Zkus noční Kuks
2022-07-16 Kuks
10km (hlavní závod) | celkem: 86 , men : 54, women: 32, M39: 27, M40-49: 13, M50+: 14, Z39: 17, Z40-49: 9, Z50+: 6 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Zkus noční Kuks | N/A | 2022-07-16 23:01:01 | |
Zkus noční Kuks po kategoriích | N/A | 2022-07-16 23:01:01 |
výsledková listina 10km (hlavní závod)
start ~ 21:45:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / M39 | [ 65 ] | Marek Žampach | 1991 | CZE | Fénix Sport Blansko | 41:58.7 | ||
2 | 2 / M39 | [ 49 ] | Lukáš Novák | 1991 | CZE | Ocr Kids Poděbrady | 42:12.0 | 00:13.3 | |
3 | 3 / M39 | [ 11 ] | Tomáš Dohnanský | 1994 | CZE | Run4fun | 42:15.5 | 00:16.8 | |
4 | 4 / M39 | [ 53 ] | Tomáš Vlček | 1993 | CZE | Trutnov | 42:43.0 | 00:44.3 | |
5 | 1 / M50+ | [ 7 ] | Luděk Berka | 1972 | CZE | Atletika Rtyně | 43:20.9 | 01:22.2 | |
6 | 1 / M40-49 | [ 9 ] | Michal Krtička | 1973 | CZE | Wikov | 44:29.1 | 02:30.4 | |
7 | 5 / M39 | [ 10 ] | Martin Habr | 1996 | CZE | Tj Sokol Olešnice | 44:30.8 | 02:32.1 | |
8 | 2 / M40-49 | [ 73 ] | Lukáš Pešta | 1981 | CZE | Radvánovice | 44:47.6 | 02:48.9 | |
9 | 6 / M39 | [ 76 ] | Ivo Česenek | 1987 | CZE | BK Náchod | 45:48.2 | 03:49.5 | |
10 | 3 / M40-49 | [ 52 ] | Petr Veselý | 1982 | CZE | Royal Bay | 46:11.3 | 04:12.6 | |
11 | 2 / M50+ | [ 70 ] | Martin Osoba | 1965 | CZE | TJ Lokomotiva Meziměstí | 47:20.0 | 05:21.3 | |
12 | 7 / M39 | [ 90 ] | Vojtěch Hulík | 1987 | CZE | HTW | 47:49.3 | 05:50.6 | |
13 | 4 / M40-49 | [ 23 ] | Bořivoj Čejka | 1980 | CZE | Triathlon Team Chrudim | 47:58.2 | 05:59.5 | |
14 | 1 / Z39 | [ 77 ] | Klára Nejmanová | 1988 | CZE | Běžecký klub Náchod | 48:12.2 | 06:13.5 | |
15 | 5 / M40-49 | [ 82 ] | Petr Špernoga | 1975 | CZE | Turnov | 48:14.1 | 06:15.4 | |
16 | 8 / M39 | [ 29 ] | Tomáš Hanuš | 1989 | CZE | Trutnov | 48:18.7 | 06:20.0 | |
17 | 3 / M50+ | [ 14 ] | Petr Habr | 1965 | CZE | ŽERNOV PRO RADOST | 48:25.8 | 06:27.1 | |
18 | 9 / M39 | [ 5 ] | Martin Takacs | 1988 | CZE | Lično | 48:37.7 | 06:39.0 | |
19 | 2 / Z39 | [ 87 ] | Iveta Vlčková | 1983 | CZE | Sk Babice / RAB | 49:53.6 | 07:54.9 | |
20 | 3 / Z39 | [ 63 ] | Ivana Machačová | 1989 | CZE | Doudleby Nad Orlicí | 49:55.2 | 07:56.5 | |
21 | 10 / M39 | [ 54 ] | Filip Vojtas | 2000 | CZE | Pra-děti | 49:59.7 | 08:01.0 | |
22 | 1 / Z40-49 | [ 6 ] | Denisa Kozáková | 1979 | CZE | Nový Hradec | 50:11.6 | 08:12.9 | |
23 | 11 / M39 | [ 83 ] | Daniel HorÁk | 1989 | CZE | Suchovršice | 50:54.4 | 08:55.7 | |
24 | 6 / M40-49 | [ 38 ] | Daniel Marek | 1974 | CZE | Běžci z Ráje | 50:54.8 | 08:56.1 | |
25 | 12 / M39 | [ 31 ] | Ladislav Hezoučký | 1984 | CZE | Dvůr Králové nad Labem | 50:56.6 | 08:57.9 | |
26 | 4 / Z39 | [ 80 ] | Veronika VÍtkovÁ | 1989 | CZE | SDH Nahořany | 52:17.9 | 10:19.2 | |
27 | 5 / Z39 | [ 44 ] | Jana Plhová | 1993 | CZE | Pecka | 52:55.9 | 10:57.2 | |
28 | 4 / M50+ | [ 13 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella Team Náchod | 53:47.0 | 11:48.3 | |
29 | 13 / M39 | [ 85 ] | Ladislav šprinc | 1999 | CZE | Radvanice | 53:53.4 | 11:54.7 | |
30 | 7 / M40-49 | [ 8 ] | Martin Baláš | 1973 | CZE | run4run | 54:12.4 | 12:13.7 | |
31 | 6 / Z39 | [ 3 ] | Ivona Špringrová | 1992 | CZE | Maratonstav | 54:12.9 | 12:14.2 | |
32 | 8 / M40-49 | [ 91 ] | Tomáš Otradovský | 1979 | CZE | Vorlech | 54:41.8 | 12:43.1 | |
33 | 7 / Z39 | [ 58 ] | Martina Zedníková | 1998 | CZE | REF Team | 54:42.5 | 12:43.8 | |
34 | 2 / Z40-49 | [ 39 ] | Tereza Marková | 1974 | CZE | Běžci z Ráje | 55:04.2 | 13:05.5 | |
35 | 14 / M39 | [ 2 ] | Zdeněk Vašata | 1992 | CZE | Hradec Králové | 55:10.1 | 13:11.4 | |
36 | 8 / Z39 | [ 60 ] | Helena Zigová | 1991 | CZE | Kostelec Nad Orlicí | 55:10.5 | 13:11.8 | |
37 | 15 / M39 | [ 24 ] | Zdeněk Černík | 1986 | CZE | Rozběháme Pardubice | 55:12.7 | 13:14.0 | |
38 | 1 / Z50+ | [ 86 ] | Eva Jirásková | 1964 | CZE | Maratonstav Úpice | 55:27.0 | 13:28.3 | |
39 | 9 / Z39 | [ 34 ] | Ema Umlaufová | 1997 | CZE | Náchod | 55:38.7 | 13:40.0 | |
40 | 5 / M50+ | [ 12 ] | Martin Kašpárek | 1967 | CZE | Tj Velichovky | 55:47.4 | 13:48.7 | |
41 | 9 / M40-49 | [ 59 ] | Petr Zelenka | 1979 | CZE | Praha 3 | 55:49.2 | 13:50.5 | |
42 | 6 / M50+ | [ 35 ] | Milan Krempa | 1963 | CZE | AC Gomanog-Högner | 56:01.9 | 14:03.2 | |
43 | 16 / M39 | [ 68 ] | Filip Vít | 2011 | CZE | Praha | 56:25.0 | 14:26.3 | |
44 | 7 / M50+ | [ 22 ] | Martin Blažek | 1971 | CZE | ACS Rýchory | 56:28.2 | 14:29.5 | |
45 | 17 / M39 | [ 4 ] | Zdeněk Rouč | 1992 | CZE | Puchlovice | 56:35.2 | 14:36.5 | |
46 | 8 / M50+ | [ 42 ] | Jan Pendrák | 1965 | CZE | Rozběháme Pardubice | 56:36.1 | 14:37.4 | |
47 | 18 / M39 | [ 62 ] | Filip Jókala | 1999 | CZE | Police Nad Metují | 56:58.4 | 14:59.7 | |
48 | 10 / Z39 | [ 15 ] | Barbora Palečková | 1985 | CZE | Náchod | 57:19.9 | 15:21.2 | |
49 | 11 / Z39 | [ 19 ] | Nikol Andersová | 2003 | CZE | Phantom Gym | 57:22.2 | 15:23.5 | |
50 | 10 / M40-49 | [ 45 ] | Jaroslav Pospíšil | 1978 | CZE | Nový Bydžov | 57:29.7 | 15:31.0 | |
51 | 9 / M50+ | [ 43 ] | Lubos Piskáček | 1969 | CZE | Powerlifting DK | 57:36.0 | 15:37.3 | |
52 | 11 / M40-49 | [ 33 ] | Dominik Jareš | 1978 | CZE | Bukovina | 57:50.9 | 15:52.2 | |
53 | 10 / M50+ | [ 84 ] | Michal šubrt | 1958 | CZE | Trutnov | 57:57.4 | 15:58.7 | |
54 | 3 / Z40-49 | [ 16 ] | Kateřina Kramlová | 1975 | CZE | Náchod | 58:20.1 | 16:21.4 | |
55 | 2 / Z50+ | [ 1 ] | MelÁnia BaliakovÁ | 1969 | CZE | Praha | 59:11.6 | 17:12.9 | |
56 | 19 / M39 | [ 78 ] | Petr JanÍČek | 1996 | CZE | DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem | 59:12.3 | 17:13.6 | |
57 | 20 / M39 | [ 79 ] | Martin JanÍČek | 1990 | CZE | DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem | 59:14.7 | 17:16.0 | |
58 | 12 / Z39 | [ 71 ] | Šárka Šulcová | 1997 | CZE | Gladiator Gym | 59:45.2 | 17:46.5 | |
59 | 11 / M50+ | [ 25 ] | Milan Červenka | 1967 | CZE | Pepek Námořník | 59:45.9 | 17:47.2 | |
60 | 12 / M40-49 | [ 74 ] | Aleš Klimeš | 1978 | CZE | Police nad Metují | 01:00:30.9 | 18:32.2 | |
61 | 12 / M50+ | [ 75 ] | Josef Vaněk | 1965 | CZE | Tj Sokol Karate Náchod | 01:01:30.9 | 19:32.2 | |
62 | 4 / Z40-49 | [ 81 ] | KlÁra JakubŮ | 1981 | CZE | Turnov | 01:02:07.2 | 20:08.5 | |
63 | 21 / M39 | [ 56 ] | Jiří Volkán | 1993 | CZE | REF Team | 01:02:32.2 | 20:33.5 | |
64 | 3 / Z50+ | [ 37 ] | Blanka Mansfeldová | 1966 | CZE | Horní Ředice | 01:02:34.6 | 20:35.9 | |
65 | 13 / Z39 | [ 17 ] | Renata Hynková | 1985 | CZE | Rozběháme Náchod | 01:03:37.5 | 21:38.8 | |
66 | 14 / Z39 | [ 61 ] | Pavla Otradovská | 1985 | CZE | Vorlech | 01:03:41.3 | 21:42.6 | |
67 | 22 / M39 | [ 64 ] | Karel Křepelka | 1987 | CZE | Zdravotní Klaun | 01:04:12.7 | 22:14.0 | |
68 | 13 / M50+ | [ 28 ] | Roman Haláček | 1971 | CZE | Haki-Run | 01:04:33.2 | 22:34.5 | |
69 | 13 / M40-49 | [ 18 ] | Jiří Aixner | 1976 | CZE | Trutnov | 01:05:08.6 | 23:09.9 | |
70 | 23 / M39 | [ 50 ] | Michal vaněček | 1986 | CZE | Náchod | 01:05:15.9 | 23:17.2 | |
71 | 24 / M39 | [ 27 ] | Jan Florián | 1994 | CZE | 2F | 01:06:26.2 | 24:27.5 | |
72 | 15 / Z39 | [ 55 ] | Denisa Vojtasová | 2000 | CZE | Pra-děti | 01:06:26.7 | 24:28.0 | |
73 | 25 / M39 | [ 30 ] | Ondřej Hartman | 1994 | CZE | Praha | 01:07:28.9 | 25:30.2 | |
74 | 4 / Z50+ | [ 66 ] | Zdeňka Jonášová | 1964 | CZE | Hradecký Spinning Klub | 01:08:02.3 | 26:03.6 | |
75 | 5 / Z40-49 | [ 69 ] | Petra Schwaningerová | 1982 | CZE | RockMachine-Cyklomax | 01:08:02.7 | 26:04.0 | |
76 | 26 / M39 | [ 41 ] | Aleš Pachman | 1987 | CZE | Řečany Nad Labem | 01:08:40.5 | 26:41.8 | |
77 | 16 / Z39 | [ 89 ] | Sofie Dostálová | 2005 | CZE | Hradec Králové | 01:09:23.8 | 27:25.1 | |
78 | 27 / M39 | [ 36 ] | David Kupec | 1996 | CZE | Pra-děti | 01:10:14.8 | 28:16.1 | |
79 | 17 / Z39 | [ 47 ] | Hana Štípková | 1988 | CZE | Pardubice | 01:10:33.4 | 28:34.7 | |
79 | 6 / Z40-49 | [ 67 ] | Helena Vítová | 1978 | CZE | Praha | 01:10:33.4 | 28:34.7 | |
81 | 7 / Z40-49 | [ 72 ] | Kristýna Vlachynská | 1978 | CZE | Haki-Run | 01:11:10.8 | 29:12.1 | |
82 | 14 / M50+ | [ 88 ] | Pavel Dostál | 1969 | CZE | Hradec Králové | 01:14:23.2 | 32:24.5 | |
83 | 5 / Z50+ | [ 57 ] | Ivana Votočková | 1957 | CZE | Trutnov | 01:15:23.1 | 33:24.4 | |
84 | 8 / Z40-49 | [ 51 ] | Ilona Vejtasová | 1977 | CZE | Haki Run | 01:15:42.3 | 33:43.6 | |
85 | 9 / Z40-49 | [ 46 ] | Lucie Skořepová | 1979 | CZE | Kolín | 01:15:58.1 | 33:59.4 | |
86 | 6 / Z50+ | [ 48 ] | Zdenka Topinková | 1971 | CZE | Kolín V. | 01:15:59.9 | 34:01.2 |