maraton

ski

results

5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2019 (sobota)

2019-03-09 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

announcement

registration

start list

results

500m K předžáci total: 13 , men : 7, women: 6, kluci: 7, holky: 6, Praha: 1, VSliga_: 0 [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žáci total: 13 , men : 5, women: 8, kluci: 5, holky: 8, Praha: 7, VSliga_: 0 [html] [pdf] [csv]
1,5km K nejmladší žáci total: 10 , men : 4, women: 6, kluci: 4, holky: 6, Praha: 0, VSliga_: 0 [html] [pdf] [csv]
1,5 a 1,5km starší žáci s U15 total: 10 , men : 4, women: 6, starší žáci: 3, starší žáci U15: 1, starší žákyně: 4, starší žákyně U15: 2, Praha: 0, VSliga_: 0 [html] [pdf] [csv]
3 3km mladší dorost total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0, Praha: 0, VSliga_: 0 [html] [pdf] [csv]
5 5 km ženy a st. dorky total: 17 , men : 0, women: 17, ml. dorci: 0, st. dorky: 0, Ženy: 17, Praha: 0, VSliga_: 3 [html] [pdf] [csv]
7,5 7,5 km muži a st. dorci total: 36 , men : 36, women: 0, st. dorci: 1, Muži: 35, Praha: 0, VSliga_: 1 [html] [pdf] [csv]

result list 500m K předžáci

start ~ 11:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / holkyPraha [ 248 ] Lisa Kalinová 2011 CZE VSK Humanita Praha 01:38.6
2 1 / kluci [ 244 ] Josef Baldrian 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 01:41.1 00:02.5
3 2 / kluci [ 254 ] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 02:14.0 00:35.4
4 3 / kluci [ 246 ] Matěj Janata 2011 CZE Podlesí 02:16.5 00:37.9
5 2 / holky [ 251 ] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:26.9 00:48.3
6 3 / holky [ 250 ] Antonie Lacigová 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:44.1 01:05.5
7 4 / holky [ 252 ] Bára Ouhrabková 2012 CZE VSK Humanita Praha 02:52.0 01:13.4
8 4 / kluci [ 255 ] Václav Veselý 2013 CZE TJ Sokol Senohraby 03:00.6 01:22.0
9 5 / holky [ 256 ] eliška Pospíšilová 2014 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:09.0 03:30.4
10 5 / kluci [ 249 ] Jonáš Kolín 2015 CZE VSK Humanita Praha 08:57.2 07:18.6
11 6 / kluci [ 245 ] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 11:18.4 09:39.8
12 7 / kluci [ 247 ] Oskar Kalina 2015 CZE VSK Humanita Praha 12:38.0 10:59.4
DNS / holky [ 253 ] Veronika Sajdlová 2017 CZE Žižkovský tygři

result list 2km K mladší žáci

start ~ 11:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 237 ] Miroslav Štejfa 2007 CZE Tj jiskra Josefův Důl 14:22.5 06:57.4 (1) splits
2 2 / kluciPraha [ 238 ] Vilém Štrait 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 14:53.1 00:30.6 07:12.9 (2) splits
3 3 / kluci [ 51 ] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 15:27.9 01:05.4 07:15.3 (3) splits
4 1 / holkyPraha [ 231 ] Eva Baldrianová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:57.0 01:34.5 07:34.5 (4) splits
5 2 / holkyPraha [ 242 ] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 18:03.1 03:40.6 08:21.6 (5) splits
6 3 / holkyPraha [ 235 ] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 18:22.1 03:59.6 09:01.7 (8) splits
7 4 / holkyPraha [ 233 ] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita Praha 18:42.5 04:20.0 09:01.2 (7) splits
8 5 / holkyPraha [ 236 ] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 18:44.4 04:21.9 08:56.4 (6) splits
9 6 / holky [ 243 ] Klára Zakouřilová 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 19:05.4 04:42.9 09:19.5 (10) splits
10 4 / kluci [ 239 ] Oliver Šulc 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 19:35.0 05:12.5 09:13.4 (9) splits
11 7 / holkyPraha [ 234 ] Michaela Gajdová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 20:58.0 06:35.5 10:00.3 (11) splits
12 8 / holky [ 232 ] Anna Demlová 2007 CZE Žižkovský tygři 24:27.9 10:05.4 10:53.1 (12) splits
DNS / kluci [ 240 ] Štěpán Termer 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 03:12:34.5 (13)

result list 1,5km K nejmladší žáci

start ~ 11:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluci [ 52 ] Jan Elleder 2010 CZE VSK Humanita Praha 08:18.0
2 2 / kluci [ 58 ] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 08:35.3 00:17.2
3 1 / holky [ 68 ] Klárka Adámková 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:50.1 00:32.1
4 2 / holky [ 56 ] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:08.9 00:50.9
5 3 / kluci [ 59 ] Theodor Šulc 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:44.3 01:26.2
6 3 / holky [ 54 ] Simona Jana Kuiper 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:45.9 01:27.8
7 4 / holky [ 53 ] Ella Kalinová 2009 CZE VSK Humanita Praha 10:35.6 02:17.6
8 5 / holky [ 55 ] Magdaléna Možíšová 2010 CZE TJ Sokol Senohraby 10:46.7 02:28.6
9 4 / kluci [ 57 ] Vít Ouhrabka 2010 CZE VSK Humanita Praha 11:23.0 03:04.9
10 6 / holky [ 40 ] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 12:18.6 04:00.6

result list 1,5 a 1,5km starší žáci s U15

start ~ 11:42:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / starší žáci U15 [ 67 ] Matyáš Zakouřil 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:32.8 06:52.9 (1) splits
2 1 / starší žákyně U15 [ 70 ] nela bohatá 2004 CZE ČKL Harrachov 13:50.0 00:17.1 07:09.3 (2) splits
3 1 / starší žáci [ 64 ] Dominik Svoboda 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 14:21.1 00:48.3 07:13.3 (3) splits
4 2 / starší žáci [ 60 ] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 15:01.3 01:28.5 07:33.6 (5) splits
5 3 / starší žáci [ 61 ] Filip Kohout 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 15:03.6 01:30.8 07:27.3 (4) splits
6 1 / starší žákyně [ 62 ] Hana Malečková 2005 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:36.1 02:03.3 08:12.7 (7) splits
7 2 / starší žákyně [ 63 ] Julie Mrázová 2006 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 16:18.0 02:45.1 08:27.7 (9) splits
8 2 / starší žákyně U15 [ 66 ] Jolana Štraitová 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 16:26.6 02:53.7 08:29.2 (10) splits
9 3 / starší žákyně [ 65 ] Laura Svobodová 2005 CZE TJ Sokol Senohraby 16:42.3 03:09.4 08:17.0 (8) splits
10 4 / starší žákyně [ 69 ] Adéla Fichtnerová 2005 CZE TJ Sokol Skuhrov 16:54.8 03:21.9 07:44.5 (6) splits

result list 3 3km mladší dorost

start ~ 11:45:00

result list 5 5 km ženy a st. dorky

start ~ 12:17:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy [ 206 ] Kristýna Kolínová 1984 CZE VSK Humanita Praha 27:15.5 06:53.3 (3) 14:13.1 (3) 20:48.4 (1) splits
2 2 / Ženy [ 214 ] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 27:44.2 00:28.6 06:45.3 (1) 14:09.6 (1) 21:01.0 (2) splits
3 3 / Ženy [ 210 ] Pavla Francke 1988 CZE Žižkovský tygři 28:42.8 01:27.2 06:53.7 (4) 14:32.4 (4) 21:41.6 (3) splits
4 4 / Ženy [ 209 ] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 29:08.0 01:52.4 06:50.8 (2) 14:12.1 (2) 21:52.0 (4) splits
5 5 / Ženy [ 202 ] Anna Čechová 1993 CZE UK FTVS/ (ČKS SKI Jilemnice) 29:51.9 02:36.3 07:06.0 (6) 15:20.0 (6) 22:52.5 (6) splits
6 6 / Ženy [ 208 ] Petra Kracíková 1991 CZE VSK Humanita Praha 29:57.9 02:42.3 06:55.7 (5) 14:53.5 (5) 22:38.9 (5) splits
7 7 / Ženy [ 204 ] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 30:07.5 02:51.9 07:46.4 (10) 15:44.5 (8) 23:06.3 (7) splits
8 8 / Ženy [ 211 ] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 31:04.0 03:48.5 07:23.8 (7) 15:32.6 (7) 23:25.6 (8) splits
9 9 / Ženy [ 212 ] Markéta Kalinová 1982 CZE VSK Humanita Praha 31:05.1 03:49.5 08:04.2 (11) 16:51.7 (11) 24:06.0 (9) splits
10 10 / Ženy [ 215 ] Andrea Hořínková 1986 CZE Žižkovský tygři 31:59.7 04:44.1 07:41.0 (9) 16:15.4 (10) 24:13.8 (10) splits
11 11 / Ženy [ 203 ] Marie Ksandrová 1992 CZE VSK Humanita Praha 32:09.2 04:53.6 08:12.9 (12) 17:01.8 (12) 24:37.7 (12) splits
12 12 / ŽenyVSliga_ [ 219 ] Alena Bauerová 1988 CZE Žižkovský tygři 32:22.4 05:06.8 07:35.9 (8) 16:01.7 (9) 24:17.4 (11) splits
13 13 / Ženy [ 205 ] Kateřina Housková 1993 CZE FEL Praha 34:30.3 07:14.7 08:36.6 (14) 18:25.4 (14) 26:29.4 (13) splits
14 14 / Ženy [ 207 ] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 35:56.7 08:41.1 08:30.1 (13) 17:52.9 (13) 26:45.4 (14) splits
15 15 / Ženy [ 217 ] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 36:43.4 09:27.8 08:46.3 (15) 18:37.0 (15) 27:51.9 (15) splits
DNS / ŽenyVSliga_ [ 213 ] Eliška Spilková 2000 CZE TJ Sokol Senohraby
DNS / ŽenyVSliga_ [ 216 ] Lucie Klímová 1993 CZE VSK Humanita Praha

result list 7,5 7,5 km muži a st. dorci

start ~ 13:19:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Muži [ 33 ] Jakub Pšenička 1991 CZE Žižkovský tygři 36:06.8 05:39.4 (1) 11:54.9 (1) 18:16.5 (1) 24:23.8 (1) 30:14.0 (1) splits
2 2 / Muži [ 10 ] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 36:58.8 00:52.0 05:40.0 (2) 11:56.3 (2) 18:24.8 (3) 24:40.9 (2) 30:58.7 (2) splits
3 3 / Muži [ 6 ] Matěj Kubina 1992 CZE HSK Benecko/FEL Praha 37:10.4 01:03.6 05:49.5 (4) 12:27.2 (4) 19:00.3 (4) 25:09.3 (3) 31:12.4 (3) splits
4 4 / Muži [ 24 ] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 38:19.9 02:13.1 06:15.0 (14) 13:09.4 (13) 20:01.8 (11) 26:16.9 (7) 32:25.7 (7) splits
5 5 / Muži [ 9 ] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 38:27.2 02:20.4 06:07.2 (11) 12:43.8 (7) 19:25.8 (6) 26:00.6 (6) 32:13.3 (4) splits
6 6 / Muži [ 4 ] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 38:34.4 02:27.6 05:57.9 (5) 12:30.9 (5) 19:15.3 (5) 25:57.7 (5) 32:22.8 (6) splits
7 7 / Muži [ 5 ] Martin Sajdl 1981 CZE Žižkovský tygři 38:45.8 02:39.0 05:40.8 (3) 11:57.7 (3) 18:24.3 (2) 25:30.2 (4) 32:16.3 (5) splits
8 8 / Muži [ 13 ] Tomáš Pavlík 1987 CZE SK Rover Praha 38:54.4 02:47.6 06:13.7 (13) 13:05.2 (12) 19:54.0 (10) 26:25.0 (9) 32:40.6 (8) splits
9 9 / Muži [ 34 ] Adam Kaňka 1988 CZE Žižkovský tygři 39:04.8 02:58.0 06:02.7 (7) 12:39.4 (6) 19:27.2 (7) 26:17.6 (8) 32:46.3 (9) splits
10 10 / Muži [ 14 ] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 39:09.9 03:03.1 06:09.0 (12) 12:47.3 (9) 19:34.7 (8) 26:25.6 (10) 32:48.5 (10) splits
11 11 / Muži [ 32 ] Filip Schütz 1997 CZE UK FTVS 39:47.5 03:40.7 06:03.0 (8) 12:55.4 (10) 20:09.9 (13) 27:13.7 (13) 33:43.6 (14) splits
12 12 / Muži [ 2 ] Ondřej Malý 1994 CZE FEL Praha 39:53.3 03:46.5 06:15.3 (15) 13:22.8 (15) 20:36.3 (16) 27:12.9 (12) 33:41.4 (11) splits
13 13 / Muži [ 11 ] Jan Kolín 1977 CZE VSK Humanita Praha 39:56.2 03:49.4 06:16.1 (16) 13:10.6 (14) 20:19.3 (14) 27:14.6 (14) 33:42.4 (13) splits
14 14 / Muži [ 31 ] Petr Polášek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 40:04.1 03:57.3 06:32.1 (20) 13:27.0 (16) 20:35.6 (15) 27:14.6 (15) 33:42.0 (12) splits
15 15 / Muži [ 38 ] jan macaj 1980 CZE Silvini Madshus Team 41:07.9 05:01.1 06:06.2 (10) 12:46.3 (8) 19:36.2 (9) 27:10.7 (11) 34:14.4 (15) splits
16 16 / Muži [ 1 ] Nikolas Domín 1988 CZE VSK Humanita Praha 41:11.2 05:04.4 06:29.7 (19) 13:37.0 (18) 21:03.8 (20) 28:10.9 (19) 34:53.7 (16) splits
17 17 / Muži [ 26 ] Zbyněk Pela 1973 CZE Žižkovský tygři 41:21.3 05:14.5 06:23.2 (17) 13:32.7 (17) 20:57.1 (18) 28:06.2 (17) 34:54.7 (17) splits
18 18 / Muži [ 3 ] Jan Gajda 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 41:41.5 05:34.7 06:32.9 (21) 13:40.8 (21) 20:57.7 (19) 28:08.9 (18) 34:58.5 (18) splits
19 19 / Muži [ 36 ] Antonín Mráz 1972 CZE vsk Elektro - FEL Praha 42:02.1 05:55.3 06:32.9 (22) 13:38.7 (19) 21:06.5 (21) 28:17.2 (20) 35:10.7 (20) splits
20 20 / Muži [ 37 ] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři 42:15.6 06:08.8 06:01.2 (6) 12:59.3 (11) 20:05.7 (12) 27:40.3 (16) 35:02.9 (19) splits
21 21 / Muži [ 27 ] Vítek Pospíšil 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 42:21.3 06:14.5 06:24.6 (18) 13:39.8 (20) 20:46.0 (17) 28:33.1 (21) 35:28.5 (21) splits
22 22 / Muži [ 19 ] Jan Oberlander 1975 CZE TJ Sokol Senohraby 42:38.0 06:31.2 06:37.1 (23) 13:50.7 (22) 21:07.4 (22) 28:43.5 (22) 35:40.4 (22) splits
23 23 / Muži [ 16 ] Miroslav Kalina 1982 CZE VSK Humanita Praha 42:51.3 06:44.5 06:57.1 (30) 14:54.5 (30) 22:42.0 (29) 29:44.2 (25) 36:17.5 (23) splits
24 24 / Muži [ 28 ] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 43:24.8 07:18.0 06:51.2 (27) 14:23.3 (25) 22:05.3 (24) 29:23.8 (23) 36:21.4 (24) splits
25 25 / Muži [ 23 ] jan kolaja 1981 CZE VSK Humanita Praha 44:16.3 08:09.5 06:53.5 (28) 14:34.7 (28) 22:17.3 (27) 29:41.7 (24) 37:02.5 (25) splits
26 26 / Muži [ 7 ] Zbyněk Buchta 1984 CZE VSK Humanita Praha 44:17.1 08:10.3 06:39.6 (24) 14:11.1 (24) 22:00.0 (23) 29:51.6 (26) 37:17.1 (26) splits
27 27 / Muži [ 18 ] Jan Veselý 1970 CZE TJ Sokol Senohraby 44:57.4 08:50.6 06:49.2 (26) 14:30.6 (27) 22:07.3 (25) 29:53.1 (27) 37:34.3 (27) splits
28 28 / Muži [ 35 ] František Kožnar 1996 CZE Jilemnice 45:12.6 09:05.8 06:04.2 (9) 13:57.0 (23) 22:14.9 (26) 30:15.5 (29) 37:45.5 (28) splits
29 29 / Muži [ 15 ] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 45:43.8 09:37.0 06:47.6 (25) 14:29.3 (26) 22:19.9 (28) 30:06.6 (28) 37:54.5 (29) splits
30 30 / Muži [ 29 ] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 47:32.1 11:25.3 06:55.3 (29) 14:44.8 (29) 22:55.5 (30) 31:44.8 (30) 39:37.9 (30) splits
31 31 / Muži [ 12 ] michal voráč 1988 CZE Žižkovský tygři 49:05.4 12:58.6 07:03.8 (31) 15:21.2 (31) 23:44.1 (31) 32:22.2 (31) 40:42.4 (31) splits
32 32 / Muži [ 25 ] Martin Novotný 1971 CZE SK Rover Praha 50:16.5 14:09.7 08:09.2 (34) 17:04.5 (34) 26:17.0 (34) 34:45.6 (34) 42:34.4 (32) splits
33 33 / Muži [ 17 ] Zdeněk Laciga 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 50:17.1 14:10.3 07:54.0 (33) 16:40.1 (33) 25:19.0 (33) 34:22.7 (33) 42:38.1 (33) splits
34 34 / Muži [ 20 ] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 51:23.1 15:16.3 07:31.0 (32) 16:03.5 (32) 24:43.1 (32) 33:53.5 (32) 42:40.6 (34) splits
35 1 / st. dorci [ 22 ] Kryštof Kohout 2001 CZE TJ Sokol Senohraby 01:03:16.9 27:10.1 08:44.2 (35) 19:21.6 (35) 30:06.4 (35) 41:01.2 (35) 52:13.8 (35) splits
DNS / MužiVSliga_ [ 21 ] David Forman 1993 CZE Žižkovský tygři