Středeční triatlon Dolce

2016-08-10 Dolce u Trutnova 

archiv

announcement

registration

start list

results

jednotlivci (400-12-3,5) total: 83, men : 69, women: 14, Muži: 69, Ženy: 14 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 11, men : 8, women: 3, Muži: 8, Ženy: 3 [html] [pdf]
děti 8 až 11 let total: 2, men : 1, women: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let total: 4, men : 3, women: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
veteránky nad 70let total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

result list jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:03:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Ženy [1104] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:07:37.5 08:06.1 (22) 08:57.9 (17) 50:12.7 (45) 50:51.4 (42) 59:08.7 (45)
2 2 / Ženy [1118] Kateřina Holubová 1998 CZE Dvůr Králové 01:08:49.5 01:12.0 05:26.7 (1) 07:24.3 (2) 51:15.3 (48) 51:15.3 (45) 01:00:06.6 (48)
3 3 / Ženy [1116] Alena Fűllsacková 1998 CZE Svoboda n/Ú 01:09:50.7 02:13.2 06:58.9 (9) 52:37.2 (83) 52:37.2 (55) 01:01:20.9 (75) 01:01:20.9 (50)
4 4 / Ženypoprve [1107] Tereza Opočenská 1991 CZE Kasper - Swix Team 01:10:12.7 02:35.2 09:06.8 (39) 10:59.4 (43) 52:09.2 (54) 53:04.8 (52) 01:01:35.0 (51)
5 5 / Ženypoprve [1106] Tereza Hurdálková 1996 CZE Postřelený kachny 01:13:58.9 06:21.4 11:39.3 (76) 11:17.0 (54) 54:32.8 (68) 55:12.8 (63) 01:04:34.1 (64)
6 6 / Ženypoprve [1115] Jana Pechlátová 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:14:11.1 06:33.6 08:51.8 (34) 10:08.2 (32) 54:27.2 (66) 55:35.6 (64) 01:04:46.4 (66)
7 7 / Ženy [1113] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:14:38.5 07:01.0 09:57.2 (61) 11:08.1 (48) 53:58.2 (60) 54:37.3 (59) 01:04:38.9 (65)
8 8 / Ženy [1117] Antonie Holubová 1995 CZE Dvůr Králové 01:16:01.6 08:24.1 10:27.2 (68) 10:27.0 (38) 58:20.5 (76) 58:20.5 (71) 01:07:21.3 (71)
9 9 / Ženy [1119] Kateřina Holubcová 1992 CZE Trutnov 01:16:09.7 08:32.2 09:29.4 (51) 12:38.4 (72) 54:57.6 (73) 56:00.9 (67) 01:06:00.9 (68)
10 10 / Ženy [1102] Lenka Simonova 1981 CZE Jaroměř 01:18:41.3 11:03.8 09:26.3 (49) 10:46.1 (39) 57:29.2 (74) 58:19.6 (70) 01:08:28.8 (73)
11 11 / Ženy [1120] Nikola Metelková 1988 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:21:36.9 13:59.4 09:29.2 (50) 11:04.5 (45) 01:00:30.5 (78) 01:01:19.9 (74) 01:11:22.4 (76)
12 12 / Ženy [1101] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 01:27:54.7 20:17.2 10:51.7 (70) 12:46.2 (75) 01:06:00.7 (81) 01:07:19.9 (79) 01:17:44.7 (79)
13 13 / Ženypoprve [1114] Helena Štěpánská 1975 CZE Trutnov 01:28:32.1 20:54.6 10:03.6 (62) 12:25.4 (66) 01:05:17.4 (80) 01:06:43.3 (78) 01:17:24.2 (77)
14 14 / Ženypoprve [1105] Jana Kultová 1970 CZE Coolteam 01:33:07.7 25:30.2 09:30.3 (53) 11:11.9 (50) 01:06:41.5 (82) 01:07:52.9 (81) 01:20:12.1 (81)