Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
O pohádkové pexeso celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 20, muzi : 10, zeny: 10, Muži: 10, Ženy: 10 [html] [pdf]

startovní listina O med pana Proška

start ~ 09:30:00

startovní listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00

startovní listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00

startovní listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Polická Beáta CZE Velké Pořičí 2010

startovní listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Polická Julie CZE MŠ Velké Poříčí 2011

startovní listina O pohádkové pexeso

start ~ 10:45:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013

startovní listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 10 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Bartoňová Aneta CZE Velké Poříčí 1993
Ženy [ ] Baškovská Kateřina CZE Holky z Vršovky 1994
Ženy [ ] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Ženy [ ] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Muži [ ] Biederman Michal CZE SHYBUJ.CZ 1985
Ženy [ ] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
Muži [ ] Čech Martin CZE Žďár nad Metují 1987
Ženy [ ] Čechová Veronika CZE Žďár nad Metují 1986
Muži [ ] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
Ženy [ ] Holečková Žaneta CZE Červený Kostelec 1976
Muži [ ] Jeřábek David CZE TP motorsport 1980
Ženy [ ] Koláčková Zorka CZE Náchod 1976
Muži [ ] Kolaja Jan CZE VSK Humanita 1981
Muži [ ] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
Muži [ ] Krempa Milan CZE Pivovar Primátor 1963
Muži [ ] Polický Tomáš CZE Veké Poříčí 1984
Muži [ ] Řihák Jan CZE Červený Kostelec 1980
Ženy [ ] Schubertová Monika CZE SK ŘEKA 1974
Ženy [ ] Tunklová Petra CZE Česká Skalice 1991
Ženy [ ] Zítková Radka CZE Run4run 1988