Žernovský bajk

2018-06-16 Žernov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Předzávod (odrážedla 200m) total: 12, men : 9, women: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci total: 31, men : 31, women: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky total: 14, men : 0, women: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci total: 19, men : 19, women: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky total: 9, men : 0, women: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) total: 86, men : 86, women: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) total: 15, men : 3, women: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) total: 20, men : 14, women: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

result list hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M49 [143] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:39:13.8 32:56.7 (3) 01:05:29.6 (3)
2 2 / M49 [4] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:40:01.2 00:47.4 33:38.6 (5) 01:06:28.0 (5)
3 3 / M49 [29] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:43:40.3 04:26.5 34:59.2 (10) 01:09:16.6 (10)
4 4 / M49 [176] Jan Truhlář 1977 CZE Pitrs bikes 01:43:48.7 04:34.9 34:55.9 (8) 01:09:02.7 (9)
5 5 / M49 [7] Michal Gebrt 1972 CZE CUBE Pejcha HK 01:47:46.4 08:32.6 35:41.6 (13) 01:11:05.1 (14)
6 6 / M49 [18] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:36.9 10:23.1 36:14.7 (18) 01:11:25.1 (15)
7 7 / M49 [188] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 01:49:45.5 10:31.7 36:05.2 (16) 01:12:18.1 (16)
8 8 / M49 [205] marek strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 01:50:10.3 10:56.5 35:57.1 (14) 01:13:06.8 (17)
9 9 / M49 [196] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:52:01.3 12:47.5 36:42.8 (19) 01:13:14.2 (18)
10 10 / M49 [183] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:08.6 13:54.8 36:59.0 (20) 01:13:30.6 (20)
11 11 / M49 [187] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 01:58:15.3 19:01.5 39:12.3 (26) 01:18:51.6 (26)
12 12 / M49 [131] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:02:08.3 22:54.5 40:32.9 (33) 01:20:24.4 (30)
13 13 / M49 [25] Jaromír Mojžíš 1974 CZE Zlíč, Česká Skalice 02:02:21.4 23:07.6 40:30.6 (31) 01:20:40.9 (31)
14 14 / M49 [27] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:04:20.5 25:06.7 43:41.6 (44) 01:22:06.1 (33)
15 15 / M49 [9] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 02:04:55.2 25:41.4 41:15.6 (34) 01:22:27.8 (35)
16 16 / M49 [202] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:04:59.2 25:45.4 43:04.6 (39) 01:24:20.0 (36)
17 17 / M49 [14] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:07:07.7 27:53.9 40:32.9 (32) 01:21:25.6 (32)
18 18 / M49 [31] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 02:11:02.5 31:48.7 42:41.6 (37) 01:24:24.2 (38)
19 19 / M49 [211] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 02:12:00.0 32:46.2 44:16.5 (48) 01:26:47.4 (45)
20 20 / M49 [33] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Ateliér Náchod 02:13:41.8 34:28.0 45:15.4 (52) 01:29:42.4 (50)
21 21 / M49 [8] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:17:51.8 38:38.0 44:12.3 (47) 01:29:18.6 (49)
22 22 / M49 [171] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:17:55.1 38:41.3 45:27.2 (54) 01:30:42.7 (52)
23 23 / M49 [160] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 02:21:06.0 41:52.2 47:05.5 (63) 01:33:58.5 (58)
24 24 / M49 [11] Petr Holomek 1973 CZE Náchod 02:24:39.5 45:25.7 45:33.1 (55) 01:33:02.9 (55)
25 25 / M49 [101] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:24:57.4 45:43.6 45:59.2 (57) 01:33:57.9 (57)
26 26 / M49 [92] Radek Rydlo 1977 CZE Radek Rydlo čalounictvi 02:26:09.0 46:55.2 47:39.3 (68) 01:36:20.0 (63)
27 27 / M49 [156] Jan Košek 1974 CZE Hradec Králové 02:28:01.9 48:48.1 46:20.4 (60) 01:34:10.2 (60)
28 28 / M49 [86] Antonín Gráfenský 1978 CZE Náchod 02:28:34.4 49:20.6 48:54.4 (69) 01:36:58.8 (64)
29 29 / M49 [10] Roman Holata 1975 CZE DLNK dream team 02:29:06.5 49:52.7 47:07.1 (65) 01:35:10.8 (61)
30 30 / M49 [85] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:37:41.9 58:28.1 43:20.0 (41) 01:45:38.3 (71)
31 31 / M49 [178] Petr Petřík 1969 CZE Bohuslavice 03:01:16.2 01:22:02.4 53:43.6 (75) 01:54:13.6 (76)
DNF / M49 [30] Miloš Voborník 1969 CZE Bohuslavice 326 48:59.3 (70) 01:40:38.2 (68)
DNF / M49 [79] Pavel Trejtnar 1973 CZE Hradec Králové 50:19.4 (73) 01:42:08.4 (69)
DNF / M49 [200] Vlastimil Bujárek 1970 CZE Hradec Králové 50:48.5 (74) 01:43:10.0 (70)
DNF / M49 [133] Radovan Piech 1976 CZE 55:12.8 (78) 01:46:07.3 (73)