Žernovský bajk

2018-06-16 Žernov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Předzávod (odrážedla 200m) total: 12, men : 9, women: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci total: 31, men : 31, women: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky total: 14, men : 0, women: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci total: 19, men : 19, women: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky total: 9, men : 0, women: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) total: 86, men : 86, women: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) total: 15, men : 3, women: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) total: 20, men : 14, women: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

result list dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M12 [64] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 10:16.5 04:51.7 (1)
2 2 / M12 [59] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 10:38.0 00:21.5 05:12.9 (4)
3 3 / M12 [83] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 10:39.2 00:22.7 05:10.9 (3)
4 4 / M12 [111] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 10:40.0 00:23.5 05:10.3 (2)
5 5 / M12 [60] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 10:59.9 00:43.4 05:15.4 (5)
6 6 / M12 [65] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 11:18.3 01:01.8 05:26.7 (6)
7 7 / M12 [162] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 11:43.6 01:27.1 05:38.3 (7)
8 8 / M12 [113] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:47.9 01:31.4 05:47.5 (8)
9 9 / M12 [66] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 12:23.4 02:06.9 05:51.6 (9)
10 10 / M12 [74] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 13:27.4 03:10.9 06:36.7 (12)
11 11 / M12 [112] Mikuláš Kubišta 2007 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 13:33.8 03:17.3 06:18.8 (10)
12 12 / M12 [139] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 14:10.2 03:53.7 07:00.5 (13)
13 13 / M12 [98] David Pilc 2006 CZE ČEská Skalice 14:15.2 03:58.7 06:34.7 (11)
14 14 / M12 [78] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 14:30.0 04:13.5 07:02.6 (14)
15 15 / M12 [87] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 15:38.7 05:22.2 07:20.3 (15)
16 16 / M12 [168] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 15:44.2 05:27.7 07:23.4 (16)
17 17 / M12 [61] Štěpán Holas 2006 CZE Slatina nad Úpou 18:14.3 07:57.8 07:35.3 (17)
18 18 / M12 [62] kristian kolář 2007 CZE praha 18:21.5 08:05.0 08:00.9 (18)
DNS / M12 [81] Tomáš Pivokonský 2008 CZE ČEská Skalice