Excalibur Race Kladno

29.09.2018 - 30.09.2018 Kladno

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětský závod (sobota) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, D1: 7, D2: 5, D3: 7 [html] [pdf]
Sky (sobota) jednotlivci celkem: 122, muži : 83, ženy: 39, M: 66, M40: 17, Z: 36, Z40: 3 [html] [pdf]
Hell (neděle) jednotlivci celkem: 85, muži : 60, ženy: 25, M: 51, M40: 9, Z: 22, Z40: 3 [html] [pdf]
Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, M: 10, M40: 2, Z: 4, Z40: 1 [html] [pdf]
Sky (sobota) dvojice     celkem: 35, muži : 19, ženy: 16, muži: 2, ženy: 2, mix: 9 [html] [pdf]
Hell (neděle) dvojice     celkem: 32, muži : 21, ženy: 11, muži: 3, ženy: 0, mix: 8 [html] [pdf]
Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice     celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Sky (sobota) týmy celkem: 20, muži : 11, ženy: 9, muži: 0, ženy: 0, mix: 5 [html] [pdf]
Hell (neděle) týmy celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, muži: 0, ženy: 0, mix: 3 [html] [pdf]
Sky + Hell (sobota a neděle) týmy celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

startovní listina dětský závod (sobota)

start ~ 09:00:00 , 2006 - 2013 , přihlášeno: 19 účastníků ( 16 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
D1 [ ] Černý Dominik CZE 2011 SRTG Vyškov
D3 [ ] Fišer Daniel CZE 2008 Praha 8
D1 [ ] Fišer Matyáš CZE 2011 Praha 8
D3 [ ] Grýgera Alan CZE 2008 P5
D3 [ ] Kořínek Martin CZE 2006 Vinařice
D1 [ ] Kugler Oliver CZE 2012 Brandýsek
D1 [ ] Macek David CZE 2012 Praha 5
D3 [ ] Odehnal Lukáš CZE 2008 Praha 9 -Černý Most
D2 [ ] Sýkorová Nela CZE 2010 Kralupy nad Vltavou
D2 [ ] Šafařík Michal CZE 2010 Děčín 27
D3 [ ] Šafařík Petr CZE 2007 Děčín 27
D1 [ ] Špeldová Tereza CZE 2013 Gladiators training kralupy
D3 [ ] Vávra Ondřej CZE 2006 Znojmo
D1 [ ] Veber Václav CZE 2012 Libčice nad Vltavou
D2 [ ] Veber Vojtech CZE 2009 Libčice nad Vltavou
D1 [ ] Vlková Sofie CZE 2013 Kladno, Rozdělov
D2 [ ] Vyčichlo Lukáš CZE 2009 Spartan Gym
D3 [ ] Zelenka Michal CZE 2008 Praha 4
D2 [ ] Zelenka Petr CZE 2010 Praha 4

startovní listina Sky (sobota) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 122 účastníků ( 83 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M40 [ ] Aberle Jiří CZE 1977 Brno - Novy Liskovec
M40 [ ] Aberle Petr CZE 1977 Duchcov
Z40 [ ] Andělová Monika CZE 1970 GLADIATOR RACE team
Z [ ] Baráthová Veronika CZE 1997 Bustehrad
M40 [ ] Baruzzi Petr CZE 1975 Predator Workout Kladno
M [ ] Baumrukr Ondřej CZE 1987 Sofa Predators
M [ ] Bečvář Václav CZE 1995 Jedomělice
M [ ] bereš daniel CZE 1997 kladno
Z [ ] Blahutová Barbora CZE 1991 SVVAT
M [ ] Burian Tomas CZE 1981 Brno
M [ ] Cirhan Dominik CZE 1996 Česká Kamenice
M40 [ ] Cirhan František CZE 1976 Česká Kamenice
M [ ] Čamek David CZE 2003 Banáni Kladno
Z [ ] Čamková Barča CZE 2003 Banáni Kladno
Z [ ] Čermáková Berenika CZE 2000 Studénka
M [ ] Černý Lukáš CZE 1984 Slanýkobylky
M [ ] Dienstbier Ondřej CZE 1983 Sofa Predators
M [ ] Doležal Roman CZE 1986 Sofa Predators
Z [ ] Dudková Petra CZE 1984 Smečno
M [ ] Fáry Jaromír CZE 1996 Martiněves
Z [ ] Fišerová Petra CZE 1981 Praha 8
Z [ ] Giurg Tereza CZE 1988 Praha
M [ ] Hajčiar Michael CZE 2002 Bezděkov, okr. Klatovy
Z [ ] Hajčiarová Eva CZE 1996 Bezděkov
Z [ ] Hampejsová Jiřina CZE 1989 Hospozín
M [ ] Harant Jan CZE 1984 Predator Workout Kladno
M [ ] Hnida David CZE 1995 Červené Pečky
M [ ] Hrdlička Jiří CZE 1979 Czech Extreme Team
M [ ] Janu Richard CZE 1997 Zlonin
Z [ ] Jeníčková Zuzana CZE 1983 Kladno
M [ ] Juklíček Jan CZE 1988 Vinařice u Kladna
Z [ ] Kaderabkova Iva CZE 1986 Praha 9
M [ ] Kadrnožka Marek CZE 1985 Sofa Predators
M40 [ ] Klír Vlastimil CZE 1977 Sofa Predators
M [ ] Knotek Michal CZE 1987 Sofa Predators
Z [ ] Knotková Monika CZE 1985 Sofa Predators
M [ ] Kocián Vojtěch CZE 1991 V cíli padnu
M [ ] Konrád Aleš CZE 1983 Sofa Predators
M [ ] Kos David CZE 1990 Knovíz
M [ ] Kratochvíl Zdeněk CZE 1988 Pardubice
M [ ] Kučera Vojtěch CZE 1989 Praha
Z [ ] Kulvajtová Markéta CZE 1986 Kabrňáci
M [ ] Mertl Michal CZE 2000 Pchery
Z [ ] Mihulová Táňa CZE 1983 Gladiators Kralupy
M [ ] Miller Lukáš CZE 1980 Gladiators Kralupy
Z [ ] Mirčevská Aneta CZE 1999 Kladno
M [ ] Morstein Karel CZE 1985 Hořesedly
M40 [ ] Novák Tomáš CZE 1966 Kozolupy
Z [ ] Novakova Michaela CZE 1992 Kozolupy
Z [ ] Onderková Monika CZE 1992 Starý Plzenec
Z [ ] Ostrezi Petra CZE 1989 Holubice
M [ ] Palička Ondřej CZE 1991 Sofa Predators
M [ ] Panák Břetislav CZE 1989 SlanýKobylky
M40 [ ] Pawlas Petr CZE 1970 GLADIATOR RACE team
M [ ] Petrásek Robin CZE 1989 Praha 9
M [ ] Pokorný Martin CZE 1985 Kladno
M [ ] Pošta Roman CZE 1994 SRTG Kladno
M [ ] Poštolka Jakub CZE 1991 Predator Workout Kladno
M [ ] Repiský Tomáš CZE 1989 Stochov
M40 [ ] Repiský Vít CZE 1975 Predator Workout Kladno
M [ ] Rousek Aleš CZE 1986 Třebíč
M [ ] Řasa Josef CZE 1985 Tantrum Monstra
M [ ] Salaj Petr CZE 1985 GLADIATORRACETEAM
M40 [ ] Stark Vladimír CZE 1968 Most
M [ ] Stastny Tomas CZE 1986 Praha
Z40 [ ] Suchopárková Simona CZE 1974 Predator Workout Kladno
M [ ] Svoboda Martin CZE 1990 Predator Workout Kladno
Z [ ] Svobodová Štěpána CZE 1992 Predator Workout Kladno
M40 [ ] Šafařík Petr CZE 1978 Děčín 27
Z [ ] Šímová Andrea CZE 1981 GLADIATORRACETEAM
M [ ] Štíbal Martin CZE 1988 MK KLADNO
Z [ ] Štíbalová Kateřina CZE 1989 MK KLADNO
Z [ ] Tintěrová Tereza CZE 1985 Sofa Predators
Z [ ] Tlustá Petra CZE 1989 Sofa Predators
M [ ] Trousil Jan CZE 1980 Bauer Spedition
M [ ] Vávra Jan CZE 2003 Znojmo
M40 [ ] Vávra Jiří CZE 1977 Znojmo
M [ ] Vavroušek Jaroslav CZE 1995 Sofa Predators
M [ ] Velisek Jan CZE 1990 Praha 9
M [ ] Voborský Matěj CZE 2000 Třebívlice
M [ ] Vrlík Petr CZE 1987 Kunžak
M [ ] Vršan Jakub CZE 1985 postoloprty
M40 [ ] Vybíral Vladislav CZE 1971 Most
M40 [ ] Wilfer Martin CZE 1976 Predator Workout Kladno
M [ ] Zelinka Richard CZE 1995 Mšené Lázně
M [ ] Bittner Milan CZE 1987 Tuten tým č. 1
Z [ ] Bittnerová Lucie CZE 1991 Tuten tým č. 1
M [ ] Čejkovský Milan CZE 1989 Tuten tým č.3
M [ ] Delsart Jiří CZE 2000 Tuten tým č. 2
M40 [ ] Delsart Petr CZE 1968 Tuten tým č. 2
M [ ] Kováčik Branislav CZE 1988 Fénix Plzeň
M [ ] Kratochvíl Jakub CZE 1995 Fénix Plzeň
M [ ] Kraus Karel CZE 1994 Tuten tým č. 2
M [ ] Limberg Luboš CZE 1988 Tuten tým č. 1
M [ ] Novák Pavel CZE 1990 Tuten tým č.3
Z [ ] Osterová Radka CZE 1993 tým Nejsme originální
Z [ ] Pylypovová Božena CZE 1991 Fénix Plzeň
Z [ ] Račuková Lenka CZE 1984 Tuten tým č.3
Z [ ] Rychtaříková Monika CZE 1995 Tuten tým č. 2
Z [ ] Singer Anna- Marie CZE 1998 tým Nejsme originální
Z [ ] Šimandlová Hana CZE 1997 Tuten tým č. 1
Z [ ] Šťastná Barbora CZE 1991 Tuten tým č.3
M40 [ ] Šteňko Marian CZE 1976 Fénix Plzeň
Z [ ] Venusová Eva CZE 1994 tým Nejsme originální
M [ ] Vymazal Ondřej CZE 1992 tým Nejsme originální
M [ ] Behenský Jan CZE 1991 ocra cz team
Z [ ] Dvořáková Martina CZE 1995 Slaný
M40 [ ] Fišer Rostislav CZE 1974 Spartan Gym
M [ ] Hanyk Lukáš CZE 1991 Kostelec nad Orlicí
M [ ] Holeček Jaroslav CZE 1992 Kladno
M [ ] Chrappa Richard SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M40 [ ] Kucera Michael CZE 1972 Doksy u Kladna
M [ ] Kysilka Lukáš CZE 1987 Městec Králové
M [ ] Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
M [ ] Novák Lukáš CZE 1991 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
Z40 [ ] Petruchova Hana CZE 1975 Zastávka u Brna
M [ ] RAJNIAK MICHAL SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M [ ] Rajnoha Matěj CZE 1996 Predators Gym
Z [ ] Stejskalová Barbora CZE 1989 OCRA CZ TEAM
M [ ] Třešňák Petr CZE 1983 Slanýkobylky
Z [ ] Vocetková Miroslava CZE 1993 Kladno
Z [ ] Zábranská Ladislava CZE 1983 Streetfit

startovní listina Hell (neděle) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 85 účastníků ( 60 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z40 [ ] Babušková Stanislava CZE 1974 Babušáci KvÄ›tnice
Z [ ] Benadová Michaela CZE 1995 Kladno
M [ ] Beran Lukáš CZE 1986 Spartan Gym
M [ ] Bílek Jiří CZE 1982 OCRA CZ TEAM
M [ ] Calka Erik CZE 1994 TVP - Workout
Z [ ] Drábková Veronika CZE 1996 SRTG Šumperk
M [ ] Drinka Filip CZE 1991 OCRA CZ TEAM
M [ ] Fiala Martin CZE 1991 Polná
M [ ] Gajdoš Jan CZE 1992 Crossgym Praha
M [ ] Hájek Jiří CZE 1992 Plzeň
M [ ] Hájek Pavel CZE 1989 Frýdek-Místek
M [ ] Havelka Martin CZE 1988 Liberec
Z [ ] Hnízdilová Lenča CZE 1986 Za Hezčí Zadeček
M [ ] Hora Vojtěch CZE 1992 Predator Workout Kladno
Z [ ] Husáková Lucie CZE 1990 Kladno 7
M [ ] Chalabala Jan CZE 1991 Spartan Gym
M [ ] Leksa Ladislav CZE 1993 Kladno
M [ ] Levý Štěpán CZE 1982 PŘEKÁŽKÁČ
M [ ] Löffler Erik CZE 1983 Spartan Gym Praha
M40 [ ] Lopata Daniel CZE 1976 Stochov
M40 [ ] Macek Petr CZE 1974 Praha 5
Z [ ] Marušinová Darina CZE 1992 SRTG Kladno
M [ ] Mates Martin CZE 1991 Vroutek
M [ ] Med Jarmil CZE 1992 SRTG Kladno
Z [ ] Milotová Petra CZE 1987 Říčany
M [ ] Mísař Martin CZE 1983 Velký Borek
M40 [ ] necas lubomir CZE 1974 ostrov u macochy
Z [ ] Nová Petra CZE 2000 GLADIATORRACETEAM
M [ ] Novák Lukáš CZE 1995 Hoštka
Z [ ] Petrášová Barbora CZE 1991 Velešín
Z [ ] Plašilová Tereza CZE 1992 Kladno
M [ ] Pleyer Ladislav CZE 1993 OCRA CZ TEAM
M [ ] Rázl Michael CZE 2000 Vrchoviny
M [ ] Rožboud Tomáš CZE 1992 České Budějovice
Z [ ] Rudková Kristýna CZE 1997 SRTG Kladno
M [ ] Růžek Pavel CZE 1993 Gladiators Kralupy
M [ ] Růžek Vojtěch CZE 1999 Gladiators Kralupy
M [ ] Rydlo Jan CZE 1988 Slvetin nad metuji 99
Z [ ] Rylková Kateřina CZE 1985 OCRA CZ TEAM
M40 [ ] Řehoř Zdeněk CZE 1978 SRTG Strupčice
Z [ ] Sedláčková Katerina CZE 1989 Štětí
M [ ] Suchna David CZE 1986 OCRA CZ TEAM
M40 [ ] Šlik Jan CZE 1974 Kladno
M [ ] Šnopl Vít CZE 1999 GLADIATORRACETEAM
M40 [ ] Šprachta Milan CZE 1974 Holice
M [ ] Špruček Jan CZE 1991 Štěpánov
Z40 [ ] Šrámková Zdeňka CZE 1976 Ždírec nad Doubravou
M40 [ ] Švadlák Petr CZE 1972 Svídnický Extrém Team
M [ ] Švec Jiří CZE 1992 SRTG Kladno
M [ ] Uhlík Roman CZE 1986 Kolín
Z [ ] Vacková Tereza CZE 1991 Karlovy Vary
M [ ] Valach Radek CZE 1988 Frýdek-Místek
M [ ] Vepřek Martin CZE 1990 Kolšov
M [ ] Veselý Lukáš CZE 1993 GLADIATORRACETEAM
M [ ] Vyčichlo Tomáš CZE 1982 Spartan Gym
Z [ ] Zábská Eliška CZE 1990 Praha
Z [ ] Doleželová Kateřina CZE 1991 SRTG Vyškov
Z [ ] Jeřábková Petra CZE 1987 Fénix Plzeň
M [ ] Kolařík Lukáš CZE 1990 Fénix Plzeň
M [ ] Kopecsný Kristián CZE 1989 SOWA
M [ ] Kováčik Branislav CZE 1988 Fénix Plzeň
M [ ] Krupa Lukáš SVK 1993 SOWA
Z [ ] Nová Petra SVK 1986 SOWA
M [ ] Slezáček Michal CZE 1982 SRTG Vyškov
M [ ] Štraub David CZE 1981 Fénix Plzeň
Z [ ] Švestková Sabina CZE 1998 SRTG Vyškov
M [ ] Urban Petr CZE 1994 SRTG Vyškov
M [ ] Vríčan Erik CZE 1992 SOWA
M [ ] Behenský Jan CZE 1991 ocra cz team
Z [ ] Dvořáková Martina CZE 1995 Slaný
M40 [ ] Fišer Rostislav CZE 1974 Spartan Gym
M [ ] Hanyk Lukáš CZE 1991 Kostelec nad Orlicí
M [ ] Holeček Jaroslav CZE 1992 Kladno
M [ ] Chrappa Richard SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M40 [ ] Kucera Michael CZE 1972 Doksy u Kladna
M [ ] Kysilka Lukáš CZE 1987 Městec Králové
M [ ] Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
M [ ] Novák Lukáš CZE 1991 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
Z40 [ ] Petruchova Hana CZE 1975 Zastávka u Brna
M [ ] RAJNIAK MICHAL SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M [ ] Rajnoha Matěj CZE 1996 Predators Gym
Z [ ] Stejskalová Barbora CZE 1989 OCRA CZ TEAM
M [ ] Třešňák Petr CZE 1983 Slanýkobylky
Z [ ] Vocetková Miroslava CZE 1993 Kladno
Z [ ] Zábranská Ladislava CZE 1983 Streetfit

startovní listina Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 17 účastníků ( 12 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M [ ] Behenský Jan CZE 1991 ocra cz team
Z [ ] Dvořáková Martina CZE 1995 Slaný
M40 [ ] Fišer Rostislav CZE 1974 Spartan Gym
M [ ] Hanyk Lukáš CZE 1991 Kostelec nad Orlicí
M [ ] Holeček Jaroslav CZE 1992 Kladno
M [ ] Chrappa Richard SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M40 [ ] Kucera Michael CZE 1972 Doksy u Kladna
M [ ] Kysilka Lukáš CZE 1987 Městec Králové
M [ ] Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
M [ ] Novák Lukáš CZE 1991 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
Z40 [ ] Petruchova Hana CZE 1975 Zastávka u Brna
M [ ] RAJNIAK MICHAL SVK 1989 Elite Team OCRA Slovakia
M [ ] Rajnoha Matěj CZE 1996 Predators Gym
Z [ ] Stejskalová Barbora CZE 1989 OCRA CZ TEAM
M [ ] Třešňák Petr CZE 1983 Slanýkobylky
Z [ ] Vocetková Miroslava CZE 1993 Kladno
Z [ ] Zábranská Ladislava CZE 1983 Streetfit

startovní listina Sky (sobota) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 35 účastníků ( 19 mužů, 16 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Kořenice
m
-
Pavel Bitter
1981
w
-
Denisa Brandejská
1992
ženy Gába a Háňa
w
-
Gabriela Hladíková
1996
w
-
Hana Hladíková
1976
mix Kabrňáci
w
-
Martina Hladíková
1990
m
-
Jiří Zeithaml
1984
mix Brno
w
-
Martina Chrastková
1996
m
-
Pavel Pastrňák
1991
muži Jince
m
-
Jan Jurča
1998
m
-
Jakub Stloukal
1992
mix Cerhenice
m
-
Michal Kameníček
1986
w
-
Ivana Peštuková
1990
mix Ústí nad Labem
m
-
Dominik Kočí
2002
w
-
Kateřina Kočová
2000
ženy Brno
w
-
Vendula Kochanová
1985
w
-
Lucie Pazderková
1990
muži Domácí čaj
m
-
Daniel Košťál
1993
mix PRO BRO
m
-
Antonín Kubeček
1996
w
-
Nikol Vlachová
1999
mix Skoro Kubečkovic
m
-
Petr Kubeček
1993
w
-
Valentýna Šumová
1996
mix Děčín 2
m
-
Jiří Stejskal
1973
w
-
Markéta Stejskalová
1989
mix GLADIATORRACETEAM
w
-
Jana Šplíchalova
1998
m
-
Slavek Vesely
1991
muži Predators
m
-
Lukáš Vorobok
1990
m
-
Tomáš Vorobok
1990
ženy
w
-
Barbora Došková
1992
muži
m
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
w
-
Veronika Hurajová
1991
muži
m
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
m
-
Ondřej Simandl
1993
muži
m
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
w
-
Soňa Štětinová
1983
muži
m
-
Ivan Truksa
1980

startovní listina Hell (neděle) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 32 účastníků ( 21 mužů, 11 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži Kladno
m
-
Karel Bernášek
1989
m
-
Vojtěch Svoboda
1989
mix Vysoká Lhota
m
-
Ondřej Brokeš
1997
w
-
Simona Zelenková
1999
mix Kladno
m
-
Jan Burger
1981
w
-
Nikola Velebilová
1990
mix Predator Workout Kladno
m
-
Petr Duchek
1987
w
-
Lucie Lišková
1999
mix Hrecules Kids
w
-
Pavel Florián
1987
m
-
Marek Pavlovec
1985
muži (J)ELITA
m
-
Petr Fryš
1997
m
-
Vít Záruba
1996
mix GLADIATOR RACE team
m
-
Martin Klaška
1982
w
-
Iva Rozehnalová
1979
muži Vseruby u Plzne
m
-
Jan Knourek
1979
mix Libušín
w
-
Barbora Korbelová
1993
m
-
Martin Vaněček
1991
muži Živanice
m
-
Jan Levý
1981
m
-
Aleš Poskočil
1986
mix Kladno
w
-
Barbora Mohatron
1985
m
-
Roman Pinkava
1977
mix ostrov u macochy
m
-
lubomir necas
1974
w
-
lucie necasova
2000
muži Upice
m
-
Luděk Nyklíček
1978
ženy
w
-
Barbora Došková
1992
muži
m
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
w
-
Veronika Hurajová
1991
muži
m
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
m
-
Ondřej Simandl
1993
muži
m
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
w
-
Soňa Štětinová
1983
muži
m
-
Ivan Truksa
1980

startovní listina Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 5 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
ženy
w
-
Barbora Došková
1992
muži
m
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
w
-
Veronika Hurajová
1991
muži
m
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
m
-
Ondřej Simandl
1993
muži
m
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
w
-
Soňa Štětinová
1983
muži
m
-
Ivan Truksa
1980

startovní listina Sky (sobota) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 20 účastníků ( 11 mužů, 9 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Tuten tým č. 1
m
-
Milan Bittner
1987
w
-
Lucie Bittnerová
1991
m
-
Luboš Limberg
1988
w
-
Hana Šimandlová
1997
mix Tuten tým č.3
m
-
Milan Čejkovský
1989
m
-
Pavel Novák
1990
w
-
Lenka Račuková
1984
w
-
Barbora Šťastná
1991
mix Tuten tým č. 2
m
-
Jiří Delsart
2000
m
-
Petr Delsart
1968
m
-
Karel Kraus
1994
w
-
Monika Rychtaříková
1995
mix Fénix Plzeň
m
-
Branislav Kováčik
1988
m
-
Jakub Kratochvíl
1995
w
-
Božena Pylypovová
1991
m
-
Marian Šteňko
1976
mix tým Nejsme originální
w
-
Radka Osterová
1993
w
-
Anna- Marie Singer
1998
w
-
Eva Venusová
1994
m
-
Ondřej Vymazal
1992

startovní listina Hell (neděle) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix SRTG Vyškov
w
-
Kateřina Doleželová
1991
m
-
Michal Slezáček
1982
w
-
Sabina Švestková
1998
m
-
Petr Urban
1994
mix Fénix Plzeň
w
-
Petra Jeřábková
1987
m
-
Lukáš Kolařík
1990
m
-
Branislav Kováčik
1988
m
-
David Štraub
1981
mix SOWA
m
-
Kristián Kopecsný
1989
m
-
Lukáš Krupa
1993
w
-
Petra Nová
1986
m
-
Erik Vríčan
1992

startovní listina Sky + Hell (sobota a neděle) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 a starší