maraton

run

results

Velichovská sedmička

2022-06-19 Velichovky 

archiv

announcement

registration

start list

results

1200m - Starší žáci total: 4, men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
900m - Mladší žáci total: 9, men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
800m - Nejml. zaci total: 8, men : 4, women: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
700m - Školáci total: 13, men : 9, women: 4, kluci: 9, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
500m - Přípravka total: 10, men : 5, women: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 16, men : 15, women: 1, kluci: 15, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 total: 104, men : 64, women: 40, Muži: 64, Ženy: 40 [html] [pdf] [csv]

result list 1200m - Starší žáci

start ~ 09:32:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [237] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:05.0
2 2 / kluci [202] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 04:17.6 00:12.5
3 3 / kluci [201] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:27.0 00:21.9
4 4 / kluci [203] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:33.0 00:27.9

result list 900m - Mladší žáci

start ~ 09:42:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [249] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:11.5
2 1 / holky [206] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:35.8 00:24.3
3 2 / kluci [248] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 03:36.0 00:24.5
4 3 / kluci [240] Matyáš Kraml 2010 CZE SOKOL Staré město 03:46.0 00:34.5
5 2 / holky [239] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:49.9 00:38.4
6 4 / kluci [238] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:53.8 00:42.2
7 5 / kluci [211] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:55.3 00:43.8
8 3 / holky [210] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:00.9 00:49.4
9 6 / kluci [208] Václav Modry 2010 CZE Ráčci Račice nad Trotinou 04:12.3 01:00.8

result list 800m - Nejml. zaci

start ~ 09:55:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [242] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:13.8
2 1 / kluci [218] Vojtěch Vávra 2012 CZE TJ SOKOL JAROMĚŘ 03:21.4 00:07.5
3 2 / kluci [212] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 03:23.7 00:09.8
4 2 / holky [282] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 03:28.9 00:15.0
5 3 / holky [241] Anička Beranová 2011 CZE Sokol Dolní Brusnice 03:46.9 00:33.0
6 3 / kluci [250] Simon Svetlák 2012 CZE Jaroměř 03:56.2 00:42.3
7 4 / kluci [217] Filip Souček 2012 CZE Brzice 04:04.4 00:50.5
8 4 / holky [215] Magdalena Modra 2012 CZE Ráčci Račice nad Trotinou 04:36.6 01:22.7

result list 700m - Školáci

start ~ 10:08:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [244] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:56.4
2 2 / holky [245] Emily Šafkova 2013 CZE Občerstvení Na Špalkách 02:57.8 00:01.3
3 1 / kluci [221] Radim Holubář 2013 CZE SMARTRUN.cz 02:59.7 00:03.2
4 2 / kluci [219] Adam Bém 2013 CZE Tj Sokol Jaroměř 03:00.8 00:04.3
5 3 / holky [243] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 03:07.4 00:10.9
6 3 / kluci [287] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police 03:07.6 00:11.1
7 4 / kluci [222] Antonín Kubias 2014 CZE Tyčka a kulička 03:10.8 00:14.3
8 5 / kluci [251] Matyáš Krejčík 2014 CZE Krejcik boys 03:17.8 00:21.3
9 6 / kluci [276] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 03:17.9 00:21.4
10 4 / holky [278] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 03:23.9 00:27.5
11 7 / kluci [277] Nicolas Patzelt 2014 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 03:31.2 00:34.7
12 8 / kluci [223] Jan Souček 2014 CZE Brzice 03:33.9 00:37.4
13 9 / kluci [220] Karel Carba 2014 CZE Cába team 03:38.0 00:41.5

result list 500m - Přípravka

start ~ 10:27:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [231] Lukáš Venclák 2015 CZE Náchod 02:27.0
2 1 / holky [229] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.0 00:04.0
3 2 / holky [279] Helena Horáková 2015 CZE Vestec 02:35.6 00:08.6
4 2 / kluci [246] Jakub Kratochvíl 2015 CZE Jaroměř 02:38.3 00:11.3
5 3 / kluci [252] Marek Leška 2016 CZE Velicovky 02:38.6 00:11.6
6 4 / kluci [253] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod 02:39.8 00:12.8
7 3 / holky [283] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:46.2 00:19.2
8 4 / holky [254] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Běžecký klub Náchod 02:47.6 00:20.6
9 5 / holky [226] Agátka Jahelková 2015 CZE ATL- Školka Jaroměř 03:15.0 00:48.0
10 5 / kluci [230] Dominik Ulč 2016 CZE Jaroměř 03:16.2 00:49.2

result list Nejmenší holky

start ~ 10:40:30

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / holky [262] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / holky [265] Dominika Stolínová 2017 CZE Velichovky
3 3 / holky [285] Štěpánka Kňourková 2018 CZE Bílé Poličany
4 4 / holky [284] Dorotka Kňourková 2018 CZE Bílé Poličany
5 5 / holky [261] Nikol Netušilová 2017 CZE Velichovky
6 6 / holky [288] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police
7 7 / holky [258] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod
8 8 / holky [257] Ella Janovská 2018 CZE Kramolna
9 9 / holky [264] Marie Ptašková 2018 CZE green4plan s.r.o.
10 10 / holky [256] Aneta Bartošová 2018 CZE Náchod
11 11 / holky [259] Valentýna Lešková 2018 CZE Velichovky
12 12 / holky [280] Šarlota HloŠkovÁ 2018 CZE Nové Město nad Metují
13 13 / holky [255] Marie Andrejsová 2019 CZE Hustířany
14 14 / holky [263] Anna Ptašková 2020 CZE green4plan s.r.o.
15 15 / holky [260] Monika Netušilova 2020 CZE Velichovky
16 16 / holky [236] Eliška Kratěnová 2020 CZE SDH Nahořany

result list Nejmenší kluci

start ~ 10:48:31

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / kluci [232] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / kluci [247] Tomáš Kratochvíl 2018 CZE Jaroměř
3 3 / kluci [269] Sebastián Jahelka 2018 CZE Jaroměř
4 4 / kluci [272] Ondřej Runkas 2018 CZE Hustířany
5 5 / kluci [235] Matyáš Ulč 2017 CZE Jaroměř
6 6 / kluci [268] Adam Hečko 2017 CZE TJ Sokol Dolní Ředice
7 7 / kluci [281] Jiří Horák 2017 CZE Vestec
8 8 / kluci [270] Christian Nejman 2019 CZE Běžecký klub Náchod
9 9 / kluci [234] Vilém Lorenc 2018 CZE Velichovky
10 10 / kluci [286] Martin Ralva 2017 CZE Rychlíci
11 11 / kluci [271] Vítek Podlezl 2017 CZE Máslojedy
12 12 / kluci [267] Timothy Bukáček 2017 CZE Rtyně
13 13 / kluci [274] Adam Šubrt 2018 CZE Velichovky
14 14 / kluci [233] Patrik Havlík 2018 CZE Rtyně
15 15 / kluci [273] Jáchym Sudek 2018 CZE Náchod
16 1 / holky [266] Rozálie Sudková 2020 CZE Náchod

result list Velichovská 7

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [2] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 25:49.6
2 2 / Muži [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 26:01.6 00:12.0
3 3 / Muži [3] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 27:33.7 01:44.1
4 4 / Muži [58] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 28:13.3 02:23.7
5 5 / Muži [84] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 28:52.4 03:02.8
6 6 / Muži [33] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 29:02.8 03:13.2
7 7 / Muži [13] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 29:08.8 03:19.2
8 8 / Muži [110] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 29:21.4 03:31.8
9 9 / Muži [82] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 29:32.9 03:43.3
10 10 / Muži [11] František Buřil 1966 CZE Vidochov 29:51.6 04:02.0
11 11 / Muži [8] Luděk Berka 1972 CZE ATLETIKA RTYNĚ 30:05.2 04:15.6
12 12 / Muži [66] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 30:20.2 04:30.6
13 13 / Muži [18] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 30:26.7 04:37.1
14 14 / Muži [26] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 30:38.7 04:49.1
15 15 / Muži [76] Marcel Beran 1977 CZE Nové Lesy 31:09.7 05:20.1
16 16 / Muži [17] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 31:17.9 05:28.3
17 17 / Muži [97] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 31:24.4 05:34.8
18 18 / Muži [53] Vaclav Modry 1981 CZE HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 31:26.9 05:37.3
19 1 / Ženy [94] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 31:28.5 05:38.9
20 2 / Ženy [37] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 32:06.6 06:17.0
21 19 / Muži [103] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 32:42.6 06:53.0
22 20 / Muži [56] Michal Panenka 1986 CZE Zaloňovská desítka 33:01.6 07:12.0
23 21 / Muži [19] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 33:17.1 07:27.5
24 3 / Ženy [89] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 33:24.6 07:35.0
25 22 / Muži [12] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 33:26.9 07:37.3
26 4 / Ženy [5] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 33:48.2 07:58.6
27 23 / Muži [54] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:57.6 08:08.0
28 5 / Ženy [106] Markéta Zeisková 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 34:26.7 08:37.1
29 6 / Ženy [73] Veronika Vítková 1989 CZE SDH Nahořany 34:40.7 08:51.1
30 24 / Muži [96] Jan Pleskač 1980 CZE Opatovice Nad Labem 34:57.5 09:07.9
31 25 / Muži [98] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 35:02.1 09:12.5
32 26 / Muži [80] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 35:12.9 09:23.3
33 7 / Ženy [83] Radka Krtičková 1988 CZE Wikov 35:20.7 09:31.1
34 8 / Ženy [6] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 35:28.6 09:39.0
35 27 / Muži [74] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 35:40.0 09:50.4
36 28 / Muži [100] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 35:44.7 09:55.1
37 29 / Muži [91] Jan Čepelka 1975 CZE Hradec Králové 35:59.5 10:09.9
38 9 / Ženy [9] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 36:00.0 10:10.4
39 30 / Muži [75] Martin Baláš 1973 CZE run4run 36:00.3 10:10.7
40 10 / Ženy [68] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 36:08.4 10:18.8
41 31 / Muži [57] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Team PBR 36:12.0 10:22.4
42 32 / Muži [88] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 36:12.6 10:23.0
43 33 / Muži [85] František Pechek 1953 CZE Trutnov 36:20.2 10:30.6
44 34 / Muži [20] Patrik Havlík 1990 CZE Rtyně 36:31.5 10:41.9
45 11 / Ženy [43] Lucie Ludvíková 1990 CZE SDH Nahořany 36:57.1 11:07.5
46 12 / Ženy [28] Klára Janovská 2004 CZE BK Náchod 37:00.7 11:11.1
47 35 / Muži [49] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 37:24.0 11:34.4
48 13 / Ženy [63] Lenka Renská 1980 CZE Náchod 37:32.9 11:43.3
48 36 / Muži [4] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 37:32.9 11:43.3
50 14 / Ženy [101] Jana Hušková 1974 CZE Run4fun 37:39.7 11:50.1
51 37 / Muži [32] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 37:55.6 12:06.0
52 38 / Muži [86] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 37:58.1 12:08.5
53 39 / Muži [52] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 38:24.6 12:35.0
54 40 / Muži [104] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 38:28.4 12:38.8
55 41 / Muži [67] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 38:36.6 12:47.0
56 15 / Ženy [87] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 38:53.7 13:04.1
57 42 / Muži [15] Jiří Elich 1964 CZE Levit Loko Trutnov 39:17.8 13:28.2
58 43 / Muži [93] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 39:20.5 13:30.9
59 44 / Muži [30] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 39:28.9 13:39.3
60 16 / Ženy [31] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 39:37.7 13:48.1
61 17 / Ženy [55] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 39:47.3 13:57.7
62 18 / Ženy [81] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 39:58.4 14:08.8
63 45 / Muži [35] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 40:43.8 14:54.2
64 46 / Muži [22] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 40:50.3 15:00.7
65 19 / Ženy [79] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 41:02.8 15:13.2
66 20 / Ženy [77] Marta Beranová 1985 CZE Dvorská diabetologie 41:17.0 15:27.4
67 21 / Ženy [78] Martina Kalendová 1982 CZE Jaroměř 41:19.9 15:30.3
68 22 / Ženy [46] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 41:25.4 15:35.8
69 23 / Ženy [65] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 41:26.7 15:37.1
70 24 / Ženy [25] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 41:40.9 15:51.3
71 47 / Muži [41] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 42:09.3 16:19.7
72 48 / Muži [45] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 42:17.6 16:28.0
73 25 / Ženy [90] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 42:19.2 16:29.6
74 26 / Ženy [16] Kristýna Fassati 1988 CZE Rozbehame Jaroměř, TJ Sokol Jaroměř 42:32.5 16:42.9
75 49 / Muži [29] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 42:43.2 16:53.6
75 49 / Muži [71] Tomáš Štelbaský 1983 CZE Česká Skalice 42:43.2 16:53.6
77 51 / Muži [95] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 43:06.1 17:16.5
78 52 / Muži [102] Jaroslav Hušek 1972 CZE RUN4FUN 43:34.6 17:45.0
79 53 / Muži [34] Jan Klimeš 1984 CZE TJ Velké Poříčí 43:35.8 17:46.2
80 54 / Muži [109] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:38.4 17:48.8
81 27 / Ženy [111] Lucie Součková 1981 CZE Náchod 43:48.1 17:58.5
82 55 / Muži [36] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 43:48.2 17:58.6
83 56 / Muži [108] Milan Klampfl 1991 CZE Vrchaři Vrchlabí 44:04.2 18:14.6
84 28 / Ženy [107] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 44:05.6 18:16.0
85 57 / Muži [50] Miroslav Pullman 1950 CZE Trhová Kamenice 44:10.4 18:20.8
86 29 / Ženy [21] Zuzana Hečko 1986 CZE TJ Sokol Dolní Ředice 44:28.2 18:38.6
87 58 / Muži [62] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 44:38.1 18:48.5
88 59 / Muži [60] Jan Pišta 1988 CZE Hasiči Rožnov 44:49.6 19:00.0
89 30 / Ženy [64] Aneta Schreiber 1988 CZE Trutnov 44:57.7 19:08.1
90 31 / Ženy [99] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 46:51.7 21:02.1
91 32 / Ženy [27] Andrea Janovská 1990 CZE Kramolna 48:21.1 22:31.5
92 33 / Ženy [7] Kristýna Benedeková 1989 CZE Jaroměř 48:54.8 23:05.2
93 34 / Ženy [105] Jana Bartošová 1990 CZE Náchod 49:02.3 23:12.7
94 60 / Muži [44] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 49:25.1 23:35.5
95 35 / Ženy [38] Zuzana Kůstová 1981 CZE Světí 49:54.0 24:04.4
96 61 / Muži [42] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 51:33.1 25:43.5
97 36 / Ženy [70] Kateřina Štádlerová 1978 CZE Občerstvení Na špalkách 51:35.2 25:45.6
98 62 / Muži [47] Leoš Matoulek 1978 CZE Padavky 52:15.1 26:25.5
99 37 / Ženy [14] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 53:46.7 27:57.1
100 63 / Muži [69] Tomáš Štádler 1975 CZE Občerstvení Na špalkách 54:59.2 29:09.6
101 38 / Ženy [51] Jiřina Matyášová 1982 CZE Padavky 59:23.7 33:34.1
102 39 / Ženy [10] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 59:42.6 33:53.0
103 40 / Ženy [72] Michaela Ulčová 1990 CZE Jaroměř 01:04:14.8 38:25.2
104 64 / Muži [48] Václav Bartoška 1948 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:08:47.8 42:58.2