1. ČP masters

01.10.2017 Náměšť na Hané 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, žáci: 6, žákyně: 4, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 35, muži : 25, ženy: 10, MC-M50: 16, MD-M60: 9, ZA: 3, ZB: 7 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Kadeti: 3, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 48, muži : 47, ženy: 1, M open: 4, MA-M30: 19, MB-M40: 24, [k]11: 1 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 7 [html] [pdf]

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 11:01:00

00:18:13.03
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [604] Martin Adámek 2004 CZE Jeseník 14:59.8 05:27.2 (1) 10:15.6 (1)
2 2 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Jeseník 16:03.8 01:04.0 05:38.1 (2) 10:49.3 (2)
3 3 / žáci [605] Jakub Pěnkava 2004 CZE SC Samotišky 16:40.7 01:40.9 05:54.8 (3) 11:09.7 (3)
4 1 / žákyně [631] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 17:46.1 02:46.3 06:19.2 (6) 12:05.6 (4)
5 4 / žáci [606] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 18:08.1 03:08.3 06:17.9 (4) 12:12.3 (5)
6 2 / žákyně [630] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 18:12.7 03:12.9 06:19.7 (7) 12:24.7 (7)
7 3 / žákyně [633] Adéla Jančíková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 18:16.1 03:16.3 06:18.8 (5) 12:19.7 (6)
8 5 / žáci [601] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 20:31.0 05:31.2 07:06.5 (8) 13:53.6 (9)
9 4 / žákyně [632] Kateřina Mlynářová 2004 CZE ACS Drak Vrbno 20:34.5 05:34.7 07:09.5 (10) 13:53.0 (8)
10 6 / žáci [602] Lukáš Marek 2007 CZE SKP Duha Lanškroun 20:57.5 05:57.7 07:09.3 (9) 14:09.5 (10)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:33:00

00:29:41.689
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 27:15.0 04:48.8 (2) 09:16.0 (1) 13:35.1 (1) 18:04.2 (1) 22:36.2 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:52.6 00:37.6 04:48.5 (1) 09:16.4 (2) 13:52.3 (2) 18:30.5 (2) 23:10.5 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:59.5 00:44.5 04:55.0 (5) 09:28.9 (4) 14:04.5 (3) 18:42.9 (3) 23:24.2 (4)
4 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 28:01.0 00:46.0 05:00.4 (8) 09:29.2 (5) 14:04.9 (4) 18:43.4 (4) 23:22.0 (3)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 28:05.9 00:50.9 04:59.6 (7) 09:36.5 (6) 14:16.3 (5) 18:53.7 (5) 23:31.6 (5)
6 3 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:34.3 01:19.3 05:01.7 (10) 09:42.6 (9) 14:20.7 (6) 19:02.2 (6) 23:48.6 (6)
7 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 28:41.9 01:26.9 04:52.2 (3) 09:22.7 (3) 14:50.9 (10) 19:26.6 (9) 24:05.9 (9)
8 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 28:45.2 01:30.2 05:01.0 (9) 09:40.7 (8) 14:22.9 (8) 19:10.1 (7) 24:00.4 (8)
9 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 28:54.4 01:39.4 04:53.5 (4) 09:38.1 (7) 14:21.3 (7) 19:10.6 (8) 23:59.9 (7)
10 7 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 28:57.4 01:42.4 04:59.3 (6) 09:51.5 (10) 14:41.5 (9) 19:27.6 (10) 24:11.9 (10)
11 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 29:51.7 02:36.7 05:09.5 (12) 10:00.3 (11) 14:59.6 (11) 19:55.0 (11) 24:54.0 (11)
12 8 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 30:17.5 03:02.5 05:08.6 (11) 10:13.2 (12) 15:14.1 (12) 20:15.1 (12) 25:15.6 (12)
13 5 / MD-M60 [308] Andrej Misina 1953 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 30:50.1 03:35.1 05:34.6 (16) 10:34.6 (14) 15:32.9 (13) 20:32.0 (13) 25:38.6 (13)
14 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 30:57.2 03:42.2 05:23.6 (13) 10:31.6 (13) 15:37.6 (15) 20:44.3 (15) 25:53.0 (14)
15 6 / MD-M60 [305] Vlastimil Illík 1958 CZE Sk cyklo-tour-sered 31:00.8 03:45.8 05:33.7 (15) 10:35.6 (15) 15:35.6 (14) 20:39.6 (14) 25:53.6 (15)
16 7 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 31:12.9 03:57.9 05:39.0 (18) 10:38.8 (16) 15:40.1 (16) 20:45.8 (16) 25:57.7 (16)
17 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 32:01.5 04:46.5 05:43.0 (19) 10:48.4 (18) 15:59.3 (18) 21:15.8 (17) 26:37.9 (17)
18 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 32:18.3 05:03.3 05:32.3 (14) 10:40.6 (17) 15:57.5 (17) 21:19.9 (18) 26:50.4 (18)
19 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 32:34.9 05:19.9 05:35.5 (17) 10:52.4 (19) 16:14.2 (19) 21:37.3 (19) 26:59.1 (19)
20 (-1) 11 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 27:16.9 05:55.1 (20) 11:15.7 (20) 16:36.9 (21) 21:57.0 (20) 27:16.9 (20)
21 (-1) 12 / MC-M50 [205] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 27:25.4 06:01.7 (26) 11:22.7 (23) 16:40.5 (22) 22:00.0 (21) 27:25.4 (21)
22 (-1) 13 / MC-M50 [214] Václav Kraus 1964 CZE Cyklo Kraus Přelouč 27:31.5 06:00.9 (25) 11:24.8 (24) 16:43.0 (23) 22:04.3 (22) 27:31.5 (22)
23 (-1) 14 / MC-M50 [206] Marius Kowalczyk 1963 CZE Paula-Trans 27:40.9 06:11.1 (29) 11:19.0 (21) 16:36.0 (20) 22:12.9 (23) 27:40.9 (23)
24 (-1) 8 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 27:49.2 05:59.8 (24) 11:27.9 (25) 16:51.3 (25) 22:21.2 (24) 27:49.2 (24)
25 (-1) 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 27:59.0 05:57.8 (23) 11:30.8 (26) 16:57.2 (26) 22:32.3 (25) 27:59.0 (25)
26 (-1) 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 28:03.6 05:55.9 (22) 11:20.7 (22) 16:44.9 (24) 22:34.3 (26) 28:03.6 (26)
27 (-1) 15 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE Cyklo Kraus Přelouč 28:15.8 06:21.8 (32) 11:42.8 (30) 17:32.3 (30) 22:51.5 (27) 28:15.8 (27)
28 (-1) 3 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 28:37.2 06:06.8 (28) 11:41.8 (28) 17:19.5 (28) 22:58.8 (28) 28:37.2 (28)
29 (-1) 3 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 29:03.2 06:06.1 (27) 11:42.5 (29) 17:22.7 (29) 23:10.3 (29) 29:03.2 (29)
30 (-1) 4 / ZB [503] Ladislava Marková 1978 CZE SKP Duha Lanškroun 29:26.8 06:17.3 (31) 11:59.3 (31) 17:47.5 (31) 23:35.8 (31) 29:26.8 (30)
31 (-1) 16 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 29:34.3 05:55.9 (21) 11:34.7 (27) 17:17.5 (27) 23:28.1 (30) 29:34.3 (31)
32 (-1) 9 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 30:26.8 06:15.4 (30) 12:07.2 (32) 18:06.4 (32) 24:17.1 (32) 30:26.8 (32)
33 (-1) 5 / ZB [507] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 31:52.4 06:30.5 (33) 12:32.7 (33) 18:58.3 (33) 25:25.2 (33) 31:52.4 (33)
34 (-1) 6 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 32:53.4 06:41.0 (34) 13:15.7 (34) 19:39.0 (34) 26:12.4 (34) 32:53.4 (34)
35 (-2) 7 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 30:37.0 08:13.9 (35) 15:42.3 (35) 23:08.2 (35) 30:37.0 (35)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:33:00

00:29:15.1
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / ZE [664] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 28:17.6 05:00.2 (2) 09:42.0 (3) 14:16.9 (2) 18:54.1 (1) 23:33.5 (1)
2 2 / ZE [661] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 28:31.6 00:14.0 05:05.6 (3) 09:41.6 (2) 14:16.0 (1) 19:01.8 (2) 23:48.2 (2)
3 1 / Kadeti [647] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:10.3 00:52.7 05:18.7 (4) 10:13.8 (4) 14:54.6 (4) 19:32.4 (4) 24:06.7 (3)
4 2 / Kadeti [648] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 29:36.3 01:18.7 04:56.7 (1) 09:37.4 (1) 14:22.3 (3) 19:21.1 (3) 24:25.5 (4)
5 3 / ZE [663] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 30:39.7 02:22.1 05:36.9 (5) 10:30.9 (5) 15:28.3 (5) 20:29.1 (5) 25:32.1 (5)
6 (-1) 3 / Kadeti [646] Marek Jakub 2003 CZE EKOL 29:13.3 06:13.8 (6) 11:54.6 (6) 17:42.2 (6) 23:30.3 (6) 29:13.3 (6)
7 (-1) 4 / ZE [662] Iveta Zedníková 1987 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 29:54.8 06:28.8 (7) 12:14.6 (7) 18:04.5 (7) 23:52.3 (7) 29:54.8 (7)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:45:00

00:42:20.687
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 38:37.9 04:56.0 (1) 09:40.0 (1) 14:26.0 (1) 19:13.7 (1) 24:02.7 (1) 28:53.8 (1) 33:41.5 (1)
2 2 / MA-M30 [17] Pavel Adel 1984 CZE KC Hlinsko 40:05.4 01:27.5 05:07.6 (3) 10:03.2 (3) 14:59.0 (3) 19:58.6 (2) 24:59.0 (3) 30:02.1 (2) 35:03.8 (3)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:07.5 01:29.6 05:07.2 (2) 09:53.8 (2) 14:46.8 (2) 19:58.9 (3) 24:58.7 (2) 30:02.3 (3) 35:03.6 (2)
4 4 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 40:51.9 02:14.0 05:14.9 (4) 10:11.8 (4) 15:13.8 (4) 20:15.8 (4) 25:20.0 (4) 30:22.8 (4) 35:35.2 (4)
5 5 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 41:50.0 03:12.1 05:21.0 (6) 10:29.0 (5) 15:43.9 (5) 20:51.4 (5) 26:07.5 (5) 31:23.2 (5) 36:38.1 (5)
6 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 41:59.7 03:21.8 05:57.3 (21) 11:06.6 (14) 16:11.0 (9) 21:27.9 (8) 26:32.8 (6) 31:41.9 (6) 36:51.7 (6)
7 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 43:06.0 04:28.1 05:20.7 (5) 10:35.3 (6) 15:59.2 (6) 21:20.0 (6) 26:53.4 (8) 32:24.2 (9) 37:48.9 (7)
8 7 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 43:10.3 04:32.4 05:24.3 (7) 10:44.3 (7) 16:04.2 (7) 21:27.3 (7) 26:53.0 (7) 32:23.4 (7) 37:49.5 (8)
9 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 43:15.7 04:37.8 05:32.1 (8) 10:48.1 (8) 16:05.3 (8) 21:29.9 (9) 26:55.9 (9) 32:23.9 (8) 37:50.2 (9)
10 3 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 43:25.0 04:47.1 05:35.1 (10) 10:51.2 (9) 16:11.6 (10) 21:36.4 (10) 27:03.7 (10) 32:31.5 (11) 37:59.1 (10)
11 8 / MA-M30 [6] Jan Jenšík 1988 CZE Křižák Team 43:31.4 04:53.5 05:44.4 (13) 10:59.8 (11) 16:25.4 (12) 21:52.0 (13) 27:19.5 (14) 32:41.6 (13) 38:05.0 (12)
12 4 / MB-M40 [115] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 43:33.5 04:55.6 05:45.1 (14) 11:02.3 (13) 16:25.1 (11) 21:51.7 (12) 27:19.2 (13) 32:47.3 (14) 38:13.2 (14)
13 5 / MB-M40 [122] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 43:38.4 05:00.5 05:50.6 (15) 11:15.2 (16) 16:35.7 (17) 21:58.1 (16) 27:22.0 (15) 32:47.7 (15) 38:07.1 (13)
14 6 / MB-M40 [124] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 43:47.1 05:09.2 05:59.4 (23) 11:20.7 (19) 16:42.5 (19) 22:04.3 (18) 27:23.6 (16) 32:50.2 (16) 38:16.7 (15)
15 7 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 CZE Diversey Team 44:10.5 05:32.6 05:58.1 (22) 11:18.5 (18) 16:33.5 (15) 21:54.8 (15) 27:16.6 (12) 32:40.9 (12) 38:28.7 (16)
16 (-1) 9 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 38:46.6 05:35.5 (11) 11:00.3 (12) 16:26.0 (13) 21:54.5 (14) 27:24.3 (17) 33:05.7 (17) 38:46.6 (17)
17 (-1) 8 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 38:57.6 05:55.8 (20) 11:18.1 (17) 16:38.7 (18) 22:02.2 (17) 27:38.6 (18) 33:17.8 (18) 38:57.6 (18)
18 (-1) 9 / MB-M40 [110] Petr CHaloupka 1971 CZE cycloracing Olomouc team A 39:11.9 06:02.8 (25) 11:30.8 (21) 16:54.9 (20) 22:24.7 (20) 27:58.1 (20) 33:27.1 (19) 39:11.9 (19)
19 (-1) 10 / MB-M40 [113] Michal Józkowicz 1974 CZE Diversey Team 39:17.7 05:51.9 (16) 11:10.2 (15) 16:33.9 (16) 22:09.3 (19) 27:52.4 (19) 33:29.2 (20) 39:17.7 (20)
20 (-1) 11 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 39:29.8 06:04.2 (26) 11:33.6 (23) 17:00.9 (21) 22:34.0 (21) 28:11.0 (21) 33:52.2 (21) 39:29.8 (21)
21 (-1) 12 / MB-M40 [118] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 39:42.8 06:18.1 (30) 11:59.2 (30) 17:32.4 (29) 23:06.3 (28) 28:33.3 (23) 34:09.0 (22) 39:42.8 (22)
22 (-1) 13 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 40:02.0 05:54.3 (18) 11:40.3 (26) 17:30.2 (27) 23:05.1 (26) 28:41.5 (26) 34:22.5 (24) 40:02.0 (24)
23 (-1) 14 / MB-M40 [102] Vlastimil Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 40:09.7 05:33.0 (9) 11:36.5 (25) 17:07.1 (22) 23:05.6 (27) 28:36.3 (24) 34:25.2 (25) 40:09.7 (25)
24 (-1) 10 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 40:12.9 06:11.1 (29) 11:47.4 (27) 17:27.5 (26) 23:04.2 (24) 28:41.1 (25) 34:27.9 (26) 40:12.9 (26)
25 (-1) 15 / MB-M40 [109] Martin Janů 1974 CZE Silný team Uničov 40:17.7 06:18.6 (31) 11:52.3 (29) 17:30.5 (28) 23:12.8 (29) 28:52.1 (29) 34:36.6 (27) 40:17.7 (27)
26 (-1) 11 / MA-M30 [14] Jakub Pavlas 1987 CZE Rzchnov nad Kněžnou 40:23.0 06:00.6 (24) 11:32.8 (22) 17:14.5 (24) 23:04.7 (25) 28:51.3 (28) 34:45.9 (28) 40:23.0 (28)
27 (-1) 1 / M open [803] Marek Horák 1990 CZE Olomouc 40:36.7 06:28.5 (35) 12:09.4 (31) 17:45.2 (31) 23:31.2 (30) 29:15.4 (30) 34:57.5 (29) 40:36.7 (29)
28 (-1) 12 / MA-M30 [15] David Brabec 1979 CZE Česká spořitelna - Accolade 41:03.5 05:53.1 (17) 11:29.6 (20) 17:07.8 (23) 22:52.2 (23) 28:47.1 (27) 34:59.3 (30) 41:03.5 (30)
29 (-1) 16 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 41:05.9 06:43.5 (40) 12:28.4 (37) 18:13.1 (34) 23:56.1 (32) 29:41.0 (31) 35:21.8 (31) 41:05.9 (31)
30 (-1) 17 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 41:45.3 06:08.6 (27) 11:50.7 (28) 17:39.5 (30) 23:35.6 (31) 29:43.6 (32) 35:50.3 (32) 41:45.3 (32)
31 (-1) 13 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 42:08.4 06:21.2 (33) 12:15.7 (34) 18:39.1 (38) 24:41.7 (37) 30:37.9 (35) 36:19.1 (34) 42:08.4 (33)
32 (-1) 14 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 42:21.0 06:20.3 (32) 12:15.3 (33) 18:06.5 (32) 24:14.7 (34) 30:22.9 (33) 36:18.4 (33) 42:21.0 (34)
33 (-1) 15 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 42:37.2 06:24.8 (34) 13:22.7 (45) 19:22.8 (40) 25:11.2 (39) 31:04.4 (37) 36:50.2 (36) 42:37.2 (35)
34 (-1) 16 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 42:46.4 06:08.9 (28) 12:14.7 (32) 18:15.0 (35) 24:19.7 (35) 30:27.3 (34) 36:34.3 (35) 42:46.4 (36)
35 (-1) 18 / MB-M40 [104] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 43:03.6 06:35.8 (38) 12:28.8 (38) 18:28.6 (37) 24:32.5 (36) 30:41.8 (36) 36:53.7 (37) 43:03.6 (37)
36 (-1) 17 / MA-M30 [8] Tomáš Dražan 1988 CZE TJ Dobruška 43:42.1 06:33.8 (37) 12:23.9 (36) 18:21.1 (36) 24:55.9 (38) 31:18.8 (38) 37:35.7 (38) 43:42.1 (38)
37 (-1) 19 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 43:56.6 06:40.7 (39) 12:55.1 (39) 19:10.7 (39) 25:26.3 (40) 31:37.0 (39) 37:48.6 (39) 43:56.6 (39)
38 (-1) 20 / MB-M40 [121] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 44:18.7 06:50.3 (43) 13:06.6 (43) 19:26.2 (42) 25:38.4 (41) 31:49.4 (40) 38:01.6 (40) 44:18.7 (40)
39 (-1) 18 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 44:46.9 06:48.0 (42) 13:01.0 (40) 19:33.6 (43) 25:54.8 (43) 32:14.4 (42) 38:36.4 (41) 44:46.9 (41)
40 (-1) 2 / M open [802] Petr Pobzecký 1990 CZE CK Smolenice 44:52.3 06:52.3 (44) 13:04.3 (42) 19:24.8 (41) 25:49.2 (42) 32:14.3 (41) 38:36.9 (42) 44:52.3 (42)
41 (-2) 21 / MB-M40 [105] Libor Jakl 1971 CZE SC Samotišky 39:40.6 06:53.0 (45) 13:09.5 (44) 19:35.7 (44) 25:57.7 (44) 32:48.7 (44) 39:40.6 (44)
42 (-2) 22 / MB-M40 [106] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 41:22.8 06:43.9 (41) 13:04.0 (41) 20:34.7 (45) 27:44.4 (45) 34:32.0 (45) 41:22.8 (45)
DNF / MB-M40 [117] Radek Svačálek 1974 CZE Svačálek 07:02.8 (46) 14:21.7 (46) 22:39.7 (46)
DNS / M open [800] Daniela Čunderlová 1996 CZE TJ Uničov
DNS / [k]11 [801] Józkowicz Maja 2006 CZE Diversey Team
DSQ / M open [804] David Kovařík 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 05:38.1 (12) 10:59.1 (10) 16:26.2 (14) 21:47.4 (11) 27:05.6 (11) 32:30.8 (10) 37:59.4 (11)
DSQ / MA-M30 [805] Michal Veber 1981 CZE DK Bikeshop Ostrava 05:54.9 (19) 11:35.6 (24) 17:14.9 (25) 22:48.7 (22) 28:31.8 (22) 34:17.0 (23) 39:44.3 (23)
DSQ / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 06:31.7 (36) 12:21.1 (35) 18:12.8 (33) 24:14.6 (33) 32:38.6 (43) 38:42.8 (43) 44:56.7 (43)

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:45:00

00:41:00.75
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ME [676] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 38:42.9 05:22.0 (2) 10:02.1 (1) 14:43.3 (1) 19:31.5 (2) 24:22.1 (1) 29:02.9 (2) 34:03.6 (1)
2 2 / ME [677] Emil Hekele 1977 CZE Stevens Bikes Emilio Sports 39:03.2 00:20.3 05:22.4 (3) 10:02.6 (2) 14:43.9 (2) 19:31.0 (1) 24:22.4 (2) 29:02.6 (1) 34:04.3 (2)
3 3 / ME [672] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 41:26.5 02:43.6 05:46.2 (4) 10:46.3 (4) 15:51.4 (4) 20:49.7 (3) 25:55.9 (3) 31:06.3 (3) 36:13.3 (3)
4 4 / ME [675] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 41:59.4 03:16.5 05:21.5 (1) 10:30.8 (3) 15:48.8 (3) 21:04.8 (4) 26:22.2 (4) 31:37.0 (4) 36:50.6 (4)
5 5 / ME [678] David Hladiš 1995 CZE Cykloteam kolarna 42:00.1 03:17.2 05:46.9 (5) 10:50.4 (5) 15:58.9 (5) 21:11.9 (5) 26:22.6 (5) 31:37.4 (5) 36:51.0 (5)
6 6 / ME [673] Paweł Lempart 1984 POL Polski Team Sport 42:52.4 04:09.5 05:58.6 (6) 11:16.8 (6) 16:33.2 (6) 21:50.6 (6) 27:06.1 (6) 32:22.8 (6) 37:37.6 (6)
DSQ / ME [674] Rei Miyoshi 1998 JPN Sim Works Racing 06:14.1 (7) 12:18.7 (7) 18:17.5 (7) 24:24.6 (7) 30:37.4 (7) 37:13.1 (7) 43:36.6 (7)