7. ČP Masters Flemda

19.11.2017 Rýmařov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / žáci [607] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 23:49 00:00 11:34 (1)
2 2 / žáci [608] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 25:00 01:11 12:33 (2)
3 1 / žákyně [605] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:39 02:50 12:52 (3)
4 2 / žákyně [606] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 27:40 03:51 13:31 (4)
5 3 / žáci [607] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 23:49 00:00 11:34 (1)
6 4 / žáci [608] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 25:00 01:11 12:33 (2)
7 3 / žákyně [605] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:39 02:50 12:52 (3)
8 4 / žákyně [606] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 27:40 03:51 13:31 (4)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 38:57 00:00 09:40 (1) 19:29 (1) 29:18 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 40:29 01:31 09:52 (2) 19:58 (2) 30:02 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 40:51 01:54 10:04 (3) 20:15 (3) 30:31 (3)
4 3 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 40:53 01:56 10:23 (7) 20:34 (6) 30:58 (6)
5 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 41:20 02:22 10:19 (6) 20:25 (4) 30:56 (4)
6 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:30 02:33 10:24 (8) 20:38 (7) 30:58 (7)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 41:35 02:38 10:17 (5) 20:29 (5) 30:57 (5)
8 6 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 42:10 03:13 10:30 (9) 20:47 (8) 31:25 (8)
9 7 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 43:04 04:06 10:16 (4) 21:07 (9) 32:02 (9)
10 8 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 44:26 05:28 10:42 (10) 21:41 (10) 33:00 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / [m]13 [609] Daniel Mráz 2004 CZE TJ Uničov 39:06 00:00 09:37 (1) 19:14 (1) 29:09 (1)
2 1 / ZE [407] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 42:25 03:18 10:17 (2) 20:57 (2) 31:29 (2)
3 2 / ZE [406] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 42:40 03:33 10:36 (3) 21:08 (3) 31:45 (3)
4 2 / [m]13 [609] Daniel Mráz 2004 CZE TJ Uničov 39:06 00:00 09:37 (1) 19:14 (1) 29:09 (1)
5 3 / ZE [407] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 42:25 03:18 10:17 (2) 20:57 (2) 31:29 (2)
6 4 / ZE [406] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 42:40 03:33 10:36 (3) 21:08 (3) 31:45 (3)

mimo soutěž C,D,Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 54:28 00:00 09:28 (1) 18:14 (1) 27:15 (1) 36:23 (1) 45:24 (1)
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 55:47 01:18 09:40 (2) 18:36 (2) 27:50 (2) 36:58 (2) 46:22 (2)
3 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 57:56 03:27 10:11 (3) 19:17 (3) 28:38 (3) 38:09 (3) 47:55 (3)
4 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 59:29 05:00 10:15 (4) 19:45 (4) 29:21 (4) 39:12 (4) 49:08 (4)
5 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:01:39 07:10 10:31 (5) 20:15 (5) 30:18 (5) 40:28 (5) 50:57 (5)
6 5 / MA-M30 [28] Pavel Žák 1987 CZE Bike triatlon Morkovice 01:02:13 07:44 10:45 (6) 20:39 (6) 30:46 (6) 40:56 (6) 51:36 (6)
7 2 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 01:02:25 07:56 10:55 (8) 20:55 (8) 31:01 (8) 41:20 (7) 51:44 (7)
8 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 01:02:59 08:31 10:45 (7) 20:43 (7) 30:46 (7) 41:22 (8) 51:57 (8)
9 4 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 01:03:16 08:47 10:59 (10) 20:56 (9) 31:13 (9) 41:46 (9) 52:26 (9)
10 5 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:03:28 08:59 11:21 (14) 21:29 (11) 31:45 (10) 42:26 (10) 52:59 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ME [610] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 53:16 00:00 09:24 (4) 17:51 (4) 26:23 (4) 35:11 (4) 44:07 (3)
2 1 / Junioři [603] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 57:32 04:16 10:07 (5) 19:23 (5) 28:39 (5) 38:08 (5) 47:42 (5)
3 2 / ME [613] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 57:39 04:22 01:17 (3) 11:52 (3) 22:41 (3) 34:11 (3) 45:58 (4)
4 (-1) 1 / [k]37 [611] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 38:51 01:15 (1) 10:28 (1) 19:36 (1) 29:05 (1) 38:51 (1)
5 (-1) 2 / Junioři [604] Josef Macháč 2002 CZE Cyklo team Kolarna 39:38 01:16 (2) 10:30 (2) 19:51 (2) 29:51 (2) 39:38 (2)
6 (-1) 3 / ME [601] Jiří Štěpáník 1992 CZE Cyklo team Kolarna Olomouc 49:08 10:26 (6) 19:44 (6) 29:38 (6) 39:25 (6) 49:08 (6)
7 4 / ME [610] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 53:16 00:00 09:24 (4) 17:51 (4) 26:23 (4) 35:11 (4) 44:07 (3)
8 3 / Junioři [603] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 57:32 04:16 10:07 (5) 19:23 (5) 28:39 (5) 38:08 (5) 47:42 (5)
9 5 / ME [613] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 57:39 04:22 01:17 (3) 11:52 (3) 22:41 (3) 34:11 (3) 45:58 (4)
10 (-1) 2 / [k]37 [611] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 38:51 01:15 (1) 10:28 (1) 19:36 (1) 29:05 (1) 38:51 (1)

mimo soutěž A,B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6