6. ČP masters Velodrom

29.10.2017 Louny

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kadetky [614] Tereza Prošková 2003 CZE TJ Stadion Louny 23:28 00:00 05:47 (1) 11:22 (1) 17:12 (1)
2 2 / kadetky [606] Barbora Parmová 2003 CZE TJ Stadion Louny 24:58 01:30 05:52 (2) 11:46 (2) 18:40 (2)
3 1 / žáci [615] Jan Kruliš 2007 CZE TJ Stadion Louny 25:18 01:50 06:20 (3) 12:26 (3) 18:53 (3)
4 2 / žáci [611] Jiří Zedník 2006 CZE TJ Stadion Louny 26:02 02:34 06:27 (4) 12:53 (4) 19:30 (4)
5 1 / žákyně [603] Hanka Runtová 2004 CZE TJ Stadion Louny 27:05 03:37 06:36 (6) 13:39 (5) 20:21 (5)
6 3 / žáci [605] Jan Hezyna 2005 CZE TJ Stadion Louny 28:04 04:36 06:31 (5) 13:53 (6) 21:02 (6)
7 4 / žáci [607] Václav Parma 2006 CZE TJ Stadion Louny 28:36 05:08 07:23 (7) 14:35 (8) 21:44 (7)
8 5 / žáci [604] Matyáš Nováček 2005 CZE TJ Stadion Louny 29:55 06:27 07:25 (8) 14:31 (7) 22:13 (9)
9 6 / žáci [612] Jan Pígl 2006 CZE TJ Stadion Louny 30:03 06:35 07:26 (9) 14:50 (9) 21:56 (8)
10 3 / kadetky [614] Tereza Prošková 2003 CZE TJ Stadion Louny 23:28 00:00 05:47 (1) 11:22 (1) 17:12 (1)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Kadeti [610] Jindřich Pavel 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:28 00:00 05:30 (1) 10:26 (2) 15:18 (1) 20:31 (2) 25:27 (1)
2 2 / Kadeti [608] David Červíček 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:35 00:07 05:30 (2) 10:26 (1) 15:28 (2) 20:30 (1) 25:36 (2)
3 1 / ZE [616] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 32:42 02:13 05:55 (3) 11:10 (3) 16:30 (3) 21:49 (3) 27:13 (3)
4 (-1) 3 / Kadeti [609] Milan Hezina 2003 CZE TJ Stadion Louny 36:43 07:34 (4) 14:43 (4) 21:49 (4) 28:52 (4) 36:43 (4)
5 4 / Kadeti [610] Jindřich Pavel 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:28 00:00 05:30 (1) 10:26 (2) 15:18 (1) 20:31 (2) 25:27 (1)
6 5 / Kadeti [608] David Červíček 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:35 00:07 05:30 (2) 10:26 (1) 15:28 (2) 20:30 (1) 25:36 (2)
7 2 / ZE [616] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 32:42 02:13 05:55 (3) 11:10 (3) 16:30 (3) 21:49 (3) 27:13 (3)
8 (-1) 6 / Kadeti [609] Milan Hezina 2003 CZE TJ Stadion Louny 36:43 07:34 (4) 14:43 (4) 21:49 (4) 28:52 (4) 36:43 (4)

Muži Elite

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 46:12 00:00 04:56 (1) 09:28 (1) 13:59 (1) 18:31 (1) 23:06 (1) 27:44 (1) 32:21 (1) 37:00 (1) 41:35 (1)
2 2 / ME [620] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 49:18 03:06 05:06 (2) 09:50 (2) 14:43 (2) 19:38 (2) 24:33 (2) 29:30 (2) 34:24 (2) 39:31 (2) 44:26 (2)
3 (-1) 3 / ME [619] Jakub Truksa 1974 CZE TRUXXXIK cycling 47:40 05:26 (3) 10:33 (3) 15:46 (3) 21:02 (3) 26:27 (3) 31:43 (3) 37:00 (3) 42:12 (3) 47:40 (3)
4 (-1) 4 / ME [617] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 49:49 05:29 (4) 10:51 (4) 16:15 (4) 21:38 (4) 27:08 (4) 32:42 (4) 38:37 (4) 44:13 (4) 49:49 (4)
5 5 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 46:12 00:00 04:56 (1) 09:28 (1) 13:59 (1) 18:31 (1) 23:06 (1) 27:44 (1) 32:21 (1) 37:00 (1) 41:35 (1)
6 6 / ME [620] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 49:18 03:06 05:06 (2) 09:50 (2) 14:43 (2) 19:38 (2) 24:33 (2) 29:30 (2) 34:24 (2) 39:31 (2) 44:26 (2)
7 (-1) 7 / ME [619] Jakub Truksa 1974 CZE TRUXXXIK cycling 47:40 05:26 (3) 10:33 (3) 15:46 (3) 21:02 (3) 26:27 (3) 31:43 (3) 37:00 (3) 42:12 (3) 47:40 (3)
8 (-1) 8 / ME [617] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 49:49 05:29 (4) 10:51 (4) 16:15 (4) 21:38 (4) 27:08 (4) 32:42 (4) 38:37 (4) 44:13 (4) 49:49 (4)

Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Junioři [601] Lukáš Runt 2001 CZE TJ Start Náchod 40:16 00:00 05:12 (2) 10:05 (2) 14:59 (1) 19:50 (1) 24:49 (1) 29:48 (1) 34:55 (1)
2 2 / Junioři [618] Jan Kašpar 2000 CZE TJ Slavoj Terezín Cyklo City 41:34 01:18 05:10 (1) 09:59 (1) 15:02 (2) 20:10 (2) 25:26 (2) 30:43 (2) 36:16 (2)
3 3 / Junioři [601] Lukáš Runt 2001 CZE TJ Start Náchod 40:16 00:00 05:12 (2) 10:05 (2) 14:59 (1) 19:50 (1) 24:49 (1) 29:48 (1) 34:55 (1)
4 4 / Junioři [618] Jan Kašpar 2000 CZE TJ Slavoj Terezín Cyklo City 41:34 01:18 05:10 (1) 09:59 (1) 15:02 (2) 20:10 (2) 25:26 (2) 30:43 (2) 36:16 (2)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:45 00:00 05:04 (1) 09:56 (1) 14:49 (2) 19:44 (1) 24:47 (2)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 29:45 00:00 05:05 (3) 09:56 (2) 14:49 (1) 19:44 (2) 24:46 (1)
3 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:01 00:16 05:04 (2) 09:57 (3) 14:51 (3) 19:51 (3) 24:54 (3)
4 3 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 30:05 00:20 05:17 (7) 10:17 (7) 15:11 (5) 20:08 (5) 25:05 (4)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:06 00:21 05:05 (4) 10:06 (4) 15:07 (4) 20:06 (4) 25:06 (5)
6 4 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 30:28 00:43 05:17 (6) 10:17 (6) 15:14 (7) 20:16 (7) 25:19 (6)
7 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:36 00:50 05:10 (5) 10:12 (5) 15:13 (6) 20:09 (6) 25:32 (7)
8 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:33 01:47 05:22 (8) 10:31 (8) 15:44 (8) 20:58 (8) 26:15 (8)
9 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:50 02:05 05:27 (11) 10:52 (11) 16:08 (10) 21:25 (10) 26:43 (10)
10 7 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 32:03 02:17 05:23 (9) 10:34 (9) 15:54 (9) 21:17 (9) 26:43 (9)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:18 00:00 04:51 (3) 09:22 (2) 13:45 (1) 18:12 (1) 22:40 (1) 27:14 (1) 31:46 (1)
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 36:50 00:32 04:48 (1) 09:19 (1) 13:58 (3) 18:30 (2) 23:13 (3) 27:38 (2) 32:12 (2)
3 3 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 37:21 01:02 04:51 (2) 09:22 (3) 13:57 (2) 18:30 (3) 23:13 (2) 27:47 (3) 32:31 (3)
4 4 / MA-M30 [27] Pavel Staněk 1982 CZE Cyklo ATOM cycling team 37:46 01:27 05:11 (15) 10:02 (14) 14:43 (10) 19:16 (7) 23:56 (7) 28:31 (4) 33:07 (4)
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 38:15 01:56 04:59 (7) 09:44 (4) 14:26 (6) 19:09 (6) 23:55 (4) 28:37 (5) 33:23 (5)
6 5 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 38:24 02:05 04:56 (4) 09:44 (5) 14:26 (4) 19:09 (4) 23:55 (5) 28:38 (6) 33:28 (6)
7 6 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 38:25 02:06 04:56 (5) 09:44 (6) 14:26 (5) 19:09 (5) 23:55 (6) 28:38 (7) 33:28 (7)
8 7 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 38:55 02:36 05:11 (14) 09:55 (11) 14:40 (7) 19:24 (8) 24:09 (8) 28:59 (8) 33:52 (8)
9 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 39:01 02:42 04:58 (6) 09:51 (8) 14:42 (8) 19:30 (9) 24:21 (9) 29:16 (9) 34:12 (11)
10 3 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 39:03 02:44 05:04 (8) 09:52 (10) 14:44 (11) 19:32 (11) 24:22 (11) 29:16 (10) 34:12 (10)