Hořátevská rovina

24.09.2016 Hořátev, Polabí 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km (děti velké) celkem: 18, muži : 6, ženy: 12, CH10: 0, CH12: 4, CH14: 2, doprovod: 0, D10: 0, D12: 8, D14: 4 [html] [pdf]
Malá Hořátevská rovina 11km (děti malé) celkem: 29, muži : 17, ženy: 12, CH10: 17, CH12: 0, CH14: 0, doprovod: 0, D10: 12, D12: 0, D14: 0 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 40km celkem: 204, muži : 172, ženy: 32, JUNIOR: 8, M30: 31, M40: 48, M50: 52, M60: 0, M61 : 0, JUNIORKY: 3, Z35: 13, Z45: 8, Z46: 8, M51: 33 [html] [pdf]

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km (děti velké)

start ~ 12:49:20

00:34:51.311
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / D14 [305] Martina Bartošová 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 27:11.7
2 1 / CH14 [323] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 27:58.0 00:46.3
3 2 / D14 [338] Natálie Pleskačová 2003 CZE Expres CZ - Merida Kolín 29:30.2 02:18.5
4 2 / CH14 [328] Ondřej Štekrt 2002 CZE Hořátev 30:16.5 03:04.8
5 1 / CH12 [300] Tomáš Dohnal 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:08.4 03:56.7
6 2 / CH12 [311] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 31:45.7 04:34.0
7 1 / D12 [310] Tereza Dohnalová 2005 CZE Cyklistika Nymburk 31:47.0 04:35.3
8 3 / CH12 [302] Marcel Adamec 2004 CZE Poděbrady 31:48.5 04:36.8
9 2 / D12 [325] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 32:59.0 05:47.3
10 3 / D12 [316] Kristýna Krejčíková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 33:19.9 06:08.2
11 4 / D12 [324] Nela Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 34:31.4 07:19.7
12 3 / D14 [336] Iva Demeterová 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:10.6 08:58.9
13 5 / D12 [326] Gaboša Šnídlová 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:11.2 08:59.5
14 4 / D14 [335] Veronika Dědková 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 36:13.6 09:01.9
15 4 / CH12 [314] Petr Kořínek 2005 CZE 39:40.9 12:29.2
16 6 / D12 [340] Julie Anna Špačková 2004 CZE Nymburk 41:58.8 14:47.1
17 7 / D12 [321] Natálie Nováková 2005 CZE Praha 9 ČM 43:32.7 16:21.0
18 8 / D12 [339] Matylda Pešánová 2005 CZE Nymburk 51:19.5 24:07.8

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km (děti malé)

start ~ 12:50:35

00:45:19.478
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / CH10 [304] Karel Bartoš 2006 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 29:00.3
2 2 / CH10 [337] Richard Severyn 2007 CZE Expres Merida Kolín 32:54.9 03:54.6
3 1 / D10 [334] Nicol Jelínková 2008 CZE CZ EXPRES MERIDA TEAM Kolín 34:03.9 05:03.6
4 2 / D10 [306] Michaela Bázlíková 2006 CZE Tatce 37:07.4 08:07.1
5 3 / CH10 [318] Štěpán Kurka 2008 CZE Poděbrady 37:30.3 08:30.0
6 4 / CH10 [346] Kryštof Antoš 2009 CZE Nymburka 38:06.2 09:05.9
7 3 / D10 [344] Chiara Betková 2007 CZE Tsunami 38:14.9 09:14.6
8 5 / CH10 [312] Daniel Horyna 2007 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 38:15.2 09:14.9
9 6 / CH10 [330] Vojtěch Šulc 2006 CZE Poděbrady 38:35.6 09:35.3
10 4 / D10 [343] Viktoria Mrázková 2007 CZE Tsunami 39:02.2 10:01.9
11 7 / CH10 [319] Filip Málek 2008 CZE Hořátev 40:33.9 11:33.6
12 8 / CH10 [332] Oskar Zabák 2008 CZE SKP Nymburk 40:36.8 11:36.5
13 9 / CH10 [329] Petr Šulc 2008 CZE Poděbrady 42:11.4 13:11.1
14 10 / CH10 [309] ondřej červenka 2008 CZE Kounice 42:15.7 13:15.4
15 11 / CH10 [347] David Víta 2008 CZE Poděbrady 42:16.0 13:15.7
16 12 / CH10 [345] Oliver Betka 2010 CZE Tsunami 42:19.0 13:18.7
17 13 / CH10 [333] Felix Zabák 2009 CZE Hořátev 42:48.4 13:48.1
18 5 / D10 [327] Lili Šnídlová 2008 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 44:43.4 15:43.1
19 6 / D10 [313] Barbora Kopecká 2009 CZE Nymburk 48:42.1 19:41.8
20 7 / D10 [315] Kateřina Kořínková 2007 CZE 48:53.9 19:53.6
21 8 / D10 [308] Rozárie Čenovská 2010 CZE VODNÍ SKAUTI NYMBURK 50:05.9 21:05.6
22 9 / D10 [341] Elen Semanco 2008 CZE Poděbrady 51:14.4 22:14.1
23 14 / CH10 [317] Šimon Kudláček 2011 CZE Křinec 53:25.4 24:25.1
24 10 / D10 [320] Žaneta Nováková 2008 CZE Praha 9 ČM 53:35.5 24:35.2
25 11 / D10 [301] Marie Adamcová 2009 CZE Poděbrady 01:11:41.4 42:41.1
26 15 / CH10 [303] Michal Adamec 2007 CZE Poděbrady 01:12:13.2 43:12.9
27 16 / CH10 [342] Matyáš Novotný 2009 CZE CZE 01:13:18.6 44:18.3
DNS / CH10 [331] Alex Vávra 2008 CZE Bundes Republich Fahfra
DNS / D10 [322] Veronika Skurková 2008 CZE CZE

výsledková listina Hořátevská rovina 40km

start ~ 13:00:01

01:44:03.817
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [190] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:19:22.4
2 2 / M30 [2] Michael Kubín 1993 CZE BMC CZ Racing team 01:19:25.7 00:03.3
3 1 / M40 [1] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:22:04.8 02:42.4
4 2 / M40 [191] Jan Rada 1977 CZE Eleven Mercedes Mitas 01:22:07.8 02:45.4
5 3 / M30 [3] Lukáš Ouzký 1993 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:10.8 02:48.4
6 4 / M30 [9] Ondřej Beran 1989 CZE Metrostav 01:22:11.1 02:48.7
7 3 / M40 [7] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:11.4 02:49.0
8 1 / M50 [4] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:14.1 02:51.7
9 4 / M40 [6] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:17.5 02:55.1
10 5 / M40 [75] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22:18.8 02:56.4
11 6 / M40 [79] Roman Kříž 1977 CZE odpadyweb.cz 01:22:19.0 02:56.6
12 2 / M50 [123] michal rydval 1974 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:24:50.8 05:28.4
13 3 / M50 [149] Petr Tindel 1972 CZE cyklosvitilny.cz 01:24:55.9 05:33.5
14 5 / M30 [13] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:25:06.6 05:44.2
15 4 / M50 [8] Jan Kučera 1969 CZE KC Slavia Praha 01:25:07.6 05:45.2
16 6 / M30 [5] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:25:32.1 06:09.7
17 7 / M40 [124] Michal Ryglewicz 1980 CZE Cykloski Žitník 01:26:05.5 06:43.1
18 8 / M40 [54] Martin Hejdrych 1985 CZE Jízdní Kola Mladá Boleslav 01:26:10.3 06:47.9
19 7 / M30 [127] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:26:11.9 06:49.5
20 9 / M40 [92] Jiří Malý 1980 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:28:03.6 08:41.2
21 10 / M40 [202] Zdeněk Veis 1976 CZE Radonice 01:28:06.4 08:44.0
22 11 / M40 [186] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:28:10.3 08:47.9
23 12 / M40 [200] Pavel Hejna 1981 CZE TJ Všechlapy 01:28:11.2 08:48.8
24 5 / M50 [125] Josef Sádlo 1973 CZE Křinec 01:28:12.7 08:50.3
25 13 / M40 [165] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 01:29:17.0 09:54.6
26 14 / M40 [67] Pavel Janata 1983 CZE Pivo si platim sam 01:29:18.3 09:55.9
27 8 / M30 [89] Tomáš Macek 1995 CZE Pdy 01:29:44.8 10:22.4
28 6 / M50 [159] Petr Vlček 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:29:47.2 10:24.8
29 9 / M30 [130] Matěj Sojka 1997 CZE Poděbrady 01:29:59.6 10:37.2
30 1 / M51 [119] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:30:13.5 10:51.1
31 10 / M30 [177] Lukáš Šmigelský 1996 CZE Kellys Bikeranch 01:30:31.7 11:09.3
32 15 / M40 [193] Radim Semanco 1976 CZE Poděbrady 01:30:37.9 11:15.5
33 2 / M51 [144] Miroslav šípek 1965 CZE KH-tour GCT 01:31:21.5 11:59.1
34 11 / M30 [171] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:31:28.4 12:06.0
35 12 / M30 [140] Tomáš Šemlej 1993 CZE ŠEMLEJ 01:31:40.7 12:18.3
36 7 / M50 [139] Vladimír Šemlej 1971 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 01:31:41.7 12:19.3
37 16 / M40 [102] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 01:31:52.9 12:30.5
38 13 / M30 [101] Jan Mejzr 1989 CZE jamenet.cz 01:31:55.9 12:33.5
39 17 / M40 [142] Jan Šimonek 1980 CZE Záhornice 01:32:09.8 12:47.4
40 14 / M30 [156] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:10.5 12:48.1
41 8 / M50 [62] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:11.6 12:49.2
42 3 / M51 [197] Vladimír Morávek 1952 CZE Jablonec nad Nisou 01:32:28.4 13:06.0
43 4 / M51 [188] Jiří Probst 1958 CZE Bike and Surf team 01:32:29.2 13:06.8
44 15 / M30 [28] Lukáš Dědek 1997 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:37.2 13:14.8
45 18 / M40 [176] Radko Draganov 1979 CZE vitaminklub.cz 01:32:42.1 13:19.7
46 9 / M50 [57] Zdeněk Hodboď 1972 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:45.4 13:23.0
47 1 / Z45 [204] Katarína Ludvíková 1979 CZE Kilpi 01:32:47.7 13:25.3
48 5 / M51 [131] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:32:48.6 13:26.2
49 10 / M50 [43] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 01:32:51.2 13:28.8
50 6 / M51 [32] Richard Dohnal 1962 CZE praha 01:32:57.3 13:34.9
51 7 / M51 [161] Pavel Vojtěch 1964 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:33:36.1 14:13.7
52 19 / M40 [27] Tomáš Davídek 1985 CZE Všechlapy 01:33:40.7 14:18.3
53 11 / M50 [174] Luboš Dušek 1975 CZE TJ Sokol Hořátev 01:33:49.7 14:27.3
54 20 / M40 [84] Zdeněk Kudláček 1979 CZE Křinecké Šlapky 01:34:05.6 14:43.2
55 21 / M40 [34] Vladislav Dudek 1979 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:34:06.8 14:44.4
56 22 / M40 [175] Jiří Novák 1977 CZE Parker 01:34:11.3 14:48.9
57 1 / Z35 [105] Tereza Nedorostová 1988 CZE BSK racing team 01:34:12.2 14:49.8
58 16 / M30 [22] Tomáš Buk 1988 CZE Lysá nad Labem 01:34:14.3 14:51.9
59 2 / Z35 [184] Andrea Maťhová 1997 CZE Poděbrady 01:34:35.6 15:13.2
60 12 / M50 [109] Roman Novák 1974 CZE Nymburk 01:34:41.8 15:19.4
61 23 / M40 [66] Petr Jaderný 1983 CZE Poděbrady 01:35:04.0 15:41.6
62 13 / M50 [51] Michal Hanousek 1975 CZE Model Bike Team 01:35:27.5 16:05.1
63 14 / M50 [113] Jaroslav Paroulek 1970 CZE SKP Nymburk 01:35:29.6 16:07.2
64 15 / M50 [103] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 01:35:32.9 16:10.5
65 17 / M30 [59] Michal Horký 1990 CZE Besip 01:35:35.9 16:13.5
66 18 / M30 [24] Jan Cibulka 1993 CZE Besip 01:35:36.1 16:13.7
67 16 / M50 [163] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín 01:35:37.8 16:15.4
68 19 / M30 [167] Martin Zbýň 1989 CZE Přerov nad Labem 01:35:54.0 16:31.6
69 8 / M51 [104] Josef Michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:35:56.7 16:34.3
70 3 / Z35 [100] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:35:59.4 16:37.0
71 1 / JUNIOR [45] Tomáš Gallistl 2001 CZE Suchdol 01:35:59.7 16:37.3
72 24 / M40 [96] Michal Masár 1979 CZE Všechlapy 01:36:00.2 16:37.8
73 20 / M30 [73] František Kraus 1987 CZE Hostinec u Černů 01:36:48.1 17:25.7
74 17 / M50 [187] Josef Horvatovič 1971 CZE Pečky 01:36:50.3 17:27.9
75 18 / M50 [115] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 01:37:26.6 18:04.2
76 19 / M50 [91] Petr Mach 1975 CZE Kolin 01:37:52.4 18:30.0
77 21 / M30 [78] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 01:37:58.4 18:36.0
78 20 / M50 [135] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 01:38:04.1 18:41.7
79 25 / M40 [85] Viktor Kudláček 1981 CZE Křinec 01:38:05.3 18:42.9
80 26 / M40 [36] Josef Ďuriš 1984 CZE Topení Ďuriš 01:38:05.5 18:43.1
81 2 / Z45 [76] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:38:29.3 19:06.9
82 22 / M30 [65] Jiří Hůza 1992 CZE Vinárna Hacienda 01:38:39.0 19:16.6
83 27 / M40 [31] Ondřej Petr 1979 CZE Lokomotiva Nymburk 01:38:49.3 19:26.9
84 9 / M51 [153] Petr Urbánek 1963 CZE 01:38:52.9 19:30.5
85 28 / M40 [137] JAN SVOBODA 1976 CZE ČERNÍKY 01:38:55.0 19:32.6
86 21 / M50 [128] Miroslav Slavík 1975 CZE High-Energy 01:38:56.3 19:33.9
87 22 / M50 [40] Jiří Fišar 1967 CZE Všechlapy 01:39:25.1 20:02.7
88 4 / Z35 [48] Iveta Halamová 1986 CZE Nymburk 01:39:27.7 20:05.3
88 23 / M50 [29] Jiří Denemark 1968 CZE Škvorec 01:39:27.7 20:05.3
90 3 / Z45 [12] Martina Bartošová 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:40:12.6 20:50.2
91 24 / M50 [21] Fanda Buchta 1973 CZE Vlastějovice-City 01:40:27.0 21:04.6
92 25 / M50 [185] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school 01:40:48.7 21:26.3
93 10 / M51 [205] Jiří Rejf 1951 CZE Praha 6 01:41:07.9 21:45.5
94 11 / M51 [155] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:41:14.8 21:52.4
95 12 / M51 [15] Zdeněk Bejda 1958 CZE Kolín 01:41:15.3 21:52.9
96 26 / M50 [133] Martin Stybor 1974 CZE REVITALI 01:41:17.2 21:54.8
97 2 / JUNIOR [50] Jiří Hampl 2001 CZE Suchdol 01:41:18.7 21:56.3
98 27 / M50 [121] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 4 01:42:53.7 23:31.3
99 13 / M51 [52] Karel Hauerland 1951 CZE Nymburk 01:42:55.8 23:33.4
100 29 / M40 [14] Martin Bazlik 1977 CZE Tatce 01:42:58.7 23:36.3
101 3 / JUNIOR [86] Matěj Kukla 1998 CZE PODĚBRADY 01:43:14.6 23:52.2
102 4 / JUNIOR [17] Filip Borovička 1999 CZE Hořátev 242 01:43:24.3 24:01.9
103 28 / M50 [166] Ian Wood 1969 GBR Praha 8 01:43:33.7 24:11.3
104 1 / Z46 [41] Ilona Fliedrová 1963 CZE Lokomotiva Nymburk 01:43:39.0 24:16.6
105 30 / M40 [37] Zdenek Farkaš 1979 CZE Nymburk 01:43:50.1 24:27.7
106 23 / M30 [147] Jan Špinka 1989 CZE SK Krakovany 01:43:54.9 24:32.5
107 24 / M30 [90] Lukáš Macek 1988 CZE Dolní Bousov 01:43:58.5 24:36.1
108 31 / M40 [118] Martin Polesný 1982 CZE Mladá Boleslav 01:43:59.6 24:37.2
109 25 / M30 [117] Jan Polesny 1987 CZE Mladá Boleslav 01:43:59.8 24:37.4
110 4 / Z45 [189] Katerina Serbusova 1977 CZE Polabska smecka 01:44:04.3 24:41.9
111 29 / M50 [129] Jaroslav Slovák 1973 CZE Přerov nad Labem 01:44:05.1 24:42.7
112 14 / M51 [154] Miloš Vančura 1954 CZE Hisport Team 01:44:09.9 24:47.5
113 5 / JUNIOR [68] Vojtěch Jelínek 1999 CZE CNK 01:44:10.7 24:48.3
114 32 / M40 [198] Martin Štefáček 1979 CZE Dvory 01:44:31.5 25:09.1
115 15 / M51 [44] Vladimír Frisch 1962 CZE Benátky nad Jizerou 01:44:36.0 25:13.6
116 30 / M50 [199] Josef Just 1968 CZE Mochov 01:44:51.5 25:29.1
117 31 / M50 [182] Čepek Roman 1971 CZE Réma Nymburk 01:45:09.6 25:47.2
118 33 / M40 [157] Roman Vávra 1978 CZE MTC Poděbrady 01:45:11.7 25:49.3
119 16 / M51 [16] Martin Boháč 1964 CZE Kounice 01:45:16.0 25:53.6
120 34 / M40 [106] Petr Nechoďdoma 1977 CZE Pečky 01:45:27.1 26:04.7
121 17 / M51 [201] Antonín Nedorost 1962 CZE Neratovice 01:45:27.6 26:05.2
122 32 / M50 [30] Luděk Dohnal 1975 CZE DEVIL 01:45:39.1 26:16.7
123 33 / M50 [168] Vít Zdražil 1970 CZE samoself 01:45:40.2 26:17.8
124 34 / M50 [169] Vladimír Ženíšek 1975 CZE Hobík z Kralup 01:45:50.0 26:27.6
125 26 / M30 [83] Tobias Kučera 1992 CZE Frýdštejn 01:46:27.9 27:05.5
126 27 / M30 [82] Benjamin Kučera 1991 CZE Frýdštejn 01:46:31.8 27:09.4
127 18 / M51 [46] Jaroslav Hájek 1964 CZE Nymburk 01:47:05.0 27:42.6
128 6 / JUNIOR [150] Štěpán Tindel 2001 CZE cyklosvitilny.cz 01:47:05.3 27:42.9
129 35 / M50 [181] Rostislav Šlemín 1975 CZE Kostelní Lhota 01:47:50.3 28:27.9
130 35 / M40 [151] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín 01:48:02.3 28:39.9
131 36 / M40 [173] Libor Žoha 1978 CZE Poděbrady 01:48:07.1 28:44.7
132 5 / Z45 [141] Štěpánka Šimečková 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:30.3 29:07.9
133 37 / M40 [47] Jiří Hájek 1977 CZE Kounice 01:48:33.7 29:11.3
134 19 / M51 [207] Petr Helekal 1958 CZE Poděbrady 01:48:40.3 29:17.9
135 20 / M51 [23] Luboš Bulíček 1962 CZE Sány 01:48:43.3 29:20.9
136 21 / M51 [55] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně 01:48:56.3 29:33.9
137 22 / M51 [145] Lubomír Šípek 1958 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:49:21.9 29:59.5
138 1 / JUNIORKY [88] Natálie Kurková 2001 CZE Poděbrady 01:49:35.7 30:13.3
139 7 / JUNIOR [72] Pavel Krátký 2001 CZE Zvěřínek 01:50:43.8 31:21.4
140 38 / M40 [196] Jakub Antoš 1979 CZE Nymburk 01:50:58.0 31:35.6
141 8 / JUNIOR [61] Štěpán Hortlík 2001 CZE Lázně Bohdaneč 01:51:08.8 31:46.4
142 28 / M30 [136] Jiří Svoboda 1989 CZE Praha 01:51:22.2 31:59.8
143 36 / M50 [158] Josef Verner 1967 CZE Kounice 01:51:25.2 32:02.8
144 23 / M51 [94] Dušan Martínek 1960 CZE Like Bike Rasochy 01:51:27.1 32:04.7
145 37 / M50 [203] David Dvořák 1968 CZE Dvory 01:51:27.8 32:05.4
146 29 / M30 [11] Lukáš Ajchler 1988 CZE Doubek 01:51:28.3 32:05.9
147 39 / M40 [162] David Vokoun 1978 CZE Kounice 01:52:05.7 32:43.3
148 38 / M50 [26] marek červenka 1974 CZE Kounice 01:52:12.7 32:50.3
149 39 / M50 [10] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 01:52:34.3 33:11.9
150 24 / M51 [81] Oto Kubeš 1964 CZE Nymburk 01:53:44.7 34:22.3
151 40 / M40 [138] Vladimír Šebetka 1978 CZE Městec Králové 01:54:07.7 34:45.3
152 41 / M40 [132] Petr Strnad 1978 CZE Praha 10 01:54:15.6 34:53.2
153 2 / Z46 [160] Jaroslava Vnuková 1951 CZE BSK racing team 01:56:15.8 36:53.4
154 40 / M50 [110] Jan Novák 1973 CZE Praha 9 ČM 01:56:51.5 37:29.1
155 2 / JUNIORKY [64] Lucie Hrdličková 2001 CZE Mike Bike Team 01:56:54.7 37:32.3
156 5 / Z35 [80] Milada Křížová 1985 CZE Nymburk 01:56:56.9 37:34.5
157 42 / M40 [152] Jakub Marvan 1977 CZE STS Chvojkovice 01:58:25.5 39:03.1
158 43 / M40 [122] Jan Roček 1981 CZE Red Bull Racing 01:58:25.6 39:03.2
159 6 / Z35 [18] Radka Brousilová 1990 CZE Cyklistika Nymburk 01:58:27.8 39:05.4
160 3 / Z46 [98] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:58:57.5 39:35.1
161 7 / Z35 [180] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 01:59:31.0 40:08.6
162 25 / M51 [70] Zdeněk Koštýř 1953 CZE Nymburk 02:00:13.4 40:51.0
163 26 / M51 [19] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB 02:01:16.8 41:54.4
164 4 / Z46 [172] Adriána Borovičkova 1970 CZE Hořátev 02:01:18.4 41:56.0
165 8 / Z35 [126] Gabriela Sekyrková 1982 CZE Sadská 02:01:19.8 41:57.4
166 41 / M50 [60] Pavel Hortlík 1969 CZE Lázně Bohdaneč 02:02:32.2 43:09.8
167 27 / M51 [206] Jaromír Snížek 1942 CZE Poděbrady 02:05:27.7 46:05.3
168 44 / M40 [53] Dušan Havlík 1980 CZE Nymburk 02:05:28.0 46:05.6
169 28 / M51 [42] Jan Fousek 1963 CZE Sadská 02:07:15.1 47:52.7
170 6 / Z45 [111] Michaela Nováková 1974 CZE Praha 9 ČM 02:07:31.2 48:08.8
171 29 / M51 [183] Jindřich Maťha 1961 CZE Poděbrady 02:07:31.7 48:09.3
172 3 / JUNIORKY [195] Barbora Hetmanová 2001 CZE TPCA bike team 02:10:44.1 51:21.7
173 42 / M50 [194] Vladimír Hetman 1967 CZE TPCA bike team 02:10:47.1 51:24.7
174 43 / M50 [56] PAVEL HEŘMÁNEK 1968 CZE MODEL OBALY NYMBURK 02:11:39.6 52:17.2
175 30 / M51 [35] Jaroslav Ďuriš 1956 CZE Topení Ďuriš 02:12:02.4 52:40.0
176 9 / Z35 [179] Tereza Krchníková 1990 CZE Praha 02:15:31.4 56:09.0
177 44 / M50 [178] jan jírů 1966 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 02:15:32.1 56:09.7
178 45 / M40 [112] roman odl 1978 CZE primatruck 02:18:01.1 58:38.7
179 5 / Z46 [108] Dana Nosková 1964 CZE Katastr 02:18:17.1 58:54.7
180 45 / M50 [33] Milan Dokoupil 1972 CZE Sadská 02:27:18.1 01:07:55.7
181 46 / M50 [116] Martin Polák 1971 CZE Kounice 02:30:10.3 01:10:47.9
182 10 / Z35 [74] Radka Krejčí 1984 CZE Lysá nad Labem 02:31:01.6 01:11:39.2
183 6 / Z46 [95] Libuše Martínková 1963 CZE Like Bike Rasochy 02:39:34.7 01:20:12.3
184 7 / Z45 [38] Marcela Farkašová 1977 CZE Model Bike Team 02:40:35.5 01:21:13.1
185 46 / M40 [107] Jiří Nepožítek 1976 CZE Přerov nad Labem 02:45:48.7 01:26:26.3
186 47 / M50 [69] Václav Jiříčný 1968 CZE Kolin 02:56:55.1 01:37:32.7
186 7 / Z46 [148] Jana Švejdová 1965 CZE Josefův Důl
186 48 / M50 [120] Jan Proněk 1973 CZE Praha
186 47 / M40 [63] Otakar Horyna 1981 CZE Sadská
186 49 / M50 [97] Petr Mašek 1973 CZE Sadská
186 11 / Z35 [58] Blanka Hollerová 1981 CZE Praha
DNF / Z35 [134] Lucie Svetlíková 1988 CZE Katastr
DNF / M51 [93] Miloslav Mareš 1957 CZE Benátky nad Jizerou
DNF / Z35 [99] Markéta Matoušková 1996 CZE BTK EURO BIKE Praha
DNF / M50 [87] Petr Kunc 1974 CZE Nymburk
DNF / M51 [192] Jiří Ponec 1949 CZE Lokomotiva Nymburk
DNF / Z46 [39] Jindřiška Frischová 1970 CZE Benátky nad Jizerou
DNF / M30 [71] David Košvanec 1987 CZE Nymburk
DNS / M51 [20] Bohuslav Budka 1965 CZE primatruck
DNS / M40 [146] Maránek Šnídlů 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M50 [143] Miloš ŠINDELÁŘ 1967 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M50 [170] Jan Žirovnický 1970 CZE Všechlapy
DNS / Z45 [164] Marcela Vonková 1971 CZE Písková Lhota
DNS / M30 [77] Pavel Kropáček 1988 CZE CZE