maraton

mtb

results

SP Hronov

2022-09-14 Hronov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 10 , men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 2 , men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 14 , men : 14, women: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 6 , men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 17 , men : 17, women: 0, Junioři: 0, Muži: 5, Masters I: 6, Masters II: 6 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 17 , men : 13, women: 4, Kadeti: 6, Příchozí: 6, Veterans: 1, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 11 , men : 11, women: 0, Žáci II: 11, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 2 , men : 0, women: 2, Žáci II: 0, Žákyně II: 2 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:38:27

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 508 ] Matouš Šípek 2017 CZE Exprescz Tufo team Kolín splits
2 2 / kluci [ 509 ] Adam Valášek 2017 CZE All Blacks Hronov splits
3 3 / kluci [ 517 ] Lubor Vaněk 2017 CZE Cykloklub Jičín splits
4 4 / kluci [ 518 ] Jakub Horák 2017 CZE splits
5 5 / kluci [ 502 ] Wojciech Grzelak 2018 POL Sport Team Kudowa Zdrój splits
6 6 / kluci [ 506 ] Ondřej Podlešák 2017 CZE Pítrs Bikes splits
7 7 / kluci [ 515 ] Erik Běhal 2019 CZE Rickys bike splits
8 8 / kluci [ 504 ] Antonín May 2018 CZE Rtyně splits
9 9 / kluci [ 507 ] Jiří Růžička 2019 CZE Vysoká Srbská splits
10 10 / kluci [ 503 ] Vojtěch Jakube 2018 CZE Bezděkov Nad Metují splits

result list Holky do 5 let

start ~ 16:38:27

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2
1 1 / holky [ 510 ] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM splits
{2} 2 / holky [ 511 ] Nela Renfusová 2017 CZE Bystré, Stárkov

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:46:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 621 ] Matyáš Cinke 2015 CZE .. 01:23.0 00:24.8 (1) splits
2 2 / kluci [ 604 ] David David 2015 CZE Litíč 01:30.6 00:07.6 00:27.3 (2) splits
3 3 / kluci [ 608 ] Jan Kotrnec 2015 CZE Pitrs Bikes 01:34.6 00:11.6 00:30.2 (3) splits
4 4 / kluci [ 610 ] Jan Marel 2016 CZE SILVINI R2 Sport team 01:36.4 00:13.4 00:32.4 (4) splits
5 5 / kluci [ 612 ] Ondřej Plný 2015 CZE MTB Trilogy 01:40.3 00:17.3 00:40.2 (6) splits
6 6 / kluci [ 603 ] Michal Čada 2015 CZE Police Nad Metují 01:48.2 00:25.2 00:42.0 (7) splits
7 7 / kluci [ 606 ] Piotr Grzelak 2016 POL Kudowa Zdrój 01:49.5 00:26.5 00:40.2 (5) splits
8 8 / kluci [ 607 ] Jan Hotárek 2015 CZE Pítrs bikes 01:56.1 00:33.1 00:43.7 (10) splits
9 9 / kluci [ 622 ] Antonín Krmaš 2015 CZE TOTR cycling team 01:57.2 00:34.2 00:44.0 (11) splits
10 10 / kluci [ 605 ] Miky Diblík 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 02:03.0 00:40.0 00:56.7 (15) splits
11 11 / kluci [ 613 ] Jakub Schejbal 2015 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 02:06.1 00:43.1 00:53.0 (14) splits
12 12 / kluci [ 602 ] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 02:13.4 00:50.4 00:43.6 (9) splits
13 13 / kluci [ 609 ] Rudolf Kysela 2016 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 02:20.2 00:57.2 00:47.5 (12) splits
14 14 / kluci [ 623 ] Mikuláš Krmaš 2016 CZE TOTR cycling team 02:30.4 01:07.4 00:50.8 (13) splits
15 15 / kluci [ 611 ] Sebastian Novotný 2016 CZE TOTR Cycling Team 02:38.2 01:15.2 00:42.2 (8) splits

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:47:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 616 ] Gabriela Nosálová 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 01:26.8 00:22.7 (1) splits
2 2 / holky [ 617 ] Valerie Novotná 2016 CZE TOTR Cycling Team 01:33.1 00:06.3 00:26.4 (2) splits
3 3 / holky [ 614 ] Klára Antušková 2015 CZE QAYRON FACTORY RACING TEAM 01:35.1 00:08.3 00:28.9 (3) splits
4 4 / holky [ 620 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:56.9 00:30.1 00:31.7 (4) splits
DNS / holky [ 615 ] Laura Krusz 2016 POL KKW Walbrzych

result list Kluci 8-9 let

start ~ 16:58:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 703 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 01:42.3 00:19.0 (1) splits
2 2 / kluci [ 708 ] Matouš Kubeček 2013 CZE S-Sport Hronov 01:46.9 00:04.6 00:21.1 (2) splits
3 3 / kluci [ 714 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Sobotka Sport Dobruška 02:21.3 00:39.0 00:22.5 (3) splits
4 4 / kluci [ 718 ] Michal Šípek 2014 CZE Express CZ Tufo team Kolín 02:40.2 00:57.9 00:26.8 (7) splits
5 5 / kluci [ 705 ] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 02:47.0 01:04.7 00:22.7 (4) splits
6 6 / kluci [ 729 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 03:03.3 01:21.0 00:28.0 (8) splits
7 7 / kluci [ 706 ] Filip Horáček 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 03:04.3 01:22.0 00:26.4 (6) splits
8 8 / kluci [ 720 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carlakupkolo.cz 03:06.9 01:24.6 00:26.3 (5) splits
9 9 / kluci [ 709 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:18.3 01:36.0 00:34.2 (10) splits
10 10 / kluci [ 710 ] Jiří Kysela 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 03:19.8 01:37.5 00:30.8 (9) splits
11 11 / kluci [ 711 ] Patrik Nosál 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 03:32.4 01:50.1 00:35.3 (11) splits
12 12 / kluci [ 712 ] Martin Podlešák 2013 CZE Pítrs Bikes 03:39.1 01:56.8 00:38.7 (14) splits
13 13 / kluci [ 719 ] Patrik Šolc 2014 CZE Police Nad Metují 03:50.0 02:07.7 00:36.9 (13) splits
14 14 / kluci [ 707 ] Václav Hovorka 2014 CZE TOTR CYCLING TEAM 03:54.8 02:12.5 00:44.1 (15) splits
15 15 / kluci [ 701 ] Sam Bednar 2014 CZE Nachod 04:42.7 03:00.4 00:51.3 (17) splits
16 16 / kluci [ 717 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 05:07.5 03:25.2 00:51.8 (18) splits
17 17 / kluci [ 702 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bike 05:50.0 04:07.7 00:36.2 (12) splits
DNF / kluci [ 716 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pítrs bikes team 00:49.0 (16)

result list Holky 8-9 let

start ~ 16:59:32

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 725 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 02:24.3 00:19.5 (1) splits
2 2 / holky [ 723 ] Lili Diblíková 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 02:56.9 00:32.6 00:22.4 (2) splits
3 3 / holky [ 722 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE SK Jánské Lázně 02:58.3 00:34.0 00:24.8 (4) splits
4 4 / holky [ 726 ] Tereza Kotrncová 2013 CZE Pitrs Bikes 03:47.4 01:23.1 00:28.8 (5) splits
5 5 / holky [ 727 ] Tereza Nosálová 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 03:49.8 01:25.5 00:24.4 (3) splits

result list Žáci I

start ~ 17:13:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 815 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pítrs bikes team 14:32.8 02:42.5 (1) 08:38.7 (1) splits
2 2 / kluci [ 808 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 14:42.3 00:09.5 02:52.5 (4) 08:50.4 (3) splits
3 3 / kluci [ 814 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 15:04.0 00:31.2 02:46.7 (2) 08:43.1 (2) splits
4 4 / kluci [ 805 ] Jan Horáček 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 16:13.5 01:40.7 02:49.1 (3) 09:35.7 (4) splits
5 5 / kluci [ 804 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Levit Loko Trutnov 16:43.1 02:10.3 03:03.8 (5) 09:56.4 (5) splits
6 6 / kluci [ 812 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 17:02.2 02:29.4 03:11.7 (6) 10:09.1 (6) splits
7 7 / kluci [ 807 ] Jakub Charousek 2011 CZE Cykloklub Jičín 17:15.6 02:42.8 03:11.9 (7) 10:09.6 (7) splits
8 8 / kluci [ 817 ] Ondřej Vít 2010 CZE Pitrs bike team 19:19.5 04:46.7 03:35.8 (8) 11:23.8 (8) splits
9 9 / kluci [ 811 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 19:55.0 05:22.2 03:38.6 (9) 11:49.2 (9) splits
10 10 / kluci [ 818 ] Jakub Vrabec 2010 CZE SKI Police 20:45.9 06:13.1 03:55.3 (10) 12:31.2 (10) splits
11 11 / kluci [ 809 ] Jakub Kovář 2012 CZE Pítrs bikes 21:41.6 07:08.8 04:09.3 (11) 12:41.4 (11) splits
{12} 12 / kluci [ 802 ] Jakub Bouček 2012 CZE PITRS BIKES TEAM
13 (-1) 13 / kluci [ 801 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 16:25.0 04:31.8 (12) 16:25.0 (12)
14 (-1) 14 / kluci [ 810 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 17:01.6 04:56.9 (13) 17:01.6 (13)

result list Žákyně I

start ~ 17:14:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 821 ] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 17:34.0 03:00.3 (1) 10:02.2 (1) splits
2 2 / holky [ 822 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Levit Loko Trutnov 18:02.5 00:28.5 03:38.2 (2) 10:57.0 (2) splits
3 3 / holky [ 824 ] Klára Petířová 2010 CZE Cyklo Klub Jičín 23:06.2 05:32.2 03:48.8 (3) 13:10.1 (3) splits
4 4 / holky [ 823 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Levit LOKO Trutnov 23:22.0 05:48.0 03:50.6 (4) 13:52.2 (4) splits
5 5 / holky [ 820 ] Ema Beranová 2012 CZE Pítrs Bikes 23:48.3 06:14.3 04:17.4 (5) 14:12.0 (5) splits
6 (-1) 6 / holky [ 819 ] Anna Beranová 2011 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 15:50.3 04:17.9 (6) 15:50.3 (6)

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:40:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [ 301 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE HSK Cycling Team 45:25.2 02:17.0 (1) 16:47.8 (1) 31:43.7 (1) splits
2 2 / Muži [ 331 ] Pája Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 46:48.2 01:23.0 02:19.9 (2) 16:52.4 (2) 31:50.5 (2) splits
3 1 / Masters II [ 328 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 46:49.2 01:24.0 02:23.6 (3) 17:06.5 (3) 31:58.8 (3) splits
4 1 / Masters I [ 324 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 49:05.8 03:40.6 02:24.2 (4) 17:12.0 (4) 32:50.0 (4) splits
5 2 / Masters II [ 312 ] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 49:22.8 03:57.6 02:25.1 (5) 17:45.5 (6) 33:36.0 (5) splits
6 3 / Muži [ 307 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 49:50.6 04:25.4 02:30.5 (7) 17:41.0 (5) 33:37.0 (6) splits
7 3 / Masters II [ 303 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pítrs bikes team 50:28.6 05:03.4 02:28.0 (6) 17:53.7 (7) 33:55.0 (7) splits
8 2 / Masters I [ 313 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Walbrzych 51:30.9 06:05.7 02:31.6 (8) 18:53.9 (8) 35:07.1 (8) splits
9 4 / Muži [ 310 ] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs bikes team 53:05.8 07:40.6 02:53.9 (12) 19:06.6 (9) 36:14.6 (9) splits
10 3 / Masters I [ 329 ] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 53:47.4 08:22.2 02:49.8 (10) 19:31.5 (10) 37:10.2 (10) splits
11 4 / Masters I [ 318 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pítrs bikes team 54:05.9 08:40.7 03:07.9 (14) 20:09.9 (13) 37:12.7 (11) splits
12 4 / Masters II [ 330 ] Luboš Toman 1969 CZE CARLA. KUPKOLO.CZ 54:11.0 08:45.8 02:41.7 (9) 20:06.1 (12) 37:52.8 (13) splits
13 5 / Masters I [ 305 ] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 54:51.7 09:26.5 02:53.1 (11) 19:49.1 (11) 37:33.1 (12) splits
14 5 / Muži [ 327 ] Tomáš Jansa 2000 CZE Pítrs bikes team 57:38.9 12:13.7 02:58.1 (13) 20:22.2 (14) 38:45.9 (14) splits
15 5 / Masters II [ 319 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS BIKE TEAM 01:02:37.2 17:12.0 03:22.1 (15) 22:01.1 (15) 41:34.9 (15) splits
16 (-1) 6 / Masters II [ 306 ] Radek Felcman 1973 CZE Cykloklub Jičín 46:48.5 03:30.6 (16) 25:12.1 (16) 46:48.5 (16)
17 (-1) 6 / Masters I [ 314 ] Milan Kuk 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 48:22.5 03:40.3 (17) 25:17.4 (17) 48:22.5 (17)

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:42:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Kadeti [ 216 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 32:48.0 02:32.0 (2) 17:36.0 (1) splits
2 2 / Kadeti [ 205 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 34:46.1 01:58.1 02:36.0 (3) 18:38.1 (2) splits
3 1 / Příchozí [ 222 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 35:55.9 03:07.9 02:41.4 (5) 18:59.7 (3) splits
4 1 / Veterans [ 203 ] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 37:13.5 04:25.5 02:57.8 (9) 19:56.1 (4) splits
5 2 / Příchozí [ 213 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 37:40.6 04:52.6 02:55.8 (8) 20:06.7 (5) splits
6 3 / Kadeti [ 221 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 37:47.6 04:59.6 02:48.9 (7) 20:13.0 (6) splits
7 1 / Ženy [ 201 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 40:12.7 07:24.7 02:46.5 (6) 21:06.3 (8) splits
8 4 / Kadeti [ 220 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carlakupkolo.cz 40:26.3 07:38.3 02:25.2 (1) 20:25.1 (7) splits
9 5 / Kadeti [ 225 ] TadeÁŠ Povr 2007 CZE Cyklo klub Jičín 40:28.5 07:40.5 02:39.7 (4) 21:41.2 (10) splits
10 6 / Kadeti [ 212 ] Matěj Kubíček 2007 CZE HO Dvůr Králové n.L. 40:36.7 07:48.7 03:07.7 (10) 21:31.8 (9) splits
11 3 / Příchozí [ 211 ] Vladimir Kolisko 1980 CZE BK Náchod 42:17.9 09:29.9 03:13.9 (11) 22:35.7 (11) splits
12 4 / Příchozí [ 208 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 43:06.6 10:18.6 03:20.9 (12) 22:51.7 (12) splits
13 5 / Příchozí [ 204 ] Ondřej David 1987 CZE Litíč 43:44.7 10:56.7 03:53.1 (16) 22:53.2 (13) splits
14 1 / Kadetky [ 218 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 44:08.1 11:20.1 03:22.2 (13) 23:23.9 (14) splits
15 6 / Příchozí [ 215 ] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 48:15.1 15:27.1 03:38.1 (14) 25:23.1 (15) splits
16 2 / Ženy [ 219 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrsbikes 48:38.0 15:50.0 03:43.5 (15) 25:43.2 (16) splits
{17} 3 / Ženy [ 207 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV

result list Žáci II

start ~ 17:43:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Žáci II [ 111 ] Martin Rous 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 17:52.2 02:35.8 (1) splits
2 2 / Žáci II [ 101 ] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE CYKLOKLUB JIČÍN 18:19.8 00:27.6 02:42.4 (3) splits
3 3 / Žáci II [ 107 ] Sebastián Jon 2009 CZE Cykloklub Jičín 18:19.9 00:27.7 02:38.1 (2) splits
4 4 / Žáci II [ 113 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 19:57.3 02:05.1 02:52.7 (4) splits
5 5 / Žáci II [ 106 ] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 20:56.9 03:04.7 02:55.4 (6) splits
6 6 / Žáci II [ 108 ] Dawid Krusz 2009 POL KKW Walbrzych 21:03.1 03:10.9 03:03.5 (7) splits
7 7 / Žáci II [ 102 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 22:21.4 04:29.2 02:54.7 (5) splits
8 8 / Žáci II [ 109 ] Antonín Kyjonka 2008 CZE Cykloklub jičín 22:46.3 04:54.1 03:20.1 (9) splits
9 9 / Žáci II [ 112 ] Václav Rydlo 2008 CZE Pítrs Bikes 23:01.0 05:08.8 03:10.1 (8) splits
10 10 / Žáci II [ 119 ] Antonín Vlach 2009 CZE CYKLOKLUB JIČÍN 23:14.7 05:22.5 03:39.6 (11) splits
11 11 / Žáci II [ 114 ] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 26:30.3 08:38.1 03:27.7 (10) splits

result list Žákyně II

start ~ 17:43:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Žákyně II [ 116 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Levit LOKO Trutnov 22:39.6 03:01.3 (1) splits
2 2 / Žákyně II [ 115 ] Tereza Hotárková 2008 CZE Pítrs bikes 25:40.6 03:01.0 03:44.6 (2) splits