maraton

mtb

results

SP Teplice nad Metují

2022-09-21 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 10 , men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 13 , men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 7 , men : 0, women: 7, kluci: 0, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 18 , men : 18, women: 0, Junioři: 0, Muži: 4, Masters I: 6, Masters II: 8 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 19 , men : 12, women: 7, Kadeti: 6, Příchozí: 5, Veterans: 1, Kadetky: 1, Juniorky: 2, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 11 , men : 11, women: 0, Žáci II: 11, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 3 , men : 0, women: 3, Žáci II: 0, Žákyně II: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:36:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 508 ] Matouš Šípek 2017 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 01:31.6
2 2 / kluci [ 517 ] Lubor Vaněk 2017 CZE Cykloklub Jičín 01:36.9 00:05.3
3 3 / kluci [ 506 ] Ondřej Podlešák 2017 CZE Pítrs bikes team 01:41.6 00:10.0
4 4 / kluci [ 505 ] Michal Nývlt 2017 CZE TOTR CYCLING TEAM 01:44.3 00:12.7
5 5 / kluci [ 518 ] Jakub Horák 2017 CZE Úpice 01:59.3 00:27.7
6 6 / kluci [ 502 ] Wojciech Grzelak 2018 POL Sport Team Kudowa Zdrój 02:03.4 00:31.8
7 7 / kluci [ 509 ] Adam Valášek 2017 CZE All Blacks Hronov 02:18.6 00:47.0
8 8 / kluci [ 503 ] Vojtěch Jakube 2018 CZE TOTR Cycling Team 02:22.4 00:50.8
9 9 / kluci [ 507 ] Jiří Růžička 2019 CZE Vysoká Srbská 03:39.6 02:08.0
10 10 / kluci [ 515 ] Erik Běhal 2019 CZE Rickys bike 03:46.4 02:14.8

result list Holky do 5 let

start ~ 16:36:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 512 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE TOTR Cycling Team 01:54.3
2 2 / holky [ 516 ] Karolína Marková 2019 CZE INS BIKE TEAM 02:25.7 00:31.4
3 3 / holky [ 510 ] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 02:50.4 00:56.1
{4} 4 / holky [ 511 ] Nela Renfusová 2017 CZE Bystré, Stárkov

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:47:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 613 ] Jakub Schejbal 2015 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 02:48.7 01:24.0 (1) splits
2 2 / kluci [ 605 ] Miky Diblík 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 02:51.6 00:02.9 01:25.4 (2) splits
3 3 / kluci [ 608 ] Jan Kotrnec 2015 CZE Pítrs Bikes 03:02.0 00:13.3 01:28.6 (3) splits
4 4 / kluci [ 621 ] Matyáš Cinke 2015 CZE .. 03:02.8 00:14.1 01:29.5 (4) splits
5 5 / kluci [ 610 ] Jan Marel 2016 CZE SILVINI R2 Sport team 03:09.0 00:20.3 01:34.5 (6) splits
6 6 / kluci [ 604 ] David David 2015 CZE Litíč 03:12.3 00:23.6 01:30.8 (5) splits
7 7 / kluci [ 607 ] Jan Hotárek 2015 CZE Pítrs bikes team 03:22.1 00:33.4 01:38.5 (7) splits
8 8 / kluci [ 611 ] Sebastian Novotný 2016 CZE TOTR Cycling Team 03:29.7 00:41.0 01:43.0 (8) splits
9 9 / kluci [ 609 ] Rudolf Kysela 2016 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 03:46.2 00:57.5 01:50.9 (9) splits
10 10 / kluci [ 612 ] Ondřej Plný 2015 CZE Kupkolo.cz MTB Trilogy 03:46.8 00:58.1 02:05.1 (13) splits
11 11 / kluci [ 622 ] Antonín Krmaš 2015 CZE TOTR cycling team 03:49.2 01:00.5 01:52.8 (10) splits
12 12 / kluci [ 606 ] Piotr Grzelak 2016 POL Sport Team Kudowa Zdrój 03:59.1 01:10.4 02:04.3 (12) splits
13 13 / kluci [ 623 ] Mikuláš Krmaš 2016 CZE TOTR cycling team 04:10.3 01:21.6 02:03.7 (11) splits

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:47:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 616 ] Gabriela Nosálová 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 03:06.6 01:31.6 (1) splits
2 2 / holky [ 614 ] Klára Antušková 2015 CZE QAYRON FACTORY RACING TEAM 03:24.2 00:17.6 01:42.4 (4) splits
3 3 / holky [ 617 ] Valerie Novotná 2016 CZE TOTR Cycling Team 03:24.3 00:17.7 01:39.1 (2) splits
4 4 / holky [ 620 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 03:29.9 00:23.3 01:42.4 (3) splits

result list Kluci 8-9 let

start ~ 16:57:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 703 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 03:38.9 01:08.2 (1) 02:23.1 (1) splits
2 2 / kluci [ 708 ] Matouš Kubeček 2013 CZE S-Sport Hronov 03:44.6 00:05.7 01:14.3 (3) 02:27.6 (2) splits
3 3 / kluci [ 705 ] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 03:52.9 00:14.0 01:13.6 (2) 02:33.4 (3) splits
4 4 / kluci [ 714 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Cyklosport Sobotka Dobruška 04:08.5 00:29.6 01:17.5 (4) 02:41.8 (4) splits
5 5 / kluci [ 706 ] Filip Horáček 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 04:15.2 00:36.3 01:21.8 (5) 02:47.6 (5) splits
6 6 / kluci [ 718 ] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 04:16.1 00:37.2 01:23.7 (7) 02:50.6 (7) splits
7 7 / kluci [ 720 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:16.8 00:37.9 01:22.7 (6) 02:49.9 (6) splits
8 8 / kluci [ 729 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 04:21.5 00:42.6 01:24.3 (8) 02:53.0 (8) splits
9 9 / kluci [ 711 ] Patrik Nosál 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 04:26.0 00:47.1 01:34.0 (11) 03:03.3 (10) splits
10 10 / kluci [ 710 ] Jiří Kysela 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 04:34.6 00:55.7 01:37.3 (13) 03:05.7 (11) splits
11 11 / kluci [ 713 ] Vojtěch Raizer 2014 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 04:35.9 00:57.0 01:32.4 (10) 03:02.5 (9) splits
12 12 / kluci [ 707 ] Václav Hovorka 2014 CZE TOTR CYCLING TEAM 04:46.3 01:07.4 01:36.5 (12) 03:11.6 (13) splits
13 13 / kluci [ 719 ] Patrik Šolc 2014 CZE Police Nad Metují 04:49.0 01:10.1 01:31.7 (9) 03:10.2 (12) splits
14 14 / kluci [ 702 ] Martin Beran 2014 CZE Pítrs bikes team 04:50.4 01:11.5 01:41.2 (14) 03:15.3 (14) splits
15 15 / kluci [ 712 ] Martin Podlešák 2013 CZE Pítrs bikes team 05:05.6 01:26.7 01:53.2 (17) 03:27.1 (15) splits
16 16 / kluci [ 717 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 05:19.8 01:40.9 01:45.9 (15) 03:29.0 (16) splits
17 17 / kluci [ 716 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pítrs bikes team 05:32.3 01:53.4 01:49.6 (16) 03:37.5 (17) splits
18 18 / kluci [ 701 ] Sam Bednar 2014 CZE Nachod 05:33.2 01:54.3 01:59.7 (18) 03:40.0 (18) splits

result list Holky 8-9 let

start ~ 16:58:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 725 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 04:06.4 01:24.9 (1) 02:45.4 (1) splits
2 2 / holky [ 723 ] Lili Diblíková 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 04:16.1 00:09.7 01:28.7 (2) 02:52.4 (2) splits
3 3 / holky [ 722 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE SK Jánské Lázně 04:25.9 00:19.5 01:30.0 (3) 02:56.6 (3) splits
4 4 / holky [ 727 ] Tereza Nosálová 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 04:48.2 00:41.8 01:36.1 (5) 03:14.2 (5) splits
5 5 / holky [ 726 ] Tereza Kotrncová 2013 CZE Pítrs Bikes 04:50.0 00:43.6 01:32.0 (4) 03:08.6 (4) splits

result list Žáci I

start ~ 17:10:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 815 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pítrs bikes team 10:41.2
2 2 / kluci [ 808 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrs bikes team 10:48.2 00:07.0
3 3 / kluci [ 814 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 11:01.5 00:20.3
4 4 / kluci [ 805 ] Jan Horáček 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 11:26.1 00:44.9
5 5 / kluci [ 804 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Levit Loko Trutnov 12:30.4 01:49.2
6 6 / kluci [ 812 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 12:30.6 01:49.4
7 7 / kluci [ 807 ] Jakub Charousek 2011 CZE Cykloklub Jičín 12:54.4 02:13.2
8 8 / kluci [ 817 ] Ondřej Vít 2010 CZE Pítrs bikes team 13:02.1 02:20.9
8 8 / kluci [ 806 ] Ivan Hornych 2011 CZE Ski Police nad Metují 13:02.1 02:20.9
10 10 / kluci [ 811 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 13:30.3 02:49.1
11 11 / kluci [ 809 ] Jakub Kovář 2012 CZE Pítrs bikes team 14:15.5 03:34.3
12 12 / kluci [ 818 ] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 14:19.6 03:38.4
13 13 / kluci [ 802 ] Jakub Bouček 2012 CZE Pítrs bikes team 15:29.2 04:48.0
14 14 / kluci [ 813 ] Jakub Raizer 2012 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 15:49.4 05:08.2
15 15 / kluci [ 828 ] David Pavelka 2011 CZE Cykloklub Jičín 16:34.6 05:53.4
16 16 / kluci [ 801 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 16:57.5 06:16.3
17 17 / kluci [ 810 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 17:06.3 06:25.1
18 18 / kluci [ 803 ] Filip Duspiva 2011 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 18:04.2 07:23.0

result list Žákyně I

start ~ 17:11:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 821 ] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 12:34.4
2 2 / holky [ 822 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 12:36.2 00:01.8
3 3 / holky [ 823 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Levit LOKO Trutnov 13:58.6 01:24.2
4 4 / holky [ 826 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 14:00.7 01:26.3
5 5 / holky [ 819 ] Anna Beranová 2011 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 15:53.8 03:19.4
6 6 / holky [ 820 ] Ema Beranová 2012 CZE Pítrs bikes team 16:09.0 03:34.6
7 7 / holky [ 825 ] Simona Středová 2010 CZE Pítrs bikes team 18:52.3 06:17.9

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:37:37

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 323 ] Petr Adámek 1993 CZE Levit LOKO Trutnov 40:39.3 12:42.6 (2) 26:32.7 (1) splits
2 1 / Masters II [ 303 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pítrs bikes team 41:03.7 00:24.4 12:41.5 (1) 26:52.2 (2) splits
3 2 / Masters II [ 328 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 41:07.5 00:28.2 12:44.0 (3) 26:54.8 (3) splits
4 2 / Muži [ 331 ] Pája Jirásek 1992 CZE Pítrs bikes team 41:39.0 00:59.7 12:49.1 (4) 27:06.6 (4) splits
5 3 / Muži [ 307 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 42:30.9 01:51.6 13:17.7 (6) 27:40.6 (5) splits
6 1 / Masters I [ 324 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 43:38.7 02:59.4 13:16.6 (5) 28:12.8 (6) splits
7 4 / Muži [ 316 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 44:16.6 03:37.3 13:24.9 (7) 28:46.4 (7) splits
8 2 / Masters I [ 313 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Walbrzych 44:17.8 03:38.5 14:15.8 (9) 29:36.5 (10) splits
9 3 / Masters I [ 308 ] Miroslav Hornych 1980 CZE Ski Police nad Metují 44:55.7 04:16.4 14:14.7 (8) 29:16.1 (8) splits
10 3 / Masters II [ 312 ] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 45:03.3 04:24.0 14:23.9 (10) 29:33.7 (9) splits
11 4 / Masters II [ 332 ] Luboš Toman 1969 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 46:36.1 05:56.8 14:53.4 (12) 30:41.7 (12) splits
12 4 / Masters I [ 318 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pítrs bikes team 47:08.0 06:28.7 14:39.7 (11) 30:31.5 (11) splits
13 5 / Masters I [ 305 ] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 48:31.1 07:51.8 15:00.6 (13) 31:27.2 (13) splits
14 5 / Masters II [ 319 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS BIKE TEAM 49:45.9 09:06.6 15:38.7 (14) 32:19.0 (14) splits
15 6 / Masters II [ 333 ] Radek Šatný 1972 CZE Cyklo Tony 51:46.7 11:07.4 15:39.1 (15) 33:16.2 (15) splits
16 7 / Masters II [ 320 ] Martin Šupich 1977 CZE Pítrs bikes team 55:21.0 14:41.7 16:49.4 (16) 35:28.4 (16) splits
17 8 / Masters II [ 306 ] Radek Felcman 1973 CZE Cykloklub Jičín 57:33.5 16:54.2 17:25.1 (17) 37:08.4 (17) splits
18 6 / Masters I [ 314 ] Milan Kuk 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 01:00:39.7 20:00.4 18:24.6 (18) 38:20.3 (18) splits

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:40:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [ 216 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 28:01.2 13:36.5 (1) splits
2 2 / Kadeti [ 227 ] Dominik Kvitský 2007 CZE cykloklub jičín 28:43.4 00:42.2 13:44.9 (3) splits
3 3 / Kadeti [ 205 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 28:47.8 00:46.6 13:43.7 (2) splits
4 1 / Příchozí [ 222 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 30:52.7 02:51.5 14:31.3 (4) splits
5 1 / Veterans [ 203 ] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 31:37.1 03:35.9 15:07.5 (6) splits
6 4 / Kadeti [ 220 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 31:40.0 03:38.8 14:55.5 (5) splits
7 2 / Příchozí [ 213 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 31:59.1 03:57.9 15:11.5 (7) splits
8 5 / Kadeti [ 221 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 32:42.2 04:41.0 15:29.9 (8) splits
9 3 / Příchozí [ 211 ] Vladimir Kolisko 1980 CZE BK Náchod 35:13.0 07:11.8 16:42.2 (9) splits
10 1 / Ženy [ 201 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 35:46.0 07:44.8 16:52.8 (10) splits
11 6 / Kadeti [ 225 ] TadeÁŠ Povr 2007 CZE Cyklo klub Jičín 36:34.1 08:32.9 17:01.1 (11) splits
12 4 / Příchozí [ 204 ] Ondřej David 1987 CZE Litíč 37:05.4 09:04.2 17:27.8 (12) splits
13 2 / Ženy [ 219 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrs bikes team 38:38.4 10:37.2 18:25.8 (13) splits
14 3 / Ženy [ 207 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 39:18.7 11:17.5 18:58.2 (14) splits
15 5 / Příchozí [ 215 ] Filip Plný 1987 CZE Kupkolo.cz MTB Trilogy 39:54.9 11:53.7 19:07.6 (16) splits
16 1 / Juniorky [ 217 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pítrs bikes team 41:02.6 13:01.4 19:05.7 (15) splits
17 1 / Kadetky [ 210 ] Štěpánka Kohlová 2007 CZE S-Sport Hronov 41:52.3 13:51.1 19:28.1 (17) splits
18 2 / Juniorky [ 226 ] Eliška Hlízová 2005 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 50:04.2 22:03.0 23:56.9 (18) splits
19 4 / Ženy [ 202 ] Marta Beranová 1985 CZE kupkolo.cz 50:08.7 22:07.5 24:34.0 (19) splits

result list Žáci II

start ~ 17:43:36

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [ 111 ] Martin Rous 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 14:12.0
2 2 / Žáci II [ 107 ] Sebastián Jon 2009 CZE Cykloklub Jičín 14:13.8 00:01.8
3 3 / Žáci II [ 110 ] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 14:37.9 00:25.9
4 4 / Žáci II [ 106 ] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 16:07.4 01:55.4
5 5 / Žáci II [ 103 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-Sport Hronov 16:57.4 02:45.4
6 6 / Žáci II [ 118 ] Jaroslav Beran 2009 CZE Pítrs bikes team 17:23.1 03:11.1
7 7 / Žáci II [ 105 ] Oldřich Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 17:51.1 03:39.1
8 8 / Žáci II [ 119 ] Antonín Vlach 2009 CZE CYKLOKLUB JIČÍN 18:15.9 04:03.9
9 9 / Žáci II [ 114 ] Tomáš Vítek 2008 CZE Pítrs bikes team 18:41.1 04:29.1
10 10 / Žáci II [ 112 ] Václav Rydlo 2008 CZE Pítrs bikes team 19:36.9 05:24.9
11 11 / Žáci II [ 102 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 34:03.8 19:51.8

result list Žákyně II

start ~ 17:43:36

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [ 116 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Levit LOKO Trutnov 17:44.0
2 2 / Žákyně II [ 115 ] Tereza Hotárková 2008 CZE Pítrs bikes team 20:21.7 02:37.7
3 3 / Žákyně II [ 117 ] Nela Vrabcová 2008 CZE Ski Police Nad Metují 22:41.9 04:57.9