silniční závod v rámci ELM

19.06.2016 Mcely, okres Nymburk [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 23, muzi : 22, zeny: 1, M: 6, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 12, muzi : 12, zeny: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 12, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 21, muzi : 17, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 2, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 32, muzi : 28, zeny: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 28, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 4, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 15, muzi : 14, zeny: 1, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 14, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina A - 6 okruhů

start ~ 12:33:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / A-M30 [179] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 02:44:11 00:00 28:05 (1) 55:18 (5) 01:21:58 (4) 01:48:39 (12) 02:16:13 (3)
2 2 / A-M30 [183] Radomír Melša 1977 CZE melša sport tři dvor... 02:44:15 00:03 28:09 (18) 55:21 (16) 01:22:00 (12) 01:48:38 (9) 02:16:11 (1)
3 3 / A-M30 [161] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:18 00:06 28:09 (19) 55:22 (19) 01:22:00 (13) 01:48:40 (16) 02:16:17 (13)
4 1 / M [43] Jiří Bouška 1979 CZE LAWI - Author Team 02:44:21 00:10 28:08 (14) 55:20 (10) 01:21:59 (6) 01:48:37 (5) 02:16:15 (6)
5 4 / A-M30 [162] Premysl Kuchar 1977 CZE Eleven Cube Riders 02:44:22 00:10 28:06 (6) 55:18 (6) 01:21:58 (5) 01:48:38 (10) 02:16:16 (10)
6 5 / A-M30 [168] Karel Nekut 1980 CZE CTKardašovařečice 02:44:23 00:11 28:06 (3) 55:18 (3) 01:21:59 (10) 01:48:38 (8) 02:16:12 (2)
7 6 / A-M30 [176] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:23 00:11 28:08 (13) 55:21 (15) 01:21:59 (8) 01:48:37 (4) 02:16:17 (12)
8 7 / A-M30 [202] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 02:44:26 00:14 28:07 (8) 55:19 (7) 01:21:59 (9) 01:48:38 (6) 02:16:15 (7)
9 8 / A-M30 [198] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:44:27 00:15 28:08 (15) 55:22 (17) 01:22:00 (11) 01:48:39 (13) 02:16:16 (11)
10 2 / M [9] Jakub Andrš 1996 CZE Eleven Mercedes Mita... 02:44:29 00:17 28:06 (5) 55:17 (1) 01:21:58 (3) 01:48:38 (7) 02:16:15 (8)
11 3 / M [15] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:44:30 00:18 28:08 (12) 55:19 (8) 01:21:59 (7) 01:48:37 (3) 02:16:15 (5)
12 9 / A-M30 [155] Michal Horák 1985 CZE SC Mirva Svitavy 02:44:31 00:19 28:09 (16) 55:20 (9) 01:22:03 (17) 01:48:39 (14) 02:16:15 (4)
13 4 / M [14] Jaroslav Holík 1993 CZE www.velo-team.com 02:44:32 00:20 28:07 (7) 55:18 (4) 01:21:57 (2) 01:48:39 (15) 02:16:16 (9)
14 10 / A-M30 [173] Jan Dvořák 1984 CZE Hnízdil Factory Team 02:44:42 00:31 28:08 (11) 55:20 (12) 01:22:00 (14) 01:48:39 (11) 02:16:27 (16)
15 11 / A-M30 [150] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 02:44:46 00:34 28:06 (2) 55:23 (20) 01:22:01 (16) 01:48:40 (17) 02:16:27 (17)
16 5 / M [5] Jaroslav Hradecký 1996 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:57 00:45 28:07 (10) 55:18 (2) 01:21:57 (1) 01:48:37 (2) 02:16:26 (14)
17 12 / A-M30 [201] Marek Zámečník 1985 CZE 02:45:16 01:04 28:06 (4) 55:21 (14) 01:22:01 (15) 01:48:36 (1) 02:16:26 (15)
18 6 / M [4] Daniel Dubovči 1988 CZE 03:00:09 15:57 28:09 (17) 55:22 (18) 01:22:05 (18) 01:52:12 (19) 02:25:58 (18)
DNF / A-M30 [192] Denis van Driel 1980 NLD 28:10 (20) 55:28 (23) 01:28:03 (23) 01:58:08 (21) 02:29:56 (19)
DNF / C-Z30 [623] Martina Mikulášková 1978 CZE 28:11 (22) 55:23 (21) 01:22:22 (19) 01:52:13 (20) 03:03:57 (20)
DNF / A-M30 [199] Bohumír Dobeš 1979 CZE APER-LAHOFER 28:07 (9) 55:20 (11) 01:22:25 (21) 01:51:57 (18) 03:04:06 (21)
DNF / A-M30 [200] Jan Šubrt 1978 CZE TJLokomotivaNymburk 28:11 (23) 55:21 (13) 01:22:23 (20) 03:04:06 (22)
DNF / A-M30 [188] Lukáš Raufstein 1983 CZE 28:11 (21) 55:23 (22) 01:24:01 (22) 03:04:06 (23)

výsledková listina B - 5 okruhů

start ~ 12:40:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / B-M40 [413] Jiří MIKULÁŠEK 1976 CZE CYKLO TEAM MIKULÁŠEK... 02:17:56 00:00 27:28 (7) 55:02 (4) 01:22:45 (9) 01:50:26 (2)
2 2 / B-M40 [372] Petr Novotný 1974 CZE AGRO Kolín 02:17:56 00:00 27:28 (4) 55:00 (1) 01:22:43 (2) 01:50:26 (1)
3 3 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:17:58 00:02 27:27 (2) 55:01 (3) 01:22:42 (1) 01:50:27 (4)
4 4 / B-M40 [369] Michal Běhounek 1976 CZE VeloservisTeam 02:18:03 00:07 27:28 (5) 55:02 (7) 01:22:44 (5) 01:50:28 (6)
5 5 / B-M40 [398] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:18:08 00:12 27:29 (9) 55:02 (5) 01:22:44 (4) 01:50:27 (3)
6 6 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:18:16 00:20 27:28 (8) 55:01 (2) 01:22:44 (6) 01:50:30 (7)
7 7 / B-M40 [419] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:18:30 00:34 27:28 (6) 55:02 (6) 01:22:43 (3) 01:50:28 (5)
8 8 / B-M40 [418] Pavel Najmon 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:21:57 04:01 27:27 (3) 55:03 (9) 01:22:45 (7) 01:50:59 (8)
9 9 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 02:22:06 04:10 27:29 (10) 55:03 (8) 01:22:45 (8) 01:51:19 (9)
10 10 / B-M40 [355] Duncan Lloyd 1967 CZE Chapeau Cycling Club 02:25:46 07:50 27:30 (11) 55:09 (10) 01:23:02 (10) 01:53:35 (10)
11 11 / B-M40 [386] Rostislav Hofman 1972 CZE KC Pivovar Vratislav... 02:35:11 17:15 27:30 (12) 55:10 (11) 01:26:48 (11) 02:00:00 (11)
DNF / B-M40 [393] Radek Beneš 1968 CZE LAWI GRANFONDO 27:25 (1) 55:37 (12) 02:57:18 (12)

výsledková listina C - 4 okruhy

start ~ 12:45:27

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:40 00:00 29:19 (12) 58:20 (15) 01:26:39 (5)
2 2 / C-M50 [567] Stanislav Kosák 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:45 00:05 29:16 (4) 58:19 (12) 01:26:40 (7)
3 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 01:53:46 00:06 29:18 (8) 58:16 (3) 01:26:39 (6)
4 4 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE BMCRacing 01:53:48 00:08 29:19 (13) 58:17 (5) 01:26:39 (4)
5 5 / C-M50 [602] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:51 00:11 29:16 (3) 58:17 (4) 01:26:37 (3)
6 6 / C-M50 [571] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:54 00:14 29:09 (1) 58:14 (2) 01:26:36 (2)
7 7 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:53:54 00:14 29:17 (7) 58:14 (1) 01:26:40 (8)
8 8 / C-M50 [584] Robert KLEINER 1966 CZE BMC racing team 01:53:56 00:15 29:21 (19) 58:19 (10) 01:26:41 (10)
9 9 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:54:03 00:22 29:16 (2) 58:17 (6) 01:26:41 (9)
10 10 / C-M50 [588] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:56:13 02:33 29:20 (16) 58:18 (7) 01:26:44 (12)
11 11 / C-M50 [560] Miloslav Kudrnac 1961 CZE Cyklo Point Jičín 01:56:20 02:40 29:20 (17) 58:18 (8) 01:26:44 (11)
12 1 / C-Z30 [621] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:56:40 03:00 29:18 (9) 58:20 (14) 01:26:51 (13)
13 12 / C-M50 [557] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:56:50 03:10 29:21 (18) 58:21 (17) 01:27:00 (15)
14 2 / C-Z30 [574] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrenink F. Trka... 01:56:55 03:14 29:17 (6) 58:19 (11) 01:26:51 (14)
15 13 / C-M50 [592] Karol Majerník 1957 CZE Ha Pe Cyklo sport 01:57:14 03:34 29:19 (14) 58:20 (16) 01:27:00 (16)
16 1 / C-Z [551] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:57:20 03:40 29:21 (20) 58:26 (19) 01:27:03 (17)
17 14 / C-M50 [562] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:58:54 05:14 29:20 (15) 58:26 (18) 01:27:06 (18)
18 2 / C-Z [607] Anežka Lhotáková 1997 CZE 02:03:16 09:35 29:18 (11) 58:20 (13) 01:27:17 (19)
19 15 / C-M50 [556] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 02:05:15 11:34 29:16 (5) 01:02:51 (21) 01:34:53 (21)
20 16 / C-M50 [598] David Zítko 1959 CZE ATOMBIKE TREK FORBI... 02:06:40 13:00 29:40 (21) 59:21 (20) 01:31:14 (20)
DNF / C-M50 [583] Přemysl Šváb 1965 CZE CSK Markus 29:18 (10) 58:19 (9) 01:08:03 (1)

výsledková listina D - 3 okruhy

start ~ 12:49:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / D-M60 [762] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:56 00:00 27:20 (1) 54:23 (1)
2 2 / D-M60 [756] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:58 00:01 27:23 (4) 54:23 (2)
3 3 / D-M60 [717] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:04 00:08 27:23 (3) 54:24 (4)
4 4 / D-M60 [718] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:22:06 00:09 27:26 (6) 54:25 (5)
5 5 / D-M60 [749] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 01:22:08 00:11 27:25 (5) 54:24 (3)
6 6 / D-M60 [708] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:22:52 00:55 27:34 (8) 55:03 (6)
7 7 / D-M60 [751] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:55 01:58 27:27 (7) 55:06 (8)
8 8 / D-M60 [766] Jiří Beránek 1956 CZE Johnson Controls a.š 01:24:09 02:12 27:34 (9) 55:04 (7)
9 9 / D-M60 [750] Jaromír Tomek 1952 CZE www.velo-team.com 01:24:39 02:42 27:50 (15) 56:15 (10)
10 10 / D-M60 [731] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:24:54 02:57 27:35 (10) 55:16 (9)
11 11 / D-M60 [721] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 01:25:55 03:58 27:48 (12) 56:15 (11)
12 12 / D-M60 [763] Jiří Čapek 1950 CZE TJ KOVO Praha 01:26:02 04:05 27:53 (16) 56:17 (14)
13 13 / D-M60 [707] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 01:26:08 04:12 27:48 (13) 56:17 (13)
14 14 / D-M60 [724] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:26:09 04:12 27:54 (19) 56:22 (16)
15 15 / D-M60 [730] Vladimír Caska 1954 CZE * Bez klubové příslu... 01:26:10 04:13 27:45 (11) 56:16 (12)
16 16 / D-M60 [746] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:26:14 04:17 27:53 (17) 56:23 (18)
17 17 / D-M60 [705] Stanislav Svárovský 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:26:45 04:48 27:54 (18) 56:22 (15)
18 18 / D-M60 [734] Vladimír Bradna 1951 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:29:17 07:20 27:49 (14) 56:22 (17)
19 19 / D-M60 [767] Milan Hrubec 1954 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:30:05 08:08 28:12 (21) 58:43 (19)
20 20 / D-M60 [706] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ KOVO Praha 01:30:10 08:13 28:22 (24) 59:00 (24)
21 21 / D-M60 [753] Vladislav Uttendorfský 1950 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:30:11 08:14 28:06 (20) 59:00 (23)
22 1 / D-Z40 [714] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 01:30:14 08:17 28:15 (23) 58:56 (20)
23 22 / D-M60 [765] Petr Beránek 1952 CZE Johnson Controls a.š 01:30:26 08:29 28:34 (26) 58:57 (21)
24 23 / D-M60 [769] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:30:30 08:33 28:26 (25) 59:04 (25)
25 24 / D-M60 [704] G.Paolo Iotti 1955 CZE STOCCHETTI ITALIE 01:30:32 08:35 28:14 (22) 59:00 (22)
26 25 / D-M60 [709] Miroslav Bien 1947 CZE KC Pivovar Vratislav... 01:37:51 15:54 28:35 (28) 01:02:02 (26)
27 2 / D-Z40 [748] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:37:52 15:55 28:35 (27) 01:02:03 (27)
28 3 / D-Z40 [719] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 01:40:16 18:19 28:47 (29) 01:04:05 (28)
29 26 / D-M60 [729] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 01:41:00 19:03 32:14 (31) 01:05:11 (29)
30 4 / D-Z40 [733] Lenka Vávrová 1973 CZE SSC Železný Brod 01:41:58 20:01 32:13 (30) 01:06:35 (30)
31 27 / D-M60 [702] Miroslav Novak 1948 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:50:14 28:17 34:11 (32) 01:09:27 (31)
DNF / D-M60 [720] Miroslav Kakač 1955 CZE CSK Markus 27:21 (2)

výsledková listina E - 2 okruhy

start ~ 12:51:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / E-M70 [828] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:00:52 00:00 31:25 (2)
2 2 / E-M70 [803] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:58 00:05 31:24 (1)
3 3 / E-M70 [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 01:01:09 00:17 31:25 (3)
4 4 / E-M70 [826] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 01:03:00 02:07 31:58 (5)
5 5 / E-M70 [816] Václav TRSEK 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:03:03 02:10 31:39 (4)
6 6 / E-M70 [807] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:04:40 03:47 31:59 (6)
7 7 / E-M70 [809] Václav Kopecký 1942 CZE SK Cyklo Kladno 01:04:57 04:04 32:00 (7)
8 8 / E-M70 [811] Jan Hájek 1940 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:29 05:36 32:15 (9)
9 9 / E-M70 [812] Karel Prach 1946 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:33 05:40 32:32 (12)
10 10 / E-M70 [825] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 01:06:33 05:41 32:26 (10)
11 11 / E-M70 [827] Augustin Hofman 1943 CZE 01:06:40 05:47 32:03 (8)
12 12 / E-M70 [824] Bohuslav Bláha 1943 CZE SKCPečky 01:06:43 05:51 32:29 (11)
13 13 / E-M70 [806] Bohuslav Šára 1940 CZE HCK 01:13:38 12:45 34:07 (14)
14 14 / E-M70 [805] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 01:13:39 12:46 34:09 (15)
15 1 / E-Z60 [834] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:13:48 12:55 34:06 (13)