Mercedes Benz Bike Cup Stolové hory

30.04.2016 Machov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 61km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M19-29 [275] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 02:37:05 00:00 01:21:11 (1)
2 1 / M30-39 [2] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 02:37:07 00:02 01:21:14 (2)
3 2 / M30-39 [278] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 02:38:44 01:39 01:22:24 (3)
4 3 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 02:48:13 11:07 01:24:20 (4)
5 1 / M40-49 [4] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:49:13 12:07 01:27:23 (8)
6 4 / M30-39 [364] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 02:50:19 13:13 01:27:25 (10)
7 5 / M30-39 [109] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:51:27 14:22 01:27:27 (11)
8 2 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:18 16:13 01:27:25 (9)
9 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:20 16:15 01:24:33 (5)
10 6 / M30-39 [217] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 02:55:38 18:32 01:29:56 (12)

Trasa B 35km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M19-29 [280] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 01:34:44 00:00
2 2 / M19-29 [296] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:41:24 06:40
3 1 / M40-49 [380] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 01:42:50 08:05
4 3 / M19-29 [234] Jan Pražak 1990 CZE Nilfisk pro cycling 01:47:51 13:06
5 1 / M30-39 [259] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:49:13 14:28
6 1 / M50-59 [162] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 01:50:08 15:23
7 4 / M19-29 [386] oskar natoloczny 2000 POL Elastotech Bohema Mtb Team 01:55:32 20:48
8 2 / M40-49 [281] daniel Warmillo 1976 POL Sportfuel.pl 01:55:34 20:49
9 3 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:55:59 21:15
10 2 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:56:14 21:30

Nova jízda 24km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / junior [5002] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 01:36:35 00:00
2 1 / M19-59 [5001] Jiří Pospíšil 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:36:37 00:02
3 2 / junior [374] Marek Rieger 2007 CZE Spartak Vrchlabí 01:43:16 06:41
4 2 / M19-59 [5003] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:43:17 06:41
5 1 / juniorky [258] Jitka Štefková 1999 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:55:44 19:09
6 1 / Z50 [5004] Milana Ráczová 1966 CZE Brno 02:20:04 43:28
7 1 / Z19-49 [5005] Bára Bryksí 1979 CZE Machov 02:27:04 50:29
8 3 / junior [200] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 02:57:39 01:21:04
9 2 / juniorky [199] Veronika Térová 1998 CZE S-Sport Hronov 02:57:44 01:21:08
10 3 / M19-59 [256] zdeněk rejchrt 1966 CZE semechnice 36 03:47:22 02:10:47

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Ženy [337] Nelly Prokopová 2013 CZE Police nad Metují
2 1 / Muži [282] Dominik Souček 2011 CZE Cervený kostelec
3 2 / Ženy [226] Ema Beranová 2012 CZE
4 3 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
5 4 / Ženy [218] Sára Polmanová 2013 CZE Nová Paka
6 2 / Muži [342] Jan Chobák 2013 CZE Náchod
7 5 / Ženy [223] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov
8 6 / Ženy [295] BRABCOVÁ ANTONIE 2013 CZE ADRŠPACH
9 7 / Ženy [224] Anna Vlachová 2012 CZE
10 8 / Ženy [365] roza mensikova 2012 CZE adrspach

děti 7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [238] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 01:54 00:00 00:41 (1)
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 01:56 00:02 00:44 (2)
3 1 / Ženy [236] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 02:09 00:14 00:46 (4)
4 3 / Muži [233] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 02:13 00:18 00:50 (6)
5 2 / Ženy [318] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 02:14 00:20 00:48 (5)
6 4 / Muži [237] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 02:17 00:23 00:51 (7)
7 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:20 00:26 00:46 (3)
8 5 / Muži [307] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 02:21 00:26 00:51 (8)
9 6 / Muži [292] JIŘÍ RYBA 2008 CZE JABONEC NAD NISOU 02:23 00:29 00:52 (10)
10 7 / Muži [306] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 02:29 00:35 00:52 (9)

děti 10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [228] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 03:05 00:00
2 2 / Muži [283] Ondra Krejsar 2004 CZE INS-Náchod 03:06 00:00
3 3 / Muži [206] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 03:40 00:34
4 4 / Muži [235] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 04:04 00:58
5 1 / Ženy [198] Lucie Hainzelová 2005 CZE 04:05 00:59
6 2 / Ženy [251] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 04:26 01:20
7 3 / Ženy [310] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 04:28 01:23
8 5 / Muži [268] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 04:35 01:30
9 4 / Ženy [270] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 04:45 01:39
10 5 / Ženy [346] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 04:46 01:40

děti 13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [201] Vojtěch Kubeček 2003 CZE 03:18 00:00

Horský běh 20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [221] David Plný 1993 CZE BKL Machov 01:23:47 00:00
2 2 / Muži [239] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:27:38 03:51
3 3 / Muži [359] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 01:30:27 06:40
4 4 / Muži [379] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:31:49 08:02
5 5 / Muži [335] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 01:33:59 10:12
6 6 / Muži [240] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:34:36 10:49
7 7 / Muži [261] Vladimír Souček 1973 CZE Sokol lhota Č.Kostolec 01:42:21 18:34
8 1 / Ženy [358] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 01:42:43 18:56
9 8 / Muži [242] Zdeněk Mařáček 1967 CZE Hradec Králové 01:42:56 19:09
10 9 / Muži [495] Martin Macek 1964 CZE S K Finisher 01:53:38 29:51

Fit běh 5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [392] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 22:33 00:00
(2) 1 / Muži [243] Jan Hruška 1989 CZE kasper -swix Trutnov 22:33 00:00
3 2 / Ženy [393] Radka Zeisková 1988 CZE Rajbas klub Náchod 27:58 05:24
4 3 / Ženy [220] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 28:28 05:54
5 4 / Ženy [241] Sarka Chvojkova 1982 CZE Nilfisk pro cycling 30:20 07:47
6 5 / Ženy [325] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 32:07 09:33
7 6 / Ženy [373] nada vanousova 1965 CZE usti nad orlici 32:40 10:07
8 7 / Ženy [273] Lucie Vojtová 1977 CZE Kv?tnice 33:17 10:43

děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Muži [269] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes
2 2 / Muži [341] JAN MAJSNIAR 2010 CZE Pitrs bikes
3 1 / Ženy [230] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC
4 2 / Ženy [285] Emily Jánská 2010 CZE Ádr team
5 3 / Muži [286] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach
6 4 / Muži [312] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police
7 5 / Muži [170] Matyáš Dunda 2010 CZE AC 1866
8 6 / Muži [293] JAKUB RYBA 2010 CZE JABLONEC NAD NISOU
9 7 / Muži [171] Tobiáš Dunda 2010 CZE AC 1866
10 3 / Ženy [334] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují