maraton

mtb

results

Žernovský bajk

2019-06-15 Žernov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Předzávod (odrážedla 200m) total: 5 , men : 2, women: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf] [csv]
dětský závod A (1 okruh) total: 19 , men : 16, women: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf] [csv]
dětský závod B (2 okruhy) total: 18 , men : 12, women: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf] [csv]
hlavní závod A (3 okruhy) total: 81 , men : 81, women: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf] [csv]
hlavní závod B (2 okruhy) total: 20 , men : 8, women: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf] [csv]
hlavní závod C (1 okruh) total: 25 , men : 17, women: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf] [csv]

result list Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:29:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [ 102 ] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:33.1
2 2 / kluci [ 97 ] Ondřej Vlček 2016 CZE Žernov 00:44.3 00:11.2
3 1 / holky [ 78 ] nikola jarošová 2016 CZE žernov 00:46.6 00:13.5
4 2 / holky [ 92 ] Viktorie Třeščáková 2017 CZE Top team 01:46.8 01:13.7
{5} 3 / holky [ 91 ] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí

result list dětský závod A (1 okruh)

start ~ 13:58:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / K9 [ 101 ] Adrian Suchánek 2010 CZE Červená Hora 06:49.5
2 1 / H7 [ 71 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:09.9 00:20.4
3 2 / K9 [ 63 ] Tomáš Košek 2011 CZE Hradec Králové 07:35.9 00:46.4
4 3 / K9 [ 81 ] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 08:29.3 01:39.8
5 4 / K9 [ 60 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 08:53.1 02:03.6
6 1 / K7 [ 98 ] MARTIN HORNICH 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 09:32.4 02:42.9
7 2 / K7 [ 65 ] Dušan Svoboda 2012 CZE Česká Skalice, Žernov 09:59.4 03:09.9
8 2 / H7 [ 118 ] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:00.8 03:11.3
9 5 / K9 [ 85 ] tadeáš franc 2010 CZE tj sokol žernov 10:41.1 03:51.6
10 6 / K9 [ 64 ] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:33.4 04:43.9
11 3 / K7 [ 86 ] Michal Šatný 2012 CZE Česká Skalice 11:59.5 05:10.0
12 4 / K7 [ 104 ] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 12:23.9 05:34.4
13 5 / K7 [ 95 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 12:24.1 05:34.6
14 6 / K7 [ 89 ] Adam Řehák 2012 CZE Rehaklegal 12:30.8 05:41.3
15 7 / K7 [ 108 ] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod 12:31.9 05:42.4
16 8 / K7 [ 88 ] Vít Hejduk 2013 CZE Česká Skalice 12:44.3 05:54.8
17 9 / K7 [ 96 ] Matěj Vlček 2013 CZE Žernov 14:18.7 07:29.2
18 3 / H7 [ 73 ] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 14:43.3 07:53.8
19 10 / K7 [ 77 ] matěj joudal 2015 CZE Zblov 18:28.4 11:38.9

result list dětský závod B (2 okruhy)

start ~ 14:28:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M12 [ 70 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 11:04.0 05:19.8
2 2 / M12 [ 121 ] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 11:15.2 00:11.2 05:20.7
3 1 / Z12 [ 124 ] Sofie Piechová 2007 CZE Loko Trutnov 11:27.2 00:23.2 05:24.7
4 3 / M12 [ 87 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 11:34.4 00:30.3 05:36.2
5 4 / M12 [ 117 ] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:48.2 00:44.2 05:46.4
6 2 / Z12 [ 74 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 12:49.8 01:45.8 06:07.9
7 5 / M12 [ 107 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 13:01.9 01:57.9 06:14.3
8 6 / M12 [ 94 ] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 13:13.1 02:09.0 06:12.1
9 3 / Z12 [ 120 ] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 13:41.3 02:37.2 06:35.8
10 7 / M12 [ 109 ] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 13:47.2 02:43.2 06:24.9
11 8 / M12 [ 133 ] Albert Línek 2009 CZE FK Náchod 14:04.2 03:00.2 06:44.2
12 9 / M12 [ 99 ] Tomáš Červinka 2009 CZE Červená Hora 14:22.5 03:18.5 06:38.7
13 10 / M12 [ 130 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 16:04.3 05:00.2 07:31.7
14 11 / M12 [ 69 ] Matouš Pácalt 2009 CZE Pacíci Žernov 16:25.7 05:21.7 07:39.4
15 12 / M12 [ 139 ] radek očadlík 2006 CZE kovářství žernov 16:46.5 05:42.4 07:39.4
16 4 / Z12 [ 76 ] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 16:48.3 05:44.3 07:47.5
17 5 / Z12 [ 75 ] Julie Pácaltová 2007 CZE Pacíci 17:18.1 06:14.0 07:58.8
18 6 / Z12 [ 110 ] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 17:21.9 06:17.9 07:57.7

result list hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M39 [ 2 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:33:42.8 31:07.0 01:01:53.8
2 2 / M39 [ 5 ] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:33:47.2 00:04.4 31:38.6 01:02:34.3
3 1 / M29 [ 3 ] Lukáš Kunt 1997 CZE GHOST team 01:33:49.7 00:06.8 31:41.6 01:02:38.0
4 1 / M49 [ 1 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:36:19.5 02:36.7 31:40.0 01:04:04.3
5 2 / M29 [ 143 ] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:36:37.6 02:54.8 31:49.7 01:04:04.9
6 3 / M29 [ 174 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:12.7 06:29.8 33:49.2 01:06:51.7
7 3 / M39 [ 4 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:41:12.5 07:29.7 31:49.8 01:04:02.7
8 2 / M49 [ 19 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:41:26.4 07:43.5 33:56.5 01:07:35.0
9 4 / M29 [ 82 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:45:51.9 12:09.1 35:43.4 01:10:44.8
10 4 / M39 [ 148 ] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 01:45:53.6 12:10.8 34:00.7 01:09:09.1
11 5 / M29 [ 30 ] Ondřej Slavíček 1991 CZE SCP Pardubice 01:46:06.2 12:23.4 35:30.0 01:10:44.6
12 3 / M49 [ 7 ] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:46:58.1 13:15.2 35:59.8 01:11:16.3
13 6 / M29 [ 177 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:47:28.3 13:45.5 35:54.0 01:11:12.9
14 4 / M49 [ 131 ] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 01:48:05.0 14:22.2 35:34.0 01:10:58.3
15 5 / M49 [ 20 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:45.4 16:02.6 36:03.8 01:11:40.2
16 5 / M39 [ 34 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:51:07.0 17:24.2 37:03.6 01:13:44.5
17 7 / M29 [ 135 ] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:52:57.8 19:15.0 36:04.0 01:13:13.7
18 6 / M49 [ 31 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 01:53:31.7 19:48.9 38:13.0 01:15:06.7
19 7 / M49 [ 140 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:52.7 20:09.9 36:59.3 01:14:45.4
20 8 / M29 [ 127 ] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:53:52.9 20:10.1 37:42.8 01:15:07.7
21 9 / M29 [ 25 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:54:05.7 20:22.8 38:20.0 01:15:50.4
22 8 / M49 [ 32 ] Radek Šatný 1972 CZE CykloTony 01:54:42.7 20:59.9 38:54.6 01:16:27.8
23 6 / M39 [ 129 ] Libor Zítko 1980 CZE BIKEHOME 01:54:44.3 21:01.4 38:03.2 01:15:41.9
24 1 / M59 [ 167 ] Jiří Krejsar 1962 CZE INS Atelier Náchod 01:55:40.0 21:57.2 38:02.7 01:15:40.1
25 10 / M29 [ 6 ] Jan Thér 1999 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:56:27.2 22:44.3 37:06.3 01:15:14.9
26 11 / M29 [ 112 ] Dominik Petrnoušek 1999 CZE cykloprofi goldfren team 01:57:36.1 23:53.3 36:04.0 01:14:47.0
27 12 / M29 [ 15 ] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 01:57:47.7 24:04.9 38:22.3 01:16:26.4
28 7 / M39 [ 8 ] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 01:57:54.7 24:11.9 38:21.8 01:16:50.3
29 1 / M60 [ 158 ] Jaroslav Moravec 1958 CZE SK Tesutti ŽAMBERK 01:58:32.7 24:49.9 40:04.2 01:18:40.1
30 2 / M60 [ 141 ] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 02:00:05.2 26:22.3 40:49.5 01:20:26.1
31 9 / M49 [ 100 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 02:01:01.3 27:18.5 37:37.7 01:18:19.9
32 10 / M49 [ 9 ] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 02:01:40.5 27:57.7 38:45.7 01:18:27.5
33 3 / M60 [ 166 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:02:00.7 28:17.9 40:53.2 01:20:25.7
34 11 / M49 [ 29 ] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov 02:02:15.0 28:32.2 39:40.7 01:19:24.8
35 2 / M59 [ 138 ] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 02:03:11.3 29:28.4 39:52.1 01:20:27.5
36 8 / M39 [ 21 ] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 02:03:17.9 29:35.1 42:07.7 01:22:43.0
37 9 / M39 [ 90 ] Martin Petr 1984 CZE Sršni Velké Poříčí 02:04:12.7 30:29.9 41:30.3 01:22:00.0
38 4 / M60 [ 126 ] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:04:59.4 31:16.6 40:53.1 01:20:50.0
39 10 / M39 [ 132 ] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 02:05:14.0 31:31.2 38:47.1 01:22:19.8
40 1 / M18 [ 23 ] Filip Luštinec 2001 CZE Apache race team Úpice 02:05:28.0 31:45.2 40:34.7 01:22:32.8
41 11 / M39 [ 84 ] David Valášek 1985 CZE KolaChaloupka.cz 02:06:02.1 32:19.2 41:29.9 01:22:29.1
42 12 / M49 [ 26 ] jaromír Mojžíš 1974 CZE zlíč 02:07:45.9 34:03.0 41:05.4 01:22:47.6
43 13 / M49 [ 168 ] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:08:50.2 35:07.4 42:33.7 01:25:24.9
44 12 / M39 [ 33 ] Tomáš Valášek 1981 CZE KolaChaloupka.cz 02:10:26.2 36:43.4 42:18.4 01:24:56.6
45 3 / M59 [ 169 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:10:42.0 36:59.2 41:58.2 01:23:16.3
46 14 / M49 [ 164 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:12:29.4 38:46.6 44:49.1 01:27:56.0
47 13 / M29 [ 16 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:13:55.9 40:13.1 43:44.4 01:25:38.9
48 4 / M59 [ 37 ] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:14:59.0 41:16.1 43:27.5 01:27:10.7
49 2 / M18 [ 152 ] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 02:16:01.0 42:18.2 42:17.7 01:28:06.6
50 15 / M49 [ 176 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 02:16:13.3 42:30.5 45:03.2 01:30:02.5
51 16 / M49 [ 145 ] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 02:16:25.3 42:42.5 44:17.4 01:29:53.4
52 17 / M49 [ 12 ] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:16:44.7 43:01.9 44:12.9 01:29:08.1
53 18 / M49 [ 163 ] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 02:18:24.6 44:41.8 41:23.9 01:22:29.6
54 19 / M49 [ 38 ] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Atelier Náchod 02:18:31.1 44:48.2 44:32.4 01:28:56.3
55 14 / M29 [ 17 ] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs Bikes Team 02:19:04.2 45:21.4 44:56.7 01:30:46.1
56 13 / M39 [ 11 ] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:19:46.5 46:03.7 43:46.1 01:29:15.2
57 20 / M49 [ 35 ] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 02:22:12.7 48:29.9 46:07.7 01:34:04.0
58 15 / M29 [ 157 ] Jakub Zajíček 1992 CZE Nové Město nad Metují 02:22:33.4 48:50.6 45:07.7 01:31:20.9
59 3 / M18 [ 83 ] Bohumil Šitina 2002 CZE Apache Bike Team Úpice 02:23:10.4 49:27.5 44:46.2 01:31:07.5
60 5 / M59 [ 24 ] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:23:12.7 49:29.9 42:40.9 01:35:55.6
61 5 / M60 [ 18 ] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:25:26.5 51:43.7 47:04.6 01:35:15.4
62 6 / M59 [ 159 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:26:22.5 52:39.7 47:08.4 01:35:26.5
63 21 / M49 [ 134 ] David Línek 1974 CZE DLNK team 02:32:14.4 58:31.6 47:26.9 01:37:50.9
64 14 / M39 [ 103 ] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:34:28.7 01:00:45.9 48:34.1 01:39:24.8
65 15 / M39 [ 154 ] tomáš Jahelka 1986 CZE kramolna 02:41:56.6 01:08:13.8 52:35.7 01:44:55.0
66 16 / M39 [ 137 ] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:43:27.3 01:09:44.5 46:55.6 01:40:00.5
67 16 / M29 [ 173 ] Lukáš Dub 1993 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:46:59.1 01:13:16.3 49:05.9 01:45:28.7
67 7 / M59 [ 79 ] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 02:46:59.1 01:13:16.3 49:50.6 01:46:15.4
69 22 / M49 [ 10 ] Sławomir Duchacz 1972 POL KKZK 02:53:02.2 01:19:19.4 53:03.7 01:47:50.8
70 6 / M60 [ 144 ] Stanislav Pajer 1958 CZE Velký Trebesov 02:57:23.4 01:23:40.6 53:28.2 01:49:25.2
71 23 / M49 [ 14 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:57:33.8 01:23:51.0 56:23.0 01:55:45.8
DNF / M49 [ 27 ] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 48:02.6 01:40:24.2
DNF / M49 [ 128 ] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 38:59.1
DNF / M39 [ 160 ] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 41:09.2
DNF / M39 [ 153 ] Dušan Schmidt 1986 CZE Praha 41:58.1
DNF / M60 [ 36 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 45:07.7
DNF / M59 [ 28 ] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 59:29.2
DNF / M49 [ 106 ] tomáš Fiala 1979 CZE žernov 01:03:32.4
DNF / M59 [ 156 ] Miloš Zajíček 1968 CZE Velká Jesenice
DNF / M49 [ 147 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod
DNF / M39 [ 142 ] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší

result list hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M16 [ 45 ] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:15:38.5 38:07.0
2 1 / Z39 [ 162 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:18:55.7 03:17.1 38:58.4
3 2 / M16 [ 42 ] Jakub Kubec 2004 CZE Ceská Skalice 01:22:15.8 06:37.2 41:58.8
4 3 / M16 [ 43 ] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:22:17.0 06:38.5 40:59.2
5 4 / M16 [ 46 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:25:11.9 09:33.3 42:53.0
6 1 / M70 [ 149 ] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 01:25:44.5 10:06.0 43:04.2
7 2 / Z39 [ 49 ] Dagmar Vogelová 1991 CZE Cyklo Klub Bendl 01:26:02.9 10:24.3 42:51.8
8 5 / M16 [ 115 ] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:28:46.7 13:08.2 38:40.3
9 6 / M16 [ 122 ] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 01:30:06.1 14:27.5 43:12.4
10 1 / Z40 [ 123 ] Petra Piechová Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 01:33:17.0 17:38.4 45:24.1
11 3 / Z39 [ 40 ] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:36:35.2 20:56.6 47:58.1
12 4 / Z39 [ 48 ] Kateřina Teuberová 1990 CZE ONN Team 01:40:37.0 24:58.5 48:52.6
13 5 / Z39 [ 41 ] Natálie Hanušová 2000 CZE Quintbike.cz 01:45:18.3 29:39.8 50:06.4
14 6 / Z39 [ 39 ] Tereza Bernardova 1983 CZE Hronov 01:48:50.9 33:12.4 53:45.8
15 2 / M70 [ 44 ] Miroslav Mázl 1947 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:50:19.8 34:41.3 55:14.6
16 2 / Z40 [ 47 ] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 01:55:49.9 40:11.4 56:46.4
17 7 / Z39 [ 119 ] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 02:00:10.2 44:31.7 58:35.1
18 3 / Z40 [ 150 ] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 02:16:34.2 01:00:55.7 54:38.2
DNF / Z16 [ 146 ] hana semeráková 2004 CZE Redpoint team 52:04.0
DNF / Z39 [ 50 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Kasper Swix Team

result list hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / M14 [ 51 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 36:22.0
2 2 / M14 [ 116 ] Marek Rieger 2007 CZE KOVO Praha 37:36.9 01:14.8
3 3 / M14 [ 136 ] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 42:41.2 06:19.1
4 1 / Fitness [ 170 ] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:57.6 06:35.5
5 2 / Fitness [ 111 ] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 45:05.8 08:43.7
6 4 / M14 [ 80 ] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 46:07.3 09:45.2
7 1 / Z14 [ 55 ] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 46:29.0 10:06.9
8 5 / M14 [ 161 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 47:29.7 11:07.6
9 3 / Fitness [ 125 ] miroslav kuht 1972 CZE Jičín 47:46.2 11:24.2
10 2 / Z14 [ 113 ] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 48:33.4 12:11.3
11 4 / Fitness [ 155 ] Libor Tér 1969 CZE S-sport Hronov 50:41.8 14:19.8
12 3 / Z14 [ 58 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 50:44.3 14:22.3
13 5 / Fitness [ 93 ] Vladislav Bejr 1956 CZE Náchod 52:14.6 15:52.6
14 4 / Z14 [ 59 ] Adéla Šulcová 2006 CZE S-Sport Hronov 52:24.3 16:02.3
15 6 / Fitness [ 165 ] petr Šulc 1971 CZE S-Sport Hronov 52:30.1 16:08.0
16 5 / Z14 [ 172 ] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 53:11.2 16:49.1
17 7 / Fitness [ 151 ] Pavel Ravinger 1984 CZE Náchod 54:47.6 18:25.5
18 6 / M14 [ 56 ] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 56:48.8 20:26.7
19 8 / Fitness [ 57 ] Ondřej Rus 1982 CZE S-Sport Hronov 56:56.8 20:34.8
20 6 / Z14 [ 62 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 57:04.4 20:42.4
21 7 / Z14 [ 53 ] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 57:15.0 20:52.9
22 7 / M14 [ 175 ] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 58:23.2 22:01.1
23 8 / M14 [ 171 ] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 01:03:02.1 26:40.0
24 8 / Z14 [ 114 ] Aneta Fránová 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:04:37.3 28:15.3
25 9 / Fitness [ 105 ] Josef Červinka 1938 CZE ČErvená Hora 01:06:09.1 29:47.1