Golden Spike Chlum 2016

27.01.2016 Mladá Boleslav, Jemníky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci     celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, Muži: 27, Ženy: 0, a: 27 [html] [pdf]
Mladší žákyně     celkem: 29, muži : 0, ženy: 29, Muži: 0, Ženy: 29, a: 26, DNS: 3 [html] [pdf]
Starší žáci     celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, Muži: 31, Ženy: 0, a: 30, DNS: 1 [html] [pdf]
Starší žákyně     celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12, a: 10, DNS: 2 [html] [pdf]
Učitelé     celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0, a: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 09:15:00

00:13:31.244
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [128] Jakub DAVID 2002 CZE 7.A 10:10.8
2 2 / Muži [123] ONDŘEJ TOMŠÍK 2003 CZE 7.A 10:39.7 00:28.9
3 3 / Muži [127] Matouš VRABEC 2003 CZE 6.A 10:43.2 00:32.4
4 4 / Muži [109] Samuel Escher 2002 SVK 10:47.1 00:36.3
5 5 / Muži [125] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE 6.A 11:31.0 01:20.2
6 6 / Muži [129] Martin SOBOTKA 2002 CZE 7.A 11:40.1 01:29.3
7 7 / Muži [114] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE 6.A 11:40.4 01:29.6
8 8 / Muži [120] Ondřej MYDLÁŘ 2003 CZE 7.A 11:55.4 01:44.6
9 9 / Muži [107] Jaroslav UHER 2002 CZE 6.A 11:58.1 01:47.3
10 10 / Muži [124] Viktor WOLF 2002 CZE 7.A 12:02.2 01:51.4
11 11 / Muži [126] Jan HOFMAN 2003 CZE 6.A 12:04.7 01:53.9
12 12 / Muži [112] Martin HOJNÝ 2003 CZE 6.A 12:11.3 02:00.5
13 13 / Muži [119] Roman MOC 2003 CZE 7.A 12:16.7 02:05.9
14 14 / Muži [118] Adam LAŠÁK 2002 CZE 7.A 12:32.6 02:21.8
15 15 / Muži [117] Jan HOLAN 2002 CZE 7.A 13:27.0 03:16.2
16 16 / Muži [121] Ondřej POKOVIČ 2003 CZE 7.A 13:53.2 03:42.4
17 17 / Muži [110] Matouš ZLÁMAL 2003 CZE 7.A 14:05.9 03:55.1
18 18 / Muži [115] David MARTOŠ 2002 CZE 6.A 14:21.3 04:10.5
19 19 / Muži [104] Jakub LHOTA 2004 CZE 6.A 15:11.3 05:00.5
20 20 / Muži [111] Jakub HLUBUČEK 2004 CZE 6.A 15:27.5 05:16.7
21 21 / Muži [103] David LAIBL 2004 CZE 6.A 15:39.2 05:28.4
22 22 / Muži [113] Matěj KŘOVÁČEK 2004 CZE 6.A 15:43.8 05:33.0
23 23 / Muži [102] Tomáš JAVŮREK 2003 CZE 6.A 16:13.0 06:02.2
24 24 / Muži [101] Adam DVOŘÁK 2004 CZE 6.A 16:20.1 06:09.3
25 25 / Muži [106] David STŘÍBRNÝ 2004 CZE 6.A 17:08.5 06:57.7
26 26 / Muži [108] Michal ZALAS 2004 CZE 6.A 17:37.5 07:26.7
27 27 / Muži [116] Vladan DIVIŠ 2002 CZE 7.A 17:42.0 07:31.2

výsledková listina Mladší žákyně

start ~ 09:15:00

00:13:18.292
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [226] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE 7.A 10:18.0
2 2 / Ženy [223] Veronika HABOVÁ 2003 CZE 6.A 11:32.0 01:14.0
3 3 / Ženy [229] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE 7.A 11:47.0 01:29.0
4 4 / Ženy [227] Bára CHALOUPKOVÁ 2003 CZE 7.A 11:58.0 01:40.0
5 5 / Ženy [228] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE 7.A 12:05.0 01:47.0
6 6 / Ženy [224] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE 7.A 12:12.0 01:54.0
7 7 / Ženy [214] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE 6.A 12:17.2 01:59.2
8 8 / Ženy [220] Nina Kutišová 2003 SVK 12:33.0 02:15.0
9 9 / Ženy [218] Zuzana KÁBRTOVÁ 2002 CZE 7.A 12:33.5 02:15.5
10 10 / Ženy [222] Verča VENEROVÁ 2003 CZE 7.A 12:44.9 02:26.9
11 11 / Ženy [212] Adéla FLODRMANOVÁ 2004 CZE 6.A 12:46.0 02:28.0
12 12 / Ženy [219] Anna KOUCKÁ 2002 CZE 7.A 12:48.6 02:30.6
13 13 / Ženy [225] Terka ANDĚLOVÁ 2003 CZE 7.A 12:51.0 02:33.0
14 14 / Ženy [205] Barbora VANČUROVÁ 2003 CZE 6.A 13:28.0 03:10.0
15 15 / Ženy [207] Dominika URBÁNKOVÁ 2003 CZE 6.C 13:32.0 03:14.0
16 16 / Ženy [204] Adéla PLCHOVÁ 2004 CZE 6.A 13:45.0 03:27.0
17 17 / Ženy [206] Eva ŽÁKOVÁ 2004 CZE 6.C 13:51.2 03:33.2
18 18 / Ženy [213] Bára CHMELAŘOVÁ 2004 CZE 6.A 14:07.3 03:49.3
19 19 / Ženy [208] Verča BLÁHOVÁ 2002 CZE 7.A 14:09.2 03:51.2
20 20 / Ženy [215] Eliška ŠTIPLOVÁ 2004 CZE 6.A 14:18.0 04:00.0
21 21 / Ženy [221] Kristýna PIOTUCHOVÁ 2002 CZE 7.A 14:23.5 04:05.5
22 22 / Ženy [216] Karolína ZBÍRALOVÁ 2004 CZE 6.A 14:33.0 04:15.0
23 23 / Ženy [217] Terka HAŠKOVÁ 2003 CZE 7.A 14:48.0 04:30.0
24 24 / Ženy [203] Monika Jedináková 2003 SVK 14:54.3 04:36.3
25 25 / Ženy [211] Terka DYTRYCHOVÁ 2004 CZE 6.A 15:38.3 05:20.3
26 26 / Ženy [201] Zuzana HORÁKOVÁ 2004 CZE 6.A 16:01.6 05:43.6
DNS / Ženy [209] Verča KVAIZARKA 2003 CZE 7.A
DNS / Ženy [210] Markéta ŽBÁNKOVÁ 2002 CZE 7.A
DNS / Ženy [202] Klára KŘIVSKÁ 2003 CZE 6.A

výsledková listina Starší žáci

start ~ 09:15:00

00:11:35.4
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [325] Medard Féder 2001 SVK 08:53.5
2 2 / Muži [326] Matúš Šimo 2001 SVK 09:16.3 00:22.8
3 3 / Muži [320] Daniel HABA 2001 CZE 8.A 09:25.3 00:31.8
4 4 / Muži [319] MArtin Šipoš 2001 SVK 09:29.0 00:35.5
5 5 / Muži [533] Jakub ŠTIPL 2001 CZE 9.A 09:36.4 00:42.9
6 6 / Muži [323] Matej Pätoprstý 2000 SVK 09:37.0 00:43.5
7 7 / Muži [328] Sebik ŠLECHTA 2001 CZE 9.A 09:58.5 01:05.0
8 8 / Muži [324] Adam Jovankovič 2001 SVK 10:10.2 01:16.7
9 9 / Muži [315] Ondřej ČERNOUŠEK 2001 CZE 8.A 10:27.0 01:33.5
10 10 / Muži [321] Václav HOJKA 2001 CZE 8.A 10:28.0 01:34.5
11 11 / Muži [322] Zdeněk VYHNÁNEK 2002 CZE 8.A 10:46.8 01:53.3
12 12 / Muži [309] Miroslav KEPKA 2001 CZE 7.A 10:52.0 01:58.5
13 13 / Muži [314] Vojtěch DVOŘÁK 2001 CZE 8.A 11:19.5 02:26.0
14 14 / Muži [312] Zbyněk PAVLÍK 2002 CZE 8.A 11:20.1 02:26.6
15 15 / Muži [301] Dominik FENCL 2001 CZE 8.A 11:25.0 02:31.5
16 16 / Muži [317] Vlastimil DIVIŠ 2000 CZE 9.A 11:35.0 02:41.5
17 17 / Muži [329] Salač Filip 2001 CZE 8.A 11:41.2 02:47.7
18 18 / Muži [318] Lukáš HOFMAN 2001 CZE 9.A 11:50.0 02:56.5
19 19 / Muži [306] Jan KRÁL 2000 CZE 9.A 11:56.0 03:02.5
19 19 / Muži [327] Daniel MÁLEK 2000 CZE 9.A 11:56.0 03:02.5
21 21 / Muži [311] Kryštof KUČERA 2001 CZE 8.A 12:06.0 03:12.5
22 22 / Muži [313] Tadeáš TŮMA 2002 CZE 8.A 12:09.1 03:15.6
23 23 / Muži [316] Matěj ČIKOVSKÝ 2000 CZE 9.A 12:19.2 03:25.7
24 24 / Muži [310] Jonáš KUČERA 2001 CZE 8.A 12:22.4 03:28.9
25 25 / Muži [302] Jaroslav KOLÁTOR 2001 CZE 8.A 12:39.0 03:45.5
26 26 / Muži [303] Dan KOUCKÝ 2001 CZE 8.A 13:28.0 04:34.5
27 27 / Muži [532] Ivan Bartoníček 2000 CZE 13:31.0 04:37.5
28 28 / Muži [308] Jakub KUBEČEK 2000 CZE 9.A 14:04.4 05:10.9
29 29 / Muži [307] Tomáš CHLÁDEK 2001 CZE 9.A 14:46.0 05:52.5
30 30 / Muži [304] Samuel FARKAŠ 2001 CZE 8.A 18:14.1 09:20.6
DNS / Muži [305] Dominik JISKRA 2001 CZE 9.A

výsledková listina Starší žákyně

start ~ 09:15:00

00:13:26.49
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [408] Adéla STEHLÍKOVÁ 2002 CZE 8.B 12:28.9
2 2 / Ženy [410] Nikola KOUTNÍKOVÁ 2001 CZE 9.A 12:48.2 00:19.3
3 3 / Ženy [512] Soňa Konkoľová 2001 SVK 13:05.0 00:36.1
4 4 / Ženy [405] Zuzka MATĚJKOVÁ 2002 CZE 8.A 13:29.0 01:00.1
5 5 / Ženy [407] Kačka VENEROVÁ 2000 CZE 9.A 13:31.1 01:02.2
6 6 / Ženy [403] Kačka FIDRMUCOVÁ 2000 CZE 9.A 13:33.0 01:04.1
7 7 / Ženy [406] Nicola MAŠKOVÁ 2001 CZE 9.A 13:34.0 01:05.1
8 8 / Ženy [409] Míša BOBKOVÁ 2001 CZE 9.A 13:34.7 01:05.8
9 9 / Ženy [402] Patrícia Hanúsková 2001 SVK 13:37.0 01:08.1
10 10 / Ženy [404] Markéta HŮLKOVÁ 2001 CZE 9.A 14:44.0 02:15.1
DNS / Ženy [411] Hana Kadárová 2002 SVK
DNS / Ženy [401] Viky CIGÁNKOVÁ 2001 CZE 8.A

výsledková listina Učitelé

start ~ 09:15:00

00:09:37.25
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [531] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 09:27.3
2 2 / Muži [530] Karel Vlček 1990 CZE 09:47.2 00:19.9