Mercedes Benz Bike Cup Harrachov

30.07.2016 Harrachov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 138km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [39] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 07:20:23 00:00
2 2 / M30-39 [36] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín 07:27:31 07:08
3 1 / M19-29 [3] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 07:36:45 16:22
4 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 07:43:30 23:07
5 3 / M19-29 [779] Łukasz Chalastra 1995 POL Prema Cycling Team 07:51:28 31:05
6 3 / M30-39 [775] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 07:51:55 31:31
7 4 / M30-39 [693] Tomáš Kechrt 1981 CZE PELLS TEAM 08:01:04 40:41
8 5 / M30-39 [689] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 08:06:33 46:09
9 1 / M40-49 [768] Štěpán Karban 1971 CZE FOR BIKES cycling team 08:06:35 46:12
10 6 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 08:06:54 46:31

Trasa ARIA PURA 79 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [40] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 03:14:28 00:00
2 2 / M19-29 [816] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:16:46 02:17
3 3 / M19-29 [825] Luboš Truhlář 1987 CZE HSH sport 03:26:52 12:24
4 1 / M30-39 [831] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:27:24 12:55
5 4 / M19-29 [715] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:27:24 12:56
6 1 / M40-49 [843] Jan Čapek 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:29:43 15:15
7 2 / M30-39 [716] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 03:36:48 22:20
8 2 / M40-49 [844] Jiří Pfeifer 1974 CZE 03:37:44 23:16
9 3 / M40-49 [811] Ladislav Matura 1974 CZE 03:38:09 23:40
10 3 / M30-39 [832] Jaroslav Zelanka 1980 CZE 03:40:27 25:59

Trasa C 52km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [657] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 02:08:35 00:00
2 1 / M19-29 [836] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 02:11:36 03:01
3 2 / M30-39 [649] Patrick Scholze 1985 CZE Bad-Bikers MTB-Sport e.V 02:11:37 03:02
4 2 / M19-29 [846] Mateusz Kacilowicz 1987 CZE 02:12:00 03:25
5 3 / M19-29 [749] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:13:30 04:54
6 1 / junior [704] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 02:14:48 06:13
7 3 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:24:33 15:57
8 4 / M30-39 [35] Mateusz Popiół 1980 CZE Nadleśnictwo Świeradów 02:24:42 16:06
9 1 / M60 [839] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 02:24:57 16:21
10 4 / M19-29 [735] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 02:30:28 21:53

Nova jízda 26km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-59 [5200] Dušan Kožíšek 1983 CZE WSM ROHOZEC AMULET TEAM 01:03:20 00:00
2 2 / M19-59 [5042] Lukáš Hanousek 1990 CZE Apache Loko Trutnov 01:04:45 01:24
3 3 / M19-59 [5050] Daniel Kvasnička 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:04:52 01:32
4 4 / M19-59 [5040] David Pacholík 1991 CZE 01:05:10 01:49
5 5 / M19-59 [5049] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:05:49 02:28
6 6 / M19-59 [5196] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:06:47 03:26
7 7 / M19-59 [5198] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:10:12 06:51
8 8 / M19-59 [5199] Jiří Major 1983 CZE CIA 01:11:52 08:31
9 1 / Z19-49 [5051] Zuzana Kocumová 1979 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:12:50 09:29
10 9 / M19-59 [5131] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:14:41 11:21

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 01:14 00:00
2 2 / Ženy [416] Kateřina Procházková 2013 CZE Superior cyklofit cycling team 01:30 00:16
3 3 / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:50 00:36
4 1 / Muži [433] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 02:00 00:46
5 4 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 02:08 00:53
6 2 / Muži [431] Marek Krejci 2014 CZE Bohutin 02:14 01:00

kola do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [413] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:39 00:00 00:49
2 1 / Muži [444] Matěj Hlaváč 2011 CZE CZECH OUTDOOR CLUB 01:42 00:03 00:47
3 2 / Muži [418] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:44 00:05 00:49
4 3 / Muži [445] Jan Hlaváč 2011 CZE CZECH OUTDOOR CLUB 01:47 00:08 00:48
5 2 / Ženy [425] Maruška Malířová 2010 CZE Nilfisk pro cycling 01:47 00:08 00:48
6 3 / Ženy [415] Martina Procházková 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:54 00:15 00:54
7 4 / Ženy [651] Aneta Drmlová 2010 CZE Holky z hor 01:56 00:17 00:47
8 5 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:27 00:48 01:14

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 03:28 00:00 00:31
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 03:38 00:10 00:32
3 3 / Muži [776] Miroslav Strnad 2008 CZE Děčín 04:12 00:44 00:40
4 1 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:22 00:53 00:37
5 2 / Ženy [437] Laura Černíková 2008 CZE Sun Ski Academy 04:43 01:14 00:43
6 4 / Muži [443] Tomáš Sedláček 2008 CZE Praha 6 05:43 02:15 00:38
7 5 / Muži [778] Lukáš MACEK 2009 CZE NOVÝ MALÍN 06:15 02:47 03:29
8 3 / Ženy [650] Lenka Krčálová 2009 CZE Pardubice 06:32 03:04 03:32

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [414] Anežka Kluchová 2006 CZE magic bike team 05:16 00:00 00:34
2 2 / Ženy [430] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 05:39 00:23 00:39

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [441] Tomas Racek 2002 CZE jihlava 05:03 00:00 00:31