maraton

ski

results

VŠ liga, Tygří skiatlon

2022-03-05 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

announcement

registration

start list

results

2x200m K předžáci total: 8, men : 6, women: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
1,5km K nejmladší žáci total: 11, men : 6, women: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
2km K mladší žáci total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
2 a 2km starší žáci s U15 a MD total: 18, men : 7, women: 11, starší žáci: 4, starší žáci U15: 2, mladší dorost: 1, starší žákyně: 5, starší žákyně U15: 6 [html] [pdf] [csv]
4,6 a 4,6 km ženy a st. dorky total: 16, men : 0, women: 16, ml. dorci: 0, st. dorky: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
6,9 a 6,9 muži a st. dorci total: 36, men : 36, women: 0, st. dorci: 3, Muži: 32, [m]15: 1 [html] [pdf] [csv]

result list 2x200m K předžáci

start ~ 11:00:19

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Tools.php line 150 Tools->printPre

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table/body.php line 26 Tools->_print

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table.php line 8 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/body.php line 78 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/info/vysledky.php line 10 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 583 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 345 Controller->output

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 294 Controller->processPage

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/index.php line 9 Controller->process

mem: 4102976
Array
(
    [id] => 59
    [idSB] => 3
    [zmena] => 2022-03-05 11:42:35
    [zmenil] => -1
    [odeslano] => 0
    [smazano] => 0
    [cislo] => 59
    [disc] => b-1
    [chyba] => 
    [id_zavodnik] => 431313
    [id_startovne] => 221007
    [id_team_z] => 948713
    [kategorie] => kluci
    [extraSoutez] => 
    [extraKategorie] => 
    [jmeno] => Václav
    [prijmeni] => Pekárek
    [pohlavi] => m
    [narozen] => 2018-01-01
    [mesto] => 
    [stat] => CZE
    [uci] => 
    [team_text] => 
    [nazev_teamu] => 
    [sms] => 
    [telefon] => 
    [cas_start] => 11:00:19
    [cas_0] => 
    [cas_0v] => -39619
    [poradi_0] => 0
    [cas_0_1] => 99:99:99.999
    [poradi_0_1] => 0
    [cas_1] => 
    [cas_1v] => 99:99:99.999
    [poradi_1] => 0
    [cas_1_2] => 99:99:99.999
    [poradi_1_2] => 0
    [cas_2] => 11:14:03.000
    [cas_2v] => 00:13:44
    [poradi_2] => 8
    [cas_2_3] => 
    [poradi_2_3] => 0
    [cas_3] => 
    [cas_3v] => 99:99:99.999
    [poradi_3] => 0
    [cas_3_4] => 99:99:99.999
    [poradi_3_4] => 8
    [cas_4] => 
    [cas_4v] => 99:99:99.999
    [poradi_4] => 0
    [cas_4_5] => 99:99:99.999
    [poradi_4_5] => 8
    [cas_5] => 
    [cas_5v] => 99:99:99.999
    [poradi_5] => 0
    [cas_5_6] => 99:99:99.999
    [poradi_5_6] => 8
    [cas_6] => 
    [cas_6v] => 99:99:99.999
    [poradi_6] => 0
    [cas_6_7] => 99:99:99.999
    [poradi_6_7] => 8
    [cas_7] => 
    [cas_7v] => 99:99:99.999
    [poradi_7] => 0
    [cas_7_8] => 99:99:99.999
    [poradi_7_8] => 0
    [cas_8] => 
    [cas_8v] => 99:99:99.999
    [poradi_8] => 0
    [cas_8_9] => 99:99:99.999
    [poradi_8_9] => 0
    [cas_9] => 
    [cas_9v] => 99:99:99.999
    [poradi_9] => 0
    [cas_9_10] => 99:99:99.999
    [poradi_9_10] => 0
    [cas_10] => 
    [cas_10v] => 99:99:99.999
    [poradi_10] => 0
    [cas_10_11] => 99:99:99.999
    [poradi_10_11] => 0
)
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [53] Josef Charvát 2015 CZE Kajak Děčín 04:36.0 02:02.0 (1)
2 2 / klucivsliga [52] Jakub Giovagnoni 2014 CZE KB Kapslovna 05:43.0 01:07.0 02:30.0 (2)
3 1 / holkypraha [56] eliška Pospíšilová 2014 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 06:10.0 01:34.0 02:46.0 (3)
4 3 / klucivsliga [54] Oskar Kalina 2015 CZE SPORTICUS team 07:15.0 02:39.0 03:07.0 (4)
5 4 / klucipraha [57] Jindřich Skalka 2015 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:58.0 03:22.0 03:20.0 (5)
6 5 / klucipraha [51] František Baldrian 2016 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:45.0 04:09.0 03:42.0 (6)
7 2 / holky [50] Andrea černá 2017 CZE 12:15.0 07:39.0 06:06.0 (7)
8 (-1) 6 / kluci [59] Václav Pekárek 2018 CZE 13:44.0 13:44.0 (8)

result list 1,5km K nejmladší žáci

start ~ 11:16:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / klucivsliga [241] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 06:46.0
2 1 / holky [233] Kateřina Charvátová 2013 CZE Kajak Děčín 06:51.0 00:05.0
3 2 / klucivsliga [236] Šimon Lebeda 2012 CZE KB Kapslovna 07:21.0 00:35.0
4 3 / klucipraha [237] Adam Maleček 2013 CZE Žižkovský tygři 07:23.0 00:37.0
5 4 / klucivsliga [234] Štěpán Karban 2013 CZE VSK Humanita Praha 07:34.0 00:48.0
6 2 / holkypraha [238] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:37.0 00:51.0
7 3 / holkyvsliga [240] Bára Ouhrabková 2012 CZE SPORTICUS team 07:42.0 00:56.0
8 4 / holkypraha [239] Nina Neyrinck 2013 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:44.0 01:58.0
9 5 / holkypraha [235] Eva Kirschnerová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:56.0 02:10.0
10 5 / klucipraha [231] Jan Böhm 2013 CZE VSK Humanita Praha 09:43.0 02:57.0
11 6 / klucivsliga [232] Eduard Fischer 2013 CZE Žižkovský tygři 10:16.0 03:30.0

result list 2km K mladší žáci

start ~ 11:32:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluci [69] Antonín Horálek 2010 CZE ZDRP 07:00.0 07:00.0 (1)
2 1 / holkypraha [66] Lisa Kalinová 2011 CZE SPORTICUS team 07:22.0 00:22.0 07:22.0 (2)
3 2 / holkypraha [65] mia Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:35.0 00:35.0 07:35.0 (3)
4 2 / klucipraha [61] Josef Baldrian 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:41.0 00:41.0 07:41.0 (4)
5 3 / klucivsliga [68] Vít Ouhrabka 2010 CZE SPORTICUS team 07:44.0 00:44.0 07:44.0 (5)
6 3 / holkypraha [64] Viola Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:01.0 01:01.0 08:01.0 (6)
7 4 / klucivsliga [62] David Elvy 2010 CZE KB Kapslovna 08:05.0 01:05.0 08:05.0 (7)
8 5 / klucipraha [67] Ondřej Karban 2011 CZE VSK Humanita Praha 08:39.0 01:39.0
9 4 / holkyvsliga [63] Sara Fischer 2011 CZE Žižkovský tygři 12:53.0 05:53.0

result list 2 a 2km starší žáci s U15 a MD

start ~ 11:51:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / mladší dorost [230] Arnošt Křenovský 2006 CZE Ski klub Jablonec 10:48.0
2 1 / starší žákyně U15vsliga [264] Kamila Peštová 2007 CZE USK CS Plzeň (UKPL) 12:07.0 01:19.0
3 1 / starší žácipraha [258] Jakub Kučera 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 12:58.0 02:10.0
4 2 / starší žácipraha [269] Štěpán Termer 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 12:59.0 02:11.0
5 2 / starší žákyně U15praha [251] Eva Baldrianová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:19.0 02:31.0
6 1 / starší žáci U15vsliga [263] Jiří Němec 2007 CZE USK CS Plzeň (UKPL) 13:25.0 02:37.0
7 1 / starší žákyněpraha [259] Kateřina Kučerová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:26.0 02:38.0
8 3 / starší žákyně U15vsliga [271] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:32.0 02:44.0
9 3 / starší žácivsliga [270] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 13:34.0 02:46.0
10 2 / starší žáci U15vsliga [253] Olliver De La Luz 2007 CZE KB Kapslovna 13:41.0 02:53.0
11 2 / starší žákyněpraha [262] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:51.0 03:03.0
12 3 / starší žákyněpraha [261] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 14:05.0 03:17.0
13 4 / starší žákyně U15vsliga [266] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 14:45.0 03:57.0
14 4 / starší žácivsliga [265] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 14:47.0 03:59.0
15 5 / starší žákyně U15vsliga [273] Barbora Žemlová 2007 CZE KB Kapslovna 15:07.0 04:19.0
16 4 / starší žákyněpraha [257] Ella Kalinová 2009 CZE SPORTICUS team 16:08.0 05:20.0
17 6 / starší žákyně U15vsliga [260] Natálie Mácová 2007 CZE KB Kapslovna 16:56.0 06:08.0
18 5 / starší žákyněpraha [256] Laura Jirásková 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 18:39.0 07:51.0

result list 4,6 a 4,6 km ženy a st. dorky

start ~ 12:21:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy [218] Eliška Karešová 1987 CZE Tu Liberec 28:08.0 06:45.0 (1) 14:20.0 (1) 21:23.0 (2)
2 2 / Ženyvsliga [201] Eva Marková 1983 CZE FEL Praha 28:16.0 00:08.0 06:55.0 (2) 14:43.0 (2) 21:38.0 (4)
3 3 / Ženypraha [209] Tereza Kalalova 1986 CZE Žižkovský tygři 28:19.0 00:11.0 07:00.0 (3) 14:45.0 (3) 21:40.0 (5)
4 4 / Ženyvsliga [202] Eliška Svobodová 1999 CZE Žižkovský tygři 28:21.0 00:13.0 07:01.0 (4) 14:46.0 (4) 21:36.0 (3)
5 5 / Ženyvsliga [208] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 28:56.0 00:48.0 07:25.0 (6) 15:29.0 (5) 22:09.0 (6)
6 6 / Ženyvsliga [204] Dominika Kubričanová 1988 CZE VSK Humanita Praha 30:54.0 02:46.0 07:22.0 (5) 15:39.0 (6) 23:15.0 (7)
7 7 / Ženy [207] Jindřiška Hemplová 2000 CZE Tu Liberec 31:31.0 03:23.0 07:27.0 (7) 16:07.0 (7) 23:58.0 (8)
8 8 / Ženyvsliga [203] Markéta Kalinová 1982 CZE VSK Humanita Praha 31:50.0 03:42.0 08:11.0 (8) 17:13.0 (8) 24:35.0 (9)
9 9 / Ženypraha [206] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 34:15.0 06:07.0 09:01.0 (11) 18:13.0 (11) 26:08.0 (10)
10 10 / Ženyvsliga [216] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 34:25.0 06:17.0 08:19.0 (9) 18:00.0 (9) 18:00.0 (1)
11 11 / Ženyvsliga [205] Jitka Akrmanová 1976 CZE VSK Humanita Praha 35:26.0 07:18.0 09:54.0 (16) 19:10.0 (14) 27:18.0 (13)
12 12 / Ženyvsliga [212] Simona Malkovská 1977 CZE VSK Humanita Praha 35:31.0 07:23.0 08:51.0 (10) 18:08.0 (10) 27:10.0 (11)
13 13 / Ženypraha [211] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 35:34.0 07:26.0 09:05.0 (13) 18:36.0 (12) 27:15.0 (12)
14 14 / Ženypraha [213] Natálie Mudrová 2001 CZE ČZU Praha - Rolníci 38:00.0 09:52.0 09:07.0 (14) 19:02.0 (13) 28:28.0 (14)
15 15 / Ženyvsliga [215] Sandra Šimková 2000 CZE ČZU Praha - Rolníci 38:44.0 10:36.0 09:03.0 (12) 19:23.0 (15) 29:10.0 (15)
16 16 / Ženyvsliga [217] vanda štouračová 1988 CZE VSK Humanita Praha 39:57.0 11:49.0 09:49.0 (15) 20:47.0 (16) 30:31.0 (16)

result list 6,9 a 6,9 muži a st. dorci

start ~ 13:18:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Muži [29] Jakub Škoda 1988 CZE TJ Dukla Liberec 36:39.9 05:56.0 (3) 12:09.0 (3) 18:47.0 (2) 24:48.0 (2) 30:48.0 (2)
2 2 / Muživsliga [2] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 36:40.0 00:00.1 05:48.0 (1) 11:54.0 (1) 18:39.0 (1) 24:33.0 (1) 30:38.0 (1)
3 3 / Muživsliga [10] Adam Kaňka 1988 CZE Žižkovský tygři 36:50.0 00:10.1 05:59.0 (5) 12:11.0 (4) 18:57.0 (4) 24:56.0 (3) 31:02.0 (3)
4 1 / [m]15 [35] Michal Švarc 2007 CZE SKI Sokol Stachy 36:55.0 00:15.1 06:08.0 (9) 12:24.0 (8) 19:17.0 (8) 25:13.0 (6) 31:12.0 (5)
5 4 / Muživsliga [1] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 37:06.0 00:26.1 06:00.0 (6) 12:12.0 (5) 18:55.0 (3) 25:00.0 (4) 31:05.0 (4)
6 5 / Mužipraha [15] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 37:11.0 00:31.1 06:07.0 (8) 12:23.0 (7) 19:16.0 (7) 25:10.0 (5) 31:13.0 (6)
7 6 / Muži [17] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 38:04.0 01:24.1 05:58.0 (4) 12:19.0 (6) 19:10.0 (6) 25:31.0 (8) 31:44.0 (7)
8 1 / st. dorci [25] Jan Ptáček 2005 CZE Ski klub Jablonec 38:32.0 01:52.1 05:50.0 (2) 12:08.0 (2) 19:04.0 (5) 25:17.0 (7) 31:52.0 (8)
9 7 / Muživsliga [22] Zbyněk Pela 1973 CZE Žižkovský tygři 39:06.0 02:26.1 06:22.0 (14) 12:51.0 (10) 19:56.0 (10) 26:30.0 (10) 32:59.0 (10)
10 8 / Muživsliga [8] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 39:07.0 02:27.1 06:30.0 (17) 13:10.0 (15) 20:15.0 (12) 26:36.0 (12) 33:00.0 (11)
11 9 / Muživsliga [30] Petr Švarc 1966 CZE Žižkovský tygři 39:24.0 02:44.1 06:17.0 (12) 12:53.0 (12) 20:09.0 (11) 26:29.0 (9) 32:58.0 (9)
12 10 / Muži [34] Ondřej černý 1980 CZE Žižkovský Tygři 39:27.0 02:47.1 06:20.0 (13) 13:01.0 (13) 20:23.0 (13) 26:43.0 (13) 33:06.0 (12)
13 11 / Muživsliga [21] Matouš Pavlík 1988 CZE VSK Humanita Praha 39:56.0 03:16.1 06:34.0 (19) 13:18.0 (18) 20:31.0 (17) 27:03.0 (15) 33:30.0 (14)
13 11 / Muži [36] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři 39:56.0 03:16.1 06:27.0 (15) 13:11.0 (16) 20:26.0 (14) 26:56.0 (14) 33:36.0 (15)
15 13 / Muži [37] David Forman 1993 CZE Žižkovský tygři 40:13.0 03:33.1 06:10.0 (10) 12:52.0 (11) 19:51.0 (9) 26:32.0 (11) 33:22.0 (13)
16 14 / Muživsliga [6] Robert Fischer 1980 CZE Žižkovský tygři 40:20.0 03:40.1 06:29.0 (16) 13:13.0 (17) 20:34.0 (18) 27:05.0 (16) 33:47.0 (16)
17 15 / Mužipraha [27] Miroslav Šindelář 1995 CZE Žižkovský tygři 40:47.0 04:07.1 06:12.0 (11) 13:05.0 (14) 20:30.0 (16) 27:17.0 (17) 34:03.0 (17)
18 16 / Mužipraha [23] Petr Pešta 1975 CZE USK CS Plzeň (UKPL) 41:25.0 04:45.1 06:04.0 (7) 12:50.0 (9) 20:28.0 (15) 27:19.0 (18) 34:29.0 (18)
19 17 / Muživsliga [32] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 41:33.0 04:53.1 06:31.0 (18) 13:50.0 (19) 21:35.0 (20) 28:07.0 (19) 34:54.0 (19)
20 18 / Mužipraha [9] Miroslav Kalina 1982 CZE VSK Humanita Praha 41:51.0 05:11.1 07:05.0 (23) 14:30.0 (24) 22:16.0 (23) 28:49.0 (22) 35:20.0 (20)
21 19 / Muživsliga [12] Šimon Krámský 2001 CZE Žižkovský tygři 42:01.0 05:21.1 06:58.0 (21) 14:09.0 (21) 21:40.0 (21) 28:43.0 (21) 35:22.0 (21)
22 20 / Muživsliga [16] Martin Maleček 1975 CZE Žižkovský tygři 42:21.0 05:41.1 06:45.0 (20) 13:57.0 (20) 21:29.0 (19) 28:26.0 (20) 35:27.0 (22)
23 21 / Muživsliga [18] Jan Mitáček 1987 CZE VSK Humanita Praha 43:27.0 06:47.1 07:04.0 (22) 14:28.0 (23) 22:34.0 (24) 29:28.0 (24) 36:25.0 (23)
24 2 / st. dorcivsliga [19] David Němec 2005 CZE USK CS Plzeň (UKPL) 43:44.0 07:04.1 07:08.0 (25) 14:25.0 (22) 22:12.0 (22) 29:20.0 (23) 36:34.0 (24)
25 22 / Muživsliga [24] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 44:23.0 07:43.1 07:10.0 (26) 14:45.0 (28) 22:56.0 (26) 30:05.0 (25) 37:15.0 (25)
26 23 / Mužipraha [13] Tomáš Kučera 1976 CZE SK Rover Praha 44:40.0 08:00.1 07:13.0 (28) 14:43.0 (27) 23:21.0 (28) 30:30.0 (28) 37:43.0 (27)
27 24 / Muživsliga [28] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 44:50.0 08:10.1 07:15.0 (29) 14:41.0 (26) 22:52.0 (25) 30:20.0 (26) 37:40.0 (26)
28 3 / st. dorcipraha [31] Martin Toman 2004 CZE SK Rover Praha 45:39.0 08:59.1 07:16.0 (30) 14:50.0 (29) 22:59.0 (27) 30:25.0 (27) 38:03.0 (28)
29 25 / Mužipraha [33] Václav Žatecký 1997 CZE ČZU Praha - Rolníci 47:17.0 10:37.1 07:11.0 (27) 14:52.0 (30) 24:17.0 (29) 31:55.0 (29) 39:48.0 (29)
30 26 / Muži [26] Marek Purm 1996 CZE Veslo UK 47:52.0 11:12.1 07:47.0 (33) 16:08.0 (32) 25:27.0 (31) 32:49.0 (30) 40:22.0 (30)
31 27 / Muži [4] Marek Cón 1999 CZE Veslo UK tým 48:31.0 11:51.1 07:43.0 (32) 16:31.0 (34) 26:19.0 (32) 33:35.0 (31) 41:07.0 (31)
32 28 / Muži [38] Jan Vokurka 1975 CZE Žižkovský tygři 50:08.0 13:28.1 07:23.0 (31) 15:46.0 (31) 26:38.0 (33) 34:37.0 (33) 42:38.0 (33)
33 29 / Mužipraha [3] Zdeněk Laciga 1952 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 50:28.0 13:48.1 07:54.0 (34) 16:17.0 (33) 25:25.0 (30) 33:46.0 (32) 42:05.0 (32)
34 30 / Muživsliga [14] Lukáš Kuneš 1995 CZE VSK Humanita Praha 58:51.0 22:11.1 09:02.0 (35) 18:34.0 (35) 29:47.0 (34) 39:21.0 (34) 49:26.0 (34)
35 31 / Muživsliga [7] Teodor Husarčík 1999 CZE ČZU Praha - Rolníci 01:03:15.0 26:35.1 09:21.0 (36) 19:20.0 (36) 30:13.0 (35) 41:15.0 (35) 52:09.0 (35)
DNS / Muži [39] Jan Kolaja 1981 CZE HO Komorní výtah 07:07.0 (24) 14:40.0 (25)