Běh Babiččiným údolím

07.04.2019 Ratibořice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 23, muži : 11, ženy: 12, kluci: 11, holky: 12 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 21, muži : 5, ženy: 16, kluci: 5, holky: 16 [html] [pdf]
Holky O krajánkův šátek celkem: 26, muži : 0, ženy: 26, Muži: 0, Ženy: 26 [html] [pdf]
Kluci O krajánkův šátek celkem: 26, muži : 26, ženy: 0, kluci: 26, holky: 0 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 53, muži : 32, ženy: 21, kluci: 32, holky: 21 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, kluci: 16, holky: 16 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 22, muži : 1, ženy: 21, kluci: 1, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 26, muži : 25, ženy: 1, kluci: 25, holky: 1 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 348, muži : 209, ženy: 139, Muži: 209, Ženy: 139 [html] [pdf]

startovní listina O med pana Proška

start ~ 09:28:45 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 23 účastníků ( 11 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [386] Bašková Zuzana CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [395] bruha Jiří CZE 2004 Hvězda Pardubice
kluci [396] Čuda Michal CZE 2004 Hvězda Pardubice
kluci [301] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [302] Fettersová Michaela CZE 2005 SK Plhov Náchod
holky [303] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
holky [374] Jahodová Eliška CZE 2004 Náchod
holky [304] Jochová Simona CZE 2005 SK Plhov Náchod
kluci [397] Krynek Lukáš CZE 2005 ZŠ Česká Skalice
holky [305] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
kluci [306] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
holky [307] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [375] Manychová Karin CZE 2004 Horní Radechová
kluci [394] Nesládek Petr CZE 2005 Olfin car ski team
holky [308] Nyklickova Veronika CZE 2005 BKL Machov
kluci [309] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [385] Prouzová Tereza CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [387] Řehák Ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
holky [310] Sodomková Bára CZE 2005 SK Plhov Náchod
kluci [311] Ulich David CZE 2004 Řešetova Lhota
holky [312] Vejdělková Sabina CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [313] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice
kluci [314] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice

startovní listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:43:50 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 21 účastníků ( 5 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [401] Dohnalová Barbora CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [475] Ernestová sofie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [402] Ficencová Barbora CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
holky [403] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
holky [404] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
holky [474] Havlová Kateřina CZE 2007 Trutnov
holky [405] Hejzlarová Nikola CZE 2006 SK Plhov Náchod
kluci [476] Ildža Ondřej CZE 2007 ZŠ TGM Náchod
kluci [477] Kitzyev Vladislav CZE 2006 Hvězda Pardubice
holky [ ] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
kluci [406] kolář kristian CZE 2007 pražský pepíci
holky [407] Kozáková Daniela CZE 2007 Česká Skalice
holky [408] Němcová Petra CZE 2006 SK Plhov Náchod
kluci [478] Nesládek Tomáš CZE 2007 Olfin car Ski Team
holky [409] Piechová Sofie CZE 2007 Apache Loko Trutnov
holky [479] Pokorná šárka CZE 2007 SDH Slatino nad Úpou
holky [410] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
holky [411] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
kluci [412] Švorčík František CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [413] Vackova Daniela CZE 2006 Studnice u Náchoda
holky [414] Venclová Nikola CZE 2006 SK Nové Město nad Metují

startovní listina Holky O krajánkův šátek

start ~ 09:56:20 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 26 účastníků ( 0 mužů, 26 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [315] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
Ženy [ ] Beránková Lenka CZE 2008 Hradec Králové
Ženy [316] Beranová Sára CZE 2009 SKI Police nad Metují
Ženy [317] Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
Ženy [318] Doležalová Thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
Ženy [319] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Ženy [320] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
Ženy [321] Halajová Nela CZE 2008 SK Plhov Náchod
Ženy [390] Hofmanová Rozálie CZE 2009 ZŠ Chvalkovice
Ženy [323] Horkelová Karolína CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Ženy [324] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Ženy [327] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
Ženy [347] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Ženy [330] Kunová Ema CZE 2009 FC Ležák Česká Skalice
Ženy [368] Lhotská Tereza CZE 2009 ZŠ Studnice
Ženy [371] Olbortová Adéla CZE 2008 ZŠ Česká Skalice
Ženy [335] Paarová Natálie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Ženy [337] Petráčková Anna CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Ženy [338] Prokopová Lucie CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Ženy [340] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Ženy [389] Rutová Renata CZE 2009 ZŠ Štefcova Hradec Králové
Ženy [372] Sadílková Natálie CZE 2009 Loko Trutnov
Ženy [343] Suchánková Eliška CZE 2009 Náchod
Ženy [344] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
Ženy [388] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov
Ženy [367] Zelenková Pavla CZE 2008

startovní listina Kluci O krajánkův šátek

start ~ 10:05:34 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 26 účastníků ( 26 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [399] Geťko Karel CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [398] Geťko Oldřich CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
kluci [392] Hofman Matyáš CZE 2009
kluci [391] Hofman Petr CZE 2008
kluci [322] Horák Matěj CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [325] Jirman David CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [393] Jiroušek Jakub CZE 2009 Třtice
kluci [326] Jungwirth Lukáš CZE 2009 Česká Skalice
kluci [369] Krejčík Pavel CZE 2009 Krejčík Boys
kluci [ ] Krynek Lukáš CZE 2008 Česká Skalice
kluci [328] Kubec Filip CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [329] Kulda Jakub CZE 2008 TJ Sokol Olešnice
kluci [331] Línek Albert CZE 2009 FK Náchod
kluci [332] Lopatář Pavel CZE 2008 Náchod
kluci [333] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [334] Maršík Jan CZE 2009 Atletika Trutnov
kluci [336] Petráček Milan CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [339] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice
kluci [366] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
kluci [341] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
kluci [342] Rufer Marek CZE 2009 TJ Sokol Starkoč
kluci [376] Souček Viktor CZE 2009 Náchod
kluci [345] Vacek Richard CZE 2009 Studnice u Náchoda
kluci [370] Vancl Vojtěch CZE 2008 Náchod
kluci [373] Veverka Jan CZE 2008 SPRINT Česká Skalice
kluci [346] Vlachynský Libor CZE 2008 DTJ Hk

startovní listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:19:14 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 53 účastníků ( 32 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [500] Benetková Anežka CZE 2010
kluci [491] Beran Matyáš CZE 2010 Atletika Pardubice
holky [499] Bořková Ema CZE 2011 FC Ležák Česká Skalice
holky [415] Brýdlová Tereza CZE 2011 Trutnov
kluci [416] Březina Danny CZE 2010 Náchod
holky [417] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
kluci [468] Gennert Tomáš CZE 2010
kluci [494] Havel Vojta CZE 2011 Olfin car Ski Team
kluci [418] Havlíček Karel CZE 2011 Úpice
kluci [419] Hůlka Vít CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [ ] Hůlková Adéla CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [420] Hynková Dominika CZE 2010 Hynkovka
holky [288] Chmelíková Tereza CZE 2010 Stepík Nové Město nad Metují
holky [421] Jansová Lenka CZE 2010 SKI Police nad Metují
kluci [422] Jirasek Šimon CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [423] Jirman Jakub CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [463] Krejčík Daniel CZE 2011 Krejcik boys
kluci [424] Křepelka Matěj CZE 2011 Hulk
kluci [484] Kubík Vojtěch CZE 2011 TJ Maratonstav Úpice
holky [425] Kubincová Barbora CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [427] Ležovič Filip CZE 2011 Česká Skalice
kluci [426] Ležovič Jakub CZE 2010 Česká Skalice
kluci [287] Maršík Tobiáš Petr CZE 2011 Náchod
holky [428] Melišíková Viktorie CZE 2011 STS Pavlišov
kluci [429] Nývlt Sebastian CZE 2010 Česká Skalice
kluci [430] Paar Adam CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [462] Pajer Jan CZE 2010 Velký Třebešov
kluci [431] Pešek Štěpán CZE 2010 TJ Sokol Žernov
holky [433] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [432] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
holky [ ] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
kluci [460] řezníček Filip CZE 2011 TJ Spoje Praha
kluci [464] řihák filip CZE 2010 červený kostelec
holky [465] Řiháková Lucie CZE 2010
kluci [481] Souček Dominik CZE 2011 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
holky [434] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov
kluci [435] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
kluci [492] Švec Matěj CZE 2010 Chvalkovice
holky [436] Švorčíková Antonie CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [469] Thér Vendelín CZE 2011 Baron Zbečník
kluci [ ] Vagenknecht Lukas CZE 2010 OlfinCar Ski team Trutnov
holky [490] Veverková Zuzana CZE 2011 SPRINT Česká Skalice
kluci [437] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
holky [438] Vítková Nela CZE 2011 run4run
holky [439] Vítková Týna CZE 2011 run4run
holky [440] Vlachová Aneta CZE 2010 Náchod
kluci [441] Vlk Štěpán CZE 2010 Vernéřovice
kluci [442] Volný Tomáš CZE 2010 SKP Hvězda Pardubice
kluci [466] Zelenka Václav CZE 2011 TJ Sokol Žernov
holky [480] Zelenková Barbora CZE 2011
kluci [443] Zmítko Alexandr CZE 2010 Malá Úpa
kluci [497] Zvara Kryštof CZE 2010 ZŠ Hořičky
kluci [483] Žďárský Matěj CZE 2010 Náchod

startovní listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:33:16 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 32 účastníků ( 16 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [348] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
kluci [349] Beran Aleš CZE 2013 Jaromer
kluci [ ] Březina Eliáš CZE 2013 Náchod
kluci [472] Dědek Šimon CZE 2012 Jaroměř
holky [350] Dusbabová Kateřina CZE 2012 TK Kvasiny
kluci [351] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
holky [380] Fiedlerová Leona CZE 2012 TJ Sokol Žernov
kluci [510] Gladics Robin CZE 2012 Česká Skalice
holky [352] Hanušová Lenka CZE 2012 Lhota pod Hořičkami
kluci [381] Jiránek Adam CZE 2013
kluci [353] Khandl Libor CZE 2012 Šneci v běhu
kluci [382] Košek Tobiáš CZE 2013 MŠ Heřmanice
holky [ ] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
holky [355] Králová Denisa CZE 2012 Malé Svatoňovice
kluci [379] Kubík Jindřich CZE 2013 TJ Maratonstav Úpice
holky [356] Ležovičová Andrea CZE 2012 Česká Skalice
kluci [383] Marek Antonín CZE 2012 Chvalkovice
kluci [286] Maršík Šimon CZE 2013
holky [357] michalkova adriana CZE 2012 SKI Police nad Metují
holky [358] Míšková Julie CZE 2012 Česká Čermná
kluci [359] Padyásek Marek CZE 2012 Černčice
holky [360] Piechová Agáta CZE 2012 Apache LOKO Trutnov
kluci [ ] Ruta Jiří CZE 2012 Hradec Králové
kluci [384] Ruta Jiří CZE 2012 Hradec Králové
holky [361] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
holky [362] Šimková Sofie CZE 2012 Říkov
kluci [363] Štancl Štěpán CZE 2012 Rašovice
kluci [377] Švorc Štěpán CZE 2012 Jasenná
holky [ ] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
holky [378] Trnečková Šárka CZE 2013
holky [364] Vackova Claudie CZE 2013 Studnice u Náchoda
holky [365] Vlachová Ella CZE 2012 Náchod

startovní listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:47:41 , 2014 a mladší , přihlášeno: 22 účastníků ( 1 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [445] Brýdlová Lucie CZE 2014 Trutnov
holky [473] Dědková Sára CZE 2015
holky [485] Fiedlerová Anita CZE 2014 TJ Sokol Žernov
holky [446] Hanušová Kateřina CZE 2015 Lhota pod Hořičkami
holky [447] Hrochová Anna CZE 2016 SK Plhov Náchod
holky [448] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
holky [489] Jiránková Kristýna CZE 2016
holky [400] Matysková Justýna CZE 2016
holky [459] Matysková Viktorie CZE 2014
holky [449] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
holky [450] Míšková Sofie CZE 2014 Česká Čermná
holky [451] Nováková Nikola CZE 2014 Police nad Metují
holky [461] Pánková Eliška CZE 2016 Mateřská škola Nová Paka
holky [452] Pešková Eliška Gabriela CZE 2014 TJ Sokol Žernov
holky [453] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
kluci [530] Roháček Petr CZE 2014 bratři v triku
holky [454] Růžičková Emily CZE 2015 Javornice
holky [455] Smolova Alena CZE 2016 Jaromer
holky [456] Šimková Klaudie CZE 2015 Říkov
holky [457] Vančurová Viktorie CZE 2016 Červený Kostelec
holky [458] Vintrová Zora CZE 2016 SK Plhov Náchod
holky [504] Voženíková Anička CZE 2016

startovní listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:47:41 , 2014 a mladší , přihlášeno: 26 účastníků ( 25 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [252] Beran štěpán CZE 2014 SKI Police nad Metují
holky [444] Beranova Nina CZE 2016 Jaromer
kluci [253] Bitnar Honzik CZE 2016 Náchod
kluci [495] Blážo Rudolf CZE 2016 Černožice
kluci [482] Brusnický František CZE 2014 TJ Brusnický
kluci [254] Dusbaba Ondřej CZE 2016 TK Kvasiny
kluci [289] Fiedler Matyáš CZE 2015
kluci [285] Filipi Tobias CZE 2015 SK Donoval
kluci [496] Gult Martin CZE 2016 BKL Machov
kluci [282] Hanuš Matěj CZE 2014
kluci [255] Havlíček Tomáš CZE 2014 Maratonstav Úpice
kluci [354] Jurík Metoděj CZE 2014
kluci [487] Král David CZE 2016 Malé Svatoňovice
kluci [467] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [470] Lindr Tomáš CZE 2014
kluci [493] Marek Jiří CZE 0000
kluci [256] Maršík Vojtěch CZE 2017 Trutnov
kluci [257] michalek matyas CZE 2017 SKI Police nad Metují
kluci [258] Míšek Jaromír CZE 2014 Česká Čermná
kluci [498] Novák Jakub CZE 2015 MŠJAK Česká Skalice
kluci [486] Novák Kryštof Michal CZE 2014 MŠ Gočára Hradec Králové
kluci [281] Petrovický Matěj CZE 2016 MŠ Rychnovek
kluci [280] Petrovický Michal CZE 2014 MŠ Rychnovek
kluci [471] Ságner Matěj CZE 2015 MŠ Česká Skalice
kluci [259] Vintr Šimon CZE 2014 SK Plhov Náchod
kluci [488] Zvara Matyáš CZE 2016

startovní listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 348 účastníků ( 209 mužů, 139 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [11] Adámek Daniel CZE 1999 SRTG Hradec Králové
Muži [12] Adamů Jan CZE 1980 Červený Kostelec
Ženy [26] Adamů Martina CZE 1987 Hitradio Černá hora
Ženy [13] Bajzová Renata CZE 1975 Česká Skalice
Muži [15] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Muži [14] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Ženy [16] Balcarová Adéla CZE 1993 Česká Skalice
Muži [501] Balský Vojtěch CZE 2003 Jaroměř
Ženy [ ] Bartlová Petra CZE 1976 Velké Poříčí
Ženy [17] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
Ženy [18] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Ženy [ ] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Muži [296] Benetka Lukáš CZE 1978
Muži [19] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
Ženy [ ] Beránková Eva CZE 1971 Hradec Králové
Ženy [20] Beranová Lenka CZE 1969 Velké Poříčí
Muži [537] Biederman Michal CZE 1985 Shybuj.cz
Muži [524] Bielčik Jindřich CZE 1940 Lichkov
Muži [21] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Náchod
Ženy [22] Blanárová Natália SVK 1990 Náchod
Muži [518] Brádler Jakub CZE 1988 Krakonoš nepočká
Ženy [23] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Muži [24] Brejla Patrik CZE 1993 Kostelní lhota
Ženy [25] Brossmannová Žaneta CZE 1983 Šneci v běhu
Ženy [7] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Muži [8] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
Muži [ ] Brzák Pavel CZE 0000 Trutnov
Ženy [27] Brzáková Nikola CZE 1986 Buchtičky
Ženy [28] Březinová Alena CZE 1979 run4run
Muži [295] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Ženy [29] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [30] Bureš Jindřich CZE 1953 TJ Maratonstav Úpice
Muži [31] Buřil František CZE 1966 Vidochov
Muži [32] Cabalka Ladislav CZE 1957 ICA
Ženy [34] Cejnarová Alena CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [33] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
Muži [35] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
Ženy [36] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Muži [37] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
Muži [38] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
Muži [40] Čech Jan CZE 1988 Trutnov
Muži [39] Čech Martin CZE 1987 ZKO Hronov
Ženy [41] Čechová Veronika CZE 1986 ZKO Hronov
Ženy [42] Černíková Kateřina CZE 1989 Cyklo Tony
Muži [300] černý jakub CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Muži [43] Česenek Ivo CZE 1987 Náchod
Ženy [44] Čílová Veronika CZE 1963 Jizerská lékárna
Ženy [45] Danielová Eva CZE 1995 Opočno
Muži [46] Divišek Jakub CZE 1999 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [47] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [48] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
Muži [543] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
Muži [50] Doležal Jakub CZE 1974 Fit Run Hronov
Muži [299] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
Muži [51] doležal martin CZE 1964 Rudník u Vrchlabí
Muži [140] Doležal Martin CZE 1976 Šneci v běhu
Muži [49] Doležal Stanislav CZE 1938 BK Pardubice
Muži [52] Domáň st. Ladislav CZE 1949 Náchod
Muži [54] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
Muži [53] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Muži [55] Doucha Jiří CZE 1971 Hvězda Pardubice
Muži [56] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
Muži [4] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [57] Dusbaba Milan CZE 1981 TK Kvasiny
Ženy [58] Dušková Adéla CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [59] Dušková Johana CZE 1999 Červený Kostelec
Muži [ ] Efler Lukáš CZE 1984 Trutnov
Muži [60] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Muži [61] Erlebach Marcel CZE 1973 Studnice
Ženy [264] Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
Ženy [278] Fantová Marie CZE 1973 Nové Město nad Metují
Muži [ ] Felzmann Daniel CZE 1985 HOCK horolezecký oddíl
Ženy [519] Fendrychova Renata CZE 1974 Run4run
Ženy [62] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
Muži [63] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
Muži [64] Franc Stanislav CZE 1990 Česká Skalice
Muži [ ] Galáč Martin CZE 1970 Jizerská lékárna
Muži [65] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
Muži [66] glos petr CZE 1981 6105
Ženy [67] Goderová Radka CZE 1974 TJ Maratonstav Úpice
Muži [68] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
Muži [69] Habr Jan CZE 1975 Praha 3
Muži [70] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Muži [71] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
Muži [72] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
Muži [74] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
Muži [73] Hanousek Jiří CZE 1988 Road Racing Podorlicko
Ženy [75] Hanušová Kamila CZE 1983 Lhota pod Hořičkami
Ženy [531] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
Muži [76] Hejčl Petr CZE 2003 Provodov-Šonov
Muži [77] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
Ženy [78] Hladíková Marie CZE 1990 Náchod
Muži [ ] hoferka adam CZE 1983 TJ Sokol Opočno
Muži [79] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Ženy [80] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
Muži [81] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
Muži [83] Horák Lubomír CZE 1955 Liga 100 HK
Muži [82] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
Ženy [84] Horáková Zdena CZE 1957 Hradec Králové
Ženy [85] Horkelová Hana CZE 1974 Ženy sobě
Ženy [86] Hornychová Irena CZE 1979 Meziměstí
Ženy [517] Hrdinová Adéla CZE 1994 Krakonoš nepočká
Muži [506] Hufrnka Adam CZE 1983 TJ Sokol
Ženy [87] Hurdálková Barbora CZE 1992 Hronov
Muži [ ] Hylský Jan CZE 1989 TuKaBel
Ženy [88] Hynková Renata CZE 1985 Hynkovka
Muži [545] Jahelka Adam CZE 2003 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [89] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
Muži [90] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
Muži [91] Jantsch Vítězslav CZE 1935 Eleven Run Team
Muži [92] Javůrek Jiří CZE 1948 TJ Maratonstav Úpice
Muži [5] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [93] Ježek Daniel CZE 2001 Skauti 3. oddíl Náchod
Muži [294] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Muži [94] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
Ženy [95] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
Muži [260] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
Ženy [10] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Ženy [96] Kacerova Sabina CZE 1983 Červený Kostelec
Muži [97] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
Ženy [98] Khandlová Zdena CZE 1988 Šneci v běhu
Muži [ ] Klapal Lukáš CZE 1979 Kostelec nad Orlicí
Ženy [99] Knourkova Marketa CZE 1993 Jaromer
Muži [539] Kolář Adam CZE 2001 Sportovní klub Nové Město nad Metují
Muži [ ] Kolář Zdeněk CZE 1971 OB Ulita Broumov
Muži [293] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [100] Kopecký Jan CZE 1976 FKS
Muži [101] Kopecký Jiří CZE 1974 GoMango Hradec Králové
Muži [102] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Ženy [103] Kovarova Tereza CZE 1982 COOLTURISTIKY
Muži [104] Kozák Pavel CZE 1983 FC Ležák Česká Skalice
Ženy [105] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Muži [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Muži [106] Králíček Aleš CZE 1960 Hasiči Kramolna NTC
Muži [509] Králíček Michal CZE 1981 TJ Sokol Opočno
Ženy [9] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
Muži [505] Kratochvíl Jan CZE 1987 SKH Královehradeckého kraje
Muži [514] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
Muži [514] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
Ženy [107] Kratochvílová Mirka CZE 1987 SKH Královehradeckého kraje
Muži [108] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Ženy [109] Krempová Anna CZE 1964 AC Gomango Högner
Muži [279] Krtička Michal CZE 1973 Wikov
Muži [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Ženy [272] Křemenská Jana CZE 1978 Trutnov
Muži [110] Křepelka Karel CZE 1987 Pro radost
Muži [283] kubeček Aleš CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Muži [271] Kubík Ondřej CZE 1981 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [111] Kubíková Sára CZE 2000 DYNAMO
Muži [113] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
Muži [112] Kulda Jiří CZE 2002 HOCK horolezecký oddíl
Ženy [516] Kultová Šárka CZE 1990
Muži [114] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
Muži [261] Kunrt Jaroslav CZE 1975 SK Dolar Hajnice
Muži [115] Kuřátko Jonáš CZE 1990 Nové město nad metuji
Ženy [116] Kverková Michaela CZE 1999 Semechnice
Ženy [116] Kverková Michaela CZE 1999 Semechnice
Ženy [538] Kvízová Zdena DJI 1973 Nové Město nad Metuji
Muži [117] Langr Michal CZE 1993 Hakirun
Muži [118] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
Ženy [120] Lantová Kateřina CZE 2000 Nový Hrádek
Ženy [119] Lantová Šárka CZE 1991 Náchod
Muži [121] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Ženy [122] Lebedínská Andrea CZE 1988 Vítězná - Komárov
Muži [123] Lebedínský Petr CZE 1985 Ještě jsme se nedohodli
Ženy [124] Lemfeldova Petra CZE 2002 Hronov
Muži [125] Lenfeld Miloslav CZE 1990 TuKaBel
Muži [508] Leonharpt Wolfgang CZE 1970
Muži [515] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
Ženy [126] Lepšová Iva CZE 1997 Nové Město nad Metují
Muži [127] Línek David CZE 1974 DLNK team
Muži [128] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [540] Lír Filip CZE 1983 Česká Skalice
Muži [274] Lokaj Aleš CZE 1982 Posezení na mlejně
Ženy [129] Lopatářová Eliška CZE 2004 Náchod
Ženy [130] Lošová Martina CZE 1987 Buchtičky
Muži [131] Louženský Jan CZE 1953 Moravany
Muži [132] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
Ženy [133] Macánová Blanka CZE 1975 Nové Město nad Metují
Ženy [134] Machová Eva CZE 1969 Jizerská lékárna
Ženy [135] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
Muži [136] Marek Ladislav CZE 1996 Horicky 98
Muži [137] Mareš Samuel CZE 1995 Hasiči města Náchoda
Muži [138] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [139] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [ ] Martin Černík CZE 1980 TJ Sokol Semechnice
Muži [536] Martinec Jan CZE 1983 Náchod
Muži [141] Máslo Václav CZE 1968 Žďárecká 614
Muži [142] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
Muži [143] Matuška Martin CZE 1980 run4run
Muži [144] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
Muži [292] Matyska Pavel CZE 1980 Hradec Králové
Muži [145] May Petr CZE 1985 TuKaBel
Muži [267] Melichar Oldřich CZE 1982 Casia Trutnov
Ženy [146] Melicharová Klára CZE 1997 Náchod
Muži [147] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
Muži [148] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
Muži [150] Míl Ondřej CZE 1992 Za sebe
Muži [149] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
Muži [151] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Ženy [152] Mináriková Michaela CZE 1987 Nové Město nad Metují
Ženy [153] Mladá Nikol CZE 2000 Česká Skalice
Muži [154] Mrázek Josef CZE 2000 SK Nové Město nad Metují
Muži [277] Nečas Josef CZE 1958 Maratonstav Úpice
Ženy [157] Němcová Lenka CZE 1973 SPK Zaloňov
Ženy [155] Němcová Šárka CZE 2003 SPK Zaloňov
Ženy [156] Němcová Tereza CZE 2001 SPK Zaloňov
Muži [276] Němec Matěj CZE 1987
Muži [158] Novák Petr CZE 1977 HSK - cycling team
Muži [159] Novotný Petr CZE 1990 Opočno
Ženy [160] Nožičková Helena CZE 1985 Nová Paka
Muži [526] Nymš Lukáš CZE 1987
Muži [162] Nývlt Dušan CZE 1977 FC Ležák Česká Skalice
Muži [161] Nývlt Michal CZE 1988 Lipí
Ženy [163] Nývltová Elena CZE 1990 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [268] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Ženy [268] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Muži [164] Pajer Jan CZE 1980 #GLADIATORRACETEAM
Muži [ ] Panenka Michal CZE 1986 Zaloňovská desítka - SDH Zaloňov
Muži [165] Petr Jakub CZE 1987 Hradec Králové
Muži [265] Petr Tomáš CZE 1970 OMT
Muži [166] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
Muži [167] Petržílek Zdeněk CZE 1955 KRB Chrudim
Muži [168] Pfeifer Patrik CZE 1996 České Meziříčí
Ženy [169] Pfeiferova Nikola CZE 1992 Praha 4, Nusle
Muži [523] Pielčík Jiří CZE 1985 Lichkov
Ženy [ ] Píšová Věra CZE 1975 Hradec Králové
Muži [269] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
Muži [170] Poláček jan CZE 1968 Náchod
Muži [171] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
Muži [172] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
Muži [173] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
Ženy [174] Prokopová Simona CZE 2000 Z HECU
Muži [175] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
Muži [176] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
Ženy [507] Radějová Kateřina CZE 1986
Muži [297] Rautenkrauc Miroslav CZE 1964 SK Donochice
Muži [533] Rázl Michael CZE 2000 Vrchoviny
Muži [177] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
Ženy [178] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Ženy [179] Repáňová Lucie CZE 1999 maminka
Ženy [180] Repaská Pavlína CZE 1978 Jenštejn
Muži [181] Richter Lukáš CZE 1982 OCR Psinek
Ženy [521] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
Ženy [182] Rousková Monika CZE 1982 Černčice
Muži [183] Rudolf Pavel CZE 1969 Jagler
Muži [184] Růžička Lukáš CZE 1986 RunSport Team
Ženy [185] Rýdlová Denisa CZE 1982 Vella team Náchod
Ženy [186] Řezníčková Kateřina CZE 1993 Česká Skalice
Muži [187] Řihák Jan CZE 1980 Červený Kostelec
Ženy [290] Říhová Zdeňka CZE 1959 Náchod
Muži [266] Sadílek Radovan CZE 1978 ZPA Smart Energy 2
Muži [188] Savadogo Ibrahima BFA 1994 Ouagadougou
Muži [189] Sedláček David CZE 1973 Velké Poříčí
Ženy [193] Sedláčková Iveta CZE 1992 Run4run
Ženy [192] Sedláčková Lenka GBR 1980 Fleet
Ženy [190] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Ženy [191] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Muži [275] Seidl Daniel CZE 2003 Posezení na mlejně
Muži [194] Seidl Jiří CZE 1995 Náchod
Ženy [196] Shejbalová Eliška CZE 2001 SK Plhov Náchod
Ženy [195] Shejbalová Veronika CZE 2003 SK Plhov Náchod
Muži [197] Schimmer Nikola CZE 1989 Trutnov
Ženy [529] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži [198] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
Ženy [199] Skořepová Zdeňka CZE 1970 NOVÁ PAKA
Muži [200] Skulina Ladislav CZE 1956 Sokol Mezilesí
Muži [201] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Ženy [520] Slancova Nikol CZE 1989 Ceska skalice
Muži [202] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [203] Sochor David CZE 1982 Nové Město nad Metují
Ženy [204] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
Muži [273] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
Muži [513] Soukup Jiří CZE 1927 TJ LIGA 100 Hradec Králové
Muži [205] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují, Spy
Muži [206] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
Ženy [207] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
Ženy [208] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Ženy [209] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Ženy [ ] Sviastyn Alena CZE 1974 Zdar nad orlici 190
Muži [ ] Sviastyn Felix CZE 1973 Dobrmancir
Muži [210] Šebela Jiří CZE 1958 Blansko
Ženy [263] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
Muži [211] Šembera Radek CZE 1977 Meziměstí
Ženy [212] Šemberová Andrea CZE 1976 Meziměstí
Ženy [213] Šimková Kamila CZE 2000 SDH Bohdašín
Muži [214] Škoda Jan CZE 1999 Červený Kostelec
Muži [215] Škoda Martin CZE 1996 z hecu
Ženy [217] Škopová Michaela CZE 2003 Hronov
Ženy [216] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
Ženy [218] Šorfová Nikola CZE 1995 Buchtičky
Ženy [219] Šorfová Pavla CZE 1970 Trutnov
Ženy [220] Šorfová Zuzana CZE 1992 Trutnov
Ženy [221] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Muži [222] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
Ženy [223] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
Ženy [224] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE 1982 ČESKÁ METUJE
Muži [225] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Ženy [226] Švorcová Marie CZE 1981 TUKABEL
Ženy [511] Teuberová Jaroslava CZE 1969 Brzice
Ženy [511] Teuberová Jaroslava CZE 1969 Brzice
Ženy [512] Teuberová Petra CZE 1998 Brzice
Ženy [512] Teuberová Petra CZE 1998 Brzice
Muži [227] Tichya Aleš CZE 1994 Opava
Ženy [503] Tláskalová Eva CZE 1983 OSK OPOČNO
Ženy [ ] Tobišková Karolína CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [502] Tobišková Karolína CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [522] Tojnarová Jolana CZE 1982 Náchod
Muži [228] Touc Petr CZE 1973 Podbřezí - SK Skalka
Muži [291] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
Ženy [229] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
Muži [298] Umlauf Michal CZE 1980 Náchod
Ženy [230] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
Muži [541] Urban Michal CZE 1964 Pronax group s.r.o.
Muži [ ] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
Muži [ ] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
Muži [231] Valášek Jan CZE 1985 Hronov
Ženy [527] Vanclová Anna CZE 2002 SPACE
Muži [232] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [528] Vanta Josef CZE 1962 Triklub Dobruška
Ženy [234] Vítková Klára CZE 1982 run4run
Ženy [233] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
Muži [235] Vlach Daniel CZE 1981 HOVRCH: Horolezecký oddíl Vrchoviny
Ženy [236] Vlachynská Kristýna CZE 1978 Stěžery
Muži [3] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [237] Vlček Vlastimil CZE 1996 Pavlišov
Ženy [525] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
Ženy [238] Vlčková Klára CZE 1992 Červený Kostelec
Muži [239] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
Muži [240] Vojtas Filip CZE 2000 DYNAMO
Ženy [241] Vojtasová Denisa CZE 2000 Náchod
Muži [532] Vokatý Daniel CZE 1990 Vokoun
Muži [547] Volák Ondřej CZE 2000 SKI Police nad Metují
Muži [242] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [270] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
Ženy [542] Voudalová Johana CZE 1994
Ženy [243] Všetečková Tereza CZE 2003 Atletika Jaroměř
Muži [244] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
Muži [284] Weiss Pavel CZE 1983
Muži [262] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna Team
Muži [245] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
Ženy [6] Zeisková Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [246] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
Muži [247] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
Muži [248] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
Muži [249] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
Ženy [250] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
Muži [251] Žaluda Jan CZE 1998 SK Nové Město nad Metují