VÝZVA 2016 - Zahradník vs Spartan Race World Champ.

2016-02-20 Bedřichov, Jizerské hory [CZE] 

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 17km total: 19, men : 14, women: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
krátký závod total: 16, men : 6, women: 10, Muži: 6, Ženy: 10 [html] [pdf]
výlet na Šámalku total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list hlavní závod 17km

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [81] Jan Kolaja 1981 CZE MTB Trilogy 01:00:10.0
2 2 / Muži [97] Jakub Macek 1986 CZE 01:02:43.0 02:33.0
3 3 / Muži [186] Tomáš Regner 1975 CZE 01:03:20.0 03:10.0
4 4 / Muži [93] Dalibor Bartoš 1975 CZE DB Schenker 01:07:06.0 06:56.0
5 5 / Muži [192] Jan Honzík 1973 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 01:09:46.0 09:36.0
6 6 / Muži [95] Stanislav Dvořan 1983 CZE 01:10:51.0 10:41.0
7 7 / Muži [152] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 01:15:14.0 15:04.0
8 1 / Ženy [86] Zuzana Kocumová 1979 CZE 01:16:21.0 16:11.0
9 8 / Muži [83] Marek Moflár 1990 CZE 01:16:22.0 16:12.0
10 9 / Muži [79] Martin Kopřiva 1983 CZE Zuzka 01:17:06.0 16:56.0
11 10 / Muži [98] Libor Jäger 1964 CZE TOPDANCE 01:19:21.0 19:11.0
12 11 / Muži [127] Stanislav Šťastný 1974 CZE Stanislav Happy Šťastný 01:19:22.0 19:12.0
13 12 / Muži [191] Tomáš Hájek 1970 CZE 01:29:03.0 28:53.0
14 2 / Ženy [149] Alexandra Roučková 1984 CZE 01:35:00.0 34:50.0
14 13 / Muži [185] Václav Loudát 1979 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 01:35:00.0 34:50.0
16 3 / Ženy [88] Eliška Chmelařová 1985 CZE 01:35:24.0 35:14.0
17 14 / Muži [91] Robert Tachovský 1967 CZE 01:38:46.0 38:36.0
18 4 / Ženy [89] Zuzana Tachovská 1970 CZE 01:38:47.0 38:37.0
19 5 / Ženy [146] Michaela Duchoňová 1983 CZE 02:42:41.0 01:42:31.0

result list krátký závod

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [164] Denisa Báčová 2006 CZE 03:26.0
2 1 / Muži [189] Lukáš Honzík 2008 CZE 03:27.0 00:01.0
3 2 / Muži [92] Michal Báča 2008 CZE 03:56.0 00:30.0
4 2 / Ženy [198] Karolína Honzíková 2006 CZE 03:57.0 00:31.0
5 3 / Ženy [171] Denisa Péryová 1974 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 04:04.0 00:38.0
6 4 / Ženy [188] Veronika Šťastná 1990 CZE 06:54.0 03:28.0
7 3 / Muži [143] Lukáš Kolář 2010 CZE 11:29.0 08:03.0
8 5 / Ženy [190] Hana Kolářová 1970 CZE 11:30.0 08:04.0
9 6 / Ženy [134] Nhung Blinking 1990 THA 13:35.0 10:09.0
10 7 / Ženy [172] Nary Nareerut 1981 THA TUL 24:25.0 20:59.0
11 8 / Ženy [148] Rojina Shestha 1990 NPL TUL 27:11.0 23:45.0
12 4 / Muži [187] Jiří Kolář 1970 CZE 33:54.0 30:28.0
13 5 / Muži [200] Phaneendra Mantada 1990 IND TUL 34:26.0 31:00.0
14 6 / Muži [184] Aravind Prasad 1990 IND TUL 34:56.0 31:30.0
15 9 / Ženy [196] Mohanapriya Venkataraman 1990 IND TUL 37:22.0 33:56.0
16 10 / Ženy [199] Kelyani Senthil 1990 IND TUL 43:36.0 40:10.0

result list výlet na Šámalku

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [183] Manikandan Sivan 1990 IND TUL 02:35:36.0