silniční závod v rámci ELM

03.06.2018 Mcely, okres Nymburk 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 28, muži : 28, ženy: 0, M: 12, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 22, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 19, muži : 18, ženy: 1, M: 1, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 26, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 2, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 22, muži : 20, ženy: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 20, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 1, E-Z60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina A - 6 okruhů

start ~ 11:01:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M [209] Adam doležal 2000 CZE CEZ cyklo team Tábor 02:32:24 00:00 25:25 (11) 50:09 (2) 01:15:36 (6) 01:39:51 (2) 02:05:53 (2)
2 2 / M [30] Jonáš Vojtěch 1989 CZE LAWI STARS - GIANT 02:32:27 00:02 25:25 (12) 50:09 (1) 01:15:33 (1) 01:39:52 (3) 02:05:54 (3)
3 3 / M [1] Jan Svoboda 1985 CZE YOGI Racing Ostrava 02:32:53 00:28 25:26 (15) 50:10 (4) 01:15:34 (4) 01:39:51 (1) 02:05:53 (1)
4 4 / M [31] Daniel Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 02:33:21 00:57 25:25 (10) 50:10 (5) 01:15:36 (7) 01:40:44 (5) 02:07:37 (14)
5 5 / M [208] David Kulhánek 2000 CZE MTB Cyklomaraton Hlinsko 02:33:30 01:05 25:27 (18) 50:14 (13) 01:15:38 (12) 01:40:57 (14) 02:07:36 (11)
6 6 / M [181] Michal Kubíček 1984 CZE AC Sparta Praha 02:33:32 01:07 25:06 (2) 50:11 (8) 01:15:34 (3) 01:40:44 (4) 02:07:26 (4)
7 7 / M [214] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:33:33 01:08 25:24 (7) 50:14 (12) 01:15:36 (8) 01:40:48 (8) 02:07:26 (5)
8 8 / M [15] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:33:36 01:11 25:05 (1) 50:10 (3) 01:15:34 (2) 01:40:45 (6) 02:07:27 (7)
9 1 / A-M30 [178] Michal Horák 1985 CZE CYCLING BRNO 02:33:37 01:12 25:11 (4) 50:11 (6) 01:15:37 (11) 01:40:49 (9) 02:07:35 (10)
10 2 / A-M30 [210] Adam Škopek 1979 CZE Jiskra Jaroměř 02:33:37 01:13 25:06 (3) 50:11 (7) 01:15:37 (10) 01:40:47 (7) 02:07:26 (6)
11 3 / A-M30 [171] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 02:33:39 01:14 25:20 (6) 50:13 (11) 01:15:39 (14) 01:40:50 (10) 02:07:29 (8)
12 9 / M [216] Pavel Vlček 1995 CZE VELO SERVIS TEAM 02:33:48 01:23 25:28 (22) 50:11 (9) 01:15:35 (5) 01:40:51 (11) 02:07:32 (9)
13 10 / M [205] Jiří Šlégl 1992 CZE Beny-Lawi Granfondo team 02:34:18 01:53 25:16 (5) 50:12 (10) 01:15:37 (9) 01:40:53 (12) 02:07:37 (12)
14 4 / A-M30 [152] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Tea... 02:34:48 02:23 25:25 (8) 50:17 (16) 01:15:38 (13) 01:40:54 (13) 02:07:37 (13)
15 11 / M [3] Jakub Hrubý 1998 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:44:49 12:24 25:26 (13) 50:31 (23) 01:17:51 (20) 01:46:38 (19) 02:16:14 (17)
16 5 / A-M30 [165] Karel Nekut 1980 CZE Veloservis team 02:44:51 12:26 25:25 (9) 50:31 (22) 01:17:48 (17) 01:46:32 (16) 02:16:12 (16)
17 6 / A-M30 [173] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:44:58 12:34 25:26 (14) 50:30 (21) 01:17:49 (18) 01:46:38 (20) 02:16:14 (18)
18 7 / A-M30 [179] Michal Šmahel 1985 CZE CYKLO POKR 02:45:10 12:46 25:29 (24) 50:33 (24) 01:17:52 (22) 01:46:41 (22) 02:16:17 (21)
19 12 / M [207] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 02:45:22 12:58 25:27 (17) 50:23 (17) 01:17:50 (19) 01:46:36 (17) 02:16:14 (19)
20 8 / A-M30 [222] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:45:37 13:12 25:28 (23) 50:30 (20) 01:17:51 (21) 01:46:38 (21) 02:16:17 (22)
21 9 / A-M30 [176] Radek Šuvada 1986 CZE Bez klubu 02:45:51 13:26 25:27 (19) 50:26 (18) 01:17:19 (16) 01:45:56 (15) 02:15:15 (15)
22 10 / A-M30 [213] Petr slavíček 1982 CZE Forbidden Doksy 02:46:43 14:18 25:26 (16) 50:16 (15) 01:15:39 (15) 01:46:37 (18) 02:16:16 (20)
23 11 / A-M30 [155] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:59:18 26:53 25:27 (20) 50:16 (14) 01:24:47 (25) 01:53:17 (25) 02:21:57 (24)
24 12 / A-M30 [174] Pavel Veselý 1981 CZE Sportovní klub MS AU... 02:59:40 27:15 25:40 (27) 50:34 (25) 01:19:03 (23) 01:49:09 (23) 02:18:14 (23)
24 12 / A-M30 [224] radek šolc 1985 CZE cyklotrenink.com 25:29 (25) 51:08 (26) 01:20:35 (24) 01:51:52 (24)
24 12 / A-M30 [204] Tomáš souček 1980 CZE Lysá na Labem 31:00 (28) 01:03:23 (27) 01:35:57 (26) 02:13:17 (26)
24 12 / A-M30 [228] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 25:27 (21) 50:29 (19) 01:46:35 (27) 02:18:09 (27)
24 12 / A-M30 [151] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 25:32 (26)

výsledková listina B - 5 okruhů

start ~ 11:05:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / B-M40 [414] Zdeněk Drábek 1978 CZE CYCLING BRNO 02:13:02 00:00 24:56 (1) 50:55 (1) 01:17:38 (1) 01:45:16 (1)
2 2 / B-M40 [217] Radomír Melša 1977 CZE Lokomotiva Nymburk 02:13:25 00:22 24:57 (3) 50:56 (3) 01:17:39 (2) 01:45:17 (2)
3 3 / B-M40 [369] Jaroslav Halík 1971 CZE Veloservis team 02:17:18 04:16 25:46 (19) 52:21 (8) 01:20:19 (9) 01:48:41 (3)
4 4 / B-M40 [220] Miroslav Horváth 1976 CZE Mladá Boleslav 02:17:23 04:21 25:42 (5) 52:02 (4) 01:20:17 (4) 01:48:50 (5)
5 5 / B-M40 [403] Jan Valeš 1970 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:17:27 04:24 25:45 (15) 52:24 (13) 01:20:20 (13) 01:48:52 (11)
6 6 / B-M40 [219] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:28 04:25 25:42 (4) 52:02 (5) 01:20:17 (5) 01:48:52 (10)
7 7 / B-M40 [371] Michal Běhounek 1976 CZE Veloservis team 02:17:29 04:26 25:45 (14) 52:24 (15) 01:20:21 (14) 01:48:52 (12)
8 8 / B-M40 [413] Martin Dvořáček 1971 CZE CYCLING BRNO 02:17:31 04:29 25:44 (7) 52:20 (6) 01:20:18 (7) 01:48:41 (4)
9 9 / B-M40 [401] Ludvík Killinger 1977 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:17:37 04:34 25:44 (10) 52:21 (7) 01:20:18 (6) 01:48:50 (6)
10 10 / B-M40 [365] Petr Vlček 1971 CZE CK Vinohradské šlapk... 02:17:40 04:38 25:45 (12) 52:22 (9) 01:20:19 (8) 01:48:51 (9)
11 11 / B-M40 [202] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:49 04:46 25:44 (9) 52:23 (10) 01:20:16 (3) 01:48:50 (7)
12 12 / B-M40 [203] Jiří Vlček 1974 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:17:53 04:50 25:45 (13) 52:23 (12) 01:20:20 (11) 01:48:51 (8)
13 13 / B-M40 [420] Radko Suchánek 1970 CZE SK Maxbike Ostrava 02:18:02 04:59 25:43 (6) 52:24 (14) 01:20:20 (12) 01:48:55 (14)
14 14 / B-M40 [218] Jan Jonášek 1975 CZE Liberec 02:18:02 04:59 25:44 (8) 52:23 (11) 01:20:20 (10) 01:48:52 (13)
15 15 / B-M40 [410] Ian Wood 1969 CZE AC Sparta Praha cycl... 02:18:04 05:01 25:46 (18) 52:31 (18) 01:20:22 (15) 01:48:56 (15)
16 16 / B-M40 [226] Roman Novák 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:21:37 08:35 25:47 (20) 52:34 (20) 01:20:30 (17) 01:51:05 (18)
17 17 / B-M40 [357] František Kozel 1969 CZE DiStav 02:21:38 08:36 25:46 (17) 52:34 (21) 01:20:37 (18) 01:51:05 (17)
18 18 / B-M40 [351] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:21:41 08:39 25:47 (21) 52:32 (19) 01:20:38 (19) 01:51:04 (16)
19 19 / B-M40 [221] Miroslav pröller 1970 CZE česká lípa 02:37:26 24:24 29:22 (22) 01:01:14 (22) 01:31:08 (21) 02:03:12 (20)
20 20 / B-M40 [215] Dennis van Driel 1978 NLD TJ Lokomotiva Nymburk 02:42:41 29:38 25:45 (11) 52:25 (16) 01:20:28 (16) 01:53:04 (19)
20 20 / B-M40 [411] Martin Böse 1974 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 24:57 (2) 50:55 (2) 02:03:24 (22) 02:42:40 (21)
20 20 / B-M40 [400] Radek Švarc 1971 CZE 25:46 (16) 52:25 (17) 01:22:08 (20) 02:42:40 (22)

výsledková listina C - 4 okruhy

start ~ 11:10:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / C-M50 [597] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 01:56:08 00:00 28:30 (3) 57:00 (4) 01:26:20 (2)
2 2 / C-M50 [600] Josef Vejvoda 1963 CZE AC Sparta Praha cycl... 01:56:11 00:03 28:32 (8) 56:50 (1) 01:26:19 (1)
3 3 / C-M50 [592] Zdeněk Brabec 1968 CZE Open Cycling Academy 01:56:13 00:04 28:31 (5) 57:01 (8) 01:26:21 (4)
4 4 / C-M50 [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklo Bendl z.s. 01:56:18 00:10 28:31 (4) 57:00 (6) 01:26:20 (3)
5 5 / C-M50 [599] Petr Zajíc 1968 CZE CYKLO POKR 01:56:22 00:13 28:32 (6) 57:02 (13) 01:26:23 (8)
6 6 / C-M50 [567] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:56:24 00:16 28:32 (7) 57:00 (7) 01:26:22 (5)
7 7 / C-M50 [591] Tomáš Vrbka 1965 CZE CYKLO ATOM 01:56:26 00:17 28:33 (9) 57:01 (10) 01:26:23 (6)
8 8 / C-M50 [212] Luboš Jan 1962 CZE České Budějovice 01:56:27 00:19 28:34 (11) 57:02 (12) 01:26:24 (11)
9 9 / C-M50 [572] Jiří Boštík 1961 CZE Cyklo Bendl z.s. 01:56:28 00:19 27:56 (1) 56:51 (2) 01:26:24 (10)
10 10 / C-M50 [556] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK MARKUS 01:56:28 00:20 28:35 (12) 57:02 (11) 01:26:25 (13)
11 11 / C-M50 [580] Robert Kleiner 1966 CZE LAWI GRANFONDO 01:56:30 00:22 28:36 (16) 57:01 (9) 01:26:23 (7)
12 12 / C-M50 [611] Pavel Prchal 1959 CZE sk cyklosport kern 01:56:31 00:22 28:36 (13) 57:00 (5) 01:26:23 (9)
13 13 / C-M50 [568] Miloslav Kudrnáč 1961 CZE CYKLOPOINT JICIN 01:56:37 00:29 28:36 (15) 56:59 (3) 01:26:24 (12)
14 14 / C-M50 [225] Jiří hanák 1968 CZE Nymburk 01:56:41 00:32 28:36 (17) 57:04 (14) 01:26:27 (14)
15 15 / C-M50 [608] Jiří Aisbrych 1961 CZE Podbořany 01:58:40 02:32 28:36 (14) 57:10 (15) 01:26:54 (16)
16 1 / M [223] Adam Janas 2003 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:59:41 03:33 28:03 (2) 57:17 (16) 01:26:41 (15)
17 16 / C-M50 [605] Jiri Hledik 1963 CZE KC SLAVIA Praha 01:59:52 03:43 28:51 (18) 59:31 (17) 01:30:08 (17)
18 1 / C-Z30 [590] Veronika Muchová 1987 CZE Bez klubu 02:07:34 11:25 31:26 (19) 01:01:48 (18) 01:33:01 (18)
18 17 / C-M50 [571] Michal Křečan 1965 CZE CYKLO POKR 28:33 (10)

výsledková listina D - 3 okruhy

start ~ 11:13:08

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / D-M60 [746] Ludvík Killinger 1954 CZE CYKLO TEAM KILLI 01:22:45 00:00 27:41 (1) 55:46 (1)
2 2 / D-M60 [758] Radoslav Krummer 1958 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:22:58 00:13 27:55 (4) 55:57 (3)
3 3 / D-M60 [704] Josef Burgr 1952 CZE CSK MARKUS 01:23:33 00:47 27:53 (2) 55:56 (2)
4 4 / D-M60 [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK MARKUS 01:23:54 01:08 28:02 (7) 56:01 (5)
5 5 / D-M60 [757] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra Nový Bydžo... 01:23:57 01:11 27:54 (3) 55:57 (4)
6 6 / D-M60 [745] Jiří Marek 1957 CZE CK Kolokrám 01:24:01 01:16 28:01 (6) 56:02 (8)
7 7 / D-M60 [768] Jiří Beránek 1956 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:24:05 01:19 28:02 (8) 56:01 (6)
8 8 / D-M60 [206] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:24:11 01:25 28:02 (9) 56:02 (7)
9 9 / D-M60 [743] Jaromír Tomek 1952 CZE REVITBUILD Team 01:25:00 02:14 28:07 (14) 56:11 (9)
10 10 / D-M60 [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:25:27 02:41 28:05 (10) 56:35 (10)
11 11 / D-M60 [759] Miroslav Tuček 1953 CZE Sportovní klub MS AU... 01:26:39 03:54 28:06 (11) 57:17 (17)
12 12 / D-M60 [742] Jaroslav Holík 1956 CZE Sportovní klub cykli... 01:26:41 03:55 28:11 (16) 57:16 (14)
13 1 / D-Z40 [201] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:26:42 03:56 27:59 (5) 57:15 (11)
14 13 / D-M60 [750] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:26:45 04:00 28:13 (18) 57:16 (15)
15 14 / D-M60 [227] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:26:48 04:03 28:12 (17) 57:15 (12)
16 15 / D-M60 [707] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:26:52 04:06 28:13 (20) 57:16 (16)
17 16 / D-M60 [713] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 01:26:57 04:11 28:10 (15) 57:17 (19)
18 17 / D-M60 [706] Milan Hrubec 1954 CZE 01:27:00 04:14 28:07 (12) 57:17 (18)
19 18 / D-M60 [735] Pavel Mařík 1954 CZE 01:27:02 04:16 28:13 (19) 57:15 (13)
20 19 / D-M60 [211] Karel Škopek 1953 CZE HEC Jarton Jaroměř 01:27:03 04:17 28:07 (13) 57:20 (20)
21 20 / D-M60 [733] Pavel Blažek 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:29:38 06:52 28:20 (21) 58:40 (21)
22 21 / D-M60 [701] Jaromír Mojžíš 1954 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:29:42 06:56 28:27 (22) 58:41 (23)
23 22 / D-M60 [725] Václav Zelenka 1952 CZE sk cyklosport kern 01:29:44 06:58 28:32 (24) 58:40 (22)
24 23 / D-M60 [770] Josef král 1954 CZE Kbely Cycling Team 01:29:47 07:01 28:34 (25) 58:57 (25)
25 24 / D-M60 [749] Petr Beránek 1952 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:30:19 07:33 28:28 (23) 58:41 (24)
26 25 / D-M60 [754] Pavel Urych 1954 CZE HCK 01:31:24 08:38 28:39 (26) 59:14 (26)
27 2 / D-Z40 [728] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:38:05 15:19 30:59 (28) 01:03:49 (28)
28 26 / D-M60 [714] Antonín Mlátek 1949 CZE Kovo Praha 02:35:30 01:12:44 28:42 (27) 01:00:07 (27)

výsledková listina E - 2 okruhy

start ~ 11:14:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / E-M70 [842] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 56:31 00:00 28:17 (1)
2 2 / E-M70 [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Znojmo 56:43 00:11 28:18 (2)
3 3 / E-M70 [850] Václav BEČKA 1946 CZE CYKLO POKR 57:37 01:06 28:18 (3)
4 4 / E-M70 [845] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 59:09 02:38 28:19 (4)
5 5 / E-M70 [800] Miloslav Šustr 1945 CZE RICOHIMPROMAT TÁBOR ... 59:20 02:49 28:42 (6)
6 6 / E-M70 [818] Jiří Machulka 1947 CZE CSK MARKUS 59:21 02:49 28:44 (7)
7 7 / E-M70 [839] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 59:28 02:56 28:39 (5)
8 8 / E-M70 [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:00:16 03:45 28:52 (8)
9 9 / E-M70 [827] Václav Trsek 1942 CZE Cyclink team Kbely 01:00:52 04:21 28:58 (9)
10 1 / D-Z40 [802] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK MARKUS 01:02:05 05:34 29:23 (11)
11 10 / E-M70 [806] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:02:09 05:37 29:22 (10)
12 11 / E-M70 [819] Miroslav Frič 1946 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:02:14 05:43 29:24 (12)
13 12 / E-M70 [828] Karel Horáček 1942 CZE Cyclink team Kbely 01:05:24 08:53 31:39 (14)
14 13 / E-M70 [841] Miroslav Novák 1948 CZE TJ Jiskra Nový Bydžo... 01:05:38 09:07 31:41 (16)
15 14 / E-M70 [843] Jan Hájek 1940 CZE sk cyklosport kern 01:06:36 10:05 29:57 (13)
16 15 / E-M70 [847] Vladimír Vokatý 1948 CZE Sportovní klub cykli... 01:06:59 10:28 31:41 (15)
17 16 / E-M70 [846] Karel kubeš 1942 CZE Kovo Praha 01:07:22 10:51 32:01 (17)
18 17 / E-M70 [809] Václav Kopecký 1942 CZE TOI TOI cykloklub Sl... 01:07:23 10:52 32:17 (18)
19 1 / E-Z60 [801] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:10:53 14:22 32:34 (19)
20 18 / E-M70 [815] Antonin Černý 1946 CZE sk cyklosport kern 01:13:22 16:51 36:47 (21)
21 19 / E-M70 [837] Milan Mattuš 1937 CZE CYKLO POKR 01:13:25 16:54 36:47 (20)
22 20 / E-M70 [810] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 01:30:43 34:12 42:54 (22)