WINTER SkyRace ® 2016

2016-12-03 Liberec 

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 268, men : 213, women: 55, Junior: 8, M-U23: 11, M-24-39: 125, M-40-55: 65, M-56: 4, Juniorka: 1, W-U23: 2, W-24-39: 38, W-40-55: 13, W-56: 1 [html] [pdf]
Dětský závod SNĚHULÁK total: 6, men : 4, women: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf]
Dětský závod MRAZÍK total: 3, men : 2, women: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
Běh SNOW SLIDE total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 09:59:20

03:08:35.323
rank rank/cat. # name year state team finish delay PlaneDvorakuvKriz
1 1 / M-24-39 [2] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team 01:59:02 00:00 43:48 (2) 01:21:56 (1)
2 2 / M-24-39 [3] Libor Trtek 1988 CZE Uherský Brod 02:00:37 01:34 48:38 (3) 01:24:11 (2)
3 3 / M-24-39 [5] Vít Otevřel 1988 CZE Salomon-run 02:04:47 05:45 49:49 (4) 01:26:58 (3)
4 4 / M-24-39 [280] Petr Urbánek 1981 CZE Brubeck Team 02:10:27 11:25 50:50 (5) 01:28:36 (4)
5 1 / Junior [32] Jan Bořil 1997 CZE OK Jihlava 02:12:52 13:50 53:06 (12) 01:32:22 (5)
6 1 / M-U23 [8] Lukáš Košut 1994 CZE NVPP team 02:13:41 14:38 53:06 (9) 01:32:43 (6)
7 2 / Junior [7] Ondřej Nezval 1999 CZE buff 02:14:13 15:10 51:35 (6) 01:32:46 (7)
8 5 / M-24-39 [44] Tomas Kasse 1985 CZE Tenneco 02:14:24 15:21 53:38 (14) 01:34:06 (8)
9 6 / M-24-39 [124] Petr Kosek 1979 CZE nalehko.com 02:16:30 17:27 53:35 (13) 01:34:15 (9)
10 1 / W-24-39 [12] Zuzana Kocumová 1979 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:16:43 17:40 54:08 (16) 01:35:06 (12)
11 3 / Junior [33] Martin Bořil 1998 CZE Lyžaři Žďár nad Sázavou 02:17:12 18:10 53:06 (10) 01:34:26 (11)
12 4 / Junior [9] Tomáš Štverák 1997 CZE Montura Czech Team 02:17:49 18:46 56:20 (24) 01:37:40 (20)
13 1 / M-40-55 [284] Josef Valeš 1975 CZE Albrechtice 02:18:14 19:11 54:53 (18) 01:36:08 (16)
14 7 / M-24-39 [273] Radim Třešňák 1984 CZE Liberec 02:19:47 20:44 55:35 (22) 01:37:55 (23)
15 8 / M-24-39 [245] Jan Svoboda 1983 CZE SK suadra.cz 02:20:27 21:25 55:32 (21) 01:37:45 (21)
16 5 / Junior [279] Matyáš Urban 2000 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 02:20:28 21:26 58:01 (38) 01:39:51 (25)
17 9 / M-24-39 [257] Jan Šmíd 1982 CZE Ski Polevsko 02:21:54 22:51 55:18 (20) 01:37:49 (22)
18 10 / M-24-39 [276] Tomáš Tvrdík 1985 CZE Sweep sport 02:22:05 23:03 53:05 (8) 01:34:24 (10)
19 11 / M-24-39 [268] Jaromír Švihovský 1980 CZE Beermental team 02:22:24 23:21 57:27 (30) 01:40:30 (27)
20 2 / M-40-55 [122] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 02:22:34 23:31 55:01 (19) 01:36:20 (17)
21 1 / W-40-55 [13] Ivana Sekyrová 1971 CZE AK Sokolov 02:24:41 25:38 54:07 (15) 01:37:35 (19)
22 12 / M-24-39 [334] Pavel Jindra 1978 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:24:44 25:41 52:54 (7) 01:35:22 (14)
23 1 / M-56 [192] jiri Ouhrabka 1958 CZE Liberec 02:26:46 27:44 58:06 (40) 01:41:35 (30)
24 3 / M-40-55 [152] Roman Lukeš 1970 CZE BKS Benešov u Semil 02:27:09 28:06 57:49 (33) 01:41:30 (29)
25 13 / M-24-39 [281] Rostislav Václavík 1982 CZE Birell/Boll/Mexiko Team 02:28:08 29:05 57:58 (35) 01:43:04 (33)
26 14 / M-24-39 [188] Lukáš Novák 1991 CZE Fitness Food Menu Poděbrady 02:28:29 29:26 56:28 (25) 01:40:34 (28)
27 15 / M-24-39 [62] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 02:28:30 29:27 55:46 (23) 01:40:24 (26)
28 16 / M-24-39 [6] Jaroslav Balatka 1983 CZE Brubeck Team 02:29:42 30:39 57:12 (28) 01:39:50 (24)
29 17 / M-24-39 [56] Martin Drbohlav 1989 CZE Liga Vyjimečných 02:30:04 31:01 58:02 (39) 01:43:03 (32)
30 18 / M-24-39 [190] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 02:30:33 31:30 59:22 (47) 01:44:30 (35)
31 19 / M-24-39 [355] Lukáš Hůlka 1982 CZE Ještěd SkyRace 02:31:38 32:35 57:12 (27) 01:42:20 (31)
32 4 / M-40-55 [282] Karel Valenta 1974 CZE Běžecký kroužek Varnsdorf 02:32:27 33:24 58:00 (37) 01:44:52 (38)
33 20 / M-24-39 [95] Michal Chadim 1978 CZE KC Brno 02:32:29 33:26 57:49 (32) 01:43:37 (34)
34 2 / W-24-39 [326] Tereza Rudolfová 1989 CZE Lawi Team 02:32:49 33:46 58:47 (42) 01:44:40 (37)
35 2 / M-U23 [285] Juraj Varga 1993 SVK EXTRA Brno 02:33:55 34:52 59:02 (44) 01:44:35 (36)
36 5 / M-40-55 [96] Zbynek Chladek 1976 CZE RunSport Team 02:34:14 35:12 59:39 (49) 01:45:09 (41)
37 6 / M-40-55 [114] Robert Kleiner 1966 CZE Liberec 02:35:09 36:06 57:38 (31) 01:45:18 (42)
38 3 / M-U23 [330] Tomáš Strnad 1993 CZE TEAM KSM HRÁDEK 02:35:17 36:14 58:00 (36) 01:45:20 (43)
39 21 / M-24-39 [298] Ondra Zobac 1987 CZE EXTRA Brno 02:35:20 36:17 01:00:41 (54) 01:47:13 (50)
40 7 / M-40-55 [22] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 02:35:32 36:29 01:00:42 (55) 01:47:05 (48)
41 8 / M-40-55 [65] Luboš Fajgl 1975 CZE Cítov 02:35:50 36:47 58:34 (41) 01:46:50 (46)
42 22 / M-24-39 [118] Pavel Kočí 1989 CZE Retro Garáž 02:36:22 37:19 59:22 (46) 01:47:14 (51)
43 23 / M-24-39 [10] Jan Urbaczka 1991 CZE NVPP team 02:36:33 37:30 01:01:48 (68) 01:48:51 (57)
44 24 / M-24-39 [121] Martin Kopřiva 1983 CZE Praha 02:37:01 37:58 57:49 (34) 01:47:22 (52)
45 25 / M-24-39 [318] Michal Hons 1977 CZE SNS 02:37:28 38:25 01:04:47 (92) 01:50:19 (65)
46 26 / M-24-39 [55] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 02:38:09 39:06 01:50:56 (68)
47 9 / M-40-55 [182] Jiří Nesvadba 1974 CZE DHL ITS Running Club 02:38:21 39:18 01:01:32 (64) 01:47:04 (47)
47 4 / M-U23 [75] Jan Halbich 1993 CZE OCR Runners Olomouc 02:38:21 39:18 01:00:46 (56) 01:49:01 (58)
49 3 / W-24-39 [14] Lada Štalzerová 1984 CZE Dukla Praha 02:38:27 39:24 57:11 (26) 01:45:03 (40)
50 5 / M-U23 [354] Ondřej Motl 1994 CZE ASK Slavia Praha 02:38:49 39:46 54:18 (17) 01:35:47 (15)
51 27 / M-24-39 [159] Ondřej Malík 1985 CZE Rungo.cz 02:39:08 40:05 01:00:58 (58) 01:47:58 (53)
52 28 / M-24-39 [127] Tomáš Kotala 1989 CZE Kružberk 02:39:10 40:07 01:01:20 (61) 01:48:03 (54)
53 29 / M-24-39 [241] Martin Stezka 1984 CZE Chřibská 02:39:24 40:21 59:58 (52) 01:49:07 (59)
54 30 / M-24-39 [323] Michal Pidanič 1987 CZE Pardubice 02:39:44 40:42 59:46 (50) 01:46:46 (45)
55 31 / M-24-39 [244] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 02:40:16 41:13 59:14 (45) 01:47:10 (49)
56 10 / M-40-55 [226] Jakub Řídel 1975 CZE Praha 02:40:34 41:31 01:01:37 (66) 01:49:20 (60)
57 11 / M-40-55 [155] Milos Madron 1975 CZE Ještěd SkyRace 02:41:09 42:07 01:01:21 (62) 01:49:23 (61)
58 12 / M-40-55 [140] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 02:41:13 42:10 01:01:35 (65) 01:51:02 (69)
59 32 / M-24-39 [218] Martin Rexa 1979 CZE Kerda Sport 02:41:21 42:18 53:06 (11) 01:35:08 (13)
59 32 / M-24-39 [142] Daniel Kvasnička 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:41:21 42:18 57:23 (29) 01:45:29 (44)
61 6 / Junior [39] Jan Bulan 1998 CZE Praha 4, Kateřinky 02:41:32 42:29 01:03:39 (79) 01:51:45 (74)
62 34 / M-24-39 [23] Daniel Beneš 1988 CZE Avalon Fitness 02:41:34 42:31 01:01:11 (59) 01:49:27 (62)
63 13 / M-40-55 [185] Ladislav Nevlida 1973 CZE ArboGard 02:41:38 42:36 59:29 (48) 01:48:43 (55)
64 4 / W-24-39 [16] Kristýna Chmelková 1987 CZE Šternberk 02:41:43 42:41 01:02:18 (71) 01:51:18 (72)
65 35 / M-24-39 [320] Jan Kalkus 1990 CZE Lawi Team 02:41:55 42:52 01:01:49 (69) 01:48:47 (56)
66 36 / M-24-39 [104] Martin Jeništa 1990 CZE Liberec 5 02:42:07 43:04 01:02:56 (74) 01:51:54 (75)
67 7 / Junior [317] ADAM GÖTZ 1997 CZE TRUTNOV 02:42:11 43:08 59:47 (51) 01:50:28 (66)
68 37 / M-24-39 [81] Jiří Hanzl 1988 CZE #trpímrád 02:42:15 43:12 01:02:03 (70) 01:49:33 (63)
69 14 / M-40-55 [128] Pavel Kotúček 1961 CZE iThinkBeer 02:42:20 43:17 01:02:20 (72) 01:51:07 (71)
70 38 / M-24-39 [29] Marian Böhm 1979 CZE Mára 02:42:57 43:54 01:03:39 (78) 01:51:56 (76)
71 15 / M-40-55 [130] Dušan Koutník 1972 CZE Sokol Vlastibořice 02:43:47 44:44 01:01:41 (67) 01:50:09 (64)
72 39 / M-24-39 [51] Tomáš Dolejš 1982 CZE TJ Mochtin 02:43:54 44:51 01:01:29 (63) 01:50:48 (67)
73 2 / W-40-55 [216] Marcela Rambová 1974 CZE Högner / Gomango 02:44:17 45:14 01:04:35 (86) 01:54:17 (82)
74 16 / M-40-55 [234] Petr Sklenička 1974 CZE BD Kalparta 02:44:33 45:30 01:04:26 (84) 01:51:57 (77)
75 17 / M-40-55 [211] Martin Rada 1974 CZE Ještěd SkyRace 02:44:47 45:44 01:03:35 (77) 01:52:50 (81)
76 40 / M-24-39 [164] Jan Mastik 1987 CZE TuhoszCamp Racing 02:44:49 45:46 01:02:57 (75) 01:51:03 (70)
77 41 / M-24-39 [163] Karel Marek 1987 CZE EXTRA Brno 02:46:10 47:07 01:04:19 (82) 01:51:57 (78)
78 18 / M-40-55 [297] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 02:46:12 47:09 01:06:12 (106) 01:55:57 (91)
79 19 / M-40-55 [217] Tomáš Regner 1975 CZE Liberec 02:46:15 47:12 01:03:48 (80) 01:54:51 (84)
80 42 / M-24-39 [66] Lukáš Fiala 1985 CZE Uničov 02:46:18 47:15 58:53 (43) 01:44:59 (39)
81 20 / M-40-55 [292] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 02:46:28 47:26 01:04:37 (87) 01:55:23 (87)
82 21 / M-40-55 [82] Zdenek Hap 1976 CZE Praha 6 02:46:33 47:31 01:05:10 (97) 01:56:16 (96)
83 22 / M-40-55 [242] Radek Stockner 1971 CZE Sokolov 02:46:49 47:47 01:05:32 (101) 01:56:27 (98)
84 43 / M-24-39 [329] Herbert Schwarz 1978 CZE HERBY SERVIS 02:47:01 47:58 01:08:19 (129) 01:59:37 (115)
85 23 / M-40-55 [288] Petr Veselý 1965 CZE ATLET ŠESTAJOVICE 02:47:06 48:04 01:05:18 (100) 01:55:29 (89)
86 24 / M-40-55 [68] Jiri Fix 1974 CZE SK Maxtri Liberec 02:47:08 48:05 01:01:14 (60) 01:51:33 (73)
87 3 / W-40-55 [18] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 02:47:09 48:06 01:04:54 (95) 01:56:00 (93)
88 44 / M-24-39 [291] Radovan Vojtíšek 1979 CZE Moon Kil Sun 02:48:05 49:02 01:05:14 (99) 01:57:18 (105)
89 45 / M-24-39 [162] Jan Mareček 1978 CZE Kladiva Pardubice 02:48:26 49:23 01:05:11 (98) 01:56:06 (95)
90 5 / W-24-39 [289] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 02:48:40 49:37 01:05:47 (102) 01:56:23 (97)
91 46 / M-24-39 [156] Michael Macháček 1990 CZE Praha 7, Holešovice 02:48:56 49:53 01:04:44 (88) 01:56:48 (100)
92 47 / M-24-39 [304] Vítězslav Chmelař 1979 CZE Velké Losiny 02:49:02 49:59 01:06:47 (114) 01:58:11 (111)
93 48 / M-24-39 [277] Tomáš Uher 1985 CZE Lázně Bohdaneč 02:49:47 50:44 01:04:45 (89) 01:55:56 (90)
94 49 / M-24-39 [89] Jiří Holec 1981 CZE GoMango 02:49:51 50:48 01:06:02 (104) 01:56:50 (101)
95 50 / M-24-39 [42] Martin Černý 1986 CZE ABT Rohozec 02:50:00 50:57 01:04:52 (94) 01:54:55 (85)
96 51 / M-24-39 [175] Petr Muras 1989 CZE Ostrava 02:50:12 51:09 01:00:40 (53) 01:52:46 (80)
97 6 / M-U23 [131] David Kovařík 1993 CZE Brno 02:50:39 51:37 01:04:23 (83) 01:55:24 (88)
98 52 / M-24-39 [302] Michael Žolcer 1989 CZE OCR Runners Olomouc 02:50:55 51:52 01:06:41 (112) 01:58:10 (110)
99 53 / M-24-39 [36] Vladimír Bradna 1978 CZE Liberec 02:50:56 51:53 01:06:41 (111) 01:57:19 (106)
100 25 / M-40-55 [229] Dušan Sehnoutka 1974 CZE Hradec Králové 02:51:35 52:33 01:00:53 (57) 01:54:34 (83)
101 54 / M-24-39 [139] Milos Ksonzek 1986 CZE Crossfit Committed Praha 02:51:57 52:54 01:06:21 (107) 01:57:30 (108)
102 55 / M-24-39 [220] Tomáš Romaňák 1991 CZE Rýmařov 02:52:03 53:00 01:04:28 (85) 01:57:04 (103)
103 56 / M-24-39 [117] Jan Kocum 1980 CZE Gutar a Brufen 02:52:27 53:24 01:04:47 (91) 01:56:05 (94)
104 26 / M-40-55 [336] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 02:52:36 53:33 01:08:29 (132) 02:02:01 (123)
105 6 / W-24-39 [123] Kamila Kordíková 1989 CZE Ohrobec 02:52:38 53:36 01:06:02 (105) 01:58:22 (113)
106 7 / W-24-39 [154] Michaela Maderova 1980 CZE Rudolfovske gazely 02:52:57 53:55 01:56:44 (99)
107 27 / M-40-55 [101] Petr Janďourek 1973 CZE Praha 6 02:53:03 54:01 01:06:26 (108) 01:59:36 (114)
108 57 / M-24-39 [80] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 02:53:09 54:06 01:06:52 (115) 01:59:59 (118)
109 58 / M-24-39 [180] Vladimír Nepraš 1991 CZE Litomyšl 02:53:11 54:09 01:02:27 (73) 01:52:45 (79)
110 59 / M-24-39 [232] Vojtěch Siedlaczek 1988 CZE NVPP Třinec 02:53:48 54:45 01:07:40 (120) 01:56:57 (102)
111 28 / M-40-55 [189] Luboš Novotný 1975 CZE AK Křižany 02:53:51 54:48 01:08:06 (126) 01:59:47 (116)
112 60 / M-24-39 [133] Tomáš Kramár 1977 CZE Liberec 9 02:53:56 54:53 01:06:37 (110) 01:58:21 (112)
113 61 / M-24-39 [269] Antonin Tesar 1978 CZE Atelier 27307 02:54:57 55:55 01:04:50 (93) 01:57:40 (109)
114 62 / M-24-39 [147] Štěpán Ledvinka 1980 CZE Děčín XXVIII 02:55:55 56:53 01:04:46 (90) 01:57:27 (107)
115 63 / M-24-39 [208] Ondřej Pytlík 1987 CZE Jablonec and Nisou 02:56:10 57:07 01:04:11 (81) 01:57:11 (104)
116 64 / M-24-39 [337] Míra Baxa 1982 CZE Liberec 02:57:31 58:29 01:09:05 (137) 02:01:52 (121)
117 65 / M-24-39 [223] Lukáš Růžička 1986 CZE RunSport Team 02:57:47 58:44 01:06:59 (116) 02:01:16 (119)
118 29 / M-40-55 [113] Ivan Kestler 1976 CZE North Czech Runners 02:58:31 59:28 01:03:06 (76) 01:55:07 (86)
119 66 / M-24-39 [64] Tomáš Fait 1988 CZE Gradus s.r.o. 02:59:44 01:00:41 01:08:25 (131) 02:03:25 (129)
120 67 / M-24-39 [129] Jeník Koubek Kejzlar 1979 CZE CARE.cz 03:00:05 01:01:02 01:08:44 (136) 02:05:44 (137)
121 68 / M-24-39 [231] Miroslav Seiler 1977 CZE SALABA TEAM 03:00:09 01:01:06 01:08:08 (128) 02:03:09 (126)
122 30 / M-40-55 [27] Martin Bláha 1972 CZE SKK74 03:00:25 01:01:22 01:08:03 (123) 02:03:01 (125)
123 8 / W-24-39 [141] Petra Kurfiřtová 1978 CZE Jablonec nad Nisou 03:00:29 01:01:26 01:08:04 (124) 02:03:13 (127)
124 69 / M-24-39 [214] Matěj Rakovič 1991 CZE Lety 03:01:02 01:01:60 01:09:31 (140) 02:03:55 (130)
125 70 / M-24-39 [205] Jan Polák 1983 CZE Liberec 03:01:50 01:02:47 01:06:31 (109) 01:59:48 (117)
126 9 / W-24-39 [59] Martina Dvorakova 1981 CZE EXTRA Brno 03:02:07 01:03:04 01:10:00 (148) 02:05:25 (135)
127 71 / M-24-39 [283] Jaroslav Valerián 1981 CZE Kofárna 03:02:50 01:03:47 01:11:20 (162) 02:06:10 (142)
128 31 / M-40-55 [153] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 03:03:10 01:04:07 01:06:43 (113) 02:02:01 (122)
129 32 / M-40-55 [102] Ladislav Jarůšek 1971 CZE Jablonec nad Nisou 03:03:49 01:04:47 01:07:57 (122) 02:02:08 (124)
130 72 / M-24-39 [166] Ondřej Mazura 1989 CZE Tepelná čerpadla Rakovník AC Heating 03:04:02 01:05:00 01:08:44 (135) 02:05:20 (134)
131 73 / M-24-39 [314] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 03:04:12 01:05:09 01:09:40 (141) 02:04:07 (131)
131 10 / W-24-39 [312] Edita Králová 1985 CZE Falanga 03:04:12 01:05:09 01:10:26 (152) 02:06:16 (145)
133 33 / M-40-55 [25] Tomáš Bičík 1968 CZE Králův Dvůr, Levín 03:04:27 01:05:25 01:05:49 (103) 02:01:47 (120)
134 34 / M-40-55 [263] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 03:04:30 01:05:27 01:09:50 (145) 02:05:56 (140)
135 74 / M-24-39 [221] Holman Romero 1977 CZE Praha 03:04:49 01:05:46 01:07:04 (117) 02:04:10 (132)
136 75 / M-24-39 [299] Michal Žák 1992 CZE Praha 10 03:05:53 01:06:50 01:09:41 (142) 02:07:29 (147)
137 76 / M-24-39 [149] Jakub Löbl 1986 CZE SRTG Litvínov 03:06:02 01:06:59 01:09:42 (143) 02:09:36 (158)
138 35 / M-40-55 [91] daniel horyna 1974 CZE opolany 03:06:08 01:07:05 01:15:33 (195) 02:10:31 (166)
139 11 / W-24-39 [294] Anna Walaská 1982 CZE NVPP team 03:06:59 01:07:57 01:11:35 (165) 02:12:50 (171)
140 12 / W-24-39 [53] Katarzyna Döring 1981 CZE Kobra run Team 03:07:03 01:08:00 01:11:28 (163) 02:09:16 (154)
141 77 / M-24-39 [335] Jan Kubát 1983 CZE Taktiq 03:07:18 01:08:15 01:08:23 (130) 02:09:22 (156)
142 1 / W-U23 [78] Ewa Haltof 1994 CZE Třinec 03:07:24 01:08:21 01:12:23 (172) 02:05:55 (139)
143 78 / M-24-39 [150] Ondřej Louda 1983 CZE Liberec 03:07:26 01:08:23 01:10:11 (150) 02:06:15 (143)
144 36 / M-40-55 [87] František Hofman 1963 CZE Triatlon Býšť 03:07:30 01:08:28 01:19:09 (211) 02:13:13 (173)
145 79 / M-24-39 [90] Jan Putala 1981 CZE Odolena Voda 03:07:52 01:08:49 01:13:34 (183) 02:10:17 (165)
146 80 / M-24-39 [266] Jan Štykar 1979 CZE Rudolfovske gazely 03:08:11 01:09:09 01:10:29 (153) 02:07:24 (146)
147 4 / W-40-55 [187] Jana Nováčková 1974 CZE Fryčovice 03:08:41 01:09:38 01:11:49 (167) 02:09:07 (153)
148 5 / W-40-55 [72] Jana Gittlerová 1973 CZE Frýdlant 03:08:48 01:09:45 01:10:44 (155) 02:07:58 (150)
149 81 / M-24-39 [213] Lukáš Rajchl 1986 CZE Mattoni freerun:Liberec 03:08:48 01:09:45 01:09:53 (146) 02:07:36 (148)
150 82 / M-24-39 [103] Tomáš Javůrek 1977 CZE SALABA TEAM 03:08:56 01:09:53 01:08:05 (125) 02:03:22 (128)
151 13 / W-24-39 [135] Petra Krejsová 1979 CZE Kometky Boskovice 03:09:20 01:10:17 01:11:54 (168) 02:09:24 (157)
152 37 / M-40-55 [60] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 03:09:36 01:10:33 01:10:14 (151) 02:10:33 (167)
153 83 / M-24-39 [186] Jaroslav Nosek 1984 CZE Běžecký klub Semily 03:09:39 01:10:36 01:19:19 (213) 02:14:31 (179)
154 2 / M-56 [88] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 03:10:02 01:10:59 01:08:33 (133) 02:07:53 (149)
155 38 / M-40-55 [255] Radomír Šmahlík 1974 CZE Frýdek-Místek 03:10:15 01:11:12 01:11:36 (166) 02:10:05 (163)
156 84 / M-24-39 [21] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 03:10:21 01:11:18 01:11:12 (159) 02:09:22 (155)
157 39 / M-40-55 [254] Michal Šlapák 1963 CZE TK Hanspaulka 03:10:32 01:11:29 01:15:44 (197) 02:14:53 (181)
158 40 / M-40-55 [308] Torsten Riemer 1969 GER T-Rex-Team Peitz 03:10:42 01:11:39 01:13:12 (179) 02:11:21 (169)
158 40 / M-40-55 [222] Volker Rossberg 1964 GER T-Rex-Team Peitz 03:10:42 01:11:39 01:13:17 (180) 02:14:36 (180)
160 42 / M-40-55 [178] David Nedopilek 1976 CZE Bruntál 03:11:04 01:12:01 01:09:48 (144) 02:06:16 (144)
161 43 / M-40-55 [215] Aleš Ramba 1975 CZE Högner / Gomango 03:12:10 01:13:07 01:08:08 (127) 02:05:47 (138)
162 85 / M-24-39 [145] Zdeněk Langer 1983 CZE KHS Zlín 03:13:21 01:14:19 01:12:57 (174) 02:13:58 (176)
163 86 / M-24-39 [57] Ľubomír Drenčak 1988 CZE Katzenjammer Košice 03:13:26 01:14:23 01:10:54 (158) 02:10:09 (164)
164 87 / M-24-39 [325] Pavel Rajnoha 1979 CZE Olomouc 03:13:32 01:14:29 01:09:31 (139) 02:09:45 (162)
165 14 / W-24-39 [85] Lenka Havlíková 1982 CZE To Pude 03:13:58 01:14:55 01:11:55 (169) 02:13:10 (172)
166 44 / M-40-55 [319] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 03:14:07 01:15:04 01:07:15 (118) 02:05:37 (136)
167 45 / M-40-55 [209] Karel Pytloun 1975 CZE Liberec 14 03:14:55 01:15:52 01:14:20 (185) 02:13:47 (174)
168 46 / M-40-55 [93] Jakub Hrůša 1976 CZE Bělý 9 03:15:02 01:15:59 01:07:54 (121) 02:08:23 (152)
169 88 / M-24-39 [233] Jan Skala 1977 CZE Praha 9 03:15:15 01:16:12 01:05:03 (96) 01:55:58 (92)
170 47 / M-40-55 [251] Petr Šifta 1976 CZE Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:15:47 01:16:44 01:09:54 (147) 02:08:00 (151)
171 89 / M-24-39 [116] Petr Kluger 1979 CZE Jacik _ Zabi Nozka 03:15:52 01:16:49 01:11:16 (160) 02:09:43 (161)
172 90 / M-24-39 [158] Martin Kulík 1987 CZE NUTRILITE 03:16:04 01:17:01 01:08:39 (134) 02:06:02 (141)
173 91 / M-24-39 [63] Zdeněk Eibel 1982 CZE DNR Jihlava 03:16:34 01:17:31 01:13:22 (181) 02:14:08 (177)
174 48 / M-40-55 [86] Vladimír Hejzlar 1975 CZE tom007.cz 03:16:38 01:17:35 01:13:30 (182) 02:16:18 (186)
175 92 / M-24-39 [174] Zlatan Mulic 1985 CZE dos amigos 03:16:40 01:17:37 01:10:01 (149) 02:09:40 (159)
176 15 / W-24-39 [306] Nataliia Salii 1986 CZE Velké Losiny 03:16:48 01:17:45 01:19:13 (212) 02:18:21 (194)
177 93 / M-24-39 [195] Bohumil Paslavský 1982 CZE Slavic Lupi (Rozběháme Česko) 03:17:18 01:18:16 01:11:31 (164) 02:11:28 (170)
178 94 / M-24-39 [207] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 03:19:16 01:20:13 01:12:59 (175) 02:13:50 (175)
179 49 / M-40-55 [146] Jan lederer 1974 CZE Outfish Team 03:19:47 01:20:44 01:15:10 (191) 02:16:42 (188)
180 95 / M-24-39 [301] Martin Žejšek 1984 CZE Kašpaři VM 03:19:47 01:20:44 01:14:34 (186) 02:15:03 (182)
181 16 / W-24-39 [120] Michaela Kopecká 1982 CZE Kometky Boskovice 03:19:48 01:20:45 01:15:29 (194) 02:15:22 (183)
182 17 / W-24-39 [52] Petra Dolejšová 1982 CZE Atletika Klatovy 03:20:09 01:21:06 01:11:17 (161) 02:15:49 (184)
183 96 / M-24-39 [230] Peter Seidl 1987 CZE SK Seidl 03:21:02 01:21:59 01:10:48 (156) 02:09:43 (160)
184 18 / W-24-39 [126] Olga Kosková 1980 CZE nalehko.com 03:21:55 01:22:52 01:12:03 (170) 02:10:48 (168)
185 97 / M-24-39 [225] Antonín Rylka 1977 CZE Praha 03:23:34 01:24:32 01:14:44 (188) 02:16:43 (189)
186 98 / M-24-39 [219] Ladislav Roleček 1984 CZE Litomyšl 03:23:45 01:24:42 01:15:27 (193) 02:17:34 (193)
187 99 / M-24-39 [26] Patrik Bílý 1988 CZE Praha 03:24:19 01:25:17 01:14:05 (184) 02:16:54 (190)
188 50 / M-40-55 [98] ivan christl 1973 CZE TUR 03:24:24 01:25:22 01:14:56 (190) 02:17:21 (192)
189 100 / M-24-39 [181] Michal Nesvadba 1980 CZE Tanvald 03:24:31 01:25:28 01:18:43 (203) 02:22:38 (201)
190 101 / M-24-39 [333] Tomáš Zahálka 1978 CZE naBOSo 03:24:51 01:25:48 01:09:11 (138) 02:14:21 (178)
191 7 / M-U23 [137] Tomáš Kropáček 1994 CZE Čáslav 03:24:57 01:25:54 01:07:24 (119) 02:05:08 (133)
192 6 / W-40-55 [136] Jindra Krobová 1976 CZE Jablonné v Podještědí 03:25:19 01:26:16 01:14:38 (187) 02:19:35 (195)
193 102 / M-24-39 [313] Jakub Adamík 1990 CZE Praha 5 03:26:42 01:27:39 01:19:26 (216) 02:28:26 (219)
194 51 / M-40-55 [151] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 03:26:52 01:27:49 01:19:42 (218) 02:27:29 (217)
195 19 / W-24-39 [61] Denisa Dvořáková 1981 CZE Šestajovice 03:26:59 01:27:57 01:19:20 (214) 02:25:13 (208)
196 103 / M-24-39 [311] Jáchym Kubeček 1977 CZE hk pardubice 03:27:17 01:28:14 01:10:39 (154) 02:16:10 (185)
197 20 / W-24-39 [73] Katerina Gracova 1986 CZE Vinaři Mařatice 03:27:34 01:28:31 02:26:10 (212)
197 52 / M-40-55 [240] Jirka Stejskal 1962 CZE Děčín 03:27:34 01:28:31
199 104 / M-24-39 [125] Tomáš Kosina 1991 CZE Nymburk 03:27:35 01:28:32 01:17:04 (198) 02:22:39 (202)
200 8 / Junior [271] Tomáš Trněný 1998 CZE Turnov 03:27:49 01:28:46 01:19:07 (209) 02:22:34 (200)
201 21 / W-24-39 [203] Veronika Pitrová 1987 CZE Praha 03:28:49 01:29:46 01:19:06 (208) 02:24:09 (204)
201 21 / W-24-39 [248] Mirka Svobodová 1987 CZE Kněžice u Městce Králové 03:28:49 01:29:46 01:21:10 (233) 02:26:04 (211)
203 8 / M-U23 [11] jan Petr 1995 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 03:29:51 01:30:48 01:19:28 (217) 02:24:22 (205)
204 7 / W-40-55 [293] Štěpánka Vopatová 1976 CZE Podještědští Pardálové 03:30:15 01:31:13 01:19:00 (206) 02:26:26 (214)
205 23 / W-24-39 [58] Kateřina Dutszáková 1989 CZE Rugby klub Olomouc 03:34:39 01:35:36 01:17:19 (200) 02:25:37 (209)
206 53 / M-40-55 [339] Vláďa Blažek 1971 CZE BEMANIAX 03:35:47 01:36:45 01:14:56 (189) 02:16:19 (187)
207 105 / M-24-39 [76] Česlav Halbich 1989 CZE Liberec 03:36:25 01:37:22 01:10:52 (157) 02:20:46 (198)
208 24 / W-24-39 [177] Andrea Nedeliaková 1977 CZE Ĺiberec 03:36:37 01:37:35 01:22:39 (239) 02:27:10 (215)
209 8 / W-40-55 [106] Iva Jeřábková 1967 CZE Triatlon Býšť 03:37:05 01:38:03 01:19:09 (210) 02:26:01 (210)
210 3 / M-56 [262] Oldřich Šperka 1956 CZE Jedovnice 03:37:17 01:38:14 01:12:41 (173) 02:17:08 (191)
211 54 / M-40-55 [249] michal šedivý 1968 CZE shadouz team 03:37:51 01:38:48 01:18:07 (1) 02:27:05 (18)
212 25 / W-24-39 [69] Hana Fojtíková 1979 CZE Pasivity Zamberk 03:38:10 01:39:07 01:19:03 (207) 02:27:29 (216)
213 106 / M-24-39 [107] Peter Jireczek 1988 CZE Janov u Litomyšle 03:38:47 01:39:44 01:15:33 (196) 02:22:17 (199)
213 26 / W-24-39 [332] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 03:38:47 01:39:44 01:18:09 (202) 02:25:10 (207)
215 27 / W-24-39 [235] Veronika Slánková 1984 CZE Liberec 03:39:11 01:40:08 01:19:46 (219) 02:31:48 (224)
215 107 / M-24-39 [200] Michal Petruš 1990 CZE Liberec 03:39:11 01:40:08 01:19:24 (215) 02:31:55 (225)
217 55 / M-40-55 [99] Zdeněk Ihring 1976 CZE free natural cycling 03:39:20 01:40:17 01:13:06 (177) 02:20:27 (197)
218 108 / M-24-39 [71] martin fujak 1981 CZE Praha 03:39:31 01:40:28 01:17:11 (199) 02:23:47 (203)
219 56 / M-40-55 [309] Aldo Bergmann 1961 GER Rennsteiglaufverein 03:39:44 01:40:41 01:20:18 (224) 02:24:40 (206)
220 28 / W-24-39 [74] Eliška Chmelařová 1985 CZE NCR 03:41:57 01:42:55 01:17:46 (201) 02:26:15 (213)
221 9 / M-U23 [194] Danek Pálenský 1994 CZE Praha 1 03:42:45 01:43:42 01:18:48 (204) 02:28:21 (218)
222 29 / W-24-39 [54] Denisa Dorotíková 1991 CZE Praha 8 03:42:54 01:43:51 01:20:11 (222) 02:31:46 (223)
223 9 / W-40-55 [40] Veronika Bumbálková 1973 CZE Chrastava 03:43:32 01:44:29 01:20:42 (232) 02:31:28 (222)
224 1 / Juniorka [94] Lída Hudská 1998 CZE Půjčovna lodí Klokočí 03:43:39 01:44:36 01:20:25 (226) 02:29:32 (220)
225 109 / M-24-39 [243] Břetislav Stromko 1983 CZE SYN v pohybu 03:44:14 01:45:11 01:13:05 (176) 02:19:50 (196)
226 57 / M-40-55 [196] Radek Pastyřík 1974 CZE BK Semily 03:45:02 01:45:59 01:23:23 (240) 02:35:19 (229)
227 58 / M-40-55 [310] Dirk Wiesner 1964 GER T-REX-TEAM 03:46:48 01:47:45 01:20:24 (225) 02:30:56 (221)
228 110 / M-24-39 [199] Radim Pavlicek 1977 CZE Podborany 03:47:22 01:48:20 01:20:12 (223) 02:33:58 (227)
229 30 / W-24-39 [144] Lenka Landová 1978 CZE PuraVida 03:47:34 01:48:31 01:19:59 (221) 02:41:58 (242)
230 111 / M-24-39 [204] Lukáš Plocek 1990 CZE ChaBrusiči 03:49:01 01:49:58 01:19:57 (220) 02:38:46 (236)
231 10 / M-U23 [173] Pavel Mrázek 1994 CZE KSM Hrádek 03:49:13 01:50:10 01:15:22 (192) 02:36:35 (233)
232 59 / M-40-55 [324] Michal Podlešák 1965 CZE Praha 10 03:50:02 01:50:59 01:23:37 (241) 02:34:47 (228)
233 31 / W-24-39 [48] Nikola Davidová 1990 CZE praha 03:50:12 01:51:09 01:28:44 (247) 02:42:38 (244)
234 112 / M-24-39 [20] Tomáš Asník 1981 CZE t&t runners 03:50:20 01:51:17 01:21:49 (238) 02:36:18 (231)
235 10 / W-40-55 [47] Romana Davidová 1971 CZE Ženklava 03:50:30 01:51:27 01:24:48 (245) 02:38:57 (237)
236 113 / M-24-39 [28] Martin Blokša 1990 CZE Praha 03:50:55 01:51:52 01:21:19 (234) 02:36:32 (232)
237 32 / W-24-39 [179] Martina Němčeková 1977 CZE Jablonec nad Nisou 03:52:15 01:53:13 01:20:28 (228) 02:38:12 (235)
238 33 / W-24-39 [228] Petra Sazamová 1977 CZE Vláček 03:52:17 01:53:14 01:20:30 (229) 02:38:08 (234)
239 60 / M-40-55 [46] Pavel David 1968 CZE POL 03:53:46 01:54:43 01:21:41 (237) 02:39:05 (238)
240 61 / M-40-55 [160] Roman Malík 1971 CZE Monster 03:53:54 01:54:51 01:18:53 (205) 02:32:37 (226)
241 34 / W-24-39 [70] Jana Fryčová 1982 CZE Pura Vida 03:54:27 01:55:25 01:20:35 (231) 02:40:13 (241)
242 2 / W-U23 [274] Kateřina Třísková 1994 CZE Olomouc 03:55:41 01:56:38 01:20:27 (227) 02:36:17 (230)
243 114 / M-24-39 [172] Jan Mráz 1987 CZE MAMITAS 04:02:31 02:03:28 01:12:05 (171) 02:39:53 (240)
244 115 / M-24-39 [247] Milos Svoboda 1981 CZE Hradec Kralove 04:04:43 02:05:40 01:20:32 (230) 02:39:46 (239)
245 116 / M-24-39 [134] Aleš Kraus 1979 CZE Zábřeh 04:06:42 02:07:39 01:28:59 (250) 02:51:18 (249)
246 117 / M-24-39 [50] Filip Dohnal 1988 CZE Smilkov 04:07:05 02:08:02 01:24:14 (242) 02:48:14 (246)
246 117 / M-24-39 [237] Lukáš Sobotka 1984 CZE Praha 4 04:07:05 02:08:02 01:24:24 (243) 02:48:29 (248)
248 35 / W-24-39 [265] Ladislava Šrytrová 1990 CZE Mnichovo Hradiště 04:11:39 02:12:36 01:26:26 (246) 02:42:31 (243)
249 62 / M-40-55 [287] Zbyněk Veselý 1975 CZE praha 04:14:01 02:14:58 01:28:50 (248) 02:48:16 (247)
250 119 / M-24-39 [272] Jarda Třasák 1978 CZE Kunice 04:20:06 02:21:03 01:28:56 (249) 02:51:23 (250)
251 120 / M-24-39 [132] Jan Záhora 1989 CZE Sadská 04:23:10 02:24:08 01:21:29 (236) 02:45:02 (245)
252 11 / W-40-55 [79] Dagmar Hanusova 1968 CZE Dalkoplazky z Liberce 04:26:08 02:27:05 01:37:05 (254) 03:02:12 (251)
253 36 / W-24-39 [264] Leona Šrámová 1980 CZE Hradec Králové 9 04:29:56 02:30:53 01:33:43 (251) 03:02:35 (253)
254 12 / W-40-55 [198] Romana Pavlásková 1976 CZE Jaroměř 04:33:43 02:34:40 01:34:04 (252) 03:02:18 (252)
255 4 / M-56 [97] František Chlouba 1954 CZE Loudavý samotář 04:42:49 02:43:47 01:21:28 (235) 03:06:17 (254)
256 121 / M-24-39 [183] Milan Neubert 1982 CZE Robotron 04:46:25 02:47:22 01:38:11 (255) 03:12:20 (256)
257 122 / M-24-39 [184] Lukáš Neubert 1986 CZE Úžice 04:46:27 02:47:24 01:38:25 (256) 03:12:11 (255)
258 123 / M-24-39 [43] Tomáš Čerych 1983 CZE MMA Poděbrady 04:46:31 02:47:28 01:38:27 (257) 03:12:31 (257)
259 13 / W-40-55 [45] Blanka Damová 1964 CZE Hrádek nad Nisou 04:54:11 02:55:08 01:41:36 (260) 03:16:00 (259)
259 37 / W-24-39 [303] Silvie Ambroziková 1983 CZE Liberec 11 04:54:11 02:55:08 01:41:23 (259) 03:17:44 (260)
261 124 / M-24-39 [169] Pavel Mišove 1991 CZE Runners M.D. 04:59:28 03:00:25 01:53:47 (261) 03:32:35 (262)
262 38 / W-24-39 [315] Petra Capkova 1978 CZE Podebrady 05:10:51 03:11:48 01:40:16 (258) 03:26:46 (261)
263 63 / M-40-55 [316] Vladimír Dohalský 1972 CZE Mladá Boleslav 05:10:54 03:11:52 01:36:28 (253) 03:14:21 (258)
DNF / M-24-39 [295] Tomáš Zaplatílek 1986 CZE Stovka Podkrkonoším
DNF / M-40-55 [258] MILAN ŠMÍD 1969 CZE VELKÉ POPOVICE 02:25:40 (262)
DNF / W-56 [296] Blanka Zbořilová 1959 CZE XTR team 01:24:45 (244) 03:36:51 (263)
DNF / M-U23 [259] Michal Šnajdr 1994 CZE Jablonec nad Nisou 01:13:07 (178)
DNF / M-40-55 [224] Petr Rychtera 1968 CZE United Brands 02:25:40 (263)

result list Dětský závod SNĚHULÁK

start ~ 10:17:47

00:03:30.517
rank rank/cat. # name year state team finish delay PlaneDvorakuvKriz
1 1 / holky [567] Leila Straková 2011 CZE Czech Skyrunning Association 03:00 00:00
2 1 / kluci [569] Josef Bahník 2011 CZE IMIN 03:08 00:08
3 2 / holky [570] Ema Fajglová 2011 CZE Jablonec nad Nisou 03:29 00:29
4 2 / kluci [568] František Bahník 2013 CZE IMIN 03:38 00:38
5 3 / kluci [602] Tomáš Erlebach 2013 CZE Jablonec nad Nisou 03:50 00:50
6 4 / kluci [571] Lukáš Šimůnek 2013 CZE Liberec 03:54 00:54

result list Dětský závod MRAZÍK

start ~ 10:23:49

00:04:40.3
rank rank/cat. # name year state team PlaneDvorakuvKriz
1 1 / holky [601] Adéla Šimůnková 2009 CZE Liberec
2 1 / kluci [603] Adam Bělaška 2010 CZE
3 2 / kluci [604] Václav Bělaška 2010 CZE

result list Běh SNOW SLIDE

start ~ 10:50:00