Valentýnský běh s OC Šestka

2019-02-14 OC Šestka, Praha

announcement

registration

start list

results

celkové pořadí total: 56, men : 27, women: 29, Muži: 27, Ženy: 29 [html] [pdf]
jednotlivci 7,5km total: 20, men : 13, women: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf]
Valentýn 7,5km total: 36, men : 14, women: 22, Muži: 1, Ženy: 5, Mix: 11 [html] [pdf]

start list celkové pořadí

start ~ 18:06:00 , all years of born , registered: 56 participants ( 27 of men, 29 of women)

category # name state year team
Muži [381] Beránek Jan CZE 1995 adidas Runners Prague
Ženy [11] Hašková Petra CZE 1995 Černošice
Muži [23] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
Ženy [12] Jelínková Lucie CZE 1989 Praha
Muži [24] Jerie Marek CZE 1983 TJ Magla
Muži [13] Jirásek Vít CZE 1976 Praha 9
Muži [26] klauda jan CZE 1998 praha 5
Muži [30] Korchan Michal CZE 1980 Roztoky
Muži [14] Mahel Petr CZE 1981 Běžouni z Klánovického lesa
Muži [15] Matlach Ondřej CZE 1984 Moose Power
Muži [16] Maxa Matěj CZE 1975 Statenice
Ženy [373] Mičke Bianka CZE 1997 adidas Runners Prague
Muži [25] Němec Pavel CZE 1973 SK Zlončice
Ženy [17] Neubergová Pavlína CZE 1979 Letiště Praha
Ženy [375] Neumannová Lenka CZE 1968 Letiště Praha
Muži [18] Olšovský Vítězslav CZE 1983 Báječné ženy v běhu
Ženy [19] Tocháčková Tereza CZE 1997 Barbarian Extreame Team
Muži [20] Vašina Jiří CZE 1974 Praha 6
Muži [21] Vlk Pavel CZE 1991 Originál 1869 Příbram
Ženy [22] Votočková Petra Emilie CZE 1984 Gigathlon Czech Republic
Ženy [101] Andršová Judita CZE 1991 STG Most
Ženy [102] Bačkovská Petra CZE 1978 Praha
Ženy [103] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
Ženy [69] Bartíková Milena CZE 1971 Letiště Praha
Ženy [104] Beňová Pavlína CZE 1970 Letiště Praha
Muži [203] Blodek Tomáš CZE 1967 Letiště Praha
Ženy [105] Bodláková Monika CZE 1984 Praha 6
Ženy [205] Durďáková Simona CZE 1994 Praha 6
Ženy [106] Dušková Dominika CZE 1992 Masivní Atak
Ženy [107] Emingerová Kateřina CZE 1990 Night Run Team
Muži [108] Fiala Zdeněk CZE 1955 Praha 8
Muži [206] Chalupa Dan CZE 1989 Masivní Atak
Muži [201] Charvát Jiří CZE 1992 STG Most
Ženy [109] Jelínková Zuzana CZE 1989 Štefko runnig team
Muži [110] Kaczko Adam CZE 1980 Horoměřice
Muži [385] Kodr Karel CZE 1970 ŽUCH
Ženy [204] Komárková Klára CZE 1988 Letiště Praha
Ženy [112] Korimová Kamila CZE 1990 Libčice nad Vltavou
Muži [113] Kulhavý Michal CZE 1991 Náhodní kolemjdoucí
Muži [115] Martiňák Jiří CZE 1974 Praha
Muži [363] Martiňák Jiří CZE 1974 Praha
Ženy [202] Martincová Lucie CZE 1974 Praha
Ženy [215] Nuňezová Věra CZE 1972 Praha
Ženy [212] Pátková Veronika CZE 1987 Libčice nad Vltavou
Ženy [208] Petrová Martina CZE 1968 Praha 8
Ženy [114] Portellová Karolina CZE 1984 Barbarian Extreme Team
Muži [116] Řezníček Pavel CZE 1980 Doběhnout a přežít
Ženy [216] Řezníčková Kristina CZE 1981 Doběhnout a přežít
Ženy [210] Sejkorová Šárka CZE 1978 Horoměřice
Ženy [384] Sláviková Lujza CZE 1988 ŽUCH
Muži [207] Srb Jindřich CZE 1985 Night Run Team
Muži [117] Tkadlec Štěpán CZE 1974 Únětický pivovar
Ženy [217] Tkadlecová Kamila CZE 2007 Únětický pivovar
Ženy [213] Vacková Tereza CZE 1995 Náhodní kolemjdoucí
Muži [214] Waldhans Patrik CZE 1991 Barbarian Extreme Team
Muži [209] Webersinke Jan CZE 1988 Štefko runnig team

start list jednotlivci 7,5km

start ~ 18:06:00 , all years of born , registered: 20 participants ( 13 of men, 7 of women)

category # name state year team
Muži [381] Beránek Jan CZE 1995 adidas Runners Prague
Ženy [11] Hašková Petra CZE 1995 Černošice
Muži [23] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
Ženy [12] Jelínková Lucie CZE 1989 Praha
Muži [24] Jerie Marek CZE 1983 TJ Magla
Muži [13] Jirásek Vít CZE 1976 Praha 9
Muži [26] klauda jan CZE 1998 praha 5
Muži [30] Korchan Michal CZE 1980 Roztoky
Muži [14] Mahel Petr CZE 1981 Běžouni z Klánovického lesa
Muži [15] Matlach Ondřej CZE 1984 Moose Power
Muži [16] Maxa Matěj CZE 1975 Statenice
Ženy [373] Mičke Bianka CZE 1997 adidas Runners Prague
Muži [25] Němec Pavel CZE 1973 SK Zlončice
Ženy [17] Neubergová Pavlína CZE 1979 Letiště Praha
Ženy [375] Neumannová Lenka CZE 1968 Letiště Praha
Muži [18] Olšovský Vítězslav CZE 1983 Báječné ženy v běhu
Ženy [19] Tocháčková Tereza CZE 1997 Barbarian Extreame Team
Muži [20] Vašina Jiří CZE 1974 Praha 6
Muži [21] Vlk Pavel CZE 1991 Originál 1869 Příbram
Ženy [22] Votočková Petra Emilie CZE 1984 Gigathlon Czech Republic

start list Valentýn 7,5km

start ~ 18:06:00 , all years of born , registered: 36 participants ( 14 of men, 22 of women)

category # team members
Mix STG Most
w
[101]
Judita Andršová
1991
m
[201]
Jiří Charvát
1992
Ženy Praha
w
[102]
Petra Bačkovská
1978
w
[202]
Lucie Martincová
1974
Mix Letiště Praha
w
[103]
Milena Bartíková
1971
w
[69]
Milena Bartíková
1971
m
[203]
Tomáš Blodek
1967
Ženy Letiště Praha
w
[104]
Pavlína Beňová
1970
w
[204]
Klára Komárková
1988
Ženy Praha 6
w
[105]
Monika Bodláková
1984
w
[205]
Simona Durďáková
1994
Mix Masivní Atak
w
[106]
Dominika Dušková
1992
m
[206]
Dan Chalupa
1989
Mix Horoměřice
w
[107]
Kateřina Emingerová
1990
m
[207]
Jindřich Srb
1985
Mix Praha 8
m
[108]
Zdeněk Fiala
1955
w
[208]
Martina Petrová
1968
Mix Štěfko runnig team
w
[109]
Zuzana Jelínková
1989
m
[209]
Jan Webersinke
1988
Mix Horoměřice
m
[110]
Adam Kaczko
1980
w
[210]
Šárka Sejkorová
1978
Mix ŽUCH
m
[385]
Karel Kodr
1970
w
[384]
Lujza Sláviková
1988
Ženy Libčice nad Vltavou
w
[112]
Kamila Korimová
1990
w
[212]
Veronika Pátková
1987
Mix Náhodní kolemjdoucí
m
[113]
Michal Kulhavý
1991
w
[213]
Tereza Vacková
1995
Mix Praha
m
[115]
Jiří Martiňák
1974
m
[363]
Jiří Martiňák
1974
w
[215]
Věra Nuňezová
1972
Mix Barbarian Extreme Team
w
[114]
Karolina Portellová
1984
m
[214]
Patrik Waldhans
1991
Mix Doběhnout a přežít
m
[116]
Pavel Řezníček
1980
w
[216]
Kristina Řezníčková
1981
Mix Únětický pivovar
m
[117]
Štěpán Tkadlec
1974
w
[217]
Kamila Tkadlecová
2007