Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muzi : 406, zeny: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 252, muzi : 160, zeny: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 39, muzi : 24, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , přihlášeno: 39 účastníků ( 24 mužů, 15 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži do 39 [56] Andrle Jakub CZE Kostelec n.Č.l. 1982
Muži do 59 [33] Bednář Pavel CZE ŠNECI na MAX 1968
Ženy do 59 [79] Bódiová Adéla CZE Brno 1976
Ženy do 59 [57] Cardová Martina CZE Praha 6 1976
Ženy do 59 [60] Cibulková Jana CZE Praha 2 1971
Muži do 39 [34] Červenka Jaroslav CZE Dobřenice 1979
Muži do 39 [35] Flegl Vlastimil CZE Vrchlabí 1986
Muži do 39 [78] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
Ženy do 39 [61] Habásková Lenka CZE Lysá nad Labem 1989
Muži do 59 [40] Havlíček Ivo CZE Eva 1966
Muži do 59 [51] Hejduk Ondrej USA team Griz 1973
Muži do 39 [52] Heřman Lukáš CZE SPONA Teplice 1980
Muži do 59 [76] Hojač Mojmír CZE Desná 1958
Ženy do 59 [58] Hušková Markéta CZE PA-STA 1971
Muži do 59 [773] Chmelík Martin CZE Praha 9 1965
Muži do 39 [59] Ježek Přemysl CZE AC Slovan Liberec 1982
Muži do 39 [54] Kochel Paweł POL Kowary 1981
Ženy do 59 [36] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Muži do 59 [74] Maravaud Yannick CZE Libniatov 1971
Ženy do 39 [62] Mikešová Jana CZE Bakako running team 1991
Muži do 39 [63] Munzar Zbyněk CZE H-H Smíchov 1982
Ženy do 59 [64] Patolánová Michaela CZE BŽB 1977
Muži do 39 [65] Prokeš Jan CZE Kosmonosy 1983
Muži do 39 [81] Provazník Josef CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
Ženy do 59 [53] Rezková Klára CZE Kamenice 1977
Ženy do 39 [37] Rybářová Eva CZE Nechanice 1980
Muži do 39 [55] Rybička Jakub CZE Praha 6 1987
Muži do 39 [66] Serafinowicz Maciej POL LiveChat Pany 1984
Ženy do 59 [67] Sirová Hana CZE Báječné ženy v běhu 1973
Ženy do 59 [68] Souchová Helena CZE SPONA Teplice 1974
Muži do 39 [69] Stehlik Karel CZE FIN 1985
Muži do 39 [70] Strouhal Vojtěch CZE TRUE GRIT 1986
Muži do 39 [77] Štantejský Michal CZE Raidlight Team 1984
Muži do 39 [71] Vavruška Michal CZE FIN 1980
Dorostenky [50] veigertova gabriela CZE Sk Slavia Jičín 2000
Muži nad 60 [80] Vejnar Josef CZE MTB Spartak Vrchlabí 1957
Ženy do 59 [72] Vejšická Anna CZE Praha 10 1973
Muži nad 60 [75] Zahula Jan CZE ČD Tanvald 1950
Ženy do 59 [73] Zíková Zuzana CZE Chotíkov 1976