5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

2018-03-11 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

announcement

registration

start list

results

500m K předžáci total: 12, men : 7, women: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
3km K starší žačky total: 3, men : 0, women: 3, kluci: 0, holky: 3 [html] [pdf]
4.5km K starší žáci total: 3, men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
3km K mladší žáci total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
1.5km K nejmladší žáci total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
muži 3 x 2 x 1.5km K total: 16, men : 16, women: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf]
ženy 3 x 2 x 1.5km K total: 7, men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
file file type size last modified
Vysledkova Listina Stafety Muzi pdf 46481B11.03.2018 14:00:48
Vysledkova Listina Stafety Zeny pdf 44375B11.03.2018 14:00:42

result list 500m K předžáci

start ~ 11:00:00

00:06:47.717
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [34] Jan Elleder 2010 CZE Humanita 03:57.1 01:54.8 (1)
2 1 / holky [43] Julča Veselá 2010 CZE Sokol Senohraby 04:08.2 00:11.1 01:55.8 (2)
3 2 / kluci [31] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP 04:13.4 00:16.3 02:00.0 (3)
4 2 / holky [33] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 04:42.7 00:45.6 02:07.8 (4)
5 3 / kluci [41] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 05:11.4 01:14.3 02:21.9 (5)
6 3 / holky [36] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP 05:22.3 01:25.2 02:29.8 (6)
7 4 / holky [37] Lucie Mrázová 2012 CZE ZDRP 05:49.1 01:52.0 02:40.9 (7)
8 4 / kluci [44] Václav Veselý 2013 CZE Sokol Senohraby 06:02.6 02:05.5 02:47.1 (8)
9 5 / kluci [40] David Šimeček 2012 CZE ZDRP 07:30.9 03:33.8 03:42.6 (9)
10 6 / kluci [32] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 11:13.5 07:16.4 10:43.5 (10)
11 7 / kluci [35] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 11:30.3 07:33.2 11:00.2 (11)
12 5 / holky [39] Bára Sajdlová 2015 CZE Žižkovský tygři 11:51.1 07:54.0 11:17.7 (12)

result list 3km K starší žačky

start ~ 11:20:00

00:14:24.1
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [241] Hana Malečková 2005 CZE ZDRP 12:26.9 05:58.9 (1)
2 2 / holky [252] Eva Beranová 2004 CZE ZDRP 13:47.3 01:20.4 06:35.9 (2)
3 3 / holky [255] Markéta Kodejšová 2004 CZE ZDRP 16:58.1 04:31.2 07:55.2 (3)

result list 4.5km K starší žáci

start ~ 11:20:00

00:18:14.733
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [254] Martin Gajda 2004 CZE ZDRP 16:48.6 05:17.3 (1) 10:57.8 (1)
2 2 / kluci [257] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 17:51.3 01:02.7 05:25.8 (2) 11:29.3 (2)
3 3 / kluci [251] Tomáš Baldrian 2004 CZE ZDRP 20:04.3 03:15.7 06:16.6 (3) 13:02.9 (3)

result list 3km K mladší žáci

start ~ 11:20:00

00:13:20.5
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [55] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 12:01.8 05:45.7 (1)
2 1 / kluci [52] David Elleder 2006 CZE Humanita 12:17.9 00:16.1 05:57.1 (2)
3 2 / holky [53] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 12:30.2 00:28.4 06:08.2 (3)
4 3 / holky [56] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:58.7 01:56.9 06:55.3 (4)
5 4 / holky [54] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 15:53.9 03:52.1 07:26.5 (5)

result list 1.5km K nejmladší žáci

start ~ 11:20:00

00:07:05.556
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluci [242] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 06:09.5
2 2 / kluci [236] Jakub Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 06:13.3 00:03.8
3 3 / kluci [237] Jonáš Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 06:28.2 00:18.7
4 4 / kluci [232] Petr Gajda 2009 CZE ZDRP 07:04.9 00:55.4
5 1 / holky [235] Pavlína Malečková 2008 CZE ZDRP 07:08.5 00:59.0
6 2 / holky [243] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP 07:22.3 01:12.8
7 3 / holky [238] Ema Mrázová 2009 CZE ZDRP 07:26.7 01:17.2
8 4 / holky [231] Eva Ellederová 2008 CZE Humanita 07:27.6 01:18.1
9 5 / kluci [240] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 08:29.0 02:19.5

result list muži 3 x 2 x 1.5km K

start ~ 12:20:00

file file type size last modified
Vysledkova Listina Stafety Muzi pdf 46481B12.03.2018 15:59:24

result list ženy 3 x 2 x 1.5km K

start ~ 13:05:00

file file type size last modified
Vysledkova Listina Stafety Zeny pdf 44375B12.03.2018 15:59:22