Golden Spike Chlum 2016

27.01.2016 Mladá Boleslav, Jemníky

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [128] Jakub DAVID 2002 CZE 7.A 10:10 00:00
2 2 / Muži [123] ONDŘEJ TOMŠÍK 2003 CZE 7.A 10:39 00:28
3 3 / Muži [127] Matouš VRABEC 2003 CZE 6.A 10:43 00:32
4 4 / Muži [109] Samuel Escher 2002 SVK 10:47 00:36
5 5 / Muži [125] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE 6.A 11:31 01:20
6 6 / Muži [129] Martin SOBOTKA 2002 CZE 7.A 11:40 01:29
7 7 / Muži [114] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE 6.A 11:40 01:29
8 8 / Muži [120] Ondřej MYDLÁŘ 2003 CZE 7.A 11:55 01:44
9 9 / Muži [107] Jaroslav UHER 2002 CZE 6.A 11:58 01:47
10 10 / Muži [124] Viktor WOLF 2002 CZE 7.A 12:02 01:51

Mladší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [226] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE 7.A 10:18 00:00
2 2 / Ženy [223] Veronika HABOVÁ 2003 CZE 6.A 11:32 01:14
3 3 / Ženy [229] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE 7.A 11:47 01:29
4 4 / Ženy [227] Bára CHALOUPKOVÁ 2003 CZE 7.A 11:58 01:40
5 5 / Ženy [228] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE 7.A 12:05 01:47
6 6 / Ženy [224] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE 7.A 12:12 01:54
7 7 / Ženy [214] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE 6.A 12:17 01:59
8 8 / Ženy [220] Nina Kutišová 2003 SVK 12:33 02:15
9 9 / Ženy [218] Zuzana KÁBRTOVÁ 2002 CZE 7.A 12:33 02:15
10 10 / Ženy [222] Verča VENEROVÁ 2003 CZE 7.A 12:44 02:26

Starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [325] Medard Féder 2001 SVK 08:53 00:00
2 2 / Muži [326] Matúš Šimo 2001 SVK 09:16 00:22
3 3 / Muži [320] Daniel HABA 2001 CZE 8.A 09:25 00:31
4 4 / Muži [319] MArtin Šipoš 2001 SVK 09:29 00:35
5 5 / Muži [533] Jakub ŠTIPL 2001 CZE 9.A 09:36 00:42
6 6 / Muži [323] Matej Pätoprstý 2000 SVK 09:37 00:43
7 7 / Muži [328] Sebik ŠLECHTA 2001 CZE 9.A 09:58 01:05
8 8 / Muži [324] Adam Jovankovič 2001 SVK 10:10 01:16
9 9 / Muži [315] Ondřej ČERNOUŠEK 2001 CZE 8.A 10:27 01:33
10 10 / Muži [321] Václav HOJKA 2001 CZE 8.A 10:28 01:34

Starší žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [408] Adéla STEHLÍKOVÁ 2002 CZE 8.B 12:28 00:00
2 2 / Ženy [410] Nikola KOUTNÍKOVÁ 2001 CZE 9.A 12:48 00:19
3 3 / Ženy [512] Soňa Konkoľová 2001 SVK 13:05 00:36
4 4 / Ženy [405] Zuzka MATĚJKOVÁ 2002 CZE 8.A 13:29 01:00
5 5 / Ženy [407] Kačka VENEROVÁ 2000 CZE 9.A 13:31 01:02
6 6 / Ženy [403] Kačka FIDRMUCOVÁ 2000 CZE 9.A 13:33 01:04
7 7 / Ženy [406] Nicola MAŠKOVÁ 2001 CZE 9.A 13:34 01:05
8 8 / Ženy [409] Míša BOBKOVÁ 2001 CZE 9.A 13:34 01:05
9 9 / Ženy [402] Patrícia Hanúsková 2001 SVK 13:37 01:08
10 10 / Ženy [404] Markéta HŮLKOVÁ 2001 CZE 9.A 14:44 02:15

Učitelé

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [531] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 09:27 00:00
2 2 / Muži [530] Karel Vlček 1990 CZE 09:47 00:19