Středeční triatlon Dolce

2016-08-10 Dolce u Trutnova

archiv

announcement

registration

start list

results

jednotlivci (400-12-3,5) total: 96, men : 78, women: 18, Muži: 78, Ženy: 18 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 13, men : 10, women: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
děti 8 až 11 let total: 2, men : 1, women: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
veteránky nad 70let total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

start list jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:03:43 , 2000 and older , registered: 96 participants ( 78 of men, 18 of women)

category # name state year team
Muži [1068] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Ženy [1113] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [1040] Čtvrtečka Ondrej CZE 1997 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži [1035] David Michal CZE 1977 Kasperovci
Muži [1056] David Václav CZE 1974 Smiřice
Muži [1032] Dočkal Libor CZE 1988 -
Muži [1030] Doubic Patrik CZE 1994 Trutnov
Ženy [ ] Doubicová Tereza CZE 1992 Trutnov
Muži [1052] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
Muži [1047] Důrek Milan CZE 1991 Ž3 Sport
Ženy [1018] Ernestová Zuzana CZE 1974 Trutnov
Muži [1004] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
Muži [1034] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Ženy [1116] Fűllsacková Alena CZE 1998 Svoboda n/Ú
Muži [1002] Götz Adam CZE 1997 2b moto
Muži [1002] Götz Adam CZE 1997 2b moto
Muži [1001] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [1001] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [1100] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Muži [ ] hainzel tomaš CZE 1976 hronov
Muži [1031] Hák Vojtěch CZE 1985 JHT CZ s.r.o.
Muži [1009] Hejzlar David CZE 1998 Postřelený kachny
Muži [1033] Hlavsa šimon CZE 2000 DVŮR KRÁLOVÉ N/L
Muži [1005] Hofman Oldřich CZE 1963 Triklub Dobruška
Muži [1060] Holub Ladislav CZE 1975 PAP Trutnov
Muži [1044] Holub Roman CZE 1973 Libotov
Ženy [1119] Holubcová Kateřina CZE 1992 Trutnov
Muži [1006] Holubec Petr CZE 1964 Trut-team 81
Ženy [1117] Holubová Antonie CZE 1995 Dvůr Králové
Ženy [1118] Holubová Kateřina CZE 1998 Dvůr Králové
Muži [1013] Horák Raadek CZE 1975 Spartak Trutnov
Muži [1036] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [1024] Hrdinka Daniel CZE 1997 OOS TJ Spartak Vrchlabí
Muži [1023] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
Ženy [1106] Hurdálková Tereza CZE 1996 Postřelený kachny
Muži [1045] Inderbitzin Petr CZE 1995 Trutnov
Muži [1097] Jančovič Roman CZE 1984 FRKOVOKO
Muži [1054] Jirásek Petr CZE 1980 Nouyov
Muži [1010] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži [1012] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
Muži [1026] Klomínský Břetislav CZE 1985 Horní Maršov
Muži [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [1015] Kolář Petr CZE 1973 Dredy tym
Muži [1055] Koreček Richard CZE 1976 Hradec Králové
Muži [1232] Košťál Petr CZE 1983 Malé Svatoňovice
Muži [1049] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Muži [1022] Králík Michal CZE 1973 Triatlon Team Trutnov
Muži [1071] Kříž Libor CZE 1978 MTBO racing team
Muži [ ] Kříž Libor CZE 1978 MTBO racing team
Muži [1041] Kudrna Tomáš CZE 1997 Maminka
Muži [1051] Kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
Muži [1059] Ludvík Martin CZE 1979 Dřevoplast
Muži [ ] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Ženy [ ] Mejsnarová Lenka CZE 1974 Roztoky u jilemnice
Muži [1096] Melša Zdeněk CZE 1982 Jiskra Jaroměř - Potocký
Ženy [1120] Metelková Nikola CZE 1988 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [1003] Mrkous David CZE 1997 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [1003] Mrkous David CZE 1997 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [1007] Novotný Jakub CZE 1991 Trutnov
Muži [1058] Novotný Vojtěch CZE 1980 Trutnov
Ženy [1107] Opočenská Tereza CZE 1991 Kasper - Swix Team
Muži [1014] Opočenský Jakub CZE 1986 Kasper - Swix Team
Muži [1011] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
Muži [1029] Pásler Jakub CZE 2000 TJ Sokol Batňovice
Ženy [1115] Pechlátová Jana CZE 1992 Libotovská smečka
Muži [ ] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
Muži [1057] Pešan Jan CZE 1974 Krkonošman
Muži [1081] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
Muži [1098] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
Muži [1038] popelka pavel CZE 1980 trutnov
Muži [1028] Pražák Tobiáš CZE 2000 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [1101] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Ženy [1101] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Muži [1017] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
Muži [1027] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Ženy [1102] Simonova Lenka CZE 1981 Jaroměř
Ženy [1105] Šárka Jana Denisa CZE 1970 HORALKI
Muži [1053] Štangler David CZE 1974 LOKO Trutnov
Ženy [1114] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE
Muži [1008] Štěpánský Jan CZE 1994 Loko Trutnov
Muži [ ] Štolfa Martin CZE 1974 SKI Police nad Metují
Muži [ ] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [1093] Šubrt Jaroslav CZE 1999 Nahořanz
Muži [1042] ŠUBRT JIŘÍ CZE 1979 TATRA LEADER
Muži [1025] Táslar Marek CZE 1988 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [1043] Trnka Jan CZE 1985 Trutnov
Muži [1016] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE
Ženy [1104] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži [1037] Tyrner Tomáš CZE 1999 Kasper Swix team
Muži [1039] Vácha Lukáš CZE 1994 HC Trutnov
Muži [1046] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [1099] Vondra Tomáš CZE 1992 Loko Trutnov Triatlon Team
Muži [1021] Vosáhlo Vít CZE 2000 LOKO TRUTNOV
Muži [1020] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
Muži [1019] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [1048] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport

start list štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:03:43 , 2000 and older , registered: 13 participants ( 10 of men, 3 of women)

category # name state year team
Muži [1209] Albrechtová, Kestner, Zámeč. Dita, Petr, Irena CZE 1999 Trutnov
Muži [1210] Bako, Kuře, Vikus Pepa, Jan, Vlasta CZE 1999 Raketou na Mars
Ženy [1202] Beat Dolce CZE 1988 www.camp-dolce.cz
Muži [1208] Čada, Vraný, Slavíček Zbyněk, Petr, Jan CZE 1999 Thai Massage Therapy
Muži [1203] ENERGY ZPA SMART CZE 1999 Trutnov
Muži [1205] Fišer, Vancl Jiří, Josef CZE 1999 SAP
Ženy [1206] Jarošová, Mráz, Vaňhal Eliška, Michael, Štěpán CZE 2000 Beze jména
Muži [1207] Karajanis, Morávková, Molingr Petr, Bára, Jarda CZE 1999 Na poslední chvíli
Muži [ ] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [1204] Opočenský, Javůrek, Bartoš Standa, Petr, Jarda CZE 1999 Kasper Swix Team
Muži [1211] Štěpánský, Havel Petr, Lukáš CZE 1999 štěha Trutnov
Ženy [1201] Vachová, Semerád, Kosinková Milena, Zdeněk,Bára CZE 1976 Trutnov
Muži [ ] Vancl Josef CZE 1990 SaP

start list děti 8 až 11 let

start ~ 17:03:43 , 2005 and younger , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [1301] Buryšek Matyáš CZE 2008 Trutnov
Ženy [1302] Vachová Adéla CZE 2007 Loko Trutnov

start list děti 12 až 15 let

start ~ 17:03:43 , 2001 - 2004 , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women)

category # name state year team
Ženy [ ] Dvorská Alžběta CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [1310] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Muži [1306] Langr Patrik CZE 2001 Trutnov
Muži [1307] Štěpánský Adam CZE 2003 BK Trutnov
Muži [ ] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Muži [1304] Vach Vojtěch CZE 2003 Trutnov

start list veteránky nad 70let

start ~ 17:03:43 , 1946 and older , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
Ženy [1103] Malá Ludmila CZE 1945 Sázavka