Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muzi : 406, zeny: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 252, muzi : 160, zeny: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 39, muzi : 24, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , přihlášeno: 252 účastníků ( 160 mužů, 92 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [705] Bednářová Katarína CZE Vlčice 1981
Ženy [704] Bednářová Martina CZE Český Brod 1986
Ženy [936] Bielinová Petra CZE Praha 4 1979
Ženy [709] Bočková Lucie CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Ženy [710] Bohuňková Jana CZE Slatinany 1979
Ženy [714] Bradáčová Petra CZE Praha 1986
Ženy [717] Buttova Alena CZE Postopáci 1988
Ženy [719] Carroll Vladimíra CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [720] Cestrová Veronika CZE Praha 1986
Ženy [725] Čechurová Andrea CZE MPM TEAM 1986
Ženy [724] Čechurová Vlasta CZE MPM TEAM 1966
Ženy [727] Čížková Jana CZE Praha 4 1978
Ženy [728] Dědečková Eva CZE Jablonec nad Nisou 1973
Ženy [730] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Ženy [733] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Ženy [735] Dukic Jelena CZE Praha 1988
Ženy [737] Emrová Hana CZE Postopáci 1990
Ženy [740] Florianová Markéta CZE Nelze vyloučit 1984
Ženy [743] Galandová Martina CZE Praha 1986
Ženy [744] Gdowska Ewa POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1977
Ženy [748] Góra Karolina POL Jelenia Góra 1984
Ženy [749] Górak Marta POL Jelenia Góra 1984
Ženy [750] Hájková Linda CZE Praha 4 1981
Ženy [752] Halašková Veronika CZE Krnov 1986
Ženy [753] Hampejsová Martina CZE ŠNECI na MAX 1972
Ženy [755] Harakaľová Markéta CZE Jablonec nad Nisou 1970
Ženy [759] Havlíková Jitka CZE Slatiňany 1978
Ženy [762] HLADKÁ Michaela CZE Nymburk 1974
Ženy [763] Hlínová Aneta CZE Heřmanův Městec 1980
Ženy [765] Holasová Barbora CZE Undead Team CZE 1988
Ženy [764] Holasová Lenka CZE Undead Team CZE 1988
Ženy [766] Holečková Patricie CZE Praha 7 1977
Ženy [767] Holubová Adéla CZE Heřmanův Městec 1976
Ženy [790] Hortová Gábina CZE Slaný 1987
Ženy [770] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy [771] Hronová Vendula CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1976
Ženy [779] Jelenová Monika CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1972
Ženy [782] Jiříčková Bára CZE PARENT PROJECT 1997
Ženy [852] Košatová Tereza CZE Praha 1988
Ženy [789] Košťálková Blanka CZE HK Choceň 1964
Ženy [794] Krasna Marcela CZE Heřmanův Městec 1981
Ženy [795] Krejčí Helena CZE 1989
Ženy [796] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Ženy [798] Kroužilová Iva CZE Poděbrady 1977
Ženy [806] Kutlvašrová Lucie CZE Heřmanův Městec 1979
Ženy [810] Landová Lenka CZE Pura Vida 1978
Ženy [814] Malíková Klára CZE Hakuna matata 1983
Ženy [817] Mikschová Monika CZE Mšené lázně 1989
Ženy [819] Minářová Lucie CZE Chrudim 1981
Ženy [821] Mourečková Renata CZE Velké Popovice 1978
Ženy [824] Neubauerová Nela CZE Žďár nad Sázavou 1991
Ženy [829] Novotná Zuzana CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [830] OFarrell Jitka USA Lakewood, Colorado 1977
Ženy [837] Penížková Růžena CZE Praha 1975
Ženy [839] Pilzová Mirka CZE iThinkBeer 1973
Ženy [841] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Ženy [842] Policianová Dominika SVK Malý Šariš 1991
Ženy [844] Procházková Zuzana CZE Kralupy nad Vltavou 1986
Ženy [843] Procházková Zuzana CZE Hořovice 1992
Ženy [847] Převorová Adéla CZE Praha 10 2000
Ženy [846] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Ženy [850] Raisová Renata CZE iThinkBeer 1963
Ženy [854] Rebcova Monika CZE Praha 1977
Ženy [857] Richterová Kateřina CZE Praha 5 1989
Ženy [859] Rosová Lucie CZE Trutnov 1986
Ženy [866] Siobosová Aneta CZE Dráčci 1989
Ženy [868] Skupienova Eva CZE Praha 1976
Ženy [870] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Ženy [871] Sokołowska Małgorzata POL Jelenia Góra 1968
Ženy [872] Solověvová Jana CZE Ultima k.lap Team 1980
Ženy [874] Stránská Dana CZE Squadráti Outdoor 1977
Ženy [875] Stránská Michaela CZE Báječné ženy v běhu 1988
Ženy [877] Strnadlová Kateřina CZE Kajen 1986
Ženy [878] Studená Marie CZE Borotín 1982
Ženy [879] Sukdoláková Dana CZE SPONA Teplice 1973
Ženy [880] Surá Dana CZE Krásné Pole 1967
Ženy [883] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Ženy [884] Świderska Magdalena POL Jelenia Góra 1977
Ženy [891] Šnáblová Jana CZE Běžecký klub České spořitelny 1984
Ženy [894] Šroubková Jana CZE kačaba team 1971
Ženy [895] Štanderová Jana CZE Slaný 1994
Ženy [898] Štolfová Andrea CZE Praha 5 1987
Ženy [902] Telváková Alena CZE Kunčice pod Ondřejníkem 1993
Ženy [905] Tománková Martina CZE Pardubice 1984
Ženy [908] Truksová Veronika CZE Praha 8 1987
Ženy [909] Urešová Petra CZE Praha 1979
Ženy [947] Vágnerová Lucie CZE Slaný 1994
Ženy [913] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Ženy [918] Vítková Mirka CZE Beroun 1981
Ženy [923] Widerowska Magdalena POL Aktywny Wałbrzych 1972
Ženy [927] Zábrodská Nikol CZE Postopáci 1990
Ženy [928] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972