 [6] Robert Koudelka 1975 CZE HZSMSK 02:48:13.8 18:49.1
21 10 / M2 [15] Pavel Bílý 1972 CZE Čenkov 02:48:30.2 19:05.5
22 12 / M1 [64] Jiří Štábl 1986 CZE HZS Zábřeh na Moravě 02:51:11.4 21:46.7
23 13 / M1 [65] Martin Štábl 1986 CZE HZS Svitavy 02:51:15.9 21:51.2
24 11 / M2 [14] Stanislav Zmatlík 1978 CZE Hzs Trutnov 03:00:42.7 31:18.0
25 12 / M2 [1] Josef Hanek 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 03:21:26.0 52:01.3
25 14 / M1 [55] Jan Kratochvíl 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 03:21:26.0 52:01.3
27 15 / M1 [59] David Pouč 1979 CZE SK hasičů KHk 03:21:28.0 52:03.3
DNF / M2 [9] Karel Machotka 1973 CZE HZS Moravskoslezského kraje

result list závod veteránů

start ~ 10:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [12] Jiří VRBA 1950 CZE Hasič v.v. SDH PIVÍN 02:55:06.7
2 2 / Muži [20] Ivan Lattenberg 1943 CZE Brno 02:55:11.0 00:04.3