Hořátevská rovina

22.09.2018 Hořátev, Polabí 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km celkem: 58, muži : 30, ženy: 28, CH10: 17, CH12: 9, CH14: 4, doprovod: 1, D10: 18, D12: 4, D14: 5 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 40km celkem: 203, muži : 176, ženy: 27, JUNIOR: 6, M30: 22, M40: 48, M50: 59, M60: 34, M61 : 0, JUNIORKY: 2, Z35: 9, Z45: 13, Z46: 3, M61+: 6, [m]13: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / CH12 [223] Karel Bartoš 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 29:50 00:00
2 2 / CH12 [220] Ondřej Volejník 2006 CZE Poděbrady 31:31 01:40
3 1 / D14 [234] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:58 02:07
4 2 / D14 [219] Tina Musilová 2004 CZE Poděbrady-Kluk 32:03 02:13
5 1 / CH14 [306] Daniel Svoboda 2004 CZE SDH Suhrovice - Drhleny 33:18 03:27
6 3 / CH12 [232] Mikuláš Mašek 2007 CZE dutik 33:31 03:40
7 2 / CH14 [307] Michal Matoušek 2004 CZE Mladá Boleslav 33:34 03:44
8 4 / CH12 [212] Lukáš Dvořák 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 33:50 03:59
9 1 / CH10 [233] Jiří Ponec 2008 CZE Lysá nad Labem 34:05 04:15
10 5 / CH12 [250] Tomáš Holčák 2006 CZE Nymburk 34:11 04:21
11 3 / D14 [215] Šárka Kolková 2004 CZE LO Mladá Boleslav 34:33 04:43
12 2 / CH10 [217] Filip Málek 2008 CZE Hořátev 34:53 05:02
13 6 / CH12 [213] Marek Jeník 2007 CZE Barton 34:55 05:05
14 4 / D14 [236] Gabča Šnídlová 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 35:11 05:20
15 3 / CH10 [214] Vojta Kislinger 2008 CZE máma 36:10 06:20
16 4 / CH10 [239] Kryštof Antoš 2008 CZE DDM Poděbrady 36:34 06:44
17 3 / CH14 [308] matyáš abrman 2005 CZE Jičín 36:46 06:55
18 7 / CH12 [207] Patrik Cuc 2007 CZE SK Slovan Poděbrady 37:01 07:10
19 5 / D14 [242] Kateřina Holá 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 37:04 07:13
20 5 / CH10 [248] Lukáš Holčák 2010 CZE Nymburk 38:03 08:13
21 4 / CH14 [243] Stanislav Jiran 2005 CZE Velké Chvalovice 38:14 08:23
22 8 / CH12 [218] Tomáš Musil 2007 CZE Poděbrady 38:31 08:40
23 1 / D12 [241] Tereza Holá 2007 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 40:06 10:16
24 2 / D12 [228] Nela Hubálková 2006 CZE Hořátev 40:24 10:33
25 6 / CH10 [302] Adam Dědek 2008 CZE mama and tata 41:06 11:15
26 7 / CH10 [238] patrik farkaš 2010 CZE nymburk 41:57 12:06
26 1 / D10 [209] Petra Dokoupilová 2009 CZE Sadská 41:57 12:06
28 8 / CH10 [245] adam čáp 2010 CZE nymburk 41:58 12:08
29 3 / D12 [303] Klára Miková 2006 CZE Hořátev 42:04 12:14
30 2 / D10 [235] Lili Šnídlová 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 42:09 12:18
31 9 / CH10 [240] Matyáš Beran 2010 CZE Generali 42:21 12:30
32 3 / D10 [208] Rozárie Čenovská 2010 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 42:25 12:34
33 4 / D10 [216] Barbora Kopecká 2009 CZE Nymburk 42:54 13:03
34 10 / CH10 [246] Daniel Rott 2010 CZE Pátek 44:38 14:47
35 5 / D10 [227] Daniela Hroudová 2008 CZE Hořátev 46:22 16:32
36 11 / CH10 [205] Adam Bezdička 2010 CZE Minecraft 47:22 17:31
37 6 / D10 [210] Radka Dokoupilová 2008 CZE Sadská 47:55 18:04
38 7 / D10 [304] Daniela Matejovska 2012 CZE Nymburk 48:59 19:08
39 12 / CH10 [249] marek jirouš 2010 CZE polaba nymburk 50:45 20:55
40 8 / D10 [301] Viktorie Dědková 2011 CZE mama and tata 51:05 21:15
41 9 / D10 [221] Barbora Zahálková 2010 CZE Hořátev 52:01 22:11
42 13 / CH10 [244] Jakub Kohlíček 2012 CZE X ski school Strážné 52:22 22:31
43 10 / D10 [247] barbora šídová 2008 CZE všechlap 52:35 22:45
44 4 / D12 [309] Sofie Abrmanová 2007 CZE Jičín 54:01 24:11
45 11 / D10 [305] Anežka Mašková 2011 CZE Dutik 55:01 25:11
46 14 / CH10 [226] Jáchym Hrouda 2013 CZE Hořátev 56:44 26:53
47 15 / CH10 [204] Patrik Bezdička 2013 CZE Hořátev 01:00:06 30:15
48 12 / D10 [225] Klára Čechalová 2010 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:11:09 41:18
49 13 / D10 [224] Andrea Čechalová 2012 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:11:32 41:42
50 14 / D10 [211] Marie Dokoupilová 2010 CZE Sadská 01:14:33 44:42
51 16 / CH10 [237] Antonin Bezdička 2013 CZE Minecraft 01:17:08 47:18
DNF / D10 [222] Tereza Zahálková 2012 CZE Hořátev
DNS / D10 [201] Marie Adamcová 2009 CZE DDM Poděbrady
DNS / CH10 [231] Štěpán Kurka 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / doprovod [202] Zuzana Adamcová 1975 CZE doprovod
DNS / CH12 [203] Michal Adamec 2007 CZE DDM Poděbrady
DSQ / D10 [229] Lenka Krušinová 2010 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DSQ / D10 [230] Eliška Krušinová 2013 CZE TJ Lokomotiva Nymburk

výsledková listina Hořátevská rovina 40km

start ~ 13:04:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M30 [180] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora 01:31:17 00:00
2 2 / M30 [4] Jan Horáček 1992 CZE RAJEC TREK 01:31:21 00:04
3 3 / M30 [153] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:31:29 00:12
4 1 / M50 [156] Libor Miškovsky 1970 CZE CSC 01:33:16 01:59
5 1 / M40 [6] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:33:19 02:02
6 2 / M50 [9] Karel Bartoš 1973 CZE Bike and Surf team 01:33:22 02:05
7 2 / M40 [7] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:33:22 02:05
8 3 / M50 [107] Petr Tindel 1972 CZE GAPP System-Cabtech 01:33:22 02:05
9 3 / M40 [193] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:33:23 02:06
10 1 / M60 [88] Jiří Řehák 1967 CZE eva.cz 01:33:24 02:07
11 4 / M30 [67] Tomáš Macek 1995 CZE TJ Lokomotiva Nymburk-LO 01:33:30 02:13
12 4 / M50 [83] Jiří Procházka 1970 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:37:17 05:59
13 4 / M40 [53] Jaroslav Karas 1982 CZE Symbio CE.Energy 01:37:24 06:06
14 5 / M40 [170] Michal Ryglewicz 1980 CZE Cykloski Žitník 01:37:42 06:24
15 6 / M40 [138] Pavel Janata 1983 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:37:47 06:30
16 7 / M40 [19] Miroslav Bezdička 1980 CZE CS Stodulky 01:37:47 06:30
17 8 / M40 [150] Petr Jaderný 1983 CZE Parker 01:37:50 06:33
18 5 / M30 [119] Martin Zbýň 1989 CZE Přerov nad Labem 01:37:56 06:39
19 5 / M50 [314] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:38:00 06:43
20 6 / M50 [91] Josef Sádlo 1973 CZE Křinec 01:38:01 06:43
21 7 / M50 [190] martin soukup 1976 CZE tria klub 01:38:57 07:40
22 1 / JUNIOR [106] Štěpán Tindel 2001 CZE Symbio+ CE.Energy 01:39:51 08:34
23 2 / M60 [120] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:40:25 09:08
24 8 / M50 [133] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:40:25 09:08
25 9 / M50 [184] radim semanco 1976 CZE KC Kutná hora 01:40:35 09:17
26 6 / M30 [57] Frantisek Kotlar 1988 CZE Budčeves 01:41:04 09:46
27 3 / M60 [37] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE PEK SPORT 01:41:04 09:47
28 9 / M40 [26] Radko Draganov 1979 CZE VitaminKlub.cz 01:41:09 09:52
29 10 / M40 [66] František Lojín 1986 CZE Kraken team Dobříš 01:41:14 09:56
29 10 / M50 [71] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 01:41:14 09:56
31 11 / M50 [103] Vladimír Šemlej 1971 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:41:15 09:58
32 12 / M50 [93] Martin Sedlatý 1972 CZE Buffino team Čelákovice 01:41:20 10:03
33 11 / M40 [11] Lukáš Adámek 1979 CZE Lošany 01:41:22 10:05
34 13 / M50 [94] Jan Serbus 1974 CZE Semice 01:41:25 10:08
35 14 / M50 [181] Roman Novák 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:42:04 10:47
36 15 / M50 [96] Petr Skalicky 1977 CZE PSK Líbeznice 01:42:09 10:52
37 7 / M30 [98] Matěj Sojka 1997 CZE Pdy 01:42:15 10:58
38 16 / M50 [125] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:43:41 12:24
39 8 / M30 [172] vojtěch hyksa 1997 CZE auto mercia 01:43:48 12:31
40 17 / M50 [63] Petr Kunc 1974 CZE Nymburk 01:43:51 12:33
41 12 / M40 [77] Roman Nouzák 1981 CZE WÜRTH Cycling Team Czech Republic 01:43:56 12:38
42 13 / M40 [124] Jan Chrtek 1978 CZE www.cyklobryle.cz 01:43:58 12:41
43 9 / M30 [310] Josef Holoubek 1991 CZE Opatovice I 01:43:59 12:41
44 2 / JUNIOR [52] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:44:16 12:59
45 4 / M60 [198] Tomáš Vitáček 1964 CZE Viessmann 01:45:11 13:54
46 5 / M60 [54] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:45:59 14:42
47 6 / M60 [65] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE BSK racing 01:46:08 14:51
48 10 / M30 [23] Jan Cibulka 1993 CZE TETA TEAM 01:46:56 15:39
49 11 / M30 [40] Michal Horký 1990 CZE TETA TEAM 01:47:00 15:42
50 7 / M60 [84] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9 01:47:08 15:50
51 18 / M50 [101] Jan Svoboda 1976 CZE Černíky 01:47:09 15:52
52 19 / M50 [100] Miroslav Svoboda 1977 CZE SDH Suhrovice - Drhleny 01:47:12 15:55
53 8 / M60 [313] Josef Michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:47:13 15:56
54 1 / M61+ [188] Aad van Driel 1954 NLD Kluky u Pisku 01:47:14 15:56
55 14 / M40 [187] Dennis van Driel 1978 NLD TJ Lokomotiva Nymburk 01:47:33 16:16
56 1 / Z45 [142] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:47:55 16:38
57 20 / M50 [199] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 01:47:58 16:41
58 9 / M60 [195] Zdeněk Černý 1961 CZE Nymburk 01:48:22 17:05
59 10 / M60 [312] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:23 17:06
60 15 / M40 [27] Vladislav Dudek 1979 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:31 17:14
61 11 / M60 [182] Pavel Technik 1967 CZE Poděbrady 01:48:33 17:15
62 16 / M40 [47] Michal Jakeš 1979 CZE Nymburk 01:49:02 17:45
63 12 / M60 [12] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 01:49:04 17:46
64 2 / Z45 [95] Kateřina Serbusová 1977 CZE Kilpi Racing Team 01:49:07 17:50
65 2 / M61+ [24] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice 01:49:07 17:50
66 21 / M50 [97] Miroslav Slavík 1975 CZE Cyklokroužek Kounice 01:49:16 17:59
67 17 / M40 [185] Tomas Soucek 1980 CZE PKF - Jedlickova 01:49:25 18:08
68 22 / M50 [122] Jan Žižka 1971 CZE Hořín, Mělník 01:49:27 18:09
69 3 / Z45 [79] Alena Pavlatová 1975 CZE Praha 5 01:49:49 18:32
70 23 / M50 [116] Pavel Vosáhlo 1975 CZE Bělá pod Bezdězem 01:49:51 18:34
71 3 / M61+ [30] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:49:52 18:34
72 24 / M50 [132] Jiří Ponec 1972 CZE Lysá nad Labem 01:50:34 19:17
73 25 / M50 [173] Petr Smolík 1977 CZE Polabští vrchaři 01:51:00 19:43
74 18 / M40 [51] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 01:51:18 20:00
75 13 / M60 [60] Milan Kroupa 1967 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:51:20 20:02
76 19 / M40 [58] Vladimír Kotlář 1986 CZE Pondělní dietáři 01:51:22 20:05
77 20 / M40 [200] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 01:51:23 20:06
77 26 / M50 [36] Zdeněk Hodboď 1972 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:23 20:06
79 12 / M30 [81] Jakub Peterka 1993 CZE Praha 4 01:51:24 20:06
80 21 / M40 [78] Lukass Oupický 1982 CZE Čelákovice 01:51:24 20:07
80 4 / Z45 [73] Ivana Müllerová 1973 CZE LO Mladá Boleslav 01:51:24 20:07
82 22 / M40 [18] Josef Bezdička 1979 CZE Hořátev 01:51:25 20:07
83 14 / M60 [92] Milan Sedlák 1961 CZE Mladá Boleslav 01:52:26 21:08
84 23 / M40 [160] tomáš sajdl 1980 CZE fc dulano 01:52:34 21:17
85 27 / M50 [175] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice 01:52:48 21:31
86 13 / M30 [149] Lukáš Dědek 1991 CZE Kolín 01:53:03 21:45
87 28 / M50 [48] Martin Jeník 1971 CZE Nymburk 01:53:04 21:47
88 5 / Z45 [189] simona dvořáková 1981 CZE triaklub poděbrady 01:53:05 21:47
89 14 / M30 [154] Tomáš Nožička 1993 CZE Nový Bydžov 01:53:10 21:52
90 29 / M50 [115] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín 01:53:12 21:55
91 24 / M40 [82] Ondřej Petr 1979 CZE Lokomotiva Nymburk 01:53:31 22:14
92 25 / M40 [44] Jan Hrouda 1978 CZE Hořátev 01:53:46 22:28
93 30 / M50 [121] Petr ŽEMLA 1976 CZE BMS 01:53:52 22:35
94 15 / M30 [174] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:53:57 22:40
95 16 / M30 [136] Dan Drahokoupil 1991 CZE Nymburk 01:54:05 22:48
96 31 / M50 [99] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 01:54:09 22:52
97 26 / M40 [179] Pavel Bauer 1984 CZE Pečky 01:54:14 22:57
98 32 / M50 [192] Jan Novák 1973 CZE Praha 9 ČM 01:54:19 23:01
99 15 / M60 [80] Jiří Peterka 1966 CZE Praha 4 01:55:12 23:55
99 33 / M50 [317] Fanda Buchta 1973 CZE Vlastějovice-City 01:55:12 23:55
101 34 / M50 [176] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 01:55:15 23:58
102 27 / M40 [110] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 01:55:26 24:09
103 16 / M60 [183] Petr Hluchý 1966 CZE Lázně Toušeň 01:55:28 24:11
104 17 / M60 [315] pavel vojtěch 1964 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:55:31 24:14
105 6 / Z45 [13] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 01:55:33 24:16
106 7 / Z45 [76] Veronika Nešněrová 1976 CZE kolvydry 01:55:36 24:19
107 28 / M40 [32] Jan Hába 1980 CZE JOSKATEL TEAM 01:55:37 24:20
108 1 / JUNIORKY [127] Naty Kurková 2001 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:55:38 24:21
109 17 / M30 [147] Martin Jírovec 1994 CZE Out off season 01:55:40 24:23
110 8 / Z45 [311] Dita Punčochářová 1977 CZE Kerberos 01:55:45 24:28
111 35 / M50 [41] Josef Horvatovič 1971 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:56:07 24:49
112 1 / Z35 [186] Iveta Halamová 1986 CZE Lokomotiva Nymburk 01:56:30 25:13
113 9 / Z45 [135] Štěpánka Šimečková 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:56:33 25:16
114 36 / M50 [158] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school Strážné 01:56:35 25:17
115 37 / M50 [75] Aleš Němec 1972 CZE Liberec 01:57:56 26:39
116 29 / M40 [161] libor šída 1979 CZE všechlapy 01:57:57 26:40
117 30 / M40 [90] Zdeněk Řípa 1983 CZE Brandýs nad Labem 01:58:10 26:52
118 38 / M50 [69] Petr Mašek 1973 CZE Sadská 01:58:10 26:53
119 18 / M60 [112] Petr Veselý 1961 CZE Cyklokroužek Kounice 01:58:10 26:53
120 18 / M30 [113] Pavel Vinš 1989 CZE Nemám, viď 01:58:23 27:06
121 39 / M50 [316] milan houžvička 1970 CZE Lzsá nad Labem 01:58:48 27:30
122 40 / M50 [108] Jan Trčka 1968 CZE Albeř 01:58:53 27:36
123 41 / M50 [72] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady 01:59:02 27:44
124 42 / M50 [28] Tomas Dvorsky 1968 CZE Semice 01:59:33 28:16
125 43 / M50 [128] Milan Mašek 1975 CZE dutik 01:59:47 28:30
126 31 / M40 [152] Pavel Švejdar 1979 CZE Promat Lovčice 02:00:27 29:10
127 44 / M50 [167] Jiří Svěcený 1971 CZE kolvydry 02:00:30 29:13
128 19 / M60 [145] Jindřich Maťha 1961 CZE Poděbrady Bohemia sekt team 02:00:31 29:14
129 32 / M40 [87] Jiří Rýpar 1980 CZE Praha 10 - Petrovice 02:00:32 29:15
130 33 / M40 [55] Roman Kopecký 1978 CZE Nymburk 02:02:00 30:43
131 45 / M50 [137] Petr Andrlík 1975 CZE Nymburk 02:02:02 30:44
132 20 / M60 [104] Miloš ŠINDELÁŘ 1967 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:07 30:50
133 1 / Z46 [151] Hana Kadlecová 1959 CZE bajker.eu 02:02:38 31:21
134 19 / M30 [155] milan tichý 1988 CZE prase 02:03:37 32:20
135 34 / M40 [141] Lukáš Beran 1984 CZE Generali 02:03:46 32:29
136 46 / M50 [194] jaroslav kubák 1969 CZE Nymburk 02:03:58 32:41
137 47 / M50 [85] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 02:04:10 32:53
138 3 / JUNIOR [148] pavel krátký 2001 CZE Out off season 02:04:11 32:53
139 10 / Z45 [45] HANA HRUBÁ 1973 CZE BSK racing 02:04:16 32:58
140 21 / M60 [163] Jiří Štefán 1964 CZE kolvydry 02:04:19 33:02
141 22 / M60 [111] Josef Verner 1967 CZE Cyklokroužek Kounice 02:05:34 34:17
142 23 / M60 [33] Jaroslav Hájek 1964 CZE Nymburk 02:06:07 34:50
143 24 / M60 [39] Petr Horký 1967 CZE TETA TEAM 02:06:14 34:56
144 25 / M60 [74] Miloslav Musil 1967 CZE Kolín 02:07:04 35:47
145 26 / M60 [157] Petr Urbánek 1963 CZE 02:07:05 35:48
146 48 / M50 [117] Petr Vosátka 1975 CZE Praha Chodov 02:07:16 35:58
147 49 / M50 [196] radek vydra 1977 CZE Lysá nad Labem 02:08:05 36:48
148 50 / M50 [102] Pavel Šafra 1974 CZE Joskatel team 02:08:08 36:51
149 27 / M60 [62] Oto Kubeš 1964 CZE Nymburk 02:08:20 37:03
150 20 / M30 [31] Jakub Fukal 1988 CZE FFM 02:08:54 37:37
151 35 / M40 [86] Jan Roček 1981 CZE Masožraví sumci 02:09:00 37:43
152 2 / Z35 [38] Michaela Horáková 1990 CZE Loučeň 02:10:14 38:56
153 11 / Z45 [131] Veronika Poncová 1976 CZE Lysá nad Labem 02:10:27 39:09
154 4 / JUNIOR [171] Martin Bondor 2000 CZE Chrast 02:11:00 39:43
155 36 / M40 [139] Jaroslav Zíma 1984 CZE Generali 02:11:20 40:03
156 21 / M30 [68] Miloš Málek 1993 CZE Poděbrady 02:11:53 40:36
157 37 / M40 [140] Jakub Kapr 1983 CZE Generali 02:12:39 41:22
158 51 / M50 [165] pavol ševčík 1969 CZE kolvydry 02:14:13 42:56
159 52 / M50 [164] Jan Straka 1969 CZE kolvydry 02:15:17 44:00
160 4 / M61+ [16] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy 02:15:44 44:26
161 2 / JUNIORKY [43] Lucie Hrdličková 2001 CZE Mike Bike Team 02:16:24 45:07
162 38 / M40 [25] Jaroslav Dokládal 1987 CZE Nymburk 02:17:14 45:57
163 3 / Z35 [20] Kristína Borovičková 1997 CZE Hořátev 02:17:32 46:15
164 53 / M50 [197] václav fiedler 1968 CZE Lokomotiva Nymburk 02:17:33 46:16
165 28 / M60 [29] Jan Fousek 1963 CZE Sadská 02:19:06 47:49
166 4 / Z35 [144] Radka Brousilová 1990 CZE Cyklistika Nymburk 02:19:32 48:15
167 5 / Z35 [61] Milada Křížová 1985 CZE Nymburk 02:19:34 48:17
168 29 / M60 [17] Jiří Bělohlávek 1964 CZE Třebestovice 02:20:51 49:34
169 54 / M50 [169] václav novotný 1971 CZE kolvydry 02:21:44 50:27
170 39 / M40 [89] Jiří Řezáč 1981 CZE Nymburk 02:21:56 50:39
171 55 / M50 [123] Ondřej Čenovský 1973 CZE Nymburk 02:23:49 52:32
172 2 / Z46 [114] Jaroslava Vnuková 1951 CZE BSK racing 02:23:55 52:37
173 40 / M40 [34] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI 02:24:54 53:37
174 41 / M40 [178] Jan Krejčí 1979 CZE Tj sokol Ostroměř 02:26:39 55:22
175 42 / M40 [109] Aleš Urban 1986 CZE Kounice 02:27:15 55:58
176 3 / Z46 [191] Kateřina Peterková 1971 CZE Praha 4 02:29:16 57:59
177 5 / M61+ [22] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB 02:33:10 01:01:52
178 6 / Z35 [64] Jana Linková 1997 CZE Nymburk 02:33:37 01:02:20
179 7 / Z35 [21] Monika Brožová 1997 CZE Humpolec 02:33:44 01:02:26
180 12 / Z45 [162] Kateřina Rákosníková 1973 CZE Praha 9 02:36:06 01:04:49
181 56 / M50 [59] Pavel Koudele 1973 CZE Radim u Kolina 02:37:46 01:06:28
182 30 / M60 [46] Oldřich Jadrný 1961 CZE kolvydry 02:41:48 01:10:30
183 43 / M40 [118] Jan Vrba 1983 CZE FofrTeam 02:42:54 01:11:36
184 44 / M40 [14] Josef Bárta 1983 CZE Dobrovice 02:53:02 01:21:45
185 31 / M60 [166] Petr Štefan 1966 CZE Nový Bydžov 02:54:55 01:23:37
186 57 / M50 [168] radek novotný 1974 CZE kolvydry 02:57:04 01:25:47
187 8 / Z35 [15] Lenka Bednářová 1987 CZE Nymburk 03:15:50 01:44:33
DNF / M60 [159] Pavel Vokoun 1963 CZE Kralupy nad Vltavou
DNF / M40 [146] radek schovánek 1984 CZE kolvydry
DNF / M40 [105] Ondřej Tavoda 1985 CZE kouřim
DNF / M50 [143] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNF / M50 [130] Karel Petera 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM
DNF / JUNIOR [134] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNF / M40 [50] Petr Juřina 1982 CZE Mnichovo Hradiště
DNF / JUNIOR [42] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNF / Z45 [177] Martina Lexová 1975 CZE Ostroměř
DNF / M30 [56] Štefan Košický 1991 CZE Sokoleč
DNS / [m]13 [126] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / Z35 [129] andrea maťhová 1997 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M61+ [35] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně
DNS / M60 [399] fanda bruna 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M60 [398] fanda plaček 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M40 [49] Filip Jonáš 1980 CZE Cannondale Mratín