7. ČP Masters Flemda

19.11.2017 Rýmařov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 54:28 00:00
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 55:47 01:18
3 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 57:56 03:27
4 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 59:29 05:00
5 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:01:39 07:10
6 5 / MA-M30 [28] Pavel Žák 1987 CZE Bike triatlon Morkovice 01:02:13 07:44
7 2 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 01:02:25 07:56
8 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 01:02:59 08:31
9 4 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 01:03:16 08:47
10 5 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:03:28 08:59

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 38:57 00:00
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 40:29 01:31
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 40:51 01:54
4 3 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 40:53 01:56
5 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 41:20 02:22
6 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:30 02:33
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 41:35 02:38
8 6 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 42:10 03:13
9 7 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 43:04 04:06
10 8 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 44:26 05:28

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [607] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 23:49 00:00
2 2 / žáci [608] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 25:00 01:11
3 1 / žákyně [605] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:39 02:50
4 2 / žákyně [606] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 27:40 03:51

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / [m]13 [609] Daniel Mráz 2004 CZE TJ Uničov 39:06 00:00
2 1 / ZE [407] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 42:25 03:18
3 2 / ZE [406] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 42:40 03:33

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ME [610] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 53:16 00:00
2 1 / Junioři [603] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 57:32 04:16
3 2 / ME [613] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 57:39 04:22
4 (-1) 1 / [k]37 [611] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 38:51
5 (-1) 2 / Junioři [604] Josef Macháč 2002 CZE Cyklo team Kolarna 39:38
6 (-1) 3 / ME [601] Jiří Štěpáník 1992 CZE Cyklo team Kolarna Olomouc 49:08

mimo soutěž A,B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

mimo soutěž C,D,Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup