1. ČP masters

01.10.2017 Náměšť na Hané

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [604] Martin Adámek 2004 CZE Jeseník 14:59.8 05:27.2 (1) 10:15.6 (1)
2 2 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Jeseník 16:03.8 01:04.0 05:38.1 (2) 10:49.3 (2)
3 3 / žáci [605] Jakub Pěnkava 2004 CZE SC Samotišky 16:40.7 01:40.9 05:54.8 (3) 11:09.7 (3)
4 1 / žákyně [631] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 17:46.1 02:46.3 06:19.2 (6) 12:05.6 (4)
5 4 / žáci [606] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 18:08.1 03:08.3 06:17.9 (4) 12:12.3 (5)
6 2 / žákyně [630] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 18:12.7 03:12.9 06:19.7 (7) 12:24.7 (7)
7 3 / žákyně [633] Adéla Jančíková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 18:16.1 03:16.3 06:18.8 (5) 12:19.7 (6)
8 5 / žáci [601] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 20:31.0 05:31.2 07:06.5 (8) 13:53.6 (9)
9 4 / žákyně [632] Kateřina Mlynářová 2004 CZE ACS Drak Vrbno 20:34.5 05:34.7 07:09.5 (10) 13:53.0 (8)
10 6 / žáci [602] Lukáš Marek 2007 CZE SKP Duha Lanškroun 20:57.5 05:57.7 07:09.3 (9) 14:09.5 (10)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 27:15.0 04:48.8 (2) 09:16.0 (1) 13:35.1 (1) 18:04.2 (1) 22:36.2 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:52.6 00:37.6 04:48.5 (1) 09:16.4 (2) 13:52.3 (2) 18:30.5 (2) 23:10.5 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:59.5 00:44.5 04:55.0 (5) 09:28.9 (4) 14:04.5 (3) 18:42.9 (3) 23:24.2 (4)
4 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 28:01.0 00:46.0 05:00.4 (8) 09:29.2 (5) 14:04.9 (4) 18:43.4 (4) 23:22.0 (3)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 28:05.9 00:50.9 04:59.6 (7) 09:36.5 (6) 14:16.3 (5) 18:53.7 (5) 23:31.6 (5)
6 3 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:34.3 01:19.3 05:01.7 (10) 09:42.6 (9) 14:20.7 (6) 19:02.2 (6) 23:48.6 (6)
7 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 28:41.9 01:26.9 04:52.2 (3) 09:22.7 (3) 14:50.9 (10) 19:26.6 (9) 24:05.9 (9)
8 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 28:45.2 01:30.2 05:01.0 (9) 09:40.7 (8) 14:22.9 (8) 19:10.1 (7) 24:00.4 (8)
9 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 28:54.4 01:39.4 04:53.5 (4) 09:38.1 (7) 14:21.3 (7) 19:10.6 (8) 23:59.9 (7)
10 7 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 28:57.4 01:42.4 04:59.3 (6) 09:51.5 (10) 14:41.5 (9) 19:27.6 (10) 24:11.9 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / ZE [664] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 28:17.6 05:00.2 (2) 09:42.0 (3) 14:16.9 (2) 18:54.1 (1) 23:33.5 (1)
2 2 / ZE [661] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 28:31.6 00:14.0 05:05.6 (3) 09:41.6 (2) 14:16.0 (1) 19:01.8 (2) 23:48.2 (2)
3 1 / Kadeti [647] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:10.3 00:52.7 05:18.7 (4) 10:13.8 (4) 14:54.6 (4) 19:32.4 (4) 24:06.7 (3)
4 2 / Kadeti [648] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 29:36.3 01:18.7 04:56.7 (1) 09:37.4 (1) 14:22.3 (3) 19:21.1 (3) 24:25.5 (4)
5 3 / ZE [663] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 30:39.7 02:22.1 05:36.9 (5) 10:30.9 (5) 15:28.3 (5) 20:29.1 (5) 25:32.1 (5)
6 (-1) 3 / Kadeti [646] Marek Jakub 2003 CZE EKOL 29:13.3 06:13.8 (6) 11:54.6 (6) 17:42.2 (6) 23:30.3 (6) 29:13.3 (6)
7 (-1) 4 / ZE [662] Iveta Zedníková 1987 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 29:54.8 06:28.8 (7) 12:14.6 (7) 18:04.5 (7) 23:52.3 (7) 29:54.8 (7)
8 5 / ZE [664] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 28:17.6 05:00.2 (2) 09:42.0 (3) 14:16.9 (2) 18:54.1 (1) 23:33.5 (1)
9 6 / ZE [661] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 28:31.6 00:14.0 05:05.6 (3) 09:41.6 (2) 14:16.0 (1) 19:01.8 (2) 23:48.2 (2)
10 4 / Kadeti [647] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:10.3 00:52.7 05:18.7 (4) 10:13.8 (4) 14:54.6 (4) 19:32.4 (4) 24:06.7 (3)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 38:37.9 04:56.0 (1) 09:40.0 (1) 14:26.0 (1) 19:13.7 (1) 24:02.7 (1) 28:53.8 (1) 33:41.5 (1)
2 2 / MA-M30 [17] Pavel Adel 1984 CZE KC Hlinsko 40:05.4 01:27.5 05:07.6 (3) 10:03.2 (3) 14:59.0 (3) 19:58.6 (2) 24:59.0 (3) 30:02.1 (2) 35:03.8 (3)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:07.5 01:29.6 05:07.2 (2) 09:53.8 (2) 14:46.8 (2) 19:58.9 (3) 24:58.7 (2) 30:02.3 (3) 35:03.6 (2)
4 4 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 40:51.9 02:14.0 05:14.9 (4) 10:11.8 (4) 15:13.8 (4) 20:15.8 (4) 25:20.0 (4) 30:22.8 (4) 35:35.2 (4)
5 5 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 41:50.0 03:12.1 05:21.0 (6) 10:29.0 (5) 15:43.9 (5) 20:51.4 (5) 26:07.5 (5) 31:23.2 (5) 36:38.1 (5)
6 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 41:59.7 03:21.8 05:57.3 (21) 11:06.6 (14) 16:11.0 (9) 21:27.9 (8) 26:32.8 (6) 31:41.9 (6) 36:51.7 (6)
7 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 43:06.0 04:28.1 05:20.7 (5) 10:35.3 (6) 15:59.2 (6) 21:20.0 (6) 26:53.4 (8) 32:24.2 (9) 37:48.9 (7)
8 7 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 43:10.3 04:32.4 05:24.3 (7) 10:44.3 (7) 16:04.2 (7) 21:27.3 (7) 26:53.0 (7) 32:23.4 (7) 37:49.5 (8)
9 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 43:15.7 04:37.8 05:32.1 (8) 10:48.1 (8) 16:05.3 (8) 21:29.9 (9) 26:55.9 (9) 32:23.9 (8) 37:50.2 (9)
10 3 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 43:25.0 04:47.1 05:35.1 (10) 10:51.2 (9) 16:11.6 (10) 21:36.4 (10) 27:03.7 (10) 32:31.5 (11) 37:59.1 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ME [676] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 38:42.9 05:22.0 (2) 10:02.1 (1) 14:43.3 (1) 19:31.5 (2) 24:22.1 (1) 29:02.9 (2) 34:03.6 (1)
2 2 / ME [677] Emil Hekele 1977 CZE Stevens Bikes Emilio Sports 39:03.2 00:20.3 05:22.4 (3) 10:02.6 (2) 14:43.9 (2) 19:31.0 (1) 24:22.4 (2) 29:02.6 (1) 34:04.3 (2)
3 3 / ME [672] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 41:26.5 02:43.6 05:46.2 (4) 10:46.3 (4) 15:51.4 (4) 20:49.7 (3) 25:55.9 (3) 31:06.3 (3) 36:13.3 (3)
4 4 / ME [675] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 41:59.4 03:16.5 05:21.5 (1) 10:30.8 (3) 15:48.8 (3) 21:04.8 (4) 26:22.2 (4) 31:37.0 (4) 36:50.6 (4)
5 5 / ME [678] David Hladiš 1995 CZE Cykloteam kolarna 42:00.1 03:17.2 05:46.9 (5) 10:50.4 (5) 15:58.9 (5) 21:11.9 (5) 26:22.6 (5) 31:37.4 (5) 36:51.0 (5)
6 6 / ME [673] Paweł Lempart 1984 POL Polski Team Sport 42:52.4 04:09.5 05:58.6 (6) 11:16.8 (6) 16:33.2 (6) 21:50.6 (6) 27:06.1 (6) 32:22.8 (6) 37:37.6 (6)
DSQ / ME [674] Rei Miyoshi 1998 JPN Sim Works Racing 06:14.1 (7) 12:18.7 (7) 18:17.5 (7) 24:24.6 (7) 30:37.4 (7) 37:13.1 (7) 43:36.6 (7)
7 7 / ME [676] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 38:42.9 05:22.0 (2) 10:02.1 (1) 14:43.3 (1) 19:31.5 (2) 24:22.1 (1) 29:02.9 (2) 34:03.6 (1)
8 8 / ME [677] Emil Hekele 1977 CZE Stevens Bikes Emilio Sports 39:03.2 00:20.3 05:22.4 (3) 10:02.6 (2) 14:43.9 (2) 19:31.0 (1) 24:22.4 (2) 29:02.6 (1) 34:04.3 (2)
9 9 / ME [672] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 41:26.5 02:43.6 05:46.2 (4) 10:46.3 (4) 15:51.4 (4) 20:49.7 (3) 25:55.9 (3) 31:06.3 (3) 36:13.3 (3)
10 10 / ME [675] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 41:59.4 03:16.5 05:21.5 (1) 10:30.8 (3) 15:48.8 (3) 21:04.8 (4) 26:22.2 (4) 31:37.0 (4) 36:50.6 (4)