Warning: array_merge(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Startovne.php on line 1691

Warning: array_merge(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Startovne.php on line 1691
Excalibur Race Kladno - startlist

serieX

ocr

startlist

Excalibur Race Kladno

2018-09-29 - 2018-09-30 Kladno

announcement

registration

start list

results

dětský závod (sobota) total: 19, men : 16, women: 3, D1: 7, D2: 5, D3: 7 [html] [pdf] [csv]
Sky (sobota) jednotlivci total: 122, men : 83, women: 39, M: 66, M40: 17, Z: 36, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]
Hell (neděle) jednotlivci total: 85, men : 60, women: 25, M: 51, M40: 9, Z: 22, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]
Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci total: 17, men : 12, women: 5, M: 10, M40: 2, Z: 4, Z40: 1 [html] [pdf] [csv]
Sky (sobota) dvojice     total: 35, men : 19, women: 16, muži: 2, ženy: 2, mix: 9 [html] [pdf] [csv]
Hell (neděle) dvojice     total: 32, men : 21, women: 11, muži: 3, ženy: 0, mix: 8 [html] [pdf] [csv]
Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice     total: 8, men : 5, women: 3, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
Sky (sobota) týmy total: 20, men : 11, women: 9, muži: 0, ženy: 0, mix: 5 [html] [pdf] [csv]
Hell (neděle) týmy total: 12, men : 8, women: 4, muži: 0, ženy: 0, mix: 3 [html] [pdf] [csv]
Sky + Hell (sobota a neděle) týmy total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf] [csv]

start list dětský závod (sobota)

start ~ 09:00:00 , 2006 - 2013 , registered: 19 participants ( 16 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
D1Černý DominikCZE2011SRTG VyškovVyškov
D3Fišer DanielCZE2008Praha 8Praha 8
D1Fišer MatyášCZE2011Praha 8Praha 8
D3Grýgera AlanCZE2008P5P5
D3Kořínek MartinCZE2006VinařiceVinařice
D1Kugler OliverCZE2012BrandýsekBrandýsek
D1Macek DavidCZE2012Praha 5Praha 5
D3Odehnal Lukáš CZE2008Praha 9 -Černý MostPraha 9 -Černý Most
D2Sýkorová NelaCZE2010Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou
D2Šafařík MichalCZE2010Děčín 27Děčín 27
D3Šafařík PetrCZE2007Děčín 27Děčín 27
D1Špeldová TerezaCZE2013Gladiators training kralupyKralupy nad Vltavou
D3Vávra OndřejCZE2006ZnojmoZnojmo
D1Veber Václav CZE2012Libčice nad VltavouLibčice nad Vltavou
D2Veber VojtechCZE2009Libčice nad VltavouLibčice nad Vltavou
D1Vlková SofieCZE2013Kladno, RozdělovKladno, Rozdělov
D2Vyčichlo LukášCZE2009Spartan GymPraha
D3Zelenka MichalCZE2008Praha 4Praha 4
D2Zelenka PetrCZE2010Praha 4Praha 4

start list Sky (sobota) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 122 participants ( 83 of men, 39 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
M40Aberle JiříCZE1977Brno - Novy LiskovecBrno - Novy Liskovec
M40Aberle PetrCZE1977DuchcovDuchcov
Z40Andělová MonikaCZE1970GLADIATOR RACE teamKolín 2
ZBaráthová VeronikaCZE1997BustehradBustehrad
M40Baruzzi PetrCZE1975Predator Workout KladnoKladno
MBaumrukr OndřejCZE1987Sofa PredatorsPřeštice
MBečvář Václav CZE1995JedoměliceJedomělice
Mbereš danielCZE1997kladnokladno
ZBlahutová BarboraCZE1991SVVATOstrava 3
MBurian TomasCZE1981BrnoBrno
MCirhan DominikCZE1996Česká KameniceČeská Kamenice
M40Cirhan FrantišekCZE1976Česká Kamenice Česká Kamenice
MČamek DavidCZE2003Banáni KladnoKladno
ZČamková BarčaCZE2003Banáni KladnoKladno
ZČermáková BerenikaCZE2000StudénkaStudénka
MČerný LukášCZE1984SlanýkobylkyLouny
MDienstbier OndřejCZE1983Sofa PredatorsRokycany
MDoležal RomanCZE1986Sofa PredatorsMost
ZDudková PetraCZE1984SmečnoSmečno
MFáry JaromírCZE1996Martiněves Martiněves
ZFišerová PetraCZE1981Praha 8Praha 8
ZGiurg TerezaCZE1988PrahaPraha
MHajčiar MichaelCZE2002Bezděkov, okr. KlatovyBezděkov, okr. Klatovy
ZHajčiarová EvaCZE1996BezděkovBezděkov
ZHampejsová JiřinaCZE1989HospozínHospozín
MHarant JanCZE1984Predator Workout KladnoKladno
MHnida DavidCZE1995Červené PečkyČervené Pečky
MHrdlička JiříCZE1979Czech Extreme TeamLibušín
MJanu RichardCZE1997ZloninZlonin
ZJeníčková Zuzana CZE1983Kladno Kladno
MJuklíček JanCZE1988Vinařice u KladnaVinařice u Kladna
ZKaderabkova IvaCZE1986Praha 9Praha 9
MKadrnožka MarekCZE1985Sofa PredatorsKladno
M40Klír VlastimilCZE1977Sofa PredatorsKladno
MKnotek MichalCZE1987Sofa PredatorsPlzeň
ZKnotková MonikaCZE1985Sofa PredatorsPlzeň
MKocián VojtěchCZE1991V cíli padnuPraha 8
MKonrád AlešCZE1983Sofa PredatorsPlzeň
MKos DavidCZE1990KnovízKnovíz
MKratochvíl ZdeněkCZE1988PardubicePardubice
MKučera VojtěchCZE1989PrahaPraha
ZKulvajtová MarkétaCZE1986KabrňáciBenešov
MMertl MichalCZE2000PcheryPchery
ZMihulová Táňa CZE1983Gladiators KralupyBrandysek
MMiller Lukáš CZE1980Gladiators KralupyKralup nad vltavou
ZMirčevská AnetaCZE1999KladnoKladno
MMorstein KarelCZE1985HořesedlyHořesedly
M40Novák TomášCZE1966KozolupyKozolupy
ZNovakova Michaela CZE1992KozolupyKozolupy
ZOnderková MonikaCZE1992Starý PlzenecStarý Plzenec
ZOstrezi PetraCZE1989HolubiceHolubice
MPalička OndřejCZE1991Sofa PredatorsChemnitz
MPanák BřetislavCZE1989SlanýKobylkyTřinec
M40Pawlas PetrCZE1970GLADIATOR RACE teamHavířov
MPetrásek RobinCZE1989Praha 9Praha 9
MPokorný MartinCZE1985KladnoKladno
MPošta RomanCZE1994SRTG KladnoKladno
MPoštolka JakubCZE1991Predator Workout KladnoKladno
MRepiský TomášCZE1989StochovStochov
M40Repiský VítCZE1975Predator Workout KladnoKladno
MRousek AlešCZE1986TřebíčTřebíč
MŘasa JosefCZE1985Tantrum MonstraŽatec
MSalaj PetrCZE1985GLADIATORRACETEAMPraha - Modřany
M40Stark VladimírCZE1968MostMost
MStastny TomasCZE1986Praha Praha
Z40Suchopárková SimonaCZE1974Predator Workout KladnoSlaný
MSvoboda MartinCZE1990Predator Workout KladnoKladno
ZSvobodová ŠtěpánaCZE1992Predator Workout KladnoKladno
M40Šafařík PetrCZE1978Děčín 27Děčín 27
ZŠímová AndreaCZE1981GLADIATORRACETEAMPraha 8
MŠtíbal MartinCZE1988MK KLADNODoksy
ZŠtíbalová KateřinaCZE1989MK KLADNODoksy
ZTintěrová TerezaCZE1985Sofa PredatorsMost
ZTlustá PetraCZE1989Sofa PredatorsPlzeň
MTrousil JanCZE1980Bauer SpeditionKrupka 1
MVávra JanCZE2003ZnojmoZnojmo
M40Vávra JiříCZE1977ZnojmoZnojmo
MVavroušek JaroslavCZE1995Sofa PredatorsHorní Jiřetín
MVelisek JanCZE1990Praha 9Praha 9
MVoborský MatějCZE2000TřebívliceTřebívlice
MVrlík PetrCZE1987KunžakKunžak
MVršan JakubCZE1985postoloprtypostoloprty
M40Vybíral Vladislav CZE1971MostMost
M40Wilfer MartinCZE1976Predator Workout KladnoKladno
MZelinka RichardCZE1995Mšené LázněMšené Lázně
MBittner MilanCZE1987Tuten tým č. 1Kladno
ZBittnerová LucieCZE1991Tuten tým č. 1Kladno
MČejkovský MilanCZE1989Tuten tým č.3Kladno
MDelsart JiříCZE2000Tuten tým č. 2Kladno
M40Delsart PetrCZE1968Tuten tým č. 2Kladno
MKováčik BranislavCZE1988Fénix PlzeňPlzeň
MKratochvíl JakubCZE1995Fénix PlzeňPlzeň
MKraus KarelCZE1994Tuten tým č. 2Kladno
MLimberg Luboš CZE1988Tuten tým č. 1Kladno
MNovák PavelCZE1990Tuten tým č.3Kladno
ZOsterová Radka CZE1993tým Nejsme originálníNové Město pod Smrkem 463 65
ZPylypovová BoženaCZE1991Fénix PlzeňPlzeň
ZRačuková LenkaCZE1984Tuten tým č.3Kladno
ZRychtaříková MonikaCZE1995Tuten tým č. 2Kladno
ZSinger Anna- Marie CZE1998tým Nejsme originálníBrno 62100
ZŠimandlová HanaCZE1997Tuten tým č. 1Kladno
ZŠťastná Barbora CZE1991Tuten tým č.3Kladno
M40Šteňko MarianCZE1976Fénix PlzeňPlzeň
ZVenusová Eva CZE1994tým Nejsme originální79058 Velká Kraš
MVymazal Ondřej CZE1992tým Nejsme originálníSpojovací 612, Chrudim
MBehenský JanCZE1991ocra cz teamPlzeň
ZDvořáková MartinaCZE1995SlanýSlaný
M40Fišer RostislavCZE1974Spartan GymPraha 8
MHanyk LukášCZE1991Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
MHoleček JaroslavCZE1992KladnoKladno
MChrappa RichardSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaBratislava
M40Kucera MichaelCZE1972Doksy u KladnaDoksy u Kladna
MKysilka LukášCZE1987Městec KrálovéMěstec Králové
MLinka MilanCZE1993Extreme Obstacle RunnersLiberec
MNovák LukášCZE1991SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM Poděbrady
Z40Petruchova HanaCZE1975Zastávka u BrnaZastávka u Brna
MRAJNIAK MICHALSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaHYBE
MRajnoha MatějCZE1996Predators Gymbechlín
ZStejskalová BarboraCZE1989OCRA CZ TEAMBeroun
MTřešňák PetrCZE1983SlanýkobylkySlany
ZVocetková MiroslavaCZE1993KladnoKladno
ZZábranská LadislavaCZE1983Streetfit Milovice

start list Hell (neděle) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 85 participants ( 60 of men, 25 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Z40Babušková StanislavaCZE1974Babušáci KvÄ›tniceKvětnice
ZBenadová MichaelaCZE1995KladnoKladno
MBeran LukášCZE1986Spartan GymKutná Hora
MBílek JiříCZE1982OCRA CZ TEAMPraha 6 - Ruzyně
MCalka ErikCZE1994TVP - WorkoutHodkovice nad Mohelkou
ZDrábková VeronikaCZE1996SRTG ŠumperkRapotín
MDrinka FilipCZE1991OCRA CZ TEAMPraha 5
MFiala MartinCZE1991PolnáPolná
MGajdoš JanCZE1992Crossgym PrahaRudná u Prahy
MHájek JiříCZE1992Plzeň Plzeň
MHájek Pavel CZE1989Frýdek-MístekFrýdek-Místek
MHavelka MartinCZE1988LiberecLiberec
ZHnízdilová LenčaCZE1986Za Hezčí ZadečekMšec
MHora VojtěchCZE1992Predator Workout KladnoJedomělice
ZHusáková LucieCZE1990Kladno 7Kladno 7
MChalabala JanCZE1991Spartan GymPraha 4
MLeksa LadislavCZE1993KladnoKladno
MLevý ŠtěpánCZE1982PŘEKÁŽKÁČBřehy
MLöffler ErikCZE1983Spartan Gym PrahaVrané nad Vltavou
M40Lopata DanielCZE1976StochovStochov
M40Macek PetrCZE1974Praha 5Praha 5
ZMarušinová DarinaCZE1992SRTG KladnoKladno
MMates MartinCZE1991VroutekVroutek
MMed JarmilCZE1992SRTG KladnoKladno
ZMilotová PetraCZE1987ŘíčanyŘíčany
MMísař MartinCZE1983Velký BorekVelký Borek
M40necas lubomirCZE1974ostrov u macochyostrov u macochy
ZNová PetraCZE2000GLADIATORRACETEAMKralupy nad Vltavou
MNovák Lukáš CZE1995Hoštka Hoštka
ZPetrášová BarboraCZE1991VelešínVelešín
ZPlašilová TerezaCZE1992KladnoKladno
MPleyer Ladislav CZE1993OCRA CZ TEAMLouny
MRázl Michael CZE2000VrchovinyVrchoviny
MRožboud TomášCZE1992České BudějoviceČeské Budějovice
ZRudková KristýnaCZE1997SRTG KladnoKladno
MRůžek PavelCZE1993Gladiators KralupyNelahozeves
MRůžek VojtěchCZE1999Gladiators KralupyNelahozeves
MRydlo JanCZE1988Slvetin nad metuji 99Slvetin nad metuji 99
ZRylková KateřinaCZE1985OCRA CZ TEAMPraha 6
M40Řehoř ZdeněkCZE1978SRTG StrupčiceJirkov
ZSedláčková KaterinaCZE1989ŠtětíŠtětí
MSuchna DavidCZE1986OCRA CZ TEAMPraha 9
M40Šlik JanCZE1974KladnoKladno
MŠnopl VítCZE1999GLADIATORRACETEAMNové Město nad Metují
M40Šprachta MilanCZE1974HoliceHolice
MŠpruček Jan CZE1991Štěpánov Štěpánov
Z40Šrámková ZdeňkaCZE1976Ždírec nad DoubravouŽdírec nad Doubravou
M40Švadlák PetrCZE1972Svídnický Extrém TeamTrutnov 4
MŠvec JiříCZE1992SRTG KladnoKladno
MUhlík RomanCZE1986KolínKolín
ZVacková Tereza CZE1991Karlovy Vary Karlovy Vary
MValach Radek CZE1988Frýdek-MístekFrýdek-Místek
MVepřek MartinCZE1990KolšovKolšov
MVeselý LukášCZE1993GLADIATORRACETEAMDřínov
MVyčichlo TomášCZE1982Spartan GymPraha
ZZábská EliškaCZE1990PrahaPraha
ZDoleželová KateřinaCZE1991SRTG VyÅ¡kovVyškov
ZJeřábková PetraCZE1987Fénix PlzeňPlzeň
MKolařík LukášCZE1990Fénix PlzeňRadnice
MKopecsný KristiánCZE1989SOWABratislava
MKováčik BranislavCZE1988Fénix PlzeňPlzeň
MKrupa LukášSVK1993SOWABratislava
ZNová PetraSVK1986SOWABratislava
MSlezáček MichalCZE1982SRTG VyÅ¡kovSlavkov u Brna
MŠtraub DavidCZE1981Fénix PlzeňPlaná
ZŠvestková SabinaCZE1998SRTG VyÅ¡kovVyškov
MUrban Petr CZE1994SRTG VyÅ¡kovProstějov
MVríčan ErikCZE1992SOWAPrievidza
MBehenský JanCZE1991ocra cz teamPlzeň
ZDvořáková MartinaCZE1995SlanýSlaný
M40Fišer RostislavCZE1974Spartan GymPraha 8
MHanyk LukášCZE1991Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
MHoleček JaroslavCZE1992KladnoKladno
MChrappa RichardSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaBratislava
M40Kucera MichaelCZE1972Doksy u KladnaDoksy u Kladna
MKysilka LukášCZE1987Městec KrálovéMěstec Králové
MLinka MilanCZE1993Extreme Obstacle RunnersLiberec
MNovák LukášCZE1991SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM Poděbrady
Z40Petruchova HanaCZE1975Zastávka u BrnaZastávka u Brna
MRAJNIAK MICHALSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaHYBE
MRajnoha MatějCZE1996Predators Gymbechlín
ZStejskalová BarboraCZE1989OCRA CZ TEAMBeroun
MTřešňák PetrCZE1983SlanýkobylkySlany
ZVocetková MiroslavaCZE1993KladnoKladno
ZZábranská LadislavaCZE1983Streetfit Milovice

start list Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 17 participants ( 12 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MBehenský JanCZE1991ocra cz teamPlzeň
ZDvořáková MartinaCZE1995SlanýSlaný
M40Fišer RostislavCZE1974Spartan GymPraha 8
MHanyk LukášCZE1991Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
MHoleček JaroslavCZE1992KladnoKladno
MChrappa RichardSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaBratislava
M40Kucera MichaelCZE1972Doksy u KladnaDoksy u Kladna
MKysilka LukášCZE1987Městec KrálovéMěstec Králové
MLinka MilanCZE1993Extreme Obstacle RunnersLiberec
MNovák LukášCZE1991SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM Poděbrady
Z40Petruchova HanaCZE1975Zastávka u BrnaZastávka u Brna
MRAJNIAK MICHALSVK1989Elite Team OCRA SlovakiaHYBE
MRajnoha MatějCZE1996Predators Gymbechlín
ZStejskalová BarboraCZE1989OCRA CZ TEAMBeroun
MTřešňák PetrCZE1983SlanýkobylkySlany
ZVocetková MiroslavaCZE1993KladnoKladno
ZZábranská LadislavaCZE1983Streetfit Milovice

start list Sky (sobota) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 35 participants ( 19 of men, 16 of women)

category # team members
mix Kořenice
-
Pavel Bitter
1981
-
Denisa Brandejská
1992
ženy Gába a Háňa
-
Gabriela Hladíková
1996
-
Hana Hladíková
1976
mix Kabrňáci
-
Martina Hladíková
1990
-
Jiří Zeithaml
1984
mix Brno
-
Martina Chrastková
1996
-
Pavel Pastrňák
1991
muži Jince
-
Jan Jurča
1998
-
Jakub Stloukal
1992
mix Cerhenice
-
Michal Kameníček
1986
-
Ivana Peštuková
1990
mix Ústí nad Labem
-
Dominik Kočí
2002
-
Kateřina Kočová
2000
ženy Brno
-
Vendula Kochanová
1985
-
Lucie Pazderková
1990
muži Domácí čaj
-
Daniel Košťál
1993
mix PRO BRO
-
Antonín Kubeček
1996
-
Nikol Vlachová
1999
mix Skoro Kubečkovic
-
Petr Kubeček
1993
-
Valentýna Šumová
1996
mix Děčín 2
-
Jiří Stejskal
1973
-
Markéta Stejskalová
1989
mix GLADIATORRACETEAM
-
Jana Šplíchalova
1998
-
Slavek Vesely
1991
muži Predators
-
Lukáš Vorobok
1990
-
Tomáš Vorobok
1990
ženy
-
Barbora Došková
1992
muži
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
-
Veronika Hurajová
1991
muži
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
-
Ondřej Simandl
1993
muži
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
-
Soňa Štětinová
1983
muži
-
Ivan Truksa
1980

start list Hell (neděle) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 32 participants ( 21 of men, 11 of women)

category # team members
muži Kladno
-
Karel Bernášek
1989
-
Vojtěch Svoboda
1989
mix Vysoká Lhota
-
Ondřej Brokeš
1997
-
Simona Zelenková
1999
mix Kladno
-
Jan Burger
1981
-
Nikola Velebilová
1990
mix Predator Workout Kladno
-
Petr Duchek
1987
-
Lucie Lišková
1999
mix Hrecules Kids
-
Pavel Florián
1987
-
Marek Pavlovec
1985
muži (J)ELITA
-
Petr Fryš
1997
-
Vít Záruba
1996
mix GLADIATOR RACE team
-
Martin Klaška
1982
-
Iva Rozehnalová
1979
muži Vseruby u Plzne
-
Jan Knourek
1979
mix Libušín
-
Barbora Korbelová
1993
-
Martin Vaněček
1991
muži Živanice
-
Jan Levý
1981
-
Aleš Poskočil
1986
mix Kladno
-
Barbora Mohatron
1985
-
Roman Pinkava
1977
mix ostrov u macochy
-
lubomir necas
1974
-
lucie necasova
2000
muži Upice
-
Luděk Nyklíček
1978
ženy
-
Barbora Došková
1992
muži
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
-
Veronika Hurajová
1991
muži
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
-
Ondřej Simandl
1993
muži
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
-
Soňa Štětinová
1983
muži
-
Ivan Truksa
1980

start list Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice

start ~ 10:00:00 , 2003 and older , registered: 8 participants ( 5 of men, 3 of women)

category # team members
ženy
-
Barbora Došková
1992
muži
-
Petr Foukal
1986
ženy Meziboří
-
Veronika Hurajová
1991
muži
-
Vojtěch Rajnoha
1993
muži bratÅ™ijaksepatří.cz
-
Ondřej Simandl
1993
muži
-
Ondřej Simandl
1993
ženy
-
Soňa Štětinová
1983
muži
-
Ivan Truksa
1980

start list Sky (sobota) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 and older

start list Hell (neděle) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 and older

start list Sky + Hell (sobota a neděle) týmy

start ~ 10:00:00 , 2003 and older