silniční závod v rámci ELM

04.06.2017 Mcely, okres Nymburk 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 35, muži : 35, ženy: 0, M: 17, A-M30: 16, B-M40: 2, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 elm [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 25, muži : 25, ženy: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 25, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 elm [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 20, muži : 18, ženy: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 18, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 elm [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 26, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 2, E-Z60: 0 elm [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 23, muži : 20, ženy: 3, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 20, C-Z: 1, C-Z30: 0, D-Z40: 1, E-Z60: 1 elm [html] [pdf]

výsledková listina A - 6 okruhů

start ~ 11:04:45

02:38:05.481
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / M [222] Václav Sirůček 1998 CZE Topforex Lappiere 02:31:25.45 24:29.04 51:18.69 01:15:29.41 01:40:14.14 02:05:28.86
2 2 / M [221] Michal Malík 1989 CZE Topforex Lappiere 02:31:28.36 00:02.91 24:24.76 51:19.13 01:15:29.17 01:40:14.06 02:05:28.58
3 1 / A-M30 [223] Aleš Strnad 1986 CZE Cyklofit Superior 02:31:29.7 00:04.25 24:29.23 51:19.68 01:15:32.65 01:40:20.71 02:05:29.05
4 3 / Melm [3] Jakub Hrubý 1998 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:31:30.31 00:04.86 24:30.24 51:21.64 01:15:36.83 01:40:14.4 02:05:29.81
5 4 / M [214] Jiří Doležal 1992 CZE Sportraces Isaacteam 02:31:37.42 00:11.97 24:29.76 51:21.28 01:15:33.72 01:40:14.76 02:05:31.46
6 2 / A-M30 [225] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:31:40.49 00:15.04 24:35.0 51:23.44 01:15:37.98 01:40:14.89 02:05:40.22
7 3 / A-M30 [213] Petr Novák 1978 CZE Sportraces-isaacteam 02:31:41.65 00:16.2 24:35.62 51:20.73 01:15:37.65 01:40:13.68 02:05:39.61
8 1 / B-M40 [208] Jakub Svoboda 1975 CZE CK Kolokram Svijany 02:31:46.55 00:21.1 24:34.93 51:24.79 01:15:40.88 01:40:15.07 02:05:39.9
9 5 / M [216] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:31:49.98 00:24.53 24:30.74 51:20.02 01:15:33.26 01:40:22.11 02:05:29.32
10 4 / A-M30 [215] Zbyněk Kudrna 1980 CZE Enduraining 02:31:50.5 00:25.05 24:31.0 51:20.74 01:15:34.64 01:40:23.87 02:05:31.11
11 6 / M [211] Tomáš Šulc 1993 CZE Brandýs nad Labem 02:34:38.32 03:12.87 24:33.09 51:26.08 01:15:34.31 01:40:29.26 02:07:30.85
12 7 / M [202] Pavel Nosek 1984 CZE BMC Skibikecentrum.cz 02:34:45.82 03:20.37 24:28.49 51:19.39 01:15:39.47 01:40:28.3 02:07:26.47
13 8 / Melm [9] Jaroslav Hradecký 1996 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:34:48.94 03:23.49 24:35.31 49:58.88 01:15:36.15 01:40:28.06 02:07:31.3
14 9 / Melm [5] Miroslav Thuma 1992 CZE SportRaces-Isaac Tea... 02:34:54.29 03:28.84 24:30.67 51:23.51 01:15:35.55 01:40:28.5 02:07:30.31
15 10 / M [207] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 02:34:56.23 03:30.78 24:32.48 51:25.42 01:15:39.09 01:40:34.76 02:07:29.17
16 11 / M [201] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:41:09.21 09:43.76 24:31.0 51:22.54 01:15:33.89 01:40:33.7 02:09:46.28
17 5 / A-M30 [203] Milan Gago 1981 CZE 02:41:52.04 10:26.59 24:31.6 51:21.78 01:15:44.33 01:44:24.41 02:13:16.88
18 6 / A-M30elm [165] Karel Nekut 1980 CZE CTKardašovařečice 02:41:52.09 10:26.64 24:31.82 51:21.2 01:15:40.75 01:44:25.35 02:13:16.59
19 7 / A-M30 [217] Milan Pohl 1982 CZE Lokomotiva Nymburk 02:45:18.85 13:53.4 24:32.72 51:30.81 01:19:11.92 01:48:05.75 02:16:42.6
20 8 / A-M30elm [160] Jan Dvořák 1984 CZE Hnízdil Factory Team 02:45:20.66 13:55.21 24:38.69 51:33.77 01:19:14.6 01:48:06.11 02:16:45.32
21 12 / M [224] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:45:23.1 13:57.65 24:30.17 49:58.75 01:15:38.71 01:41:03.02 02:13:54.92
22 9 / A-M30elm [151] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 02:45:25.53 14:00.08 24:43.67 51:38.13 01:19:14.17 01:48:05.55 02:16:45.84
23 13 / M [212] Jiří Šlégl 1992 CZE Lawi Granfondo 02:45:43.51 14:18.06 24:33.55 51:30.4 01:17:46.03 01:48:06.52 02:16:44.88
24 10 / A-M30elm [159] Emil Eger 1978 CZE DEXTERCycling 02:45:48.4 14:22.95 24:39.66 51:45.29 01:19:31.2 01:48:06.77 02:16:47.41
25 11 / A-M30 [209] Jan Nádvorník 1979 CZE Kolokrám 02:46:02.85 14:37.4 24:45.91 51:47.25 01:19:22.6 01:48:05.61 02:16:44.89
26 12 / A-M30elm [155] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:47:07.66 15:42.21 24:33.72 51:25.67 01:25:22.17 01:51:52.63 02:18:50.87
27 13 / A-M30elm [150] Pavel Dobiášovský 1981 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 02:47:08.64 15:43.19 24:39.03 55:05.65 01:25:22.53 01:51:51.54 02:18:52.74
DNF / M [218] David Jarý 1998 CZE Johnson Controls 24:28.75 51:19.53 01:15:29.61 01:41:02.61 02:16:18.99
DNF / A-M30 [220] Jan Šubrt 1978 CZE TJLokomotivaNymburk 25:06.6 58:49.11 01:25:24.55 01:51:54.07 02:21:19.25
DNF / M [204] Vladyslav Horulko 2001 CZE Johnson Controls 24:34.48 51:29.03 01:20:13.26 01:52:10.21 02:53:16.99
DNF / A-M30elm [162] Petr Beneš 1979 CZE BTK EURO BIKE Praha 24:32.8 51:46.41 01:15:43.86 01:23:28.89
DNF / M [205] Jiří Říha 2001 CZE Johnson Controls 24:31.37 51:23.16 01:20:13.39 01:52:10.0
DNF / A-M30 [206] Dennis van Driel 1978 NLD Lokomotiva Nymburk 25:01.57 57:58.18 01:30:10.21 02:03:50.57
DNF / M [210] Lukáš Tvrz 1994 CZE Truxxxik Cycling 24:37.77 51:32.95 01:17:45.85 02:53:17.65
DNF / B-M40 [219] Pavel Brázda 1969 CZE

výsledková listina B - 5 okruhů

start ~ 11:12:00

02:12:42.318
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / B-M40elm [354] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:03.85 25:31.54 51:32.44 01:18:03.07 01:44:34.36
2 2 / B-M40 [437] Radomír Melša 1977 CZE Lokomotiva Nymburk 02:11:05.31 00:01.46 25:32.02 51:32.07 01:18:03.36 01:44:35.67
3 3 / B-M40elm [367] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:06.04 00:02.19 25:32.34 51:33.48 01:18:02.87 01:44:35.73
4 4 / B-M40elm [363] Přemysl Kuchař 1977 CZE ElevenCubeRiders 02:11:08.41 00:04.56 25:33.26 51:33.59 01:17:57.64 01:44:37.48
5 5 / B-M40elm [361] Tomáš Tajtl 1975 CZE CSK MARKUS 02:11:11.22 00:07.37 25:31.8 51:31.94 01:18:01.93 01:44:34.89
6 6 / B-M40 [443] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:14.34 00:10.49 25:32.26 51:31.51 01:17:58.04 01:44:33.63
7 7 / B-M40elm [403] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:11:15.0 00:11.15 25:34.53 51:33.77 01:18:04.06 01:44:36.76
8 8 / B-M40elm [401] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:11:18.11 00:14.26 25:33.42 51:32.35 01:18:02.42 01:44:34.83
9 9 / B-M40elm [369] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:11:20.8 00:16.95 25:31.82 51:32.99 01:18:03.61 01:44:36.14
10 10 / B-M40 [441] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:22.51 00:18.66 25:32.72 51:31.08 01:18:03.96 01:44:34.74
11 11 / B-M40 [436] Miroslav Horváth 1976 CZE 02:11:23.9 00:20.05 25:32.72 51:32.44 01:18:04.48 01:44:35.33
12 12 / B-M40 [439] Martin Šlégl 1969 CZE Lawi-Granfondo team 02:11:26.55 00:22.7 25:32.97 51:32.0 01:18:03.89 01:44:34.13
13 13 / B-M40elm [383] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 02:11:30.91 00:27.06 25:28.79 51:33.11 01:18:02.62 01:44:37.98
14 14 / B-M40elm [357] František Kozel 1969 CZE Green Energy Kia 02:11:40.05 00:36.2 25:32.26 51:33.42 01:18:08.86 01:44:49.2
15 15 / B-M40 [438] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 02:11:41.46 00:37.61 25:31.12 51:32.8 01:18:04.73 01:44:36.83
16 16 / B-M40elm [359] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 02:11:44.62 00:40.77 25:34.84 51:34.35 01:18:06.1 01:44:38.23
17 17 / B-M40elm [353] Michal Rydval 1973 CZE AC Sparta Praha 02:11:46.2 00:42.35 25:26.87 51:25.49 01:17:57.21 01:44:33.1
18 18 / B-M40elm [366] Rostislav Hofman 1972 CZE KC Pivovar Vratislav... 02:11:46.92 00:43.07 25:35.18 51:34.81 01:18:07.03 01:44:45.82
19 19 / B-M40 [435] Jan Jonášek 1975 CZE 02:11:54.01 00:50.16 25:33.69 51:33.95 01:18:04.13 01:44:37.42
20 20 / B-M40 [434] Radko Suchánek 1971 CZE SportovníklubMaxbike 02:12:06.74 01:02.89 25:33.78 51:31.58 01:18:09.36 01:44:42.82
21 21 / B-M40elm [351] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:22:16.71 11:12.86 25:35.09 51:35.34 01:18:21.51 01:50:02.57
22 22 / B-M40 [442] Ian Wood 1969 GBR Praha 8 02:28:13.67 17:09.82 25:54.26 01:01:19.49 01:30:50.13 02:00:15.4
DNF / B-M40elm [400] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 25:34.15 51:34.71 01:18:05.53 01:54:37.64
DNF / B-M40 [440] Marek Gut 1977 CZE Sázava 25:34.26 51:58.45 01:30:27.76 02:46:02.53
DNF / B-M40elm [402] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mita... 13:00.44

výsledková listina C - 4 okruhy

start ~ 11:16:20

01:54:50.4
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4
1 1 / C-M50 [504] Tomáš Vitáček 1964 CZE BMCRacing 01:52:54.1 28:14.95 56:54.28 01:25:03.45
2 2 / C-M50 [502] Jan Luboš 1962 CZE 01:52:55.37 00:01.27 28:15.49 56:51.54 01:25:03.64
3 3 / C-M50elm [554] Petr Drahoš 1959 CZE FamilyTeamHlinsko 01:52:55.87 00:01.77 28:14.65 56:54.2 01:25:03.71
4 4 / C-M50elm [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Collm racing team 01:52:57.76 00:03.66 28:14.08 56:53.23 01:25:03.2
5 5 / C-M50elm [571] Michal Křečan 1965 CZE CykloPokrPardubice 01:53:03.29 00:09.19 28:15.25 56:54.94 01:25:04.11
6 6 / C-M50elm [578] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:53:05.06 00:10.96 28:13.35 56:52.71 01:25:01.59
7 7 / C-M50elm [567] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:06.29 00:12.19 28:13.58 56:53.6 01:25:02.49
8 8 / C-M50elm [587] Josef Michl 1959 CZE lokomotiva nymburk 01:53:06.49 00:12.39 28:13.51 56:53.79 01:25:03.13
9 9 / C-M50elm [556] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:53:07.32 00:13.22 28:14.02 56:54.68 01:25:03.03
10 10 / C-M50elm [560] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:07.51 00:13.41 28:14.8 56:55.03 01:24:58.63
11 11 / C-M50elm [557] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské šlapk... 01:53:11.6 00:17.5 28:14.27 56:52.31 01:25:02.97
12 12 / C-M50 [501] Jiří Postler 1966 CZE DEXTER CYCLING 01:53:15.12 00:21.02 28:11.61 56:53.52 01:25:02.66
13 13 / C-M50elm [575] Petr Michal 1964 CZE CSKMarkus 01:53:16.56 00:22.46 28:14.17 56:53.0 01:25:04.45
14 1 / C-Z30 [503] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:53:18.71 00:24.61 28:15.43 56:52.92 01:25:04.12
15 14 / C-M50elm [583] Přemysl Šváb 1965 CZE CSK Markus 01:53:37.85 00:43.75 28:14.87 56:54.76 01:25:04.83
16 15 / C-M50elm [586] Radoslav Krummer 1958 CZE Slavia Karlovy Vary 01:54:47.96 01:53.86 28:16.13 57:06.85 01:25:46.33
17 16 / C-M50elm [588] Jiří Hledík 1963 CZE KC Slavia Praha 01:55:06.28 02:12.18 28:23.67 57:17.66 01:27:25.87
18 1 / C-Zelm [553] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:59:03.9 06:09.8 28:23.41 57:15.5 01:26:56.24
19 17 / C-M50elm [551] Ivo Strnad 1964 CZE BMC Racing 02:01:18.61 08:24.51 28:19.4 57:14.53 01:27:53.97
20 18 / C-M50elm [581] Miloš Minár 1960 CZE Hosťovce 02:09:37.27 16:43.17 29:09.09 01:01:39.94 01:34:07.31

výsledková listina D - 3 okruhy

start ~ 11:19:00

01:26:51.286
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3
1 1 / D-M60elm [702] Miroslav Kakač 1955 CZE CSK Markus 01:21:39.54 27:00.24 53:39.73
2 2 / D-M60elm [746] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:42.57 00:03.03 26:59.83 53:39.47
3 3 / D-M60elm [741] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:47.97 00:08.43 27:08.08 53:41.3
4 4 / D-M60elm [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:21:55.48 00:15.94 27:08.41 53:41.36
5 5 / D-M60elm [704] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:01.94 00:22.4 27:08.87 53:41.18
6 6 / D-M60elm [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:34.16 01:54.62 27:21.04 55:06.86
7 7 / D-M60elm [743] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 01:23:37.53 01:57.99 27:31.63 55:10.85
8 8 / D-M60elm [738] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:40.53 02:00.99 27:22.86 55:09.85
9 9 / D-M60elm [710] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:41.82 02:02.28 27:21.51 55:10.98
10 10 / D-M60elm [745] Jiří Marek 1957 CZE TJČeskáKamenice 01:23:47.35 02:07.81 27:23.66 55:10.67
11 11 / D-M60elm [733] Pavel Blažek 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:49.64 02:10.1 27:24.54 55:11.18
12 12 / D-M60elm [732] Karol Majerník 1957 CZE Ha Pe Cyklo sport 01:23:54.19 02:14.65 27:21.72 55:11.4
13 13 / D-M60elm [706] Milan Hrubec 1954 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:24:02.06 02:22.52 27:21.18 55:10.06
14 14 / D-M60elm [718] Jiri Lehotský 1948 CZE Cube Cyklo Špicar Ji... 01:24:45.59 03:06.05 27:24.26 55:11.78
15 15 / D-M60 [770] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:24:57.59 03:18.05 27:23.33 55:12.51
16 16 / D-M60elm [742] Jaroslav Holík 1956 CZE SKC Pečky 01:25:58.81 04:19.27 27:23.57 55:11.49
17 17 / D-M60elm [725] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 01:27:02.92 05:23.38 27:31.99 56:49.25
18 18 / D-M60elm [713] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 01:27:07.25 05:27.71 27:32.54 56:48.98
19 19 / D-M60elm [707] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:27:09.19 05:29.65 27:33.44 56:49.51
20 20 / D-M60elm [727] Jaroslav Hanzl 1955 CZE Kbely cycling team 01:27:22.37 05:42.83 27:33.36 56:49.58
21 21 / D-M60elm [750] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:30:23.04 08:43.5 27:45.33 58:57.25
22 22 / D-M60elm [701] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:30:26.98 08:47.44 27:37.73 59:00.45
23 23 / D-M60elm [700] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 01:30:29.73 08:50.19 27:41.98 58:52.28
24 1 / D-Z40 [769] Martina Bartošová 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:30:36.38 08:56.84 27:42.11 59:02.49
25 24 / D-M60 [767] Miroslav Bubca 1952 CZE JNP Zbyrohy 01:30:40.66 09:01.12 27:47.68 59:04.92
26 25 / D-M60elm [714] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ KOVO Praha 01:31:23.84 09:44.3 28:07.27 59:26.81
27 2 / D-Z40elm [728] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:36:40.31 15:00.77 28:17.93 01:00:48.63
28 26 / D-M60elm [736] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 01:47:42.32 26:02.78 34:12.61 01:09:06.26

výsledková listina E - 2 okruhy

start ~ 11:20:10

01:03:59.399
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2
1 1 / E-M70elm [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 57:20.14 29:37.48
2 2 / E-M70elm [823] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 59:21.25 02:01.11 29:40.7
3 3 / E-M70elm [822] Oldřich Hacaj 1947 CZE KLSportMost 59:29.26 02:09.12 29:40.07
4 4 / E-M70elm [818] Jiří Machulka 1947 CZE Cyklo Kladno 59:39.23 02:19.09 29:49.84
5 5 / E-M70elm [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 59:46.53 02:26.39 29:51.84
6 6 / E-M70elm [800] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:49.35 03:29.21 30:21.73
7 7 / E-M70elm [828] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:00:59.83 03:39.69 30:32.22
8 8 / E-M70elm [824] Zdeněk Karásek 1936 CZE Collm racing team 01:01:08.35 03:48.21 30:34.85
9 9 / E-M70elm [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:01:11.63 03:51.49 30:34.05
10 10 / E-M70elm [827] Václav Trsek 1942 CZE TJSokolKbely 01:01:20.46 04:00.32 30:40.92
11 11 / E-M70elm [819] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 01:01:30.41 04:10.27 30:41.61
12 12 / E-M70elm [806] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:03:50.12 06:29.98 30:58.05
13 13 / E-M70elm [809] Václav Kopecký 1942 CZE SK Cyklo Kladno 01:03:52.25 06:32.11 30:50.62
14 1 / C-Z [768] Natálie Kurková 2001 CZE Lokomotiva Nymburk 01:04:05.49 06:45.35 30:48.09
15 14 / E-M70elm [816] Jan Hájek 1940 CZE SK Cyklosport Kern 01:04:24.87 07:04.73 30:56.31
16 1 / D-Z40elm [802] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 01:06:11.75 08:51.61 31:36.06
17 15 / E-M70elm [837] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 01:06:27.59 09:07.45 31:43.63
18 16 / E-M70elm [813] Miroslav Bien 1947 CZE KC Pivovar Vratislav... 01:06:44.98 09:24.84 32:47.95
19 17 / E-M70elm [836] Bohuslav Bláha 1943 CZE SKC Pečky 01:07:38.96 10:18.82 32:03.75
20 1 / E-Z60elm [801] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:07:40.47 10:20.33 32:46.06
21 18 / E-M70elm [815] Antonin Černý 1946 CZE SKCyklosportKern 01:14:04.94 16:44.8 36:27.62
22 19 / E-M70elm [810] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 01:20:08.91 22:48.77 37:13.58
DNF / E-M70elm [821] Ján Švejstil 1937 CZE Slavia Karlovy Vary 31:20.92