run

startovka

Teplická desítka

2022-11-13 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

start list

výsledky

10 km celkem: 55 , men : 37, MB: 9, women: 18, ZC: 4, MC: 11, ZB: 4, ZA: 7, junior: 3, MD: 4, ZD: 2, MA: 10, juniorky: 1 [html] [pdf] [xls]
3 km celkem: 17 , men : 11, ml. žáci: 8, women: 6, ml. žákyně: 5, st. žáci: 3, st. žákyně: 1 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Teplická desítka pdf N/A 2023-05-28 08:17:26
plakat T10 2022 pdf 649515B 07.11.2022 13:03:29
plakat T10 2022 png 206092B 07.11.2022 13:04:57

start list 10 km

start ~ 11:00:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 55 participants ( 37 of men, 18 of women) 10 km, hlavní závod dospělých.

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MBBalek JanCZE1983run4runNáchod
MBBejšovec DavidCZE1985Bejshark teamHronov
ZCBenešová JolanaCZE1969Redpoint TeamBezděkov Nad Metují
MCBeran JiříCZE1977SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
ZBBryksí BáraCZE1979BKL Machov Machov
ZACelbová LucieCZE1992Kola-RtyněRtyně V Podkrkonoší
ZBČápová KateřinaCZE1984Bejshark teamBroumov
juniorDoležal LukášCZE2006BKN Machov
MBDucháč PavelCZE1979:-)Rtyně V P.
MDElich JiříCZE1964Levit Loko TrutnovNáchod
ZDFriebelová EvaCZE1962TJ Maratonstav ÚpiceHavlovice 162
MCFriede JanCZE1977Terova Bezděkov Vysoká Srbská
MAHabr MartinCZE1996Tj Sokol OlešniceČervený Kostelec
MDHabr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOSTČervený Kostelec
MBHornych MiroslavCZE1980Ski PolicePolice Nad Metují
juniorkyHostková EliškaCZE2004ASK SLAVIA PRAHASušice
MCHubený PetrCZE1976Přes plotNemojov
MDHudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad MetujíProvodov-Šonov
ZAChumlenová BarboraCZE1989ELEVEN RUN TEAMKlášter Hradiště Nad Jizerou
ZAJanovská AndreaCZE1990Lepší život pro Emmičku z.s.Kramolna
MAJanovský MichalCZE1988Lepší život pro Emmičku z.s.Náchod
MBJanovský RomanCZE1983Lepší život pro Emmičku z.s.Kramolna
MAJelen PavelCZE1991Běžecký Klub NáchodVysokov
MCJežek RadekCZE1973Klub kubb Vršovka Nové Město Nad Metují
ZCKábrtová JitkaCZE1971Maratonstav ÚpiceStudnice
MAKaválek AlešCZE1998Běžecký Klub NáchodNáchod
MBKlimeš JanCZE1984TJ Velké PoříčíVelké Poříčí
MCKlimt DavidCZE1973TOPESTOHradec Králové
MCKolář RadekCZE1969Ulita-hobra Orienteering BroumovBroumov
ZCKostyšynová EvaCZE1977Run4run Náchod
MCKrtička MichalCZE1973Sokol Žďárky Žďárky
ZAKrtičková RadkaCZE1988Run4RunŽďárky
MBKrunka KamilCZE1986Běžecký klub NáchodNáchod
MBLewis Richard CameronCZE1982Lewice LewicePodebrady
ZCMejsnarová LenkaCZE1974RoztokyRoztoky
juniorNagy AdamCZE2006TJ Sokol Jaroměř Nové Město Nad Metuji
juniorNagy AdamCZE2006TJ Sokol Jaroměř Nové Město Nad Metuji
MCNovák PetrCZE1969Bodláci SlavětínNechanice
MAOrdyniec SlawomirPOL1995Mad RunnersŚwidnica
MDOsoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva MeziměstíJetřichov 74
ZAPacltová SimonaCZE1990Radvanice 57eRadvanice 57e
MAPlný DavidCZE1993Běžecký Klub NáchodMachov
MAPošepný MichalCZE1998Dolní RadechováDolní Radechová
ZBRenská LenkaCZE1980NáchodNáchod
ZBRýdlová DenisaCZE1982BKNVšeliby
MBSuchý DavidCZE1982Dobrá Voda U HořicDobrá Voda U Hořic
MCŠupich MartinCZE1977WikovČervený Kostelec
MATkacz DawidPOL1988SokołowskoSokołowsko
MCVaněk DavidCZE1974Bezděkov nad MetujíBezděkov Nad Metují
MAVintr MatyášCZE2002Lokomotiva TrutnovÚpice
ZAVlasáková VeronikaCZE1990Hradec KrálovéHradec Králové
ZAVocaskova VeronikaCZE1988Přes Plot Nemojov
MCVondra JosefCZE1971SK Týniště nad Orlicí, z.s.Červený Kostelec
MAVotocek VojtechCZE1988BĚHÁM BÍDUTrutnov
ZDVotočková IvanaCZE1957TrutnovTrutnov

start list 3 km

start ~ 11:00:00 , 2007 a mladší , přihlášeno: 17 participants ( 11 of men, 6 of women) Závod žáků na 2,5km.

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
ml. žáciBeran AdamCZE2016SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
ml. žáciBeran MatějCZE2010SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
ml. žáciElich OndřejCZE2012Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žákyněElichová NoemiCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žáciHornych IvanCZE2011SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
ml. žáciHornych OldřichCZE2009SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
ml. žákyněKonrátová JolanaCZE2009BKL MachovHronov Velký Dřevíč
st. žáciKoubek DanielCZE2008NáchodNáchod
ml. žákyněKřičková NelaCZE2009BKL MachovHronov
ml. žákyněMenclová ŠárkaCZE2013TJ Sokol Hradec KrálovéHradec Králové
st. žáciNagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř Nové Město Nad Metují
st. žáciNagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř Nové Město Nad Metují
ml. žákyněRenská AdélaCZE2009 Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žáciRenský MatějCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žáciRücker VítekCZE2010BKL MachovMachov
st. žákyněRückerová AnežkaCZE2007BKL MachovMachov
ml. žáciSouček ViktorCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod