serie

mtb

results

Středeční pohár

2021-08-01 - 2021-12-31 Jestřebí hory 

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení hlavní kategorie total: 295, men : 227, women: 68, Kluci do 5: 10, Kluci 6-7: 35, Kluci 8-9: 29, Žáci I: 29, Žáci II: 24, Kadeti: 14, Junioři: 8, Muži: 16, Masters I: 19, Masters II: 32, Veterans: 11, Holky do 5: 13, Holky 6-7: 8, Holky 8-9: 10, Žákyně I: 17, Žákyně II: 7, Kadetky: 7, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení příchozí total: 41, men : 41, women: 0, Příchozí: 41 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení týmů total: 0, men : 0, women: 0, mix: 0 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení hlavní kategorie

start ~ 10:00:00

Kluci do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci do 5 350 Marel Jan Mareláci 70 70 70 70 70 70 70
2 Kluci do 5 298 Bursík Adam Bikehome 58 58 62 62 58 58 58
3 Kluci do 5 267 May Antonín Rtyně V Podkrkonoší 50 55 55 52 55
4 Kluci do 5 179 Valášek Adam All Blacks Hronov 55 62 62
5 Kluci do 5 117 Krmaš Mikuláš Hronov 55 62
6 Kluci do 5 62 Kazda Mikuláš Cykloklub Jičín 62
6 Kluci do 5 62 Tyle Kevin Bike trám Šp.Mlýn 62
8 Kluci do 5 58 Podlešák Ondřej Pitrs Bikes Team 58
9 Kluci do 5 52 Zákravský Matyáš S - Sport 52
10 Kluci do 5 48 Nývlt Lukas 48

Kluci 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 6-7 350 Hák Matyáš SK Janské Lázně 70 70 70 58 70 70
2 Kluci 6-7 307.1 Šípek Michal Expres Cz - Tufo Team Kolin 58 70 62 55 55 55 62
3 Kluci 6-7 307 Ulvr Tadeaš Carla.kupkolo.cz 55 62 48 62 70 58
4 Kluci 6-7 292 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín 52 55 55 52 62 62 58
5 Kluci 6-7 291 Novák Matyáš Pitrs Bikes Team 62 58 58 58 52 32 55
6 Kluci 6-7 238 Beran Martin Pitrs Bikes Team 39 38 50 44 40 52 52
7 Kluci 6-7 230 Raizer Vojtěch Kupkolo 42 38 46 48 46 48
7 Kluci 6-7 230 Cinke Matyáš Mx Enduro Úpice 48 40 46 48 38 48 40
9 Kluci 6-7 227 Kuk Tomáš Carla.kupkolo.cz 36 50 37 40 50 50
10 Kluci 6-7 226 Hovorka Václav Zábrodí 44 40 50 42 37 50
11 Kluci 6-7 214 Šimek Lukáš S-sport Hronov 40 39 39 42 46 40 46
12 Kluci 6-7 205 Doležal Matěj Náchod 37 38 44 44 42
13 Kluci 6-7 189 Pospíšil Vít Cykloklub Jičín 38 34 36 37 42 36
14 Kluci 6-7 181 Plný Ondřej mtb Trilogy 34 31 29 35 39 39 34
15 Kluci 6-7 178 Hotárek Jan Pitrs Bikes Team 35 35 34 35 39
16 Kluci 6-7 176 Synek Ondřej Mal-poric Adventure Team 36 32 33 35 34 38
17 Kluci 6-7 171 Lener Jakub Náchod 37 30 28 36 33 35
18 Kluci 6-7 169 Krmaš Antonín Hronov 44 32 30 32 31
18 Kluci 6-7 169 Čada Michal Redpoint-eleven Team 29 33 37 34 36
20 Kluci 6-7 154 Holubec Štěpán Spartak Vrchlabí 50 52 52
21 Kluci 6-7 119 Klečka Antonín Trutnov 42 39 38
22 Kluci 6-7 116 Sulzbacher Lucas Pitrs Bikes Team 27 27 30 32
23 Kluci 6-7 90 Drha Jakub Hotel Hubertus Špindl 46 44
24 Kluci 6-7 79 Schejbal Jakub Kocbeře 48 31
25 Kluci 6-7 70 Kuřátko Šimon S-sport Hronov 42 28
26 Kluci 6-7 64 Beneš Tobiáš Stárkov 31 33
27 Kluci 6-7 46 Kazda Matěj Cykloklub Jičín 46
28 Kluci 6-7 44 Jansky Jakub Ádr team 44
29 Kluci 6-7 37 David David Litíč 37
30 Kluci 6-7 36 Skala Václav Ski Police 36
31 Kluci 6-7 35 Hanuš Ondřej Mx and bike Březina 35
32 Kluci 6-7 34 Martin Matyáš Kah Sport Vrchlabí 34
33 Kluci 6-7 33 Bárta Václav Úpice 33
33 Kluci 6-7 33 Plný Ondřej mtb Trilogy 33
35 Kluci 6-7 31 Tyle Tadeáš Bike trám Šp.Mlýn 31

Kluci 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 8-9 350 Holubec Kryštof Spartak Vrchlabí 62 70 70 70 70 70
2 Kluci 8-9 326 Bohuňovský Hynek Cykloklub Jičín 70 62 58 62 62 62 70
3 Kluci 8-9 294 Sychrovský Petr Aerotec Sport Team 58 58 62 58 58
4 Kluci 8-9 269 Prokop Matěj S-sport Hronov 52 42 55 52 50 52 58
5 Kluci 8-9 268 Budina Daniel Cykloklub Jičín 40 50 50 55 58 55
6 Kluci 8-9 264 Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 44 52 52 46 52 62
7 Kluci 8-9 254 Kovář Jakub Pitrs Bikes Team 48 44 55 55 52
8 Kluci 8-9 238 Ryšavý Jonáš Val 50 46 48 40 48 46
9 Kluci 8-9 228 Trvalec David Hořické Kolonožky 48 46 42 42 42 50
10 Kluci 8-9 220 Staněk Ondřej Termyt Byke Team 46 39 40 46 40 48
10 Kluci 8-9 220 Kubeček Matouš Červený Kostelec 50 37 37 38 48 42 42
12 Kluci 8-9 208 Horáček Filip APACHE Loko Trutnov 39 33 38 44 39 46 40
13 Kluci 8-9 205 Raizer Jakub Kupkolo 35 39 39 44 44 39
14 Kluci 8-9 195 Bouček Jakub Pitrs Bikes Team 44 36 38 39 38
15 Kluci 8-9 174 Podlešák Martin Pitrs Bikes Team 35 32 33 37 37
16 Kluci 8-9 158 Zejfart Jakub North Bike Junior Team 55 55 48
17 Kluci 8-9 118 Petřík Jan S-Sport Hronov 40 38 40
18 Kluci 8-9 113 Tuček Matěj Pitrs Bikes Team 34 35 44
19 Kluci 8-9 70 Drha Jan Hotel Hubertus Špindl 36 34
20 Kluci 8-9 69 Malík Jan Žďár Nad Metují 31 38
21 Kluci 8-9 50 Žilák František Rock Machine Cyklomax enduro team 50
22 Kluci 8-9 42 Snopek Václav Cykloklub Jičín 42
23 Kluci 8-9 38 Plecháč Jáchym Bakako Nová Paka 38
24 Kluci 8-9 37 Beneš Matyáš Stárkov 37
24 Kluci 8-9 37 Prouza Ondřej Bohdašín 37
26 Kluci 8-9 36 Mrůzek Matouš Spartak Vrchlabí 36
27 Kluci 8-9 34 Freivald Michael Bohdašín 34
28 Kluci 8-9 33 Nývlt Mickey Červený Kostelec 33
29 Kluci 8-9 32 Faifer Daniel 32

Žáci I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci I 342 Rous Martin Unikovo Mtb Team 70 62 70 70 70 62
2 Žáci I 334 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 70 62 70 62 62 62 70
3 Žáci I 290 Sulzbacher Vojtěch Pitrs Bikes Team 58 58 58 58 58 58 58
4 Žáci I 282 Kohoutek Adam Pitrs Bikes Team 62 55 55 55 55 55 55
5 Žáci I 260 Jon Sebastián Spartak Vrchlabí 52 52 52 52 52 52
6 Žáci I 248 Suchánek Adrian S-sport Hronov 48 48 50 50 50 50 48
7 Žáci I 244 Horáček Jan APACHE Loko Trutnov 50 42 48 48 48 50
8 Žáci I 224 Hamáček Matěj Apache Loko Trutnov 52 40 40 42 38 44 46
9 Žáci I 222 Krusz Dawid KKW Nexelo Walbrzych 44 44 44 44 46
10 Žáci I 208 Beran Jaroslav Pitrs Bikes Team 36 38 46 46 38 40
11 Žáci I 198 Moravec Matouš Pitrs Bikes Team 38 37 48 37 38
12 Žáci I 192 Kulveit Šimon Carla.Kupkolo.cz 42 32 36 39 36 35 39
13 Žáci I 186 Holan Matěj Carla.kupkolo.cz 34 33 37 40 42
14 Žáci I 176 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 39 33 32 38 31 34
15 Žáci I 175 Hornych Olda Ski Police nad Metují 50 42 39 44
16 Žáci I 174 Vrabec Jakub Ski Police Nad Metují 30 31 40 35 33 35
17 Žáci I 170 Bernard Lukáš S-sport Hronov 40 31 34 32 31 33
18 Žáci I 122 Tyle Christian Bike Team Špindlerův Mlýn 46 34 42
19 Žáci I 115 Novak Vojtech Bike Team Špindlerův Mlýn 37 39 39
20 Žáci I 108 Moravec Šimon Pitrs Bikes Team 39 32 37
21 Žáci I 104 Hornych Ivan Spartak Police nad Metují 35 35 34
22 Žáci I 102 Skala Karel Ski Police 30 42 30
23 Žáci I 86 Rušikvas Eduard Bike Team Špindlerův Mlýn 46 40
24 Žáci I 72 Vít Ondřej Pitrs Bikes Team 36 36
25 Žáci I 55 Polášek Daniel Bakako Nová Paka 55
26 Žáci I 46 Paar Adam Hovrch Nové Město Nad Metují 46
27 Žáci I 44 Mrůzek Šimon Spartak Vrchlabí 44
28 Žáci I 33 Kordík Šimon Cykloklub Jičín 33
29 Žáci I 29 Grosspitsch Michal Hořičky 29

Žáci II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci II 350 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín 70 70 70 70 70
2 Žáci II 314 Frencl Dominik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 58 62 62 62 58
3 Žáci II 289 Ulvr Adam Carla.kupkolo.cz 62 62 55 50 52 55 55
4 Žáci II 269 Vik Samuel S-sport Hronov 58 52 50 52 55 52 50
5 Žáci II 248 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín 50 52 48 48 50 46
6 Žáci II 243 Svoboda Marcel Unikovo Mtb Team 55 48 44 46 46 48
7 Žáci II 242 Papoušek Adam Bike Freaks Holice 48 46 46 50 44 52
8 Žáci II 240 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín 62 58 58 62
9 Žáci II 225 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 55 46 40 40 42 42
10 Žáci II 224 Šretr Michal S-sport Hronov 50 44 44 42 44
11 Žáci II 209 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 52 39 37 37 39 42
12 Žáci II 203 Hanuš Lukáš S-sport Hronov 48 38 38 39 38 40
13 Žáci II 194 Vítek Tomáš Pitrs Bikes Team 46 37 35 35 36 36 39
14 Žáci II 183 Rydlo Václav Pitrs Bikes Team 36 36 36 35 37 38
15 Žáci II 155 Bednařík Jan Hronov 58 42 55
16 Žáci II 115 Hendrich Daniel Maximus Bike Freaks Holice 38 39 38
17 Žáci II 106 Rieger Marek Carla.kupkolo.cz 58 48
18 Žáci II 84 Kubíček Matěj HO Dvůr Králové n.L. 40 44
19 Žáci II 81 Skandera Matyas Sa Špindlerův Mlýn 42 39
20 Žáci II 77 Moravec Vojtěch bike ŠPM 37 40
21 Žáci II 76 železov Josef žádný 42 34
22 Žáci II 70 Janovský Tomáš Ms Bike Academy Racing 70
23 Žáci II 44 Lukáš Matěj Hvězda Pardubice 44
24 Žáci II 40 Wereszczynski Kacper Mieroszow 40

Kadeti

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadeti 350 Pivnička Jakub Pivnicka.cz 62 70 70 70 70 70
2 Kadeti 322 Saidl Filip Pitrs Bikes Team 70 70 62 62 58
3 Kadeti 299 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín 52 55 58 62 62 62
4 Kadeti 272 Kulveit Tobiáš Carla.kupkolo.cz 48 55 52 52 48 58 55
5 Kadeti 266 Pešina Jan Redpoint-eleven Team 46 52 58 55 55
6 Kadeti 163 Polák Jan Cykloklub Jičín 50 55 58
7 Kadeti 62 Janoušek Tomáš Cyklobendl 62
8 Kadeti 58 Jansa Mikuláš Cykloteam Mxm Hulín 58
8 Kadeti 58 Matoulek Jiří Trutnov 58
10 Kadeti 55 Bajer Jan Bakako Nová Paka 55
11 Kadeti 52 Ticháček Petr Apache Loko Trutnov 52
12 Kadeti 50 Telecký Adam Česká Třebová 50
13 Kadeti 44 Sluka Šimon Wce Cycling Team 44
14 Kadeti 42 Polášek Antonín Bakako Nová Paka 42

Junioři

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Junioři 350 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70 70 70 70 70
2 Junioři 310 Svoboda Marian Unikovo Mtb Team 70 62 58 58 62
3 Junioři 285 Mertlík Michal Apache Loko Trutnov 55 62 55 55 58
4 Junioři 128 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 70 58
5 Junioři 124 Petr Michal INS BIKE TEAM 62 62
6 Junioři 62 Kubec Jakub Ceská Skalice 62
6 Junioři 62 Kraus Lukáš Carla.kupkolo.cz 62
8 Junioři 52 Kulda Radim Trutnov 52

Muži

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Muži 350 Štolfa Štěpán Hsk Cycling Team 70 70 70 70 70 70
2 Muži 299 Jirásek Pavel Pitrs Bikes Team 55 62 62 55 62 58
3 Muži 248 Morávek Roman Velocoachcz 70 58 58 62
4 Muži 120 Adámek Petr Apache LOKO Trutnov 58 62
5 Muži 110 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 55 55
5 Muži 110 Jansa Radek Pitrs Bikes Team 58 52
7 Muži 102 Kadlec Petr JKF Jaroměř 52 50
8 Muži 62 Vlček Sebastian Cykloklub Jičín 62
8 Muži 62 Elčkner Lukáš Jaroslav Kulhavým Cycling Team 62
10 Muži 58 Sádlo Dominik Sk Nové Město Nad Metují 58
11 Muži 52 Ther Jan MONDRAKER Racing team 52
11 Muži 52 Jansa Tomáš PITRS BIKES TEAM 52
13 Muži 50 Zetek Matyas Čvk Pardubice 50
14 Muži 48 Štěpán Martin Konopro 48
15 Muži 46 Górecki Aleš Praha 46
16 Muži 44 Šindler Radek Trutnov 44

Masters I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters I 334 Čáp Lukáš Hsk Cycling Team 70 62 62 70 58 70
2 Masters I 330 Drejsl Lukáš Mondraker Racing Team 58 70 70 70 62
3 Masters I 288 Martin Jiří Náchod 52 62 55 58 55 58
4 Masters I 282 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 55 58 62 52 55
5 Masters I 70 Berger Tomáš kupkolo.cz/HZS Pardubice 70
6 Masters I 62 Šilar Jakub BIKESTRIKE - TREK 62
6 Masters I 62 Josef Bako Kupkolo.cz 62
8 Masters I 58 Lecnar Jaruch Pitrs Bikes Team 58
8 Masters I 58 Brendl Tomáš STS Chvojkovice Brod 58
10 Masters I 55 Vít Jan Suchovršice 55
11 Masters I 52 Matějka Petr Dtj Hrachoviště 52
11 Masters I 52 Vítek Petr Spinning HK 52
13 Masters I 50 Záliš Jiří Pitrs Bikes Team 50
14 Masters I 48 Volhejn Ondřej Dtj Hrachoviště 48
15 Masters I 46 Mádr Karel Kola Rtyně 46
16 Masters I 44 Prokop Jaroslav Pro Music Prolog Bike 44
17 Masters I 42 Horálek Jiří Hradec Králové 42
18 Masters I 40 Paulů Roman Dolní Branná 40
19 Masters I 39 Michl Jakub No Excuse 39

Masters II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters II 350 Sulzbacher Petr Pitrs Bikes Team 62 62 70 70 70 70 70
2 Masters II 306 Pinkava Petr Silvini R2 sport 58 58 62 62 62 62
3 Masters II 267 Sulzbacher Tomáš Pitrs Bikes Team 48 52 50 55 52 58
4 Masters II 253 Pivnička Luděk Pivnicka.cz 46 50 42 52 50 55
5 Masters II 244 Winter Tomáš Bp Lumen 46 50 48 44 50 46 50
6 Masters II 236 Čermák Jan S - Sport Hronov 44 46 46 48 52
7 Masters II 231 Šupich Martin Pitrs Bikes Team 40 55 48 44 44
8 Masters II 230 Kordík Petr Cykloklub Jičín 52 58 58 62
9 Masters II 213 Novak Libor Bike Team Špindlerův Mlýn 38 42 39 46 48
10 Masters II 211 Hornych Véna Kupkolo Mtbtrilogy.cz 39 44 42 42 44
11 Masters II 198 Šimek Aleš Jilemnice 34 37 40 40 39 42
12 Masters II 195 Krátký Martin Bike Freaks Holice 36 39 37 39 40 40
13 Masters II 168 Balcar Aleš Tj Sokol Nové Město Nad Metují 55 58 55
14 Masters II 128 Šťastný Roman Rock Machine Cyklomax 70 58
15 Masters II 88 Šatný Radek Cyklo Tony 40 48
16 Masters II 84 Cupal Jakub Praha 4 38 46
17 Masters II 70 Martin Jan Kah Sport Vrchlabí 70
18 Masters II 55 Žilák František Rock Machine Cyklomax enduro team 55
18 Masters II 55 Kopecký Lukáš Prestige Cycling Team 55
20 Masters II 52 Kučera Tomáš Mondraker Racing Team 52
20 Masters II 52 Štolfa Martin Ski Police Nad Metují 52
22 Masters II 50 Kubec Jiří Cyklo Tony 50
23 Masters II 48 Mráz Vít Ins Atelier Náchod 48
24 Masters II 44 Lhotský Luděk Ema 44
25 Masters II 42 Truhlář Jan Hsk Cycling Team 42
25 Masters II 42 Karajanis Petr Niko on bike 42
27 Masters II 40 Bruckner Radek Brumar Mtb 40
28 Masters II 39 Štěpán Jan Kono Pro S.r.o. 39
29 Masters II 38 Kohoutek Petr Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 38
30 Masters II 37 Řezníček Jan Čpp 37
31 Masters II 36 Kocourek Roman Icekram 36
32 Masters II 35 Koller Ladislav Heřmánkovice 35

Veterans

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Veterans 350 Čada Tomas Redpoint-eleven Team 70 70 70 70 70
2 Veterans 256 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 70 62 62 62
3 Veterans 113 Kulda Roman Trutnov 55 58
4 Veterans 62 Čipera Radek Ski Radvanice 62
5 Veterans 58 Moravek Aleš Ins Ateliér Náchod 58
6 Veterans 55 Mojzis Libor Ceska Skalice 55
7 Veterans 52 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz 52
8 Veterans 50 Suchomel Otto Rtyně V Podkrkonoší 50
9 Veterans 48 Šimo Pavelkolar Kolarna Team 48
10 Veterans 46 Adámek Tomáš Čpp 46
11 Veterans 44 Pfeifer Jiří Cyklo Tony 44

Holky do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky do 5 334 Krusz Laura KKW Nexelo Walbrzych 62 70 70 58 70 62
2 Holky do 5 326 Jörka Sofie Jsme Fitness Food Menu 70 62 70 62 62 62
3 Holky do 5 318 Třešňáková Viktorie Pitrs Bikes Team 55 58 62 70 58 70
4 Holky do 5 284 Marková Zuzana INS BIKE TEAM 55 58 58 55 55 58
5 Holky do 5 162 Klečková Lucie Trutnov 55 55 52
6 Holky do 5 58 Hurychová Barbora Praha 58
7 Holky do 5 52 Lenerová Adéla Náchod 52
7 Holky do 5 52 Martinová Madlen Kah Sport Vrchlabí 52
7 Holky do 5 52 Vernerová Adéla Pitrs Bikes Team 52
10 Holky do 5 50 Krušinová Nina An Bike Team Hořice 50
11 Holky do 5 48 Ficková Libuše Malé Svatoňovice 48
12 Holky do 5 46 Hurychová Tereza Praha 46
13 Holky do 5 44 Seinerová Šarlota Předklášteří 44

Holky 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 6-7 350 Nosálová Gabriela Unikovo Mtb Team 62 70 70 70 70 70
2 Holky 6-7 318 Hanušová Kristýna Ghost junior team 70 58 62 62 62 62
3 Holky 6-7 294 Staňková Barborka Termyt Byke Team 58 55 58 55 58 58 62
4 Holky 6-7 288 Antušková Klára Qayron Factory Racing Team 50 70 55 58 55
5 Holky 6-7 207 Melišíková Maja Běžecký klub Náchod 48 52 52 55
6 Holky 6-7 114 Zákravská Emma Hronov 62 52
7 Holky 6-7 55 Nývltová Rozárka Praha 55
8 Holky 6-7 52 Nývltová Johanka Praha 52

Holky 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 8-9 350 Bursíková Anna Bikehome 70 70 70 70 62 70 70
2 Holky 8-9 314 Wolfová Amalie Sa Špindlerův Mlýn 55 58 62 70 62 62
3 Holky 8-9 298 Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 58 62 62 58 58 55
4 Holky 8-9 288 Kráčmarová Michaela Apache Loko Trutnov 62 58 55 55 55 58
5 Holky 8-9 266 Beranová Ema Pitrs Bikes Team 55 52 52 52 55 52 52
6 Holky 8-9 192 Šrytrova Ema Pitrs Bikes Team 48 46 48 50
7 Holky 8-9 158 Bednaříková Aneta S Sport Hronov 50 50 58
8 Holky 8-9 148 Diblíková Lili Unikovo Mtb Team 48 50 50
9 Holky 8-9 146 Kotrncová Tereza Hlavňov 46 52 48
10 Holky 8-9 52 Krušinová Andělka Carla.kupkolo.cz 52

Žákyně I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně I 342 Kráčmarová Anna Apache Loko Trutnov 58 70 58 70 62 70 70
2 Žákyně I 307 Holanová Anežka Carla.kupkolo.cz 55 62 70 58 62
3 Žákyně I 288 Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 55 58 55 62 55 58
4 Žákyně I 266 Kornfeldová Amálie Apache Loko Trutnov 48 52 52 55 52 52 55
5 Žákyně I 252 Melišíková Viktorie Běžecký klub Náchod 50 50 50 50 50 52
6 Žákyně I 248 Machytková Natali Anna Bike Team Špindlerův Mlýn 70 58 58 62
7 Žákyně I 240 Jansová Lenka Pitrs Bikes Team 44 39 46 50 48 48 48
8 Žákyně I 226 Ryšavá Zuzana Val 44 44 48 46 44 44
9 Žákyně I 222 Středová Simona Pitrs Bikes Team 42 42 42 46 46 46
10 Žákyně I 169 křížová krystýna buff 62 52 55
11 Žákyně I 142 Kunčíkova Maja Vrchlabí 46 48 48
12 Žákyně I 80 Grosspitschová Vendula JKF Jaroměř 40 40
13 Žákyně I 70 Jirásková Ema Cyklostar Pirelli Trek 70
14 Žákyně I 62 Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 62
15 Žákyně I 52 Jansová Beáta Cykloteam Mxm Hulín 52
16 Žákyně I 50 Jánská Emily Ádr team 50
17 Žákyně I 46 Ziółkowska Natalia Wałbrzych 46

Žákyně II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně II 350 Krátká Zuzka Bike Freaks Holice 70 70 70 70 70 70
2 Žákyně II 293 Novakova Valerie Bike Team Špindlerův Mlýn 55 52 62 62 62
3 Žákyně II 276 Hotárková Tereza Pitrs Bikes Team 52 50 58 58 58
4 Žákyně II 186 Kuncikova Ella Bike klub Spindl 70 58 58
5 Žákyně II 124 Drhová Eva Hotel Hubertus Špindl 62 62
6 Žákyně II 117 Piechová Sofie Apache Loko Trutnov 55 62
7 Žákyně II 62 TrllovÁ Šárka Bakako Nová Paka 62

Kadetky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadetky 350 Nováková Karla Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 70 70 70 70 70
2 Kadetky 318 Sulzbacherová Martina Pitrs Bikes Team 70 62 62 62 62 62
3 Kadetky 294 Šretrová Lucie S-sport Hronov 58 58 62 58 58
4 Kadetky 163 Šulcová Adéla S-sport Hronov 50 55 58
5 Kadetky 62 Bezstarosti Nicol Bakako Nová Paka 62
6 Kadetky 55 Vítková Veronika Pitrs Bikes Team 55
7 Kadetky 52 Peterková Eliška Spartak Vrchlabí 52

Juniorky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach

Ženy

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Ženy 350 Fridrichová Lenka Ghost Team 70 70 70 70 70
2 Ženy 314 Teuberová Kateřina HSK cycling team 58 62 62 58 62 70
3 Ženy 298 Šretrová Lenka Pitrs Bikes Team 62 55 58 58 55 58 62
4 Ženy 275 Horáčková Zuzana APACHE Loko Trutnov 52 55 55 55 58
5 Ženy 194 Adámková Jana Apache Loko Trutnov 70 62 62
6 Ženy 58 Hurychová Klára Praha 58

result list bodové hodnocení příchozí

start ~ 10:00:00

Příchozí

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Příchozí 350 Frencl Martin MONDRAKER Racing team 70 70 70 70 70
2 Příchozí 318 Vít Jan Suchovršice 62 62 62 62 70
3 Příchozí 288 Cinke Robert Mx Enduro Úpice 46 52 52 58 58 58 62
4 Příchozí 265 Kačer Martin Červený Kostelec 40 50 48 50 55 52 58
5 Příchozí 203 Plný Filip MTB Trilogy 48 52 48 55
6 Příchozí 108 Gabrle Daniel Trutnov 58 50
7 Příchozí 107 Knytl Martin Kola Ledeč 52 55
8 Příchozí 70 Holec Jiří Cyklo Bendl Vysoké Mýto 70
9 Příchozí 62 Melichar Pavel Msk Motor Sport 62
9 Příchozí 62 Kleiner Petr REDPOINT-ELEVEN TEAM 62
11 Příchozí 58 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 58
11 Příchozí 58 Šitina Bohumil Apache Bike Team Úpice 58
13 Příchozí 55 Dostál Tomáš Vella Team 55
13 Příchozí 55 Čermák Jan S - Sport Hronov 55
13 Příchozí 55 Petr Jiří INS BIKE TEAM 55
13 Příchozí 55 Lauryn Radek REDPOINT-ELEVEN TEAM 55
17 Příchozí 52 Nehyba Michal Bikehome 52
17 Příchozí 52 David Ondřej Litíč 52
19 Příchozí 50 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 50
19 Příchozí 50 Žibřid Pavel INS BIKE Team 50
21 Příchozí 48 Grosspitsch Matěj Hořičky 48
21 Příchozí 48 Vašíček Roman Continental Adršpach 48
23 Příchozí 44 Efler Martin Bikehome 44
24 Příchozí 42 Kulda Radim Trutnov 42
25 Příchozí 39 Matoulek Jiří Trutnov 39
26 Příchozí 38 Jehlík Václav Kah Sport Vrchlabí 38
27 Příchozí 37 Jiránek Ondra Turnov 37
28 Příchozí 36 Vaněček Petr Semonice 36
29 Příchozí 35 Řezníček Radovan Speedservis 35
30 Příchozí 34 Prouza Ladislav Bikestars Vrchlabí 34
31 Příchozí 33 Vojtech Ales Cerveny Kostelec 33
32 Příchozí 32 Meier Jaroslav Tornádo Horní 32
33 Příchozí 31 Laštovička Antonín Kovo H.r. 31
34 Příchozí 30 Dušek Vilém Tj Jiskra Jaroměř 30
35 Příchozí 29 Hyan Jiří Hrádek Nad Nisou 29
36 Příchozí 28 Popelka Jaroslav Trutnov 28
37 Příchozí 27 Janáček Adam Opatovice nad Labem 27
38 Příchozí 26 Celba Petr Kola Rtyně 26
39 Příchozí 25 Jančík Ladislav jancik.biz 25
40 Příchozí 24 Šimek Martin Červený Kostelec 24
41 Příchozí 23 Böhm Lukáš Čpp 23

result list bodové hodnocení týmů

start ~ 10:00:00

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Matyáš Podzimek
Jáchym Bohuňovský
Hynek Bohuňovský
Richard Pospíšil
Rozárie Kazdová
Matěj Vaněk
Daniel Budina
Tadeáš Povr
Dominik Kvitský
Petr Kordík
Patrik Janďourek
Matyáš Felcman
Vít Pospíšil
Jan Polák
Sebastian Vlček
Matěj Kazda
Václav Snopek
Šimon Kordík
CYKLOKLUB JIčíN 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Petr Sulzbacher
Filip Saidl
Martina Sulzbacherová
Pavel Jirásek
Lenka Šretrová
Matyáš Novák
Vojtěch Sulzbacher
Adam Kohoutek
Tereza Hotárková
Tomáš Sulzbacher
Ema Beranová
Jakub Kovář
Lenka Jansová
Martin Beran
Martin Šupich
Simona Středová
Matouš Moravec
Jakub Bouček
Tomáš Vítek
Ema Šrytrova
Václav Rydlo
Jan Hotárek
Martin Podlešák
Lucas Sulzbacher
Matěj Tuček
Radek Jansa
Šimon Moravec
Ondřej Vít
Jaruch Lecnar
Veronika Vítková
Tomáš Jansa
Jiří Záliš
PITRS BIKES TEAM 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Anna Kráčmarová
Michaela Kráčmarová
Michal Mertlík
Zuzana Horáčková
Amálie Kornfeldová
Jan Horáček
Matěj Hamáček
Filip Horáček
Jana Adámková
Petr Adámek
Sofie Piechová
Petr Ticháček
APACHE LOKO TRUTNOV 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Tadeaš Ulvr
Anežka Holanová
Adam Ulvr
Tobiáš Kulveit
Jiří Koblasa
Tomáš Kuk
Šimon Kulveit
Matěj Holan
Milan Kuk
Jakub Skalický
Marek Rieger
Lukáš Kraus
Andělka Krušinová
Jiří Voňka
CARLA.KUPKOLO.CZ 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Lucie Šretrová
Matěj Prokop
Samuel Vik
Adrian Suchánek
Michal Šretr
Lukáš Šimek
Lukáš Hanuš
Lukáš Bernard
Adéla Šulcová
Jan Petřík
Šimon Kuřátko
S-SPORT HRONOV 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Gabriela Nosálová
Martin Rous
Marian Svoboda
Marcel Svoboda
Lili Diblíková
UNIKOVO MTB TEAM 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štěpán Štolfa
Lukáš Čáp
Kateřina Teuberová
Jan Truhlář
HSK CYCLING TEAM 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1052 Zuzka Krátká
Adam Papoušek
Martin Krátký
Daniel Maximus Hendrich
BIKE FREAKS HOLICE 0 154 193 192 197 154 162
9 mix 1043 Valerie Novakova
Natali Anna Machytková
Libor Novak
Christian Tyle
Vojtech Novak
Eduard Rušikvas
BIKE TEAM ŠPINDLERůV MLýN 0 176 249 97 245 166 110
10 mix 921 Valentina Trvalcová
Jakub Trvalec
David Trvalec
HOřICKé KOLONOžKY 147 156 149 150 149 0 170
11 mix 792 Karla Nováková
Dominik Frencl
JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 0 140 128 132 132 132 128
12 mix 785 Tomas Čada
Jan Pešina
Michal Čada
REDPOINT-ELEVEN TEAM 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Jiří Martin
Matěj Doležal
Jakub Lener
NáCHOD 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Jakub Pivnička
Luděk Pivnička
PIVNICKA.CZ 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Barborka Staňková
Ondřej Staněk
TERMYT BYKE TEAM 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Sebastián Jon
Štěpán Holubec
Eliška Peterková
Šimon Mrůzek
Matouš Mrůzek
SPARTAK VRCHLABí 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Jonáš Ryšavý
Zuzana Ryšavá
VAL 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Viktorie Melišíková
Maja Melišíková
BěžECKý KLUB NáCHOD 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Vojtěch Raizer
Jakub Raizer
KUPKOLO 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Piotr Krusz
Dawid Krusz
KKW NEXELO WALBRZYCH 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Anna Bursíková
BIKEHOME 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Amalie Wolfová
Matyas Skandera
SA ŠPINDLERůV MLýN 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Antonín Krmaš
Jan Bednařík
Emma Zákravská
HRONOV 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Lukáš Drejsl
Tomáš Kučera
Jan Ther
MONDRAKER RACING TEAM 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Olda Hornych
Jakub Vrabec
Martin Štolfa
SKI POLICE NAD METUJí 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Michal Šípek
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLIN 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Kryštof Holubec
SPARTAK VRCHLABí 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Matyáš Hák
SK JANSKé LáZNě 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Antonín Klečka
Roman Kulda
Jiří Matoulek
Radim Kulda
Radek Šindler
TRUTNOV 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Kristýna Hanušová
GHOST JUNIOR TEAM 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Petr Pinkava
SILVINI R2 SPORT 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Jakub Hák
JAROSLAV KULHAVý CYCLING TEAM 0 70 0 70 70 70 70
32 mix 350 Lenka Fridrichová
GHOST TEAM 0 70 70 70 70 70 0
34 mix 334 Tomáš Winter
BP LUMEN 46 50 48 44 50 46 50
35 mix 327 Matouš Kubeček
Mickey Nývlt
ČERVENý KOSTELEC 83 37 37 38 48 42 42
36 mix 308 Matyáš Cinke
MX ENDURO ÚPICE 48 40 46 48 38 48 40
37 mix 294 Petr Sychrovský
AEROTEC SPORT TEAM 58 58 62 58 58 0 0
38 mix 288 Klára Antušková
QAYRON FACTORY RACING TEAM 50 70 55 58 55 0 0
39 mix 284 Eva Drhová
Jakub Drha
Jan Drha
HOTEL HUBERTUS ŠPINDL 0 144 140 0 0 0 0
40 mix 276 Šárka TrllovÁ
Nicol Bezstarosti
Jan Bajer
Daniel Polášek
Antonín Polášek
Jáchym Plecháč
BAKAKO NOVá PAKA 276 0 0 0 0 0 0
41 mix 274 Ondřej Plný
Ondřej Plný
MTB TRILOGY 67 31 29 35 39 39 34
42 mix 263 Václav Hovorka
ZáBRODí 0 44 40 50 42 37 50
43 mix 248 Roman Morávek
VELOCOACHCZ 0 70 0 0 58 58 62
44 mix 244 Jaroslav Beran
PITRS BIKES TEAM 0 36 38 46 46 38 40
45 mix 236 Jan Čermák
S - SPORT HRONOV 0 44 46 46 0 48 52
46 mix 232 Aleš Šimek
JILEMNICE 34 37 40 0 40 39 42
47 mix 211 Véna Hornych
KUPKOLO MTBTRILOGY.CZ 0 39 44 0 42 42 44
47 mix 211 Klára Hurychová
Rozárka Nývltová
Johanka Nývltová
Aleš Górecki
PRAHA 211 0 0 0 0 0 0
49 mix 208 Ondřej Synek
MAL-PORIC ADVENTURE TEAM 0 36 32 33 35 34 38
50 mix 186 Ella Kuncikova
BIKE KLUB SPINDL 70 58 58 0 0 0 0
51 mix 182 Radek Šatný
Jiří Kubec
Jiří Pfeifer
CYKLO TONY 94 0 0 40 48 0 0
51 mix 182 Petr Kadlec
Vendula Grosspitschová
JKF JAROMěř 52 40 90 0 0 0 0
53 mix 169 krystýna křížová
BUFF 0 62 0 52 0 55 0
54 mix 168 Aleš Balcar
TJ SOKOL NOVé MěSTO NAD METUJí 0 55 58 55 0 0 0
55 mix 158 Jakub Zejfart
NORTH BIKE JUNIOR TEAM 55 55 48 0 0 0 0
55 mix 158 Aneta Bednaříková
S SPORT HRONOV 0 50 50 0 58 0 0
57 mix 146 Tereza Kotrncová
HLAVňOV 0 0 0 46 52 48 0
58 mix 142 Maja Kunčíkova
VRCHLABí 46 48 48 0 0 0 0
59 mix 138 Karel Skala
Václav Skala
SKI POLICE 0 0 66 0 42 30 0
60 mix 128 Roman Šťastný
ROCK MACHINE CYKLOMAX 70 0 0 58 0 0 0
61 mix 124 Michal Petr
INS BIKE TEAM 0 62 0 0 62 0 0
62 mix 110 Rafał Słonina
DECATHLON SZCZAWNO 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Mikuláš Jansa
Beáta Jansová
CYKLOTEAM MXM HULíN 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 105 František Žilák
František Žilák
ROCK MACHINE CYKLOMAX ENDURO TEAM 0 0 0 0 0 105 0
65 mix 104 Ivan Hornych
SPARTAK POLICE NAD METUJí 0 35 35 0 0 0 34
65 mix 104 Jan Martin
Matyáš Martin
KAH SPORT VRCHLABí 0 104 0 0 0 0 0
67 mix 101 Tobiáš Beneš
Matyáš Beneš
STáRKOV 0 0 0 68 33 0 0
68 mix 100 Petr Matějka
Ondřej Volhejn
DTJ HRACHOVIšTě 100 0 0 0 0 0 0
69 mix 94 Emily Jánská
Jakub Jansky
ÁDR TEAM 0 0 0 0 0 0 94
70 mix 84 Jakub Cupal
PRAHA 4 0 0 0 38 0 0 46
70 mix 84 Matěj Kubíček
HO DVůR KRáLOVé N.L. 0 0 0 0 40 0 44
72 mix 83 Tomáš Adámek
Jan Řezníček
ČPP 83 0 0 0 0 0 0
73 mix 79 Jakub Schejbal
KOCBEřE 0 48 31 0 0 0 0
74 mix 77 Vojtěch Moravec
BIKE ŠPM 0 0 0 37 0 40 0
75 mix 76 Josef železov
žáDNý 42 0 34 0 0 0 0
76 mix 71 Ondřej Prouza
Michael Freivald
BOHDAšíN 71 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Janovský
MS BIKE ACADEMY RACING 70 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Berger
KUPKOLO.CZ/HZS PARDUBICE 0 70 0 0 0 0 0
77 mix 70 Ema Jirásková
CYKLOSTAR PIRELLI TREK 70 0 0 0 0 0 0
80 mix 69 Jan Malík
ŽďáR NAD METUJí 0 31 0 0 0 38 0
81 mix 62 Radek Čipera
SKI RADVANICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Vanesa Bohánská
ROHOZEC AMULET TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Kubec
CESKá SKALICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Bako Josef
KUPKOLO.CZ 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Šilar
BIKESTRIKE - TREK 0 0 0 0 0 62 0
81 mix 62 Lukáš Elčkner
JAROSLAV KULHAVýM CYCLING TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Tomáš Janoušek
CYKLOBENDL 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Tomáš Brendl
STS CHVOJKOVICE BROD 0 0 0 58 0 0 0
88 mix 58 Aleš Moravek
INS ATELIéR NáCHOD 58 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Dominik Sádlo
SK NOVé MěSTO NAD METUJí 0 0 58 0 0 0 0
91 mix 55 Lukáš Kopecký
PRESTIGE CYCLING TEAM 55 0 0 0 0 0 0
91 mix 55 Libor Mojzis
CESKA SKALICE 0 0 55 0 0 0 0
91 mix 55 Jan Vít
SUCHOVRšICE 55 0 0 0 0 0 0
94 mix 52 Petr Vítek
SPINNING HK 0 0 0 52 0 0 0
95 mix 50 Otto Suchomel
RTYNě V PODKRKONOší 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Matyas Zetek
ČVK PARDUBICE 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Adam Telecký
ČESKá TřEBOVá 50 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Vít Mráz
INS ATELIER NáCHOD 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Martin Štěpán
KONOPRO 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Pavelkolar Šimo
KOLARNA TEAM 48 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Karel Mádr
KOLA RTYNě 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Adam Paar
HOVRCH NOVé MěSTO NAD METUJí 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Natalia Ziółkowska
WAłBRZYCH 0 46 0 0 0 0 0
104 mix 44 Šimon Sluka
WCE CYCLING TEAM 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Matěj Lukáš
HVěZDA PARDUBICE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Jaroslav Prokop
PRO MUSIC PROLOG BIKE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Luděk Lhotský
EMA 44 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Jiří Horálek
HRADEC KRáLOVé 42 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Petr Karajanis
NIKO ON BIKE 0 42 0 0 0 0 0
110 mix 40 Kacper Wereszczynski
MIEROSZOW 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 40 Roman Paulů
DOLNí BRANNá 40 0 0 0 0 0 0
110 mix 40 Radek Bruckner
BRUMAR MTB 40 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jan Štěpán
KONO PRO S.R.O. 39 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jakub Michl
NO EXCUSE 39 0 0 0 0 0 0
115 mix 38 Petr Kohoutek
INS ATELIER NÁCHOD - STARS VETERANS 38 0 0 0 0 0 0
116 mix 37 David David
LITíč 0 0 0 0 0 0 37
117 mix 36 Roman Kocourek
ICEKRAM 36 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ondřej Hanuš
MX AND BIKE BřEZINA 35 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ladislav Koller
HEřMáNKOVICE 35 0 0 0 0 0 0
120 mix 33 Václav Bárta
ÚPICE 0 33 0 0 0 0 0
121 mix 32 Daniel Faifer
32 0 0 0 0 0 0
122 mix 31 Tadeáš Tyle
BIKE TRáM ŠP.MLýN 0 0 0 0 31 0 0
123 mix 29 Michal Grosspitsch
HOřIčKY 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Matyáš Podzimek
Jáchym Bohuňovský
Hynek Bohuňovský
Richard Pospíšil
Rozárie Kazdová
Matěj Vaněk
Daniel Budina
Tadeáš Povr
Dominik Kvitský
Petr Kordík
Patrik Janďourek
Matyáš Felcman
Vít Pospíšil
Jan Polák
Sebastian Vlček
Matěj Kazda
Václav Snopek
Šimon Kordík
CYKLOKLUB JIčíN 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Petr Sulzbacher
Filip Saidl
Martina Sulzbacherová
Pavel Jirásek
Lenka Šretrová
Matyáš Novák
Vojtěch Sulzbacher
Adam Kohoutek
Tereza Hotárková
Tomáš Sulzbacher
Ema Beranová
Jakub Kovář
Lenka Jansová
Martin Beran
Martin Šupich
Simona Středová
Matouš Moravec
Jakub Bouček
Tomáš Vítek
Ema Šrytrova
Václav Rydlo
Jan Hotárek
Martin Podlešák
Lucas Sulzbacher
Matěj Tuček
Radek Jansa
Šimon Moravec
Ondřej Vít
Jaruch Lecnar
Veronika Vítková
Tomáš Jansa
Jiří Záliš
PITRS BIKES TEAM 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Anna Kráčmarová
Michaela Kráčmarová
Michal Mertlík
Zuzana Horáčková
Amálie Kornfeldová
Jan Horáček
Matěj Hamáček
Filip Horáček
Jana Adámková
Petr Adámek
Sofie Piechová
Petr Ticháček
APACHE LOKO TRUTNOV 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Tadeaš Ulvr
Anežka Holanová
Adam Ulvr
Tobiáš Kulveit
Jiří Koblasa
Tomáš Kuk
Šimon Kulveit
Matěj Holan
Milan Kuk
Jakub Skalický
Marek Rieger
Lukáš Kraus
Andělka Krušinová
Jiří Voňka
CARLA.KUPKOLO.CZ 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Lucie Šretrová
Matěj Prokop
Samuel Vik
Adrian Suchánek
Michal Šretr
Lukáš Šimek
Lukáš Hanuš
Lukáš Bernard
Adéla Šulcová
Jan Petřík
Šimon Kuřátko
S-SPORT HRONOV 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Gabriela Nosálová
Martin Rous
Marian Svoboda
Marcel Svoboda
Lili Diblíková
UNIKOVO MTB TEAM 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štěpán Štolfa
Lukáš Čáp
Kateřina Teuberová
Jan Truhlář
HSK CYCLING TEAM 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1052 Zuzka Krátká
Adam Papoušek
Martin Krátký
Daniel Maximus Hendrich
BIKE FREAKS HOLICE 0 154 193 192 197 154 162
9 mix 1043 Valerie Novakova
Natali Anna Machytková
Libor Novak
Christian Tyle
Vojtech Novak
Eduard Rušikvas
BIKE TEAM ŠPINDLERůV MLýN 0 176 249 97 245 166 110
10 mix 921 Valentina Trvalcová
Jakub Trvalec
David Trvalec
HOřICKé KOLONOžKY 147 156 149 150 149 0 170
11 mix 792 Karla Nováková
Dominik Frencl
JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 0 140 128 132 132 132 128
12 mix 785 Tomas Čada
Jan Pešina
Michal Čada
REDPOINT-ELEVEN TEAM 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Jiří Martin
Matěj Doležal
Jakub Lener
NáCHOD 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Jakub Pivnička
Luděk Pivnička
PIVNICKA.CZ 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Barborka Staňková
Ondřej Staněk
TERMYT BYKE TEAM 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Sebastián Jon
Štěpán Holubec
Eliška Peterková
Šimon Mrůzek
Matouš Mrůzek
SPARTAK VRCHLABí 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Jonáš Ryšavý
Zuzana Ryšavá
VAL 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Viktorie Melišíková
Maja Melišíková
BěžECKý KLUB NáCHOD 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Vojtěch Raizer
Jakub Raizer
KUPKOLO 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Piotr Krusz
Dawid Krusz
KKW NEXELO WALBRZYCH 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Anna Bursíková
BIKEHOME 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Amalie Wolfová
Matyas Skandera
SA ŠPINDLERůV MLýN 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Antonín Krmaš
Jan Bednařík
Emma Zákravská
HRONOV 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Lukáš Drejsl
Tomáš Kučera
Jan Ther
MONDRAKER RACING TEAM 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Olda Hornych
Jakub Vrabec
Martin Štolfa
SKI POLICE NAD METUJí 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Michal Šípek
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLIN 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Kryštof Holubec
SPARTAK VRCHLABí 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Matyáš Hák
SK JANSKé LáZNě 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Antonín Klečka
Roman Kulda
Jiří Matoulek
Radim Kulda
Radek Šindler
TRUTNOV 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Kristýna Hanušová
GHOST JUNIOR TEAM 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Petr Pinkava
SILVINI R2 SPORT 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Jakub Hák
JAROSLAV KULHAVý CYCLING TEAM 0 70 0 70 70 70 70
32 mix 350 Lenka Fridrichová
GHOST TEAM 0 70 70 70 70 70 0
34 mix 334 Tomáš Winter
BP LUMEN 46 50 48 44 50 46 50
35 mix 327 Matouš Kubeček
Mickey Nývlt
ČERVENý KOSTELEC 83 37 37 38 48 42 42
36 mix 308 Matyáš Cinke
MX ENDURO ÚPICE 48 40 46 48 38 48 40
37 mix 294 Petr Sychrovský
AEROTEC SPORT TEAM 58 58 62 58 58 0 0
38 mix 288 Klára Antušková
QAYRON FACTORY RACING TEAM 50 70 55 58 55 0 0
39 mix 284 Eva Drhová
Jakub Drha
Jan Drha
HOTEL HUBERTUS ŠPINDL 0 144 140 0 0 0 0
40 mix 276 Šárka TrllovÁ
Nicol Bezstarosti
Jan Bajer
Daniel Polášek
Antonín Polášek
Jáchym Plecháč
BAKAKO NOVá PAKA 276 0 0 0 0 0 0
41 mix 274 Ondřej Plný
Ondřej Plný
MTB TRILOGY 67 31 29 35 39 39 34
42 mix 263 Václav Hovorka
ZáBRODí 0 44 40 50 42 37 50
43 mix 248 Roman Morávek
VELOCOACHCZ 0 70 0 0 58 58 62
44 mix 244 Jaroslav Beran
PITRS BIKES TEAM 0 36 38 46 46 38 40
45 mix 236 Jan Čermák
S - SPORT HRONOV 0 44 46 46 0 48 52
46 mix 232 Aleš Šimek
JILEMNICE 34 37 40 0 40 39 42
47 mix 211 Véna Hornych
KUPKOLO MTBTRILOGY.CZ 0 39 44 0 42 42 44
47 mix 211 Klára Hurychová
Rozárka Nývltová
Johanka Nývltová
Aleš Górecki
PRAHA 211 0 0 0 0 0 0
49 mix 208 Ondřej Synek
MAL-PORIC ADVENTURE TEAM 0 36 32 33 35 34 38
50 mix 186 Ella Kuncikova
BIKE KLUB SPINDL 70 58 58 0 0 0 0
51 mix 182 Radek Šatný
Jiří Kubec
Jiří Pfeifer
CYKLO TONY 94 0 0 40 48 0 0
51 mix 182 Petr Kadlec
Vendula Grosspitschová
JKF JAROMěř 52 40 90 0 0 0 0
53 mix 169 krystýna křížová
BUFF 0 62 0 52 0 55 0
54 mix 168 Aleš Balcar
TJ SOKOL NOVé MěSTO NAD METUJí 0 55 58 55 0 0 0
55 mix 158 Jakub Zejfart
NORTH BIKE JUNIOR TEAM 55 55 48 0 0 0 0
55 mix 158 Aneta Bednaříková
S SPORT HRONOV 0 50 50 0 58 0 0
57 mix 146 Tereza Kotrncová
HLAVňOV 0 0 0 46 52 48 0
58 mix 142 Maja Kunčíkova
VRCHLABí 46 48 48 0 0 0 0
59 mix 138 Karel Skala
Václav Skala
SKI POLICE 0 0 66 0 42 30 0
60 mix 128 Roman Šťastný
ROCK MACHINE CYKLOMAX 70 0 0 58 0 0 0
61 mix 124 Michal Petr
INS BIKE TEAM 0 62 0 0 62 0 0
62 mix 110 Rafał Słonina
DECATHLON SZCZAWNO 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Mikuláš Jansa
Beáta Jansová
CYKLOTEAM MXM HULíN 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 105 František Žilák
František Žilák
ROCK MACHINE CYKLOMAX ENDURO TEAM 0 0 0 0 0 105 0
65 mix 104 Ivan Hornych
SPARTAK POLICE NAD METUJí 0 35 35 0 0 0 34
65 mix 104 Jan Martin
Matyáš Martin
KAH SPORT VRCHLABí 0 104 0 0 0 0 0
67 mix 101 Tobiáš Beneš
Matyáš Beneš
STáRKOV 0 0 0 68 33 0 0
68 mix 100 Petr Matějka
Ondřej Volhejn
DTJ HRACHOVIšTě 100 0 0 0 0 0 0
69 mix 94 Emily Jánská
Jakub Jansky
ÁDR TEAM 0 0 0 0 0 0 94
70 mix 84 Jakub Cupal
PRAHA 4 0 0 0 38 0 0 46
70 mix 84 Matěj Kubíček
HO DVůR KRáLOVé N.L. 0 0 0 0 40 0 44
72 mix 83 Tomáš Adámek
Jan Řezníček
ČPP 83 0 0 0 0 0 0
73 mix 79 Jakub Schejbal
KOCBEřE 0 48 31 0 0 0 0
74 mix 77 Vojtěch Moravec
BIKE ŠPM 0 0 0 37 0 40 0
75 mix 76 Josef železov
žáDNý 42 0 34 0 0 0 0
76 mix 71 Ondřej Prouza
Michael Freivald
BOHDAšíN 71 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Janovský
MS BIKE ACADEMY RACING 70 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Berger
KUPKOLO.CZ/HZS PARDUBICE 0 70 0 0 0 0 0
77 mix 70 Ema Jirásková
CYKLOSTAR PIRELLI TREK 70 0 0 0 0 0 0
80 mix 69 Jan Malík
ŽďáR NAD METUJí 0 31 0 0 0 38 0
81 mix 62 Radek Čipera
SKI RADVANICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Vanesa Bohánská
ROHOZEC AMULET TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Kubec
CESKá SKALICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Bako Josef
KUPKOLO.CZ 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Šilar
BIKESTRIKE - TREK 0 0 0 0 0 62 0
81 mix 62 Lukáš Elčkner
JAROSLAV KULHAVýM CYCLING TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Tomáš Janoušek
CYKLOBENDL 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Tomáš Brendl
STS CHVOJKOVICE BROD 0 0 0 58 0 0 0
88 mix 58 Aleš Moravek
INS ATELIéR NáCHOD 58 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Dominik Sádlo
SK NOVé MěSTO NAD METUJí 0 0 58 0 0 0 0
91 mix 55 Lukáš Kopecký
PRESTIGE CYCLING TEAM 55 0 0 0 0 0 0
91 mix 55 Libor Mojzis
CESKA SKALICE 0 0 55 0 0 0 0
91 mix 55 Jan Vít
SUCHOVRšICE 55 0 0 0 0 0 0
94 mix 52 Petr Vítek
SPINNING HK 0 0 0 52 0 0 0
95 mix 50 Otto Suchomel
RTYNě V PODKRKONOší 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Matyas Zetek
ČVK PARDUBICE 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Adam Telecký
ČESKá TřEBOVá 50 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Vít Mráz
INS ATELIER NáCHOD 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Martin Štěpán
KONOPRO 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Pavelkolar Šimo
KOLARNA TEAM 48 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Karel Mádr
KOLA RTYNě 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Adam Paar
HOVRCH NOVé MěSTO NAD METUJí 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Natalia Ziółkowska
WAłBRZYCH 0 46 0 0 0 0 0
104 mix 44 Šimon Sluka
WCE CYCLING TEAM 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Matěj Lukáš
HVěZDA PARDUBICE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Jaroslav Prokop
PRO MUSIC PROLOG BIKE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Luděk Lhotský
EMA 44 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Jiří Horálek
HRADEC KRáLOVé 42 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Petr Karajanis
NIKO ON BIKE 0 42 0 0 0 0 0
110 mix 40 Kacper Wereszczynski
MIEROSZOW 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 40 Roman Paulů
DOLNí BRANNá 40 0 0 0 0 0 0
110 mix 40 Radek Bruckner
BRUMAR MTB 40 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jan Štěpán
KONO PRO S.R.O. 39 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jakub Michl
NO EXCUSE 39 0 0 0 0 0 0
115 mix 38 Petr Kohoutek
INS ATELIER NÁCHOD - STARS VETERANS 38 0 0 0 0 0 0
116 mix 37 David David
LITíč 0 0 0 0 0 0 37
117 mix 36 Roman Kocourek
ICEKRAM 36 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ondřej Hanuš
MX AND BIKE BřEZINA 35 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ladislav Koller
HEřMáNKOVICE 35 0 0 0 0 0 0
120 mix 33 Václav Bárta
ÚPICE 0 33 0 0 0 0 0
121 mix 32 Daniel Faifer
32 0 0 0 0 0 0
122 mix 31 Tadeáš Tyle
BIKE TRáM ŠP.MLýN 0 0 0 0 31 0 0
123 mix 29 Michal Grosspitsch
HOřIčKY 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Matyáš Podzimek
Jáchym Bohuňovský
Hynek Bohuňovský
Richard Pospíšil
Rozárie Kazdová
Matěj Vaněk
Daniel Budina
Tadeáš Povr
Dominik Kvitský
Petr Kordík
Patrik Janďourek
Matyáš Felcman
Vít Pospíšil
Jan Polák
Sebastian Vlček
Matěj Kazda
Václav Snopek
Šimon Kordík
CYKLOKLUB JIčíN 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Petr Sulzbacher
Filip Saidl
Martina Sulzbacherová
Pavel Jirásek
Lenka Šretrová
Matyáš Novák
Vojtěch Sulzbacher
Adam Kohoutek
Tereza Hotárková
Tomáš Sulzbacher
Ema Beranová
Jakub Kovář
Lenka Jansová
Martin Beran
Martin Šupich
Simona Středová
Matouš Moravec
Jakub Bouček
Tomáš Vítek
Ema Šrytrova
Václav Rydlo
Jan Hotárek
Martin Podlešák
Lucas Sulzbacher
Matěj Tuček
Radek Jansa
Šimon Moravec
Ondřej Vít
Jaruch Lecnar
Veronika Vítková
Tomáš Jansa
Jiří Záliš
PITRS BIKES TEAM 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Anna Kráčmarová
Michaela Kráčmarová
Michal Mertlík
Zuzana Horáčková
Amálie Kornfeldová
Jan Horáček
Matěj Hamáček
Filip Horáček
Jana Adámková
Petr Adámek
Sofie Piechová
Petr Ticháček
APACHE LOKO TRUTNOV 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Tadeaš Ulvr
Anežka Holanová
Adam Ulvr
Tobiáš Kulveit
Jiří Koblasa
Tomáš Kuk
Šimon Kulveit
Matěj Holan
Milan Kuk
Jakub Skalický
Marek Rieger
Lukáš Kraus
Andělka Krušinová
Jiří Voňka
CARLA.KUPKOLO.CZ 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Lucie Šretrová
Matěj Prokop
Samuel Vik
Adrian Suchánek
Michal Šretr
Lukáš Šimek
Lukáš Hanuš
Lukáš Bernard
Adéla Šulcová
Jan Petřík
Šimon Kuřátko
S-SPORT HRONOV 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Gabriela Nosálová
Martin Rous
Marian Svoboda
Marcel Svoboda
Lili Diblíková
UNIKOVO MTB TEAM 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štěpán Štolfa
Lukáš Čáp
Kateřina Teuberová
Jan Truhlář
HSK CYCLING TEAM 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1052 Zuzka Krátká
Adam Papoušek
Martin Krátký
Daniel Maximus Hendrich
BIKE FREAKS HOLICE 0 154 193 192 197 154 162
9 mix 1043 Valerie Novakova
Natali Anna Machytková
Libor Novak
Christian Tyle
Vojtech Novak
Eduard Rušikvas
BIKE TEAM ŠPINDLERůV MLýN 0 176 249 97 245 166 110
10 mix 921 Valentina Trvalcová
Jakub Trvalec
David Trvalec
HOřICKé KOLONOžKY 147 156 149 150 149 0 170
11 mix 792 Karla Nováková
Dominik Frencl
JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 0 140 128 132 132 132 128
12 mix 785 Tomas Čada
Jan Pešina
Michal Čada
REDPOINT-ELEVEN TEAM 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Jiří Martin
Matěj Doležal
Jakub Lener
NáCHOD 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Jakub Pivnička
Luděk Pivnička
PIVNICKA.CZ 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Barborka Staňková
Ondřej Staněk
TERMYT BYKE TEAM 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Sebastián Jon
Štěpán Holubec
Eliška Peterková
Šimon Mrůzek
Matouš Mrůzek
SPARTAK VRCHLABí 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Jonáš Ryšavý
Zuzana Ryšavá
VAL 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Viktorie Melišíková
Maja Melišíková
BěžECKý KLUB NáCHOD 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Vojtěch Raizer
Jakub Raizer
KUPKOLO 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Piotr Krusz
Dawid Krusz
KKW NEXELO WALBRZYCH 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Anna Bursíková
BIKEHOME 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Amalie Wolfová
Matyas Skandera
SA ŠPINDLERůV MLýN 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Antonín Krmaš
Jan Bednařík
Emma Zákravská
HRONOV 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Lukáš Drejsl
Tomáš Kučera
Jan Ther
MONDRAKER RACING TEAM 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Olda Hornych
Jakub Vrabec
Martin Štolfa
SKI POLICE NAD METUJí 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Michal Šípek
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLIN 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Kryštof Holubec
SPARTAK VRCHLABí 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Matyáš Hák
SK JANSKé LáZNě 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Antonín Klečka
Roman Kulda
Jiří Matoulek
Radim Kulda
Radek Šindler
TRUTNOV 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Kristýna Hanušová
GHOST JUNIOR TEAM 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Petr Pinkava
SILVINI R2 SPORT 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Jakub Hák
JAROSLAV KULHAVý CYCLING TEAM 0 70 0 70 70 70 70
32 mix 350 Lenka Fridrichová
GHOST TEAM 0 70 70 70 70 70 0
34 mix 334 Tomáš Winter
BP LUMEN 46 50 48 44 50 46 50
35 mix 327 Matouš Kubeček
Mickey Nývlt
ČERVENý KOSTELEC 83 37 37 38 48 42 42
36 mix 308 Matyáš Cinke
MX ENDURO ÚPICE 48 40 46 48 38 48 40
37 mix 294 Petr Sychrovský
AEROTEC SPORT TEAM 58 58 62 58 58 0 0
38 mix 288 Klára Antušková
QAYRON FACTORY RACING TEAM 50 70 55 58 55 0 0
39 mix 284 Eva Drhová
Jakub Drha
Jan Drha
HOTEL HUBERTUS ŠPINDL 0 144 140 0 0 0 0
40 mix 276 Šárka TrllovÁ
Nicol Bezstarosti
Jan Bajer
Daniel Polášek
Antonín Polášek
Jáchym Plecháč
BAKAKO NOVá PAKA 276 0 0 0 0 0 0
41 mix 274 Ondřej Plný
Ondřej Plný
MTB TRILOGY 67 31 29 35 39 39 34
42 mix 263 Václav Hovorka
ZáBRODí 0 44 40 50 42 37 50
43 mix 248 Roman Morávek
VELOCOACHCZ 0 70 0 0 58 58 62
44 mix 244 Jaroslav Beran
PITRS BIKES TEAM 0 36 38 46 46 38 40
45 mix 236 Jan Čermák
S - SPORT HRONOV 0 44 46 46 0 48 52
46 mix 232 Aleš Šimek
JILEMNICE 34 37 40 0 40 39 42
47 mix 211 Véna Hornych
KUPKOLO MTBTRILOGY.CZ 0 39 44 0 42 42 44
47 mix 211 Klára Hurychová
Rozárka Nývltová
Johanka Nývltová
Aleš Górecki
PRAHA 211 0 0 0 0 0 0
49 mix 208 Ondřej Synek
MAL-PORIC ADVENTURE TEAM 0 36 32 33 35 34 38
50 mix 186 Ella Kuncikova
BIKE KLUB SPINDL 70 58 58 0 0 0 0
51 mix 182 Radek Šatný
Jiří Kubec
Jiří Pfeifer
CYKLO TONY 94 0 0 40 48 0 0
51 mix 182 Petr Kadlec
Vendula Grosspitschová
JKF JAROMěř 52 40 90 0 0 0 0
53 mix 169 krystýna křížová
BUFF 0 62 0 52 0 55 0
54 mix 168 Aleš Balcar
TJ SOKOL NOVé MěSTO NAD METUJí 0 55 58 55 0 0 0
55 mix 158 Jakub Zejfart
NORTH BIKE JUNIOR TEAM 55 55 48 0 0 0 0
55 mix 158 Aneta Bednaříková
S SPORT HRONOV 0 50 50 0 58 0 0
57 mix 146 Tereza Kotrncová
HLAVňOV 0 0 0 46 52 48 0
58 mix 142 Maja Kunčíkova
VRCHLABí 46 48 48 0 0 0 0
59 mix 138 Karel Skala
Václav Skala
SKI POLICE 0 0 66 0 42 30 0
60 mix 128 Roman Šťastný
ROCK MACHINE CYKLOMAX 70 0 0 58 0 0 0
61 mix 124 Michal Petr
INS BIKE TEAM 0 62 0 0 62 0 0
62 mix 110 Rafał Słonina
DECATHLON SZCZAWNO 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Mikuláš Jansa
Beáta Jansová
CYKLOTEAM MXM HULíN 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 105 František Žilák
František Žilák
ROCK MACHINE CYKLOMAX ENDURO TEAM 0 0 0 0 0 105 0
65 mix 104 Ivan Hornych
SPARTAK POLICE NAD METUJí 0 35 35 0 0 0 34
65 mix 104 Jan Martin
Matyáš Martin
KAH SPORT VRCHLABí 0 104 0 0 0 0 0
67 mix 101 Tobiáš Beneš
Matyáš Beneš
STáRKOV 0 0 0 68 33 0 0
68 mix 100 Petr Matějka
Ondřej Volhejn
DTJ HRACHOVIšTě 100 0 0 0 0 0 0
69 mix 94 Emily Jánská
Jakub Jansky
ÁDR TEAM 0 0 0 0 0 0 94
70 mix 84 Jakub Cupal
PRAHA 4 0 0 0 38 0 0 46
70 mix 84 Matěj Kubíček
HO DVůR KRáLOVé N.L. 0 0 0 0 40 0 44
72 mix 83 Tomáš Adámek
Jan Řezníček
ČPP 83 0 0 0 0 0 0
73 mix 79 Jakub Schejbal
KOCBEřE 0 48 31 0 0 0 0
74 mix 77 Vojtěch Moravec
BIKE ŠPM 0 0 0 37 0 40 0
75 mix 76 Josef železov
žáDNý 42 0 34 0 0 0 0
76 mix 71 Ondřej Prouza
Michael Freivald
BOHDAšíN 71 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Janovský
MS BIKE ACADEMY RACING 70 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Berger
KUPKOLO.CZ/HZS PARDUBICE 0 70 0 0 0 0 0
77 mix 70 Ema Jirásková
CYKLOSTAR PIRELLI TREK 70 0 0 0 0 0 0
80 mix 69 Jan Malík
ŽďáR NAD METUJí 0 31 0 0 0 38 0
81 mix 62 Radek Čipera
SKI RADVANICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Vanesa Bohánská
ROHOZEC AMULET TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Kubec
CESKá SKALICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Bako Josef
KUPKOLO.CZ 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Šilar
BIKESTRIKE - TREK 0 0 0 0 0 62 0
81 mix 62 Lukáš Elčkner
JAROSLAV KULHAVýM CYCLING TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Tomáš Janoušek
CYKLOBENDL 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Tomáš Brendl
STS CHVOJKOVICE BROD 0 0 0 58 0 0 0
88 mix 58 Aleš Moravek
INS ATELIéR NáCHOD 58 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Dominik Sádlo
SK NOVé MěSTO NAD METUJí 0 0 58 0 0 0 0
91 mix 55 Lukáš Kopecký
PRESTIGE CYCLING TEAM 55 0 0 0 0 0 0
91 mix 55 Libor Mojzis
CESKA SKALICE 0 0 55 0 0 0 0
91 mix 55 Jan Vít
SUCHOVRšICE 55 0 0 0 0 0 0
94 mix 52 Petr Vítek
SPINNING HK 0 0 0 52 0 0 0
95 mix 50 Otto Suchomel
RTYNě V PODKRKONOší 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Matyas Zetek
ČVK PARDUBICE 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Adam Telecký
ČESKá TřEBOVá 50 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Vít Mráz
INS ATELIER NáCHOD 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Martin Štěpán
KONOPRO 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Pavelkolar Šimo
KOLARNA TEAM 48 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Karel Mádr
KOLA RTYNě 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Adam Paar
HOVRCH NOVé MěSTO NAD METUJí 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Natalia Ziółkowska
WAłBRZYCH 0 46 0 0 0 0 0
104 mix 44 Šimon Sluka
WCE CYCLING TEAM 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Matěj Lukáš
HVěZDA PARDUBICE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Jaroslav Prokop
PRO MUSIC PROLOG BIKE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Luděk Lhotský
EMA 44 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Jiří Horálek
HRADEC KRáLOVé 42 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Petr Karajanis
NIKO ON BIKE 0 42 0 0 0 0 0
110 mix 40 Kacper Wereszczynski
MIEROSZOW 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 40 Roman Paulů
DOLNí BRANNá 40 0 0 0 0 0 0
110 mix 40 Radek Bruckner
BRUMAR MTB 40 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jan Štěpán
KONO PRO S.R.O. 39 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jakub Michl
NO EXCUSE 39 0 0 0 0 0 0
115 mix 38 Petr Kohoutek
INS ATELIER NÁCHOD - STARS VETERANS 38 0 0 0 0 0 0
116 mix 37 David David
LITíč 0 0 0 0 0 0 37
117 mix 36 Roman Kocourek
ICEKRAM 36 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ondřej Hanuš
MX AND BIKE BřEZINA 35 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ladislav Koller
HEřMáNKOVICE 35 0 0 0 0 0 0
120 mix 33 Václav Bárta
ÚPICE 0 33 0 0 0 0 0
121 mix 32 Daniel Faifer
32 0 0 0 0 0 0
122 mix 31 Tadeáš Tyle
BIKE TRáM ŠP.MLýN 0 0 0 0 31 0 0
123 mix 29 Michal Grosspitsch
HOřIčKY 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Matyáš Podzimek
Jáchym Bohuňovský
Hynek Bohuňovský
Richard Pospíšil
Rozárie Kazdová
Matěj Vaněk
Daniel Budina
Tadeáš Povr
Dominik Kvitský
Petr Kordík
Patrik Janďourek
Matyáš Felcman
Vít Pospíšil
Jan Polák
Sebastian Vlček
Matěj Kazda
Václav Snopek
Šimon Kordík
CYKLOKLUB JIčíN 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Petr Sulzbacher
Filip Saidl
Martina Sulzbacherová
Pavel Jirásek
Lenka Šretrová
Matyáš Novák
Vojtěch Sulzbacher
Adam Kohoutek
Tereza Hotárková
Tomáš Sulzbacher
Ema Beranová
Jakub Kovář
Lenka Jansová
Martin Beran
Martin Šupich
Simona Středová
Matouš Moravec
Jakub Bouček
Tomáš Vítek
Ema Šrytrova
Václav Rydlo
Jan Hotárek
Martin Podlešák
Lucas Sulzbacher
Matěj Tuček
Radek Jansa
Šimon Moravec
Ondřej Vít
Jaruch Lecnar
Veronika Vítková
Tomáš Jansa
Jiří Záliš
PITRS BIKES TEAM 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Anna Kráčmarová
Michaela Kráčmarová
Michal Mertlík
Zuzana Horáčková
Amálie Kornfeldová
Jan Horáček
Matěj Hamáček
Filip Horáček
Jana Adámková
Petr Adámek
Sofie Piechová
Petr Ticháček
APACHE LOKO TRUTNOV 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Tadeaš Ulvr
Anežka Holanová
Adam Ulvr
Tobiáš Kulveit
Jiří Koblasa
Tomáš Kuk
Šimon Kulveit
Matěj Holan
Milan Kuk
Jakub Skalický
Marek Rieger
Lukáš Kraus
Andělka Krušinová
Jiří Voňka
CARLA.KUPKOLO.CZ 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Lucie Šretrová
Matěj Prokop
Samuel Vik
Adrian Suchánek
Michal Šretr
Lukáš Šimek
Lukáš Hanuš
Lukáš Bernard
Adéla Šulcová
Jan Petřík
Šimon Kuřátko
S-SPORT HRONOV 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Gabriela Nosálová
Martin Rous
Marian Svoboda
Marcel Svoboda
Lili Diblíková
UNIKOVO MTB TEAM 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štěpán Štolfa
Lukáš Čáp
Kateřina Teuberová
Jan Truhlář
HSK CYCLING TEAM 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1052 Zuzka Krátká
Adam Papoušek
Martin Krátký
Daniel Maximus Hendrich
BIKE FREAKS HOLICE 0 154 193 192 197 154 162
9 mix 1043 Valerie Novakova
Natali Anna Machytková
Libor Novak
Christian Tyle
Vojtech Novak
Eduard Rušikvas
BIKE TEAM ŠPINDLERůV MLýN 0 176 249 97 245 166 110
10 mix 921 Valentina Trvalcová
Jakub Trvalec
David Trvalec
HOřICKé KOLONOžKY 147 156 149 150 149 0 170
11 mix 792 Karla Nováková
Dominik Frencl
JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 0 140 128 132 132 132 128
12 mix 785 Tomas Čada
Jan Pešina
Michal Čada
REDPOINT-ELEVEN TEAM 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Jiří Martin
Matěj Doležal
Jakub Lener
NáCHOD 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Jakub Pivnička
Luděk Pivnička
PIVNICKA.CZ 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Barborka Staňková
Ondřej Staněk
TERMYT BYKE TEAM 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Sebastián Jon
Štěpán Holubec
Eliška Peterková
Šimon Mrůzek
Matouš Mrůzek
SPARTAK VRCHLABí 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Jonáš Ryšavý
Zuzana Ryšavá
VAL 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Viktorie Melišíková
Maja Melišíková
BěžECKý KLUB NáCHOD 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Vojtěch Raizer
Jakub Raizer
KUPKOLO 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Piotr Krusz
Dawid Krusz
KKW NEXELO WALBRZYCH 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Anna Bursíková
BIKEHOME 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Amalie Wolfová
Matyas Skandera
SA ŠPINDLERůV MLýN 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Antonín Krmaš
Jan Bednařík
Emma Zákravská
HRONOV 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Lukáš Drejsl
Tomáš Kučera
Jan Ther
MONDRAKER RACING TEAM 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Olda Hornych
Jakub Vrabec
Martin Štolfa
SKI POLICE NAD METUJí 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Michal Šípek
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLIN 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Kryštof Holubec
SPARTAK VRCHLABí 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Matyáš Hák
SK JANSKé LáZNě 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Antonín Klečka
Roman Kulda
Jiří Matoulek
Radim Kulda
Radek Šindler
TRUTNOV 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Kristýna Hanušová
GHOST JUNIOR TEAM 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Petr Pinkava
SILVINI R2 SPORT 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Jakub Hák
JAROSLAV KULHAVý CYCLING TEAM 0 70 0 70 70 70 70
32 mix 350 Lenka Fridrichová
GHOST TEAM 0 70 70 70 70 70 0
34 mix 334 Tomáš Winter
BP LUMEN 46 50 48 44 50 46 50
35 mix 327 Matouš Kubeček
Mickey Nývlt
ČERVENý KOSTELEC 83 37 37 38 48 42 42
36 mix 308 Matyáš Cinke
MX ENDURO ÚPICE 48 40 46 48 38 48 40
37 mix 294 Petr Sychrovský
AEROTEC SPORT TEAM 58 58 62 58 58 0 0
38 mix 288 Klára Antušková
QAYRON FACTORY RACING TEAM 50 70 55 58 55 0 0
39 mix 284 Eva Drhová
Jakub Drha
Jan Drha
HOTEL HUBERTUS ŠPINDL 0 144 140 0 0 0 0
40 mix 276 Šárka TrllovÁ
Nicol Bezstarosti
Jan Bajer
Daniel Polášek
Antonín Polášek
Jáchym Plecháč
BAKAKO NOVá PAKA 276 0 0 0 0 0 0
41 mix 274 Ondřej Plný
Ondřej Plný
MTB TRILOGY 67 31 29 35 39 39 34
42 mix 263 Václav Hovorka
ZáBRODí 0 44 40 50 42 37 50
43 mix 248 Roman Morávek
VELOCOACHCZ 0 70 0 0 58 58 62
44 mix 244 Jaroslav Beran
PITRS BIKES TEAM 0 36 38 46 46 38 40
45 mix 236 Jan Čermák
S - SPORT HRONOV 0 44 46 46 0 48 52
46 mix 232 Aleš Šimek
JILEMNICE 34 37 40 0 40 39 42
47 mix 211 Véna Hornych
KUPKOLO MTBTRILOGY.CZ 0 39 44 0 42 42 44
47 mix 211 Klára Hurychová
Rozárka Nývltová
Johanka Nývltová
Aleš Górecki
PRAHA 211 0 0 0 0 0 0
49 mix 208 Ondřej Synek
MAL-PORIC ADVENTURE TEAM 0 36 32 33 35 34 38
50 mix 186 Ella Kuncikova
BIKE KLUB SPINDL 70 58 58 0 0 0 0
51 mix 182 Radek Šatný
Jiří Kubec
Jiří Pfeifer
CYKLO TONY 94 0 0 40 48 0 0
51 mix 182 Petr Kadlec
Vendula Grosspitschová
JKF JAROMěř 52 40 90 0 0 0 0
53 mix 169 krystýna křížová
BUFF 0 62 0 52 0 55 0
54 mix 168 Aleš Balcar
TJ SOKOL NOVé MěSTO NAD METUJí 0 55 58 55 0 0 0
55 mix 158 Jakub Zejfart
NORTH BIKE JUNIOR TEAM 55 55 48 0 0 0 0
55 mix 158 Aneta Bednaříková
S SPORT HRONOV 0 50 50 0 58 0 0
57 mix 146 Tereza Kotrncová
HLAVňOV 0 0 0 46 52 48 0
58 mix 142 Maja Kunčíkova
VRCHLABí 46 48 48 0 0 0 0
59 mix 138 Karel Skala
Václav Skala
SKI POLICE 0 0 66 0 42 30 0
60 mix 128 Roman Šťastný
ROCK MACHINE CYKLOMAX 70 0 0 58 0 0 0
61 mix 124 Michal Petr
INS BIKE TEAM 0 62 0 0 62 0 0
62 mix 110 Rafał Słonina
DECATHLON SZCZAWNO 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Mikuláš Jansa
Beáta Jansová
CYKLOTEAM MXM HULíN 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 105 František Žilák
František Žilák
ROCK MACHINE CYKLOMAX ENDURO TEAM 0 0 0 0 0 105 0
65 mix 104 Ivan Hornych
SPARTAK POLICE NAD METUJí 0 35 35 0 0 0 34
65 mix 104 Jan Martin
Matyáš Martin
KAH SPORT VRCHLABí 0 104 0 0 0 0 0
67 mix 101 Tobiáš Beneš
Matyáš Beneš
STáRKOV 0 0 0 68 33 0 0
68 mix 100 Petr Matějka
Ondřej Volhejn
DTJ HRACHOVIšTě 100 0 0 0 0 0 0
69 mix 94 Emily Jánská
Jakub Jansky
ÁDR TEAM 0 0 0 0 0 0 94
70 mix 84 Jakub Cupal
PRAHA 4 0 0 0 38 0 0 46
70 mix 84 Matěj Kubíček
HO DVůR KRáLOVé N.L. 0 0 0 0 40 0 44
72 mix 83 Tomáš Adámek
Jan Řezníček
ČPP 83 0 0 0 0 0 0
73 mix 79 Jakub Schejbal
KOCBEřE 0 48 31 0 0 0 0
74 mix 77 Vojtěch Moravec
BIKE ŠPM 0 0 0 37 0 40 0
75 mix 76 Josef železov
žáDNý 42 0 34 0 0 0 0
76 mix 71 Ondřej Prouza
Michael Freivald
BOHDAšíN 71 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Janovský
MS BIKE ACADEMY RACING 70 0 0 0 0 0 0
77 mix 70 Tomáš Berger
KUPKOLO.CZ/HZS PARDUBICE 0 70 0 0 0 0 0
77 mix 70 Ema Jirásková
CYKLOSTAR PIRELLI TREK 70 0 0 0 0 0 0
80 mix 69 Jan Malík
ŽďáR NAD METUJí 0 31 0 0 0 38 0
81 mix 62 Radek Čipera
SKI RADVANICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Vanesa Bohánská
ROHOZEC AMULET TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Kubec
CESKá SKALICE 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Bako Josef
KUPKOLO.CZ 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Jakub Šilar
BIKESTRIKE - TREK 0 0 0 0 0 62 0
81 mix 62 Lukáš Elčkner
JAROSLAV KULHAVýM CYCLING TEAM 62 0 0 0 0 0 0
81 mix 62 Tomáš Janoušek
CYKLOBENDL 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Tomáš Brendl
STS CHVOJKOVICE BROD 0 0 0 58 0 0 0
88 mix 58 Aleš Moravek
INS ATELIéR NáCHOD 58 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Dominik Sádlo
SK NOVé MěSTO NAD METUJí 0 0 58 0 0 0 0
91 mix 55 Lukáš Kopecký
PRESTIGE CYCLING TEAM 55 0 0 0 0 0 0
91 mix 55 Libor Mojzis
CESKA SKALICE 0 0 55 0 0 0 0
91 mix 55 Jan Vít
SUCHOVRšICE 55 0 0 0 0 0 0
94 mix 52 Petr Vítek
SPINNING HK 0 0 0 52 0 0 0
95 mix 50 Otto Suchomel
RTYNě V PODKRKONOší 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Matyas Zetek
ČVK PARDUBICE 50 0 0 0 0 0 0
95 mix 50 Adam Telecký
ČESKá TřEBOVá 50 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Vít Mráz
INS ATELIER NáCHOD 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Martin Štěpán
KONOPRO 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 48 Pavelkolar Šimo
KOLARNA TEAM 48 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Karel Mádr
KOLA RTYNě 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Adam Paar
HOVRCH NOVé MěSTO NAD METUJí 46 0 0 0 0 0 0
101 mix 46 Natalia Ziółkowska
WAłBRZYCH 0 46 0 0 0 0 0
104 mix 44 Šimon Sluka
WCE CYCLING TEAM 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Matěj Lukáš
HVěZDA PARDUBICE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Jaroslav Prokop
PRO MUSIC PROLOG BIKE 44 0 0 0 0 0 0
104 mix 44 Luděk Lhotský
EMA 44 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Jiří Horálek
HRADEC KRáLOVé 42 0 0 0 0 0 0
108 mix 42 Petr Karajanis
NIKO ON BIKE 0 42 0 0 0 0 0
110 mix 40 Kacper Wereszczynski
MIEROSZOW 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 40 Roman Paulů
DOLNí BRANNá 40 0 0 0 0 0 0
110 mix 40 Radek Bruckner
BRUMAR MTB 40 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jan Štěpán
KONO PRO S.R.O. 39 0 0 0 0 0 0
113 mix 39 Jakub Michl
NO EXCUSE 39 0 0 0 0 0 0
115 mix 38 Petr Kohoutek
INS ATELIER NÁCHOD - STARS VETERANS 38 0 0 0 0 0 0
116 mix 37 David David
LITíč 0 0 0 0 0 0 37
117 mix 36 Roman Kocourek
ICEKRAM 36 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ondřej Hanuš
MX AND BIKE BřEZINA 35 0 0 0 0 0 0
118 mix 35 Ladislav Koller
HEřMáNKOVICE 35 0 0 0 0 0 0
120 mix 33 Václav Bárta
ÚPICE 0 33 0 0 0 0 0
121 mix 32 Daniel Faifer
32 0 0 0 0 0 0
122 mix 31 Tadeáš Tyle
BIKE TRáM ŠP.MLýN 0 0 0 0 31 0 0
123 mix 29 Michal Grosspitsch
HOřIčKY 0 29 0 0 0 0 0