Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muzi : 7, zeny: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 29, muzi : 14, zeny: 15, kluci: 14, holky: 15 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 45, muzi : 18, zeny: 27, kluci: 18, holky: 27 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 47, muzi : 21, zeny: 26, kluci: 21, holky: 26 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 39, muzi : 21, zeny: 18, kluci: 21, holky: 18 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muzi : 0, zeny: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 16, muzi : 16, zeny: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 267, muzi : 148, zeny: 119, Muži: 148, Ženy: 119 [html] [pdf]

startovní listina O med pana Proška

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [177] Bubeníčková Eliška CZE Náchod 2004
kluci [337] Čuda Michal CZE ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 2004
kluci [178] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
kluci [179] Hanzl František CZE Kramolna 2004
kluci [180] Hofman Josef CZE Hronov 2003
holky [329] Jirásková Johanka CZE ZŠ Komenského Náchod 2004
holky [336] Křováková Michaela CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
holky [181] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
kluci [330] Macek Tadeáš CZE Gymnázium Jaroměř 2004
holky [335] Mertlíková Eliška CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
kluci [182] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
holky [183] Prouzová Tereza CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
holky [184] Škopová Michaela CZE Hronov 2003
kluci [185] Vojtěch Vojtěch CZE SK Nové Město nad Metují 2004

startovní listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00 , přihlášeno: 29 účastníků ( 14 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [186] Bělobrádková Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2006
holky [187] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
holky [370] Gavlasová Anna CZE ZŠ Malecí Nové Město nad Metují 2005
holky [188] Gultová Aneta CZE BKL Machov 2006
holky [371] Hanušová Veronika CZE Lhota pod Hořičkmi 2005
holky [ ] Hlaváčková Adéla CZE Hvězda Pardubice 2006
holky [360] Kaválková Klára CZE Dolní Radechová 2006
kluci [328] Kitayev Vladislav CZE Hvězda Pardubice 2006
kluci [189] Kohl Jonáš CZE Růža Bike KIDS 2005
kluci [190] Kulda Filip CZE TJ Sokol Olešnice 2005
kluci [365] Macháček Adam CZE Hvězda Pardubice 2006
holky [369] Macháňová Tereza CZE TJ Sokol Žernov 2005
kluci [353] Majera Radek CZE Hvězda Pardubice 2005
holky [359] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
kluci [191] Matoulek Michal CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [355] Nesládek Petr CZE Olfin car ski team 2005
holky [333] Nyklíčková Veronika CZE BKL MAchov 2005
holky [192] Rýdlová Barbora CZE tři dva 1 2006
kluci [193] Řehák Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2005
holky [194] Říhová Kateřina CZE Nové Město nad Metují 2006
kluci [195] Sadílek Šimon CZE Trutnov 2006
kluci [334] Serbousek Jan CZE Loko Trutnov 2006
kluci [196] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [368] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE SK Nové Město nad Metují 2005
holky [332] Šturmová Anna CZE ZŠ Lhota 2006
holky [331] Turková Tereza CZE ZŠ Školní 1000 2005
holky [197] Venclová Nikola CZE SK Nové Město nad Metují 2006
kluci [366] Zeman Daniel CZE Hvězda Pardubice 2005
kluci [367] Zeman Martin CZE Hvězda Pardubice 2005

startovní listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 45 účastníků ( 18 mužů, 27 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [198] Bubeníček Jan CZE Náchod 2007
holky [199] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
kluci [354] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
holky [200] Daňková Tereza CZE Hronov 2007
holky [201] Dohnalová Barbora CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [362] Erbanová Kateřina CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [202] Fetter Šimon CZE SK Nové Město nad Metují 2007
kluci [203] Flašar Marek CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [204] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
kluci [373] Gladics Radim CZE Česká Skalice 2008
kluci [205] glos filip CZE rudník 2008
holky [206] Hanušová Nela CZE Hvězda Pardubice 2008
kluci [207] Hanzl Dominik CZE Náchod - Hvězda Pce 2008
kluci [208] Hanzl Patrik CZE Náchod 2008
holky [209] Hejnová Anna CZE Velké Poříčí 2008
holky [210] Holečková Eliška CZE Nové Město nad Metují 2008
holky [364] Horkelová Karolína CZE ZŠ Česká Skalice 2008
holky [211] Hrochova Lucie CZE Velké Poříčí 2008
kluci [212] Jirman David CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [213] KOHLOVÁ Štěpánka CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [214] Kubečková Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
kluci [215] Kulda Jakub CZE TJ Sokol Olešnice 2008
kluci [216] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
kluci [340] Müller Richard CZE ŽŠ Plhov Náchod 2007
kluci [356] Nesládek Tomáš CZE Olfin car Ski Team 2007
holky [363] Olbortová Adéla CZE ZŠ Česká Skalice 2008
holky [217] Petráčková Anna CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [218] Plíštilová Barbora CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [219] Ptáček Štěpán CZE Hvězda Pardubice 2008
holky [220] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
kluci [221] Rydlo Tomáš CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [222] Schusterová Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [357] Sitná Amélie CZE Pětihosty 2008
holky [358] Sitná Rozálie CZE Pětihosty 2008
kluci [223] Stejskal Pavel CZE IVT Náchod 2008
holky [393] Ševčíková Anežka CZE Hvězda Pardubice 2008
holky [ ] Ševčíková Anežka CZE Hvězda Pardubice 2008
holky [224] Škopová Andrea CZE Hronov 2008
holky [225] Šrůtková Barbora CZE BKL Machov 2007
kluci [226] Švorčík František CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [374] Vanžurová Kristýna CZE Komenského Náchod 2008
holky [171] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
holky [227] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
holky [312] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
kluci [228] Zemanek Adam CZE zš Dvúr Kralove nad Labem 2008

startovní listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00 , přihlášeno: 47 účastníků ( 21 mužů, 26 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [229] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
holky [402] Bielicová Agáta CZE TJ Sokol Česká Sklaice 2009
kluci [230] Breitr Jan CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2010
kluci [392] Brož Petr CZE MŠ Žďárky 2010
kluci [232] Černík Marek CZE Atletika Dobruška 2010
holky [395] Duchová Karolínka CZE TJ Maratonstav Úpice 2010
holky [361] Erbanová Michaela CZE SK Nové Město nad Metují 2010
kluci [396] Farský Rudolf CZE ZŠ Komenského Semily 2009
kluci [346] Fetter Matyáš CZE ZŠ Česká Skalice 2009
holky [291] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
holky [233] Gultová Eliška CZE BKL Machov 2009
kluci [234] Hanzl Antonín CZE Kramolna 2010
holky [235] Hofmanová Anna CZE Hronov 2010
holky [403] Chmelíková Tereza CZE Stepík Nové Město nad Metují 2010
holky [236] Chytrá Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [ ] Chytrá Natálie CZE Provodov-Šonov 2009
holky [303] Kaválková Ella CZE Dolní Radechová 2010
holky [237] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
kluci [347] Kraml Matyáš CZE Hvězda Pardubice z.s. 2010
kluci [ ] Kubec Matouš CZE SKP Hvězda Pardubice 2010
holky [238] Kučerová Anežka CZE green4plan s.r.o. 2009
holky [239] Kunová Ema CZE FC Ležák Česká Skalice 2009
holky [240] Ležovič Jakub CZE Česká Skalice 2010
kluci [241] Línek Albert CZE DLNK dream team 2009
kluci [302] Maršík Jan CZE LOKO Trutnov 2009
kluci [297] Mervart Vojtěch CZE Česká Skalice 2010
kluci [242] Paar Adam CZE SK Nové Město nad Metují 2010
kluci [243] Pajer Jan CZE SDH Velký Třebešov 2010
holky [290] Peovská Nela CZE ZŠ Česká Skalice 2010
kluci [287] Pešek Štěpán CZE TJ Sokol Žernov 2010
holky [244] Petráček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [245] Polická Beáta CZE Velké Pořičí 2010
holky [246] Prokopová Lucie CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [247] Renská Adéla CZE Hvězda Pardubice 2009
kluci [248] Renský Matěj CZE Hvězda Pardubice 2009
kluci [249] Rufer Marek CZE Vondřejcteam Náchod 2009
holky [250] Rydlová Michaela CZE SK Nové Město nad Metují 2010
kluci [339] řihák filip CZE červený kostelec 2010
holky [251] Sadílková Natálie CZE Trutnov 2009
holky [288] Strnadová Natálie CZE Atletika Trutnov 2010
holky [341] Škarková Aneta CZE ZŠ Hořičky 2009
kluci [285] Špreňar Jan CZE Sokol Žernov 2009
holky [252] Šrůtková Vendula CZE BKL Machov 2009
kluci [253] Zemanek Daniel CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 2010
kluci [254] Zmítko Alexandr CZE Malá Úpa 2010
kluci [300] Zvara Kryštof CZE ZŠ Hořičky 2010
holky [255] Žďárská Anna CZE SK Nové Město nad Metují 2010

startovní listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 39 účastníků ( 21 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [256] Balcar Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2011
holky [257] Bejšovcová Pavlína CZE BKL Machov 2012
holky [409] Beranová Anna CZE kupkolo.cz 2011
kluci [378] Blažek Daniel CZE ACS Rýchory 2012
holky [258] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
kluci [231] Březina Danny CZE Náchod 2010
holky [259] Divišková Pavlínka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2011
kluci [394] Duch Matyáš CZE TJ Maratonstav Úpice 2012
kluci [260] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
kluci [397] Farský Josef CZE MŠ Luční Semily 2012
holky [261] Hanušová Lenka CZE Lhota pod Hořičkami 2012
holky [261] Hanušová Lenka CZE Lhota pod Hořičkami 2012
holky [262] Hejnová Klára CZE Velké Poříčí 2011
kluci [263] Jirásek Šimon CZE S sport Hronov 2011
kluci [264] Jirman Jakub CZE SK Nové Město nad Metují 2011
holky [399] Kiezlerová Karin CZE 2012
holky [265] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [266] Králová Denisa CZE Lvíčci Trutnov 2012
kluci [267] Ležovič Filip CZE Česká Skalice 2011
holky [304] Macháčková Kateřina CZE ZŠ Černilov 2011
kluci [407] Maršík Tobiáš Petr CZE Náchod 2011
holky [268] Melišíková Viktorie CZE STS Pavlišov 2011
holky [390] Michálková Adriana CZE Police nad Metují 2012
holky [269] Míšková Julie CZE Tryskomyši 2012
holky [372] Müllerová Michaela CZE MŠ Plhov Náchod 2012
holky [296] Nováková Aneta CZE Habřina 2011
kluci [294] Otčenášek Šimon CZE Atletika Náchod 2011
kluci [404] Pohl Patrik CZE Sokol Česká Skalice 2012
holky [270] Polická Julie CZE MŠ Velké Poříčí 2011
holky [271] Ptáčková Kristýna CZE Hvězda Pardubice 2011
kluci [298] Sitný Sebastián CZE Pětihosty 2011
kluci [272] Slezák Matěj CZE OSK OPOČNO 2011
kluci [348] Souček Dominik CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 2011
kluci [273] Sychrovský Petr CZE Integraf running team 2012
kluci [305] Šimák Marek CZE TJ Sokol Hradec Králové 2012
kluci [405] Touška Eduard CZE Brusel Belgie 2011
kluci [345] Vondra Miroslav CZE Hradec Králové 2012
kluci [ ] Vondrka Miroslav CZE Hradec Králové 2012
kluci [342] Zelenka Václav CZE Sokol Žernov 2011

startovní listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:44:20 , přihlášeno: 21 účastníků ( 0 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [398] Balcarová Nela CZE Vrchoviny 2014
holky [408] Beranová Veronika CZE kupkolo.cz 2014
holky [276] Bubeníčková Anna CZE BUBUTEAM 2013
holky [343] Burdová Miachela CZE 2014
holky [423] Círová Alice CZE Česká Skalice 2015
holky [391] Dědková Sára CZE 2015
holky [453] Dohnalová Beáta CZE 2016
holky [293] Finková Rozárie CZE Školka Česká Skalice 2014
holky [292] Glosová Anetka CZE Kocbeře 2014
holky [277] Hanušová Kateřina CZE Lhota pod Hořičkami 2015
holky [455] Jarošová Nikola CZE 2014
holky [379] Kočová Natálie CZE TJ Sokol Žernov 2015
holky [410] Kubovičová Barbora CZE Eurofoam team 2014
holky [376] Melišíková Maja CZE STS Pavlišov 2015
holky [282] Míšková Sofie CZE Lyžaři Česká Čermná 2014
holky [295] Nováková Zuzana CZE Habřína 2013
holky [286] Pešková Eliška Gabriela CZE TJ Sokol Žernov 2014
holky [380] Pidrmanová Anna CZE MŠ Česká Skalice 2015
holky [283] Pšeničková Ingrid CZE Česká Skalice 2015
holky [284] Slezáková Magdaléna CZE OSK OPOČNO 2015
holky [289] Strnadová Barbora CZE Atletika Trutnov 2013

startovní listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:50:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [274] Brych Richard CZE Dobřany 2014
kluci [275] Březina Eliáš CZE Náchod 2013
kluci [344] Burda Marek CZE 2016
kluci [338] Hejna Tobiáš CZE Sokol Havlovice 2013
kluci [278] Kellner Patrik CZE tři dva 1 2013
kluci [280] Kučera Jonáš CZE green4plan s.r.o. 2014
kluci [375] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016
kluci [400] Laštůvka Vojtěch CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
kluci [406] Maršík Šimon CZE 2013
kluci [281] Míšek Jaromír CZE Tryskomyši 2014
kluci [401] Pavlíček Ondřej CZE Hronov 2014
kluci [381] Pidrman Petr CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 2013
kluci [389] Prislinger Tom CZE MŠ Myslbekova 2014
kluci [299] Sitný Kristián CZE Pětihosty 2014
kluci [424] Staněk Ondřej CZE Termyt Maraton team 2013
kluci [301] Zvara Matyáš CZE 2016

startovní listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:17 , přihlášeno: 267 účastníků ( 148 mužů, 119 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [10] Adámek Daniel CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 1999
Muži [11] Adámek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1993
Ženy [12] Bajzová Renata CZE Česká Skalice 1975
Muži [14] Balcar Jan CZE PS Náchod-Kamenec 1990
Muži [13] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
Muži [318] Balcar Ondřej CZE Vrchoviny 1984
Muži [412] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
Ženy [15] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
Ženy [16] Baškovská Kateřina CZE Holky z Vršovky 1994
Ženy [17] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Ženy [18] Bellerová Martina CZE Hradec Králové 1992
Muži [19] Beneš Jiří CZE Rychnov na kněžnou 1988
Muži [413] Beran Marcel CZE 1977
Ženy [ ] Beránková Eva CZE HK 1971
Ženy [20] Berná Eva CZE Run4fun 1976
Muži [21] Biederman Michal CZE SHYBUJ.CZ 1985
Muži [ ] Bielčík Petr CZE Czech outdoor extreme team 1971
Muži [22] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
Muži [443] Bogdány Josef CZE Boďáci 1971
Muži [451] Brádler Jakub CZE Trutnov 1988
Ženy [24] Breitrová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2002
Ženy [23] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
Ženy [436] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
Ženy [25] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
Muži [26] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
Ženy [27] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
Ženy [28] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
Muži [29] Celba Petr CZE Pells Team Brno 1986
Muži [421] Cír Filip CZE Česká Skalice 1983
Muži [30] Cöger Martin CZE Náchod 1994
Muži [447] Čech Daniel CZE Police nad Metují 1993
Muži [31] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
Ženy [32] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
Muži [33] Černík Martin CZE SK Semechnice 1980
Muži [2] Čivrný Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1980
Ženy [35] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
Muži [430] Doleček Jan CZE 1995
Muži [383] Doležal Luboš CZE Cyklo Tony 1954
Muži [36] Doležal Martin CZE Šneci v běhu 1976
Muži [37] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
Muži [38] Domáň st. Ladislav CZE Náchod 1949
Muži [39] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
Muži [40] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
Muži [41] Dušek Milan CZE SK Týniště nad Orlicí 1976
Muži [42] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
Ženy [320] Farská Jana CZE Hostinné 1973
Muži [319] Farský Rudolf CZE Semily 1983
Muži [43] Fejfar Aleš CZE TJ Spartak Vrchlabí 1969
Ženy [326] Fendrychova Renata CZE Náchod 1974
Muži [435] Fiedler Jaroslav CZE BIke Team KC Jaroměř 1973
Ženy [434] Fiedlerová Jana CZE ženy sobě 1975
Muži [350] Fišer Jiří CZE 1967
Ženy [44] Flígrová Petra CZE Hoky z Vršovky 1986
Muži [45] Florian Tomáš CZE Integraf running team 1979
Muži [46] Flousek Luboš CZE Barborka team 1973
Muži [418] Foglar Adolf CZE Česká Skalice 1948
Ženy [47] Fojtíková Simona CZE Náchod-Babí 1988
Muži [310] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Muži [48] glos petr CZE rudník 1981
Muži [49] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
Muži [50] Gult Martin CZE Wikov Hronov 1975
Muži [51] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
Muži [52] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
Ženy [53] Habrová Klára CZE Červený Kostelec 1992
Ženy [428] Hájková Renata CZE Maratonstav Úpice 1975
Muži [309] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
Ženy [433] Hanušová Pavlína CZE ČESKÁ SKALICE 1973
Ženy [54] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
Ženy [55] Hartmanová Marcela CZE AC Gomango Högner 1970
Muži [56] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
Ženy [9] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
Muži [57] Herzig Radek CZE 4FUN 1988
Ženy [327] Hillermannová Kateřina CZE Šneci v běhu 1976
Ženy [58] Hladíková Lucie CZE SDH Nahořany 1990
Ženy [352] Hlaváčková Dita CZE 1981
Muži [59] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
Ženy [60] Hofmanová Daniela CZE Hronov 1975
Muži [61] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
Ženy [62] Holečková Žaneta CZE Červený Kostelec 1976
Muži [5] Holub Miroslav CZE SK Nové Město nad Metují 1966
Ženy [308] Horkelová Hana CZE Ženy sobě 1974
Ženy [440] Hrotková Lenka CZE 1996
Muži [63] Hübl Radek CZE RunSport/Salomon Team 1988
Ženy [425] Huďová Michaela CZE Česká Skalice 1988
Ženy [459] Hudrliková Vendula CZE Havlovice 1991
Muži [64] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
Ženy [439] Chmelařová Marcela CZE 1985
Muži [414] Chumlen Ondřej CZE TP motorsport 1991
Muži [65] Chytrý Jaroslav CZE Čert team Provodov 1975
Ženy [66] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
Muži [411] Jaroš David CZE 1984
Muži [67] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
Muži [68] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
Muži [69] Jelínek Oldřich CZE Hronov 1973
Ženy [70] Jelínková Magdalena CZE Černilov 1945
Muži [71] Jeřábek David CZE TP motorsport 1980
Muži [72] Jílek Kamil CZE B.K. Čestice 1973
Muži [7] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
Ženy [73] Jirásková Pavla CZE Česká Skalice 1988
Ženy [74] Jiroutová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
Muži [449] Jurišta Pavel CZE PD-games 1988
Muži [75] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
Ženy [8] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
Muži [444] Kadaník Jan CZE Odd. klub 1981
Muži [76] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
Muži [77] Kašpařík Tomáš CZE SK Přerov 1975
Ženy [78] Klimšová Barbora CZE green4plan s.r.o. 1991
Ženy [385] Kočová Vlčková Hana CZE Červená Hora 1984
Ženy [79] Koláčková Zorka CZE Náchod 1976
Ženy [80] Kolínská Alena CZE Náchod 1979
Muži [81] Kolisko Vladimír CZE RUN4RUN 1980
Ženy [82] Kollertová Eva CZE MT 1983
Muži [83] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Muži [84] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
Muži [4] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
Ženy [ ] Králová Petra CZE JIP Východočeská 1990
Ženy [85] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
Muži [86] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
Muži [87] Kratochvil Ladislav CZE TJ Bižu JBC 1970
Muži [ ] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
Muži [450] Kratochvíl Radek CZE 1989
Ženy [88] Kratochvílová Lucie CZE Pardubice 1995
Ženy [89] Kremličková Zdenka CZE MARIKA 1978
Muži [90] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
Ženy [91] Krempová Anna CZE AC Gomango Högner 1964
Muži [386] Krtička Michal CZE Wikov 1973
Muži [3] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
Muži [92] Křepelka Karel CZE Pro radost 1987
Muži [93] Křivda Tomáš CZE SK Nové Město nad Metují 1999
Ženy [316] Kubalová Tereza CZE Tehovec 1979
Ženy [94] Kubečková Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
Ženy [452] Kubečková Vendula CZE zmrzliny 1994
Ženy [448] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
Muži [95] Kučera Vojtěch CZE green4plan s.r.o. 1980
Muži [96] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
Muži [97] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
Ženy [98] Kunová Vendula CZE FC Ležák Česká Skalice 1997
Muži [99] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
Ženy [100] Lebedínská Andrea CZE Vítězná - Komárov 1988
Muži [101] Lebedínský Petr CZE Ještě jsme se nedohodli 1985
Ženy [321] Lešková Tereza CZE Trutnov 1992
Muži [102] Línek David CZE DLNK dream team 1974
Muži [103] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Muži [441] Lojda Jan CZE 1993
Muži [104] Lukášek Vincent CZE BULOWAAH 1998
Muži [105] Mach Jiří CZE Sněžné 1966
Muži [432] Mach Lukáš CZE SOKOL Mezilesí 1999
Muži [306] Macháček Petr CZE Černilov 1971
Ženy [106] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
Muži [438] Majoroš Michal CZE RUN FOR FUN HK 1986
Muži [107] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
Ženy [108] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
Muži [109] Martinec Jan CZE Náchod 1983
Ženy [416] Martinová Alice CZE Pevnost Josefov 1973
Ženy [110] Máslová Simona CZE Třebechovice pod Orebem 1997
Ženy [111] Matěnová Stanislava CZE KOB Dobruška 1981
Muži [112] Melišík Jan CZE Redpoint- Eleven team 1974
Muži [113] Mertlík Filip CZE SK Nové Město nad Metují 1993
Muži [417] Mervart Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2000
Ženy [1] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Muži [114] Michal Petr CZE Nové Město nad Metují 1991
Muži [115] Míl Tomáš CZE HELLA stínící technika 1971
Muži [116] Míšek David CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 1978
Muži [117] Míšek Petr CZE Česká Čermná 1976
Muži [388] Miškay Michal CZE Sparťan Čelákovice 1984
Ženy [387] Miškay Veronika CZE Sparťan Čelákovice 1982
Ženy [325] Moravcová Dana CZE Tornádo Horní 1974
Ženy [118] Mosiurczáková Jana CZE Jablonecké Mattonky 1974
Muži [119] Moucha Josef CZE Mladá Boleslav 2001
Ženy [120] Mouchová Klára CZE Mladá Boleslav 1976
Muži [121] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
Muži [314] Nečas Josef CZE Maratonstav Úpice 1958
Muži [122] Novotný Jakub CZE Hronov 1988
Muži [456] Nymš Lukáš CZE 1987
Ženy [446] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Ženy [307] Olbortová Jaroslava CZE Ženy sobě 1977
Muži [123] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
Muži [384] Ott Lukáš CZE Náchod 1981
Ženy [124] Pajerová Jana CZE SDH Velký Třebešov 1983
Ženy [125] Pávová Gabriela CZE Dobruška 1975
Muži [ ] Petráček Milan CZE Česká Skalice 1974
Ženy [ ] Píšová Věra CZE HK 1976
Muži [126] Poláček jan CZE Náchod 1968
Muži [127] Polický Tomáš CZE Veké Poříčí 1984
Muži [323] Prokop Lubomír CZE z hecu 1973
Muži [128] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
Muži [129] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
Ženy [429] Radějová Kateřina CZE 1986
Muži [ ] Ratsam Pavel CZE Ž3 Sport 1991
Muži [130] Rejl Marek CZE Rasošky 1999
Muži [131] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
Ženy [132] Renska Lenka CZE Hvězda Pardubice 1980
Muži [133] Renský Michal CZE Run4run 1979
Muži [134] Rýdlo Jaroslav CZE tři dva 1 1977
Muži [135] Řihák Jan CZE Červený Kostelec 1980
Muži [136] Sadílek Radovan CZE ZPA Smart Energy 2 1978
Muži [324] Sádlo Dominik CZE SK Nové Město nad Metují 1995
Muži [137] Secký Michal CZE Jaroměř 1999
Muži [138] Sedláček Jan CZE Svaz českých bohémů 2004
Ženy [34] Sedláčková Zuzana CZE SK Nové Město nad Metují 2003
Ženy [437] Seifrtová Martina CZE Hradec Králové 1984
Ženy [139] Selingerová Aneta CZE Trutnov 1999
Ženy [140] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
Muži [445] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
Muži [315] Sláma Martin CZE SPORTVISIO TEAM HK 1968
Muži [141] Slezák Roman CZE OSK OPOČNO 1976
Ženy [142] Slezáková Veronika CZE OSK OPOČNO 1985
Muži [427] Slovák Jiří CZE CHDP Sport Division 1985
Muži [143] Smola Josef CZE Náchod 1980
Muži [317] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
Muži [426] Staněk Antonín CZE Nové Město nad Metují - Spy 2002
Ženy [144] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
Muži [145] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
Ženy [146] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
Ženy [419] Šemberová Andrea CZE 1976
Muži [147] Škoda Jakub CZE Broumov 2002
Ženy [148] Škodová Dagmar CZE Broumov 1972
Ženy [149] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Ženy [151] Šorfová Nikola CZE Trutnov 1995
Ženy [150] Šorfová Pavla CZE Trutnov 1970
Ženy [152] Šorfová Zuzana CZE Trutnov 1992
Muži [349] Špreňar Miloslav CZE Sokol Žernov 1963
Ženy [153] Špringrová Ivona CZE Maratonstav Úpice 1992
Ženy [154] Štěpánová Dita CZE KOB Dobruška 1979
Ženy [155] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
Ženy [156] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
Muži [157] Štrekl Marek CZE Třebechovice pod Orebem 1999
Ženy [158] Šubrtová Zuzana CZE Ž3 Sport 1993
Ženy [377] Šulcová Markéta CZE Sokol Žernov 2001
Muži [322] Švorčík Jan CZE 1973
Muži [159] Tesař Patrik CZE green4plan s.r.o. 1996
Ženy [160] Teuberová Jaroslava CZE Brzice 1969
Ženy [161] Teuberová Petra CZE Brzice 1998
Ženy [422] Tláskalová Eva CZE OSK OPOČNO 1983
Ženy [162] Tribučková Veronika CZE Jablonecké Mattonky 1985
Muži [454] Tučný Jan CZE MK Pardubice 1947
Ženy [163] Tunklová Petra CZE Česká Skalice 1991
Ženy [164] Tykalová Marie CZE Jaroměř 1990
Muži [165] Ulich Petr CZE MT 1968
Ženy [166] Umlaufová Ema CZE Náchod 1997
Ženy [ ] Urbanová Petra CZE Šneci v běhu 1995
Muži [382] Vacarda Vladimír CZE ELEVEN RUN TEAM 1959
Ženy [351] Vacková Hana CZE Sokol Starkoč 1956
Ženy [167] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
Muži [168] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
Muži [442] Vebr Patrik CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1998
Ženy [ ] Vítková Klára CZE Náchod 1982
Muži [169] Vlček Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [6] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Ženy [431] Vlčková Iveta CZE SK Babice / Inov-8 team 1983
Muži [170] vojtech ladislav CZE ceska skalice 1956
Muži [172] Vondra Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1971
Ženy [ ] Vondrková Nela CZE Hradec Králové 1976
Ženy [171] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [227] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [312] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [171] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [227] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [312] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Ženy [313] Vondrová Nela CZE Hradec Králové 1976
Muži [173] Vorel Milan CZE Slatiňany 1940
Ženy [420] Wagnerová Aneta CZE 1990
Ženy [415] Wagnerová Veronika CZE 1978
Muži [174] Zámečník Adrien CZE BULOWAAH 1998
Ženy [175] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Ženy [311] Zelenková Jana CZE Žernov 1981
Ženy [176] Zítková Radka CZE Run4run 1988